Wasze sposoby na przekonanie rodziców do psa - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-08, 19:34   #451
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Cytat:
Napisane przez princessa16 Pokaż wiadomość
Myślałam o kupieniu mu takiego kojca jakby budki na pole co o tym myślicie

i tam ma przebywać jak jestes w szkole?

wiesz ile kosztuje utrzymania psa? stac Twoich rodziców?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 15:04   #452
princessa16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 33
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Wiem ile kosztuje utrzymanie psa nie jest to dla mnie nowość, ponieważ miałam 2. Moich rodziców stać na utrzymanie go. Wiem ,że może kojec to nie jest może najlepszy pomysł , ale skoro tak wielu ludzi się na nie decyduje to może wcale nie jest takie złe.Chyba, że może po prostu wydzielić jej część podwórka.


Chodzi mi mniej więcej o coś takiego http://www.schron.eu/2007/images/budowy/wawa1.jpg

Edytowane przez princessa16
Czas edycji: 2010-07-09 o 15:11
princessa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 16:46   #453
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

dalej nie odp na moje pytania
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 17:01   #454
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Takiego typu kojec dla chihuahuy?! A dlaczego nie może być w domu na czas Twojej nieobecności?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 17:30   #455
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

pamietaj, ze"Chilka" jest malym psem - jesli mieszkasz poza miastem - moze sie zdarzyc, ze w czasie nieobecnosci ludzi padnie ofiara ataku ptaka...

na moje szczeniaki polowaly sroka i sokol...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 19:49   #456
princessa16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 33
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Właśnie tego się najbardziej boję Myślicie że zostawienie jej w domu to byłby dobry pomysł ?
princessa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 10:05   #457
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Lepszy niż kojec. Takie maleństwo nie zrobi wielkich szkód w domu niż większe psy.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 17:28   #458
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Moje maluchy mialy w domu taki niby plotek - zlozony z dlugich elementow drewna bukowego; byly tam kocyki, zabawki, woda;
Szalaly po domu tylko pod naszym czujnym okiem kiedy przy naszej pomocy przeszla im juz faza "gryze, co popadne i siusiam, gdzie chce" chodzily swobodnie po domu - pakowne do kojca byly tylko na czas naszej nieobecnosci

W ogrodzie podobnie - pelna swoboda, kiedy bylismy - a kiedy oddalalismy sie nawet na kilka minut - pobyt w "kojcu" z lekkich, metalowych elementow - a jako dach lekkie przescieradlo przytwierdzone klamerkami

ponizej zdjecie kojca - oczywiscie ilosc elementow jest dowolna - moj kojec byl spory - mial okolo 10 czesci

zdjec drewnianych kojcow nie znalazlam.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 19:26   #459
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Talking Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

hej
ale kłótnie tu były....
szczerze mówiąc ja przez kilka lat namawiałam rodziców do psa i zawsze jakieś ale.... aaa i mama zagroziła że jak przyniosę psiaka to mnie z domu wypedzi
ale miesiac temu odwazylam sie i przyjechal moj maluch i serduszko jej zmieklo i wychodzi z nim na spacery.. ostatnio powiedziala ze teraz nie wyobraza sobie ze Sheake mogloby nie byc
polecam terapie wstrząsową czyli piesek w domu i od razu rodzice miękną - przynajmniej niektórzy. ale jeśli rodzice mają twarde zasady to nie polecam
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 07:06   #460
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
polecam terapie wstrząsową czyli piesek w domu i od razu rodzice miękną - przynajmniej niektórzy. ale jeśli rodzice mają twarde zasady to nie polecam
no własnie, nie kazdy rodzić zmięknie i co wtedy z psem?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:33   #461
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Smile Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

dlatego napisałam ze niektorzy..
ale co do rodzicow, to trzeba duzo rozmawiac, zeby w razie "wstrząsu" byli przygotowani na ewentualne przybycie pieska.
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 20:39   #462
kaja121
Przyczajenie
 
Avatar kaja121
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Ja moich rodziców przekonywałam przez ostatnie klika lat ( to bylo naprawde trudne zwłaszcza że nie mogłam miec pisiaka takiego z azylu bo mam uczulenie na siersc)
Przez ten cały czas wyszukiwałam najrozniejszych argumentow zeby ich przekonać . Ale w koncu sie udało i od 2 tygodni jestem szczesliwa posiadaczka yorka
:sli na:
kaja121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 00:07   #463
Brookit
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 584
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Ludzie no masakra.................. .......

