Indyjskie makijaże - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-07-24, 11:28   #241
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Indyjskie makijaże

joannea Twoje oczy ślicznie wyglądają !! To jeszcze nie jest maksymalny efekt ? no teraz to juz wogole musz emiec ten khol
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-24, 12:04   #242
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Indyjskie makijaże

cieszę się bardzo z komplementu
to jest efekt z gatunku: wróciłam do hotelu, po całym dniu biegania, ale MUSZĘ wypróbować specyfik pierwsza próba nałożenia teraz już mi lepiej idzie, jakoś tak z całym makijażem i wogóle no, i zdeycodwanie jednak cześciej kolor szary, w czarnym, mam wrażenie, wyglądam nieco wulgarnie (choć mam ciemne włosy) - tzw. otoczeniu jednak się podoba .

Khole jest naprawdę łatwo znaleźć, są dostępne na stoiskach w medinach, czyli najbardziej turystycznych regionach - nie trzeba się ich specjalnie naszukać, w przeciwieństwie do znajomych ruszających w tamte regiony
joannea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-24, 13:16   #243
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Indyjskie makijaże

joanneo - ja się niestety naszukałam ale w końcu znalazłam w sklepie z przyprawami.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-24, 13:32   #244
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Indyjskie makijaże

hmm, to trochę dziwne, może po prostu miałam więcej szczęścia - jeeden kupiłam na targu dla tubylców, kolejny na straganie w medinie, później jeszcze na innym straganie dla przyjaciółki, i później jeszcze w sklepiku szary... A końcu przestałam na nie zwracać uwagę, tak ich było dużo dookoła. Ale może po prostu też więcej łaziłam po mieście (pogody nie miałam wcale).
joannea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 00:16   #245
karusia20
Raczkowanie
 
Avatar karusia20
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 54
Talking Dot.: Indyjskie makijaże

Cześć dziewczyny!
Tak obserwuje ten temat i widze, że ten khol to prawdziwe cudo, musze normalnie wydębić kasę na wakacyjną wycieczkę do turcji bo to może być bardzo dobra inwestycja we własny image
__________________
"Rozpraw się, losie, zły biesie,
W zaciekłej ze mną szermierce!
A jeśli serce nie zniesie?
To trudno! Ja albo serce."
L. Staff
karusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 00:30   #246
karusia20
Raczkowanie
 
Avatar karusia20
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 54
Dot.: Indyjskie makijaże

wracając do indyjskich klimatów, zamieszcam zdjęcia z ostatniego bollywoodzkiego dzieła "Czasem słońce, czasem deszcz" i najpiękniejszą(moim skromnym zdaniem) hinduską dziewczyną- Kajol.
__________________
"Rozpraw się, losie, zły biesie,
W zaciekłej ze mną szermierce!
A jeśli serce nie zniesie?
To trudno! Ja albo serce."
L. Staff
karusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 00:36   #247
karusia20
Raczkowanie
 
Avatar karusia20
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 54
Dot.: Indyjskie makijaże

I jeszcze jedno, zanim pójdę spać Co myślicie o hinduskich mężczyznach? Pytam z ciekawości, bo zawsze miałam w głowie stereotyp mało atrakcyjnego hindusa, ale po oststnich filmach z tego kraju, wydaje mi się, że zmienię zdanie zaskoczył mnie szczególnie Hrithik Roshan dobranoc Wizażanki
__________________
"Rozpraw się, losie, zły biesie,
W zaciekłej ze mną szermierce!
A jeśli serce nie zniesie?
To trudno! Ja albo serce."
L. Staff
karusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-25, 04:08   #248
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Indyjskie makijaże

Dziewczyny,czy ktorys z tych to prawdziwy kohl bo ja sie nie znam?

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-07-25 o 04:29
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 05:43   #249
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Indyjskie makijaże

patrzę i patrzę i napatrzeć się nie mogę
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 06:47   #250
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez karusia20
I jeszcze jedno, zanim pójdę spać Co myślicie o hinduskich mężczyznach? Pytam z ciekawości, bo zawsze miałam w głowie stereotyp mało atrakcyjnego hindusa, ale po oststnich filmach z tego kraju, wydaje mi się, że zmienię zdanie zaskoczył mnie szczególnie Hrithik Roshan dobranoc Wizażanki
jak dla mnie zbyt...ładni
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 08:36   #251
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Indyjskie makijaże

Ci wszysycy hinduscy faceci i Arabowie - nie trawię ich. Może maja fajne charaktery ale mniemam, że tej chwili rozmawiamy tylko o wyglądzie. Nic na to nie poradzę, że podobaja mi się jasnoocy blondyni.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-25, 08:49   #252
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Indyjskie makijaże

