Kieleckie Panny Młode - Część XIV - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-11, 15:07   #301
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Już mnie to wszystko przerasta... Wszystkiego przybywa do załatwienia. Jedyne czego ubywa to kasy na koncie i to w zawrotnym tempie...
Mam jeszcze 2 takie małe pytanka:

1. Jeżeli miałyście/będziecie miały zamiar obrączkę nosić razem z zaręczynowym, czy pierścionek przekładałyście w ten dzień na inny palec czy od razu Wasz TŻ zakładał obrączkę na palec z zaręczynowym ? ( wiem głupie pytanie , ale nie wiem jak będzie to wyglądało, czy lepiej mieć podczas ceremonii pusty ''ten'' palec?

2. Czy za dekoracje kościoła 500 zł to dużo?
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:32   #302
ttunia
Raczkowanie
 
Avatar ttunia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 342
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Ja tez mam ostatnio kryzys. Nawet tż się śmieje ze ostatnio nie do życia jestem. Ale tyle rzeczy jest niezałatwionych i nie ma kiedy tego zrobić:-/ ja za dekoracje kościoła place 500 ale dzielimy to na 2 pary. A w tych 500zł jest duży bukiet pod ołtarz, 2 mniejsze pod ambone i tabernakulum, na ławkach wstążka i kwiat i krzesła młodych i świadków.
__________________
02.03.2008
15.11.2014
27.08.2016
ttunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:42   #303
mahoniowa
Zadomowienie
 
Avatar mahoniowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 992
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Zabko w kosciele przelozylam piersionek na lewa reke wg mnie lepszy pusty palec
__________________
"Miłość jest wtedy gdy chcesz Go zabić ale ciągle odkładasz to na jutro"

09.05.2015
mahoniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:46   #304
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Chodzi o to ze poki co mam na lewej rece i nie wiem czy go juz teraz powiekszac czy spokojnie moge to zrobic po slubie. Ale wlasnie tez mi sie wydaje ze ladnie bedzie wygladalo jak bedzie pusty palec. Hm.....
A co do dekoracji to nam pani powiedziala jeden duzy bukiet 5 mniejszych albo 4, pokrowce i dekoracje lawek tiulem lub czyms innym. I niestety nie mamy z kim dzielic kwoty na pol😕
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:47   #305
mahoniowa
Zadomowienie
 
Avatar mahoniowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 992
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Mysle ze na spokojnie po slubie, to nie jest najwazniejsza sprawa a po co masz jeszcze sobie tym glowe zawracac;l
__________________
"Miłość jest wtedy gdy chcesz Go zabić ale ciągle odkładasz to na jutro"

09.05.2015
mahoniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 16:51   #306
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Jak to nie wiesz co będziesz robiła? Byłam tak samo czasowo jak Ty i nie wiem, kiedy mi minął czas po fryzjerze Ale pamiętam, że tż przyjechał i szybko przystroiliśmy samochód, potem coś zjadłam, rodzice się ubrali i jakoś koło 15:30 przyjechała świadkowa, zaraz fotograf i kamerzyści. Zobaczysz, że Ci szybko zleci Aha i jeszcze podłogę umyłam w salonie, bo mój tata miał to zrobić, ale chyba z nerwów zapomniał



Mnie się podoba Najważniejsze, czy się trzymała i jak Ty się w niej czułas?
Mnie się bardzo podobała, trzymała mi się cala noc, i jeszcze na drugi dzień na upartego by była 😋 robilam ja w Lejdis na Slichowicach. I juz przy tym zostaje tylko teraz mam dylemat bo nie wiem czy się wyrobie ze wszystkim. Slub o 16, a fryzjera mam o 11.30. W domu będę po 13. Nie mam juz za bardzo jak wymanewrować godzinami ;(

