Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-03, 09:57   #3271
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dzień dobry w ostatni dzień majówki

Słonko gdzieś tam się przebija, ale tylko 15 stopni, szkoda Dziś pospałam, dopiero wstałam i robię śniadanie, mąż jeszcze chrapie, a niech się wyśpi

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Ja mam marki Sanitas, w Rossmanie kupilam
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja mam z philipsa, super sie sprawdza
Cytat:
Napisane przez IwonaS Pokaż wiadomość
Ja ma microlife i jestem z niego zadowolona☺
Dzięki
Coś tam sobie będę musiała wybrać też

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Od 11 maja w lidlu będą body dla maluchów i spodnie i ciążowy spodnie, legginsy i koszulki i biustonosze do karmienia. Szkoda że rozmiary ich tragiczne...
O super, dzięki za cynk. A co nie tak jest z rozmiarami? Inne niż wymiary podane na opakowaniu?

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
moniska dzieki za cynk dot,promocji w Lidlu ,takie parcie na tą esmare i Lupilu ze 2dnia to juz nie ma zbytniego wyboru,malej juz ciuszkow nie kupuje, ale sobie chetnie jakas pizamke ,najlepiej 2szt tylko czekam na przelew:

http://allegro.pl/dyskretna-pizama-n...294388862.html
Bardzo fajne te piżamki, zapiszę sobie do ulubionych... ja będę kupowała piżamki dużo później, pewnie początek lipca jakoś? Boję się, że później spuchnę albo przytyję, piersi mi jeszcze urosną i się nie zmiszczę
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 10:07   #3272
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Jestem , nareszcie

Hej kochane .. co tam u was ?
Jestem u tesciowej i korzystam z jej wifi , a mój internet się zbuntował ..

Jaaak ja tęskniłam ..
Ooo Heej ale tobie fajnie znowu w górach 😊






Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Witajcie wieczorkiem ja dzis z mezem w podrozach ;-) zakupy wiec wypad do wiekszego miasta ;-) pozniej wyprawa po wozek ;-) zakupilismy BEBETTO VULCANO zielono szary <3 praktycznie nowka zadnych sladow uzytkowania ale nam sie trafilo pozniej popoludniowa kawka z ciasteczkiem na podworku z sasiadami ;-) dopiero co do domu weszlismy ;-) mala szaleje wiec chyba szczesliwa, a my szczesliwi z zakupu pierwszej bryki dla malenstwa ;-)

Oo super nono właśnie zakupy dla bobo baardzo cieszą 😊




Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Witam się w 28tc W końcu zaczynamy III trymestr (wg tego co Roksana umieściła na str 1)


i to by było na tyle dobrych wieści... tak poza tym to jestem mega nie wyspana... w dodatku miedzy 2 a 3 w nocy Mały się tak gwałtownie i mocno ruszał, kręcił i wiercił, że aż się przestraszyłam i nawet rozważałam IP... jednak przeczekałam panikę i teraz już jest ok - nadal kopie, ale tak "normalnie"



O mamo tez bym się wystraszyła...😕

A ty juz 3 trymestr o kurde .. 😀

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
No właśnie widziałam ulotkę skusiłabym się na tą koszulkę i biustonosze (bo ceny są rewelacyjne), ale znając życie i "parcie" na lidl, to może być taki ścisk, że nic mi się nie dostanie

No żebyś wiedziała dlatego ja to odpuściłam i kupuje w necie albo tu w sklepach bo na takich promocjach często się trafia na resztki jakieś ...😕😑




Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Witam się niedzielnie
U nas ulewa i tak ma być przez cały dzień. A jutro czeka nas wizyta w przychodni i przełożenie szczepienia bo Bartuś obudził się z katarem i kaszlem :/
U nas tez pochmurno młody tez ma katar j kaszel.kurde oby przeszło ...😕😣

