Sklep Dobrarada - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-04, 18:44   #2191
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Carmen10210 Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy tej foli perlmutowej można używać na naturalne pazurki i czy ja też mogę wpisać że jestem forumowiczką żeby dostać gratisa czy nie za bardzo ( dopiero co odkryłam to forum ) ??
możesz to i to ...
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 19:07   #2192
Carmen10210
Rozeznanie
 
Avatar Carmen10210
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 572
Dot.: Sklep Dobrarada

Dzięki za odp. już złożyłam zamówienie które jest moim prezentem pod choinkę i oczywiście jest w nim folia perlmutowa
Carmen10210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 19:30   #2193
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Carmen10210 Pokaż wiadomość
Dzięki za odp. już złożyłam zamówienie które jest moim prezentem pod choinkę i oczywiście jest w nim folia perlmutowa
nie ma za co ...pozdr
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 19:54   #2194
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Sklep Dobrarada

A powiedzcie mi kobitki jak wtapiać tą folię, bo ktoś ostatnio mi mówił że się ją odbija i zalewa żelem. Ale jakoś tego nie widzę. Chyba przykleja się pod budowę paznokcia i to wszystko. Mam ją ale jeszcze nie próbowałam
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 20:12   #2195
Carmen10210
Rozeznanie
 
Avatar Carmen10210
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 572
Dot.: Sklep Dobrarada

Mnie się wydaje że ją po prostu przyklejasz i zalewasz żelem ale ja się nie znam. Poczekaj na opinie profesjonalistki albo sama pokombinuj
Carmen10210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 20:19   #2196
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

ja sobie wycinam kształt nożyczkami taki jaki chcę i przyklejam i zalewam żelem budującym ...
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 21:24   #2197
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Dokładnie jak motylek pisze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 15:57   #2198
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: żele Sklep Dobrarada

http://www.dobrarada.com.pl/p18963,p...edzelkiem.html
dziewczyny używałyście?
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 23:17   #2199
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja uzywalam, bardzo dobry, pięknie błyszczy
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 09:09   #2200
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

Hej, mam pytanie odnośnie kolorowych żeli od DR. Chce kupić żel silikonowy w pędzelku Christrio Gelacquer. Moje pytanie brzmi: czy jeśli będę stosować żel Christrio na to kolorowy żel i na to Christrio to czy będzie mi się to trzymac na naturalnych paznokciach bez przedłużenia?

monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 09:29   #2201
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Prawdopodobnie będzie o ile tylko zabezpieczysz porządnie wolny brzeg paznokcia.

Mnie doskonale trzymały w różnych wariacjach z silikonowym builderem DR i nic się nie działo.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-12-10 o 09:31
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 10:27   #2202
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

Dzięki króliczku, ale pewnie żele tej samej firmy są kompatybilne ze sobą. A ja jednak chcę dodatkowo wprowadzić CTO. Hmm..
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 12:14   #2203
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Spokojnie, ja mieszałam je z akrylem DR. gdzie silikon i akryl nie powinny być zgodne a świetnie mi sie trzyma już 2 miesiąc.
Do tego z silikonem DR łączyłam żele kolorowe Diamond i Evershine i wszystko ok.
Rzadko się zdarza żeby coś nie grało, naprawdę.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 13:26   #2204
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Sklep Dobrarada

Witam, mam pytanie odnośnie żeli i-nails już jakiś czas temu zakupiłam kolorowe żele z tej serii, a także budujący i masked i mam z nimi ogromny problem ponieważ stoją zakręcone w słoiczku (kiedyś w lodówce teraz na półce), strasznie wyciekają mi z pod nakrętek, najczęściej wycieka tak czarny, bordowy, różowy i fiolet ciemny, ale ostatnio sporo wyciekło również z maskeda i budującego:/ jest to strasznie irytujące ponieważ dużo materiału się marnuje a jak wiadomo kolorówek i tak jest niewiele, niektórych nawet nie zdążyłam użyć a widać braki i druga sprawa że później strasznie nieestetycznie wyglądają pojemniczki, podsumowując stoją na płaskim, dobrze dokręcone, obecnie w temperaturze pokojowej, kiedyś w lodówce, a i dodam jeszcze że posiadam również żele innych firm: esn, ibd, ra-nails, sun-flower, a nawet jedną kolorówkę miałam z nail-design i z żadnym nic takiego się nie działo pomimo tego że bywały przenoszone w różnych pozycjach itp.
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 14:02   #2205
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Tak się dzieje z żelami w tańszych słoiczkach- gdybyś zamawiała te z droższej serii to by tak nie było.
Tak ma seria białych opakowań.
Ja trzymam w lodówce cały czas i prawie nie wyciekają o ile stoją płasko.
Będą wyciekać ci do pewnego momentu- jak będzie 3/4 słoiczka to już nie. Jedyne co teraz możesz zrobić to porozlewać je na pół do opakowań np. po ozdobach tych 5ml- ja tak robiłam. Lepsze to niż stracić trochę materiału.
Następnym razem zamawiaj serię czarną kwadratową, ale kolorowe żele chyba nie mają innych opakowań
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 14:21   #2206
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Sklep Dobrarada

