Kuchnia tv - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-12, 10:54   #31
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kuchnia tv

Patrzę sobie i patrzę na te programy i dochodzę do wniosku że:
po 1. polubiłam Jamiego - nie podoba mi się jako człowiek, ale gotuje bardzo fajnie i już trochę przepisów od niego ściągnęłam.
Po 2. zapałałam szczerym afektem do Ainsleya , na początku za nim nie nadążałam, ale sie przyzwyczaiłam - świetne potrawy, nie wszystkie oczywiście, ale większość i naprawdę ekspresem się je robi.
Po 3. i 4. nadal nie lubie Marthy i Nancy Lam .
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 16:46   #32
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Kuchnia tv

A ja sie wczoraj dowiedziałam ze dokladaja mi programow w kablowce i dokladaja wlasanie kuchnia tv.
I bradzo sie z tego ciesze
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 17:02   #33
Safira
Raczkowanie
 
Avatar Safira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
Dot.: Kuchnia tv

Ubóstwiam Jaimiego Jest słodki
__________________
"Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie"

Safira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 14:11   #34
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Kuchnia tv

Cytat:
Napisane przez Safira Pokaż wiadomość
Ubóstwiam Jaimiego Jest słodki
oj taaak!
a jego potrawy są pycha!
ostatnio oglądałam jego odcinek i bardzo spodobał mi się ten przepis (muszę go kiedyś wykorzystać) Troche czasochłonne ale ładnie wygląda

Składniki
1 cebula
oliwa
3-4 ząbki czosnku
świeży majeranek
gałka muszkatołowa
masło
300g młodego szpinaku (baby spinach)
8-10 prostokątnych kawałków świeżego ciasta makaronowego (jeśli jest paczkowane, suszone
do lasagne, trzeba je najpierw zalać wrzątkiem, żeby zmiękło)
gomółka kruchego sera ricotta
parmezan
5 świeżych pomidorów
świeża bazylia
sól i pieprz
gomółka mozzarelli

Przygotowanie
Cebulę obrać i pokroić w kostkę. Rozgrzać patelnię, wlać 3-4 łyżki oliwy i podsmażyć cebulę na średnim ogniu. Obrać czosnek, oderwać listki majeranku od łodyg i posiekać, wrzucić na patelnię. Zetrzeć na patelnię pół gałki muszkatołowej, dodać kilka kawałków masła i podsmażać, aż sos zrobi się gęsty i kremowy. Rozłożyć na blacie kawałki ciasta makaronowego. Zblanszować na patelni listki szpinaku, a gdy zmiękną, doprawić do smaku solą i pieprzem. Przełożyć małe porcje szpinaku na kawałki ciasta makaronowego, lekko je ubijając. Pokruszyć ricottę i posypać nią szpinak. Posolić i doprawić pieprzem. Rozgrzać piekarnik do 220 stopni C. Zmielić świeże pomidory i listki bazylii (bez łodyg) w malakserze i dodać dużą szczyptę soli i pieprz do smaku. Wlać sos do naczynia do zapiekania (może być ceramiczne). Ciasto ze szpinakiem zwinąć w ruloniki i ułożyć w sosie, lekko dociskając. Na wierzchu położyć plastry mozzarelli i posypać parmezanem. Piec pół godziny w piekarniku nagrzanym do 220

Powinno mniej- więcej wyglądać tak jak na fotce to na fotce to typowe CANELLONI
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif turkeyCanelloniHP.gif (11,2 KB, 10 załadowań)
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 18:31   #35
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Kuchnia tv

Od jakiego czasu mam już Kuchnię TV a moje spostrzeżenia (bardzo subiektywne ) są następujące:

Na plus:
- Jamie - bardzo go lubię, zwłaszcza te nowe odcinki Jamie w domu, lubię takie sielskie klimaciki
- Ainsley - kiedy widzę jak ten facet się uśmiecha, mógłby mi nawet kotlety zaserwować (choć wege jestem) , lubię patrzeć jak się miota po tej kuchni, bez zadęcia i zbędnej stylizacji.
- Nigella nieco mi się już przejadła, myślałąm, że te nowe odcinki Nigella ucztuje, będą się opierała na jakiejś nowej formule, a tu niestety to samo, ale niektóre przeisy do wykorzystania

