Dobry Fryzjer - Opole i okolice - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 10:57   #271
suzzy23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Witam ! a Ja mogę polecić colorans w de legge.Poprzez ciągłe farbowanie i rozjaśnianie miałam na głowie 3 odcienie wyglądało to koszmarnie .Nałożono mi kolorans w naturalnym odcieniu moich włosów,trzeba było nałożyć go 2 razy żeby wyrównać kolor (zaznaczam że farba jest bez amoniaku)od roku nie farbuje ani nie rozajaśniam włosów i nie mam żadnych odrostów.Jestem bardzo zadowalona i moge szczerze polecić
suzzy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 20:15   #272
domis123
Przyczajenie
 
Avatar domis123
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer - NYSA

Ja uważam, że STUDIO M jest baardzo, ale to bardzo profesjonalne, jednak proszę się poddać pani Marcie Rączka-Gładysz, gdyż jest ona bardzo doświadczoną fryzjerką. Kiedyś co miesiąc wraz z mamą i ciocią chodziłyśmy, ogólnie ma dużo stałych klientek, bo fakt, ma klasę i umiejętności. Teraz zapuszczam włosy, to nie ścinam, ale mama się dalej u Niej farbuje i zawsze wraca jakby młodsza :P i w świeżej i modnej fryzurce
domis123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 09:43   #273
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: fryzjer - NYSA

Cytat:
Napisane przez KSiwa25 Pokaż wiadomość
Poszukuję fryzjera, który dobrze czesze fryzury ślubne w Nysie.
Ja w dalszym ciągu polecam BARBER
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 11:14   #274
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: fryzjer - NYSA

Cytat:
Napisane przez KSiwa25 Pokaż wiadomość
Poszukuję fryzjera, który dobrze czesze fryzury ślubne w Nysie.
co do czesania słyszałam wiele dobrego o salonie Pasja (oglądałam ich galerię na NK i też mi sie podoba), nawet tu w wątku większość ich chwali.

NIE POLECAM natomiast salonu BARBER. Najgorszy chyba wybór na fryzurę ślubną! Ja sama tam nie byłam jako klientka (i raczej nie będę), ale najpierw czesała sie tam kuzynka na studniówkę, wróciła do domu z płaczem, umyła głowę, uczesała ją koleżanka mamy. Potem czesała sie przyjaciółka na swój ślub z którą byłam w "razie w". ten cały mistrz jest straszliwie niemiły, na samym wejściu mnie opieprzył, ze z nią przyszłam, potem jak chciałam coś tam mu powiedzieć o fryzurze (że coś mi się nie podoba), to niemal mnie wyprosił z salonu, przyjaciółka siedziała niemal z łzami w oczach, bo on miał swoją koncepcję. Nie powiem, ze fryzura była brzydka, ale cudna to też nie była. PO prostu pokręcił jej włosy, trochę podtapirował, spiął i wziął 120 zł. W sumie taką fryzurę samemu można zrobić w domu. Wyglądała ładnie, ale tylko na zasadzie- ładnemu we wszystkim ładnie, bo po prostu nie zrobił z jej włosami nic szczególnego. Gdy o 12 zdejmowała welon włosy były już całkiem proste, fryz trzeba było poprawiać. Przyjaciółka sie u niego ścia i farbuje i co do tego nie mam zastrzeżeń, mówię tylko o czesaniu.

O tym, zę obie czesały sie u tego samego fryzjera dowiedziała sie po fakcie.

Mało tego. Na wakacjach ślub miała koleżanki siostra. No i koleżanka mi opowiada, ze ta siostra poszła sie czesać, wróciła i z płaczem umyła głowę, bo nie mogła sie na siebie patrzeć. Fryzjer jej zrobił coś całkiem innego niż chciała, bo "miał swoją koncepcję". Od razu spytałam czy Barber. Oczywiście okazało się, ze tak. Na szczęśćie mama i siostry mialy zamowiona fryzjerke do domu i ona uczesala siostre tak jak ta chciala
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:02   #275
KSiwa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer - NYSA

