Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-03, 20:55   #3301
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Smaruje cały czas, ale takie to zminimalizuje chyba już tylko ostry peeling z kawy, którego sobie teraz nie zafunduje, ale ja nie chcę widzieć swojego brzucha po porodzie

No i dobrze, bo smarowanie nie zaszkodzi, a napewno jak bedziesz skore pielegnowac dalej, to beda mniejsze...a z czasem i tak jasniejsze beda
Narazie synuś najwazniejszy
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 20:58   #3302
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
No i dobrze, bo smarowanie nie zaszkodzi, a napewno jak bedziesz skore pielegnowac dalej, to beda mniejsze...a z czasem i tak jasniejsze beda
Narazie synuś najwazniejszy
Oczywiście, że najważniejszy
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 21:07   #3303
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Smaruj Jess dalej
Takie "świeże"można podobno troszkę zminimalizować...
Noo smaruj smaruj 😊

Aa u nas tez pada dziś kurde tez caly den w domu byliśmy 😑 młody matkę wymęczył hihi ..😄
Widzę tutaj ktoś nieźle Poszalał na zakupach hihi 😊 no jak się na raz kupi tyle to wychodzi niestety dużo . Ale frajda przy takich zakupach ..😍😘 i oglądanie tego potem ..Ah .
Miłego wieczoru i dobranoc ja lecę nyny
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 21:15   #3304
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Na miano kibic to sobie trzeba zasłużyć, to są naćpani psychopaci żądni "zemsty"

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Dziewczyny muszę się wam pożalić- straszne rozstępy mi powychodziły na brzuchu, mają taką ciemną barwę i jest ich coraz więcej mimo codziennego smarowania olejkiem brr
wiedziałam z góry, że tak będzie, ale liczyłam na cud, który nie nadszedł i brzuszek jest poorany, a i wyszła mi taka jasna linea negra
Ja tą linię mam już dawno;d co każdy się dziwi, że tak szybko mi wyszła i tak widoczna jest No i ja od początku piersi też smaruję a niestety rozstępy są. No ale jak urosły o 3 rozmiary to się nie dziwię tylko smaruję dalej i częściej. No coś za coś Później będziemy się tym martwić teraz się smarujmy może choć trochę to pomoże
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 21:17   #3305
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Ja tą linię mam już dawno;d co każdy się dziwi, że tak szybko mi wyszła i tak widoczna jest No i ja od początku piersi też smaruję a niestety rozstępy są. No ale jak urosły o 3 rozmiary to się nie dziwię tylko smaruję dalej i częściej. No coś za coś Później będziemy się tym martwić teraz się smarujmy może choć trochę to pomoże
Tez racja smarować się itak będziemy 😊 zobaczymy potem czy pomoże 😊
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 23:00   #3306
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

hej mamusie

Ja tak późno ale dopiero znalazłam czas... masakra
ale mało naskrobałyście... co z wami

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Witam sie i ja wczoraj przyjechal kolega meza nas odwiedzic wiec tez bylo szalenstwo z jedzeniem ;-) domowe tortille, gyros, warzywa itd... Mmm tego wlasnie mi bylo trzeba ;-) pozniej po kolacji kawalek 3bita a pozniej zgaga po ogorkach zielonych :-D wiec coca cola i przeszlo. Polozylam sie wieczorem i Was podczytywalam, mezczyzni siedzieli w kuchni i slyszalam jak moj milusinski Ł opowiada o pierwszych wrazeniach na pierwszej wizycie i na kolejnych ;-) wiedzialam ze sie wzruszyl ale nie wiedzialam ze az tak. Powiedzial koledze ze juz nie moze sie doczekac kiedy bedziemy w domu we trojke oszalal na punkcie Lenki to jest pewne ;-) heh nawet kolega go pytal czy nie boi sie ze zostanie na bocznym planie jak sie urodzi mala a on na to ze takie rzeczy nie u mnie :-P a co fakt to mojego serduszka starczy dla wszystkich choc zycie diametralnie sie zmieni ale to tylko na lepsze
ale miło i fajnie coś takiego usłyszeć

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość

majka widzisz wczoraj pisałyśmy... Ta ciocia, o ktorej pisałam tez wczoraj zmarła wieczorem... A jak Twoj TŻ, wraca juz ?
oj, jak mi przykro... i smutno się zrobiło po przeczytaniu... trzymajcie się cieplutko a ty się nie stresuj za bardzo...
Nie lubię pogrzebów i to bardzo. Nawet jak ktoś mi obcy słyszę że umiera to takie dziwne uczucie mnie ogarnia. No ale cóż, nic na to niestety zrobić nie możemy...

