przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-20, 14:17   #571
Marcysia666
Raczkowanie
 
Avatar Marcysia666
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

ooo czyli dobry posób na szybszy porost włosów..no musze wyprubować bo maże o długich włosach...narazie na marzeniach sie kończy bo co troche podrosną to ciachhhh u fryzjera...cały czas jestem na etapie poszukiwania fryzury która bedzie mi pasowała...i jakoś znalesc jej nie moge...
Marcysia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 16:45   #572
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

do tłustych włosów najlepsze są fryzurki, które nie przylegają do głowy, bo wtedy nie mają styczności z łojotokiem i mniej się przetłuszczają. Widzę to po swoich włosach, które są proste i jak ich nie wymodeluję i nie podniosę u nasady to szybko się przetłuszczają. Warto zastosować pianki dodające puszystości, ja także używam lakieru i wtedy nie przetłuszczają się tak szybko. Pytałaś też czy kręcone włosy są dobre; a więc z obserwacji na moich koleżankach wiem, że kręcone włosy nie przetłuszczają się tak szybko jak proste, to samo dotyczy włosów puszących się. Moje kumpele myją włosy dwa razy w tygodniu.
Dawno temu miałam trwałą, która bardzo wysuszłya mi włosy i przez to mogłam myć głowę raz w tygodniu, ale po jakiś 3 miesiącach problem z przetłuszczaniem powrócił.
Jeśli chodzi o rodzaj fryzury to wybieraj takie, które jak najmniej przylegają do głowy.
Co do grzywki to nie radziłabym w przypadku tłustej skóry, gdyż jeśli bedzie Ci przylegać do czoła, to także będzie się przetłuszczać.
Częste mycie głowy w przypadku tłustych włosów jest jak najbardziej wskazane, bo oczyszczasz je z łojotoku i innych brudów.
Poza tym uważaj żebyś zbyt nie przesuszyła włosów, bo niedość że będziesz walczyć z łojotokiem to możesz nabawić się łupieżu.
To by było na tyle z moich doświadczeń z przetłuszczającymi się włosami.
Powodzenia
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 18:12   #573
paaati88
Raczkowanie
 
Avatar paaati88
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 360
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

Cytat:
Napisane przez Marcysia666 Pokaż wiadomość
no więc wyprubowałam tą płukanke...no i włosuy wyschły i są troche suche...zobaczymy jak bedzie z biegiem godzin......jakie fryzurki polecacie o włosów przetłuszczających się??

i jak z tą plukanką ? jak efekty? to ta o ktorej ja pisałam??
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Uwierz w siebie <3
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to czego inni pragną.
paaati88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 20:36   #574
Kot*
Raczkowanie
 
Avatar Kot*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
GG do Kot*
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

Jak już wielokrotnie w innych wątkach pisałam, tak jeszcze raz napiszę-
-najlepszym szamponem do przetłuszczających się włosów jest szampon z czarnej rzepy z Polleny EVY do włosów przetłuszczających się, słabych i wypadających.
Nie przesusza włosów, włosy są po nim mięciutkie-nawet bez odżywki żadnej, no i co najważniejsze: wolniej się przetłuszczają.

Dokładnie: mam taki włosy, że muszę myć codziennie (czasem jak umyję rano wieczorem już się tłuszczą) a po Evie- wystarczy mi mycie raz na 2,3 dni
To chyba o czymś świadczy
Kot* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-21, 12:03   #575
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

ostatnio wlosy myję szamponem elseve z regenium. Po nim sa super gładkie w dotyku i łatwo sie rozczesuja...nie musze juz juz uzywac odzywki dodaje jeszcze z kropelke olejku rycynowego aby szybciej rosły..nie wiem czy pomaga... przed wysuszeniem na cale włosy nakladam pianke(jaka wpadnie mi w rece:p ) rozprowadzam grzebieniem od skóry głowy i nastepnie susze z pochyloną głowa w dol włosy staja sie super puszyste i uniesione od nasady a dodatkowo nie przetłuszczaja sie moge ich nawet nie myc 3 dni i wygladaja przyzwoicie
Surya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 15:18   #576
Marcysia666
Raczkowanie
 
Avatar Marcysia666
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

no to jeśli chodzi o tą płukanke-to efekty mi nie odpowiadaja..włosy są strasznie suche...płukanke zrobiłam wieczorem...ano miałam włosy tłuste u nasady a okropne sianoo na raszcie włosów...widocznie tak skóra mojej łowy zareagowała na tak wysłuszająca płukanke...dzis zakupiłam szampon nivea do kreconych włosów...zobaczymy jak on sie spisze
Marcysia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 15:20   #577
Marcysia666
Raczkowanie
 
