czarne włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-08, 14:49   #1
Vanilla Angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45

czarne włosy?


Moje naturalne włosy są koloru blond. Taki średni blond z popielatym odcieniem. Oczy szaro-niebieskie z zielonym odcieniem i ciemną otoczką. Cera taka dość jasna ale czasem z oliwkowym odcieniem, często się rumienię. Opalam się nawet łatwo ale najpierw moja skóra jest troszeczkę zaczerwieniona. Mam mnóstwo pieprzyków na ciele.
I mam pytanie. Czy dobrze by to wyglądało gdybym przefarbowała włosy na czarny/ciemny brąz a twarz ewentualnie malowała brązującym pudrem czy fluidem? Mam nadzieję że ktoś mi odpowie, mimo że zdjęcia nie dodałam. Chociażby z własnych doświadczeń...
Vanilla Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 14:55   #2
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: czarne włosy?

Nie będzie to wyglądało dobrze, będzie to wyglądało tandetnie i postarzysz się o ładne parę lat. Znam bardzo dużo kobiet, które mają czarne włosy (te farbowane też) i wyglądają atrakcyjnie bez zbyt ciemnego podkład. Jeśli zrobisz twarz za ciemnym fluidem twarz nabierze pomarańczowego odcienia (niezależnie od podkładu, zbyt ciemny robi się pomarańczowy na twarzy) i będzie się ona brzydko odcinać od reszty.
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 14:59   #3
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czarne włosy?

Wygląda na to, że jesteś typem lato. Z moich obserwacji wynika, że dziewczyny o Twoim typie niezbyt korzystnie wyglądają w pofarbowanych na czarno włosach Ale wiadomo - każdy ma inny gust.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 15:43   #4
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Vanilla Angel
Moje naturalne włosy są koloru blond. Taki średni blond z popielatym odcieniem. Oczy szaro-niebieskie z zielonym odcieniem i ciemną otoczką. Cera taka dość jasna ale czasem z oliwkowym odcieniem, często się rumienię. Opalam się nawet łatwo ale najpierw moja skóra jest troszeczkę zaczerwieniona. Mam mnóstwo pieprzyków na ciele.
I mam pytanie. Czy dobrze by to wyglądało gdybym przefarbowała włosy na czarny/ciemny brąz a twarz ewentualnie malowała brązującym pudrem czy fluidem? Mam nadzieję że ktoś mi odpowie, mimo że zdjęcia nie dodałam. Chociażby z własnych doświadczeń...
pozostan lepiej przy jasnym kolorku
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 16:01   #5
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: czarne włosy?

Też mi się wydaje,że jesteś latem Jeżeli Twoj naturalny kolorek to ciemny blond, to raczej nie ryzykuj z tą czernią. Czarne wloski (i granatowo czarne) pasują tylko Zimom . Ja osobiście mialam już nie raz czarne włoski i podobno w czerni jest mi najkorzystniej (jestem zimką), jednak nie pokuszę się już na ten kolor z tego względu, że odrosty są fatalne . Moj naturalny kolorek to b. ciemny brąz a odrosty wyglądały tak, jakby był to ciemny blond i wyglądalo to tak, jakbym od głowy była łysa... Jednak w czerni wyglądalam ładnie i przede wszystkim młodo , ten kolor absolutnie mnie nie postarzył Ale ja w ogole wszystko mam na odwrót - w blondzie wyglądam staro a czerń mnie odmładza Też jestem zdania,żebyś pozostała przy jasnych włoskach
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 16:11   #6
MorrigaN
Raczkowanie
 
Avatar MorrigaN
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 159
GG do MorrigaN
Dot.: czarne włosy?

Ja też jestem "latem" i włosy farbuję na czarno już od wielu lat. Joey widziałaś moje fotki kilka dni temu powiedz czy naprawde nie wyglądam korzystnie w takim kolorze? (wielu moich znajomych uważa że dużo lepiej mi w ciemnych kolorach niż w jasnych jeśli chodzi o włosy ). Może doradzisz mi na jaki kolor powinnam się przefarbować (wolałabym zrobić pasemka niż zmieniać całą głowę )
MorrigaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 16:21   #7
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez MorrigaN
Ja też jestem "latem" i włosy farbuję na czarno już od wielu lat. Joey widziałaś moje fotki kilka dni temu powiedz czy naprawde nie wyglądam korzystnie w takim kolorze? (wielu moich znajomych uważa że dużo lepiej mi w ciemnych kolorach niż w jasnych jeśli chodzi o włosy ). Może doradzisz mi na jaki kolor powinnam się przefarbować (wolałabym zrobić pasemka niż zmieniać całą głowę )
MorrigaN, osobiście widziałabym Cię w mniej intensywnym kolorze - chociażby w jakimś średnio ciemnym brązie, skoro uważasz, że lepiej Ci w ciemnych włosach. Wg mnie ta czerń trochę Cię przytłacza. Ale najważniejsze, żeby dobrze się czuć - także jeśli lubisz czarny kolor włosów, nie rezygnuj z niego.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 16:28   #8
MorrigaN
Raczkowanie
 
Avatar MorrigaN
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 159
GG do MorrigaN
Dot.: czarne włosy?