Teraz na minus:
- nie mogę znieść tej Anny Olson, nie wiem czemu, ale babka tak mi działa na nerwy (ten jej głupkowaty uśmiech, krygowanie się, gada, że czegoś spróbuje, a potem odwraca się z tym od kamery, strasznie sztuczna ta baba)
- Delia Smith - nuda panie, nuda (i to jej ciągłe strzepywanie rąk nad garnkami z jedzeniem)
- Martha - jak już ktoś powiedział, do niczego te jej wszystkie rady, mam wrażenie, że oglądam strasznie sztywną amatorkę, zupełnie nie rozumiem jej fenomenu
- Para w kuchni - głos pani Kręglickiej skutecznie zniechęcił mnie do oglądania już po 5 minutach pierwszego odcinka
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 08:47   #36
^olka^
Rozeznanie
 
Avatar ^olka^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 528
Dot.: Kuchnia tv

Właściwie mam podobne odczucia do Lullu, lubię też kuchnię Bill'a. A Kręglicka faktycznie ten głos ma porażający, ale niektóre przepisy mają dość ciekawe.
^olka^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 10:12   #37
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kuchnia tv

Cytat:
Napisane przez lullaby22 Pokaż wiadomość
- Para w kuchni - głos pani Kręglickiej skutecznie zniechęcił mnie do oglądania już po 5 minutach pierwszego odcinka
Cytat:
Napisane przez ^olka^ Pokaż wiadomość
A Kręglicka faktycznie ten głos ma porażający, ale niektóre przepisy mają dość ciekawe.
Oj, moje drogie panie, nie czepiajcie się tak. Bozia taki głos dała i klops! A jakby tak mówiła jak Tatiana Okupnik albo Fran z "Niani" to by dopiero było wesoło!

A teraz poważnie - ja się do głosu przyzwyczaiłam, do profesjonalizmu przyczepić się nie mogę, a z przepisów chętnie korzystam.
Billa również lubię, choć ma trochę zniewieściały głos, jeśli już rozpatrujemy pod tym kątem.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 13:11   #38
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Kuchnia tv

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Oj, moje drogie panie, nie czepiajcie się tak. Bozia taki głos dała i klops!
A teraz poważnie - ja się do głosu przyzwyczaiłam, do profesjonalizmu przyczepić się nie mogę, a z przepisów chętnie korzystam

Nie neguję jej profesjonalizmu, bo jak już wspomniałam, nie miałam cierpliwości, żeby oglądać ich wyczyny.
Ale moim zdaniem, jeśli ktoś już się pcha (za przeproszniem ) do TV, to powinien mieć do tego odpowiednie warunki, a tu ani aparycji, ani charyzmy, ani głosu...

Cytat:
Napisane przez IlonaP
Billa również lubię, choć ma trochę zniewieściały głos, jeśli już rozpatrujemy pod tym kątem.
O właśnie, o nim zapomniałam-będzie na plus-tak u niego miło i pastelowo
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 21:05   #39
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Kuchnia tv

