Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-30, 20:18   #3121
NOK84
Raczkowanie
 
Avatar NOK84
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
ja też, ja też na którą masz? Bo ja dopiero na 17.40.... Nie lubię cały dzień czekać na wizytę, ale sama wybrałam taką godzinę, bo nie byłam pewna czy mąż dostanie wolne w pracy, a chciałam, zeby szedł ze mną zresztą on też chciał
ja na 12 jakoś wolę do południa wizyty mieć - tak to za dużo czekania

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Ja mam wizyte 8 maja, ale póki co bardziej się martwię tym ze 6 maja Bartek ma szczepienie ech
oj my też zaległe szczepienie mamy no ale co zrobić jak Zuzia bez przerwy to gardło, to katar to kaszel i tak w koło
__________________
Żonka - 08.2007
Zuzia - 09.2011
Adaś - 08.2015
NOK84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:19   #3122
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
aż sobie poczytałam w necie i jest napisane, że zgodnie z aktualnym stanem prawnym do 22. tygodnia ciąży, czyli w tzw. poronieniu zagrażającym, lekarz może przepisywać luteinę ze zniżką, ale od 22. tygodnia, gdy ciąży zagraża poród przedwczesny, receptę można wypisać jedynie na 100% płatności trudno jak trzeba tyle zapłacić to trzeba
Mnie lekarz ostatnio tak tłumaczył - do 22 tygodnie refundowana jest luteina 100 mg, a potem 50 mg. Dlatego mi zapisała 50 mg i mam brać dwie tabletki.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:19   #3123
NOK84
Raczkowanie
 
Avatar NOK84
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Ja tez ja tez! na 12.20 ide to bede pierwsza chyba
o to my prawie w tym samym czasie bo ja na 12 jadę
__________________
Żonka - 08.2007
Zuzia - 09.2011
Adaś - 08.2015
NOK84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:22   #3124
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Melduję szybko po wizycie, że mały ma 530 gram (23t1d)
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:22   #3125
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Ale dziś mam ciężki dzień. Czuję się taka ociężała. aż mi się ciężko dziś chodzi, mówi. Byłam w lidlu i kupiłam sobie sukienkę ciążową i koszulki ciążowe Muszę luźniejsze ciuchy zakładać. Najwygodniej mi w leginsach ale muszę jakąś tuniczkę kupić jeszcze. O albo koszulę dłuższą
Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość


Dziewczyny, ktore biora zelazo pomozcie
Jestem taka zakrecona dzis, ze nie pamietam co mi lekarka przez tel dzis mowila dokladnie o przyjmowaniu tych tabletek...
2 godz.przed posilkiem czy 2 godz po???
Panibw aptece pow.mezowi mojemu, ze najlepiej rano i do tego szklanke soku pomaranczowego...i tyle sie dowiedzialam
Mi też zalecała lekarka na czczo, popić sokiem pomarańczowym i po godzinie śniadanko. I mówiła, że mogą być zaparcia i wtedy, żebym co drugi dzień żelazo brała.
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:24   #3126
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Ciasna Bożena :-D ahaha. Wy to dajecie czadu!! 😀

Dziewczyny mam dwa pytania.

1.od kiedy trzeba Ograniczyć mientolenie piersi?! ;-)
2. Co ja urodze??? Tylko ja spośród Was nic wiem :-( przytyłam 6 kg. Brzuch mam mały w porównaniu z tym co miałam z Michałem. Kobiety w ośrodku zdrowia nawet nie zauważyły ze ja w 6 mcs jestem. Ruchy poczułam jakieś 1,5 tyg temu a z Michałem w 16 tyg . Na usg 1 kwietnia najpierw była 100% dziewczynka a potem nagle siusiak. I lekarz sam nie wiedział. Ja jakoś czuje dziewczynkę, ale boję się że moje przeczucia zawiodą 6 mają na wizycie... Zróbcie usg komputerowe i powiedzcie mi :-D ja chcę już wiedzieć!!!
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:28   #3127
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Mnie lekarz ostatnio tak tłumaczył - do 22 tygodnie refundowana jest luteina 100 mg, a potem 50 mg. Dlatego mi zapisała 50 mg i mam brać dwie tabletki.

