Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-05, 09:29   #3601
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
No właśnie mają wymiary 75x100cm.. Bynajmniej tam gdzie zamówiłam i za granicę też wysyłają jakby co


Hehe moja córa ma Hania a ja na drugie Helena ale co prawda teraz Helenek też się zrobiło dużo A co do kocyka to jak przyjdzie przesyłka to od razu pooglądam i dam znać co i jak czy warto..
koniecznie daj znac jaka jakosc i wgl.. bo jak bym kupila to czerwiec lipiec..
i znalazłam nawet na ebay sprzedawne ktory ma dobre opinie i ma 3 rozne rozmiary i duzo wzorow takze ma rogale dla dzieci do spania z minky
http://www.ebay.de/usr/homeanddesign...53.m1438.l2754
wiem ze drogo troche ale w sumie z drugiej strony dam za kocyk 30 euro (ten duzy na 135) ale bede go miala conajmniej rok jesli jakosc dobra to i dluzej
mi sie podobaja sówki i słoniki albo gwiazdki takie delikatne różowe albo z szarym takie cacka ciekawe czy na zywo tez takie sliczne sa

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Ja slysze ciagle imie Mia, Leonie, Lena itd
W Pl to znowu Zuzia, Hania, Julia... Choc musze przyznac, ze Julia podoba mi sie Moja kolezanka z Pl bedzie miala dziewczynke i chciala wlasnie Julke albo Nadie, ale jej Tz sie nie zgodzil
U Ciebie zostaje Nadia???
wiesz z tymi imionami to czesto ludzie dają dzieciom takie bo taka "moda" ja wole dac jakie mi sie podoba hihi
noo u nas zostaje Nadia oficjalnie juz rodzinka tez juz wie
mężowi sie inne imiona nie podobały no poza Lea ale to jakies dziwnie sie odmienia
leonie to tez czesto slysze albo 2 imiona Anna -Marie albo Luka- Joel... np.. troche dziwne
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:29   #3602
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
hmm zawsze mi się wydawało,że po soku pomarańczowym na czczo się człowiek zle czuje. To mnie wyprowadziłaś z błędu. On pił sam sok z buraków,czy jakiś mix?
Chyba najtrudniej jest zacząć,a potem jak sie człowiek wkręci to wydaje się chyba naturalne
Sam swiezy sok z surowych burakow, podobno jak sie cos dodaje tzn. Jakies przyprawy to traci swoje wlasciwosci... Tak samo jak przechowuje sie swiezy sok z pomaranczy... Najlepiej wycisnac tyle ile trzeba przed spozyciem dziadzio pil po przebudzeniu sie sok z pomaranczy a po sniadaniu albo przed obiadem sok z buraka. Na poczatku ciezko mu bylo ale pozniej juz sprawnie mu to szlo. heh mama mi juz nakiwala troche od poczatku ciazy ;-) ja pilam sok z pomaranczy z dodatkiem soku z cytryny. Uwielbiam... Ale teraz zgaga mnie meczy wiec juz dlugo nie pilam :-(

Edytowane przez martulka0991
Czas edycji: 2015-05-05 o 09:37
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:32   #3603
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Drugiej Córuni daj Helena Hanna Będzie sprawiedliwie
Hehe za dobrze by się młoda miała ja jedno imię tylko daje.. Hanka ma jedno, mój mężulek też, aby ja z dwoma potem aby trzeba pamiętać w dokumentach oba pisać heh Tyle że u nas imię Helena w ogóle brane pod uwagę nie jest
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:38   #3604
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dziewczyny pomożecie mi chcę zrobić wykres do pracy i mi nie wychodzi.

