Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-05, 08:53   #3571
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dziewczyny ja tez dzos wymiekam, w sumie od wczoraj... Brzuszek mi wywalilo, moj Ł. sie smieje ze teraz to naprawde wygladam jak ciezarowka :-P ma szczescie ze to zarty bo by dostal ;-) wlasnie wyszlam z kapieli i kurcze czuje sie jeszcze gorzej :-( teraz to tylko przydalby sie miekki hamak i wczasy pod grusza ;-) spac mi sie chce, ostatnio tak mnie meczy zgaga coca cola nie pomaga :-( czekam na paczke z gemini jak na zbawienie bo nawet do apteki mi sie nie chce wychodzic. Czuje sie taka wielka i brzydka :-/ wymiekam juz a jeszcze tyle czasu przede mna :-( Lenka dzis w nocy sie wyszalala wiec teraz pewnie spi... A ja musze funkcjonowac, odwlekalam robote papierkowa a teraz nie chce mi sie nawet tego ruszac... Chyba licze ze samo sie zrobi... :-P super by bylo... Ide robic powoli obiad bo niedlugo na przerwe przyjdzie moj Romeo ;-) u mnie dzis zupa z cukinia, makaron z cebulka,cukinia, bulka tarta i parmezanem
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 08:54   #3572
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

[QUOTE=magdowe;51281929]
Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość


moja tez jej wysoka i bardzo chuda. Ale widocznie ma figurę po tatusiu
no i dobrze będzie TOP MODEL
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 08:56   #3573
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Fiona widzę Cię na dole, daj znać co u Ciebie!!!
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 08:56   #3574
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
aaahah muszę się pochwalić, zamówiłam właśnie kocyk z minky
Jak dojdzie, to powiem czy fajny ależ jestem z siebie zadowolona, bo ostatnio się coś przemóc nie mogę na kupowanie czegokolwiek dla małej.. Jakoś tak sama nie lubię chodzić po sklepach, więc czekam jak małżonek przyjedzie do domu, bo z młodą to nie zakupy mimo że ma 9 lat to się szybko nudzi - no chyba że akurat kupujemy tylko rzeczy dla niej

a kocyk dokładnie taki ja na fotce poniżej
śliczny a jak cenowo?
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 08:58   #3575
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

A... Co do soku z burakow, moj S.P. dziadzio pil sok z sokowirowki mu robilismy mial anemie po chemioterapii i pomagal nq wzrost hemoglobiny. A na czczo pil szklanke swiezego soku z pomaranczy na wzmocnienie organizmu. Ja tez pilam sok z cytryny z woda rano na czczo, czulam sie o wiele lepiej wtedy ale teraz mam poprostu lenia :-( ale tez musze zaczac znow pic soki bo gorzej sie czuje a po za tym zelaza i wapnia duzo teraz nam trzeba... A przyswaja sie dobrze jak ma organizm wit.C z tego co pamietam...
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 08:59   #3576
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
U mnie dzis ma byc 28 stopni
Juz teraz jest 19
U mnie ma być podobno 25 Super!

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
no to w takim razie czekam, aż się Boria ogarnie w przedszkolu. Widze po nim,że się zrobił taki starsznie wysoki i chudziutki a ja lubie takie dorodne dzieci Wszyscy sie smiali jak biegał po ogrodzie a ja do niego : Borys nie biegaj bo schudniesz
Wygrałaś!
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 08:59   #3577
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tez dzos wymiekam, w sumie od wczoraj... Brzuszek mi wywalilo, moj Ł. sie smieje ze teraz to naprawde wygladam jak ciezarowka :-P ma szczescie ze to zarty bo by dostal ;-) wlasnie wyszlam z kapieli i kurcze czuje sie jeszcze gorzej :-( teraz to tylko przydalby sie miekki hamak i wczasy pod grusza ;-) spac mi sie chce, ostatnio tak mnie meczy zgaga coca cola nie pomaga :-( czekam na paczke z gemini jak na zbawienie bo nawet do apteki mi sie nie chce wychodzic. Czuje sie taka wielka i brzydka :-/ wymiekam juz a jeszcze tyle czasu przede mna :-( Lenka dzis w nocy sie wyszalala wiec teraz pewnie spi... A ja musze funkcjonowac, odwlekalam robote papierkowa a teraz nie chce mi sie nawet tego ruszac... Chyba licze ze samo sie zrobi... :-P super by bylo... Ide robic powoli obiad bo niedlugo na przerwe przyjdzie moj Romeo ;-) u mnie dzis zupa z cukinia, makaron z cebulka,cukinia, bulka tarta i parmezanem
a ja się czuję "śliczna" i szczupła
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 09:00   #3578
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
U mnie dzis ma byc 28 stopni
Juz teraz jest 19
o jaaa niech już tak zostanie bo nie wiem czy już zimówki prać i chować czy nie
Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ajjjj, daj spokój Olej to, mi się bardzo podoba i tez bym tyle dała i wcale nie jest mi głupio z tego powodu
a ja też wybucham niepotrzebnie
Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
aaahah muszę się pochwalić, zamówiłam właśnie kocyk z minky
Jak dojdzie, to powiem czy fajny ależ jestem z siebie zadowolona, bo ostatnio się coś przemóc nie mogę na kupowanie czegokolwiek dla małej.. Jakoś tak sama nie lubię chodzić po sklepach, więc czekam jak małżonek przyjedzie do domu, bo z młodą to nie zakupy mimo że ma 9 lat to się szybko nudzi - no chyba że akurat kupujemy tylko rzeczy dla niej