A ja się witam w końcu 24 tyg od jutra 25 tydz 😊😄
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 10:07   #3273
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Ja ogólnie mam dylemat z łóżeczkiem... Bo wybraliśmy już takie, które nam się spodobało i które pasowałoby do naszej sypialni, ale... któraś z Was (wybaczcie, ale nie pamiętam która) zwróciła uwagę na to, że jest zabudowane z dwóch stron... No i zaczęłam się nad tym zastanawiać, czy faktycznie w naszym przypadku nie będzie zbyt zabudowane, bo łóżeczko na początek planujemy postawić między naszym łóżkiem, a ścianą... i nie wiem czy Mały nie będzie miał ograniczonego dostępu do powietrza... tym bardziej, że sufit mamy pod skosem... Inny układ u nas nie wchodzi w grę, bo na początek chcę mieć łóżeczko przy sobie, więc chyba poszukam łóżeczka bez tej zabudowy... Bo później, jak już Mały zacznie się "przemieszczać" w łóżeczku, to będę chciała założyć ochraniacze i wtedy już go całkiem "w puszce" zamkniemy...
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 10:10   #3274
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie mam dylemat z łóżeczkiem... Bo wybraliśmy już takie, które nam się spodobało i które pasowałoby do naszej sypialni, ale... któraś z Was (wybaczcie, ale nie pamiętam która) zwróciła uwagę na to, że jest zabudowane z dwóch stron... No i zaczęłam się nad tym zastanawiać, czy faktycznie w naszym przypadku nie będzie zbyt zabudowane, bo łóżeczko na początek planujemy postawić między naszym łóżkiem, a ścianą... i nie wiem czy Mały nie będzie miał ograniczonego dostępu do powietrza... tym bardziej, że sufit mamy pod skosem... Inny układ u nas nie wchodzi w grę, bo na początek chcę mieć łóżeczko przy sobie, więc chyba poszukam łóżeczka bez tej zabudowy... Bo później, jak już Mały zacznie się "przemieszczać" w łóżeczku, to będę chciała założyć ochraniacze i wtedy już go całkiem "w puszce" zamkniemy...
Hmm to może kup tez kołyske ..? A łóżko później 😊 ja tak zrobiłam dobre rozwiązanie a kołyski drogie nie są 😊
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 10:10   #3275
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Mms no co ty mam to łóżeczko plus ochraniacze założone od dawna i nawet do głowy mi nie przyszło ze dziecko ma w nim mniej powietrza
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 10:19   #3276
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry w ostatni dzień majówki

Słonko gdzieś tam się przebija, ale tylko 15 stopni, szkoda Dziś pospałam, dopiero wstałam i robię śniadanie, mąż jeszcze chrapie, a niech się wyśpi







Dzięki
Coś tam sobie będę musiała wybrać też



O super, dzięki za cynk. A co nie tak jest z rozmiarami? Inne niż wymiary podane na opakowaniu?



Bardzo fajne te piżamki, zapiszę sobie do ulubionych... ja będę kupowała piżamki dużo później, pewnie początek lipca jakoś? Boję się, że później spuchnę albo przytyję, piersi mi jeszcze urosną i się nie zmiszczę


Moj polecono mi u nas na wątku i jestem bardzo zadowola z niego
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 10:21   #3277
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole
O super, dzięki za cynk. A co nie tak jest z rozmiarami? Inne niż wymiary podane na opakowaniu
Nosząc rozmiar m/l ich bluzki s były czasem luźne na mnie. Teraz mieszczę się w bluzki xl a piżama s jest dopasowana i jeszcze jakiś wyglądam. Ostatnio kupiłam w lidlu bluzkę m i jest wielka i do sierpnia pewnie będzie luz. Więc trzeba patrzeć zanim się kupi albo brać po dwa rozmiary i mierzyć w domu.



Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie mam dylemat z łóżeczkiem... Bo wybraliśmy już takie, które nam się spodobało i które pasowałoby do naszej sypialni, ale... któraś z Was (wybaczcie, ale nie pamiętam która) zwróciła uwagę na to, że jest zabudowane z dwóch stron... No i zaczęłam się nad tym zastanawiać, czy faktycznie w naszym przypadku nie będzie zbyt zabudowane, bo łóżeczko na początek planujemy postawić między naszym łóżkiem, a ścianą... i nie wiem czy Mały nie będzie miał ograniczonego dostępu do powietrza... tym bardziej, że sufit mamy pod skosem... Inny układ u nas nie wchodzi w grę, bo na początek chcę mieć łóżeczko przy sobie, więc chyba poszukam łóżeczka bez tej zabudowy... Bo później, jak już Mały zacznie się "przemieszczać" w łóżeczku, to będę chciała założyć ochraniacze i wtedy już go całkiem "w puszce" zamkniemy...
My mamy łóżeczko zabudowane i nie wydaje mi się, że ograniczało dostęp powietrza młodemu. Zgodziłabym się z tym gdyby był jeszcze baldachim i ochraniacze i miśki w łóżeczku, ale to już jest wersja ekstremalna
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-03, 10:38   #3278
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Nosząc rozmiar m/l ich bluzki s były czasem luźne na mnie. Teraz mieszczę się w bluzki xl a piżama s jest dopasowana i jeszcze jakiś wyglądam. Ostatnio kupiłam w lidlu bluzkę m i jest wielka i do sierpnia pewnie będzie luz. Więc trzeba patrzeć zanim się kupi albo brać po dwa rozmiary i mierzyć w domu.