Jak można planować trzymać Chilkę na dworze???? Zimą jak jest -20 stopni też????

Dzieciaczki (moja rada) zanim zaczniecie "plosić" rodziców o psa poczytajcie o nich. To nie hulajnoga, którą można zostawić przed domem. PIES to zwierze żywe !!!
Kupcie sobie pluszaka i trzymajcie gdzie chcecie....

Nie polecam przynoszenia do domu "bo a nóż się zgodzą". A co jak pisała wizażanka powyżej? Co będzie z psiakiem jak się nie zgodzą i karzą go oddać? Moi się zgodzili (ale pies był przyniesiony do nas z "interwencji" w poprzednim domu był bardzo maltretowany co odbiło się na jego psychice na całe kilkunastoletnie życie ale był u nas do swoich ostatnich dni)....

Pies to obowiązek jak cholera. Wiem jak to jest. Najpierw jest zauroczenie psem. Ale jak spowszednieje (i już nie bedzie uroczym szczeniaczkiem, którym każdy się zachwyca) to zapał do spacerów spada. A jak przychodzi mroźna zima a trzeba na wieczór wyjść z psem to sie odechciewa.... Nie raz musiałam wyjść z psem jak miałam nawet ponad 39 stopni goraczki (bo byłam sama). Nie raz musiałam odwoływać wyjazdy ze znajomymi bo nie miał się nim kto zaopiekować... Nie raz musiałam całe swoje dni ustawiać tylko pod psa bo mieszkałam sama. Poranek to nastawianie budzika znacznie wcześniej. Bo na spacer trzeba wyprowadzić.... Jak pies się zatruje trzeba rzygowiny z dywanu czyścić. Jak ma z jakiegoś powodu biedunkę to i rzadkie kupy posprzątać np z dywanu... Jak zaczyna mieć problemy z pęcherzem to sikanie po domu jest nie do opanowania bo pies popuszcza nawet pięć minut po dwugodzinnym spacerze...

Jak psa się nie nauczy spokojnego pobytu jak jest sam to może demolować mieszkanie za każdym razem jak zostanie sam. Co wtedy? Jak psa się nie nauczy chodzenia przy nodze to może ciągnąć jak lokomotywa. Przy dużych psach jest to mega problem. Zwłaszcza zimą jak przyczepność butów do lodu jest żadna....
A co jak pies wyrośnie na agresywnego? Bo często niewiedza właścicieli do tego prowadzi....

Pies to odpowiedzialność !!! Jeżeli rodzice nie chcą przyjmować na siebie to im się nie dziwię, że nastoletniej córeczce nie chca kupić pieska....
Brookit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 00:46   #464
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Brookit, idealnie to opisałaś.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:27   #465
MopsiaMatylda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Na moich rodziców działa proszenie codzienne,ale bez nacisku
MopsiaMatylda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 12:17   #466
donia74
Przyczajenie
 
Avatar donia74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Wink Dot.: Jak przekonac rodzicow na psa?? pomórzcie

Cytat:
Napisane przez Malina14 Pokaż wiadomość
hej Potrzebuje pomocy jak przekonac rodzicow do kupienia psa?? Moi rodzice nie chcą miec w domu psa. Od kilku lat ich prosze ale to nic nie daje juz nie wiem co zrobic zeby sie zgodzili. Pomocy!!
Może dajesz im takie, ''dowody'', i dlatego nie chcą mieć w domu psa?
__________________
Cześć i czołem .
donia74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 11:33   #467
VikciaXD3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Angry Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

ja terz mam ten sam problem ale jak zaczynam mówić żę będe sie opiekować psem itp. to mama mówi że pies to sam obowiązek i że w rodzinie nie jest potszebny nam pies a po za tym i tak jak wyjedziemy na narty to nikt nam sie niezajmie psem
VikciaXD3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:04   #468
VikciaXD3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

tak sie sklada ze mam taki sam problem i mój kolega wlasnie ma małe szczeniaki myślisz że powinnam jednego wziąść bez zgody obu rodziców?
VikciaXD3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 11:15   #469
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