A widzisz!
Ja mam 50mg, biorę rano i wieczorem!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 20:30   #3128
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
ja myślałam,że piszesz o jakiejś ciasnej sukience
ale jeśli chodzi o bożenkę to tak, jest ciasno ...
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość

A ja o pizamie
Ale spoko, juz wiem i tez potwierdzam :P

też potwierdzam a w sumie to mój mąż potwierdza Powiedział, że jest ciaśniej i cieplej i kazał mi z forum zejść a nie pisać o głupotach


Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Melduję szybko po wizycie, że mały ma 530 gram (23t1d)
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:33   #3129
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Ale dziś mam ciężki dzień. Czuję się taka ociężała. aż mi się ciężko dziś chodzi, mówi. Byłam w lidlu i kupiłam sobie sukienkę ciążową i koszulki ciążowe Muszę luźniejsze ciuchy zakładać. Najwygodniej mi w leginsach ale muszę jakąś tuniczkę kupić jeszcze. O albo koszulę dłuższą

Mi też zalecała lekarka na czczo, popić sokiem pomarańczowym i po godzinie śniadanko. I mówiła, że mogą być zaparcia i wtedy, żebym co drugi dzień żelazo brała.


Juz sama nie wiem czy brac na czczo czy po sniadaniu...

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
też potwierdzam a w sumie to mój mąż potwierdza Powiedział, że jest ciaśniej i cieplej i kazał mi z forum zejść a nie pisać o głupotach








---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Molise
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:33   #3130
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ciasna Bożena :-D ahaha. Wy to dajecie czadu!!



Dziewczyny mam dwa pytania.



1.od kiedy trzeba Ograniczyć mientolenie piersi?! ;-)

2. Co ja urodze??? Tylko ja spośród Was nic wiem :-( przytyłam 6 kg. Brzuch mam mały w porównaniu z tym co miałam z Michałem. Kobiety w ośrodku zdrowia nawet nie zauważyły ze ja w 6 mcs jestem. Ruchy poczułam jakieś 1,5 tyg temu a z Michałem w 16 tyg . Na usg 1 kwietnia najpierw była 100% dziewczynka a potem nagle siusiak. I lekarz sam nie wiedział. Ja jakoś czuje dziewczynkę, ale boję się że moje przeczucia zawiodą 6 mają na wizycie..Zróbcie usg komputerowe i powiedzcie mi :-D ja chcę już wiedzieć!!!

Malutkiego, cudownego i zdrowego maluszka a 6 maja wszystkie tu bedziemy mega mocno zaciskać kciuki za płeć
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:34   #3131
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ciasna Bożena :-D ahaha. Wy to dajecie czadu!! 😀

Dziewczyny mam dwa pytania.

1.od kiedy trzeba Ograniczyć mientolenie piersi?! ;-)
2. Co ja urodze??? Tylko ja spośród Was nic wiem :-( przytyłam 6 kg. Brzuch mam mały w porównaniu z tym co miałam z Michałem. Kobiety w ośrodku zdrowia nawet nie zauważyły ze ja w 6 mcs jestem. Ruchy poczułam jakieś 1,5 tyg temu a z Michałem w 16 tyg . Na usg 1 kwietnia najpierw była 100% dziewczynka a potem nagle siusiak. I lekarz sam nie wiedział. Ja jakoś czuje dziewczynkę, ale boję się że moje przeczucia zawiodą 6 mają na wizycie... Zróbcie usg komputerowe i powiedzcie mi :-D ja chcę już wiedzieć!!!