Joey dzięki za odp . Ja właśnie psychicznie oswajam się z myślą o zmianie ( przynajmniej pasemka)
MorrigaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 16:30   #9
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: czarne włosy?

oo to ja bym sie dolaczyla do pytanka wrzucam moje aktualne zdjecie- myslicie ze dobrze bym wygladala jakbym przyciemnila wlosy? mam ochote stac sie brunetka wiem ze czarny raczej by mi nie pasowal ale jakis taki bardzo ciemny braz? taki podchodzacy pod czern?
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.

Edytowane przez meesha
Czas edycji: 2006-07-07 o 13:02 Powód: zapomnialam o focie:D
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 16:41   #10
Vanilla Angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: czarne włosy?

no ok. po waszych odpowiedziach widzę że mam się z dala trzymać od czerni ale może brąz? nie ma jakiegoś takiego odcienia który mógłby pasować do "lata"?
napisałam że mam średni blond z popielatym odcieniem ale właściwie moje włosy mają kolor coś podobnego do koloru włosów meeshy. taki leciutki odcień brązowego.
Vanilla Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 17:00   #11
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: czarne włosy?

wydaje mi się że w ciemnych kolorach włosów nie będzie Ci za dobrze
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 19:42   #12
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Vanilla Angel
no ok. po waszych odpowiedziach widzę że mam się z dala trzymać od czerni ale może brąz? nie ma jakiegoś takiego odcienia który mógłby pasować do "lata"?
napisałam że mam średni blond z popielatym odcieniem ale właściwie moje włosy mają kolor coś podobnego do koloru włosów meeshy. taki leciutki odcień brązowego.
Może coś w stylu tych dwóch ostatnich kolorów?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 19:44   #13
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez meesha
oo to ja bym sie dolaczyla do pytanka wrzucam moje aktualne zdjecie- myslicie ze dobrze bym wygladala jakbym przyciemnila wlosy? mam ochote stac sie brunetka wiem ze czarny raczej by mi nie pasowal ale jakis taki bardzo ciemny braz? taki podchodzacy pod czern?
Mi podobasz się w obecnym kolorze włosów, wg mnie pasuje Ci idealnie. Ale jak chcesz - przyciemniaj
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 19:54   #14
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Joey
Może coś w stylu tych dwóch ostatnich kolorów?
ooo ale ten ostatni mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez Joey
Mi podobasz się w obecnym kolorze włosów, wg mnie pasuje Ci idealnie. Ale jak chcesz - przyciemniaj
dzieki no kiurde teraz bede miala dylemat pewnie tak dlugo bede sie zastanawiala ze sam pomysl mi sie znudzi
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 14:29   #15
Vanilla Angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Joey
Może coś w stylu tych dwóch ostatnich kolorów?
mój naturalny ( i obecny) kolor włosów, z tego zdjęcia co podałaś, najbardziej jest podobny do tego trzeciego od końca, ale nie ma takiego rudawego odcienia tylko bardziej popielaty. Bardzo podobałby mi się ten ostatni lub przedostatni kolor ale niewiem czy by mi pasował...

Edytowane przez Vanilla Angel
Czas edycji: 2006-05-09 o 16:39
Vanilla Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 14:50   #16
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Vanilla Angel
mój naturalny ( i obecny) kolor włosów, z tego zdjęcia co podałaś, najbardziej jest podobny do tego trzeciego od końca, ale nie ma takiego rudawego odcienia tylko bardziej popielaty. Bardzo podobałby mi się ten ostatni lub przedostatni kolor ale niewiem czy by mi pisałował...
Teoretycznie powinny pasować, bo to chłodne kolory dla typu lato. Szkoda, że nie dałaś zdjęcia, można by doradzić Ci bardziej indywidualnie.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 08:02   #17
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: czarne włosy?

Meesha - mi się wydaje, że na ten ostatni kolorek możesz sobie spokojnie farbnąć włoski

Angel - muszisz skombinować fotkę, bo bez zdjęcia trudno cos powiedzieć Wszystko zależy też od rysów twarzy, a tak bez fotki to sobie możemy gdybać i gdybać Angel, a jaką masz oprawę oczu? Czarną? Brązową? Bo do ciemnych włosków musi być ta oprawa dość wyraźna Chociaż zawsze można się podratować henną
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 11:05   #18
Thalia2006
Raczkowanie
 
Avatar Thalia2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 234
Dot.: czarne włosy?