My mamy łóżeczko zabudowane i nie wydaje mi się, że ograniczało dostęp powietrza młodemu. Zgodziłabym się z tym gdyby był jeszcze baldachim i ochraniacze i miśki w łóżeczku, ale to już jest wersja ekstremalna
Mam od nich jedna tunika właśnie s i x brzuchem nawet mi.pasuje 😉😊
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 11:01   #3279
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość

O mamo tez bym się wystraszyła...😕

A ty juz 3 trymestr o kurde .. 😀

U nas tez pochmurno młody tez ma katar j kaszel.kurde oby przeszło ...😕😣

A ja się witam w końcu 24 tyg od jutra 25 tydz 😊😄
No już III To życzę zdrowia dla Marcelka


Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Mms no co ty mam to łóżeczko plus ochraniacze założone od dawna i nawet do głowy mi nie przyszło ze dziecko ma w nim mniej powietrza
Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość

My mamy łóżeczko zabudowane i nie wydaje mi się, że ograniczało dostęp powietrza młodemu. Zgodziłabym się z tym gdyby był jeszcze baldachim i ochraniacze i miśki w łóżeczku, ale to już jest wersja ekstremalna
Tylko tak jak pisałam - u nas w sypialni jest nisko (bo jest na poddaszu), a nie chciałabym dodatkowo ograniczać Małemu dostępu do powietrza... ale skoro tak mówicie, to jeszcze się zastanowię Baldachimu kupować nie będę, bo tak jak pisałyście tu - tylko kurz się na nim zbiera... o ochraniaczach myślałam, ale wszystko zależy od tego jakie łóżeczko kupimy Dzięki za odp
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 11:03   #3280
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Hej A ja się wyspałam;d dopiero co wstaliśmy. Śniadanko plus soczek wyciskany z pomarańczy mniam.
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
No właśnie widziałam ulotkę skusiłabym się na tą koszulkę i biustonosze (bo ceny są rewelacyjne), ale znając życie i "parcie" na lidl, to może być taki ścisk, że nic mi się nie dostanie
U nas właśnie było to tydzień temu. I wzięłam sukienkę i bluzkę tą bez rąkawków białą. Nawet nawet te ciuszki. W sumie nie widzę na stronie czy to to samo co w Polsce teraz będzie. Ja właśnie dalej szukam spodni ciążowych. Rozmiarówka w H&M mnie powaliła. same 8 i 10;d
A i wczoraj dostaliśmy łóżeczko. I teraz mam pytanie. Czy któraś malowała łóżeczko na biało? Bo teraz szukam jakieś farby czy lakieru
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 12:54   #3281
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Jakiś mały ruch tu dziś .😊 czyżby mamuśki się lenily. ..? My juz po obiadku pogoda się poprawia może pójdę z małym na spacerek. Udanej niedzieli 😊😘
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-03, 13:14   #3282
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witajcie
Tez dzis pospalam do11
Taki maly dzien lenia mamy.zaraz rosolek a potem jakis spacerek i loooody
Dobrze wiedziec o tym lidlu.nie wiem gdzie dorwac u nas biustnosze dla mam karm. Ale zobaczymy co tam wystawią.no i ta rozmiarowka...
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 16:25   #3283
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Witajcie
Tez dzis pospalam do11
Taki maly dzien lenia mamy.zaraz rosolek a potem jakis spacerek i loooody
Dobrze wiedziec o tym lidlu.nie wiem gdzie dorwac u nas biustnosze dla mam karm. Ale zobaczymy co tam wystawią.no i ta rozmiarowka...

