Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 21:16   #31
Olunia1989
Zadomowienie
 
Avatar Olunia1989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: eS. / Krk
Wiadomości: 1 444
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
T
Dziewczyny powiedzcie co sądzicie o tej torebce.
Zastanawiam się na nią już od miesiąca, niedroga, pojemna.
No ale nie wiem...

tu link: http://www.allegro.pl/item575671427_...mna_torba.html

mnie sie podoba i sama nad podobną tez sie zastanawiam


Witam w nowym wąąąątku :P
__________________


ekhm..


.no !
Olunia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:17   #32
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Lele, ja tutaj kupuje smackersy w Claire's- taki sklep dla nastoletnik lolit i czasem az mi glupio tam wchodzic, no ale..
Chcialam wziac coca-cole i nesquicka jeszcze, ale nie wiem Co za duzo, to niezdrowo.
i po ile sa w uk? nesquick?aaaaaaaa o takim nawte nei slyszalam!
ja uwielbiam fante ananasowa bo mi w zapachu przypomina malibu i fante pomaranczowa lubie i lubie skittelsa i w ogole je lubie
Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Aż zajrzałam do podręcznika... i nic nie znalazłam, a jaki to okres, wiek?
Jejku podoba mi się jeszcze ta http://www.allegro.pl/item574736756_...mega_size.html
Już sama nie wiem, a nie mam się kogo poradzić ,dlatego tak męczę was

Smackersy uwielbiam, coca cole zmakowałam, maline z wanilią tez, ale nesquika jeszcze nie
teoretycznie cechy XIX..
a torba ta tez fajna.. ale tamta chyba bedzie lawtiej polaczyc z innymi ubraniami
malina z wanilia? mniami!
Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Niee wykreślajcie mnie Wątek mi się jakieś 2 części temu zagubił. Poza tym dużo się przez ostatnie miesiące działo Rzecz jasna sprawdziły się wszystkie stereotypy o prawie poza tymi legendarnymi imprezami i piciem co weekend

Będę trzymac kciuki za te któe tego potrzebują i poproszę tez o trzymanie za mnie, bo jutro mam ostatni wynik egzaminu.. w zasadzie poprawki. Wyobrażacie sobie, zeby 78% roku nie zdało? Oby teraz było lepiej

Tak mi się udzieliła ta atmosfera, ze aż przerobiłam jedną pisoenkę
Zapraszam: http://choomikx3.wrzuta.pl/audio/w32m1Is46I/
witaj Babo marnotrawna! hahaha juz wiedzialam jak Cie tu przywolac do porzadku. rzadac wykreslenia i juz odnalazlas domek
a tearz serio- bede trzymac kciuki i za CIebie i za siebie. ja juz jeden warunek mam. generalnie malo kto u mnie nie ma. biorac pod uwage teraz, ze juz przed sesja z 220 osob zrobilo sie 180 to z prawa konstytucyjnego 60 osob ma WARUNEK ( czyli 1/3 osob na roku), drugie tyle to prawoznastwo, no i niewiadomo ile osob bedzie mialo z histy warunki, bo na poprawke idzie ponad 100 osob.. no i facet od ekonomi sie zapil i nie ma jeszcze wynikow, ktore mialy byc w srode.. wiec jak widzisz u nas tez bosko. ale ogolnie lubie i moja uczelnie i moje studia i nie chce miec jeszcze jednego warunku i chce dalej byc na administracji umk