piersi już raczej nie pobudzaj bo mogą spowodować wytwarzanie oksytocyny a co za tym idzie skurcze macicy
2. jeszcze z tydzien wytrzymaj i się dowiesz kto tam jest ja wczoraj miałam wizytę i choć miałam w 19 tyg stwierdzonego przez moją gin na 100 % chłopca. To wczoraj nie pamietała jaką płec mówila ostatnio i nie kazala mi mówić po czym dodaała mówiłam,że córcia tak? i faktycznie nic nie było widać za chwilę młody si e obrócil i mowi a nie przepraszma jest jest siusiak ale tak wariował,że pozniej znowy znikl. Nie wiem jak u Ciebie? na jakiej podstawie ona mówiła,że corcia z poczatku.. myślalam,że raczej mówią na podstawie warg sromowych a oni po prostu tak mówią jak nic nie odstaje a lekarz co Twoj mówil? widział siusiaka czy pępowine??
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 20:36   #3132
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez NOK84 Pokaż wiadomość
ja na 12 jakoś wolę do południa wizyty mieć - tak to za dużo czekania

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

oj my też zaległe szczepienie mamy no ale co zrobić jak Zuzia bez przerwy to gardło, to katar to kaszel i tak w koło
Ja też wolałabym rano, ale tak jak pisałam - mój mąż ma nawał w pracy i nie dostanie urlopu, a na 17 będzie na pewno juz w domu i ze mną pojedzie


Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ciasna Bożena :-D ahaha. Wy to dajecie czadu!! 😀

Dziewczyny mam dwa pytania.

1.od kiedy trzeba Ograniczyć mientolenie piersi?! ;-)
2. Co ja urodze??? Tylko ja spośród Was nic wiem :-( przytyłam 6 kg. Brzuch mam mały w porównaniu z tym co miałam z Michałem. Kobiety w ośrodku zdrowia nawet nie zauważyły ze ja w 6 mcs jestem. Ruchy poczułam jakieś 1,5 tyg temu a z Michałem w 16 tyg . Na usg 1 kwietnia najpierw była 100% dziewczynka a potem nagle siusiak. I lekarz sam nie wiedział. Ja jakoś czuje dziewczynkę, ale boję się że moje przeczucia zawiodą 6 mają na wizycie... Zróbcie usg komputerowe i powiedzcie mi :-D ja chcę już wiedzieć!!!
1. nie wiem, chyba od 30+ tc, więc jeszcze masz czas No chyba, że wcześniej zaczną Ci się skurcze przepowiadające, to wtedy tez nie wolno...

2. Ja jestem pewna, że CZŁOWIEKA

o to widzę, że sporo nas ma 6 maja wizytę To musi być szczęśliwy dzień - na pewno się wtedy dowiesz kto tam siedzi
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:36   #3133
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Melduję szybko po wizycie, że mały ma 530 gram (23t1d)
Oo super 😊😘😙





Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ciasna Bożena :-D ahaha. Wy to dajecie czadu!! 😀

Dziewczyny mam dwa pytania.

1.od kiedy trzeba Ograniczyć mientolenie piersi?! ;-)
2. Co ja urodze??? Tylko ja spośród Was nic wiem :-( przytyłam 6 kg. Brzuch mam mały w porównaniu z tym co miałam z Michałem. Kobiety w ośrodku zdrowia nawet nie zauważyły ze ja w 6 mcs jestem. Ruchy poczułam jakieś 1,5 tyg temu a z Michałem w 16 tyg . Na usg 1 kwietnia najpierw była 100% dziewczynka a potem nagle siusiak. I lekarz sam nie wiedział. Ja jakoś czuje dziewczynkę, ale boję się że moje przeczucia zawiodą 6 mają na wizycie... Zróbcie usg komputerowe i powiedzcie mi :-D ja chcę już wiedzieć!!!
Lepiej ogólnie nie mietolic cycow bo.mozesz laktację pobudzić ..
A urodzisz zdrowe i ładne bobo nieważne płeć 😊😘
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:42   #3134
NOK84
Raczkowanie
 