Chcę żeby to wyglądało tak jak ten w pierwszym załączniku, w jest tak jak w tym drugim. Nie potrafię zrobić aby te kolumienki były na środki używam Calc i nie wiem czy Excel coś pomoże. Ostatni raz zajmowałam się taki mi rzeczami w gimnazjum i nie pamiętam jak to się robi. Wiem są filmiki na youtube ale one pokazują jak zrobić kilka kolumienek do np jednego wieku a ja potrzebuję po jednej mieć do każdej wartości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dobrze.jpg (45,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg żle.jpg (111,4 KB, 11 załadowań)
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:39   #3605
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

:hejka: Witam się z rana
Nie wiem co się ze mną dzieje bo zawsze jak pilnuje siostrzenicy to w nocy boli mnie brzuch i nie wiem jak leżeć... A w weekend jak zajmują sie nią rodzice to mi nic nie jest więc nie wiem czy to od dźwigania czy jak...
Dzisiaj z nią jestem tylko do 12 bo kazalam się mami zwolnic trochę z pracy
Kasperka zazdroszczę pogody
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:43   #3606
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
:hejka: Witam się z rana
Nie wiem co się ze mną dzieje bo zawsze jak pilnuje siostrzenicy to w nocy boli mnie brzuch i nie wiem jak leżeć... A w weekend jak zajmują sie nią rodzice to mi nic nie jest więc nie wiem czy to od dźwigania czy jak...
Dzisiaj z nią jestem tylko do 12 bo kazalam się mami zwolnic trochę z pracy
Kasperka zazdroszczę pogody
jak dzwigasz to moze od tego mnie ostatnio i plecy i brzuch wlasnie bolał bo robiłam porzadki i tez marcela w ten dzien dzwigałam raz chyba czy dwa i bolało troche
wiem ze nie powinnam ale jak on takie cyrki robi na ulicy czasem to musze go wziasc na rece zanim sobie krzywde zrobi.. raz za nim biegłam bo uciekł mi.. no myslałam ze urodze tak mnie kolka złapała

wlasnie puscilam sobie komedie "wpadka" juz 2 raz ogladam i zawsze sie brechtam haha
musicie obejżeć
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2015-05-05 o 09:47
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:46   #3607
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
koniecznie daj znac jaka jakosc i wgl.. bo jak bym kupila to czerwiec lipiec..
i znalazłam nawet na ebay sprzedawne ktory ma dobre opinie i ma 3 rozne rozmiary i duzo wzorow takze ma rogale dla dzieci do spania z minky
http://www.ebay.de/usr/homeanddesign...53.m1438.l2754
wiem ze drogo troche ale w sumie z drugiej strony dam za kocyk 30 euro (ten duzy na 135) ale bede go miala conajmniej rok jesli jakosc dobra to i dluzej
mi sie podobaja sówki i słoniki albo gwiazdki takie delikatne różowe albo z szarym takie cacka ciekawe czy na zywo tez takie sliczne sa

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------



wiesz z tymi imionami to czesto ludzie dają dzieciom takie bo taka "moda" ja wole dac jakie mi sie podoba hihi
noo u nas zostaje Nadia oficjalnie juz rodzinka tez juz wie
mężowi sie inne imiona nie podobały no poza Lea ale to jakies dziwnie sie odmienia
leonie to tez czesto slysze albo 2 imiona Anna -Marie albo Luka- Joel... np.. troche dziwne


Wlasnie Mia i Lea mi sie podobaly, ale obydwa strasznie popularne tu, wiec odpadly juz na poczatku...
U nas jakby byla dziewczynka to dalibysmy na imie Vivienne albo Viviana
W 13 tyg.na usg poznalismy plec, a dla chlopca obydwoje bylismy zgodni co do imienia
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 09:46   #3608
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożecie mi chcę zrobić wykres do pracy i mi nie wychodzi.