Choomik masz taki mily glos

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2009-03-08 o 21:22
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:25   #33
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
i po ile sa w uk? nesquick?aaaaaaaa o takim nawte nei slyszalam!
ja uwielbiam fante ananasowa bo mi w zapachu przypomina malibu i fante pomaranczowa lubie i lubie skittelsa i w ogole je lubie

teoretycznie cechy XIX..
a torba ta tez fajna.. ale tamta chyba bedzie lawtiej polaczyc z innymi ubraniami
malina z wanilia? mniami!
witaj Babo marnotrawna! hahaha juz wiedzialam jak Cie tu przywolac do porzadku. rzadac wykreslenia i juz odnalazlas domek
a tearz serio- bede trzymac kciuki i za CIebie i za siebie. ja juz jeden warunek mam. generalnie malo kto u mnie nie ma. biorac pod uwage teraz, ze juz przed sesja z 220 osob zrobilo sie 180 to z prawa konstytucyjnego 60 osob ma WARUNEK ( czyli 1/3 osob na roku), drugie tyle to prawoznastwo, no i niewiadomo ile osob bedzie mialo z histy warunki, bo na poprawke idzie ponad 100 osob.. no i facet od ekonomi sie zapil i nie ma jeszcze wynikow, ktore mialy byc w srode.. wiec jak widzisz u nas tez bosko. ale ogolnie lubie i moja uczelnie i moje studia i nie chce miec jeszcze jednego warunku i chce dalej byc na administracji umk
Whoa! To nieźle u Was pojechali I to jeszcze na administracji (na UG raczej jest luz na tym kierunku, jak zresztą na większości poza moim kierunkiem), co tam się musi na prawie wyrabiać... U nas w sumie wszystko już pozdawane poza historią Polski z której to poprawki jeszcze nie znamy wyników. Statystycznie rzecz ujmując, albo pro będzie teraz puszczał za byle co napisane (w zeszłym roku dziekan się na niego wydarł ), albo nie i przywróci kolejny termin poprawkowy, a potem widzimy się na warunku.. Zależy jaką strategie przyjął tym razem. Starsze roczniki mówią tak : "Jak masz zdać, to zdasz, a jak nie to nieważne co napiszesz - polejesz i tak" Ech.. studia
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:25   #34
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Dziewczyny to chyba jednak kupie jutrą tą niebieską torbę, bardziej do mnie pasuje, no i jest duża co mi bardzo pasuje ( w sam raz na wf )

Lele: Malina z wanilią pyyychaa, ale ta ananasowa fanta, jejkuuu kusicie, uwielbiam malibu.
Wczoraj byłam z tz na pysznym drinku
Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Niee wykreślajcie mnie Wątek mi się jakieś 2 części temu zagubił. Poza tym dużo się przez ostatnie miesiące działo Rzecz jasna sprawdziły się wszystkie stereotypy o prawie poza tymi legendarnymi imprezami i piciem co weekend

Będę trzymac kciuki za te któe tego potrzebują i poproszę tez o trzymanie za mnie, bo jutro mam ostatni wynik egzaminu.. w zasadzie poprawki. Wyobrażacie sobie, zeby 78% roku nie zdało? Oby teraz było lepiej

Tak mi się udzieliła ta atmosfera, ze aż przerobiłam jedną pisoenkę
Zapraszam: http://choomikx3.wrzuta.pl/audio/w32m1Is46I/
Czyżby pan na Sz. was tak załatwił? Bo mi co nie co obiło sie o uszy ( no cóż ten sam wydział się kłania ).
Czy może prawoznawstwo ? Ale to chyba nie bo mieliście z N. prawda? A u nas 50 osób oblał, nie wiem jednak jak stan popoprawokowy.

ps. ciekawe opinie o moim kierunku słysze, hmm ...

Edytowane przez marta6704
Czas edycji: 2009-03-08 o 21:28
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:30   #35
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

aaa no i znowu nie dałam rady być na końcówkę wątku wogóle nei skojarzyłam faktu, ze to już taki sam koniec jest

poza tym dzisiaj cały dzień spędziłam z P., najpierw byliśmy u mnie, póxniej u niego i teraz przyszłam i nadrobiłam Wasz spam
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:34   #36
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
ale przecież max nie zależy tylko od treści prezentacji, ale też od sposob jej przedstawienia i odpowiedzi na pytania
My to wiemy, ale ta dziewczyna nie wiem co sobie myslala

Lelus, w UK sa po 2 funty lub 2,50.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:40   #37
zetka89
Zakorzenienie
 