Avatar NOK84
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość


[/COLOR]Dziewczyny muszę się pochwalić,że Borysek dostał się do przedszkola!! pojdzie tam jako 2,5 latek Najbardziej cieszy to,że do przedskzola mam hmmm z 40 kroków? no i udało się do publicznego bo juz chodziła za nami placówka prywtana za 600 zł Jedyne czego się obawiam to ciągłego chorowania i zarażania Tymka.. no ale kiedyś musimy to przejśc
muszę karmic piersią.. muszę!!
My jeszcze czekamy na wyniki w przedszkolu - dopiero po długim weekendzie będą, mam nadzieję że tym razem do państwowego się Zuzia dostanie, bo w zeszłym roku się nie dostała i zostało nam prywatne za 500 zł miesięcznie a były w zimie takie miesiące że była po kilka dni bo cały czas chorowała, więc teraz liczę na państwowe bo różnica żadna a zwyczajnie szkoda kasy :/
__________________
Żonka - 08.2007
Zuzia - 09.2011
Adaś - 08.2015
NOK84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:46   #3135
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez NOK84 Pokaż wiadomość
My jeszcze czekamy na wyniki w przedszkolu - dopiero po długim weekendzie będą, mam nadzieję że tym razem do państwowego się Zuzia dostanie, bo w zeszłym roku się nie dostała i zostało nam prywatne za 500 zł miesięcznie a były w zimie takie miesiące że była po kilka dni bo cały czas chorowała, więc teraz liczę na państwowe bo różnica żadna a zwyczajnie szkoda kasy :/
dobrze,że u nas przed weekendem już ogłosili choć powiem Tobie,że nie liczyłam na dostanie się małego Moim zdaniem córcia Twoja sie dostanie bo u nas chyba 4 i 5 latki miały pierwszeństwo w przyjęciu do przedszkola
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:50   #3136
NOK84
Raczkowanie
 
Avatar NOK84
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

ja bym piersi nie miętoliła już teraz - po co pobudzać niepotrzebnie tak że ja wsmarowuje tylko kremik i tyle

ale jestem zmęczona, domek ogarnięty nawet pościel przebrana tak że wysprzątane na błysk, place się studzi a w lodówce sałatka na jutro czeka - ale za to nóg nie czuję i dziś już nic nie robię - prysznic i zalegam na sofę

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
dobrze,że u nas przed weekendem już ogłosili choć powiem Tobie,że nie liczyłam na dostanie się małego Moim zdaniem córcia Twoja sie dostanie bo u nas chyba 4 i 5 latki miały pierwszeństwo w przyjęciu do przedszkola
tak w tym roku ma jakieś dodatkowe punkty jako 4 latek ale u nas ciężko z przedszkolami jest - w zeszłym roku było po 30 miejsc dla 3 latków a chętnych ponad 90 w każdym z przedszkoli
tak że się ie nastawiam choć bardzo bym chciała
__________________
Żonka - 08.2007
Zuzia - 09.2011
Adaś - 08.2015
NOK84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:54   #3137
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez NOK84 Pokaż wiadomość
ja bym piersi nie miętoliła już teraz - po co pobudzać niepotrzebnie tak że ja wsmarowuje tylko kremik i tyle

ale jestem zmęczona, domek ogarnięty nawet pościel przebrana tak że wysprzątane na błysk, place się studzi a w lodówce sałatka na jutro czeka - ale za to nóg nie czuję i dziś już nic nie robię - prysznic i zalegam na sofę