Chcę żeby to wyglądało tak jak ten w pierwszym załączniku, w jest tak jak w tym drugim. Nie potrafię zrobić aby te kolumienki były na środki używam Calc i nie wiem czy Excel coś pomoże. Ostatni raz zajmowałam się taki mi rzeczami w gimnazjum i nie pamiętam jak to się robi. Wiem są filmiki na youtube ale one pokazują jak zrobić kilka kolumienek do np jednego wieku a ja potrzebuję po jednej mieć do każdej wartości
Hmm nie wiem czy coś ci pomogę, ja wszystkie tego typu wykresy robię od razu w word'zie - aby dane wpisuje się w excel'u (automatycznie się otwiera do wykresu)..
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:49   #3609
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Wink Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
jak dzwigasz to moze od tego mnie ostatnio i plecy i brzuch wlasnie bolał bo robiłam porzadki i tez marcela w ten dzien dzwigałam raz chyba czy dwa i bolało troche
wiem ze nie powinnam ale jak on takie cyrki robi na ulicy czasem to musze go wziasc na rece zanim sobie krzywde zrobi.. raz za nim biegłam bo uciekł mi.. no myslałam ze urodze tak mnie kolka złapała
Ehh tak myslalam ale jak nie chce z mala zostac to obraza jest... No a kurde to nie jest moje dziecko żebym zawsze ja z nią byla.. Jestem po to na L4 żeby odpoczywać a nie po to żeby siostra pracowala i zarabiala a ja żebym se flaki wyprowala... Lubię bardzo ta mala ale czasem naprawde juz nie mam siły
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:50   #3610
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
:hejka: Witam się z rana
Nie wiem co się ze mną dzieje bo zawsze jak pilnuje siostrzenicy to w nocy boli mnie brzuch i nie wiem jak leżeć... A w weekend jak zajmują sie nią rodzice to mi nic nie jest więc nie wiem czy to od dźwigania czy jak...
Dzisiaj z nią jestem tylko do 12 bo kazalam się mami zwolnic trochę z pracy
Kasperka zazdroszczę pogody
Mysle, ze to od dzwigania wlasnie ...
Tez tak mialam raz jak targalam rzeczy z domu do garazu podziemnego...niby do windy wsadzilam, ale jednak wysiasc z niej musialam i doniesc . Wieczorem mnie tak brzuch bolal, ze az sie wystraszylam . Maz mi teraz zabronil nosic cokolwiek i nawet smieci nie moge wynosic


Oby pogoda utrzymala sie do weekendu
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:52   #3611
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Ehh tak myslalam ale jak nie chce z mala zostac to obraza jest... No a kurde to nie jest moje dziecko żebym zawsze ja z nią byla.. Jestem po to na L4 żeby odpoczywać a nie po to żeby siostra pracowala i zarabiala a ja żebym se flaki wyprowala... Lubię bardzo ta mala ale czasem naprawde juz nie mam siły
ahh takie buty no ale to troche nie fair.. rozumiem raz na jakis czas zostawic dziecko komus.. ale co chwile i to ciezarnej siostrze " a jak nie to sie obraze..!" no troche niefajnie.. a gadałaś z nią o tym?

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Mysle, ze to od dzwigania wlasnie ...
Tez tak mialam raz jak targalam rzeczy z domu do garazu podziemnego...niby do windy wsadzilam, ale jednak wysiasc z niej musialam i doniesc . Wieczorem mnie tak brzuch bolal, ze az sie wystraszylam . Maz mi teraz zabronil nosic cokolwiek i nawet smieci nie moge wynosic


Oby pogoda utrzymala sie do weekendu
noo wlasnie oby pogoda fajna byla..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 09:53   #3612
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość

Ja również, tylko nie wiem c robi cellulit na moich ramionach naprawdę. W życiu bym nie pomyślała, że w takim miejscy może się pojawić. Jeszcze jakbym sporo przytyła, ale ręce mam cały czas takie same.


Mój mąż przestał się do mnie odzywać, tak bez powodu. Rozumie, że się czepiam bez powodu i beczę co chwilę, ale wcale tego nie robię specjalnie. Jeszcze ma pretensje o pracę, że spędzam sporo czasu przy niej Jak on siedział całe lato przy swoim aucie to dobrze było, a jak ja poswięcam sporo czasu temu to źle
to pewnie cellulit wodny,więc zniknie- nie martw się ja mam na dupie mega mocno..ale cóż ja właśnie humorków jakiś nie mam ale czasem widzę,że właśnie mój mąż jest czepialski. Czasem się pytam kto tu jest w ciązy???
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:56   #3613
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ahh takie buty no ale to troche nie fair.. rozumiem raz na jakis czas zostawic dziecko komus.. ale co chwile i to ciezarnej siostrze " a jak nie to sie obraze..!" no troche niefajnie.. a gadałaś z nią o tym?

