Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-20, 19:27   #541
skarpeta00
Przyczajenie
 
Avatar skarpeta00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

prosze o pomocakryl zakladam od niedawna.,i mam problem z powietrzem dostajacym sie pod niektore tipsy....wiem ze na to wszystko trzeba czasu ale nie chce miec juz problemow tym powietrzem.prosze o pomoc.z gory dziekuje
skarpeta00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 23:41   #542
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

skoro akryl dostaje ci sie pod tipsy to znaczy ze zle je przyklejasz. takie zapowietrzone tipsy odrazu zdejmij i przyklej nowe. Moze pocwicz przyklejanie tipsow na oliwe.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 11:57   #543
skarpeta00
Przyczajenie
 
Avatar skarpeta00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

hm.....dzieki.ale nie rozumiem tego raz jest dobrze a raz zle.zakaldaja sie czasami beznadziejnie....musze cwiczyc.caly czas cwiczyc
skarpeta00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 19:55   #544
darkangel36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Kochane Wizażanki! chciałam sie zapytac co sadzicie o liquidzie IBD? a dokładniej o jego zapach. czy jest bardzo nieprzyjemny <pracowałam juz na ich produktach, ale niestety nie mogłam sobie pozwolic na ich liquid>?
pozdrawiam cieplutko
darkangel36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 10:59   #545
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
D0tik, to sie nazywa pełnia zadowolenia z siebie.
Ja jestem instruktorka, stylistką z kilkuletnim stażem i oglądając swoje paznokcie codziennie potrafię nadal patrzeć na nie krytycznie dzięki czemu mogę sie dalej rozwijać, a taka D0ti, zrobiła sobie po raz pierwszy w życiu i od razu osiągnęła ideał.....
Chyba rzeczywiście zastanowie sie nad zmiana zawodu, jak tu takie samorodne talenty sie pojawiają ......

Zastanawia mnie jak to jest ze instruktor po tylu latach pracy nadal widzi w swoich paznokciach niedociagniecia...co innego jak osoba sie uczy to jest oczywiste ze patrzy na pazury i widzi ze tu cos zle i nastepnym razem musi zwrocic na to wieksza uwage ale osoba od tylu lat sie tym zajmujaca wciaz patrzy krytycznie? Moje pytanie brzmi-w jaki sposob krytycznie bo nie sadze by w taki jak napisalam ale innego na razie nie moge wymyslec
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 13:35   #546
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez darkangel36 Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki! chciałam sie zapytac co sadzicie o liquidzie IBD? a dokładniej o jego zapach. czy jest bardzo nieprzyjemny <pracowałam juz na ich produktach, ale niestety nie mogłam sobie pozwolic na ich liquid>?
pozdrawiam cieplutko
MI On jak najbardziej odpowiada, nie mialam problemu zresztą z innymi liquidami, ale ten nie jest az tak intensywny i drazniacy.
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 13:54   #547
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

skoro to wątek o karylu to wyraże swoją opnie natemat białego Ra nails.... koszmar jak dl mnie początkujacej w zdobieniach akrylowych mam yasminowe pudry i róznica kolosalna!!!! biały krystalizuje ( ze względu na to że ja "żelowa jestem" nie wiedzialam co to znaczy ... teraz niestety juz wiem..) niewiem jak inne przezrczyty z ra ja mam z SF i jest super w ogol nie krystalizuje!! ale kolorki z ra są już oki.. pomijając glitery ze wzgldu na ten brokacik ;/ cięzko nim zrobić coś malutkiego
__________________
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 19:11   #548
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BunnyMoon Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jak to jest ze instruktor po tylu latach pracy nadal widzi w swoich paznokciach niedociagniecia...co innego jak osoba sie uczy to jest oczywiste ze patrzy na pazury i widzi ze tu cos zle i nastepnym razem musi zwrocic na to wieksza uwage ale osoba od tylu lat sie tym zajmujaca wciaz patrzy krytycznie? Moje pytanie brzmi-w jaki sposob krytycznie bo nie sadze by w taki jak napisalam ale innego na razie nie moge wymyslec
Gdybym oiągnęła pełnię zadowolenia z siebie, i przetała sie rozwijac byłby to poczatek końca... Stylizacja paznokci jest dziedziną bardzo dynamicznie sie rozwijajaca- pojawiają sie nowe produkty, nowe trendy, a przedewszystkim nowe techniki pracy. Gdy stylistka spoczywa na laurach, przestaje sie doskonalić, pracowac w zawodzie itp...to niestety, zaczyna się cofac, bo nie poznaje tego co jest nowe na rynku. Jeszcze kilka lat temu nie było mowy o wtapianych ozdobach! Gdy ja zaczynałam się szkolić robiło się paznokcie natural i french! Teraz jest tyle ozdób, metod zdobienia itp, ze gdybym wówczas uznała, że juz umiem wszystko i zaprzestala dalszej edukacji, dzis byłabym dinozaurem.
Dlateg na swoje prace ciągle patrzę krytycznie, by móc dalej sie rozwijac
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 11:18   #549
skarpeta00
Przyczajenie
 