a kocyk dokładnie taki ja na fotce poniżej
bardzo ładny
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:01   #3579
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
śliczny a jak cenowo?
45zł (plus przesyłka 15/9zł jak przelewem a przy pobraniu 3zł więcej)
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:02   #3580
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
U mnie ma być podobno 25 Super!



Wygrałaś!
niezła jestem co no bo żeby jeszcze po takim bieganiu jadł to on nie dlatego zakaz
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:02   #3581
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
a ja się czuję "śliczna" i szczupła
Pozazdroscic ;-) :-P
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 09:03   #3582
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Niestety ciąża bardzo z nas wyciąga i chyba o anemie nie trudno ;/. Sok z buraków powiadasz. Hmm ja dziś kupiłam botwine i zamierzam zrobić chłodnik. Rozważam też zakup sokowirówki,bo chciałabym jakieś soki z warzyw korzeniowych też robić. Ponoć burak z sokowirówki zajeżdza ziemią masz może podobne spostrzeżenia?

Heh kobieta zmienną jest. Powiem Ci,że niezależnie co wybierzecie wózek jest naprawdę bardzo ładny i zgrabny!


Zapraszam!
Co do kapuchy to ja robie z tego przepisu http://www.olgasmile.com/mloda-kapusta.html i duuuużo koperku!

Odnośnie fotelika do karmienia podrzucę też swój typ( testowany już ponad 2 lata) http://www.pinkorblue.pl/Pielegnacja...-1.html#review do tego się dokupuje tacke(jeśli dziecka nie dosuwamy do stołu) i np.oparcie z materiału(przyjemnie się siedzi i łatwo pierze). Dla mnie jest genialny. Waży dużo,ale dzięki temu jest stabilny i mały do tej pory w nim je. Wspina się też sam . Można regulować podnóżek co też nie jest bez znaczenia.

Oj znam ten ból u nas też podobny rozjazd co do upodobań.
Liliana też mi sie zawsze podobało,a zwłaszcza skrót Lilka. Milena i Liliana brzmiałoby bardzo ładnie. Może jeszcze wpadnie Wam coś w ucho co będzie zadowalało męża i Ciebie?. Niech każdy spisze swoje typy i metodą eliminacji

i co dobrego wciągnełaś?
Ja nie mogłam się powstrzymać i serek wiejski+ogórek zielony+szczypiorek+rzodk iewka. Uwielbiam ten zapach swieżej "zieleniny"

Wydaje mi się,że niestety są tacy rodzicie którzy przedkładają role przedszkola nad swoją. Tzn oczekują od Pań czegoś czego sami powinni nauczyć dzieci. Ja rozumiem ,że dziecko i tak samoistnie wchłonie dużo będąc wśród dzieci. Jednak doprowadzanie do sytuacji,że robi się w domu z dziecka "kaleke" życiową i oczekuje jeszcze od Pani,że będzie to kontynuowała jest co najmniej absurdalne.
Ani to normalne,ani to w obowiązku Pań.


a może zakupy przez internet? odpadnie Ci "przyjemność" chodzenia po sklepie


Ja właśnie po śniadaniu,odprowadziłam Małego do przedszkola i podeszłam po kilka rzeczy. Oczywiście wracałam jak wielbłąd ,bo takie piękne te warzywa,że aż żal nie kupić!