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------



noo wlasnie oby pogoda fajna byla..
Oni się tak zachowują jakby to było moje dziecko.. Ehb szkoda gadać niedługo sie wyprowadzam to odpocznę
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:56   #3614
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
to pewnie cellulit wodny,więc zniknie- nie martw się ja mam na dupie mega mocno..ale cóż ja właśnie humorków jakiś nie mam ale czasem widzę,że właśnie mój mąż jest czepialski. Czasem się pytam kto tu jest w ciązy???
mi sie tez cellulit na tylku zrobil
no ale co nic nie zrobie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:58   #3615
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
Hmm nie wiem czy coś ci pomogę, ja wszystkie tego typu wykresy robię od razu w word'zie - aby dane wpisuje się w excel'u (automatycznie się otwiera do wykresu)..
NA tym drugim zdjęciu widać jak wpisałam dane, najpierw w te puste okienka wpisałam 0% to na wykresie wyświetlało mi się napisane 0%, jak wpisywałam wszystkie dany w inny sposób to za każdym razem mi wychodziło coś co nie miało tak wyglądać. Nie wiem czy ten bełkot jest zrozumiały, nie potrafię chyba tego inaczej wytłumaczyć
MAm trzy dane dotyczące wieku, obliczyłam sobie jaka to wartość procentowa i nie mogę zrobić tak, zeby wygladały te słupki jak na pierwszym zdjeciu

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Ehh tak myslalam ale jak nie chce z mala zostac to obraza jest... No a kurde to nie jest moje dziecko żebym zawsze ja z nią byla.. Jestem po to na L4 żeby odpoczywać a nie po to żeby siostra pracowala i zarabiala a ja żebym se flaki wyprowala... Lubię bardzo ta mala ale czasem naprawde juz nie mam siły
Jakbyś porozmawiałą z siostrą to nie zrozumiałaby tego, powiedz to co napisałaś. Że lubisz spedzać czas z małą, ale nie dajesz już rady, powinna zrozumieć bo pewnie nie chce mieć Was na sumieniu gdyby się coś działo.
Chyba, że nie chcesz jej tego powiedzieć w prost to może z Waszą mamą porozmawiaj i niech ona jej to powie.
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:58   #3616
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

isabelle dzięki za linka
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 09:59   #3617
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Oni się tak zachowują jakby to było moje dziecko.. Ehb szkoda gadać niedługo sie wyprowadzam to odpocznę
o matko.. to chociaz tyle dobre pocieszenie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 10:03   #3618
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
NA tym drugim zdjęciu widać jak wpisałam dane, najpierw w te puste okienka wpisałam 0% to na wykresie wyświetlało mi się napisane 0%, jak wpisywałam wszystkie dany w inny sposób to za każdym razem mi wychodziło coś co nie miało tak wyglądać. Nie wiem czy ten bełkot jest zrozumiały, nie potrafię chyba tego inaczej wytłumaczyć
MAm trzy dane dotyczące wieku, obliczyłam sobie jaka to wartość procentowa i nie mogę zrobić tak, zeby wygladały te słupki jak na pierwszym zdjeciu
Nie wiem czy teraz dobrze skapowałam, chodzi ci o ogólny wygląd słupków tak?? kolory i linie? Namieszałam z procentami, bo wpierw gdzieś mi coś utkwiło że tam były pelne liczby, ale i tak jest 100% Musiałabyś gdzieś poszukać "formatowanie wykresu" lub coś takiego, ja Calc nigdy nie używałam, zawsze Excel..

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
isabelle dzięki za linka
Proszę bardzo miłego oglądania

Edytowane przez Isabelle_26
Czas edycji: 2015-05-05 o 10:13
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 10:17   #3619
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy teraz dobrze skapowałam, chodzi ci o ogólny wygląd słupków tak?? kolory i linie? Namieszałam z procentami, bo wpierw gdzieś mi coś utkwiło że tam były pelne liczby, ale i tak jest 100%