Avatar skarpeta00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

hm...no nic dodac nic ujac
skarpeta00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 14:31   #550
luky
Raczkowanie
 
Avatar luky
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 76
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Witam Widziałyście może jak STYLISTKA pod adresem www.tipsyalessandro.neost rada.pl w dziale porady reklamuje metodę akrylową? Cytuję: "Wadą tipsów akrylowych jest to,iż wyglądają mało naturalnie,są grube, u niektórych powodują grzybicę a nawet są rakotwórcze, mało popularne, raczej się od nich odchodzi."
Dalej stwierdza także, że płytka paznokciowa oddycha
Cuda jakieś się dzieją...
luky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:08   #551
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

masakra!!!
co sadzicie na temat akrylu bezwonnego?
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 17:41   #552
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez luky Pokaż wiadomość
Witam Widziałyście może jak STYLISTKA pod adresem www.tipsyalessandro.neost rada.pl w dziale porady reklamuje metodę akrylową? Cytuję: "Wadą tipsów akrylowych jest to,iż wyglądają mało naturalnie,są grube, u niektórych powodują grzybicę a nawet są rakotwórcze, mało popularne, raczej się od nich odchodzi."
Dalej stwierdza także, że płytka paznokciowa oddycha
Cuda jakieś się dzieją...
O ja aż nie wiem jak to skomentować
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 20:21   #553
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

padłam... to jest szczyt szczytów!!
__________________
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 12:23   #554
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

tak to jest jak ktos nie ma o czyms pojecia...
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 14:59   #555
Suarra
Raczkowanie
 
Avatar Suarra
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Mielec
Wiadomości: 94
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

eee..
Aż się popłakałam
__________________
Wirtualna Adopcja
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Suarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 14:20   #556
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Dziewczyny co ja źle robie jeśli akryl odchodzi od paznokcia po 2 dniu? Bo ja już sama nie wiem
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 19:31   #557
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sweet.girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny co ja źle robie jeśli akryl odchodzi od paznokcia po 2 dniu? Bo ja już sama nie wiem
Pewnie niedokładnie matowisz płytkę..
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 08:40   #558
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Przeczytałam wiele stron na tym forum nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania ale czytając wypowiedzi dziewczyn stwierdzam, że bez Paulikrk strasznie smutno się tu zrobiło

Droga Albertynko ja niestety pracuję króciutko jako stylistka i nie mogę się do Ciebie absolutnie porównywać ale ja również krytycznie podchodzę do swoich paznokci czasami ludziska mówią, że jestem stuknięta. Ale ja tęż tak podchodzę do sprawy to co widzę nie tak ciągle próbuję poprawić.Jestem po dwuch szkoleniach jedno było koszmarne, a drugie lepsze. Ciągle jednak boję się klientek i moich niedociągnięć

Edytowane przez aga007
Czas edycji: 2008-02-04 o 09:00
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 19:24   #559
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Aga, bo tak jak pisałam ciagle sie uczymy i dybysmy spoczęły na laurach to dość szybko wypadłbysmy z obiegu.
Dopiero co pojawił akryl i żel w 100% kryjacy i trzeba nauczyc sie pracy nim. O ozdobach i sposobach zdobień juz nie wspomnę

W tym zawodzie liczy sie praktyka i chęć ciągłego rozwoju, a takze odrobina odwagi, by wypóbowywac nowe i by miec siłe by iśc do przodu mimo przeciwności

Zatem uszka do góry, popraktykuj na rodzice i przyjaciołach, a gdy będziesz zadolona ze swoich prac i Twoje "klientki-psiapsióły" beda wracać zadowolone na uzupełnienia- głeboki wdech i... do prawdziwych klientek

P.s mi tez brakuje Pauli...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 07:12   #560
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Albertynko dziękuję za ciepłe słowa WYTRWAM

nigdzie nie znalazłam opinii na temat produktów kmf i golden nails na produktach golden mialam szkolenie, ale to trochę mało czasu żeby wyrobić sobie opinię. Co do kmf to znalazłam tylko opinię o żelach całkiem dobrą. jeśli znacie akryle tej firmy to proszę o opinię z góry dziękuję

sorki po tylu godzinach czytania trochę zrobiłam się nieprzytomna

Edytowane przez aga007
Czas edycji: 2007-12-11 o 15:43 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 19:13   #561
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

witam,
własnie zbieram sobie na kurs stylizacji paznokci. Byłam pewna że zacznę moja przygodę od kursu na żel. Ostatnio jednak usłyszałam ze pojawily sie w sprzedaży liquidy do metody akrylowej bezwonne (własnie z powodu nieprzyjemnego zapach początkowo zrezygnowałam z tej metody). No i teraz mam dylemat. I teraz moje pytanie..... Czy mogłabym prosic o nazwy tych liquidów które są bezwonne, lub przynajmniej zapach ten nie jest juz tak bardzo intensywny. Mogłabym wtedy, że tak powiem powąchać te liquidy i stwierdzic czy mi odpowiadają. Wiem, że nie mam kursu, ale chce go zrobic i chce tez dobrze wybrac metodę. Dziekuję za pomoc i pozdrawiam
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 07:25   #562
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Z tego co słyszałam to te liquidy nie są najlepsze jakościowo potrafią żółknąć, ale może coś się zmieniło od tej pory.