Avatar zetka89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 874
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Whoa! To nieźle u Was pojechali I to jeszcze na administracji (na UG raczej jest luz na tym kierunku, jak zresztą na większości poza moim kierunkiem), co tam się musi na prawie wyrabiać...
u mnie ponad 60 osób odpada z powodu matmy i coś koło 80-90 z powodu mikro, więc też sporo niestety.
a tak w ogóle to jesteś na jednym roku z moją znajomą
__________________

zetka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 21:42   #38
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość

Czyżby pan na Sz. was tak załatwił? Bo mi co nie co obiło sie o uszy ( no cóż ten sam wydział się kłania ).
Czy może prawoznawstwo ? Ale to chyba nie bo mieliście z N. prawda? A u nas 50 osób oblał, nie wiem jednak jak stan popoprawokowy.

ps. ciekawe opinie o moim kierunku słysze, hmm ...
Luz = mniej więcej wszyscy zdają, tlyko to miałam na myśli. Nie wiem, koleżanka mówiła, ze macie 2 dni wolnego i ogólnie Was jakoś strasznie nie piłują. Jeśli się pomyliłam, przepraszam te informacje nie pochodzą ode mnie. Między naszymi kierunkami panuje jakaś dziwna atmosfera i moze takie stereotypy są przekłamane. Wiem tylko np że na ekonomii na kole pytają który był Małysz.. zazdroszcze

I tak załatwił nas pan Sz. Jak walnął pytania na poprawce to myślałam, że spadne z krzesła. Dawno nie byłam tak kreatywna... Oj żeby to zdać. W końcu 6 stów w plecy i uczenie sie tego jeszcze raz to by była jakaś masakra...

Edit. Zetko - to teraz widzę że ktoś tu przekłamuje informacje. No ale jest sporo ludzi pt "Co to nie oni" i jadą na wszystkich wokoło :/ Widac że wbrew obiegowej opinii UG nie jest uniwersytetem gier i zabaw.
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...

Edytowane przez Choomik
Czas edycji: 2009-03-08 o 21:46
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:45   #39
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

ooo nowa część

witam
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:49   #40
zetka89
Zakorzenienie
 
Avatar zetka89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 874
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Luz = mniej więcej wszyscy zdają, tlyko to miałam na myśli. Nie wiem, koleżanka mówiła, ze macie 2 dni wolnego i ogólnie Was jakoś strasznie nie piłują. Jeśli się pomyliłam, przepraszam te informacje nie pochodzą ode mnie. Między naszymi kierunkami panuje jakaś dziwna atmosfera i moze takie stereotypy są przekłamane. Wiem tylko np że na ekonomii na kole pytają który był Małysz.. zazdroszcze

I tak załatwił nas pan Sz. Jak walnął pytania na poprawce to myślałam, że spadne z krzesła. Dawno nie byłam tak kreatywna... Oj żeby to zdać. W końcu 6 stów w plecy i uczenie sie tego jeszcze raz to by była jakaś masakra...

Edit. Zetko - to teraz widzę że ktoś tu przekłamuje informacje. No ale jest sporo ludzi pt "Co to nie oni" i jadą na wszystkich wokoło :/
1. na ekonomii jako przedmiocie na administracji czy na ekonomii jako kierunku?

2. macie warunki na 1szym semestrze?

3. co do przekłamanych informacji - to czasami mnie dziwią ludzie, którzy wiedzą gdzie ile osób odpadło itd (tzn niby wiedzą). i potem mówią, a tam i tam to nikt nie odpadł, wszyscy się lenią i przechodzą dalej ale niestety większość ludzi uważa, że to ona ma najciężej i już gorzej mieć się nie da a w ogóle reszta na innych kierunkach to nic nie robi
__________________

zetka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:50   #41
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Luz = mniej więcej wszyscy zdają, tlyko to miałam na myśli. Nie wiem, koleżanka mówiła, ze macie 2 dni wolnego i ogólnie Was jakoś strasznie nie piłują. Jeśli się pomyliłam, przepraszam te informacje nie pochodzą ode mnie. Między naszymi kierunkami panuje jakaś dziwna atmosfera i moze takie stereotypy są przekłamane. Wiem tylko np że na ekonomii na kole pytają który był Małysz.. zazdroszcze

I tak załatwił nas pan Sz. Jak walnął pytania na poprawce to myślałam, że spadne z krzesła. Dawno nie byłam tak kreatywna... Oj żeby to zdać. W końcu 6 stów w plecy i uczenie sie tego jeszcze raz to by była jakaś masakra...