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------


Proszę bardzo miłego oglądania
Chodzi mi o te nieszczęsne słupki, aby były równo na środku pierwszy jest po lewej, środkowy na srodku a prawy bardziej po prawej, ale zostawię tak jak są. Pewnie nikomu to nie będzie przeszkadzać. Tylko chciałam żeby było ładnie.
Nie zawracam Was już dziwnymi pytaniami
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 10:25   #3620
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Isabelle_26 Pokaż wiadomość
aaahah muszę się pochwalić, zamówiłam właśnie kocyk z minky
Jak dojdzie, to powiem czy fajny ależ jestem z siebie zadowolona, bo ostatnio się coś przemóc nie mogę na kupowanie czegokolwiek dla małej.. Jakoś tak sama nie lubię chodzić po sklepach, więc czekam jak małżonek przyjedzie do domu, bo z młodą to nie zakupy mimo że ma 9 lat to się szybko nudzi - no chyba że akurat kupujemy tylko rzeczy dla niej

a kocyk dokładnie taki ja na fotce poniżej

Jak przyjdzie Ci ten kocyk, to koniecznie daj znać, bo ciekawa jestem jakie "jakościowo" te produkty są... Bo podoba mi się kilka rzeczy stamtąd
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 10:36   #3621
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Isabelle ja tez poorosze o cynk na temat jakosci ;-) moze sie skusze jeszcze na cos ;-)
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:02   #3622
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o te nieszczęsne słupki, aby były równo na środku pierwszy jest po lewej, środkowy na srodku a prawy bardziej po prawej, ale zostawię tak jak są. Pewnie nikomu to nie będzie przeszkadzać. Tylko chciałam żeby było ładnie.
Nie zawracam Was już dziwnymi pytaniami
aaaa o to chodziło, nawet nie przyuważyłam spoko, możesz pytać, po to jest forum

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Jak przyjdzie Ci ten kocyk, to koniecznie daj znać, bo ciekawa jestem jakie "jakościowo" te produkty są... Bo podoba mi się kilka rzeczy stamtąd
Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Isabelle ja tez poorosze o cynk na temat jakosci ;-) moze sie skusze jeszcze na cos ;-)
Oki loki, jak tylko przesyłka dojdzie to dam wam znać

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Dobra ja spadam po młodą do szkoły, bo czas najwyższy wyjechać z domu
Także do miłego, wpadnę później
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:12   #3623
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Sam swiezy sok z surowych burakow, podobno jak sie cos dodaje tzn. Jakies przyprawy to traci swoje wlasciwosci... Tak samo jak przechowuje sie swiezy sok z pomaranczy... Najlepiej wycisnac tyle ile trzeba przed spozyciem dziadzio pil po przebudzeniu sie sok z pomaranczy a po sniadaniu albo przed obiadem sok z buraka. Na poczatku ciezko mu bylo ale pozniej juz sprawnie mu to szlo. heh mama mi juz nakiwala troche od poczatku ciazy ;-) ja pilam sok z pomaranczy z dodatkiem soku z cytryny. Uwielbiam... Ale teraz zgaga mnie meczy wiec juz dlugo nie pilam :-(
A to dziękuje za informacje nie wiedziałam
Właśnie ja najcześciej robie sok z pomarańczy i grapefruita ,bo poki co nie mam sokowirówki. Jednak chodzą za mną właśnie takie bardziej warzywne soki. Lubie też koktajle pt:szpinak,banan,sok jabłkowy. Najpierw nie mogłam się do nich przekonać,ale jak już się przemogłam to mniam. Czasem to nie zachęca kolorem,ale warto zamknąć oczy
Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Ehh tak myslalam ale jak nie chce z mala zostac to obraza jest... No a kurde to nie jest moje dziecko żebym zawsze ja z nią byla.. Jestem po to na L4 żeby odpoczywać a nie po to żeby siostra pracowala i zarabiala a ja żebym se flaki wyprowala... Lubię bardzo ta mala ale czasem naprawde juz nie mam siły
Myślę,że jedyna rzecz którą musisz się teraz przejmować to Twoje samopoczucie i dzidziuś. Jeśli siostra sama się nie domyśla,że ta opieka nad Małą to za wiele na Twój obecny stan to wprost Jej o tym powiedz. Myślę,że siostra to nie teściowa...i można Jej wygarnąć prosto z mostu. Nie chodzi oczywiście o jakieś pretensje tylko normalne przedstawienie sprawy. Sama jest kobietą, w ciąży była, więc powinna zrozumieć. Nie zostawiaj tematu samemu sobie,bo siostrze jest tak wygodnie i obawiam się,że póki Jej nie uświadomisz,że coś tu jest nie halo w tym układzie to będzie trwał...do porodu
Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie robilam soku z samych burakow
Moj maz robi taki mieszany z owocow i do tego burak i ingwer