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------



tak w tym roku ma jakieś dodatkowe punkty jako 4 latek ale u nas ciężko z przedszkolami jest - w zeszłym roku było po 30 miejsc dla 3 latków a chętnych ponad 90 w każdym z przedszkoli
tak że się ie nastawiam choć bardzo bym chciała
może się uda Trzymam kciuki mnie przedszkole by wyniosło z 170 zł "az"
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:56   #3138
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
piersi już raczej nie pobudzaj bo mogą spowodować wytwarzanie oksytocyny a co za tym idzie skurcze macicy
2. jeszcze z tydzien wytrzymaj i się dowiesz kto tam jest ja wczoraj miałam wizytę i choć miałam w 19 tyg stwierdzonego przez moją gin na 100 % chłopca. To wczoraj nie pamietała jaką płec mówila ostatnio i nie kazala mi mówić po czym dodaała mówiłam,że córcia tak? i faktycznie nic nie było widać za chwilę młody si e obrócil i mowi a nie przepraszma jest jest siusiak ale tak wariował,że pozniej znowy znikl. Nie wiem jak u Ciebie? na jakiej podstawie ona mówiła,że corcia z poczatku.. myślalam,że raczej mówią na podstawie warg sromowych a oni po prostu tak mówią jak nic nie odstaje a lekarz co Twoj mówil? widział siusiaka czy pępowine??
On chyba sam nie wie co widział :-D najpierw ze dziewczynka bo nie ma tu nic męskiego tylko wszystko na różowo widzi a po 5 minutach OJ NIEEE no i jeździ tym usg i jeździ i szuka i pokazał mi tak jakby siuska ale sam nie był pewny czy to sius czy pepowina i na końcu oznajmił ze mężczyzny nie potwierdza ale na dziewczynkę są mniejsze szanse.
Dzięki za pocieszenie ze urodze CZŁOWIEKA :-P nie byłam pewna haha. Chodzi mi dziewczyny o to ze wszystkie juz wiecie. W kogo każdy pyta kto tam siedzi a ja nie wie! Schiza juz dostaje. No ale do środy juz niedaleko. I dzięki za odp odnośnie piersi
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 21:01   #3139
NOK84
Raczkowanie
 
Avatar NOK84
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
może się uda Trzymam kciuki mnie przedszkole by wyniosło z 170 zł "az"
no właśnie u nas Państwówka z jedzeniem to też w granicach 150 zł i jeszcze jak dziecko chore to za jedzenie odliczają , a w prywatnym 500 zł miesiąc w miesiąc nie zależnie czy chodzi czy nie, co przy częstotliwości chorowania Zuzi jest kompletnie bez sensu no ale wyjścia nie ma jak się do państwowego nie dostanie to dalej nas prywatne czeka
zobaczymy przyszły tydzień będzie mam nadzieje w same pozytywne wiadomości owocował: wizyta, przedszkole

uciekam dziewczyny bo bateria mi w laptopie pada a po ładowarkę nie mam siły iść
dobranoc
__________________
Żonka - 08.2007
Zuzia - 09.2011
Adaś - 08.2015
NOK84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 21:12   #3140
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
On chyba sam nie wie co widział :-D najpierw ze dziewczynka bo nie ma tu nic męskiego tylko wszystko na różowo widzi a po 5 minutach OJ NIEEE no i jeździ tym usg i jeździ i szuka i pokazał mi tak jakby siuska ale sam nie był pewny czy to sius czy pepowina i na końcu oznajmił ze mężczyzny nie potwierdza ale na dziewczynkę są mniejsze szanse.
Dzięki za pocieszenie ze urodze CZŁOWIEKA :-P nie byłam pewna haha. Chodzi mi dziewczyny o to ze wszystkie juz wiecie. W kogo każdy pyta kto tam siedzi a ja nie wie! Schiza juz dostaje. No ale do środy juz niedaleko. I dzięki za odp odnośnie piersi
no to ale powiedział nadal 50 na 50 mi się zawsze wydawało,że łatwiej się pomylić z chłopca na dziewczynkę. u nas na wątku już jednak byli wstepni chłopcy którzy okazali sie dziewczynkami
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 21:16   #3141
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

troche mnie nie bylo ale nikt nie tesknil..
jesli juz to dla przypomnienia dorwalam aparat by obficic brzuszek ,wyglada tak ,kolejne zdjecia to ubranka ktore kupilam dzis, wczoraj oraz lumpkowen glownie r.62 -68 wzielam to co mi sie wydawalo poreczne i ladne zarazem ,sukienka na roczek chyba ale b.mi sie podobala wiec za te 5zl wzielam czapeczki po 1zl