A TZ wrócił wczoraj późnym wieczorem. Padnięty ledwo na oczy patrzył... Bo pojechał 1-go i 2-go po pogrzebie od razu wracał... Więc ponad 1500km zrobił. Ale chciał do mnie wracać, żeby choć niedzielę wspólnie spędzić.

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie mam dylemat z łóżeczkiem... Bo wybraliśmy już takie, które nam się spodobało i które pasowałoby do naszej sypialni, ale... któraś z Was (wybaczcie, ale nie pamiętam która) zwróciła uwagę na to, że jest zabudowane z dwóch stron... No i zaczęłam się nad tym zastanawiać, czy faktycznie w naszym przypadku nie będzie zbyt zabudowane, bo łóżeczko na początek planujemy postawić między naszym łóżkiem, a ścianą... i nie wiem czy Mały nie będzie miał ograniczonego dostępu do powietrza... tym bardziej, że sufit mamy pod skosem... Inny układ u nas nie wchodzi w grę, bo na początek chcę mieć łóżeczko przy sobie, więc chyba poszukam łóżeczka bez tej zabudowy... Bo później, jak już Mały zacznie się "przemieszczać" w łóżeczku, to będę chciała założyć ochraniacze i wtedy już go całkiem "w puszce" zamkniemy...
chyba ja mówiłam o tym że lóżeczko zabudowane bo sama takie chciałam... ale zdecydowałam się na ,,normalne,, ale nie ze względu na dostęp powietrza bo tego dzidzi nie braknie tylko ze względu na to że zabudowa z dwóch krótszych boków, na 1 długiej stronie ściana i zostaje mu jeden bok na rozglądanie... A tak ma ,,świat,, w zasięgu wzroku... i tylko dlatego.. Jak bedzie ciut większy to będzie widział coś przez te barierki...


Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
U nas tez super weekend ciagle cos robiliśmy ale tak spokojnie...
Teraz mieliśmy isc do znajomych na grilla ale niestety przez akcje na mieście (o ktorych od wczoraj we wszystkich mediach głośno) nie bardzo byłoby mądrze wychodzić teraz z domu... Zreszta całe miasto obtoczone policja... Wyjechać sie nigdzie nie da bo sie szykuje kolejna mega zadyma... Wiec siedzimy w domku i odpoczywamy juz
jej a co się stało ja nic nie wiem... 3 dni tv nie włączałam

edit: doczytałam wlaśnie...


A my dziś cały dzień prawie na dworku tak cieplutko było że szkoda w domku siedzieć a po południu pojechaliśmy nad jeziorko... super. Maja wyskakała się na zjeżdżalniach, trampolinach itp... Najadłam się zapiekanek i wszystkiego co po drodze spotkałam

I szłam z Tz ścieżką a na poboczu siedzieli ludziki jakieś z takim o to wózkiem:
http://www.quinny.com/us-en/stroller...odd-by-britto/
aż się zatrzymałam i otworzyłam buzię z wrażenia tak mi się spodobał
Po powrocie do domku okazało się szybko że w PL go nie ma... a na stronce w USA kosztuje 4200zł mniej więcej z wysyłką i się załamałam...
Chodziłam jak struta i kombinowałam co by tu zrobić żeby go mieć bo przecież mieliśmy kupić Tako Larwt imitację lnu 3w1 za 1600zł.... I wykundziłam w końcu tak że tz się zgodził na taki wózek z tym stelażem (choć niestety nie kolorowym bo nigdzie nie ma a sprowadzać no bez przesady- nie będę) ..... i jestem w 7 niebie bo zamówiłam:
gondolkę :
http://krasnolandia.pl/akcesoria-do-...l#/kolor-raven
spacerówkę:
http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-quin...s-p-17996.html
i fotelik:
https://www.mall.pl/foteliki-samocho...FeoCcwod6jEAAQ
i parasolkę jeszcze dokupię tą:
http://www.sklep-tosia.eu/quinny-parasolka_p309#
też chcę torbę bo super fajnie wygląda ale znaleźć nie mogę oferty żadnej sprzedaży... Jedną ofertę ale nieaktualna już była za 299zł....
I jestem mega szczęśliwa... Gondolka szara a fotelik i spacerówka czarne Jak tylko dotrą wstawię foty ,,na żywo,, już nie mogę się doczekać
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 05:03   #3307
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Na miano kibic to sobie trzeba zasłużyć, to są naćpani psychopaci żądni "zemsty"