Super dzięki za odpowiedź, a co sądzicie o salonie Angel??
KSiwa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 20:30   #276
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: fryzjer - NYSA

Cytat:
Napisane przez KSiwa25 Pokaż wiadomość
Super dzięki za odpowiedź, a co sądzicie o salonie Angel??
Z tego co widziałam działają cuda...Zobacz sobie ich galerię na NK lub na ich stronie internetowej-sama ocenisz.
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 10:15   #277
candygurl
Rozeznanie
 
Avatar candygurl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 524
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

dziewczyny czy któraś z Was była w Enklavie u pana Tomka?? słyszałam dużo bardzo pozytywnych opini i jestem ciekawa waszych wrażeń
candygurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 22:16   #278
zimny_chirurg16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 69
Dot.: fryzjer - NYSA

hej , a który salon mogłybyście polecić jeśli chodzi o koloryzację i cięcie ?
Pozdrawiam
__________________
To jest coś w rodzaju bliżej nieokreślonej tęsknoty, tylko za czym? Czy nie za tym, czego nigdy nie było, a co jednak minęło?
zimny_chirurg16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 20:15   #279
xPaula20x
Zadomowienie
 
Avatar xPaula20x
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: woj.Opolskie
Wiadomości: 1 501
GG do xPaula20x
Dot.: fryzjer - NYSA

jeżeli chodzi o koloryzacje to niewiem a cięcie to polecam Mirage
xPaula20x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:26   #280
kjust
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 3
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cześć dziewczyny,
zapytam krótko, czy znacie fryzjera w Opolu, któryby poradził sobie z cienkimi włosami, a przy tym doradził i nie stylizował "na chełm"?

Bedę wdzieczna za pomoc
kjust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:26   #281
alexandra1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Czytam, czytam ale dalej nie wiem.
Chciałabym poddać się w 100% fryzjerowi, zmienić kolor i fryzurę. Niecały rok temu urodziłam dzidziusia i strasznie chciałabym coś zmienić bo czuję się "szaro".
Gdzie się wybrać??

***
Eh, poczytałam trochę i zapisałam się na jutro do Metamorfozy do p. Kasi, mam nadzieję, że będę zadowolona

Edytowane przez alexandra1983
Czas edycji: 2010-03-17 o 13:12
alexandra1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 15:05   #282
Adri07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Witam serdecznie przeczytałam cały forum więc różny opinie o fryzjerach ,chciałam napiszą na forum o bardzo zdolnej dziewczynie z Ukrainy która pracuję w salonie w Chmielowicach VIRGIN. Z tego co się orientuję to Ania była fryzjerką obecnego prezedenta Ukrainy , i ma dyplom Akademii fryzjerstwa w Kijowie . Ja osobiści polecam , to co ona mi zrobiła na głowie było po prostu bosko. Jej pracy jest podane na stronie internetowej


Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-06-14 o 15:07 Powód: usduniecie linku
Adri07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 14:28   #283
Ewelina1972
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Ja polecam dziewczynę z Ukrainy Anię, w Chmielowicach (Virgin). Jakoś trafiłam na nią niechcący ,bo dopiero tam przyjechała, ale że lubię nowe doświadczenia, a właścicielka bardzo ją polecała to ją wypróbowałam. No i spodobało mi się. Profesjonalne podejście do pracy, co idzie wyczuć po pewności w tym co robi. Przede mną robiła próbne czesanie do ślubu i po prostu jak z bajki , aż żałuje że ja nie biorę ślubu. Warto spróbować
Ewelina1972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 10:49   #284
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez Ewelina1972 Pokaż wiadomość
Ja polecam dziewczynę z Ukrainy Anię, w Chmielowicach (Virgin). Jakoś trafiłam na nią niechcący ,bo dopiero tam przyjechała, ale że lubię nowe doświadczenia, a właścicielka bardzo ją polecała to ją wypróbowałam. No i spodobało mi się. Profesjonalne podejście do pracy, co idzie wyczuć po pewności w tym co robi. Przede mną robiła próbne czesanie do ślubu i po prostu jak z bajki , aż żałuje że ja nie biorę ślubu. Warto spróbować
No proszę, codziennie przejeżdzam obok tego zakładu w drodze do domu i nie wiedziałam że tam takie zdolne panie pracują. Można by spróbować
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 14:57   #285
Oh Donna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Dzien dobry, a moze ktos zna dobra specjalistke of trwalej ondulacji? Bardzo bym chciala sobie zrobic ale jest bardzo trudno kogos znalesc kto ma doswiadczenie. Wszelka podpowiedz mile widziana.