nie, w ten sposob na pewno nie pokażesz ze jestes odpowiedzialna.... ale możesz tam pójsc z rodzicami
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 08:26   #470
sylwka1388
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Mi poszło łatwo jak miałam 9 lat to miałam kundelka ale wpadł pod samochód i mama i tata nie chcieli więcej psa. Ale potem zaczęłam opowiadać o rasie psa shih-tzu i teraz go mam Uwierz mi ta rasa jest słodka.:lo ve:
sylwka1388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 08:32   #471
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Cytat:
Napisane przez VikciaXD3 Pokaż wiadomość
tak sie sklada ze mam taki sam problem i mój kolega wlasnie ma małe szczeniaki myślisz że powinnam jednego wziąść bez zgody obu rodziców?
Zdecydowanie to NIE jest dobry pomysł. Tak jak Motylek napisała, weź Rodziców i pokarz szczeniaki. Może się przekonają. Jednak to powinna być Ich decyzja - ich mieszkanie, Oni będą płacić za karmę i weterynarza itp. także to Rodzice powinni zdecydować.
Pies to nie zachcianka na chwilę, tylko obowiązek na kilka a nawet kilkanaście lat.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 08:58   #472
sylwka1388
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Cytat:
Napisane przez VikciaXD3 Pokaż wiadomość
tak sie sklada ze mam taki sam problem i mój kolega wlasnie ma małe szczeniaki myślisz że powinnam jednego wziąść bez zgody obu rodziców?
Vikcia pies to nie zabawka co tydzień sie nią pobawisz ale potem odstawisz w kąt?. Coś ci powiem nie poto adoptuję sie psa aby potem go traktować jakby nie istniał. Ty musisz z rodzicami o tym pogadać po to nei znaczy że jak wezmiesz psa bez zgody rodziców to od razu sie ucieszą. Zrozum Psa adoptuje się po to aby sie nim opiekować nie przez dwa trzy dni lub tydzień tylko 10 lub 15 lat!!!
sylwka1388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 11:33   #473
seidhee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Ja wydaję do adopcji zwierzaka tylko osobom pełnoletnim i posiadającym własne środki na utrzymanie go. Jeśli zgłosiłaby się do mnie szesnastolatka, to niezależnie od tego, jak dojrzała i odpowiedzialna - musiałaby przyjść z rodzicami i to oni musieliby podpisać umowę adopcyjną.
Niestety posiadanie zwierzęcia w domu bywa uciążliwe. Czasem coś zniszczy, nasika, zachoruje - jest to żywe stworzenie, nie będzie stało tam gdzie się je postawi i włączało się na przycisk. Dlatego bardzo ważne jest, żeby wszyscy domownicy chcieli mieć zwierzaka i byli gotowi na to, że może się to wiązać z pewnymi niedogodnościami.
seidhee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 12:43   #474
Brookit
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 584
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Fakt psy z adopcji są dawane tylko dorosłym.

Ale niestety wiele razy widziałam jak babeczka chciała się pozbyć szczeniąt i rozdawała je dzieciakom na osiedlu.... Bo wiedziała, że dzieciak nie pomysli co na to rodzice a dzieciak nie odmówi bo przecież taka śliczna kulka...

Sama kiedyś za dzieciaka wzięłam szczeniaka od innego dzieciaka, któremu jakaś kobita szczeniaka wcisnęła (przyniósł go do domu a rodzice się nie zgodzili i kazali go oddać ale babki już oczywiście nie spotkał). Oczywiste było, że u mnie być też nie może bo mam trudnego psa po przejściach. Ale u znajomych szczeniak dożył swojej starości.
Brookit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 13:16   #475
seidhee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Jak przekonać rodziców do psa???

Cytat:
Napisane przez Brookit Pokaż wiadomość
Ale niestety wiele razy widziałam jak babeczka chciała się pozbyć szczeniąt i rozdawała je dzieciakom na osiedlu.... Bo wiedziała, że dzieciak nie pomysli co na to rodzice a dzieciak nie odmówi bo przecież taka śliczna kulka...
No wiem, są tacy ludzie
I dlatego nie wolno pisać forumowym dzieciakom, żeby przyniosły pieska do domu to rodzice na pewno zmiękną. Bo piesek zawsze się znajdzie, gorzej tylko, jak rodzice jednak nie zmiękną albo po pół roku stwierdzą, że jednak nie chcą psa.
A takim idiotom, co najpierw rozmnażają, a potem rozdają, to nie wiem, co bym zrobiła
seidhee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 15:48   #476
najka27
Przyczajenie
 
Avatar najka27
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 7
GG do najka27
Wink Rodzina nie chce sie zgodzić na psa w domu. Co zrobić?