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Dziewczyny muszę się wam pożalić- straszne rozstępy mi powychodziły na brzuchu, mają taką ciemną barwę i jest ich coraz więcej mimo codziennego smarowania olejkiem brr
wiedziałam z góry, że tak będzie, ale liczyłam na cud, który nie nadszedł i brzuszek jest poorany, a i wyszła mi taka jasna linea negra
My wczoraj z mezem wieczorem ponad 2h spacerowalismy wiec kompletnie nie wiem co sie w pl dzieje, bo jak wrocilismy to zjedlismy kolacje, wykapalismy sie i odpalilismy WS na mtv . Ale to co piszecie o tych kibicach brzmi strasznie... zaraz nadrobie wiadomosci...
Co do rozstepow to jeszcze nic nie mam ale pzyznam szczerze ze ostatnio nie smarowalam sie regularnie... mysze w koncu ten nawyk wyrobic...

Tak w ogole, to jestem mega nie wyspana bo pol nocy sie budzilam... i teraz tez juz spac nie moge...
Ale ciesze sie tym, ze za 2h jade do poloznej posluchac serduszka mialam w tym tyg nie jechac, bo i tak mam wizyte u gin, ale jak bylam ostatnio to polozna nalegala, ze jam bede w okolicy, to zebym wpadla widocznie musi miec z tego dodatkowa kase ale co mi tam i tak jade na zakupy, a przychodnie mam po drodze
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 05:13   #3308
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

hej śpiochy
Jakiś bol mi wszedł dziwny z kłuciami. Tak między łopatkę i serce nie umiem wytłumaczyć gdzie dokładnie... jak by w środku mnie ale jak spać na lewym boku nie mogłam bo zaraz mostek mega bolał tak teraz to, nawet na chwilę na plecy nie da się położyć... TZ rano mi to masował ale to nie pomaga... I od razu stwierdził że kupujemy nowe lóżko... Tylko że to na bank nie od łóżka



Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
My wczoraj z mezem wieczorem ponad 2h spacerowalismy wiec kompletnie nie wiem co sie w pl dzieje, bo jak wrocilismy to zjedlismy kolacje, wykapalismy sie i odpalilismy WS na mtv . Ale to co piszecie o tych kibicach brzmi strasznie... zaraz nadrobie wiadomosci...
Co do rozstepow to jeszcze nic nie mam ale pzyznam szczerze ze ostatnio nie smarowalam sie regularnie... mysze w koncu ten nawyk wyrobic...

Tak w ogole, to jestem mega nie wyspana bo pol nocy sie budzilam... i teraz tez juz spac nie moge...
Ale ciesze sie tym, ze za 2h jade do poloznej posluchac serduszka mialam w tym tyg nie jechac, bo i tak mam wizyte u gin, ale jak bylam ostatnio to polozna nalegala, ze jam bede w okolicy, to zebym wpadla widocznie musi miec z tego dodatkowa kase ale co mi tam i tak jade na zakupy, a przychodnie mam po drodze
też spać nie mogę... i pogoda się zepsuła zapowiadają na cały tydzień burze i gorące powietrze...