Avatar Marcysia666
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

Kot* a ile taki szampon kosztuje i gdzie go można dostać??...mam nadzieje ze cena niezrujnuje mojej kieszeni
Marcysia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 18:02   #578
Kot*
Raczkowanie
 
Avatar Kot*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
GG do Kot*
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

Marcysiu666, no właśnie najlepsze jest to, że on jakieś 3zł z groszami kosztuje, no góra 5zł (na Śląsku bynajmniej)
Po prostu to jest polska firma, i nie wywala kasy na reklamę
Kot* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 21:14   #579
Marcysia666
Raczkowanie
 
Avatar Marcysia666
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

ooo...jestem bardzo mile zaskoczono...jutro skocze go zakupić..no właśnie tylko jedna sprawa gdzie go mozna dostać??
Marcysia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 21:16   #580
Marcysia666
Raczkowanie
 
Avatar Marcysia666
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

i czy ten szampon nie wysusza zbytnio skóry głoswy??
Marcysia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 15:03   #581
Kot*
Raczkowanie
 
Avatar Kot*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
GG do Kot*
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

Praktycznie w każdej drogerii

Kiedyś to on wogóle był jeszcze lepszy-produkowany w okrągłych szklanych butelkach z fioletową zakrętka - jak go gdzieś wypatrzysz to masz SZCZĘŚCIE (ja już dawno go nie widziałam - a nim mogłam myś włosy 1 góra 2razy na tydzień!)
Potem był w produkowny w przezroczystych plastikowych butelkach.
A ostatnio do składu, obok czarnej rzepy, doszedł łopian i skrzyp polny i opakowanie się "zmleczniło". I już nie pisze, że jest do przetłuszczająych się włosów tylko do osłabionych, wypadającyh i łamliwych. A to samo za się mówi, że nie wysusza.
Zresztą, on zawsze był do włosów przetłuszczających się, słabych i wypadających
Kot* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-25, 15:43   #582
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

Ja bardzo sobie chwalę szampon z czarnej rzepy. Włosy są swieże 1 dzień dłużej!
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 21:17   #583
Marcysia666
Raczkowanie
 
Avatar Marcysia666
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

a jka dodatkowo dbacie o włosy..bo umuwmy się-po takiej kuracji włosów przetłuszczających włosy nie sa zbyt miękkie i lśniące...czy uzywacie jakis odrzywek??(jak tak to jkaich)..i czy jakieś maseczki na włosy wchodzą w gre??:P
Marcysia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 10:52   #584
Kot*
Raczkowanie
 
Avatar Kot*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
GG do Kot*
Dot.: Włosy przetłuszxzające się-wszystkie rady w jednym miejscu

Po szamponie z czarnej rzepy są ładne włosy
Nie no, używam odżywek of course. Jako, że nie mam zaufania do drogeryjnych kosmetyków (no z wyjątkiem mojego super ekstra szamponika) to, do dostania w aptekach i polecanego tu bardzo bardzo na forum, Waxa.
Ale, że on pochłania czasu trochę, to ostatnio zakupiłam sobie balsam z Seboradina(u?) i jego używam.
Powód używania waxu- zniszczenie włosków biednych mych przez koleżankę no i chciałabym by szybciej rosły, bu już takie zniszczone nie są.
A odżywki w ogóle - żeby mi się włosy rozczesywały łatwo
A odżywiam je olejem rycynowym (ew. w połączeniu z jajkiem)
Kot* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 14:31   #585
ufola
Raczkowanie
 
Avatar ufola
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 128
Dot.: przetłuszczające się włosy

polecam suchy szampon- swiss o par w sprayeu!! siwetne niestety nei ma go jeszcze w polsce ale mozna kupic na allegro za niecale 20 zl musialam myc wlosy codziennie,gdy uzywam tego szamponu musze myc co 3 dni wiec jak dla mnie swietnie
ufola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 15:03   #586
MaadziaZ
Raczkowanie
 
Avatar MaadziaZ
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 32
Dot.: przetłuszczające się włosy

Powiem Ci ze mialam taki sam problem, wlosy przetluszczally mi sie tak szybko ze masakra, ale znalazlam na to sposob. Zadne szampony pantene loreal czy innych dobrych firm mi nie pomagaly. poszlam do apteki i kupilam szampon seboravit i pomoglo nie musze juz myc wloskow codziennie i Tobie tez go polecam
MaadziaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 20:57   #587
andziullla
Przyczajenie
 
Avatar andziullla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 28
GG do andziullla
urodziłaś się z suchymi/przetłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