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

ale ze mnie burak! w ogóle to Dzień dobry!


Ja nigdy nie robilam soku z samych burakow
Moj maz robi taki mieszany z owocow i do tego burak i ingwer


Dziekuje za przepis na kapuche,skorzystam napewno


A na sniadanko jadlam kanapeczki z chleba pelnoziarnistego, szyneczka, ser zolty, pomidor, ogorek zielony, szczypiorek
Do tego kawa zbozowa i sok wycisnelam z pomaranczy

Edytowane przez kasperka
Czas edycji: 2015-05-05 o 09:03 Powód: Blad
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:04   #3583
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
a ja się czuję "śliczna" i szczupła
ja też zazdroszczę
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:04   #3584
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
aaahah muszę się pochwalić, zamówiłam właśnie kocyk z minky
Jak dojdzie, to powiem czy fajny ależ jestem z siebie zadowolona, bo ostatnio się coś przemóc nie mogę na kupowanie czegokolwiek dla małej.. Jakoś tak sama nie lubię chodzić po sklepach, więc czekam jak małżonek przyjedzie do domu, bo z młodą to nie zakupy mimo że ma 9 lat to się szybko nudzi - no chyba że akurat kupujemy tylko rzeczy dla niej

a kocyk dokładnie taki ja na fotce poniżej
ja też zamówiłam Minky Dziś lub jutro ma być u mojej mamy. Ciekawe jak jakościowo będzie
Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
A... Co do soku z burakow, moj S.P. dziadzio pil sok z sokowirowki mu robilismy mial anemie po chemioterapii i pomagal nq wzrost hemoglobiny. A na czczo pil szklanke swiezego soku z pomaranczy na wzmocnienie organizmu. Ja tez pilam sok z cytryny z woda rano na czczo, czulam sie o wiele lepiej wtedy ale teraz mam poprostu lenia :-( ale tez musze zaczac znow pic soki bo gorzej sie czuje a po za tym zelaza i wapnia duzo teraz nam trzeba... A przyswaja sie dobrze jak ma organizm wit.C z tego co pamietam...
No my ostatnio też kupiliśmy sokowirówkę, ale póki co pije soki z jabłek, marchwi, gruszek. A jaki pyszny sok z pomarańczy wychodzi. Taki aksamitny mus. Buraków muszę poszukać w polskich sklepach bo tutaj sprzedają zapakowane już gotowane;d No i w niedziele może pojedziemy na takie targowisko to może botwinkę upoluję. W zeszłym roku była. Tylko czy już jest sezon?? w sumie chyba tak, skoro co druga z Was ostatnio jadła;d Ależ Wam zazdroszczę.
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:05   #3585
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
45zł (plus przesyłka 15/9zł jak przelewem a przy pobraniu 3zł więcej)
a możesz podać link do stronki? może coś też wybiorę
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:07   #3586
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
aaahah muszę się pochwalić, zamówiłam właśnie kocyk z minky
Jak dojdzie, to powiem czy fajny ależ jestem z siebie zadowolona, bo ostatnio się coś przemóc nie mogę na kupowanie czegokolwiek dla małej.. Jakoś tak sama nie lubię chodzić po sklepach, więc czekam jak małżonek przyjedzie do domu, bo z młodą to nie zakupy mimo że ma 9 lat to się szybko nudzi - no chyba że akurat kupujemy tylko rzeczy dla niej

a kocyk dokładnie taki ja na fotce poniżej
Jest prześliczny! Daj proszę namiary na niego

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tez dzos wymiekam, w sumie od wczoraj... Brzuszek mi wywalilo, moj Ł. sie smieje ze teraz to naprawde wygladam jak ciezarowka :-P ma szczescie ze to zarty bo by dostal ;-) wlasnie wyszlam z kapieli i kurcze czuje sie jeszcze gorzej :-( teraz to tylko przydalby sie miekki hamak i wczasy pod grusza ;-)
Ja tez nie czuję się miss universe Widać z daleka, że ciężarówka się toczy