Dzikuje!

Oh Donna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 18:38   #286
pinupgirl1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Thumbs down Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez nataszkasuper Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o wymagające fryzury zwłaszcza czesanie koków czy czesanie na wesele, to polecam Panią Basię Wieteska z ul. Jodłowej. Byłam na czesaniu koków w metamorfozie i u 2 innych fryzjerów dopiero Pani Basia zrobiła to co chciałam, a zapłaciłam połowe.
Byłam w tym salonie mieści się w piwnicy, ale nie o to chodzi. Nic nie mam do p. Basi, tyle, że jestem baaaaaaaaaardzo niezadowolona z farbowania przez jej młodziutką pracownicę, która mnie delikatnie mówiąc oszpeciła. Mianowicie prosiłam o jednolity kolor, a ona mi zrobiła jakąś paskudną plamę, która wyglądała jak wieeeeeeelkie rude odrosty (chociaż mówiłam na wstępie, że interesuje mnie brąz i taki też kolor miałam mieć zrobiony na całej długości włosów). Notabene nie miałam rudych odrostów, a ona mi je ,,wyhodowała''. Kolor, który zamawiałam zupełnie inaczej wyglądał na próbce niż efekt końcowy. Pracownica chciała go poprawić jakąś saszetką koloryzującą, ale jej nie wyszło.Mowiłam, że nie chcę pasemek, a pani szefowa Basia powiedziała gdy zobaczyła ,,efekt'' do pracownicy, żeby zostawiła pasemko, gdyż były bardzo zagonione, bo inna pracownica chciała skorzystać z umywalki. Nieprzyjemna atmosfera, spędziłam tam chyba z 3 godziny bo tyle trwało to nieszczęsne farbowanie, nawet nie zaproponowano mi szklanki wody, chociaż innej klientce tak. Za tą ,,fantastyczną przygodę'' musiałam zapłacić więcej niż standardowo by wychodziło, chociaż to była ewidentnie wina tej fryzjereczki. Później próbowałam ratować moje włosy w innym zakładzie i musiały być dwukrotnie farbowane. Radzę zachować ostrożność.
pinupgirl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 20:23   #287
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

moja mama pracowala na jodlowej i tez z tego co pamietam rozmawiala z jakas iloscia osob co tam chodzily i byly bardzo niezadowolone.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 22:36   #288
pinupgirl1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
moja mama pracowala na jodlowej i tez z tego co pamietam rozmawiala z jakas iloscia osob co tam chodzily i byly bardzo niezadowolone.
ja tam byłam raz i na pewno więcej nie skorzystam po moich złych doświadczeniach
pinupgirl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 17:06   #289
MaadziaZ
Raczkowanie
 
Avatar MaadziaZ
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 32
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

A czy któraś z Was robiła coś z włosami w salonie Euphoria?
MaadziaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 13:31   #290
benzodwuazepina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: szkoła-dom
Wiadomości: 8
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Witam, opisze moje doświadczenie z salonem Markoni na Niemodlińskiej.
Byłam tam na dekoloryzacji - totalna PORAŻKA!!!

Do tej pory używałam wyłącznie Kadusa, no ale skoro markę wycofano z Polski, to trzeba było znaleźć jakiś zamiennik - zdecydowałam się na Kemona (większość salonów z Kadusa przeszła na Kemona). Czasem farbowałam włosy w domu, czasem u fryzjera i niestety po wielu koloryzacjach włosy miały nierówny koloryt - im bliżej końca tym ciemniejsze, a włosy mam bardzo długie (niektóre sięgają prawie pasa).
Postanowiłam w końcu zrobić z tym porządek poprzez dekoloryzację.