zaraz Was poczytam ,bo widze ze dzieje się,
Aliczka88 mysle ze tez dziewczynka, rozumiem Twoje zniecierpliwienie..
nok87 biorac pod uwage koszty to rzeczywiscie lzej Wam bedzie jesli pojdzie do panstwowego.
mirabelka90 tez czuje znaczny spadek formy,w dodatku dzien w dzien dopada mnie bol glowy...i to taki scisk ze najlepiej byloby lezec z nogami do gory i caly dzien nic nie robic ale sie nie da.. nawiasem mowiac sex terapia tez nie pomaga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4302134.jpg (65,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4302093.jpg (106,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4302094.jpg (96,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4302097.jpg (90,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4302100.jpg (87,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4302101.jpg (93,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4302105.jpg (106,3 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez beatrix28
Czas edycji: 2015-04-30 o 21:18
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 21:28   #3142
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Sugar- no nie bede cie oklamywac ze ta glukoza jest pyszna.ale da sie przezyc
Ja pilam bez cytryny bo zapomnialam:/ pierwsze lyki nie byly zle ale potem powtarzalam sobie: Lyk za Szymusia,za Szymusia
I najgorsze to czekanie ponad 2h.spac mi sie chcialo jak fiks...
Mi cytryny nie pozwolili wcisnac wiec pilam same, ale zatkalam nos i wypilam ;-) slodkie jak cholercia ale przezylam wiec nie jest to takie tragiczne ale caly dzien pozniej lezalam i spalam i jadlam :-P
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 21:31   #3143
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
no to ale powiedział nadal 50 na 50 mi się zawsze wydawało,że łatwiej się pomylić z chłopca na dziewczynkę. u nas na wątku już jednak byli wstepni chłopcy którzy okazali sie dziewczynkami
to ja coś przeoczylam! Miała tak któraś?
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 21:35   #3144
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Mi cytryny nie pozwolili wcisnac wiec pilam same, ale zatkalam nos i wypilam ;-) slodkie jak cholercia ale przezylam wiec nie jest to takie tragiczne ale caly dzien pozniej lezalam i spalam i jadlam :-P

A ja miałam mega odruch wymiotny przy piciu tego...
Dosłownie mnie cofało, wyglądać to musiało dosc głupio bo co łyk to odruch wymiotny taki perfidny... Az łzy w oczach miałam :P

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
to ja coś przeoczylam! Miała tak któraś?

Ja sie nie wypowiadam bo mi wyszło z krwi wiec w ogole nie miałam przygody z poznawaniem płci na usg
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 21:37   #3145
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
troche mnie nie bylo ale nikt nie tesknil..
jesli juz to dla przypomnienia dorwalam aparat by obficic brzuszek ,wyglada tak ,kolejne zdjecia to ubranka ktore kupilam dzis, wczoraj oraz lumpkowen glownie r.62 -68 wzielam to co mi sie wydawalo poreczne i ladne zarazem ,sukienka na roczek chyba ale b.mi sie podobala wiec za te 5zl wzielam czapeczki po 1zl

zaraz Was poczytam ,bo widze ze dzieje się,
Aliczka88 mysle ze tez dziewczynka, rozumiem Twoje zniecierpliwienie..
nok87 biorac pod uwage koszty to rzeczywiscie lzej Wam bedzie jesli pojdzie do panstwowego.
mirabelka90 tez czuje znaczny spadek formy,w dodatku dzien w dzien dopada mnie bol glowy...i to taki scisk ze najlepiej byloby lezec z nogami do gory i caly dzien nic nie robic ale sie nie da.. nawiasem mowiac sex terapia tez nie pomaga
Ojej to nie zazdroszcze bólu głowy ...
brzusio fajny 😍☺ i ciuszki tez
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 22:18   #3146
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

ale mi brzuszek wywaliło;d Fifi się znów wysoko ułożył i bębenek od razu wielki;d
beatrix28 bardzo ładne ciuszki. a widzę, że chyba pępek Ci wyszedł? Czy Wy wszystkie macie już takie pępki wypukłe? bo mój nic a nic się nie zmienił. dalej normalny.
ach czas iść spać. Dobranoc
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 04:31   #3147
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
ale mi brzuszek wywaliło;d Fifi się znów wysoko ułożył i bębenek od razu wielki;d
beatrix28 bardzo ładne ciuszki. a widzę, że chyba pępek Ci wyszedł? Czy Wy wszystkie macie już takie pępki wypukłe? bo mój nic a nic się nie zmienił. dalej normalny.
ach czas iść spać. Dobranoc