Witam.
Mam psa, rasa cocker spaniel angielski od ok 7 lat. Kiedy był mały, a właściwie ona była mała mieszkała z nami ale problem się zaczał kiedy zaczeła okropnie gubić sierść i tak juz od dosyć długiego czasu sypia na ganku, a w dzień biega sobie za ogrodzeniem ponieważ do domu nie ma wstępu. No a ja marze o tym żeby mieć sobie w domu mojego pupila, bawić sie z nim, opiekować itp. ale nie wiem jak na to przekonać mamę ponieważ uważa ona że nie bede miała na to czasu ponieważ mam bardzo dużo nauki i wogule. Chcialabym go wziać też tak na próbe zeby pokazac iz dałabym raze sie zajać swoim pieskiem ale problemem jest sierśc. Jest możliwośc kupna specjalnej szczotki ktora w 90% wyczesuje tą wypadającą ale mama mi nie pozwala na jej kupno bo według niej to zbędny wydatek. Co robić? Jak z nią porozmawiac? Może macie jakieś doświadczenie ze swoimi pupilami w sprawie nadmiernego wypadania sierści?
najka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 20:20   #477
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rodzina nie chce sie zgodzić na psa w domu. Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez najka27 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam psa, rasa cocker spaniel angielski od ok 7 lat. Kiedy był mały, a właściwie ona była mała mieszkała z nami ale problem się zaczał kiedy zaczeła okropnie gubić sierść i tak juz od dosyć długiego czasu sypia na ganku, a w dzień biega sobie za ogrodzeniem ponieważ do domu nie ma wstępu. No a ja marze o tym żeby mieć sobie w domu mojego pupila, bawić sie z nim, opiekować itp. ale nie wiem jak na to przekonać mamę ponieważ uważa ona że nie bede miała na to czasu ponieważ mam bardzo dużo nauki i wogule. Chcialabym go wziać też tak na próbe zeby pokazac iz dałabym raze sie zajać swoim pieskiem ale problemem jest sierśc. Jest możliwośc kupna specjalnej szczotki ktora w 90% wyczesuje tą wypadającą ale mama mi nie pozwala na jej kupno bo według niej to zbędny wydatek. Co robić? Jak z nią porozmawiac? Może macie jakieś doświadczenie ze swoimi pupilami w sprawie nadmiernego wypadania sierści?
kup szczotke nie pytaj mamy idz do weta i sprawdz czy piesek ma zdrowa skore, kup szampon dla psow
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 21:36   #478
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Rodzina nie chce sie zgodzić na psa w domu. Co zrobić?

.............

Edytowane przez klaki
Czas edycji: 2012-08-14 o 20:09
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 11:09   #479
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Rodzina nie chce sie zgodzić na psa w domu. Co zrobić?

tam, gdzie sa psy, tam jest siersc.
i to niewazne czy pies ma los dlugi czy krotkie wbijajace sie wszedzie igielki.

sama mam dwie dlugowlose suki. mala nie gubi jeszcze wlosa, bo jest szczeniakiem. duza ma wlos w super kondycji, zadbany, wyczesany, suplementowana jest veta skinem.

nie mam moze kopcow wlosow w domu, ale jak sprzatam, to widze, ze troche gubi.

jak sie czesto odkurza i ma sie odkurzacz z turboszczotka, to problemu nie ma.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 16:08   #480
najka27
Przyczajenie
 
Avatar najka27
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 7
GG do najka27
Dot.: Rodzina nie chce sie zgodzić na psa w domu. Co zrobić?

Co do szamponów, karm, witamin i wizyt u weta to owszem, macie racje ale to wszystko kosztuje. Niedługo idę zaszczepić mojego spaniela i samo to kosztuje ok 60 zł, gdybym chciała zadbać o wszystko co wymieniliście musiałabym wydać na psa ponad 150 a nie mam aż tyle.

A jeśli chodzi i sierści to kupie furminator. Znalazłam na allegro fajny za 40 zł. A wy co o nich sadzicie? Z tego co czytałam to ludzie go polecają i podobno zdaje egzamin w 100%
__________________
najka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.