The Sims 3 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 23:41   #811
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: The Sims 3

to ja z zapewne troche smiesznym pytaniem, ale dopiero zainstalowalam i jestem zielona - stworzylam jedna rodzinke, wprowadzilam, pogralam, zapisalam, potem stworzylam druga, i to samo (w tym samym miescie), jednakze jak gram jedna to druga jakby nie istnieje w tym miescie - nie umiem tego fachowo nazwac - po prostu miejsce, w ktorym byl ich dom jest puste, nic sie nie pojawilo - ich postacie itp, to samo w druga strone. i teraz pytanie co robie nie tak? poratujcie moj ambitny plan polaczenia wytworzonej przeze mnie simki i sima (ktory poki co jest nie do ziszczenia, bo istnieja na dwoch odrebnych 'planszach') troche pokretnie rozpisalam, ale moze da sie zalapac o co mi chodzi

Edytowane przez whoaboa
Czas edycji: 2009-07-06 o 23:43
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 08:20   #812
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez whoaboa Pokaż wiadomość
to ja z zapewne troche smiesznym pytaniem, ale dopiero zainstalowalam i jestem zielona - stworzylam jedna rodzinke, wprowadzilam, pogralam, zapisalam, potem stworzylam druga, i to samo (w tym samym miescie), jednakze jak gram jedna to druga jakby nie istnieje w tym miescie - nie umiem tego fachowo nazwac - po prostu miejsce, w ktorym byl ich dom jest puste, nic sie nie pojawilo - ich postacie itp, to samo w druga strone. i teraz pytanie co robie nie tak? poratujcie moj ambitny plan polaczenia wytworzonej przeze mnie simki i sima (ktory poki co jest nie do ziszczenia, bo istnieja na dwoch odrebnych 'planszach') troche pokretnie rozpisalam, ale moze da sie zalapac o co mi chodzi

Miałam ten problem parę stron wcześniej

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
Kurczę, zrobiłam 2 simy ale w osobnych grach.. czy da się zrobić, żeby żyły sobie równocześnie w jednym mieście? Wprowadziłam obu do domów ale nie ma ich równocześnie u siebie nawzajem w mieście (mam nadzieję, ze wiecie, o co chodzi ) Chciałam ich spiknąć ze sobą a tu taka lipa
Cytat:
Napisane przez oleble Pokaż wiadomość
Da się właśnie też chciałem i znalazłem Jak jesteś na swojej parceli to klikasz edytuj miasto (...) i tam po lewej są takie małe domki,pisze zmień aktywną rodzinę,klikasz to.No i dajesz Stwórz Sima i dalej znasz...Tylko potem daj zapisz jako !
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 09:28   #813
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: The Sims 3

dziekuje to pozwole sobie jeszcze sie upewnic - musze od nowa to robic czy w ten sposob przeniose jednego simsa (wraz z domem, umiejetnosciami itp) do 'miasta' drugiego (tzn tego samego, ale nie wiem jak to inaczej nazwac ;p)?
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:03   #814
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez whoaboa Pokaż wiadomość
dziekuje to pozwole sobie jeszcze sie upewnic - musze od nowa to robic czy w ten sposob przeniose jednego simsa (wraz z domem, umiejetnosciami itp) do 'miasta' drugiego (tzn tego samego, ale nie wiem jak to inaczej nazwac ;p)?
sima nowego nie musisz robić, w widoku miasta zmieniasz tylko aktywną rodzinę i wybierasz go. I później dajesz 'zapisz jako' i zapisujesz tam, gdzie masz drugiego sima.
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 16:25   #815
900813
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 121
Dot.: The Sims 3

Hej!

A wie może ktoś jak zdobyć prace jako wojskowy? Mój sim chce akurat tą pracę. Szukłam w gazecie i w komp., ale nigdy jej nie ma. Wiecie może gdzie na mieście mogę ją znaleźć?
900813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 16:28   #816
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez 900813 Pokaż wiadomość
Hej!

A wie może ktoś jak zdobyć prace jako wojskowy? Mój sim chce akurat tą pracę. Szukłam w gazecie i w komp., ale nigdy jej nie ma. Wiecie może gdzie na mieście mogę ją znaleźć?
w bazie wojskowej?
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 17:53   #817
900813
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 121
Dot.: The Sims 3

a wiesz może gdzie ta baza wojskowa jest? Mogłabys podać jakis pukt odniesienia? Bo szukałam i nie mogę znaleźć:/

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

a nasiona gdzie można kupić? w spozywzym?