Dziekuje za przepis na kapuche,skorzystam napewno


A na sniadanko jadlam kanapeczki z chleba pelnoziarnistego, szyneczka, ser zolty, pomidor, ogorek zielony, szczypiorek
Do tego kawa zbozowa i sok wycisnelam z pomaranczy
Dobra kapucha nie jest zła do tego ziemniaczki z koperkiem i pełna szczęścia!
Takie kanapeczki też lubie. Cudowny jest ten nadchodzący czas, bo będzie tyyyyle kolorowych smakołyków. Ja tylko przeglądam przepisy i mam język do pasa na samą myśl. Kawa zbożowa wiesz,że to dla mnie smak dzieciństwa. Uwielbiam

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
I Hanna i Helena to dla mnie przepiękne imiona

No właśnie już stoją moje melisski przyszykowane Będzie łatwiej. Latem będę pewnie w japonkach zasuwać Żadnego męczenia się przy butach

Golenie się "tu i tam" to jest dopiero wyzwanie, a będzie jeszcze lepiej Nie wyobrażam sobie tego

A co do soku z buraka - ja nigdy nie robiłam, ale słyszałam, że najsmaczniejszy jest z jabłkiem



Super! Dziękuję! daj znać jak przyjdzie jaka jakość i sprawdź koniecznie czy bawełniana strona się szybko nie gniecie. Koleżanka mnie ostrzegała, że kupiła kocyk minky i miała słabej jakości bawełnę - gniótł się strasznie
oo wiesz co przymierzałam ostatnio melissy,ale za szerokie;/ chyba się zdecyduje na takie sandałki z crocsa. Jak mi sie noga rozpłaszczy to będą jak ulał
Wiesz co z tym goleniem to ja się oporządzałam sama do końca także wcale to nie powiedziane,że będzie hardcorowo. Człowiek dochodzi do wprawy mimo gorszej widoczności
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
no tez racja teraz dają dzieciom dużo z bajek imion
np Olaf, Elsa, Anna, Jasmin , Ariel itp..

wgl
springtime super brzuszek ujęłaś! mi się tak rano często mała napina hihi normalnie OBcy przebudzenie
Hmm ale Anna to takie typowo polskie imie. Olaf też jest starym skandynawskim imieniem (sama rozważam). A to ,że się pojawiają w bajkach to już wiesz.
Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Polecam sok jabłko, marchew, kawałek buraka, natka pietruszki. Jak są jabłka kwaśniejsze to troszkę niwelują smak buraka, choć ja bardzo lubię i na surowo to mi nie przeszkadza on. Jak mam już swoje warzywka z ogródka to zawsze tak piję Oczywiście wszystkie inne kombinacje też dobrze smakują, z winogronem czy malinami. Ważne żeby były to soczyste owoce bo taki śliwka czy brzoskwinia nie dają już takie go fajnego soczku.


Tak, masz rację aby żelazo się wchłonęło potrzebna jest witamina C, więc sok z samych buraków średnio pomoże. Lepiej go pić z innymi owocami zawierającymi sporo tej witaminami, czy to są właśnie cytrusy czy natka z pietruszki czy kiwi.



Ja również, tylko nie wiem c robi cellulit na moich ramionach naprawdę. W życiu bym nie pomyślała, że w takim miejscy może się pojawić. Jeszcze jakbym sporo przytyła, ale ręce mam cały czas takie same.


Mój mąż przestał się do mnie odzywać, tak bez powodu. Rozumie, że się czepiam bez powodu i beczę co chwilę, ale wcale tego nie robię specjalnie. Jeszcze ma pretensje o pracę, że spędzam sporo czasu przy niej Jak on siedział całe lato przy swoim aucie to dobrze było, a jak ja poswięcam sporo czasu temu to źle
dziękuje za podpowiedzi odnośnie soków Oj swoje warzywa to super luksus, przynajmniej wiesz co jesz!