Ja bym nie eksperymentowała na Twoim miejscu w farbowanie włosów na czarno, bo ciężko później zmienić kolor włosów. Sama mam teraz czarne włosy (naturalne miałam ciemny brąz) nieraz wolałabym powrócić do jakiegoś brązu, ale to nie takie łatwe:P
__________________
Zbieram myśli rozsypane...
Thalia2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 11:09   #19
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Joey
Może coś w stylu tych dwóch ostatnich kolorów?
joey sie jeszcze spytam.... te kolorki co wkleilas to sa z palety jakiejs firmy? bo jak tak to bym chciala wiedziec z jakiej zeby pozniej kupic cos podobnego
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 11:43   #20
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Post Dot.: czarne włosy?

Też jestem lato. Długo farbowałam włosy na czarno, ale twarz przybierała kolor ziemisty, nie ładny. Najlepiej było mi w kolorze brązowym-takiej średniej czekoladzie używałam farby http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=432
i chociaż w recenzji piszę o czarnej farbie, to brązowa była tak samo dobra. Tylko nie pamietam numeru, ale bodajże nazywała się czekoladowy brąz.
Od lutego powoli rozjaśniam się po drodze była jeszcze barba L'oreala http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...sername=auryna
okropieństwo!!! :-( teraz znowu mam fazę na brąz! ehhh my kobiety
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 14:23   #21
Vanilla Angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: czarne włosy?

ok. Na czarno jednak się raczej nie pofarbuję bo z tego co tu czytam to będę wyglądać....conajmniej okropnie .
Niestety w chwili obecnej nie mam swojego zdjęcia na kompie .
Czekoladka zapytałaś jaką mam oprawę oczu. Otóż coś podobnoego do koloru włosów, taki jasny popielaty brąz z odcieniem blondu...a rzęsy też nie za ciemne nie za jasne. Wiele osób mówi że ładnie wyglądam w ciemnym makijażu oczu. Noszę okulary (niewiem czy to ma coś do rzeczy ale piszę w razie czego ). Niemam jakichś ostrych rysów twarzy ale moja twarz jest troszeczkę trójkątna ale policzki mam dość pyzate...
Vanilla Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 14:51   #22
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: czarne włosy?

Moze troche nie w tamacie....ale komu nie pasuje blond??
Robiłam włosy na blond, popielaty blond albo słoneczny.Zalezy kiedy. Znajoma wizazystka powiedziała że blond mi nie pasuje bo zbyt się rzuca w oczy i nie widac regularnych rysów mojej twarzy. (W brązach faktycznie jest mi dobrze).
Jednak swojej wypowiedzi nie uzasadniła w zaden inny sposób, i ja się teraz domyślam dlaczego było mi zle w blądach.
Dodam ze mam kolorystykę skóry bardziej zółtawą, ale bladą, oczy szaro niebieskie.
Co do tematu, kiedys miałam tez czarne, ale zbyt byly ciemne, troche mnie przytłoczyły, twarz była zbyt posępna , blada.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 15:02   #23
Minoda
Rozeznanie
 
Avatar Minoda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 719
GG do Minoda
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez meesha
oo to ja bym sie dolaczyla do pytanka wrzucam moje aktualne zdjecie- myslicie ze dobrze bym wygladala jakbym przyciemnila wlosy? mam ochote stac sie brunetka wiem ze czarny raczej by mi nie pasowal ale jakis taki bardzo ciemny braz? taki podchodzacy pod czern?
Wydaje mi sie, że ładnie byłoby ci w brązie o odcieniu czekoladowym:P
Minoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 15:05   #24
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Minoda
Wydaje mi sie, że ładnie byłoby ci w brązie o odcieniu czekoladowym:P
robi sie smakowicie dobra przejrzalam dzis pol KWC w poszukiwaniu farb czyli za jakies 2-3 tygodnie po maturkach farbne sie i napewno pokaze wam fotki
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 15:13   #25
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez meesha
joey sie jeszcze spytam.... te kolorki co wkleilas to sa z palety jakiejs firmy? bo jak tak to bym chciala wiedziec z jakiej zeby pozniej kupic cos podobnego
Nie, te zdjęcia są z książki o analizie kolorystycznej - kiedyś w Empiku przeglądałam jedną i było identyczne zdjęcie.