Beliczku, mozesz pstryknąć zdjęcie twojego Kohla, coby inne wizażanki widziały to twoje szczęście i wiedziały czego szukać w sklepach??
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 08:54   #253
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Indyjskie makijaże

Kayah wygląda bosko...jakby urodzona Hinduska,zresztą ma bardzo charakterystyczna urode,a ten make-up tylko to podkresla

Uuu ale to co znalazła heya mnie zmartwiło... nie mam zamiaru sie truć... i tak jestem juz z tych zaczadzonych... lekko potruta ale w miare sie trzymająca dziołcha ze Śląska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kayah2.jpg (31,7 KB, 418 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kayah3.jpg (31,3 KB, 353 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kayah6.jpg (18,4 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kayah7.jpg (18,3 KB, 92 załadowań)
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 09:11   #254
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Indyjskie makijaże

Opolanko - niestety nie mam cyfrówki, jestem z tych ortodoksyjnych fotografów co uznają klisze
Gdzieś wyżej tłuamczyłam jak dokładnie wygląda opakowanie khola.
pozdrawiam
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 09:59   #255
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Indyjskie makijaże

Czarny Elfie - jak dla mnie to te na foto są kholem w paście - może poza tym w czarnym opakowaniu. Te w tubkach i ten w słoiczku - miałam podobny, i nie byłam się nim w stanie pomalować. Coś jak czarna pasta do butów z dołaczonym szklanym patyczkiem, strasznie lepka, nie dało się tego równo nałożyć na wewnętrzną stronę oka.
Xanko - Siostra wygląda rewelacyyyyjnie! wow koniecznie jej od nas pogratuluj! a jak teściowie przyjęli białą synową?
Opolanko - wcześniej są już wklejone foto kholi, dokładnie takich, jak można kupić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24.07 053b.JPG (12,7 KB, 778 załadowań)
joannea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 11:13   #256
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Smile Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez joannea
Xanko - Siostra wygląda rewelacyyyyjnie! wow koniecznie jej od nas pogratuluj! a jak teściowie przyjęli białą synową?
dzięki Joasiu

szczerze ? byli zachwyceni Jasna karnacja jest tam.. na wagę złota. Mama mojego szwagra jak i on sam mają (jak na hindusów) bardzo jasną skórę i szczególnie ona bardzo się tym szczyci A jego siostry wybierając sukienki na uroczystości, kierowały się kolorem.. w grę wchodziły tylko turkusy, purpura, róże.. (broń boże pomarańcz, czy żółty) bo wg nich tylko w tych wyglądały na jaśniejsze istne wariactwo

To małżeństwo było w pewnym sensie dużym dysonansem.. bo tam nadal żywa jest tradycja aranżowania małżeństw.. Na szczęście rodzice szwagra to naprawdę normlani ludzie i nie mieli, że tak powiem, z tym problemów Natomiast dziadkowie, zaakceptowali moją siostrę, jako narzeczoną a później żonę swojego wnuka, dopiero jak się dowiedzieli że jest biała

no ale to już się robi całkiem OT
xanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 14:24   #257
karusia20
Raczkowanie
 
Avatar karusia20
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 54
Dot.: Indyjskie makijaże

Ja uwielbiam hinduski typ urody- takie zboczenie Kurcze coraz bardziej mnie kusi taki egzotyczny wyjazd i ten khol, to naprawde ekstra wygląda, tylko zeby jakiejs podróbki nie kupic i nie uszkodzic spojówki:/
__________________
"Rozpraw się, losie, zły biesie,
W zaciekłej ze mną szermierce!
A jeśli serce nie zniesie?
To trudno! Ja albo serce."
L. Staff
karusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 16:55   #258
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Indyjskie makijaże

Xanko - co za historia... aż się rozmarzyłam, czytając - trochę to przypomina opowieści o księżniczkach, przez całą tą egzotykę i rytuał, akceptowanie synowej i wogóle... Śliczna historia, szkoda, że off topic, bo chętnie bym kontynuowała
Sytuacja ciekawi mnie tym bardziej dlatego, że też mam teściów z kraju ludzi śniadych i dla nich należę do kategorii blondynek
dla "potwierdzenia" owej kategorii ostatni makijaż z kohlem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asia.JPG (39,3 KB, 1048 załadowań)
joannea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 18:33   #259
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Indyjskie makijaże

Miałam okazję dziś wypróbować khola Guerlain Terracotta Loose Powder. Kolor taka morska zieleń, <aqua blue jakby> nie wiem jaka jest oryginalna nazwa. Innego koloru na próbę nie było wystawionego, tylko ten.