Ja bardzo często oglądam kuchnie tv, szczególnie wieczorami kiedy nie mogę zasnąć:
Bardzo lubie programy:
-Jamiego, właśnie dlatego, ze łamie te wszystkie konwencje i dodaje zawsze swoje trzy grosze od siebie, do tego jego sepleniący język jest rozbrajający
-Kylie Kwong- zapałałam sympatią do tej kobiety, ma ciekawe pomysły i przepisy nie raz wypróbowałam w swojej kuchni, poza tym ma poczucie humoru.
-Danie w pól godziny (czy jakoś tak)- oglądałam może ze dwa razy do tej pory, ale spodobało mi się, może akurat trafiłam na ciekawe przepisy
-Nancy Lam - oglądałam na poprawę humoru, przyznam się szczerze, mam wrażenie, ze gdyby jakieś dziecko oglądało akurat ten program i zobaczyło jej twarz szczerzącą się do kamery schowałoby się pod stół.Szkoda mi było zawsze jej męża Bena, ale trzeba przyznać, ze przepisy czasem były bardzo ciekawe
-Zgrabne gotowanie- z racji tego, iż zaczęłam inaczej się odzywiać i potrzebowałam wskazówek, natomiast jej przepisy rzadko mnie przekonują, jedynie zupę pomidorową z bazylią spróbowałam-jej sposób.Czasem oglądam z ciekawości po prostu.
-Para w kuchni- oj P.Kręglicka momentami przegina i ze swoimi dodatkami do ubioru(ostatnio miała takie kolczyki i korale, ze myślałam, iż lada chwila a zamiesza nimi zupę) i ze swoimi dziwnymi uwagami, ale przepisy ineteresujące, ale czasem mam wrażenie, ze nie na każdą kieszeń, no ale...
-Na słodko- łoł, nie cierpie
-Słodki drań-przystojny facet i może ma jakieś ciekawe propozycje, ale mam wrażenie, ze swoje przysmaki wykonuje troszkę niechlujnie..Ale to tylko moje zdanie.
-Delia Smith- lubiłam oglądać, ale denerwuje mnie to, iż często podkreśla jakie to ich angielskie to, tamto, siamto jest najlepsze na świecie, natomiast mimo tego jej wybaczam i kradnę czasem jakieś
pomysły.Poza tym sympatyczna się wydaje.
Ale się rozpisałam.Pewnie jeszcze coś miałam okazję oglądać, ale w tym momencie zapomniałam
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 16:49   #40
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Kuchnia tv

Widziałyście dzisiaj Delię?
Poprzednia seria się skończyła, więc kuchnia zakupiła chyba jej pierwsze odcinki. W pierwszej chwili jej nie poznałam
Ciekawe z którego roku te starocie
Czasem mam wrażenie, że ta babka gotuje dla kompletnych ignorantów (dziś tłumaczyła jak wałkować ciasto )
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 18:59   #41
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Kuchnia tv

Cytat:
Napisane przez lullaby22 Pokaż wiadomość
Widziałyście dzisiaj Delię?
Poprzednia seria się skończyła, więc kuchnia zakupiła chyba jej pierwsze odcinki. W pierwszej chwili jej nie poznałam
Ciekawe z którego roku te starocie
Czasem mam wrażenie, że ta babka gotuje dla kompletnych ignorantów (dziś tłumaczyła jak wałkować ciasto )
Niby dla ignorantów, ale wczoraj ugotowałam jej pudding ryżowy. I wszystko miało być takie proste i piękne. Wydałam kupę forsy na specjalny ryż, piekłam to 2 godziny jak kazała i.... wywaliłam wszystko do kosza, bo ryż był twardawy
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 07:41   #42
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Kuchnia tv

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Niby dla ignorantów, ale wczoraj ugotowałam jej pudding ryżowy. I wszystko miało być takie proste i piękne. Wydałam kupę forsy na specjalny ryż, piekłam to 2 godziny jak kazała i.... wywaliłam wszystko do kosza, bo ryż był twardawy
No właśnie Ago, ona coraz bardziej wydaje mi się podejrzana
Ja próbowałam zrobić suflet wg jej przepisu i też klapa
Mogłabyswój czas poświęcić na dopracowanie niektórych rzeczy, zamiast tłumaczyć banalne czynności.
Wczoraj mówiła mniej więcej tak: żeby rozwałkowac ciasto potrzebujemy wałeka(tutaj wyklad o wałku ), teraz bierzemy wałek w ręce i wałkujemy ciasto lekko dociskając rękami na płask (sic!), w czasie wałkowania obracamy ciasto o 90 stopni, itd, itp.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 22:09   #43
trufla3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kuchnia tv

Pieję z zachwytu , bo mam kuchnię tv. Na początku miałam obsesję na jej punkcie. Teraz troszkę przeszło ale mimo to jest jednym z moich ulubionych programów.
.........
<a href="http://trufla3gotuje.blox.pl/html">Trufla i jej
kuchnia</a>
trufla3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 13:22   #44
paulinka_wawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Kuchnia tv