Zaznaczam, ze już (około 2 lata temu) miałam dekoloryzację z ciemnych brązów i czerwieni w salonie Mirage w Nysie i dlatego mam porównanie, co i jak być powinno i jaki był efekt końcowy. Może opiszę: preparat nakładano mi tam 4 razy, po każdym razie myjąc głowę, siedziałam cały czas pod infrazonem. Preparat nakładano od końca i dopiero przy OSTATNIM razie nałożono także na najjaśniejsze od góry odrosty. Efektem były włosy niezniszczone, kolor równo zszedł, oczywiście nie do naturalnego sredniego blondu, tylko do jasnej czerwieni. Nałożono mi na to delikatna płukankę, żeby wszystko podrównać. Byłam baaaardzo zadowolona zapłaciłam bodajże około 140zł ze strzeżeniem!!! W salonie kilka razy wczesniej ścinałam włosy + koloryzacja i zawsze byłam zadowolona. Sam salon czyściutki, bardzo dbają o higienę sprzętu - jestem wyczulona na tym punkcie - za każdym razem gdy klips, grzebień upadły na ziemię, fryzjer wyciągał nowy.


Rozpisałam się trochę, ale mam nadzieję, że pomoże to zbudować pełny obraz sytuacji.

Teraz mieszkam w Opolu i nie chciało mi sie jechać do Nysy, umówiłam się więc do Markoni. Włosy rozjaśniano mi 4 razy, nakładając kolejne warstwy na siebie, fryzjerka strasznie je szarpała podczas rozczesywania - nie jestem profesjonalistą ale wiem, że długie włosy należy rozczesywać od końca a nie od głowy, co właśnie było robione!!! Gdy klips spadł na ziemię, Pani podniosła go i spokojnie wpieła mi we włosy. Za drugim razem niedbale nałożono rozjaśniacz na jasne odrosty, w efekcie czego gdzie niegdzie miałam żółte plamy!! Kolor nie zszedł prawie wcale, włosy były jak siano. zero pomocy w doborze nowego odcienia włosów - pytałam w jakim by mi było dobrze, ale nic: 'Proszę wybrać jaki się Pani podoba', albo gdy jakiś wskazałam 'Ten będzie dobry', porażka. Na koniec nałożono szampon koloryzujący w odcieniu zbliżonym do tego jakim zawsze sobie farbowałam.

Zapłaciłam prawie 190zł, a efektu żadnego nie widać!!! Prz czubku jasna bordo-czerwień, im bliżej końca tym ciemniej i bardziej w brąz!!!
Wychodziłam z salonu wieczorem i wtedy nie widziałam tego kosmosu na głowie. Najbardziej to nie mogę odżałować tych 190zł, za nic, powiadam za nic, bo efekt żaden!! Chciałam mieć ładnie wyrównany kolorek, jasna czerwień na włosach, a ma to co zawsze miałam - nawet kolor nie jest równy!!
Radze omijać salon szerokim łukiem!!! Teraz mam nauczkę, żeby NIGDY nie zmieniać wypróbowanego fryzjera!!!

Siedząc na fotelu przypatrywałam się wyposażeniu na stole i na maszynce do ścinania włosów zauważyłam włosy poprzedniego klienta. A następny mężczyzna, który przyszedł miał ta maszynką ścinane włosy. Czyszczenie polegało na przejechaniu po maszynce i nakładkch jakimś pędzlem i tyle. Zgroza.
Aha, i dekoloryzowała mi P.Iwona (starsza blondynka)

Mam nadzieję, że moje rozczarowanie pomoże komuś uniknąć własnego.
Pozdrawiam
benzodwuazepina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 09:40   #291
addictedtofashion
Raczkowanie
 