A co mężowi nie pasuje,że się czymś zajmujesz? czy ,że Jemu za mało czasu poświęcasz?.

Ja właśnie ogarnęłam mieszkanie. Pranie na balkonie. Podłogi pomyte- kocham tę parownice! . Czekam na Panią od rolet,bo ma być przed 13. U nas są 23 stopnie! witaj piękna pogodo i oby tak zostało
Muszę się chyba zapisać na paznokcie,bo sezon sandałowy zaraz się rozpocznie
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:21   #3624
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
A to dziękuje za informacje nie wiedziałam
Właśnie ja najcześciej robie sok z pomarańczy i grapefruita ,bo poki co nie mam sokowirówki. Jednak chodzą za mną właśnie takie bardziej warzywne soki. Lubie też koktajle pt:szpinak,banan,sok jabłkowy. Najpierw nie mogłam się do nich przekonać,ale jak już się przemogłam to mniam. Czasem to nie zachęca kolorem,ale warto zamknąć oczy

Myślę,że jedyna rzecz którą musisz się teraz przejmować to Twoje samopoczucie i dzidziuś. Jeśli siostra sama się nie domyśla,że ta opieka nad Małą to za wiele na Twój obecny stan to wprost Jej o tym powiedz. Myślę,że siostra to nie teściowa...i można Jej wygarnąć prosto z mostu. Nie chodzi oczywiście o jakieś pretensje tylko normalne przedstawienie sprawy. Sama jest kobietą, w ciąży była, więc powinna zrozumieć. Nie zostawiaj tematu samemu sobie,bo siostrze jest tak wygodnie i obawiam się,że póki Jej nie uświadomisz,że coś tu jest nie halo w tym układzie to będzie trwał...do porodu

Dobra kapucha nie jest zła do tego ziemniaczki z koperkiem i pełna szczęścia!
Takie kanapeczki też lubie. Cudowny jest ten nadchodzący czas, bo będzie tyyyyle kolorowych smakołyków. Ja tylko przeglądam przepisy i mam język do pasa na samą myśl. Kawa zbożowa wiesz,że to dla mnie smak dzieciństwa. Uwielbiam


oo wiesz co przymierzałam ostatnio melissy,ale za szerokie;/ chyba się zdecyduje na takie sandałki z crocsa. Jak mi sie noga rozpłaszczy to będą jak ulał
Wiesz co z tym goleniem to ja się oporządzałam sama do końca także wcale to nie powiedziane,że będzie hardcorowo. Człowiek dochodzi do wprawy mimo gorszej widoczności

Hmm ale Anna to takie typowo polskie imie. Olaf też jest starym skandynawskim imieniem (sama rozważam). A to ,że się pojawiają w bajkach to już wiesz.

dziękuje za podpowiedzi odnośnie soków Oj swoje warzywa to super luksus, przynajmniej wiesz co jesz!

A co mężowi nie pasuje,że się czymś zajmujesz? czy ,że Jemu za mało czasu poświęcasz?.

Ja właśnie ogarnęłam mieszkanie. Pranie na balkonie. Podłogi pomyte- kocham tę parownice! . Czekam na Panią od rolet,bo ma być przed 13. U nas są 23 stopnie! witaj piękna pogodo i oby tak zostało
Muszę się chyba zapisać na paznokcie,bo sezon sandałowy zaraz się rozpocznie