He he ja oglądam wyłącznie kuchnie.tv i TVNStyle, na zmianę, więc mój TŻ stwierdził, że chyba nie warto płacić za pełen pakiet Cyfry+ skoro i tak korzystam wyłącznie z 2-óch kanałów.
paulinka_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 22:31   #45
cappucino
Rozeznanie
 
Avatar cappucino
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 968
GG do cappucino
kuchnia.tv :)

Ktoś ma? Ogląda? Ja odkryłam ten kanał u siebie 3 dni temu i nie mogę się oderwać od tv Jest świetny, mnóstwo przepisów, seriale, filmy (a wszystko związane z gotowaniem)... i do tego Jamie Oliver
__________________
"Na imię miał Lo, po prostu Lo,
z samego rana i w jednej skarpetce.
W spodniah była Lolą.
W szkole-Dolly. W rubrykach-Dolores.
Lecz w moich ramionach zawsze była Lolitą."

cappucino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 06:43   #46
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: kuchnia.tv :)

Hehe Tia, ja oglądam. Głównie to przelotem tylko, bo ogólnie ja i telewizja to dwa światy Ale jak znajduję chwile to czasami popatrze, i dzięki takim kilkunastu minutowym sesjom zrobiłam już kilka pysznych deserów rodzeństwu Czasami naprawdę świetne pomysły można stamtąd podchwycić.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 07:20   #47
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: kuchnia.tv :)

Jesli mam wlaczony tv to ogladam tvn24 badz kuchnia.tv wlasnie bardzo lubie programy tam prezentowane, choc momentami wlos sie jezy na glowie kiedy slyszy sie nieco kulawe tlumaczenia, no i kiedy widze ile czasami soli tam sie sypie . Szkoda, ze nie wszystkie skladniki potraw u n ich prezentowanych sa u nas dostepne .
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 09:18   #48
vanessa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 171
Dot.: kuchnia.tv :)

ja z kuchennych telewizji ogladam www.10am.tv, bo jest o tostach ktore uwielbiam ale zaraz zobacze cos nowego, bo ogolnie mam slabosc do gotujacych facetow
vanessa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:17   #49
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: kuchnia.tv :)

żałuję, że nie mam. Na jakiej to platformie?
Uwielbiam programy kulinarne, praktycznie jak już byłam małą dziewczynką to uwielbiałam patrzeć jak się przygotowuje jedzenie i dobrze, bo wiele z tego wyniosłam. Teraz nie mam już czasu na tv, a szkoda... nie mam kablówki, ale jak będę u rodziców, postaram się znaleźć ten kanał.
vanessa21, fajny link podałaś.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 12:20   #50
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Post Dot.: kuchnia.tv :)

Uwielbiam!!!!! O ile się nie mylę jest już link o kuchnia.tv chyba "kuchniomaniaczki", ale dobrze że ktoś to odświeżył. Niektóre przepisy naprawdę warto zanotować (jak siadam przed telewizorem to mam przed soba zeszyt i pisadełko) i.... namiętnie notuję. Czasami czuję się jak początkująca kuchareczka, która z wypiekami na twarzy i cieknącą ślinką obserwuje jak powstają niektóre dzieła kulinarne. Pozdrawiam wielbicielki kuchni tv
mww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 12:27   #51
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: kuchnia.tv :)

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
żałuję, że nie mam. Na jakiej to platformie?
Uwielbiam programy kulinarne, praktycznie jak już byłam małą dziewczynką to uwielbiałam patrzeć jak się przygotowuje jedzenie i dobrze, bo wiele z tego wyniosłam. Teraz nie mam już czasu na tv, a szkoda... nie mam kablówki, ale jak będę u rodziców, postaram się znaleźć ten kanał.
vanessa21, fajny link podałaś.
ja to mam w zwyklym pakiecie upc.
sporo przepisow jest w archiwum na ich stronie www.kuchnia.tv
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 14:40   #52
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: kuchnia.tv :)

