Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-29, 17:57   #2671
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
która znowu

własnie miałąm pytać jak kundel
ale się macie ..

moj jeden też ciągle chory, jedyny plus, że uwielbia jeździć do weciarni
Moj tak samo wchodzi jak do siebie. Zero stresu. Tylko juz mogloby się uspokoic. Mialam psa 3 lata ktory weterynarza to tylko na szczepionkach widzial. A ten to slabego zdrowia jest.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 17:57   #2672
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
najprościej pisząc odbudowuje strukturę włosa. Najlepiej działa z rozjaśniaczem, po zabiegach bez olaplexu, im wcześniej się go zastosuje, tym lepiej. Ja mam nr 3 czyli ten domowy, u fryzjera jest 1 i 2 - nie robiłam solo, zawsze z tonerem/ farbą
poczytaj o tym, googlarka wypluje mnóstwo odniesień



Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
czuję się srednio...

dziś jeszcze mialam przeboje z psem. Weterynarz jak nas zobaczyl to stwierdzil ze ten pies lapie chyba wszystkie choroby swiata. Pies zaczal mi kulec wczoraj. Dzis juz lapy nie stawial w ogole. Cos mu nad nia wystawalo- taki guzek. Dotykalam go po lapie, zadnych znakow bólu. Tylko w tym miejscu. Balam sie ze cos z biodrem. Na szczescie nie bylo tak zle jak wygladalo. Zrobil mu sie w tym miejscu odczyn po zastrzykach. Weterynarz zrobil punkcje i cześć zlikwidowl. Od razu jest poprawa. Jeszcze musze mu tabletki kupic ktore pomoga w ustapieniu tego, a w aptekach nigdzie ich nie maja. Juz sie stresowalam że ten moj pies to z jakiegos kazirodczego związku ze taki pechowiec. I takze doszlam do wniosku ze wrocimy do Barfu. Bardzo dobrze sie na nim prowadzil w stosunku do tego co teraz z nim mamy. Od operacji je karme weterynaryjna. Na szczescie sie konczy- 10 kg w 2,5 tyg. Ale caly czas glodny chodzi i inne problemy
oby już wszystko było dobrze
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 17:57   #2673
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
N0 niestety z tych rz0dkiew dzieci nie będzie, Aleksander strzelał slepakami .
dobrze mówisz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:02   #2674
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58091876]Treść usunięta[/QUOTE]

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:02   #2675
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:05   #2676
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
N0 niestety z tych rz0dkiew dzieci nie będzie, Aleksander strzelał slepakami .
Co racja to racja. W przypadku Aleksandra to chyba lepiej przy takich genach
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:07   #2677
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Baletnica biedna psinka mam nadzieję że teraz już będzie tylko lepiej
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 18:13   #2678
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Baletnica_natasza współczuję znowu przejść z psinką Oby już teraz wszystko było ok
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:13   #2679
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Jak mnie S... wnerwila!!!! Co robicie? Ja jutro jade zrobic zwrot do stacjonarki. Zenada

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:19   #2680
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

S się przestraszyła, bo dalej nie zadzwonili, a przecież sami chcieli się ze mną kontaktować w sprawie reklamacji BOK-u
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:24   #2681
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
S się przestraszyła, bo dalej nie zadzwonili, a przecież sami chcieli się ze mną kontaktować w sprawie reklamacji BOK-u
Przecież dzwonili kilka razy tylko nie odbierałaś
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 18:28   #2682
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Przecież dzwonili kilka razy tylko nie odbierałaś
Bo dzwonili w innych terminach, niż wyznaczyłam Dzisiaj mieli dzwonić i Już 3x im podałam różne terminy i to nie, że mają zadzwonić w ciągu 5min, tylko np. od godz 15. Mówię, że mogę odebrać tel pół środy, cały piątek...to zadzwonili w czwartek

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-03-29 o 18:29
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:28   #2683
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
N0 nic dziewczyny, Seph0ra miala przedwczesny wytrysk i myślala, że dziś 1 kwietnia i nas w bambuk0 zr0biła .
no zrobili nas w bambuko jak nic
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:30   #2684
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
no zrobili nas w bambuko jak nic
Chyba nie myślą, że ujdzie im to na sucho
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:36   #2685
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Bo takie lubię i mam kilka tokowych o takim kroju i z kołnierzykami jakoś muszę się ugrzeczniać


