Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-01, 20:19   #3211
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
ok, znalazłam w necie ale przy żadnym sklepie nie ma kodu więc nie wiem Klik
Na kuponie jest napisane, że w sklepach stacjonarnych, czyli online nie zadziała No nic, muszę dorwać gazetę i polecieć osobiście
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 20:22   #3212
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Sugar dwie butelki NUK, wkładki do stanika, podkłady poporodowe, pałeczki do uszu, płatki kosmetyczne, krem do pupy, zamówię dziś tetry i to chyba wszystko
Oo no to już to najważniejsze masz..😊
A butelki szklane czy plastik ..?




Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
My wróciliśmy od teściowej i wciągnęłam loda i rozglądam się jeszcze za czymś słodkim
Aa hihi ja dziś u szwagierki 3 snikersy zezarlam 😂 potem w domu na kolacje chleb z Nutella. 😄
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 20:23   #3213
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Oo no to już to najważniejsze masz..😊
A butelki szklane czy plastik ..?





Aa hihi ja dziś u szwagierki 3 snikersy zezarlam 😂 potem w domu na kolacje chleb z Nutella. 😄
Plastik
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 21:26   #3214
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Lulababy ,sugar tez mam plastikowe butelki Nuk'a bo smoczki sylikonowe jakos nie lubie tych lateksowych..
sugar toś zaszalala z tymi snikersami..wypilam wlasnie kubek kakao i tak mi błogo
kasperka tez tak mam czasami,ostatnio jadlam namietnie jablka takze pol nocy spedzilam w toalecie ..a teraz bym zjadla troche nutelli
odbija mi w tej ciazy...
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 06:20   #3215
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
Lulababy ,sugar tez mam plastikowe butelki Nuk'a bo smoczki sylikonowe jakos nie lubie tych lateksowych..
sugar toś zaszalala z tymi snikersami..wypilam wlasnie kubek kakao i tak mi błogo
kasperka tez tak mam czasami,ostatnio jadlam namietnie jablka takze pol nocy spedzilam w toalecie ..a teraz bym zjadla troche nutelli
odbija mi w tej ciazy...
Haha nam chyba wszystkim odbija w tej ciąży zwłaszcza z jedzeniem. .😂 w ogóle witam się w słoneczną o dziwo sobotę widzę chyba jako 1sza z rana 😊
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 06:51   #3216
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witam sie i ja wczoraj przyjechal kolega meza nas odwiedzic wiec tez bylo szalenstwo z jedzeniem ;-) domowe tortille, gyros, warzywa itd... Mmm tego wlasnie mi bylo trzeba ;-) pozniej po kolacji kawalek 3bita a pozniej zgaga po ogorkach zielonych :-D wiec coca cola i przeszlo. Polozylam sie wieczorem i Was podczytywalam, mezczyzni siedzieli w kuchni i slyszalam jak moj milusinski Ł opowiada o pierwszych wrazeniach na pierwszej wizycie i na kolejnych ;-) wiedzialam ze sie wzruszyl ale nie wiedzialam ze az tak. Powiedzial koledze ze juz nie moze sie doczekac kiedy bedziemy w domu we trojke oszalal na punkcie Lenki to jest pewne ;-) heh nawet kolega go pytal czy nie boi sie ze zostanie na bocznym planie jak sie urodzi mala a on na to ze takie rzeczy nie u mnie :-P a co fakt to mojego serduszka starczy dla wszystkich choc zycie diametralnie sie zmieni ale to tylko na lepsze
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 06:55   #3217