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
żałuję, że nie mam. Na jakiej to platformie?
Uwielbiam programy kulinarne, praktycznie jak już byłam małą dziewczynką to uwielbiałam patrzeć jak się przygotowuje jedzenie i dobrze, bo wiele z tego wyniosłam. Teraz nie mam już czasu na tv, a szkoda... nie mam kablówki, ale jak będę u rodziców, postaram się znaleźć ten kanał.
vanessa21, fajny link podałaś.
Cytat:
Napisane przez nekome Pokaż wiadomość
ja to mam w zwyklym pakiecie upc.
sporo przepisow jest w archiwum na ich stronie www.kuchnia.tv
Ja również w UPC - cóż, kablówka to jednak świetna sprawa, a u mnie do tego wzięli pakiet rozszerzony
Mam nadzieję że znajdziesz ten kanał u rodziców w takim razie Taverney bo jest naprawdę dobry
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 16:15   #53
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: kuchnia.tv :)

Wyszukiwarka
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 16:22   #54
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Kuchnia tv

do połączenia
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 11:24   #55
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kuchnia tv

Ja też miałam kuchnię.tv przez jakiś miesiąc - oglądałam nałogowo a teraz mi odłączyli i okazało się że muszę wykupić pakiet, żeby ją mieć znowu, taki też mam zamiar, bo uwielbiam ten program, z przepisów korzystam rzadko, ale czerpie pomysły na nowe łączenia czegoś z czymś itp. i wogóle dużo przydatnych informacji. Teraz tylko czekam na ponowne podłączenie : )
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 01:27   #56
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Kuchnia tv

No i jak, ogladacie kuchnie.tv? Jakie sa wasze ulubione programy? Ja sie juz chyba uzaleznilam, ogladam wszystko jak leci. Uwielbiam oczywiscie Jamiego, ale tez Bourdeina (Bez rezerwacji i Podroz kucharza), Contesse, W poszukiwaniu perfekcji, Domowy kucharz albo Kuchnia jak zycie (bardzo lubie ta serie)... Swietny jest ten kanal, nie spodziewalam sie, ze az tyle programow przypadnie mi do gustu. Ostatnio wykupili moje ulubione 2 puszyste damy (kiedys byly na tvn style). Podoba mi sie tez, ze programy nie sa przerywane reklamami.
Ale sa tez katastrofy. Jak dla mnie ta cala Sophie to pomylka albo Atelier smaku (potwornie sztuczna para to prowadzi).
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 01:47   #57
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Kuchnia tv

U mnie właśnie leci kuchnia.tv

Atelier smaku, moj tz jak widzi tego kolesia to od razu mówi, żebym przełączyła na coś innego, Sophie lubie, ale tylko tą 'mięsną' serię, Para w kuchni, ale tylko pierwsza część, Jamie oczywiście, Kuchnia jak życie, też bardzo lubię, Bosonoga contessa, również.Ogólnie jestem uzależniona od tego kanału.
Pamiętam kiedyś był program o takiej Chince, co miała męża Murzyna, strasznie ją lubiłam oglądać, taka śmieszna była i ten mąż przy niej to taka ciapa



EDIT: właśnie zobaczyłam swój post na górze i przypomniałam sama sobie, że chodziło mi o Nancy Lam

Idę już spać chyba.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/

Edytowane przez Sweet_21
Czas edycji: 2009-03-13 o 01:49
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 06:39   #58
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Kuchnia tv

uwielbiam Jamiego rewelacyjny!!! Robilam np muffinki z jego rpzepisu
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:11   #59
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Kuchnia tv

O prosze, ja jeszcze nie probowalam. Mam jedna jego ksiazke i wiekszosc z niej czegos probuje niz z programow. Ale swietny jest, to trzeba mu oddac. Nie widzialam jeszcze innego kucharza z taka pasja i oddaniem sprawie
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:44   #60
boberrek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 240
Dot.: Kuchnia tv

Jamie jest niesamowity ! Kiedyś obejrzałam przypafdkowo jeden jego program, bo nic innego nie było w TV i od razu mnie wciągnęło i baaardzo często oglądam kuchnie.tv
__________________

boberrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.