Jade do sklepu po swiera rybke to od razu obadam czy kapuche maja
Mi zbozowka tez przypomnina czasy dziecinstwa, a szczegolnie weekendy u babci w gorach
Bylam w tamtym tyg.na pedicure itd i samopoczucie od razu lepsze, takze nawet sie nie zastanawiaj
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:26   #3625
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Wlasnie Mia i Lea mi sie podobaly, ale obydwa strasznie popularne tu, wiec odpadly juz na poczatku...
U nas jakby byla dziewczynka to dalibysmy na imie Vivienne albo Viviana
W 13 tyg.na usg poznalismy plec, a dla chlopca obydwoje bylismy zgodni co do imienia
aaa jakie mieliście dla CHŁOPAKA
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:29   #3626
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Jade do sklepu po swiera rybke to od razu obadam czy kapuche maja
Mi zbozowka tez przypomnina czasy dziecinstwa, a szczegolnie weekendy u babci w gorach
Bylam w tamtym tyg.na pedicure itd i samopoczucie od razu lepsze, takze nawet sie nie zastanawiaj
obadaj obadaj, aż żal nie zjeść
Mi sie zawsze dziwili w pracy,że pije taką "kawe",bo wszystkim się kojarzy z rozkręcaniem laktacji
Przekonałaś mnie ! mam nadzieję,że będą mieli szybko jakiś wolny termin. Jutro wybieram się na glukoze(już tak to odwlekam),więc może po by się udało. Zaległabym z przyjemnością i niech ktoś się mną zajmuje
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:35   #3627
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
u mnie przestaje, jak zawołam męża, albo włączę w tel kamerę Poważnie... tak to szaleje, a jak włączę nagrywanie to koniec... i choćbym czekała 1min, 5 min czy 10 min, to jest spokój... i zaczyna, jak wyłączę kamerę nie wiem czy to dziwny zbieg okoliczności, czy jak to wytłumaczyć?
Mam to samo Raz mi się udało nagrać dwa puknięcia
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:39   #3628
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
oo wiesz co przymierzałam ostatnio melissy,ale za szerokie;/ chyba się zdecyduje na takie sandałki z crocsa. Jak mi sie noga rozpłaszczy to będą jak ulał
Wiesz co z tym goleniem to ja się oporządzałam sama do końca także wcale to nie powiedziane,że będzie hardcorowo. Człowiek dochodzi do wprawy mimo gorszej widoczności

Ja właśnie ogarnęłam mieszkanie. Pranie na balkonie. Podłogi pomyte- kocham tę parownice! . Czekam na Panią od rolet,bo ma być przed 13. U nas są 23 stopnie! witaj piękna pogodo i oby tak zostało
Muszę się chyba zapisać na paznokcie,bo sezon sandałowy zaraz się rozpocznie
Są różne modele, jedne szersze, inne węższe Trzeba pomierzyć. Ja akurat mam dość szeroką stopę więc fajnie się dopasowują i nie uciskają nic a nic

Zazdroszczę ogarniętego mieszkania, bo ja póki co się lenię okrutnie. No, ale zmobilizowałaś mnie! Ruszam! Ściągnę w końcu pranie (wisi od soboty ) i przy okazji wrzucę do przeprania nową pościel z h&m, dziś pan kurier przyniósł Zamówiłam coś "dla siebie", a nie dla Małej w końcu

O pedicure powoli też myślę, byłam chyba jakoś w połowie kwietnia więc w połowie maja polecę znów zrobić I zmienić hybrydki, muszę Wam powiedzieć, ze spisują się super. Jestem bardzo zadowolona. A odrost jest malutki, na stopach jednak wolno rosną paznokcie

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Jutro wybieram się na glukoze(już tak to odwlekam),więc może po by się udało.
Współczuję... ale raz dwa i będziesz miała z głowy

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Mam to samo Raz mi się udało nagrać dwa puknięcia
U mnie też tak jest, śmiejemy się z mężem, że rośnie nam mała złośnica-przekornica
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:41   #3629
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Jade do sklepu po swiera rybke to od razu obadam czy kapuche maja
Mi zbozowka tez przypomnina czasy dziecinstwa, a szczegolnie weekendy u babci w gorach
Bylam w tamtym tyg.na pedicure itd i samopoczucie od razu lepsze, takze nawet sie nie zastanawiaj
oo zbożowej to juz wieki nie piłam musze sobie kupic dla odmiany
u was mają taką kapuste z beczki w sklepach? u nas nie widzialam przewaznie pakowana
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:42   #3630
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

a mnie jakaś niemoc złapała miałam dzisiaj wyprac, ugotowac obiad, a skończyło się na tym, że zjadłam parówki i siedzę
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.