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Ja tez pilam sok z cytryny z woda rano na czczo, czulam sie o wiele lepiej wtedy ale teraz mam poprostu lenia :-( ale tez musze zaczac znow pic soki bo gorzej sie czuje a po za tym zelaza i wapnia duzo teraz nam trzeba... A przyswaja sie dobrze jak ma organizm wit.C z tego co pamietam...
Taka kuracja świetnie oczyszcza organizm, ale ja teraz to chyba bym z miejsca zgagi dostała jakbym taki sok na czczo wypiła

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
o jaaa niech już tak zostanie bo nie wiem czy już zimówki prać i chować czy nie

a ja też wybucham niepotrzebnie

bardzo ładny
Chować! Ja już dawno pochowałam, bunt! No bez jaj, maj jest. O zimie nie chcę nawet słyszeć

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
No i w niedziele może pojedziemy na takie targowisko to może botwinkę upoluję. W zeszłym roku była. Tylko czy już jest sezon?? w sumie chyba tak, skoro co druga z Was ostatnio jadła;d Ależ Wam zazdroszczę.
To pewnie taka pierwsza botwinka spod folii jeszcze Ale zupka wyszła PYCHA więc polecam
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:08   #3587
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
a możesz podać link do stronki? może coś też wybiorę
ależ proszę bardzo http://www.poscieldladzieci.pl/
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:08   #3588
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Pozazdroscic ;-) :-P
Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
ja też zazdroszczę
GłupoLe

" jestem piękna daje niebo"
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:09   #3589
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
aaahah muszę się pochwalić, zamówiłam właśnie kocyk z minky
Jak dojdzie, to powiem czy fajny ależ jestem z siebie zadowolona, bo ostatnio się coś przemóc nie mogę na kupowanie czegokolwiek dla małej.. Jakoś tak sama nie lubię chodzić po sklepach, więc czekam jak małżonek przyjedzie do domu, bo z młodą to nie zakupy mimo że ma 9 lat to się szybko nudzi - no chyba że akurat kupujemy tylko rzeczy dla niej

a kocyk dokładnie taki ja na fotce poniżej
śliczny kocyk!
Heh dobrze,że jest jeszcze internet choć wiadomo,że są rzeczy, które fajnie byłoby obejrzeć wcześniej. A co do typu imienia Twojej córy dla siostry to mi się Olga zawsze podobało. A co do Hanek to zgadza się, jakiś wysyp jest. Ja też słyszę często imię Helenka. Ewidentnie są takie 'Fale"
Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość

no to w takim razie czekam, aż się Boria ogarnie w przedszkolu. Widze po nim,że się zrobił taki starsznie wysoki i chudziutki a ja lubie takie dorodne dzieci Wszyscy sie smiali jak biegał po ogrodzie a ja do niego : Borys nie biegaj bo schudniesz:cojest :
hehe mocna jesteś! Rozumiesz ,że wolisz pucki?;]
To mój wygląda jak przecinek,ale ja to lubie
ZObaczysz jak Borys się zmieni,bo naprawdę przedszkole bardzo zmienia dziecko.
Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Ale się dzisiaj niewyspałam, sama nie wiem dlaczego... podnieść się z łóżka nie mogłam jak budzik zadzwonił. No, ale jak już wstanę, zrobię śniadanie mężowi i kanapki do pracy to już się nie kładę... zjadłam swoje śniadanie i tak w piżamie zaglądam do Was.

Dziś na obiadek mam wczorajszą botwinkę i machnę jeszcze leniwe na drugie danie. Coś mąż mówił ostatnio, że by zjadł, no to niech ma



Ajjjj, daj spokój Olej to, mi się bardzo podoba i tez bym tyle dała i wcale nie jest mi głupio z tego powodu



Też czasem się martwię, ale nie nakręcam się. Staram się zachować spokój. Ostatnio od 14:00 do północy NIC... i kilka minut po 24 walnęła dwa razy i poszła spać Ale nie miałam czarnych myśli, czułam lekki niepokój. Myślę, że zaczęłabym panikować jakbym 24h nic nie poczuła...



Ja myślę, że co jakiś czas... np 1 raz w tygodniu wystarczyłoby wrzucić do zmywarki jeśli masz...







Dzieci są niemożliwe!