Może to nie jest dobre miejsce na pewno w wolnej chwili będę szukać ale ponieważ strasznie cierpię , a tu wspomniałam o akrylach KMF. Mam po nich straszne uczulenie i zastanawiam się czy to ogólnie na akryl się uczuliłam czy KMF tak uczula. Mam spuchniętą rękę piekielnie swędzącą czerwoną i trochę piekącą. Może macie podobne doświadczenia.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 18:26   #563
Sandrulek91
Raczkowanie
 
Avatar Sandrulek91
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: w Jego ramionach...
Wiadomości: 143
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Co sądzicie o akrylach firmy Super Nail? Dziewczyna, która mi robiła pazurki, robi właśnie tymi akrylami i już po dwóch dniach widać leciutkie zapowietrzenie po bokach pazurka. Na forum fryzjer.net czytałam, że dziewczyny polecają ten akryl. Dodam, że ogólnie to była mało profesjonalna usługa, ale mojej kumpelce trzyma się bardzo dobrze. Może to wina moich paznokci? [przetłuszczone, tak jak włosy i cera]
__________________
KC Skarbie
Sandrulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 08:58   #564
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

A moze "winy" nie szukac w produkcie, czuy Twoich paznokietkach a w jakosci wykonanej usługi?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 08:50   #565
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

zrobiłam próbę liqukidową wzięłam liquid KMF i natarłam nim jedno ramię i liquid innej firmy natarłam drugie ramię. Po stronie KMF zrobił się ogromny napuchnięty bąbel. Przeraziło mnie to uczucie ręce całe spuchnięte a paznokcie jakby nie były moje tylko doklejone z plasteliny.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 09:28   #566
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Agaa, liqiud nie powinien miec kontaktu ze skóra!!! Gdy napisałas o nacieraniu liqudem az mnie ciarki przeszły. Liquid stosujesz na paznokcie dopiero po połaczeniu z puderm akrylowym, zatem tak na prawdę masz kontakt tylko z oparami. Sam płynny liqud nie powinien miec, przy prawidłowej aplikacji kontaktu ze skóra.
Nie rób więcej takich doswiadczen....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 07:33   #567
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Albertynko podczas aplikacji liquid nie miał kontaktu ze skórą ponieważ miałam rękawiczki. Na początku myślałam, że to od rękawiczek. Potem robiłam sobie paznokcie i spuchły mi całe palce, strasznie piekły i swędziały. Wtedy zrobiłam próbę liquidową jednym liquidem posmarowałam jedno ramię drugie innym liquidem. Na jednym ramieniu od razu wyskoczyła piekąca plama, a na drugim myślałam, że będzie ok ale po kilku dniach też zrobiła się plama ale mniejsza i praktycznie nie swędząca. Więc zdjęłam poprzednie paznokcie i założyłam z innego materiału. Niestety poprawy nie widzę. Pracuję na akrylu chyba od września na różnych produktach na 1 szkoleniu perfect lady na 2 spn, a do ćwiczeń star nails. Problem zaczął się dopiero od kmf-u. Tak bardzo chciałabym to zmienić

Dziś spróbuję z maseczką na buzi
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 08:43   #568
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Biedulko... widocznie jest jakis składnik w kmf, ktory Cię uczula.... Po prostu na nim nie pracuj
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 06:33   #569
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Bardzo dziękuję Tak też pomyślałam, Tylko nie mogę się dotknąć akrylu dopóki się nie wyleczę bo teraz bez względu na firmę jaką bym użyła to jest coraz gorzej. Cóż może jakoś wytrzymam.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 08:18   #570
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Aga, ściskam Cie mocno....
Na pocieszenie Ci powiem, ze wiele stylistek boryka sie z uczuleniami- np ja nie mogę DOTKNĄĆ sie do liquidu- w pracy kompletnie mi to nie przeszkadza , nosze akryliki od lat (nakładając akryl liquid nie powinien spłynąc na skórki, akryl z resztą też ), szkolę z akrylu, jedyne czego musze pilnowac, to aby kieliszek od liqudu nie był na zewnątrz zabrudzony, bo wtedy niosę go do umycia przez serwetkę . Moje kursatnki dobrze to znaja- gdy zabrudza kieliszek- same go myja.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-22 01:07:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.