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Witam sie i ja wczoraj przyjechal kolega meza nas odwiedzic wiec tez bylo szalenstwo z jedzeniem ;-) domowe tortille, gyros, warzywa itd... Mmm tego wlasnie mi bylo trzeba ;-) pozniej po kolacji kawalek 3bita a pozniej zgaga po ogorkach zielonych :-D wiec coca cola i przeszlo. Polozylam sie wieczorem i Was podczytywalam, mezczyzni siedzieli w kuchni i slyszalam jak moj milusinski Ł opowiada o pierwszych wrazeniach na pierwszej wizycie i na kolejnych ;-) wiedzialam ze sie wzruszyl ale nie wiedzialam ze az tak. Powiedzial koledze ze juz nie moze sie doczekac kiedy bedziemy w domu we trojke oszalal na punkcie Lenki to jest pewne ;-) heh nawet kolega go pytal czy nie boi sie ze zostanie na bocznym planie jak sie urodzi mala a on na to ze takie rzeczy nie u mnie :-P a co fakt to mojego serduszka starczy dla wszystkich choc zycie diametralnie sie zmieni ale to tylko na lepsze
Ooo jak miło i się koledze zwierzal 😊 super ze się tak aż wzrusza. 😊 faceci tylko takich twardych udają. . ☺
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 07:00   #3218
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ooo jak miło i się koledze zwierzal 😊 super ze się tak aż wzrusza. 😊 faceci tylko takich twardych udają. . ☺
Nom, tacy to oni twardziele :-P Kochany jest ten moj mez ;-) a wzruszyc sie tez potrafi ;-)
Teraz czekam az chlopy sie obudza zeby sniadanie pochlonac bo mi juz maly tasiemiec daje sie we znaki ;-) na obiadek planuje ziemniaczki, filet z kurczaka i jakas salatke ze swiezych warzyw i sok pomaranczowy bo dawno nie bylo ;-)
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 07:02   #3219
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Nom, tacy to oni twardziele :-P Kochany jest ten moj mez ;-) a wzruszyc sie tez potrafi ;-)
Teraz czekam az chlopy sie obudza zeby sniadanie pochlonac bo mi juz maly tasiemiec daje sie we znaki ;-) na obiadek planuje ziemniaczki, filet z kurczaka i jakas salatke ze swiezych warzyw i sok pomaranczowy bo dawno nie bylo ;-)
Mniam mogę wpaść na ta sałatkę. .?😄 u mnie to nie wiem co bedzie jeszcze .. z wczoraj mi sos został z mięsem to mąż pewnie zje a ja to nie wiem 😕 a jaka u was pogoda ..?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 07:20   #3220
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Mniam mogę wpaść na ta sałatkę. .?😄 u mnie to nie wiem co bedzie jeszcze .. z wczoraj mi sos został z mięsem to mąż pewnie zje a ja to nie wiem 😕 a jaka u was pogoda ..?
Zapraszam u nas jakos pochmurno ale jeszcze nie pada ;-) choc dzis ma byc brzydko, jutro niby ma slonko swiecic... I jutro jedziemy wozek ogladac bebetto vulcano, zastanawiam sie czy wziac ten czy xlander xa i nie wiem... Bo kolor bedzie napewno szaro zielony ;-) jak sie sprawdzi to zostawimy go dla nasteonego potomka :-P
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 07:22   #3221
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Zapraszam u nas jakos pochmurno ale jeszcze nie pada ;-) choc dzis ma byc brzydko, jutro niby ma slonko swiecic... I jutro jedziemy wozek ogladac bebetto vulcano, zastanawiam sie czy wziac ten czy xlander xa i nie wiem... Bo kolor bedzie napewno szaro zielony ;-) jak sie sprawdzi to zostawimy go dla nasteonego potomka :-P
No jasne jak się kupi nowy to spokojnie może później się przydać tez chyba że aż tak go dziecko zniszczy ale wątpię ..😀 mi się tez zielone wózki podobają 😊
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 07:27   #3222
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
No jasne jak się kupi nowy to spokojnie może później się przydać tez chyba że aż tak go dziecko zniszczy ale wątpię ..😀 mi się tez zielone wózki podobają 😊
Znalezlizmy ogloszenie gdzie sprzedaja praktycznie nowke bo po kupieniu stwierdzili ze nie wystarcza i kupili sobie drugi o wiekszych gabarytach jakis juz bardziej kompleksowy. Jutro jedziemy zobaczyc. Moze akurat sie uda zdecydowac i bedzie jeden wybor z glowy ;-)
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 07:28   #3223
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)



Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Ja juz mam za sobą zakupy wyprawkowe tych mniejszych kosmetycznych rzeczy
Mówisz, że się wystraszyłaś, ze to tak blisko i zakupy zrobiłaś
Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Ja tak duzo zjadlam dzis, a nie umiem sie najesc
Niby czuje sie pelna, a za 30 min.mam znowu ssanie i tak w kolko
ja też ciągle chodzę głodna zjem i na nowo...
Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Na kuponie jest napisane, że w sklepach stacjonarnych, czyli online nie zadziała No nic, muszę dorwać gazetę i polecieć osobiście
o patrz ostatnio mam problem z czytaniem ze zrozumieniem

Dzisiaj słoneczko za oknem mam zamiar posprzątać, a później może na jakieś lody męża namówię chociaż ostatnio jem ich za dużo!
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 07:29   #3224
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Znalezlizmy ogloszenie gdzie sprzedaja praktycznie nowke bo po kupieniu stwierdzili ze nie wystarcza i kupili sobie drugi o wiekszych gabarytach jakis juz bardziej kompleksowy. Jutro jedziemy zobaczyc. Moze akurat sie uda zdecydowac i bedzie jeden wybor z glowy ;-)
Oo no to tym bardziej się opłaci ..😊

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość



Mówisz, że się wystraszyłaś, ze to tak blisko i zakupy zrobiłaś

ja też ciągle chodzę głodna zjem i na nowo...

o patrz ostatnio mam problem z czytaniem ze zrozumieniem

Dzisiaj słoneczko za oknem mam zamiar posprzątać, a później może na jakieś lody męża namówię chociaż ostatnio jem ich za dużo!
Heej noo ja ostatnio tex lody wyzeram 😂😊
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 07:35   #3225
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość



Mówisz, że się wystraszyłaś, ze to tak blisko i zakupy zrobiłaś

ja też ciągle chodzę głodna zjem i na nowo...

o patrz ostatnio mam problem z czytaniem ze zrozumieniem

Dzisiaj słoneczko za oknem mam zamiar posprzątać, a później może na jakieś lody męża namówię chociaż ostatnio jem ich za dużo!
I ja tez chodze tylko i jem... A lody tez wcinam ;-) ostatnio w ch mialam chec na lody w galkach ale jak sie nalazilam to chcialam tyoko do domu :-P na lozeczko ;-)
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 07:50   #3226
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

martulka nic tylko sie cieszyć ! Niewielu facetów tak sie zwierza albo niewielu na tym kobiety nakryły hah ale mój tez zawsze taki podekscytowany jak o tym mowi... Az serduszko rozpiera wtedy z milosci tak jak Ci mowilam - mój to sie tak wzruszył jak sie dowiedział, ze bedzie córka... Az w szoku byłam

dd1dd u nas tez tak pochmurnie dosc... a co do lodów to ja tez uwielbiam ostatnio! Jak nigdy... Kiedys zjadłam bo zjadłam a teraz

My dzis pospalismy teraz wstalismy lecimy machnąć jakies sniadanko a ja od razu postawie na obiad. Dzis rosołek, pałki z kurczaka z piekarnika, ziemniaczki młode i sałata ze śmietana lub mizeria

Popołudniu mamy gosci, w koncu pezyjaciolka z mezem wpadną posiedzie bo jak sie kiedys co tydzien spotykaliśmy tak teraz od grudnia sie wszyscy razem nie spotkaliśmy
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 08:20   #3227
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Oo mizerie bym zezarla. .x😃
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 08:34   #3228
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

dzień dobry
A ja wczoraj specjalnie pojechałam na zakupy ciuchowe kawał drogi. I okazało się, że w h&M spodnie ciążowe tylko w rozmiarach 8 i 10... ani jednej 12 czy 14 nie było, a tamte takie malutkie... Ach i szukałam granatowej marynarki i też nic. niepotrzebny wyjazd, który tylko mnie zmęczył i zdenerwował. Chyba przez neta zamówię i tyle...
A dziewczyny mam pytanie jaką dawkę magnezu dziennie bierzecie? bo zaczęły mnie skurcze w łydkach łapać i drgać powieka... I nie wiem jaki magnez kupić a w aptece milion rodzai w różnych dawkach...
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 08:40   #3229
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)



Dziewczyny jak myślicie, czy jadąc do szpitala zbada mnie ktoś bez zostawiania na oddziale?