hmm...?? kolorówki nie mają innych słoiczków, a co do reszty to tak się składa, że piszę o serii black line i paradoksalnie mam też dwie sztuki żeli i-nails w białych słoiczkach jedna to jednofazówka violet a drugi to superbudujący violet i one akurat nie wyciekają co prawda superbudujący nie chce mi się dobrze utwardzać, nie wiem może trafiłam na jakiś starszy lub z jakiejś trefnej serii, niestety nie reklamowałam bo właściwie z zaufania do sklepu wyrzuciłam od razu paragon, więc moja wina, bo wiadomo, że zawsze coś się może zdarzyć.
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 15:01   #2207
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja mam żele w białych słoiczkach i te z black line. Zdarza mi się, że jedne i drugie troszkę pociekną. Ważną rzeczą jest by wyrzucić to wieczko i to już zmniejszy problem...
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 15:31   #2208
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Sklep Dobrarada

wieczka mam pozdejmowane więc niestety nie to jest przyczyną
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 18:57   #2209
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Sklep Dobrarada

to ja nie mam pomysłu....może za mocno dokręcone???
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 22:54   #2210
samba83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Sklep Dobrarada

Po długim czasie będę znowu składać zamówienie u DB.Chciałabym sobie zamówić tym razem tego "Bricka". Ah, tyle było pisane o nim,ale ja dalej nie wiem czy się na niego zdecydować.Dotychczas byłam zadowolona z super budującego w tym opakowaniu 30ml.Co do niego nie mama zastrzeżeń.Fajnie gęsty jak dla mnie.Teraz zamieniłabym go na "Bricka". Tylko powiedzcie babki czy mogę nim warstwę podkładową też nałożyc ?Pod tego super budujacego w zasadzie nie trza primera a jak z brickiem?Czy może zamiast Bricka spróbować "Super builder Violet?"

Edytowane przez samba83
Czas edycji: 2010-12-10 o 23:10
samba83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 11:36   #2211
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Sklep Dobrarada

Wiesz, jesli chodzi o bricka, on się w ogole nie poziomuje, czyli jak go polozysz, tak bedzie leżał, ja stosuje go jako podkład, jako budulec sie nie nadaje (jak dla mnie)

Za to swietny jest na forme jako szkielecik.
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 17:11   #2212
samba83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Sklep Dobrarada

To Brick odpada w takim razie.W takim razie co polecacie?Szukam coś jak Super budujacy od DB.Musi się ładnie poziomować i mieć dobrą przyczepność.Super budujacy jest ok ,ale chce spróbować coś innego. Spoglądam na ten Gelly Pink Clear i Super Builder Violet. Nie wiem.Nie lubię lejących żeli.Nie ogarniam ich.
samba83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 17:29   #2213
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez samba83 Pokaż wiadomość
To Brick odpada w takim razie.W takim razie co polecacie?Szukam coś jak Super budujacy od DB.Musi się ładnie poziomować i mieć dobrą przyczepność.Super budujacy jest ok ,ale chce spróbować coś innego. Spoglądam na ten Gelly Pink Clear i Super Builder Violet. Nie wiem.Nie lubię lejących żeli.Nie ogarniam ich.
.....
gelly pink nie jest lejący.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 20:50   #2214
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
gelly pink nie jest lejący.
owszem jest, jest moze troche gesciejszy od violeta,ale nie powinno sie o nim mowic, ze nie jest lejacy, jak dla mnie to typowy zel srednio-gesty jak prawie kazda jednofazowka.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez samba83 Pokaż wiadomość
To Brick odpada w takim razie.W takim razie co polecacie?Szukam coś jak Super budujacy od DB.Musi się ładnie poziomować i mieć dobrą przyczepność.Super budujacy jest ok ,ale chce spróbować coś innego. Spoglądam na ten Gelly Pink Clear i Super Builder Violet. Nie wiem.Nie lubię lejących żeli.Nie ogarniam ich.
Dziewczyny pisaly tutaj o jakims budujacy,ktory nie jest az tak gesty jak zazwyczaj budujace - nie wiem czy to nie chodzilo o budujacy violet.. a moze zastanowisz sie na seria Fashion i zelami Tick, jeden z nich jest gesty, ale podobno swietnie sie poziomuje, tylko, ze jest to zel jednofazowy..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 11:21   #2215
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Sklep Dobrarada