Miska, Iza paczuchy doszły Dziękuję
Czym się teraz wypsikać??
No w końcu
Super, że doszła

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Cieszę się z tego przestawiania czasu, wreszcie jest widno i przyjemnie jak wychodzę z pracy.
Ja te bardzo się cieszę, ale nie umiem się przestawić jakoś wcześniej chce mi się spać

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Podobno proteza jest bardzo delikatna i ta corega delikatnie czyści. Mi nigdy nic się nie zepsuło I ślicznie się błyszczy

Babcia mi dała taki patent
Oooo tego nie wiedziałam, wypróbuję kiedyś tam

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
która znowu

własnie miałąm pytać jak kundel
ale się macie ..

moj jeden też ciągle chory, jedyny plus, że uwielbia jeździć do weciarni


Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chyba nie myślą, że ujdzie im to na sucho
Masakra z tą S., jeszcze jest czas na prima aprilis jak dobrze, że wstrzymałam się z zamówieniem. Wkurzyłabym się, a to nawet mało powiedziane
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:42   #2686
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Wróciłam z D. i tak patrzę, ale jaja z ta Sephora. Mogli opóźnić wysyłki i poczekać aż będą mieli miniatury a nie wysyłać ich część... Ja nie odbieram paczki, brałam rzodkiewe dla miniatury tego kremu, a jak go nie ma to nie chce. A w D. kupiłam szminke Maca jednak za bony.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:46   #2687
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Wróciłam z D. i tak patrzę, ale jaja z ta Sephora. Mogli opóźnić wysyłki i poczekać aż będą mieli miniatury a nie wysyłać ich część... Ja nie odbieram paczki, brałam rzodkiewe dla miniatury tego kremu, a jak go nie ma to nie chce. A w D. kupiłam szminke Maca jednak za bony.
Ja się cieszę że się nie zdecydowalam na rzodkiewke. Czułam w kosciach tym swoim niezdecydowaniem wpadka za wpadka ze strony S.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:55   #2688
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja się cieszę że się nie zdecydowalam na rzodkiewke. Czułam w kosciach tym swoim niezdecydowaniem wpadka za wpadka ze strony S.
Porażka, handlary kombinują, to syforka kombinuje jak tu wyjść na swoje. . Coraz gorzej z nimi

Powodzenia, współczuję sytuacji z pieskiem
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 18:57   #2689
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Właśnie idzie do mnie paczka z S. No nic, otworze ja przy kurierze. Ale nie wiem co dalej :-D niby wzięłam za pobraniem, to jak nie będzie miniatur to po prostu wypełnić protokół, ze nie ma tego co być powinno, nie? Bo widze, ze nie ma sensu opłacać zamówienia i się potem bić o miniatury, skoro tylko laskawie dają 20 zł. Co jest kpina. Ciekawe co by powiedzieli, jakbym im z tego zamowienia zabrała próbki i miniature (gdyby ja dodali) i nnapisała karteczke - nie ma miniatur to nie ma pieniążkow, a za nerwy i fatyge zabieram gratisy :-D
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 18:57   #2690
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Ta corega to tabletki do rozpuszczania w szklance nie jakaś pasta czy cos
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:05   #2691
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja się cieszę że się nie zdecydowalam na rzodkiewke. Czułam w kosciach tym swoim niezdecydowaniem wpadka za wpadka ze strony S.
No porażka jakaś, po co organizują coś czego nie maja...

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Właśnie idzie do mnie paczka z S. No nic, otworze ja przy kurierze. Ale nie wiem co dalej :-D niby wzięłam za pobraniem, to jak nie będzie miniatur to po prostu wypełnić protokół, ze nie ma tego co być powinno, nie? Bo widze, ze nie ma sensu opłacać zamówienia i się potem bić o miniatury, skoro tylko laskawie dają 20 zł. Co jest kpina. Ciekawe co by powiedzieli, jakbym im z tego zamowienia zabrała próbki i miniature (gdyby ja dodali) i nnapisała karteczke - nie ma miniatur to nie ma pieniążkow, a za nerwy i fatyge zabieram gratisy :-D
Do mnie też idzie za pobraniem, albo zrobię tak jak Ty albo nie odbiorę. Bez sensu...
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:25   #2692
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Trzymam łapki, aby psiak wyzdrowiał