Roxana - ty jeździłaś do firmowego sklepu maxi cosi? Dobrze kojarzę? W Katowicach jest???
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 06:07   #3309
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dzień dobry mamusie
Niewyspałam sie znowu, ale to nic nowego ostatnio
Zapowiada sie piekna pogoda, jutro ma byc 28 stopni

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

majkatez chcialam kiedys Quinny Mood Nawet 2 lata temu jak jeszcze dzidziuś w planach nie byl to mowilam, ze taki wozek bede miec... Odechcialo mi sie jednak, gdy kolezanka go kupila... moim zdaniem tez "przedzielnik" w spacerowce jest beznadziejny, niewygodny dla dziecka... a spacerowska ogolnie dosyc ciasnawa jest.Corcia mojej kolezanki jak byla cieplej ubrana to miala malo miejsca w niej...No i jak w miescie np.na zakupach bylysmy to po nierownych powierzchniach strasznie trząsło wózkiem ��

Dobrze, ze model Buzz 3 wzielas, bo podobno duuuzo stabilniejszy jest

Edytowane przez kasperka
Czas edycji: 2015-05-04 o 06:11 Powód: Blad
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 06:10   #3310
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witam sie i ja ;-) dziw mi sie super spalo, ale niepotrzebnie tan weekend sie tak szybko skonczyl... Maz poszedl juz do pracy a jeszcze bysmy pospali a tu budzik... :-/ dzis deszczyk pada wiec pogoda akurat na spanie :-P ja dzis na 16do pracy ale juz wiem ze bede miala lenia ;-) ja codziennie podziwiam pojazd malenstwa ;-) wczoraj przejrzelismy liste wyprawkowa i w sumie brakuje jeszcze rzeczy typowo z apteki i kilku rzeczy dla malucha wiec chyba sie wyrobimy do konca maja ewentualnie do polowy czerwca z cala wyprawka ;-) ja musze kupic sobie jeszcze pizamy ale to ciezki wybor :-P

---------- Dopisano o 06:10 ---------- Poprzedni post napisano o 06:09 ----------

Dziewczyny a ja mam pytanie, czy Wy witaminy d i k dla maluszkow kupujecie jakies teraz czy pozniej? Bo nie wiem jak to jest czy w szpitalu zalecaja konkretne czy mozna kupic jakie sie chce? Bo ja jestem zielona w tym temacie...
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 06:14   #3311
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Hej wam witam się po weekendowo widzę że majówka w miarę spokojnie wam minęła
Mnie nie było, miałam romans z moją pracą mgr, trochę popisałam, ale i tak jeszcze dużo przede mną, mam już 40 stron a to ledwo połowa także zaraz biorę się dalej za skrobanie zanim młoda wstanie i będzie trzeba się do szkoły szykować...

Martulka, Majka gratuluje konkretnego zakupu ja nadal mam dylemat jak cholipcia, D. przyjedzie za niecałe dwa tygodnie to pojedziemy do miasta obok żeby się jeszcze rozejrzeć oraz posłuchać co tam nam ciekawego powiedzą

Mirabelka widzę, że brzydka pogoda natchnęła cię do zakupów super.. ja sama się jakoś do nich zebrać nie mogę..

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Dzień dobry mamusie
Niewyspałam sie znowu, ale to nic nowego ostatnio
Zapowiada sie piekna pogoda, jutro ma byc 28 stopni
Noo u mnie ponoć ma być 26st i piękne słonko z możliwymi chmurami, a dzisiaj to paskudna jest - czyt. pochmurno i deszcz pada, grr a ja muszę na miasto później skoczyć.. mam nadzieję że się coś rozpogodzi do 11

Miłego dzionka mamuśki

---------- Dopisano o 06:14 ---------- Poprzedni post napisano o 06:11 ----------

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość

Dziewczyny a ja mam pytanie, czy Wy witaminy d i k dla maluszkow kupujecie jakies teraz czy pozniej? Bo nie wiem jak to jest czy w szpitalu zalecaja konkretne czy mozna kupic jakie sie chce? Bo ja jestem zielona w tym temacie...
Ja na razie nie kupuję, poczekam co mi w szpitalu powiedzą.. Któraś dziewczyna wspominała, że wit. D na receptę jest w kropelkach - co wydaje mi się lepsze dla takiego maluszka.. Zawsze ktoś może podlecieć do apteki jak urodzimy
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 06:25   #3312
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Ja witamin teraz nie kupuje, bo po co :p w aptekach ich nie braknie, dlatego poczekam i zobacze co beda zalecac mi w szpitalu i kupie po porodzie tzn pewnie meza po nie wysle na razie plnujemy w nastepny weekend jechac gdzies do sklepu i kupic przynajmniej cala wyprawke do szpitala
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 06:31   #3313
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Dzień dobry mamusie
Niewyspałam sie znowu, ale to nic nowego ostatnio
Zapowiada sie piekna pogoda, jutro ma byc 28 stopni