Ja nie mam i w ciazy z juniorem tez nie miałam moze dlatego, ze mam strasznie "głęboki" ? bo czuje taka wystająca kuleczkę jak wsadzę palec ale wlasnie nawet w ciazy z juniorem będąc o wiele szczuplejsza miałam schowany

A ja sie juz niestety witam, obudzę sie o 4:30 i spac nie moge i jak ja mam cokolwiek teraz robic skoro obiecałam facetom, ze pospimy (jak wstane to junior zaraz tez i bedzie zmierzly) a ja taaaaaaka głodna
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 06:00   #3148
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witam sie rano i ja ;-) obudzilam sie przed 6 i krecilam sie wiec juz maz tez nie spi ;-) ale no...ten... Czasu nie mialam na forum ;-) ale dzis slodkie lenistwo w lozeczku ;-) wczoraj skoczylismy na zakupy, wszedzie takie kolejki byly ze szok :-P w tesco widzialam taki slodki komplecik z myszka mini ale nie kupilam i teraz zaluje :-/ a co do pepuszka to moj normalny ;-) nic a nic nie wyszedl ;-) a brzusio dzis znow malutki jak zwykle sadelko, mala sie schowala ;-) ja dzis bede robila 3bita bo meza kolega ma nas odwiedzic wieczorem ;-) wiec przydaloby sie cos przygotowac a dzis na kolacje chyba pizza bedzie :-P jak swietowac to swietowac a pozniej znow zalamka bo ciuchow nie mozna kupic... :-/
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 06:23   #3149
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witajcie z rana

A ja sobie wczoraj obiecalam ze pospie do9..a tu lipa
Maz chrapie a ja sie krece i juz koniec,pospane
Ale widze Roxana to juz po4 nie spi.mocna jestes
3bit mmmm ale bym zjadla Wczoraj wciagnelam 3lody z biedry te malusie.a przeciez kaszle Oj na zachciany niema rady..ale ze tak po glukozie jeszcze na slodkie mialam parcie..

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja nie mam i w ciazy z juniorem tez nie miałam moze dlatego, ze mam strasznie "głęboki" ? bo czuje taka wystająca kuleczkę jak wsadzę palec ale wlasnie nawet w ciazy z juniorem będąc o wiele szczuplejsza miałam schowany

A ja sie juz niestety witam, obudzę sie o 4:30 i spac nie moge i jak ja mam cokolwiek teraz robic skoro obiecałam facetom, ze pospimy (jak wstane to junior zaraz tez i bedzie zmierzly) a ja taaaaaaka głodna
Tez ide cos przegrysc bo zaczyna ssac
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 06:45   #3150
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

martulka to u Was widze całkiem przyjemnie z rana. Mój TŻ sie obudził i leżeć nie bedzie, zaraz wstał, szedł sie myć... Junior tez sie zaraz po mnie obudził wiec tak sie tułamy od rana po domu wszyscy bez humoru... Co do ciuszków z Tesco to ja kupiłam na początku i nawet tu dziewczynom wstawiałam ALE potem sie zaczęłam zastanawiać... Bo mam dwa kompleciki stamtąd i zwróciłam (dopiero teraz) uwage, ze te ciuszki maja zapięcie na pleckach i to przeważnie na dwa wielkie, ozdobne guziki... Przecież jak takie malenstwo bedzie leżało to bedzie to mega niewygodne dla niego... Dlatego polecam zwrócić uwage !

Acka widzisz ja tak sobie obiecuje codziennie a sie budzę strasznie wczesnie... A co najlepsze - chodze niewyspana bo jestem śpiąca a spac nie moge...

Chyba tez z tego powodu dzisiaj jestem totalnie rozbita, popłakałam sie nad herbata w koncu TŻ przejął stery w kuchni i ogarnia śniadanie a ja lece sie wykapać i ogarnac bo wygladam fatalnie.
Planów na dzis brak, podobno ma byc brzydko wiec bedzie kiszenie w domku!
A u Was jakie plany na dzien dzisiejszy?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.