Hej dziewczyny!
Chciałam Was prosić o radę, gdyż chyba coś źle robię i nie wiem, jak się z tym uporać.
Kupiłam jakiś czas temu finish "Schonheit" u Doberka. Razem z tym kupilam lampę do utwardzania, ale tylko finishów ( http://www.dobrarada.com.pl/p16782,l...na-rozowa.html ), gdyż pracuję na akrylu. Jaki jest mój problem - gdy przecieram po utwardzeniu gloss, to cały błysk schodzi razem z odtłuszczaczem. Mało tego-przyczepiają się wszystkie niteczki z wacika. Dodam, że błysk w niektórych miejscach zostaje, wygląda to tragicznie. Paznokcie wykańczam jak Pan Bóg przykazał, czy może to być wina lampy?
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 11:39   #2216
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Chciałam Was prosić o radę, gdyż chyba coś źle robię i nie wiem, jak się z tym uporać.
Kupiłam jakiś czas temu finish "Schonheit" u Doberka. Razem z tym kupilam lampę do utwardzania, ale tylko finishów ( http://www.dobrarada.com.pl/p16782,l...na-rozowa.html ), gdyż pracuję na akrylu. Jaki jest mój problem - gdy przecieram po utwardzeniu gloss, to cały błysk schodzi razem z odtłuszczaczem. Mało tego-przyczepiają się wszystkie niteczki z wacika. Dodam, że błysk w niektórych miejscach zostaje, wygląda to tragicznie. Paznokcie wykańczam jak Pan Bóg przykazał, czy może to być wina lampy?
...albo samego zelu - jezeli gdzieniegdzie pozostaje jakas wartswa to mozliwe, ze nalozono finish za cienko (mialam tak z finishem z New Nails, musiala byc grubsza wartswa bo inaczej zostawaly przeswity..) a jeszcze jedno-dowiedz sie, czy ten finish mozna utwardzac w lampie jednozarowkowej (niektore musza byc utwardzanae w lampach na 4 zarowki) i dlaczego przecierasz go wacikiem??
Najlepiej zrobisz ja bezposrednio zadzwonisz lub napiszesz maila do Dobrej Rady
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 12:44   #2217
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Sklep Dobrarada

Sunniva, bardzo dziękuję za odpowiedź. Niedługo napiszę maila w takim razie. Wiesz, właśnie jak nałożę grubszą warstwę, to nic nie schodzi, ale wtedy naprawdę muszę nawalić od serca. Dlaczego przecieram wacikiem? Było napisane, aby zdjąć warstwę dyspersyjną odtłuszczaczem, a na kursie robiłam to zawsze wacikiem, stąd moja praktyka.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 12:47   #2218
martynka1122
Raczkowanie
 
Avatar martynka1122
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 38
Dot.: Sklep Dobrarada

Kochane proszę was o pomoc czy jednofazówka nie jest rzadka(czy nie ma poroblemu z krzywąC i czy nie zalewa skórek) i pleccie mi dobre tipsy szlkane z duża kieszonką(duży zeataw nie uzupełnienie). Prosze wa bo nie chce zmarnowac pieniędzy??
martynka1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 13:14   #2219
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Sunniva, bardzo dziękuję za odpowiedź. Niedługo napiszę maila w takim razie. Wiesz, właśnie jak nałożę grubszą warstwę, to nic nie schodzi, ale wtedy naprawdę muszę nawalić od serca. Dlaczego przecieram wacikiem? Było napisane, aby zdjąć warstwę dyspersyjną odtłuszczaczem, a na kursie robiłam to zawsze wacikiem, stąd moja praktyka.
.. no dobra, ale czy ty piszesz o finishu w pedzelku?? i on zostawia warstwe dyspresyjna po utwardzeniu?? to nie lepiej byloby ci kupic glossa z i-nails i juz go nie przecierac?? az musze znalezc tego finisha u DR i poczytac na jego temat
p.s. no faktycznie w opisie napisane jest, zeby przetrzec cleanerem , ja nigdy tego nie robie, po wyjeciu lapek z lampy, klientka czeka chwilke az pazurki "ostygna" , nastepnie myje w umywalce a ja nakladam oliwke i ewentualnie krem do rak. ...

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez martynka1122 Pokaż wiadomość
Kochane proszę was o pomoc czy jednofazówka nie jest rzadka(czy nie ma poroblemu z krzywąC i czy nie zalewa skórek) i pleccie mi dobre tipsy szlkane z duża kieszonką(duży zeataw nie uzupełnienie). Prosze wa bo nie chce zmarnowac pieniędzy??
zalezy od tego co masz na mysli piszac "rzadka" i o ktorej jednofazowce piszesz violet -typowy srednio-gesty, najlepiej robic nim pazurki na przemian i do lampy, dla mnie jest do ogarniecia, slicznie sie poziomuje, gelly pink(moj ulubieniec) jest troche gesciejszy od violetu i tez pieknie sie poziomje, z gesciejszych jednofazowek sa chyba te z serii fashion - zamowilam teraz thicka i zobacze czy mi podpasuje, podobno gesciejszy od typowych jednofazowek, no i tick plus- gesty, ale nie galaretka.. teraz pozostaje kwestia wyboru przez ciebie odpowiednej konsystencji, ja osobiscie lubie pracowac na srednio-gestych z naciskiem na gesty

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2010-12-12 o 13:05
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 14:25   #2220
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

[QUOTE=sunniva2007;2370894 8]owszem jest, jest moze troche gesciejszy od violeta,ale nie powinno sie o nim mowic, ze nie jest lejacy, jak dla mnie to typowy zel srednio-gesty jak prawie kazda jednofazowka.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------
.......
dlammnie nie jest lejący w takim sensie,że podnosząc go pędzlem ze słoiczka nie nitkuje się,mozna go nakładać porcjami,ma taką jedwabistą konststencje,a nie rzadką jak violet np.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.