mozliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-31, 20:57   #1
teesha
Raczkowanie
 
Avatar teesha
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 43
GG do teesha

mozliwe?


mam pytanie. spóźnia mi się mieśiączka. nie współżyłamz chłopakiem, wiec iąża odpada. byłam na spływie kajakowym, a w moim wypadku wiąże się to ze zmiana żywienia, otoczenia i trybu życia (wiecej sie ruszałam). zaraz potem byłam u babci. kolejna zmiana otoczenia i diety. jeśli chodzi o ruch - tam w sumie nie ruszałam sie wogóle. ostatnio jak zmieniłam tylko otoczenie dostałam okres po 16 dniach, a krwawienie trwało 2 dni. mój cykl trwa 28-31 dni. dzisiaj mija 40 dzien od ostatniej miesiączki. czy to mozliwe że te wyjazdy są powodem opóźnienia?
teesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:59   #2
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: mozliwe?

ja mam to samo

byłam na Słowacji inny klimat itp..
w tamtym miesiącu miałam 27 a teraz jeszcze nie mam ..
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:21   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: mozliwe?

Nie przypisywalabym zaburzen okresu z zmianami klimatu az tak bardzo w koncu nie przezylyscie zmian drastycznych typu 15 godzin podrozy do australii.
nie wiem ile macie lat i jak poprzednio wygladalo miesiaczkowanie,ile lat macie okres,moze warto wybrac sie do lekarza i usrtalic przyczyny ktore moga byc mniej lub bardziej powazne.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 08:06   #4
yasirah
Raczkowanie
 
Avatar yasirah
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: mozliwe?

Ja miałam kiedyś podobnie,mimo ,że nie byłam po 15 godzinnej podróży do australii, a jedynie nad polskim morzem. Cykl trwał wtedy około 40 dni,miesiaczki w miare regularne miałam, o więcej jak już dostalam okres był to raczej najgorszy w moim życiu bo mdlałam z bólu. Więc zmiana klimatu jak dla mnie ma ogromne znaczenie. Oczywiście pamiętajmy,że kazdy organizm jest inny
__________________
"Serce obawia się cierpień (...). Powiedz mu, że strach przed cierpieniem, jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia."
yasirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.