No właśnie.... Tak sobie myślę Urodziłam się, wychowałam, weszłam w okres dojrzewania z grubymi, suchymi kręconymi włosami. Oczywiście można je pielęgnować dobrymi maskami, nie szkodzić drastycznym farbowaniem, ale i tak pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć... Jakie macie wloski, co Wam się w nich podoba a co nie??? Piszcie

Edytowane przez andziullla
Czas edycji: 2006-12-11 o 21:12 Powód: błąd ortograficzny
andziullla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 06:09   #588
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

lubie moje wlosy - pomimo ze sa trochę suche.
ale zafarbowane tak jak chciałam, gęste ;]
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 09:30   #589
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

z przykrością muszę się zgodizć z tym stwierdzeniem. od zawsze miałam puszące i skłonne do przesuszania się włosy. a rozjaśnianie i prostowanie dobiło je do końca. i pomimo stosowania samych profesjonalnych szamponów - L'oreal Intense Repair, odżywek- w sprayu Shwarzkopfa i masek- L'oreal Intense i Shwarzkopf moje włosy są nadal suche, końce się rozdwajają i łamią jak szalone
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-12, 09:42   #590
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
z przykrością muszę się zgodizć z tym stwierdzeniem. od zawsze miałam puszące i skłonne do przesuszania się włosy. a rozjaśnianie i prostowanie dobiło je do końca. i pomimo stosowania samych profesjonalnych szamponów - L'oreal Intense Repair, odżywek- w sprayu Shwarzkopfa i masek- L'oreal Intense i Shwarzkopf moje włosy są nadal suche, końce się rozdwajają i łamią jak szalone
hehe, napisałaś o moich włosach. Suche, puszczące się, rozjaśniane, katowane prostownicą i dokarmiane fryzjerskimi odżywkami, dzięki którym coś tam jeszcze mam na głowie
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 09:56   #591
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
hehe, napisałaś o moich włosach. Suche, puszczące się, rozjaśniane, katowane prostownicą i dokarmiane fryzjerskimi odżywkami, dzięki którym coś tam jeszcze mam na głowie
oj kochana, to dobrze,że jest nas dwie może jakoś wspólnymi siłami uda nam sie odkryć jakiś cudowny środek i wreszcie nasze włosy dojdą do ładu. jak narazie jedynym wyjściem jest ich ciągłe podcinanie a tak bardzo bym chciała je zapuścić....
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 11:45   #592
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

Niestety sie nie zgadzam.
Urodzilam sie bez wlosow.Urosly jasne.
Z biegiem czasu zamienily sie w ciemny braz.
Zgestnialy i tak bylo dlugie ,dlugie lata.
Zachorowalam.Przyjmowalam hormony.Stracilam ok 50 % wlosow.
Od tego czasu tez juz minelo sporo.Utraconych wlosow juz nie odzyskalam.
Mam liche i wiem ,ze tak juz zostanie.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 12:14   #593
Tweety (Ivi)
Raczkowanie
 
Avatar Tweety (Ivi)
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 107
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

Dokładnie...Urodziłam się z tym czymś tłustym i prostym jak kołek, a chciałam mieć normalne i falowane Moje włosy przetłuszczają się w tempie błyskawicznym, a są tak proste jak druty i niestety nie pasuje to do mojej twarzy (kwadratowe, wysokie czoło, więc ulizana fryzura odpada). Fryzjer postopniował mi włosy, a ja zainwestowałam już w suszarko-lokówkę i po prostu muszę modelować i niwelować łojotok...Jedyną zaletą moich włosów jest to, że są grube i mają same od siebie dość ładny kolor (ciemny brąz) - nie muszę ich farbować. Przynajmniej dopóki nie zesiwieję
__________________
"I taut I taw a puddy-tat"
Tweety (Ivi) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 12:19   #594
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Niestety sie nie zgadzam.
Urodzilam sie bez wlosow.Urosly jasne.
Z biegiem czasu zamienily sie w ciemny braz.
Zgestnialy i tak bylo dlugie ,dlugie lata.
Zachorowalam.Przyjmowalam hormony.Stracilam ok 50 % wlosow.
Od tego czasu tez juz minelo sporo.Utraconych wlosDokładnie.ow juz nie odzyskalam.
Mam liche i wiem ,ze tak juz zostanie.
Dokładnie...!
stan naszych może sie i polepszyć i pogorszyć...
Mam suche z natury ale dzieki olejowi kokosowemu udało mi sie to zniwelować....Wiadomo że moja struktura wlosów sie nie zmieni...
Pogorszenie stanu włosów może nastapic nie tylko pod wpływem prostownic itp. ale tego jak sie odżywiamy, czym je myjemy, od hormonów....i ciężko potem odzyskać je z powrotem....
Jedni mają włosy wrażliwe, inni mogą nie jeśc witamin a jakims cudem ich włosy wygladaja świetnie....i gdzie tu sprawiedliwość?
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 12:40   #595
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Pogorszenie stanu włosów może nastapic nie tylko pod wpływem prostownic itp. ale tego jak sie odżywiamy, czym je myjemy, od hormonów....i ciężko potem odzyskać je z powrotem....
Jedni mają włosy wrażliwe, inni mogą nie jeśc witamin a jakims cudem ich włosy wygladaja świetnie....i gdzie tu sprawiedliwość?
Moje włosy odżywają po stosowaniu preparatów witaminowych (z tych co wypróbowałam najlepsze efekty daje silica). Po kilku miesiącach gdy nie stosuję zauważam,że ich jakość jest niższa. Dlatego robię sobie takie 3 miesięczne kuracje, robie przerwe i znów kuracja I jakoś to jest. Przez hormony też moje włoski ucierpiały,ale od tego czasu powoli odżywają. Rozną dłuuugie
Niestety mam je suche na końcach a niskie temperatury, czapki i ciułanie włosów w kaptur szkodzą. Więc zimą musze szczególnie dbac o końcówki.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 14:07   #596
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