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

majkatez chcialam kiedys Quinny Mood Nawet 2 lata temu jak jeszcze dzidziuś w planach nie byl to mowilam, ze taki wozek bede miec... Odechcialo mi sie jednak, gdy kolezanka go kupila... moim zdaniem tez "przedzielnik" w spacerowce jest beznadziejny, niewygodny dla dziecka... a spacerowska ogolnie dosyc ciasnawa jest.Corcia mojej kolezanki jak byla cieplej ubrana to miala malo miejsca w niej...No i jak w miescie np.na zakupach bylysmy to po nierownych powierzchniach strasznie trząsło wózkiem ��

Dobrze, ze model Buzz 3 wzielas, bo podobno duuuzo stabilniejszy jest
no właśnie wzięłam Buzz 3 bo jest szerszy i ma lepsze amortyzatory czy coś co powoduje że nie ma wstrząsów a kołysanie. I w spacerówce nie mam tego ,,przedzielnika,, tylko pałąk... więc ok.. I też wzięłam inną gondolę do niego o większych gabarytach niż ma mood... Bo do mooda ponoć do 4 mies się dzidzia mieści a w tej ponoć do 6-go... No zobaczymy mega mi się spodobał
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 06:34   #3314
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Hejka

w sobote byliśmy w baby rus w Krakowie ceny to mają ładne :P
Widziałam ten Quinny Mood maż próbował go podnieść i był w szoku że taki ciężki:P
Ale mnie się podobają trzy kołowce w szczególności spacerówki
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA

Edytowane przez Anev0
Czas edycji: 2015-05-04 o 06:37
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 06:44   #3315
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Hejka

w sobote byliśmy w baby rus w Krakowie ceny to mają ładne :P
Widziałam ten Quinny Mood maż próbował go podnieść i był w szoku że taki ciężki:P
Ale mnie się podobają trzy kołowce w szczególności spacerówki
no też porównywałam wagę... Quinny Mood właśnie zauważyłam że jest chyba ładniejszy ale z wygodą to troszkę mu brakuje... A buzz ma 11kg cały czyli lżejszy od mooda... Mam nadzieję że się sprawdzi ... Tylko tak nawymyślałam żeby gabarytowo gondolka większa byla .. Bo do buzza jest gondola mood własnie... I naszukałam się porządnie aż znalazłam tą szerszą wersję.. Dlatego też wszystko osobno kompletuję bo nie ma nigdzie spacerówki buzz 3 z tą szerszą gondolą żeby móc kupić 2 w 1 ... Ale to nic. I tak już go kocham

A tak się zdecydować na 100% nie umiałam na wózek.. A tu go zobaczyłam i miłość od pierwszego wejrzenia
Choć ten co na linku z stronki angielskiej z tymi ciapkami na całym stelażu podbił moje serce... Jak by tylko był dostępny w PL to bym go mieć musiala... no ale cóż.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 07:14   #3316
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

majka tak, w Katowicach w firmowym maxi cosi. Maja tam i quinny i maxi cosi no i wlasnie i czytałam i pytałam kilka osob o to, mówią, ze quinny to taki typowo sklepowy i miejski wozek bo równych powierzchniach. Na wertepy sie nie nadaje... Tak sie troche zainteresowałam tematem bo braliśmy go tez pod uwage ale model moodd gwneralnie wszystko zalezy od tego gdzie go chcesz używać. Wszystkie quinny sa raczej miejskie i jesli to Ci wystarcza to oki. Ja chciałam cos mocniejszego zarowno na nasze chodniki jak i wyjazdy poza miasto, w góry itd wiec w ogole by sie nie sprawdził

martulkaja nie kupuje witamin, w szpitalu powiedzą co i jak dokładnie.