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co ja mam zrobic. Wy tu wszystkie marudzicie ze malo osob do Was przyjdzie, a ja mam odwrotny problem. Wzielismy sale na 160osob przy ok 220 zaproszonych. No i sie mowilo a oni to nie przyjda... Wujek to juz chory to pewnie tylko na slub, albo wcale nie da rady itd. A tu jezdzimy prosic i wszyscy mowia ze nas to lubia i do nas przyjda... Wszedzie slysze ze ludzie bardzo odmawiaja dlatego wzielismy sale jaka wzielismy... Moja kolezanka ma sytua je odwrotna. Wziela sale na ponad 200 osob bo tyle ma do zaproszenia. Termin potwierdzenia minal a jej zostalo 130 osob... A u mnie nie wiem czy sie wszyscy zmieszcza😞 juz panikuje...
Mam ten sam problem. Osoby, które miały nie przyjść nam potwierdzają, czekam do 3 sierpnia n
a ostateczne potwierdzenie, ale sen z oczu mi spędza wizja tego, ze nie pomieszczenia gości na sali......martwie się tym strasznie 😖
Ja tez za dekoracje kościoła place 500 zł, tzw jeszcze się nad tym zastanawiam
Coraz więcej rzeczy do ogarnięcia, boje się ze o czymś zapomnę 😔 część zakupów juz mamy zrobione, napoje gazowane kupione.
Jaka kupiliscie wodę mineralna?
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 17:05   #307
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kasia 88 Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podobała, trzymała mi się cala noc, i jeszcze na drugi dzień na upartego by była 😋 robilam ja w Lejdis na Slichowicach. I juz przy tym zostaje tylko teraz mam dylemat bo nie wiem czy się wyrobie ze wszystkim. Slub o 16, a fryzjera mam o 11.30. W domu będę po 13. Nie mam juz za bardzo jak wymanewrować godzinami ;(

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

No piękna fryzura i zdecydowanie lepsza od mojej. Mnie głupio już rezygnować..
Ja mam fryzjera o 11.30 a ślub mam o 15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2016-07-11 o 17:09
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 17:40   #308
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Tez mam godzinowo ciezko.... Ze wszystkim jest masakra. Ja mam zamiar do szbankow wody nakupic 5 l, a na stoly mam troche buskowianki i cos jeszcze dokupie gazowanego. My za zakupy sie bierzemy chyba w przyszlym tygodniu. W tym planujemy zakonczyc proszenie.
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 21:07   #309
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kasia 88 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem ale Dziewczyny rozpadła mi się ta fryzura juz chyba tak nie powinno być.
mi sie Kasiu ta fryzura po poltorej godziny rozpadla
co myslisz o tym salonie ?
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 21:39   #310
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kasia 88 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Osoby, które miały nie przyjść nam potwierdzają, czekam do 3 sierpnia n
a ostateczne potwierdzenie, ale sen z oczu mi spędza wizja tego, ze nie pomieszczenia gości na sali......martwie się tym strasznie 😖
Ja tez za dekoracje kościoła place 500 zł, tzw jeszcze się nad tym zastanawiam
Coraz więcej rzeczy do ogarnięcia, boje się ze o czymś zapomnę 😔 część zakupów juz mamy zrobione, napoje gazowane kupione.
Jaka kupiliscie wodę mineralna?
Ja kupowałam w 5l butelkach, chyba Żywiec Zdrój.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 21:44   #311
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
mi sie Kasiu ta fryzura po poltorej godziny rozpadla
co myslisz o tym salonie ?
Pani Monika strasznie fajna dziewczyna, fryzura była tez super. Ale uważam, ze próbna fryzura jest od tego żeby tez zobaczyć jaka jest jej trwałość. Rozpadła mi się zaraz jak wyszlam. Boje się ryzykowac, umarła bym chyba do dnia Ślubu z niepewności czy ona mi wytrzyma cala noc. Dlatego rezygnuje i decyduje się na Lejdis
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 21:47   #312
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kasia 88 Pokaż wiadomość
Pani Monika strasznie fajna dziewczyna, fryzura była tez super. Ale uważam, ze próbna fryzura jest od tego żeby tez zobaczyć jaka jest jej trwałość. Rozpadła mi się zaraz jak wyszlam. Boje się ryzykowac, umarła bym chyba do dnia Ślubu z niepewności czy ona mi wytrzyma cala noc. Dlatego rezygnuje i decyduje się na Lejdis
Qrcze mi też się bardzo szybko rozpadła ale zapewniała mnie ze na wesele utrwali mi porządnie i będzie schludniej wyglądała. Boję się bo głupio mi też odmawiać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 22:51   #313
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kasia 88 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na weselu i wykorzystałam to na kolejna fryzurę Ślubna. Co o niej myślicieli?
Ja uważam, że fryzura ma nierozczesany tapir i jest nieestetyczna, upięcie ślubne powinno być idealne, każde pasmo powinno być idealnie wyczesane nawet we fryzurach luźno upiętych
Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co ja mam zrobic. Wy tu wszystkie marudzicie ze malo osob do Was przyjdzie, a ja mam odwrotny problem. Wzielismy sale na 160osob przy ok 220 zaproszonych. No i sie mowilo a oni to nie przyjda... Wujek to juz chory to pewnie tylko na slub, albo wcale nie da rady itd. A tu jezdzimy prosic i wszyscy mowia ze nas to lubia i do nas przyjda... Wszedzie slysze ze ludzie bardzo odmawiaja dlatego wzielismy sale jaka wzielismy... Moja kolezanka ma sytua je odwrotna. Wziela sale na ponad 200 osob bo tyle ma do zaproszenia. Termin potwierdzenia minal a jej zostalo 130 osob... A u mnie nie wiem czy sie wszyscy zmieszcza😞 juz panikuje...
Żabko spokojnie, mówiłam tak jak Ty, a potem nagle tydzień przed weselem ten nie wróci z Niemiec, ten z Belgii- szef go nagle nie puści (pracownik roku), ten zachorował, ten przypomniał sobie, że ma żałobę, ta urodziła wcześniej, tamta męża nie może namówić " bo nie będzie miał z kim rozmawiać na weselu", ten nie znalazł osoby towarzyszącej, + około 20 osób które miały być ale ich nie będzie i Ty oczywiście nic o tym nie wiesz Nagle na weselu okazuje się że są puste miejsca i siedzisz i myślisz " jak to ? " a to tak właśnie po prostu się gościom odechciało iść na wesele - oczywiście mnie też mówili, że mnie lubią i do mnie to przyjdą a jeden gość to się o moje wesele pytał od 3 lat kiedy tylko mnie spotkał, do ostatniej chwili miał iść a na weselu go nie było - 2 osoby dorosłe + 2 dzieci :/
Nie przejmuj się, nie przyjdą wszyscy
Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Już mnie to wszystko przerasta... Wszystkiego przybywa do załatwienia. Jedyne czego ubywa to kasy na koncie i to w zawrotnym tempie...
Mam jeszcze 2 takie małe pytanka:

1. Jeżeli miałyście/będziecie miały zamiar obrączkę nosić razem z zaręczynowym, czy pierścionek przekładałyście w ten dzień na inny palec czy od razu Wasz TŻ zakładał obrączkę na palec z zaręczynowym ? ( wiem głupie pytanie , ale nie wiem jak będzie to wyglądało, czy lepiej mieć podczas ceremonii pusty ''ten'' palec?

2. Czy za dekoracje kościoła 500 zł to dużo?
ja przełożyłam zaręczynowy na lewą rękę, prawą miałam pustą, 500 zł to nie dużo

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Qrcze mi też się bardzo szybko rozpadła ale zapewniała mnie ze na wesele utrwali mi porządnie i będzie schludniej wyglądała. Boję się bo głupio mi też odmawiać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli fryzjer robi fryzurę próbną niedokładnie, to nie zrobi fryzury właściwej dokładnie, próbna mówi sama za siebie, powinna znieść próbę wyglądu ale i czasu użytkowania, skoro się rozpadła to znaczy że fryzjer nie dołożył wszelkich starań by wykonać fryzurę odpowiednio lub jest to kres jego możliwości. ślub to bardzo stresujący dzień, i taki ważny element jak fryzura może zepsuć klimat tego dnia... nasz wygląd jest ważniejszy niż rosół czy pompony na sali bo mamy mnóstwo zdjęć które są pamiątką na całe życie i takie gadanie fryzjerów, że potem zrobię lepiej bo potem to ślub ... no no no tylko przyjdź i mi zapłać ...

Cytat:
Napisane przez ttunia Pokaż wiadomość
Ja ostatnio analizując co mam i co muszę załatwić odkryłam że fryzjer jest o 9, makijaż między 10 a 13 bo malujemy się wszystkie 3 tzn ja mama i siostra i o 13 jestem juz gotowa tylko zostaje się ubrać a ślub jest o 17. Co ja będę tyle czasu robić:-/ coś tu źle ustawiłam i za wcześnie to wszystko, a ruszyć się tego już nie da.
ttunia bardzo dobrze ! im więcej czasu tym lepiej, wycisz się, zjedz, zastanów się co powinnaś zrobić, jak się zachować, gdzie się ubierać, w jakim miejscu w pokoju, sprawdź czy wszystko jest ok dookoła ... bo jak przyjdą goście, kamera, młody to Ty już nic nie będziesz w stanie kontrolować, wszystko się dzieje samo a my jak te ćmy we mgle ... pośpiech jest najgorszym wrogiem w tym dniu

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
chce mieć rozpuszczone, ale lekko podpięte (coś jak na zdjęciu)