Wrażenia. Wg. mnie nie ma filozofii w nakładaniu khola, przynajmniej ja zrobiłam oczy w 3 min. w sklepie. Proste kreski i bez rozsypania go na policzki! Malowałam się nim 1 raz w życiu.
Ten proszek załuje, że nie był czarny, tylko taki wyraźny morski <turkus>, bo pewnie czarny zrobiłby odpowiedni efekt na oczach.
Ten zielony, śliczny, iskrzący, intensywny kolor, piękny, pudrowy, wydajny. Jedno zanużenie patyczka = jednej kresce na oku.
Efekt świetny, ale nie do moich niebieskich oczu ten kolor, po prostu "gasi" moja błekitną tenczówkę, robi się nijaka, szara... Takiego efektu to ja nie chcę.

Nie wiem czy kolorowe khole mają na celu wybielić oko? Ale jeśli tak, to ten się nie sprawdził, bo jakie mialam białka, to takie byly, bez zmian, nie wybielone.

I to chyba tyle, co moge na szybko napisac.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-25, 18:59   #260
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Indyjskie makijaże

Dzieki dziewczyny

Ja znalazlam cos takiego,tylko ze znowu niewiem czy to ten oryginalnmy czy nie-opis brzmi zachecajaco i ten kohl zawiera jakies indyjskie ziolo.....sama juz niewiem

http://www.herbalsalon.com/vishh11059.html


Znalazlam tez inne i maja dosstepne wiele kolorow-tylko zdjec nie widze

http://store.yahoo.com/valueindia/hecoka.html
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 19:48   #261
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Indyjskie makijaże

Majka - z tego co piszesz wnioskuję, że testowałaś khol turkusowy z letniej kolekcji. MAsz tak piękny i nasycony kolor tęczówek (widziałam na "moich makijażach"), że w Twoim przypadku tylko czarny lub zeszłoroczny biały khol (jeżeli mówimy o guerlain) ma jakiś sens.
Jak pisałam wczesniej khol guerlainwoski az tak nie wybiela białek.
Nusisz byc zdolna skoro tak odrazu sobie umalowałaś oczka,no no - jestem pod wrażeniem :yes:
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 20:12   #262
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez beliczek
Majka - z tego co piszesz wnioskuję, że testowałaś khol turkusowy z letniej kolekcji. MAsz tak piękny i nasycony kolor tęczówek (widziałam na "moich makijażach"), że w Twoim przypadku tylko czarny lub zeszłoroczny biały khol (jeżeli mówimy o guerlain) ma jakiś sens.
Jak pisałam wczesniej khol guerlainwoski az tak nie wybiela białek.
Nusisz byc zdolna skoro tak odrazu sobie umalowałaś oczka,no no - jestem pod wrażeniem :yes:
Beliczku tak, to ten turkus. Kolor piękny, ale nie dla moich oczu.
Masz rację, czarny jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Obojetnie czy to z Loose Guerlaina, czy to oryginalny przywieziony z orientalnego kraju.

POza tym z ręką na sercu, umalowałam się kholem błyskawicznie i nie speszył mnie nawet natrętny ochroniarz, stojacy przy moim boku! Powiem nieśmiało, że mi się później przyglądał jak mi to wyszło.
Nie wiem może dziś byłam wyjątkowo opanowana... i nawet khol nie sprawił mi trudności?

Tak czy siak, fajna sprawa... RObi wrażenie, ładnie wygląda - mówię o Guerlainie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 20:12   #263
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez beliczek
Majka - z tego co piszesz wnioskuję, że testowałaś khol turkusowy z letniej kolekcji. MAsz tak piękny i nasycony kolor tęczówek (widziałam na "moich makijażach"), że w Twoim przypadku tylko czarny lub zeszłoroczny biały khol (jeżeli mówimy o guerlain) ma jakiś sens.
Jak pisałam wczesniej khol guerlainwoski az tak nie wybiela białek.
Nusisz byc zdolna skoro tak odrazu sobie umalowałaś oczka,no no - jestem pod wrażeniem :yes:
Beliczku tak, to ten turkus. Kolor piękny, ale nie dla moich oczu.
Masz rację, czarny jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Obojetnie czy to z Loose Guerlaina, czy to oryginalny przywieziony z orientalnego kraju.