Edit. Zetko - to teraz widzę że ktoś tu przekłamuje informacje. No ale jest sporo ludzi pt "Co to nie oni" i jadą na wszystkich wokoło :/
Nie no luz, luzem uczyć się w sesji trzeba było.
Miałam 1 dzień wolnego w tamtym semestrze, teraz nie mam żadnego ( a szkoda ).
No i owszem wiem ,że prawo ma więcej do roboty bo i więcej przedmiotów

A o co Was pytał pan Sz. o którym było nawet u nas głośno ?
Te dziwne stosunki to nie wiem z czego wynikają, może z zazdrości adm, a może z zarozumiałości prawa. Nie moja to sprawa bo ja nic do nikogo nie mam.

Coś czuje, że zaraz wyląduje z książką w łóżku i połoze się wczesniej spac
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 22:02   #42
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Wiem tylko np że na ekonomii na kole pytają który był Małysz.. zazdroszcze
to ja bym nie zdała
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 22:04   #43
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez zetka89 Pokaż wiadomość
1. na ekonomii jako przedmiocie na administracji czy na ekonomii jako kierunku?

2. macie warunki na 1szym semestrze?

3. co do przekłamanych informacji - to czasami mnie dziwią ludzie, którzy wiedzą gdzie ile osób odpadło itd (tzn niby wiedzą). i potem mówią, a tam i tam to nikt nie odpadł, wszyscy się lenią i przechodzą dalej ale niestety większość ludzi uważa, że to ona ma najciężej i już gorzej mieć się nie da a w ogóle reszta na innych kierunkach to nic nie robi
O tej ekonomii to znajomi z drugiego roku (ekonomii) z którymi chodze na wf opowiadali i że mają tylko 2 przedmioty poza językami i wf w semestrze. O lekkości tego kierunku mówie na tej podstawie i mojego brata "pańcio magistra" ekonomii UG (Jakiś czas kazał tak do siebie mówić) No ale to jest ich opinia. Ja też nie uważam, żeby na prawie było jakoś super ciężko. Mamy tylko jednego pomyleńca, więc nie jest źle.

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Nie no luz, luzem uczyć się w sesji trzeba było.
Miałam 1 dzień wolnego w tamtym semestrze, teraz nie mam żadnego ( a szkoda ).
No i owszem wiem ,że prawo ma więcej do roboty bo i więcej przedmiotów

A o co Was pytał pan Sz. o którym było nawet u nas głośno ?
Te dziwne stosunki to nie wiem z czego wynikają, może z zazdrości adm, a może z zarozumiałości prawa. Nie moja to sprawa bo ja nic do nikogo nie mam.
Pan Sz nas pytał np o Arbitraż Gospodarczy w PRL, albo sądownictwo w zaborze austriackim, podczas gdy zaoczni mieli nowele sierpniowe Więc tez śmiesznie.

A ten dystans pewnie z zarozumialstwa wynika, bo tu jak powinie Ci się noga na zaliczeniu, czy kole, whatever, to od razu jak na czarną owce No ale pewnie prawda o tym dystansie leży gdzieś po środku.