Mi też jest ciężko... nawet już buty zakładać, schylać się, podnosić coś z podłogi...
Dzien dobry
pora na buty wkładane . Ja się smieje,że chciałabym sie tak móc ogarnąć w tej ciąży jak w pierwszej. Do końca móc założyć samej skarpetki, ogolić się to tu to tam
Ooo leniwe...luuuubie
Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
A... Co do soku z burakow, moj S.P. dziadzio pil sok z sokowirowki mu robilismy mial anemie po chemioterapii i pomagal nq wzrost hemoglobiny. A na czczo pil szklanke swiezego soku z pomaranczy na wzmocnienie organizmu. Ja tez pilam sok z cytryny z woda rano na czczo, czulam sie o wiele lepiej wtedy ale teraz mam poprostu lenia :-( ale tez musze zaczac znow pic soki bo gorzej sie czuje a po za tym zelaza i wapnia duzo teraz nam trzeba... A przyswaja sie dobrze jak ma organizm wit.C z tego co pamietam...
hmm zawsze mi się wydawało,że po soku pomarańczowym na czczo się człowiek zle czuje. To mnie wyprowadziłaś z błędu. On pił sam sok z buraków,czy jakiś mix?
Chyba najtrudniej jest zacząć,a potem jak sie człowiek wkręci to wydaje się chyba naturalne
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 09:09   #3590
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Jest prześliczny! Daj proszę namiary na niego
Link pod postem Ambi a dokładniej http://www.poscieldladzieci.pl/categ...iemowlat-minky
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:12   #3591
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

witam kobietki!
u nas tez lało w nocy i rano.. ale co dziwne jest cieplo na dworze ale tak świeżo fajnie.. widze teraz slonko wyszlo tak milo ze az umylam podlogi kurze starłam okna pootwierałam teraz pije kawke i siedze w necie..
poza tym śnily mi sie znowu glupoty budzilam sie co chwile.. snilo mi sie ze całowałam się z moim szwagrem!
widze tematy tutaj macie..

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
mms na razie mu wykrajałam z chleba buźki..serduszka i tylko rozgniatał, taką miał frajdę On ma swoje jakieś wizje..potrafi właśnie nie zjeść żelka od wujka bo jest w kształcie węża.Zamiast jeśc jak jego kuzyni on się bawił i wolal sssss a jak mówie no mozesz zjesć synek to wołal blee fujj Ręcę opadaja... dziś mu pozwoliłam jeśc makaron rękami.. chociaż jak pojdzie do przedszkola panie się załamią-
co do jedzenia u dzieci ja cie baardzo rozumiem..
nie chce tego wspominać ale wspomnę bo przez ten Autyzm mojego synka jego żywienie wygląda jeszcze gorzej niz marudzenie i zmiany w smakach..
on to w ogóle mało je.. lekarz mowi wlasnie" jak zglodnieje to zje sam!" "ważne że pije dużo.." Mój synuś to nie je ani owoców (a kiedys jadł) ani warzyw.. ani jogurtów ani dżemów.. za to ser, jajka gotowane, chleb suchy lub z serem albo nutellą.. obiady wszystko oddzielnie np ziemniaki i obok mięso .. Nic mieszanego rzadnych sosów zup ani gulaszy itp.. makaron suchy platki suche.. no tez lubi jesc rekami ale dzieci tak mają już pozwalam mu czasem jak ma zjesc to niech je i rekami wazne je zjadl
takze spokojnie.. dzieciom sie i tak smaki co chwile zmieniają..

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
ale suuuper daj linkaa
ja cały dzień na zakupach w necie oszaleję


edit : znalazlam... Dałaś 550zł za fotelik do karmienia? OMG
oo ja tez chce kupic taki droższy.. wlasnie dlatego bo jest 2w1 .. fotelik to karmienia razem z leżaczkiem.. kolo 140 eu kosztuje u nas


Cytat:
Napisane przez springtime Pokaż wiadomość
Witam się w 25tc Trochę mnie nie było, ale jakoś nie potrafiłam się wbić w rozmowę...




