wklejam swoje oczka ;-)) podpowiedzcie wizażanki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-22, 10:16   #31
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: wklejam swoje oczka ;-)) podpowiedzcie wizażanki

oj sorki!!! gdzie ja to wkleiłam ale ze mnie gapa!!!
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 15:56   #32
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: wklejam swoje oczka ;-)) podpowiedzcie wizażanki

Femme dzięki za opis na jednym zdjęciu, które niedawno znalazłam mam bardzo podobny kolor opalenizny do Twojej heh no to może powinnam jeszcze wziąć pod uwagę typ mieszany wiosna-jesień?? z tego opisu oczu od Ani wynikałoby jednak, że jesień ze mnie - najbardziej pasują do mnie: "bursztynowe/cętkowane (złoty brąz, złoto, zieleń)"

a Jesionka bardziej jednak podoba mi się w kolorkach jesieni, w tych wiosennych ma większe sińce pod oczkami (heh teraz na to zwracam uwagę, gdy zobaczyłam tą różnicę u siebie )

Pozdrawiam
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 16:14   #33
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: wklejam swoje oczka ;-)) podpowiedzcie wizażanki

wciągnęłam się, ale Jesionka i tak jest dla mnie jesionką
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 22:11   #34
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: wklejam swoje oczka ;-)) podpowiedzcie wizażanki

<font color=green> [b] PATIS - no ja sie nie moge napatrzec na Twoje zdjecia... Wspomnienia dziecinstwa mi wracaja i nostalgia mnie zzera... Bardzo podobne krajobrazy mialysmy w dziecinstwie - w szczegolnosci to sopockie molo - ja mam prawie taka sama fotke (no, tylko tam jest moja rodzinka ) - wlasnie w latach osiemdziesiatych zrobiona. Jezdzilam tam z rodzicami na wakacjie - Sopot, Kolobrzeg, Ustronie Morskie...

A teraz cos "z innej beczki" - jak myslicie Dziewczeta, jakim typem jest Kasia Skrzynecka??? Ona tez ma brazowe oczy (jak ja), do tego jest blondynko - szatynka, ladnie sie opala... Czy to tez JESIONKA???
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 22:20   #35
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
FOTKA Kasi Skrzyneckiej

<font color=green> [b] Wklejam fotke Kasi - tak dla jasnosci wizji...

Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 17:16
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 22:37   #36
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: FOTKA Kasi Skrzyneckiej

<font color=green> [b] I jeszcze jedna fotka...

Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 17:16
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 23:37   #37
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
PORY ROKU - DYSKUSJI CIAG DALSZY...

<font color=green> [b] Tak sobie pazurkiem odgrzebalam swoj stary post o porach roku z 2002 roku i jeszcze jeden dla odmiany, mysle ze Was zaciekawia!...
Totez wklejam: http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1023646248
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1024384831
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-23, 08:59   #38
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: FOTKA Kasi Skrzyneckiej

Na tym zdjęciu wygląda zdecydowanie zimno, ma taką szarą opaleniznę. Ale kto wie to tylko 1 fotka, a ja jakoś się nad Kasią nigdy nie zastanawiałam.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-23, 10:11   #39
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: PORY ROKU - DYSKUSJI CIAG DALSZY...

Femme - ja myślę, ze
1. trzeba mieć dość oczywistą urodę by samemu sobie dobierac kolorki z danej palety i ogólnie wtedy fajnie jest bo zwykle widac co pasuje a co nie..
2. jesli ta nasza powierzchowność nie jest taka oczywista a stać nas na to radzę iść do wizażystki (kolorystki) - ale porządnej! i nigdy nie wierzyc poradom na oko.. Mi jedna wizazystka tez powiedziałą ze jestem latem - choć dzieki Bogu nie posłuchałam jej (te moje oczy z szara obwódką.. i chłodny odcień skóry przez naczynka) też znana, niby z doświadczeniem i co z tego...
Nawet wnikliwe pytania nieraz nie daja odpowiedzi i dopiero przy chustach widać (sama zreszta wiesz pewnie Femmejak twarz się zmienia przy róznych kolorach.. Nawet jesli jeden element urody jest na 1 rzut oka nieharmonijny to całosć w połaczeniu z dobranymi kolorami bardzo dobrze wyglada...
3. do analizy trzeba dodać element osobowosci.. tak jak u mnie - teoretycznie wiosna jest romantyczna.. powinna nosic wzory kwiatowe itp - ja tego nie znoszę i nikt nmnie nie przekona do podobnego stylu.. koronki owszem jakies delikatne, kwiatek od zasu do czasu tez.. ale nie ogólnie taki styl..., Podobnie jak nigdy nie przerobię sie na blondynke.. będę szukała jasniejszych kolorów (teraz jednak mam na głowie za ciemny - widzę to dopiero jak nabyłam kilka wiosnennych bluzek - całość nie daje takiego efektu jaki by dało kilka miodowych, karmelowych czy temu podobnych pasemek)