Trochę się niepokoję, bo mam napięty brzuch jak chodzę, w pachwinach mnie boli i dzidzia strasznie wariuje w brzuchu.
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 08:59   #3230
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

sugar ja tez mam zielony wozek po Remku
roxana obuzilam sie o 4tej no ale co ja bede robic tak wczesnie..?
dd1dd czasu niby duzo ale tak sie wydaje..
belleza ines mysle ze powinni Cie zbadac, nikt tak chetnie nie kieruje na oddzial bez ogledzin...
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 09:27   #3231
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Heej noo ja ostatnio tex lody wyzeram 😂😊
Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
I ja tez chodze tylko i jem... A lody tez wcinam ;-) ostatnio w ch mialam chec na lody w galkach ale jak sie nalazilam to chcialam tyoko do domu :-P na lozeczko ;-)
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
dd1dd u nas tez tak pochmurnie dosc... a co do lodów to ja tez uwielbiam ostatnio! Jak nigdy... Kiedys zjadłam bo zjadłam a teraz
to nie jestem sama mi tylko wchodzą te z mega słodką czekoladą i najlepiej z orzeszkami
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Oo mizerie bym zezarla. .x😃
tak czytam, to czego Ty byś nie zjadła?
Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
dzień dobry
A ja wczoraj specjalnie pojechałam na zakupy ciuchowe kawał drogi. I okazało się, że w h&M spodnie ciążowe tylko w rozmiarach 8 i 10... ani jednej 12 czy 14 nie było, a tamte takie malutkie... Ach i szukałam granatowej marynarki i też nic. niepotrzebny wyjazd, który tylko mnie zmęczył i zdenerwował. Chyba przez neta zamówię i tyle...
A dziewczyny mam pytanie jaką dawkę magnezu dziennie bierzecie? bo zaczęły mnie skurcze w łydkach łapać i drgać powieka... I nie wiem jaki magnez kupić a w aptece milion rodzai w różnych dawkach...
hmm,ja brałam aspargin 3x2
Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość


Dziewczyny jak myślicie, czy jadąc do szpitala zbada mnie ktoś bez zostawiania na oddziale?

Trochę się niepokoję, bo mam napięty brzuch jak chodzę, w pachwinach mnie boli i dzidzia strasznie wariuje w brzuchu.

ja byłam na początku ciąży z infekcją bo nikt mnie nie chciał przyjąć w poradni i chcieli mnie zostawić na 3 dni ale zawinęłam kiecę i uciekłam
pojechałabym na Twoim miejscu jeśli się niepokoisz

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Dobra idę dalej sprzątać
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 09:35   #3232
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość


Dziewczyny jak myślicie, czy jadąc do szpitala zbada mnie ktoś bez zostawiania na oddziale?

Trochę się niepokoję, bo mam napięty brzuch jak chodzę, w pachwinach mnie boli i dzidzia strasznie wariuje w brzuchu.
Zbadac powinni, a zostawic to pewnie beda chcieli tylko jak cos bedzie niepokojacego. Lepiej jedz do szpitala dla pewnosci i spokoju

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
martulka nic tylko sie cieszyć ! Niewielu facetów tak sie zwierza albo niewielu na tym kobiety nakryły hah ale mój tez zawsze taki podekscytowany jak o tym mowi... Az serduszko rozpiera wtedy z milosci tak jak Ci mowilam - mój to sie tak wzruszył jak sie dowiedział, ze bedzie córka... Az w szoku byłam
Pamietam jak pisalas ;-) ale to dobrze ze sa tacy to znak ze to poprostu zdrowa choc szalona ale szczera milosc beda coreczki tatusiow ale az milo sie na sercu robi jak sie slucha takich rzeczy <3
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 09:51   #3233
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
to nie jestem sama mi tylko wchodzą te z mega słodką czekoladą i najlepiej z orzeszkami

tak czytam, to czego Ty byś nie zjadła?