Coś takiego? Heheh mam tak kilka razy dziennie. Najgorzej jak jedna się tak wypnie, a druga po drugiej stronie brzuszka, aż mnie to boli Czuję takie mega rozciąganie w środku, ciężko to opisać. Dla porównania drugie zdjęcia normalnego brzuszka bez harców w środku

Widzę, że temat imion na tapecie - u nas też. Co myślicie o imionach Milena i Hania? Zastanawiam się czy pasują do siebie, ponieważ wydaje mi się, że każde z innej parafii Drugi pomysł to Zosia i Hania, jednak Milenkę od zawsze chciałam
I milena i hania mi sie podoba..
może Nadia, Mia, Emilia, Eliza, Amelia ... tez ładne..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:12   #3592
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
To nie tylko fotelik ale tez lezaczek dla maleństwa

A co do kasy to nawet jakby to był sam fotelik to nie widze w tym nic złego, mi sie podoba taki za ponad 400zl
tez tak uwazam .. ja akurat ten fotelik kupie pod koniec jak na niego odłoże ale chve akurat ten kupic bo jest praltyczny i sie przyda na pewno chociaz na rok , poltora .. " ja akurat chce ten..http://www.ebay.de/itm/Hauck-Sitn-Re...item35dfd6f0d9
choc jakbym znalazla cos podobnego tanszego tez bym kupila ale nie widzialam..

Cytat:
Napisane przez springtime Pokaż wiadomość
Jak na razie właśnie Milena, Hania, Zosia. Mi się też bardzo podoba Liliana, ale Tż mówi: nigdy w życiu Jemu podobają się Zuzie i Maje, ale mi nie Ciężko będzie się dogadać
zrob liste z imionami jakie ci sie podobaja pokaz tz i niech wybiera 2 z nich i tyle albo niech on zrobi liste co mu sie podoba i ty wybieżesz jedno z jego listy a on jedno z twojej na ugode czasem trzeba isc

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość

Ja od wczoraj nabuzowana chodze wszystko mnie wkurza i irytuje, płakać mi sie chce jak pomyśle, ze musze dzisiaj na jakas spozywke jechac i obiad zrobic
Ciezkie czasy nadeszły... Oj ciezkie :P
ah znam to jednym slowem " bez kija nie podchodz"

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
w sumie licząc Dziecko, wody, łożysko - nosisz pewnie niewiele mniej

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

https://mamotoja.pl/ranking-imion-meskich.html?n=271 - a'propo imion
o matko ale lista


Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
aaahah muszę się pochwalić, zamówiłam właśnie kocyk z minky
Jak dojdzie, to powiem czy fajny ależ jestem z siebie zadowolona, bo ostatnio się coś przemóc nie mogę na kupowanie czegokolwiek dla małej.. Jakoś tak sama nie lubię chodzić po sklepach, więc czekam jak małżonek przyjedzie do domu, bo z młodą to nie zakupy mimo że ma 9 lat to się szybko nudzi - no chyba że akurat kupujemy tylko rzeczy dla niej

a kocyk dokładnie taki ja na fotce poniżej
ładny tez nad tymi kocykami myslałam ale weszlam do KIK ostatnio w rauszu zakupowym i tam trafiłam ladne kocyki i kupilam od razu tam
chociaz kocykow nigdy za wiele.. jak są wieksze takie na 140cm np to moze i kupie taki jeden
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:15   #3593
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
A co do Hanek to zgadza się, jakiś wysyp jest. Ja też słyszę często imię Helenka. Ewidentnie są takie 'Fale"

pora na buty wkładane . Ja się smieje,że chciałabym sie tak móc ogarnąć w tej ciąży jak w pierwszej. Do końca móc założyć samej skarpetki, ogolić się to tu to tam
Ooo leniwe...luuuubie

hmm zawsze mi się wydawało,że po soku pomarańczowym na czczo się człowiek zle czuje. To mnie wyprowadziłaś z błędu. On pił sam sok z buraków,czy jakiś mix?
Chyba najtrudniej jest zacząć,a potem jak sie człowiek wkręci to wydaje się chyba naturalne
I Hanna i Helena to dla mnie przepiękne imiona

No właśnie już stoją moje melisski przyszykowane Będzie łatwiej. Latem będę pewnie w japonkach zasuwać Żadnego męczenia się przy butach

Golenie się "tu i tam" to jest dopiero wyzwanie, a będzie jeszcze lepiej Nie wyobrażam sobie tego

A co do soku z buraka - ja nigdy nie robiłam, ale słyszałam, że najsmaczniejszy jest z jabłkiem

Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
Super! Dziękuję! daj znać jak przyjdzie jaka jakość i sprawdź koniecznie czy bawełniana strona się szybko nie gniecie. Koleżanka mnie ostrzegała, że kupiła kocyk minky i miała słabej jakości bawełnę - gniótł się strasznie
__________________
2+2