swego czasu chyba esotiq miał fajne biustonosze, ale cena jest 2x wyższa...
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 16:50   #3284
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
swego czasu chyba esotiq miał fajne biustonosze, ale cena jest 2x wyższa...
Ja polecam z alles i u nas w sklepie z bielizną są taniej niż w oficjalnym sklepie. Ładne, z fiszbinami, delikatnie usztywniany a nie taka cienka szmatka. Wcale nie wygląda jak aseksuslny biustonosz do karmienia po ponad roku intensywnego używania nadal bardzo dobrze się trzyma
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 17:38   #3285
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Hejka ;-) ja dzis znow mialam super dzien jak ja lubie jak mezus jest w domu, slodkie lenistwo wspolne sniadanka, obiadki, spacerki... Jej... <3 no a dzis z sasiadami pojechalismy do parku na spacerek pozniej do restauracji na lody z owocami rano i po poludniu kawka na podworku na laweczce ;-)
A co do cinieniomierza to ja mam z MEDICAL kardio-test
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 18:40   #3286
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

ale dziś cisza chyba korzystacie z pogody co? Bo słyszałam, że w Polsce ciepełko. A u nas leje i leje i leje. Z domu nie wychodzimy dziś. I siadłam z TŻ i zaczęliśmy zamawiać: cebuszke, przewijak, firanki, zasłonki, kocyk Minky no i tysiaczek poszedł... W tygodniu jeszcze zamówię wózek, materacyk, z gemini rzeczy i będzie z głowy Tak patrzę na łóżeczko, że pracy troszkę będzie, zeszlifować je i pomalować. no, ale mam nadzieję, że będzie warto
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 18:48   #3287
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

To musze popatrzec faktycznie za tymi sklepami ale u nas w miescie maly wybor.ale racja,lepiej zaplacic troszke wiecej a kupic porzadny biustonosz bo przeciez mozna go wykorzystac przy kolejnej ciazy.a jak bedzie lichy to pojdzie do kosza...
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 18:53   #3288
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

U nas tez super weekend ciagle cos robiliśmy ale tak spokojnie...
Teraz mieliśmy isc do znajomych na grilla ale niestety przez akcje na mieście (o ktorych od wczoraj we wszystkich mediach głośno) nie bardzo byłoby mądrze wychodzić teraz z domu... Zreszta całe miasto obtoczone policja... Wyjechać sie nigdzie nie da bo sie szykuje kolejna mega zadyma... Wiec siedzimy w domku i odpoczywamy juz
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 19:06   #3289
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
U nas tez super weekend ciagle cos robiliśmy ale tak spokojnie...
Teraz mieliśmy isc do znajomych na grilla ale niestety przez akcje na mieście (o ktorych od wczoraj we wszystkich mediach głośno) nie bardzo byłoby mądrze wychodzić teraz z domu... Zreszta całe miasto obtoczone policja... Wyjechać sie nigdzie nie da bo sie szykuje kolejna mega zadyma... Wiec siedzimy w domku i odpoczywamy juz
Chodzi ci o tego kibica co go policja postrzelila i zmarl?
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-03, 19:09   #3290
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Chodzi ci o tego kibica co go policja postrzelila i zmarl?

Tak, dokładnie o to... Zadyma jest mega...
Kilkaset policjantów, kilkadziesiąt wozów, armatki wodne, helikoptery ... Az strach ...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 19:09   #3291
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Taa Knurów teraz sławny, szkoda, że to taka kiepska sława. Helikoptery i wozy policyjne jezdzą cały dzień. My akurat wyszliśmy i nic się nie działo, ale już Policja podobno w gotowości i patrolują.
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 19:12   #3292
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie o to... Zadyma jest mega...
Kilkaset policjantów, kilkadziesiąt wozów, armatki wodne, helikoptery ... Az strach ...
Looo.to nie wiedzialam ze to nadal trwa!Z drugiej strony szkoda tego chlopaka
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 19:13   #3293
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Wczoraj to podobno nawet przechodniów zwykłych w kajdanki zapinali.. :/

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Looo.to nie wiedzialam ze to nadal trwa!Z drugiej strony szkoda tego chlopaka
Z jednej strony szkoda, ale trzeba bylo siedziec na stadionie i sie zachowywac jak czlowiek, a nie robic rozruby, sa sami sobie winni.
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 19:18   #3294
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Wczoraj to podobno nawet przechodniów zwykłych w kajdanki zapinali.. :/

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------



Z jednej strony szkoda, ale trzeba bylo siedziec na stadionie i sie zachowywac jak czlowiek, a nie robic rozruby, sa sami sobie winni.