Isabelle tez mam 40 i tez musze jeszcze ponad polowe dopisać haha

kasperka u nas tez jutro tak cieplutko ma byc, dzis pogoda średnia... Ale jakos mi to wcale nie przeszkadza, mam w planach cos posprzątać i siasc do pracy
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-05-04 o 07:16
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 07:30   #3317
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cześć dziewczynki Już do Was wracam po majowym weekendzie

Roxana w sumie daleko nie wybyłam tylko gościłam się po królewsku u siory na ogrodzie było u nich chyba z 15 osob na grillu, więc fajne spotkanie. Tym bardziej,że mały ku mojemu zaskoczeniu padł u kumpeli na rekach o 21 i spał później w łożeczku turystycznym - moglismy dzięki temu posiedzieć nawet dłuzej a wczoraj mieliśmy być u siebie na ogrórdku ale znowu się gościłam u mamy na ogrodzie piekna pogoda była wczoraj a dziś niezła lipa!! a Ty miałas odpoczywać a nie... tańczyć na szmacie i przy garach dla gości

Beatrix fajny brzuszek taka piłeczką.. szczuplutka cała jesteś

mms fajne te literki a jak otworzyłam linka i zobaczyłam jakie pierwsze imię to myślałam,że specjalnie dla mnie już wybrałaś oj szczujesz tymi literkami a nie chciałam w sumie... podobają mi się te obrazki pod imionami



jesss smaruj się dużo..często i gęsto!! jak są fioletowe rozstępy to jeszcze można je zminimalizować. Widziałam w rossmanie ,że jakiś krem palmersa była w promocji z karta rosne- jakby co


martulka- fajnie,że tak Twój men się cieszy na bejbi i to wszystko przezywa a życie na pewno się zmieni... moim zdaniem na lepsze jak facet się cieszy i pomoga to jest naprawdę pięknie


mirabelka- ja w pierwszej ciązy też miałam tę linie ale nie pamietam w sumie keidy mi wyszła.. teraz na razie nie mam ale nie łudzę się,że nie wyjdzie. Szczerze mówiąc średnio mi się podoba.. ja to na konću ciązy mialam prawie czarną i az do piersi urosła..
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 07:53   #3318
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
majka tak, w Katowicach w firmowym maxi cosi. Maja tam i quinny i maxi cosi no i wlasnie i czytałam i pytałam kilka osob o to, mówią, ze quinny to taki typowo sklepowy i miejski wozek bo równych powierzchniach. Na wertepy sie nie nadaje... Tak sie troche zainteresowałam tematem bo braliśmy go tez pod uwage ale model moodd gwneralnie wszystko zalezy od tego gdzie go chcesz używać. Wszystkie quinny sa raczej miejskie i jesli to Ci wystarcza to oki. Ja chciałam cos mocniejszego zarowno na nasze chodniki jak i wyjazdy poza miasto, w góry itd wiec w ogole by sie nie sprawdził

martulkaja nie kupuje witamin, w szpitalu powiedzą co i jak dokładnie.

Isabelle tez mam 40 i tez musze jeszcze ponad polowe dopisać haha

kasperka u nas tez jutro tak cieplutko ma byc, dzis pogoda średnia... Ale jakos mi to wcale nie przeszkadza, mam w planach cos posprzątać i siasc do pracy
tak czytałam właśnie że jest miejskim wózkiem ale już znalazłam koło ktore się dokupuje i zamienia na teren górski. Więc chyba je też wezmę. Ogólnie wszystko można do niego dokupić i zamienić więc to też mi się w nim podoba... Z resztą .. Jaki by nie był bardzo mi się spodobał i no... musiałam go mieć
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 08:14   #3319
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

ImageUploadedByWizaz Forum1430723621.855454.jpg

Zazdroszcze Wam, ze juz macie z glowy ta najwazniejsza decyzje
My model wozka mamy wybrany i dalej nad kolorem myslimy...Teraz jasny nam sie znowu spodobal, ale obawiam sie jak bedzie wygladal z czasem

Edytowane przez kasperka
Czas edycji: 2015-05-04 o 08:16 Powód: Blad
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 08:20   #3320
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Załącznik 5972812