hmm,ja brałam aspargin 3x2


ja byłam na początku ciąży z infekcją bo nikt mnie nie chciał przyjąć w poradni i chcieli mnie zostawić na 3 dni ale zawinęłam kiecę i uciekłam
pojechałabym na Twoim miejscu jeśli się niepokoisz

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Dobra idę dalej sprzątać
Miesa ... bym nie tknela. . Ani wędlin. ..😂😕

Codo szpitala muszą pierw zbadać potem zdecydują czy musisz zostać
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 10:47   #3234
IwonaS
Raczkowanie
 
Avatar IwonaS
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość


Dziewczyny jak myślicie, czy jadąc do szpitala zbada mnie ktoś bez zostawiania na oddziale?

Trochę się niepokoję, bo mam napięty brzuch jak chodzę, w pachwinach mnie boli i dzidzia strasznie wariuje w brzuchu.
Hej, ja też dzisiaj od rana mam napięty brzuch i bolały mnie jajniki. Na razie wzięłam nospę i przeszło, ale też myślę żeby pojechać na ip. Jeszcze poczekam bo chwilowo przeszło. Może spróbuj z nospą
IwonaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 10:54   #3235
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

U nas nie zbadają pacjentki, jeśli nie przyjmie sie na oddział :/ zawsze tłumaczą się tym, że skoro ktoś się już zgłasza na ip, tzn, że cos się dzieje i dziecko może być zagrożone... z jednej strony to ma sens, bo w innym wypadku dziewczyny latałyby (często bez potrzeby) do szpitala chociazby po to, żeby podglądnąć sobie za darmo Maluszka na usg i lekarze zamiast zajmować się poważnymi "przypadkami" zajmowaliby się symulantkami (wybaczcie za sformułowanie, ale inne nie przychodzi mi do głowy)....



tak w ogóle to miałam napisać o swoich wynikach z glukozy, ale wczoraj net mi się zawieszał... więc tak
na cczo: 73
po 1 h: 95
po 2 h: 91


Ogólnie mieszczę się w normie, ale jak sprawdzałam na necie, że po 1 h można mieć nawet do 180 mg/dl, to biorąc pod uwagę to ile ja słodkiego jem, to na prawdę wyszła mi nisko ale to dobrze
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 11:11   #3236
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Hej sobotnio

Jakiegoś lenia mam dzisiaj, nie chciało mi się wstać, a nie śpię od 7:30.. leżałam do 11 W sumie dopiero zjedliśmy śniadanie, dopijam herbatę... muszę się zmobilizować do wycieczki na targ, marzy mi się kompot z rabarbaru do tego ciasta mojego Truskawki też na pewno kupię

mmsik, ale nisko Ci wyszedł ten cukier, wow. A siedziałaś całe dwie godziny?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 11:35   #3237
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Belleza ja bym pojechała sprawdzić jeżeli cos naprawdę Cie niepokoi. Nawet kosztem zostania w szpitalu chociaz wiem, ze to nic miłego... Ale jesli czujesz, ze cos jest nie tak a nie masz możliwości kontaktu z ginekologiem itd to chyba jest to rozsądne daj znac jak tam

Mms no Ci powiem wyniki idealne chyba chociaz ja tez miałam mniej więcej około 100 po 2h bo mi po godzinie nie pobierali (i tak mam insulinoopornośc wiec podobno nie byłoby sensu czy cos takiego)

IwonaS dobrze, ze po no-spie przeszło

majka widzisz wczoraj pisałyśmy... Ta ciocia, o ktorej pisałam tez wczoraj zmarła wieczorem... A jak Twoj TŻ, wraca juz ?