Cytat:
Napisane przez Magdalena_
Moze troche nie w tamacie....ale komu nie pasuje blond??
Myślę, że jest to kwestia dobrania odpowiedniego odcienia - weźmy na przykład Keirę Knightley - naturalnie ma ciemne włosy (zdj. 1), a jednak mi podoba się bardziej w jasnych. Wg mnie jest to właśnie kwestia odcienia - zobaczcie na zdjęcie drugie - ten blond wydaje mi się zbyt "żółty", jest zbyt ciepły, za bardzo złocisty. Ale już w chłodniejszym odcieniu blondu wygląda ślicznie - zdj. 3. Dla porównania zobaczcie też jej fotkę w ciemnych włosach (ale widać, że są pofarbowane na ciemniejsze niż ma naturalnie) - zdj. 4.

Ja jestem lato-zimą - mam brązowe oczy, włosy i średnio ciemną oprawę oczu - i wiem, że jeśli farbowałabym się na blond (na co jakoś narazie nie mam ochoty), to wybrałabym jakiś ciemny chłodny blond, zamiast bardzo jasnego albo zamiast złocistego. Myślę, że trzeba to dobierać i do typu kolorystycznego i do cech indywidualnych.

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-05-10 o 16:10
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 15:19   #26
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Joey
Nie, te zdjęcia są z książki o analizie kolorystycznej - kiedyś w Empiku przeglądałam jedną i było identyczne zdjęcie.
aha... no szkoda ale nic sprobuje trafic w kolor wedle obrazkow na opakowaniach farb
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 16:26   #27
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Vanilla Angel
ok. Na czarno jednak się raczej nie pofarbuję bo z tego co tu czytam to będę wyglądać....conajmniej okropnie .
Niestety w chwili obecnej nie mam swojego zdjęcia na kompie .
Czekoladka zapytałaś jaką mam oprawę oczu. Otóż coś podobnoego do koloru włosów, taki jasny popielaty brąz z odcieniem blondu...a rzęsy też nie za ciemne nie za jasne. Wiele osób mówi że ładnie wyglądam w ciemnym makijażu oczu. Noszę okulary (niewiem czy to ma coś do rzeczy ale piszę w razie czego ). Niemam jakichś ostrych rysów twarzy ale moja twarz jest troszeczkę trójkątna ale policzki mam dość pyzate...
Już nie przesadzaj z tym okropieństwem . Jeśli masz taką oprawę oczek, to troszke kijowo by ten czarny wyglądał, masz rację, że rezygnujesz z tej czerni Myślę, że brązik (z tych załączonych przez Joey) ten przedostatni, byłby najlepszy Kurcze, szkoda, że nie masz fotki, no, ale trudno, jakoś damy radę Ja też nosze okulary - ale nie na stałe, mają czarne oprawki (ale nie są one grube, mają kształt owalny) i powiem szczerze, ze wszyscy mi mówią, że lepiej mi w okularach, a do czarnych(lub ciemnobrązowych) wlosów to już w ogole super podobno a jaki masz kolor oprawek okularków? Bo mi do ciemnych wlosków nie pasują jasne oprawki, ja moge mieć tylko czarne lub brązowe. Może bedziesz musiala też zmienić kolorek oprawek... bo ja sobie nie wyobrażam ciemnych wlosków i np. jasnych oprawek Myslę sobie, że czerwone oprawki do brązowych włosków też wyglądalyby super


P.S. Dziewczyny, wedlug mnie Keira wygląda fatalnie w tych blond wlosach, ale to rzecz gustu pewnie W tych ciemnych, na fotkach od Joey (4 fotka) Keira wygląda cudnie
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 16:41   #28
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez czekoladka
P.S. Dziewczyny, wedlug mnie Keira wygląda fatalnie w tych blond wlosach, ale to rzecz gustu pewnie W tych ciemnych, na fotkach od Joey (4 fotka) Keira wygląda cudnie
Naprawdę tak uważasz? Hmm rzeczywiście są różne gusta. Wg mnie najgorzej właśnie wygląda na czwartym zdjęciu - tak blado przez te czarne włosy. A na trzecim zdjęciu, gdzie ma blond włosy bardzo mi się podoba (Blond z drugiego zdjecia to dla mnie tragedia, jak już pisałam )
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 16:56   #29
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: czarne włosy?

Dla mnie Keira wyglada fatalnie wlasnie w czarnych!

Najlepiej wyglada na 3 fotce, IMHO.
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 19:19   #30
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Joey
Naprawdę tak uważasz? Hmm rzeczywiście są różne gusta. Wg mnie najgorzej właśnie wygląda na czwartym zdjęciu - tak blado przez te czarne włosy. A na trzecim zdjęciu, gdzie ma blond włosy bardzo mi się podoba (Blond z drugiego zdjecia to dla mnie tragedia, jak już pisałam )
Spojrzcie na jej makijaz, oczy, cere, to zdjecie chyba jest z pewnego rodzaju charakteryzacją, zreszta wydaje mi sie ze 3 jest dotkniete ręka photoshopa.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.