Avatar addictedtofashion
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 98
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

wiem, ze to nie do końca jest na temat, ale nie krzyczcie na mnie.... czy któraś z Was może mi polecić kosmetyczkę, która ładnie reguluje brwi? zaznaczam, że NIE chodzi mi o cienkie kreseczki, tylko ładne łuki naturalnej grubości. Jak ostatnio bylam u Eris, to pani ktora miala robic brwi mojej znajomej sama miała je okropne :/ do fryzjera chodzę do Metamorfozy, czy ma ktoś doświadczenia tam pracującą kosmetyczką?
__________________
"I don't mind living in a man's world as long as I can be a woman in it"
Marilyn Monroe
addictedtofashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 21:38   #292
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Najlepszą fryzjerką w Opolu jest Pani Dominika!! Pracuje w salonie fryzjerskim w CH Soalris kiedyś pracowała w B&K i tam sie zakochałam w tym co robi z włosami
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 10:56   #293
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Jak do tej pory najlepiej moimi włosami zajęła się p. Gosia z salonu Carlo Biani (okolice placu Kopernika). Strzyżenie w tym salonie tanie nie jest (45 - 60 zł), ale mogę go z czystym sumieniem polecić. P. Gosia wie co robi i potrafi dobrać fryzurkę tak, żeby pasowała do kształtu twarzy i całej reszty. Poradziła sobie bez problemu z moimi cienkimi, delikatnymi włosami jak nikt inny
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 11:07   #294
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Ja bardzo polecam p.Kasię z Metamorfozy. Nie dość,że pani kompetentna, widać,że wiedziała co robi, to jeszcze bardzo miła, wytłumaczyła mi wszystko co chciałam wiedzieć to efekt był naprawdę świetny
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 16:42   #295
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Najlepszą fryzjerką w Opolu jest Pani Dominika!! Pracuje w salonie fryzjerskim w CH Soalris kiedyś pracowała w B&K i tam sie zakochałam w tym co robi z włosami
koleżanka była, bo też jej jakaś znajoma polecała - p. Dominika podobno raczej nie jest zdecydowanym fryzjerem, co to przyjdziesz, siądziesz i powiesz: niech mnie pani zrobi na bóstwo, a ona cię na to bóstwo robi.. sama nie była zdecydowana co do koloru, jaki ma zrobić na głowie mojej koleżanki, a ścięcie to podobno 5 ciachnięć nożyczkami - i 180 zł w *** (a koleżance wierzę, bo nawet nie zauważyłam, że była u fryzjera - myślałam, że tylko włosy wyprostowała )
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 22:59   #296
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: fryzjer - NYSA

Jesli chodzi o fryzure i makijaz slubny to jestem w stanie goraco polecic salon Angle's touch na ulicy Prudnickiej Mialam najpiekniejsza romantyczna fryzure slubna i cudowny makijaz!!!!:l ove:

Załącznik 3162322
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:43   #297
malka65
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Hej dziewczyny! Czy znacie jakąś fryzjerkę, która dorabia sobie ścinając w u siebie domu?? albo dojezdza do klientki ewentualnie? Pilne!
malka65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:14   #298
xPaula20x
Zadomowienie
 
Avatar xPaula20x
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: woj.Opolskie
Wiadomości: 1 501
GG do xPaula20x
Dot.: fryzjer - NYSA

Paulizia fajna fryzura


Angle's touch ja sie zastanawiałam nad tym salonem ale chciałam ściac włosy co sadzicie i jakie sa tam mniej wiecej koszt bym musiała sie przygotowac??????
xPaula20x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 18:43   #299
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: fryzjer - NYSA

Cytat:
Napisane przez xPaula20x Pokaż wiadomość
Angle's touch ja sie zastanawiałam nad tym salonem ale chciałam ściac włosy co sadzicie i jakie sa tam mniej wiecej koszt bym musiała sie przygotowac??????
Wpisz w google nazwe salonu Angel's touch Nysa i wyskoczy Ci Ich stronka, a na niej jest cennik uslug
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 14:49   #300
dziunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Trwale prostowanie wlosow

Witam; )

Mam pytanie, gdzie w Opolu sa jakies salony fryzjerskie w ktorych mozna trawle wyprostowac wlosy? i jakie sa ok. ceny tego zabiegu?

; )
dziunia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-11 22:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.