Lulla widze, ze teraz ja odpoczywam od zakupów a Ty szalejesz hihi. Fajnie! Ja tez wczoraj chciałam pozamawiac cos... Chyba dzisiaj jak wieczorem nie bede zbyt padnieta po pójściu znajomych to przysiądę do tego, koszyk na gimini, next i smyk czeka

A nam tu dziewczyny pouciekaly na weekend - kasperka, ambi, vea, Mravka gdzie to balangujecie ?

A ja miałam dzis mieć luźny dzien a w rezultacie dziadkowie i tata wpadają na obiad i kawe a potem mamy tych przyjaciół na wieczor wiec ciagle cos. Tyle dobrze, ze TŻ większość czynności wykonuje

Aaaa i okropnie boli mnie głowa. Ciśnienie podskoczyło 137/85 mimo leków. Grrrr...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-05-02 o 11:41
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 11:40   #3238
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Hej sobotnio

Jakiegoś lenia mam dzisiaj, nie chciało mi się wstać, a nie śpię od 7:30.. leżałam do 11 W sumie dopiero zjedliśmy śniadanie, dopijam herbatę... muszę się zmobilizować do wycieczki na targ, marzy mi się kompot z rabarbaru do tego ciasta mojego Truskawki też na pewno kupię

mmsik, ale nisko Ci wyszedł ten cukier, wow. A siedziałaś całe dwie godziny?

siedziałam tzn przeszłam tylko do gabinetu położnej (tam przychodni - drzwi obok pokoju pobierania krwi) ale tam też siedziałam
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 11:49   #3239
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Belleza ja bym pojechała sprawdzić jeżeli cos naprawdę Cie niepokoi. Nawet kosztem zostania w szpitalu chociaz wiem, ze to nic miłego... Ale jesli czujesz, ze cos jest nie tak a nie masz możliwości kontaktu z ginekologiem itd to chyba jest to rozsądne daj znac jak tam

Mms no Ci powiem wyniki idealne chyba chociaz ja tez miałam mniej więcej około 100 po 2h bo mi po godzinie nie pobierali (i tak mam insulinoopornośc wiec podobno nie byłoby sensu czy cos takiego)

IwonaS dobrze, ze po no-spie przeszło

majka widzisz wczoraj pisałyśmy... Ta ciocia, o ktorej pisałam tez wczoraj zmarła wieczorem... A jak Twoj TŻ, wraca juz ?

Lulla widze, ze teraz ja odpoczywam od zakupów a Ty szalejesz hihi. Fajnie! Ja tez wczoraj chciałam pozamawiac cos... Chyba dzisiaj jak wieczorem nie bede zbyt padnieta po pójściu znajomych to przysiądę do tego, koszyk na gimini, next i smyk czeka

A nam tu dziewczyny pouciekaly na weekend - kasperka, ambi, vea, Mravka gdzie to balangujecie ?

A ja miałam dzis mieć luźny dzien a w rezultacie dziadkowie i tata wpadają na obiad i kawe a potem mamy tych przyjaciół na wieczor wiec ciagle cos. Tyle dobrze, ze TŻ większość czynności wykonuje

Aaaa i okropnie boli mnie głowa. Ciśnienie podskoczyło 137/85 mimo leków. Grrrr...

Jak na razie leżę w domu. Trochę mi przeszło, malutka rusza się już normalnie, jedynie w pachwinach mnie boli jak chodzę:/
Może za bardzo się ostatnio przeforsowałam ze sprzątaniem itp.
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 11:56   #3240
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dzień dobry Bartuś śpi, mieszkanie czyste tylko jeszcze tż podłogi umyje. Spałam dziś do 10 tego mi było trzeba. Wczoraj jeszcze zamówiłam tetry 12szt i pajace z George plus piżamki dla Bartka. Zobaczymy jaka mi się teraz jakość trafi bo z George to loteria poza tym z wyprawki został mi już tylko wózek i przewijak na łóżeczko i kosmetyki typu oliwka, balsam itp.
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.