POza tym z ręką na sercu, umalowałam się kholem błyskawicznie i nie speszył mnie nawet natrętny ochroniarz, stojacy przy moim boku! Powiem nieśmiało, że mi się później przyglądał jak mi to wyszło.
Nie wiem może dziś byłam wyjątkowo opanowana... i nawet khol nie sprawił mi trudności?

Tak czy siak, fajna sprawa... RObi wrażenie, ładnie wygląda - mówię o Guerlainie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 20:15   #264
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Indyjskie makijaże

"Robi wrażenie, ładnie wygląda" - Majka kholowym makijażu . jestem pewna...
jutro sobie obejrzę ten turkusowy khol w sephorze. ale moej oczka on tez pewnie "zgasi" jest super do brązowych tęczówek...

Edytowane przez beliczek
Czas edycji: 2005-07-25 o 20:38
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 20:32   #265
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Robi wrażenie, łądnie wygląda" - Majka kholowym makijaż . jestem pewna...
jutro sobie obejrzę ten turkusowy khol w sephorze. ale moej oczka on tez pewnie "zgasi" jest super do brązowych tęczówek...
NO mnie się kolor bardzo podoba, ale nie jest dla mnie.
POlecam CI Beliczku, choć widzę, że TY też niebieskooka blondynka. Ale popróbowac można, przynajmniej się utwierdzisz w jakimś przekonaniu.
TEn turkus będzie ładnie wygladał do ciemnych oczu...

KUrcze co ja się dziś w Sephorze zszukałam szafy Guerlainia i nie znalazłam, ja jestem jakas slepa chyba? Dopadłam go w Douglasie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 20:38   #266
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Indyjskie makijaże

Dziewczyny wytlumaczcie mi cos Khol (czarny) ma wybielic oko - a kolorowy ?
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-25, 22:27   #267
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Indyjskie makijaże

Papryczko, oryginalne kohle mają podobno zamykać naczynka oka, stąd ta biel białka. Nie udało mi się znaleźć kolorowych arabskich kholi, choć urban legen internetu twierdzi, że takowe istnieją .
Guerlain nie ma niestety tej cechy białkowej, ale posiada za to wiele kolorów (nie w ciagłej sprzedazy, paleta zmienia się sezonowo), stad ta różnica między jednym a drugim.

Elfie - ciężko powiedzieć, z opisu to może i to? wygląda prawdopodobnie, może napisz do nich z pytaniem, w jakiej formie jest ten kohl?
joannea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 07:00   #268
zoe5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 42
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez joannea
Xanko - co za historia... aż się rozmarzyłam, czytając - trochę to przypomina opowieści o księżniczkach, przez całą tą egzotykę i rytuał, akceptowanie synowej i wogóle... Śliczna historia, szkoda, że off topic, bo chętnie bym kontynuowała
Sytuacja ciekawi mnie tym bardziej dlatego, że też mam teściów z kraju ludzi śniadych i dla nich należę do kategorii blondynek
dla "potwierdzenia" owej kategorii ostatni makijaż z kohlem
U mnie jest jeszcze tak, że nasze dzieci dla rodziny mojego męża są białe, a dla nas śniade. Też tak jak z tą blondynką.
zoe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 08:28   #269
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Wink Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez joannea
Xanko - co za historia... aż się rozmarzyłam, czytając - trochę to przypomina opowieści o księżniczkach, przez całą tą egzotykę i rytuał, akceptowanie synowej i wogóle... Śliczna historia, szkoda, że off topic, bo chętnie bym kontynuowała
Sytuacja ciekawi mnie tym bardziej dlatego, że też mam teściów z kraju ludzi śniadych i dla nich należę do kategorii blondynek
dla "potwierdzenia" owej kategorii ostatni makijaż z kohlem
Joasiu założe osobny wątek o Indiach to będziemy kontynuować

Śliczna blondynka z Ciebie

btw oczy super.. ja chyba przez ten upał nie zainteresowałam się kholem.. a pewnie miałam pod nosem
xanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-03, 14:31   #270
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Indyjskie makijaże

A ja mam 2 pytanka,a raczej prosby 1.Czy mozecie mi powiedziec po czym rozpoznac ze khol kupiony w kraju arabskim jest orginalny,ze nie jest to jakas poroba?? i 2.Czytalam kiedys opis Beliczka jak malowac sie kholem..Ale jakos malo jarząca jestemI dalej nie bardzo wiem,ktora czesc oka mam malowac..Czy moglbyscie wkleic fotke jakiegos nieumalowanego oka i strzalkami zaznaczyc gdzie mam ten khol nalozyc??
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.