Zazdroszcze Wam, ze juz macie z glowy ta najwazniejsza decyzje
My model wozka mamy wybrany i dalej nad kolorem myslimy...Teraz jasny nam sie znowu spodobal, ale obawiam sie jak bedzie wygladal z czasem
śliczny ale też bałabym się jasnego
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 08:25   #3321
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dzień dobry

Ale w tym roku krótka ta majówka Raz dwa i po wszystkim. Pogoda wczoraj w sumie ładna była, mały spacer sobie zrobiliśmy, później byliśmy u znajomych, a na sam koniec lody w McDonalds

Dziś szaro buro i ponuro, bardzo chciałabym żeby było tak jak piszecie czyli od jutra 26-28st, ale jakoś powątpiewam

W lodówce pustki, kilka plasterków szynki i sera i ketchup, chyba muszę iść na jakieś zakupy Ale to póóźniej...

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Załącznik 5972812

Zazdroszcze Wam, ze juz macie z glowy ta najwazniejsza decyzje
My model wozka mamy wybrany i dalej nad kolorem myslimy...Teraz jasny nam sie znowu spodobal, ale obawiam sie jak bedzie wygladal z czasem
Kasperko, wózek jest przepiękny... wzięłabym go gdyby nie dwie sprawy 1. małe kółka z przodu i 2. mała gondolka... Będziemy mieć dzieci gondolowe w zimie, boję się, że zrobi się za mała jak się dołoży kocyk, kombinezon itd.... z 2 się wycofuje, wózki mi się pomyliły joolz ma dużą gondolę.

Kolor cudny! Zobacz może jakie elementy można prać... joolz to porządna firma więc i materiały na pewno spokojnie wytrzymają pranie, a wózio będzie jak nowy
__________________
2+2

Edytowane przez Nicole`_
Czas edycji: 2015-05-04 o 08:30
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 08:31   #3322
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ale w tym roku krótka ta majówka Raz dwa i po wszystkim. Pogoda wczoraj w sumie ładna była, mały spacer sobie zrobiliśmy, później byliśmy u znajomych, a na sam koniec lody w McDonalds

Dziś szaro buro i ponuro, bardzo chciałabym żeby było tak jak piszecie czyli od jutra 26-28st, ale jakoś powątpiewam

W lodówce pustki, kilka plasterków szynki i sera i ketchup, chyba muszę iść na jakieś zakupy Ale to póóźniej...



Kasperko, wózek jest przepiękny... wzięłabym go gdyby nie dwie sprawy 1. małe kółka z przodu i 2. mała gondolka... Będziemy mieć dzieci gondolowe w zimie, boję się, że zrobi się za mała jak się dołoży kocyk, kombinezon itd.

Kolor cudny! Zobacz może jakie elementy można prać... joolz to porządna firma więc i materiały na pewno spokojnie wytrzymają pranie, a wózio będzie jak nowy

Kółka mozna dokupić jeszcze duża na przód na wyboiste tereny i my napewno je bedziemy zamawiac razem z wozkiem
Prac mozna wszystkie elementy z materialu, bo juz nam pani w sklepie tlumaczyla i pokazywala co i jak
A gondolka wlasnie moim zdaniem nie nalezy do malych ...Porownywalismy rozne wozki w sklepie i Joolz mial jedna z wiekszych
Tylko kurdeeee teraz jaki kolor
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 08:34   #3323
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witam sie i ja po weekendzie
Mąż mi zrobil niespodziankę i wrócił w piatek wieczorem także przez to bylam nie obecna
W sobotę grillowalismy a wczoraj byliśmy u teścia w szpitalu bo juz 2tydzien leży w zasadzie to zaczął sie 3... Ale wmiare go podleczyli
Ja znów zaczynam tydzień z siostry córką oczywiście jako opiekunka ale czasem juz nie mam siły...
Pogoda u nas beznadziejna bo pada.. :/
Co do wózka to my chwilowo stopujemy bo moja mama powiedziała że kupią nam niwy wiec zaczekamy do lipca
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 08:35   #3324
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Załącznik 5972812