Edytowane przez Nicole`_
Czas edycji: 2015-05-05 o 09:17
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:17   #3594
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
witam kobietki!
u nas tez lało w nocy i rano.. ale co dziwne jest cieplo na dworze ale tak świeżo fajnie.. widze teraz slonko wyszlo tak milo ze az umylam podlogi kurze starłam okna pootwierałam teraz pije kawke i siedze w necie..
poza tym śnily mi sie znowu glupoty budzilam sie co chwile.. snilo mi sie ze całowałam się z moim szwagrem!
widze tematy tutaj macie..


co do jedzenia u dzieci ja cie baardzo rozumiem..
nie chce tego wspominać ale wspomnę bo przez ten Autyzm mojego synka jego żywienie wygląda jeszcze gorzej niz marudzenie i zmiany w smakach..
on to w ogóle mało je.. lekarz mowi wlasnie" jak zglodnieje to zje sam!" "ważne że pije dużo.." Mój synuś to nie je ani owoców (a kiedys jadł) ani warzyw.. ani jogurtów ani dżemów.. za to ser, jajka gotowane, chleb suchy lub z serem albo nutellą.. obiady wszystko oddzielnie np ziemniaki i obok mięso .. Nic mieszanego rzadnych sosów zup ani gulaszy itp.. makaron suchy platki suche.. no tez lubi jesc rekami ale dzieci tak mają już pozwalam mu czasem jak ma zjesc to niech je i rekami wazne je zjadl
takze spokojnie.. dzieciom sie i tak smaki co chwile zmieniają..



oo ja tez chce kupic taki droższy.. wlasnie dlatego bo jest 2w1 .. fotelik to karmienia razem z leżaczkiem.. kolo 140 eu kosztuje u nas




I milena i hania mi sie podoba..
może Nadia, Mia, Emilia, Eliza, Amelia ... tez ładne..
Mia mi sie podoba, ale u nas takie oklepane to imie juz jest
W brzuszku synek, takze mam z glowy ten dylemat
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:19   #3595
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Chować! Ja już dawno pochowałam, bunt! No bez jaj, maj jest. O zimie nie chcę nawet słyszeć
mnie to już nic nie zdziwi ale jeszcze nieraz z rana jest tak zimno, że muszę mieć jakiś płaszczyk cieplejszy bo zmarzluch jestem straszny a do auta wrzucam dodatkowo coś lżejszego na później
Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
GłupoLe

" jestem piękna daje niebo"
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:19   #3596
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Mia mi sie podoba, ale u nas takie oklepane to imie juz jest
W brzuszku synek, takze mam z glowy ten dylemat
no tez racja teraz dają dzieciom dużo z bajek imion
np Olaf, Elsa, Anna, Jasmin , Ariel itp..

wgl
springtime super brzuszek ujęłaś! mi się tak rano często mała napina hihi normalnie OBcy przebudzenie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2015-05-05 o 09:21
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:21   #3597
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ładny tez nad tymi kocykami myslałam ale weszlam do KIK ostatnio w rauszu zakupowym i tam trafiłam ladne kocyki i kupilam od razu tam
chociaz kocykow nigdy za wiele.. jak są wieksze takie na 140cm np to moze i kupie taki jeden
No właśnie mają wymiary 75x100cm.. Bynajmniej tam gdzie zamówiłam i za granicę też wysyłają jakby co

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
I Hanna i Helena to dla mnie przepiękne imiona

No właśnie już stoją moje melisski przyszykowane Będzie łatwiej. Latem będę pewnie w japonkach zasuwać Żadnego męczenia się przy butach

Golenie się "tu i tam" to jest dopiero wyzwanie, a będzie jeszcze lepiej Nie wyobrażam sobie tego

A co do soku z buraka - ja nigdy nie robiłam, ale słyszałam, że najsmaczniejszy jest z jabłkiem