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Znikły moje ulubione bezjajeczne ptysie z Biedronki. W Łodzi byl lokalny dostawca z Ozorkowa, ale dziś ekspedientka powiedziała, że przestaje je zamawiać. To były najlepsze ciastka w okolicy, teraz to mi zostanie tylko przesłodzona plastelina z Carrefour, bo jak wracam z pracy to wszystkie normalne cukiernie już pozamykane
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-03-29 o 19:33
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:26   #2693
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Wróciłam z D. i tak patrzę, ale jaja z ta Sephora. Mogli opóźnić wysyłki i poczekać aż będą mieli miniatury a nie wysyłać ich część... Ja nie odbieram paczki, brałam rzodkiewe dla miniatury tego kremu, a jak go nie ma to nie chce. A w D. kupiłam szminke Maca jednak za bony.


Jaki kolor?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:29   #2694
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cosmetix może da się kupić gdzieś on line te ptysie?
Zapas?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:38   #2695
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Nic najwyżej schudnę.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:52   #2696
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jakaś laska z siostrzanego wątku pyta czy teraz już nie można w S używać 2 i więcej kodów na raz (była kiedykolwiek taka opcja? ) - ale to by był raj dla Grażyn! Kody na 2 zestawy miniatur, - 20% i do tego pędzel z kosmetyczką A jak by się te % łączyły hahhaha To można by było mieć zamówienia prawie za darmo
chciałam zauważyć, ze na allegro mam nick z grazyna i czytając to co ostatnio piszecie trochę jestem zła(mam wrażenie, ze to do mnie), ponieważ nie uważam się za handlarę, ostatnie moje zamówienie to z rzodkiewą G. ., którego jeszcze nie opłaciłam(i z tego co widzę, to raczej nie opłacę), poprzedniego nawet nie pamiętam, bo był pewnie ze 2-3 mies. temu. Nie kupuje po 5 brokułów czy też rzodkiwi.
Na allegro mam same kosmetyczki
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wszyskie jestemy Grażynami
chyba tak

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie jestem oburzona tylko poczułam się nazwana Grażyną
a ja mam nick grazyna, więc tym bardziej czuję się wezwana do tablicy

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
rewelacja
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
N0 nic dziewczyny, Seph0ra miala przedwczesny wytrysk i myślala, że dziś 1 kwietnia i nas w bambuk0 zr0biła .
na to wygląda, ja chyba też ich zrobie i nie opłacę tego zamówienia
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:56   #2697
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
chciałam zauważyć, ze na allegro mam nick z grazyna i czytając to co ostatnio piszecie trochę jestem zła(mam wrażenie, ze to do mnie), ponieważ nie uważam się za handlarę, ostatnie moje zamówienie to z rzodkiewą G. ., którego jeszcze nie opłaciłam(i z tego co widzę, to raczej nie opłacę), poprzedniego nawet nie pamiętam, bo był pewnie ze 2-3 mies. temu. Nie kupuje po 5 brokułów czy też rzodkiwi.
Na allegro mam same kosmetyczki
chyba tak

a ja mam nick grazyna, więc tym bardziej czuję się wezwana do tablicy



rewelacja

na to wygląda, ja chyba też ich zrobie i nie opłacę tego zamówienia
Serio masz nick Grażyna na All? Ja to w sumie nie wiem skąd się wzięło "Grażyna", ale wiem, że tutaj takie określenie funkcjonuje
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:01   #2698
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Serio masz nick Grażyna na All?
no tak jakoś wyszło, pomysł małża
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja to w sumie nie wiem skąd się wzięło "Grażyna", ale wiem, że tutaj takie określenie funkcjonuje
też to zauważyłam i już kiedyś miałam sie zapytać, czemu do mnie pijecie
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:15   #2699
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
[/B]

Jaki kolor?
Matowa Please me boska jest, idealnie pasuje z moim kolorem ust
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:17   #2700
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Matowa Please me boska jest, idealnie pasuje z moim kolorem ust
Faktycznie jest piękna
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.