co do kasi Skrzyneckiej.. hmm.. sama nie wiem - one są zwyjkle tak zrobione ze nic sie nie da stwierdzic.. pamietam tylko ze jak nosila ciepłe blondy zdecydowanie młodziej i lepiej wygladała niz w tych zimnych - wygląda teraz na straszą o parę ładnych lat.. na tym 1 zdjeciu w ogóle mi się nie podoba...
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-23, 10:22   #40
jesionka
Raczkowanie
 
Avatar jesionka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 117
Re: FOTKA Kasi Skrzyneckiej

ojej, dziewczyny, aleście się napisały od wczoraj

Patis, nie wiem czy pisząc:
"a Jesionka bardziej jednak podoba mi się w kolorkach jesieni, w tych wiosennych ma większe sińce pod oczkami"
miałaś na myśli te dwa zdjęcia z paseczkami, które wkleiła Ania? Bo jeśli tak, to to nie jestem ja
Ale sama sobie skopiowałam te paseczki (wszystkie cztery typy i zdecydowanie najświeżej i najładniej mi w jesiennych kolorach, więc dzięki Wam nie mam już wątpliwości, że Jesionka jest jesionką

A co do Kasi Skrzyneckiej to moim zdaniem też jest jesienią, ale głowy nie dam. Wydaje mi się, że najbardziej naturalnie wygląda w ciepłych jesiennych kolorach. Kiedyś nawet miała taki (bardzo stary) teledysk do piosenki o koncercie jesiennym na dwa świerszcze (czy jakoś tak ) i w tamtej kolorystyce (w lesie wśród jesiennych liści) wyglądała bardzo ładnie, świeżo i naturalnie.

buziaki
__________________
pozdrawiam
jesionka
jesionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-23, 10:35   #41
jesionka
Raczkowanie
 
Avatar jesionka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 117
Re: FOTKA Kasi Skrzyneckiej

...oczywiście najprawdopodobniej okaże się w końcu, że Kasia S. jest latem, ale jak już pisałam, daleko mi jeszcze do biegłości w okreslaniu typków
Zresztą mnie się nie podoba ani jej nadmierna opalenizna, ani jasne szminki, których używa ani rozjaśniane na popielato włosy. Nie wygląda to naturalnie i gryzie się z ciepłą opalenizną. A dla mnie jak coś nie wygląda naturalnie, to znaczy, że ktoś się próbuje przebrać za kogoś innego

P.s. Patis, już doczytałam na innym wątku, że wiesz, że to nie byłam ja
__________________
pozdrawiam
jesionka
jesionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 08:38   #42
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
I jeszcze jedna ciekawostka kolorystyczna...

<font color=green> [b] A co sadzicie o Michelle Hunziker, do jakiego typu byscie ja zakwalifikowaly?
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 09:09   #43
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: I jeszcze jedna ciekawostka kolorystyczna...

hmm.. wiosna albo lato.. w takim brazie jesiennym jak ta kanapa o tórą się opiera zdecydowanie jej nie widze...
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 09:19   #44
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: I jeszcze jedna ciekawostka kolorystyczna...

<font color=green> [b] Bo wlasnie ona cos ma taki podobny typ kolorystyczny jak ja - brazowe oczy, wlosy ciemny blond (tylko farbuje na jasniejszy), do tego (jak widac) opala sie na zlocisto... Podobno lato nie moze miec ciemnych oczu. Ale jej bardzo ladnie w rozu, bieli, czerni (co nie byloby odpowiednie dla cieplych typkow Wiosny, Jesieni).
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 09:43   #45
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: I jeszcze jedna ciekawostka kolorystyczna...

Femme patrzyłam jak ona wyglada we włosach zimnych blond i ciepłych i bardziej mi sie w zimnych podoba.. Oczy tez ma raczej chłodne.. Wg mojej ksiazki lata moga mieć ciemne oczy (aksamitnobrazowe - choć ona ma oczy w plamki akurat)ja bym stawiała na lato jednak... Ale po tych zdjeciach to wiadomo ze nic nie widac - bo i swiatło sztuczne i tapeta na twarzy...
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 10:41   #46
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: I jeszcze jedna ciekawostka kolorystyczna...

hmm.. szczerze mówiąc ona nawet zima może byc.. takie ma te oczy zimowe...
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.