I tez nic do nikogo nie mam.
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 22:21   #44
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Whoa! To nieźle u Was pojechali I to jeszcze na administracji (na UG raczej jest luz na tym kierunku, jak zresztą na większości poza moim kierunkiem), co tam się musi na prawie wyrabiać..
a na prawie maja ( jeszcze) luz. nawet poprawek jeszcze nie pisali. wspollokator nic nie robil przez caly semestr.. w tym semestrze tez mu sie pracowicie nie zapowiada.. na umk komisja akredytacyjna dala nawet kilka lat temu negatywna opienie administracji bo byla zbyt prawnicza. rzekomo to sie zmeinilo, ale tak czy siak w tym roku may mamy wiecej roboty. przykladowo w tym semestrze ja mam pk, pc,pa, a prawo bedzie to miala jeszcze dlugo dlugo..

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam z tz na pysznym drinku
jakiego?
Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość

poza tym dzisiaj cały dzień spędziłam z P., najpierw byliśmy u mnie, póxniej u niego i teraz przyszłam i nadrobiłam Wasz spam
jestes rozgrzeszona

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Lelus, w UK sa po 2 funty lub 2,50.
to w polsce bardziej sie oplaca
Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
No i owszem wiem ,że prawo ma więcej do roboty bo i więcej przedmiotów
u nas niestety jest odwrotnie, ale ludze sie, ze w przyszlym roku role sie odwroca

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość

A ten dystans pewnie z zarozumialstwa wynika, ...
moj wspollokator gdy odpytywal mnie z prawoznastwa dziwil sie, ze ja musze to wszystko umiec. bo u nich owszem, cos wykladowca wspomnial, ale powiedzial ze to zbedne i nie kazal sie uczyc. a ja nawet po lacinie czesc rzeczy znac musze.. wiec to tak dziwnie...
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 22:25   #45
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Pan Sz nas pytał np o Arbitraż Gospodarczy w PRL, albo sądownictwo w zaborze austriackim, podczas gdy zaoczni mieli nowele sierpniowe Więc tez śmiesznie.

A ten dystans pewnie z zarozumialstwa wynika, bo tu jak powinie Ci się noga na zaliczeniu, czy kole, whatever, to od razu jak na czarną owce No ale pewnie prawda o tym dystansie leży gdzieś po środku.

I tez nic do nikogo nie mam.
wtf ten Sz. to niezły jest, wole chyba Beatrycze, dzięki której bez zbędnych ceregieli mam 3

A to z czarną owcą mnie przeraża, u nas tak nie ma, żadnej rywalizacji nie odczuwasz, ludzie są pomocni i mili.
Nikt się nie cieszy z czyjegoś nieszczęscia. No ale prawo to bardziej elitarny kierunek

Aaa kłade się już z tą książką ( tz coś nie chce do mnie dolączyć nie wie co traci). Dobranoc
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 22:25   #46
tamia
Zadomowienie
 
Avatar tamia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 508
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Witojcie w nowym wątku

poproszę mnie wpisac;p
Tamia- listener


lece spac bo jutro do rpacy pap ;D
__________________
dj robi scratch
b-boy robi freeze
mc robi rap
a ja powalam was na pysk.. !
tamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 22:27   #47
zetka89
Zakorzenienie
 
Avatar zetka89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 874
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
O tej ekonomii to znajomi z drugiego roku (ekonomii) z którymi chodze na wf opowiadali i że mają tylko 2 przedmioty poza językami i wf w semestrze. O lekkości tego kierunku mówie na tej podstawie i mojego brata "pańcio magistra" ekonomii UG (Jakiś czas kazał tak do siebie mówić) No ale to jest ich opinia. Ja też nie uważam, żeby na prawie było jakoś super ciężko. Mamy tylko jednego pomyleńca, więc nie jest źle.
hmm, z tego co mi wiadomo (jestem na wydziale ekonomicznym ale nie na ekonomii) to jedynie 1 rok w 1szym semestrze miał właśnie 3 przedmioty + język + wf. Teraz mają o wiele więcej. Na drugim roku (aż z ciekawości spojrzałam teraz;P) też mają sporo przedmiotów, więc też nie bardzo wiem o co chodzi;P
Nie będę mówić jak to dokładnie jest na ekonomii bo tam nie jestem i nie wiem ile muszą się uczyć Przynajmniej na moim kierunku uczyć się trzeba i to sporo - niestety dużą część przedmiotów, które są ciężkie mamy już w tym roku (co np ekonomia ma rozbite - na 2,3 i 4 roku)
Ale najlepsze jest to o małyszu nie wiem o jaki przedmiot Ci dokładnie chodzi (bo u nas nie ma - ekonomii, tylko jest mikro i makro na 2 egzaminach, u mnie w ciągu roku a na ekonomii w ciągu 2 lat) ale rozwaliło mnie to mikro to tutaj postrach i w ogóle w szoku jestem jak ktoś może wymyślić taką plotkę, że na egzaminie pytają o małysza