A pomponami będe stroić ogrodzenie przed domem zamiast balonów i na samochód trochę, na sali raczej nie, nie widziałam się jeszcze z dekoratorką. Ale jak mi sie coś umyśli to dam jej pare do powieszenia na sali :P

żebyś wiedziała ja sama nie wiem kiedy to zleciało... jeszcze niecałe 2 miesiące.... sama nie wiem, za co sie już brać muszę w końcu na zakupy sie wybrać ( bo przecież ja kupuje wszystko sama :P )


Chwalę się pomponami :P do końca jeszcze trochę
Pompony fajne, u mnie też były pompony
przesyłam zdjęcia z sali zrobione o 3 w nocy z piątku na sobotę przeze mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0032.jpg (61,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0036.jpg (96,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0042.jpg (93,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0062.jpg (112,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0067.jpg (54,2 KB, 42 załadowań)
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 06:57   #314
aga_fe
Raczkowanie
 
Avatar aga_fe
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 348
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Byliśmy wczoraj u menedżera ustalić ostatecznie menu ustawienie stołów itd. My się przejmujemy ze na 160 osób będzie 90... a mówił nam o parze która zaprosiła 230 i byli przerażeni czy się pomieszczą a przyszło 90 osób. ...
Zostały niecałe 2 tygodnie do ślubu i to chyba ten moment kiedy zaczynam swirowac.teraz mam etap winietek
aga_fe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 09:14   #315
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Bry , znowu tyły mam, ale remont w toku. Pozdrawiam dziewczyny serdecznie
Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość

Pompony fajne, u mnie też były pompony
przesyłam zdjęcia z sali zrobione o 3 w nocy z piątku na sobotę przeze mnie
pudło na ankiety ?? co to ??
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 13:31   #316
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

KasiaiKamil dzięki za opinie 😝 to goście Wam wczesniej nie potwierdzali, czy po prostu Wam tyle odmówiło przed samym weselem?
A Ty gdzie robilas włosy?
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:10   #317
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

U mojej siostry ciotecznej 4 osoby po prostu nie przyszły, a jedna koleżanka przyszła na ślub i pod kościołem powiedziała jej, że nie będzie jej na weselu, bo się rozchorowała
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 15:01   #318
lyoness
Raczkowanie
 
Avatar lyoness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 387
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kasia 88 Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podobała, trzymała mi się cala noc, i jeszcze na drugi dzień na upartego by była 😋 robilam ja w Lejdis na Slichowicach. I juz przy tym zostaje tylko teraz mam dylemat bo nie wiem czy się wyrobie ze wszystkim. Slub o 16, a fryzjera mam o 11.30. W domu będę po 13. Nie mam juz za bardzo jak wymanewrować godzinami ;(
Ja mialam slub o 17tej, maz przyjezdzal po mnie o 16:15 a w domu bylam o 15:30, wzielam prysznic, przygotowalam platki kwiatow do sypania i jeszcze mialam za duzo czasu, siedzialam na sofie czekajac az reszta rodzinki sie wyszykuje hihihi zero stresu
__________________
2010.12.11
2014.12.12
2016.05.28 Polska/2017? Chile
lyoness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 15:40   #319
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Dziewczyny kolejna próbna, co myślicie? kwiaty będą podobne jak te na grzebyku, welon też nie mój.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13664629_1170048523039652_499176646_n.jpg (58,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13664393_1170048749706296_2090177243_n.jpg (49,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13664780_1170048619706309_50520983_n.jpg (68,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13672608_1170048706372967_806763245_n.jpg (42,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13643931_1170048726372965_1219096250_n.jpg (48,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13643988_1170048676372970_1075356533_n (1).jpg (54,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13450991_1599443693719018_4077609190774957492_n.jpg (50,4 KB, 22 załadowań)
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016

Edytowane przez ZakochanaZabka
Czas edycji: 2016-07-12 o 15:42
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 16:53   #320
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Dziewczyny kolejna próbna, co myślicie? kwiaty będą podobne jak te na grzebyku, welon też nie mój.
hmmm .... Fryzura ładna, widać dobrze dopracowana, ale ... ale ten malutki cieniutki warkocz gdzieś tam zaplątany między kwiatami stanowczo NIE .... no i te kwiaty, strasznie gryzą się z Twoją urodą. Przede wszystkim kwiatki w grzebyku są za małe w stosunku do welonu i objetosci wlosow, takie bardzo komunijne.
O wiele lepiej już ta fryzura by wyglądała bez tego grzebyczku.
Pomyśl może o prawdziwych kwiatach, bo ten grzebyczek naprawde komunijny jest ....