Super! Dziękuję! daj znać jak przyjdzie jaka jakość i sprawdź koniecznie czy bawełniana strona się szybko nie gniecie. Koleżanka mnie ostrzegała, że kupiła kocyk minky i miała słabej jakości bawełnę - gniótł się strasznie
Hehe moja córa ma Hania a ja na drugie Helena ale co prawda teraz Helenek też się zrobiło dużo A co do kocyka to jak przyjdzie przesyłka to od razu pooglądam i dam znać co i jak czy warto..
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:23   #3598
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
Hehe moja córa ma Hania a ja na drugie Helena ale co prawda teraz Helenek też się zrobiło dużo A co do kocyka to jak przyjdzie przesyłka to od razu pooglądam i dam znać co i jak czy warto..
Drugiej Córuni daj Helena Hanna Będzie sprawiedliwie
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:24   #3599
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Niestety ciąża bardzo z nas wyciąga i chyba o anemie nie trudno ;/. Sok z buraków powiadasz. Hmm ja dziś kupiłam botwine i zamierzam zrobić chłodnik. Rozważam też zakup sokowirówki,bo chciałabym jakieś soki z warzyw korzeniowych też robić. Ponoć burak z sokowirówki zajeżdza ziemią masz może podobne spostrzeżenia?
Polecam sok jabłko, marchew, kawałek buraka, natka pietruszki. Jak są jabłka kwaśniejsze to troszkę niwelują smak buraka, choć ja bardzo lubię i na surowo to mi nie przeszkadza on. Jak mam już swoje warzywka z ogródka to zawsze tak piję Oczywiście wszystkie inne kombinacje też dobrze smakują, z winogronem czy malinami. Ważne żeby były to soczyste owoce bo taki śliwka czy brzoskwinia nie dają już takie go fajnego soczku.

Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
aaahah muszę się pochwalić, zamówiłam właśnie kocyk z minky
Jak dojdzie, to powiem czy fajny ależ jestem z siebie zadowolona, bo ostatnio się coś przemóc nie mogę na kupowanie czegokolwiek dla małej.. Jakoś tak sama nie lubię chodzić po sklepach, więc czekam jak małżonek przyjedzie do domu, bo z młodą to nie zakupy mimo że ma 9 lat to się szybko nudzi - no chyba że akurat kupujemy tylko rzeczy dla niej

a kocyk dokładnie taki ja na fotce poniżej
Daj znać jak przyjdzie, cena też nie jest wysoka. Znam ten ból robienia zakupów z dzieckiem. Młody to chyba ma to po tż, jeszcze dobrze na sklepy nie pójdziemy a ten już mi mój do którego sklepu wejdę a gdzie nie. Bo przecież nie we wszystkich coś kupię... Dlatego ja najbardziej lubię sama chodzić na zakupy.

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
A... Co do soku z burakow, moj S.P. dziadzio pil sok z sokowirowki mu robilismy mial anemie po chemioterapii i pomagal nq wzrost hemoglobiny. A na czczo pil szklanke swiezego soku z pomaranczy na wzmocnienie organizmu. Ja tez pilam sok z cytryny z woda rano na czczo, czulam sie o wiele lepiej wtedy ale teraz mam poprostu lenia :-( ale tez musze zaczac znow pic soki bo gorzej sie czuje a po za tym zelaza i wapnia duzo teraz nam trzeba... A przyswaja sie dobrze jak ma organizm wit.C z tego co pamietam...
Tak, masz rację aby żelazo się wchłonęło potrzebna jest witamina C, więc sok z samych buraków średnio pomoże. Lepiej go pić z innymi owocami zawierającymi sporo tej witaminami, czy to są właśnie cytrusy czy natka z pietruszki czy kiwi.

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
a ja się czuję "śliczna" i szczupła
Ja również, tylko nie wiem c robi cellulit na moich ramionach naprawdę. W życiu bym nie pomyślała, że w takim miejscy może się pojawić. Jeszcze jakbym sporo przytyła, ale ręce mam cały czas takie same.


Mój mąż przestał się do mnie odzywać, tak bez powodu. Rozumie, że się czepiam bez powodu i beczę co chwilę, ale wcale tego nie robię specjalnie. Jeszcze ma pretensje o pracę, że spędzam sporo czasu przy niej Jak on siedział całe lato przy swoim aucie to dobrze było, a jak ja poswięcam sporo czasu temu to źle
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:26   #3600
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
no tez racja teraz dają dzieciom dużo z bajek imion
np Olaf, Elsa, Anna, Jasmin , Ariel itp..
Ja slysze ciagle imie Mia, Leonie, Lena itd
W Pl to znowu Zuzia, Hania, Julia... Choc musze przyznac, ze Julia podoba mi sie Moja kolezanka z Pl bedzie miala dziewczynke i chciala wlasnie Julke albo Nadie, ale jej Tz sie nie zgodzil
U Ciebie zostaje Nadia???
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.