Zgadzam się że stan włosów może sie p-olepszać lub pogarszać- to nie ulega wątpliwości. I nie bierzmy tu pod uwagę chorób... wg mnie osoba której dane są włosy przetłuszczające sie- zawsze będzie borykać się z tym problemem, tak samo któs kto ma suche włosy, jak ja choćby nie wiem co, niegdy nie stanie sie posiadaczem pięknych lśniących gładkich i lejących sie włosów... osoba z kręconymi nigdy nie będzie miała prostych bez użycia prostownicy i na odwrót
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 14:33   #597
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
oj kochana, to dobrze,że jest nas dwie może jakoś wspólnymi siłami uda nam sie odkryć jakiś cudowny środek i wreszcie nasze włosy dojdą do ładu. jak narazie jedynym wyjściem jest ich ciągłe podcinanie a tak bardzo bym chciała je zapuścić....
Nie dwie a trzy
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 14:47   #598
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

może za dużo tego dobrego stosujemy bo i tak stan naszych włosków się nie zmienia? ja pamiętam jak byłam mała (:P) miałam grubsze i gęstsze włoski. trudno było by nawet mi w to uwierzyć gdyby nie proste doświadczenie: mam spinkę, o której pamietam jeden fakt - nie mieścił mi się w niej kucyk, nie spinała wszystkich włosów. Teraz ? spokojnie... No cóż - z farbowaniem jestem za pan brat, od lat katowałam włoski głównie nieświadomie palette i innymi farbami. widzę to też po moich znajomych,np. koleżanka posiadaczka pięknych jasnych blond loczków niefarbowanych nigdy po jakimś czasie zaczęła wydziwiać z włosami (wiadomo - kobieta zmienna jest) i teraz ma niezłe sianko. fakt przetłuszczania i suchości też się może zmieniać. mi jak byłam młodsza nie przetłuszczały się włosy, w okresie dojrzewania nasililo się przetłuszczanie. a gdy duużo używałam prostownicy, moje włosy były po prostu suche..
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 11:06   #599
andziullla
Przyczajenie
 
Avatar andziullla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 28
GG do andziullla
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Niestety sie nie zgadzam.
Urodzilam sie bez wlosow.Urosly jasne.
Z biegiem czasu zamienily sie w ciemny braz.
Zgestnialy i tak bylo dlugie ,dlugie lata.
Zachorowalam.Przyjmowalam hormony.Stracilam ok 50 % wlosow.
Od tego czasu tez juz minelo sporo.Utraconych wlosow juz nie odzyskalam.
Mam liche i wiem ,ze tak juz zostanie.
Oj, przykro mi Nie miałam na myśli chrób ani innych przypadków losowych... Chociaż ja też do 3-go roku zycia byłam łysa A potem jak włosy zaczęły rosnąć to szok... Sama przeszłam kilka dramatów zdrowotnych więc wiem jak to szkodzi włosom. Dziś po latach mam ich mniej Jednak sama ich struktura się nie zmieniała, nadal są z natury suche, nadal kochają się puszyć, nadal układają się "po swojemu"...
andziullla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 14:17   #600
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: urodziłaś się z suchymi/przetyłuszczającymi/cienkimi etc i z takimi umrzesz;-(

mimo ze jestem chlopakiem mam ten sam oprioblem, sucha krecona szopa.... gdyby nie odzywki, mleczka, zele, gujmy,olejki, jedwab, prostownica to bym wygladal jak Fryderyk Chopin, az strach.....
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.