Nie gniewaj sie czasem na mnie ....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwiaty-we-wlosach.jpg (24,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-slubna-z-kwiatem-240x300.jpg (18,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiaty-we-wlosach (1).jpg (268,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slubne-loki-z-kwiatem-11691.jpg (79,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele-i-okazje.jpg (54,8 KB, 12 załadowań)
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 17:18   #321
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

wiesz, ja nie mówię o tym konkretnym grzebyku, tylko o tej technice wykonania, będzie z innych kwiatów, inna kolorystyka no i większe, bo chciałam, żeby były efektowniejsze. O żywych kwiatach myślałam, ale stwierdziłam, że szybko zwiędną i potem nic nie zostanie. A kwiaty które teraz miałam, są pierwsze lepsze z ogródka.
Ogólnie chce fryzurę bardzo lekką, nie jakieś sztywne koki czy upięcia...

Oczywiście, że się nie obrażę :P Po to dodałam foty, żeby wysłuchać opinii co zmienić, co zostawić
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 17:23   #322
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
wiesz, ja nie mówię o tym konkretnym grzebyku, tylko o tej technice wykonania, będzie z innych kwiatów, inna kolorystyka no i większe, bo chciałam, żeby były efektowniejsze. O żywych kwiatach myślałam, ale stwierdziłam, że szybko zwiędną i potem nic nie zostanie. A kwiaty które teraz miałam, są pierwsze lepsze z ogródka.
Ogólnie chce fryzurę bardzo lekką, nie jakieś sztywne koki czy upięcia...

Oczywiście, że się nie obrażęPo to dodałam foty, żeby wysłuchać opinii co zmienić, co zostawić
Zamysł super ;-) a żywe kwiaty wcale wbrew pozorom tak szybko nie więdną. Kwiaciarka tak spryskuje kwiaty witaminami że nie ma opcji żeby opadły.
A technika super ale bez warkoczyka ;-)

Wy wszystkie już macie fryzjerów a ja w wielkiej kropce...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 18:13   #323
lyoness
Raczkowanie
 
Avatar lyoness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 387
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
wiesz, ja nie mówię o tym konkretnym grzebyku, tylko o tej technice wykonania, będzie z innych kwiatów, inna kolorystyka no i większe, bo chciałam, żeby były efektowniejsze. O żywych kwiatach myślałam, ale stwierdziłam, że szybko zwiędną i potem nic nie zostanie. A kwiaty które teraz miałam, są pierwsze lepsze z ogródka.
Ogólnie chce fryzurę bardzo lekką, nie jakieś sztywne koki czy upięcia...

Oczywiście, że się nie obrażę :P Po to dodałam foty, żeby wysłuchać opinii co zmienić, co zostawić
Zabciu, ja mialam orchidee i trzymaly sie swietnie cala noc (zdjecie jest zrobione jakies 5 godzin od wpiecia kwiatow we wlosy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_6322-Edit.jpg (566,7 KB, 57 załadowań)
__________________
2010.12.11
2014.12.12
2016.05.28 Polska/2017? Chile

Edytowane przez lyoness
Czas edycji: 2016-07-12 o 18:15
lyoness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 18:29   #324
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Nie obraz sie,ale jakos ta fryzura mi nie podchodzi.Z jednej strony masz prawie proste wlosy.Jedynie pasma przy grzebyku sa dopracowane.Moim zdaniem bardzo szybko Ci sie rozleci.a moze taku skret jak ma zdjeciu?jesli chcesz zeby fryzura sie utrzymala musisz miec duzo lakieru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FB_IMG_1460239087802.jpg (93,2 KB, 17 załadowań)
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 18:45   #325
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

ja mam ogólnie ciężkie włosy do kręcenia, dziś miałam też cieniowane i cóż... Trudno, jak mi się rozkręcą, będę miała luźne fale podpięte, do tego welon i jakoś to będzie. żadnych mocnych podpięć nie chce bo się źle w nich czuje... a lakieru miałam dużo.
Gdzie taki skręt do moich włosów do ponad połowy pleców ? W życiu.