Wiele by gadac, wiele człowiek wie ale sie z idiotami nie gada...
Znałam tego chłopaka, wiem jakie życie prowadził... Ale sie wypowiadać nie chce...
Natomiast wkurza mnie to, ze teraz banda idiotów chce wymierzać "sprawiedliwość" a uderza to w normalnych ludzi...

Jess wieść niesie ze ma sie dziać...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 19:25   #3295
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Ja tak jak pisałam - nie kupuję teraz wózka, bo dostanę od kuzynki Kupimy dopiero na wiosnę typową spacerówkę, bo skoro mam taką możliwość, to wolę za te 1500 zł kupić dobrą spacerówkę, niż przeciętnej jakości wózek 2w1 lub 3w1 Zresztą długo w gondoli nie pojeździmy...
Na dzień dzisiejszy myślę o tym : http://allegro.pl/x-lander-2015-woze...289881500.html , ale do wiosny jeszcze może znajdziemy coś innego
Aaa no tak coś kojarzę, że tak pisałaś, sorki dla mnie nie ma zgrabniejszej spacerówki od tej co wstawiłaś i cały czas byliśmy za tym, żeby kupić właśnie x-move ale mężowi coś nie pasuje z gondolą...

Ja byłam u siostry na urodzinach, objadłam się jak głupia i mnie zgagunia męczy Pogoda dzisiaj była piękna
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 19:57   #3296
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Wiele by gadac, wiele człowiek wie ale sie z idiotami nie gada...
Znałam tego chłopaka, wiem jakie życie prowadził... Ale sie wypowiadać nie chce...
Natomiast wkurza mnie to, ze teraz banda idiotów chce wymierzać "sprawiedliwość" a uderza to w normalnych ludzi...

Jess wieść niesie ze ma sie dziać...
dokładnie.
Wiem, wiem. Wracałam od siostry to pod barem stała duża grupka facetów, a potem słyszeliśmy jak rozmawiali ludzie, że podobno Policja z Wrocławia, Krakowa i Bielska przyjechała. Łukasza szwagier, strażak mówił, że na straży czeka cały autokar policjantów..
masakra
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 20:16   #3297
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
dokładnie.

Wiem, wiem. Wracałam od siostry to pod barem stała duża grupka facetów, a potem słyszeliśmy jak rozmawiali ludzie, że podobno Policja z Wrocławia, Krakowa i Bielska przyjechała. Łukasza szwagier, strażak mówił, że na straży czeka cały autokar policjantów..

masakra

No ja tez mam wiadomosci na bierzaco. Znajomy policjant plus kilka jeszcze innych... Dodatkowo fb to informacje 24h...

Policjantów jest kilkaset w mieście... Ale kibiców (tak ich nazywać ?!) juz tez podobno ok 400...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 20:42   #3298
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
No ja tez mam wiadomosci na bierzaco. Znajomy policjant plus kilka jeszcze innych... Dodatkowo fb to informacje 24h...

Policjantów jest kilkaset w mieście... Ale kibiców (tak ich nazywać ?!) juz tez podobno ok 400...
Na miano kibic to sobie trzeba zasłużyć, to są naćpani psychopaci żądni "zemsty"

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Dziewczyny muszę się wam pożalić- straszne rozstępy mi powychodziły na brzuchu, mają taką ciemną barwę i jest ich coraz więcej mimo codziennego smarowania olejkiem brr
wiedziałam z góry, że tak będzie, ale liczyłam na cud, który nie nadszedł i brzuszek jest poorany, a i wyszła mi taka jasna linea negra
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 20:46   #3299
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Na miano kibic to sobie trzeba zasłużyć, to są naćpani psychopaci żądni "zemsty"

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Dziewczyny muszę się wam pożalić- straszne rozstępy mi powychodziły na brzuchu, mają taką ciemną barwę i jest ich coraz więcej mimo codziennego smarowania olejkiem brr

wiedziałam z góry, że tak będzie, ale liczyłam na cud, który nie nadszedł i brzuszek jest poorany, a i wyszła mi taka jasna linea negra


Smaruj Jess dalej
Takie "świeże"można podobno troszkę zminimalizować...
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 20:48   #3300
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Smaruj Jess dalej
Takie "świeże"można podobno troszkę zminimalizować...
Smaruje cały czas, ale takie to zminimalizuje chyba już tylko ostry peeling z kawy, którego sobie teraz nie zafunduje, ale ja nie chcę widzieć swojego brzucha po porodzie
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.