PS dopiero przeczytałam, że zmarł Zbigniew Religa... wielka szkoda...




EDIT jednak robienie zakupów spożywczych przez internet to nie jest taka szybka sprawa;P
ale ostatecznie wszystko zamówiłam i jutro po 20 przywiozą mi zakupy
fajnie, że nie muszę iść do tego sklepu i nieść tego wszystkiego (tzn części bo tyle co kupiłam to chyba z 10 razy bym nosiła sama;P)
__________________


Edytowane przez zetka89
Czas edycji: 2009-03-09 o 01:07
zetka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 07:11   #48
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

A miałbyć taki miły dzień, początek nowego tygodnia, a tu na wizaż musiałam wejść
eh, trzeba się powoli zbierać...
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 07:28   #49
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

dziewczeta trymajcie kciuki prosze
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 09:27   #50
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Czy tylko ja mam taki dziwny fioletowy wizaz?


Lele,
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life

Edytowane przez Shiruvii
Czas edycji: 2009-03-09 o 09:29
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 09:31   #51
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

co sie stalo z wizazem???


lele 3mam kciuki

marta ta z niebieskim jest super bierz

ja ide zaraz cos pocwiczyc, bo dzis mam wolne

i wiecie co nie moge sie doczekac nastepnej jazdy

Shir na dole mozna sobie zmienic na stary trzeba wybrac nowy styl zamiast new design!
__________________


Edytowane przez Mariolcia =P
Czas edycji: 2009-03-09 o 09:32
Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 09:41   #52
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Czy tylko ja mam taki dziwny fioletowy wizaz?
Ja tez bardziej mi sie stary wizaz podobal :/ no ale moze sie przyzwyczaje ...

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
dziewczeta trymajcie kciuki prosze
Leluska
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 09:45   #53
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

buuuu co oni zrobili z wizażem ;/
chociaż przy ostatniej zmianie też wszyscy mówili, że beznaziejnie, a później się przyzwyczaili. ale mogli przynajmniej uprzedzić, że planują zmianę.
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 10:01   #54
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

lele Trzymam kciuki


Co oni zrobili z wizażem, wrr
Gdzie się to zmienia, nie widzę tej opcji
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 10:23   #55
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

już nie ma tej opcji, że można ustawić stary wygląd
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 10:28   #56
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
lele Trzymam kciuki


Co oni zrobili z wizażem, wrr
Gdzie się to zmienia, nie widzę tej opcji
Przed chwila mialam tą opcje, ale znow mi sie zmienilo na nowy wyglada i juz opcji zmiany nie ma
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 10:34   #57
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Nie podoba mi się nowy wygląd wizażu i tyle
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 10:36   #58
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

mi tez nie i tez nie mam juz tej opcji:/
a wiecie co zrobic, zeby mi zapamietalo logowanie, a nie, ze musze wpisywac za kazdym razem?
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 12:32   #59
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Są nowe torebki na etorebce
http://etorebka.pl/s03.php?f=0168

Eeee ale przecież ja już nie pracuję, a pieniądze nie spadają z nieba Co by tu zrobić, no co?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 12:42   #60
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

tez mi sie srednio podoba nowy wyglad..
aleprzwyczaimy sie;p


a ja juz po zajeciach ; ) mam zamiar sie uuuuczyc
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.