Poza tym fryzury z neta to pięknie wyglądają na zdjęciu, a żaden fryzjer Ci tego nie zrobi... i nie każde włosy są idealne do każdej fryzury
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016

Edytowane przez ZakochanaZabka
Czas edycji: 2016-07-12 o 19:06
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 19:08   #326
SylwiaOli
Raczkowanie
 
Avatar SylwiaOli
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 34
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
No piękna fryzura i zdecydowanie lepsza od mojej. Mnie głupio już rezygnować..
Ja mam fryzjera o 11.30 a ślub mam o 15
Jak to głupio rezygnować?? To lepiej być nie zadowoloną??
Po to jest próbna fryzura, że jeżeli Ci nie pasuje to zmieniasz fryzjera.

Dziewczyny czy płaciłyście opłatę z tytułu praw autorskich (chodzi o muzykę) i jeśli tak to ile i gdzie?? Bo uważam, że nam policzyli dużo za dużo.
__________________
28.03.2009

30.07.2016

Edytowane przez SylwiaOli
Czas edycji: 2016-07-12 o 19:10
SylwiaOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 19:15   #327
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

moim zdaniem nic nie jest takie wazne jak wytrzymalosc. Fryzura ma byl w miare ladna, ale przede wszystkim trwala. Caly urok w tych delikatnych loczkach, wiec miej na uwadze zeby loki sie bardzo Ci nie rozprostowaly.

Fryzury a'la rusalki sa piekne na modelce ktora siedzi i pieknie sie usmiecha, bo normalnie panna mloda w tancu sie nie oszczedza

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez SylwiaOli Pokaż wiadomość
Jak to głupio rezygnować?? To lepiej być nie zadowoloną??
Po to jest próbna fryzura, że jeżeli Ci nie pasuje to zmieniasz fryzjera.

Dziewczyny czy płaciłyście opłatę z tytułu praw autorskich (chodzi o muzykę) i jeśli tak to ile i gdzie?? Bo uważam, że nam policzyli dużo za dużo.

Ale nagle po dwoch tygodniach zadzwonic i powiedziec:
"wie pani co ... ja sie jednak rezygnuje z fryzury slubnej. "
po dwoch tygodniach ? ale w sumie co kogo to interesi :P


ja zadnej oplaty nie robilam tak jak nigdy nie placilam za oplate telewizyjna .... taka jestem szalona
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 21:04   #328
ttunia
Raczkowanie
 
Avatar ttunia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 342
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Żabko też mam wrażenie, że trochę Ci sie za bardzo rozprostowały te loki. Też mam cięzkie włosy i bardzo mi sie podobały fryzury w stylu Twojej ale właśnie ze względu na trwałość zrezygnowałam.
Dziewyczyny ,muszę się pochwalić bo skończyliśmy dzisiaj zaprasznia gości ajj kamień z serca teraz tylko czekać na potwierdzenia a u mnie sytuacja jest taka że jedna strona rodziny albo przyjdzie cała albo nikt więc może być ciekawie i przyszła mi dzisiaj biżuteria z ali bardzo ładna, chociaż jak jha płąciłąm za nią 40zl to ok, ale widziałam taka na allegro za 160 to tyle bym nie dała. Trochę kolczyki są ciężkie ale może kwestia przyzywczajenia bo na co dzień noszę zwykłe wkrętki
__________________
02.03.2008
15.11.2014
27.08.2016
ttunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 21:06   #329
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ttunia Pokaż wiadomość
Żabko też mam wrażenie, że trochę Ci sie za bardzo rozprostowały te loki. Też mam cięzkie włosy i bardzo mi sie podobały fryzury w stylu Twojej ale właśnie ze względu na trwałość zrezygnowałam.
Dziewyczyny ,muszę się pochwalić bo skończyliśmy dzisiaj zaprasznia gości ajj kamień z serca teraz tylko czekać na potwierdzenia a u mnie sytuacja jest taka że jedna strona rodziny albo przyjdzie cała albo nikt więc może być ciekawie i przyszła mi dzisiaj biżuteria z ali bardzo ładna, chociaż jak jha płąciłąm za nią 40zl to ok, ale widziałam taka na allegro za 160 to tyle bym nie dała. Trochę kolczyki są ciężkie ale może kwestia przyzywczajenia bo na co dzień noszę zwykłe wkrętki:)
Ja na Twoim miejscu już bym codziennie je zakładała, żeby potem się nie okazało, że po mszy musisz je ściągnąć, bo Ci się uszy mogą urwać
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 21:44   #330
ttunia
Raczkowanie
 
Avatar ttunia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 342
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Taki mam zamiar trochę w nich chodzić i na co dzień zakładać większe kolczyki niż te wkrętki
__________________
02.03.2008
15.11.2014
27.08.2016
ttunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-15 11:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.