Zazdroszcze Wam, ze juz macie z glowy ta najwazniejsza decyzje
My model wozka mamy wybrany i dalej nad kolorem myslimy...Teraz jasny nam sie znowu spodobal, ale obawiam sie jak bedzie wygladal z czasem
też śliczny
myśl nad kolorkiem, jasny osobiście odradzam... wiadomo - brudzi się szybciej i wszystkie plamki widać pewnie...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 08:35   #3325
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

A
Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Kółka mozna dokupić jeszcze duża na przód na wyboiste tereny i my napewno je bedziemy zamawiac razem z wozkiem
Prac mozna wszystkie elementy z materialu, bo juz nam pani w sklepie tlumaczyla i pokazywala co i jak
A gondolka wlasnie moim zdaniem nie nalezy do malych ...Porownywalismy rozne wozki w sklepie i Joolz mial jedna z wiekszych
Tylko kurdeeee teraz jaki kolor
A ile w środku ma długości ta gondola ?
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 08:39   #3326
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
A

A ile w środku ma długości ta gondola ?
  • wymiary po złożeniu (dxsxw): 70x62x30cm
  • wysokość rączki: 102-112cm
  • wymiary siedziska (sxg): 30x20cm
  • wysokość oparcia: 46cm
  • wymiary kosza (dxsxw): 30x35x20cm
  • średnica kół (p/t): 17/30cm
  • gondola wew (dxs): 80x34cm
  • gondola od ziemi: 56cm
i mało waży... sam stelaż 9kg a gondola nie cale 5kg...

Tylko ta cena masakra... Ponad 4tys za 3w1
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 08:45   #3327
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Kółka mozna dokupić jeszcze duża na przód na wyboiste tereny i my napewno je bedziemy zamawiac razem z wozkiem
Prac mozna wszystkie elementy z materialu, bo juz nam pani w sklepie tlumaczyla i pokazywala co i jak
A gondolka wlasnie moim zdaniem nie nalezy do malych ...Porownywalismy rozne wozki w sklepie i Joolz mial jedna z wiekszych
Tylko kurdeeee teraz jaki kolor
Posta wyedytowałam później, wózki musiałam pomylić, bo joolz faktycznie ma dużą gondolę

A jak jest z wysokością wózka? Bo niektóre to są takie niziutkie...

Nie wiedziałam, że koła można dokupić... idę poczytać
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 08:50   #3328
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Posta wyedytowałam później, wózki musiałam pomylić, bo joolz faktycznie ma dużą gondolę

A jak jest z wysokością wózka? Bo niektóre to są takie niziutkie...

Nie wiedziałam, że koła można dokupić... idę poczytać


Gondola ma w srodku 82 cm
Wlasnie Joolz nie jest niziutki
I ta raczka do prowadzenia jest wysuwalna
Sprawdzalismy z mezem w sklepie, bo moj maz ma 190 i wazne to bylo dla nas
Moj teściu jest jeszcze wyzszy i tez mozna dalej wysunac

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
  • wymiary po złożeniu (dxsxw): 70x62x30cm
  • wysokość rączki: 102-112cm
  • wymiary siedziska (sxg): 30x20cm
  • wysokość oparcia: 46cm
  • wymiary kosza (dxsxw): 30x35x20cm
  • średnica kół (p/t): 17/30cm
  • gondola wew (dxs): 80x34cm
  • gondola od ziemi: 56cm
i mało waży... sam stelaż 9kg a gondola nie cale 5kg...

Tylko ta cena masakra... Ponad 4tys za 3w1

Gondolka i spacerowka jest w cenie
Fotelik do auta trzeba dokupic

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
A



A ile w środku ma długości ta gondola ?

82 cm
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 09:00   #3329
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
też śliczny
myśl nad kolorkiem, jasny osobiście odradzam... wiadomo - brudzi się szybciej i wszystkie plamki widać pewnie...

No wlasnie
Naszym faworytem jest tez ten w kolorze Denim...sama juz nie wiem ImageUploadedByWizaz Forum1430726422.560804.jpg
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 09:06   #3330
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Też śliczny Mam wrażenie, że nie możecie źle wybrać, bo oba naprawdę super się prezentują
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.