Byłam u sąsiada i chcaiałm grzebać w koszu ale chyba był pusty bo się nie dało :/
900813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 18:04   #818
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez 900813 Pokaż wiadomość
a wiesz może gdzie ta baza wojskowa jest? Mogłabys podać jakis pukt odniesienia? Bo szukałam i nie mogę znaleźć:/

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

a nasiona gdzie można kupić? w spozywzym?

Byłam u sąsiada i chcaiałm grzebać w koszu ale chyba był pusty bo się nie dało :/
Baze naprawde latwo jest znalezc, popatrz po okolicy

nasiona sie znajduje, ale mozna tez zasadzic warzywa wczesniej zebrane lub zakupione w spozywczaku...
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 20:54   #819
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 187
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez 900813 Pokaż wiadomość
a wiesz może gdzie ta baza wojskowa jest? Mogłabys podać jakis pukt odniesienia? Bo szukałam i nie mogę znaleźć:/

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

a nasiona gdzie można kupić? w spozywzym?

Byłam u sąsiada i chcaiałm grzebać w koszu ale chyba był pusty bo się nie dało :/

Baza wojskowa jest tak jakby za miastem, nasiona dostajesz po kursie ogrodnictwa, możesz je także poszukać w mieście, w spożywczym możesz kupić warzywo i je posadzić dla niektórych jest potrzebna wiedza z ogrodnictwa. A co do grzebania w śmieciach to wydaje mi się, że trzeba być na jakimś szczeblu zawodowym (policjant, dziennikarz), żeby móc to robić, ale nie jestem pewna.
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 11:38   #820
900813
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 121
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Baze naprawde latwo jest znalezc, popatrz po okolicy

nasiona sie znajduje, ale mozna tez zasadzic warzywa wczesniej zebrane lub zakupione w spozywczaku...
[1=26e36cd43f9cac15ad5746d 34296336ad12aa2b1_614faa1 8a26c7;13140859]Baza wojskowa jest tak jakby za miastem, nasiona dostajesz po kursie ogrodnictwa, możesz je także poszukać w mieście, w spożywczym możesz kupić warzywo i je posadzić dla niektórych jest potrzebna wiedza z ogrodnictwa. A co do grzebania w śmieciach to wydaje mi się, że trzeba być na jakimś szczeblu zawodowym (policjant, dziennikarz), żeby móc to robić, ale nie jestem pewna.[/QUOTE]

Dzięki a odpowiedzi. Poszukam tej bazy wojskowej i mam nadzieję, że znajdę. A moglibyście mi podać punkt odniesienia? Tzn czy mam szukać przy plaży czy koło ratusza, bo ostatnio weszłam na mape i też nie znalazłam :/

A co do kursu ogrodniczego to gdzie go mogę zrbić? Przy sklepie spozywczym chyba nie


Sorki za takie "głupie" pytania ale jestem początkującą

Pozdr
900813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 11:46   #821
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: The Sims 3

bazy szukaj w gorach, w sunset valley chyba tam jest faktycznie schowana, w sporej odleglosci od centrum... zreszta - te miasta nie sa nieskonczenie wielkie, naprawde bardzo szybko mozna zlapac myszka i przeszukac cale... jak dojdziesz do poszukiwania nasion to tez sie nas bedziesz pytac o lokalizacje kazdego z nich?
co do kursu ogrodnictwa - czy to takie trudne kliknac na kazdy obiekt w miescie i sprawdzic, co oferuje? jeja, gdzie jakies entuzjazm, ciekawosc... kursow tez mozna szukac w gazecie.
a moze ty nie wiesz, ze krecac kolkiem myszki az sie pojawi biala lupa i potem klikajac na lupe mozna przechodzic miedzy widokami dom/miasto?
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 22:58   #822
Agnesta
Zadomowienie
 
Avatar Agnesta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 217
Dot.: The Sims 3

a powiedzcie mi kochane co trzeba zrobic
zeby impreza nie byla umarkowana tylko
mega udana?
Agnesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 23:08   #823
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: The Sims 3

Grzebać w śmieciach może każdy, tylko po prostu nie wszyscy mają kosze pełne
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 08:40   #824
Ulsulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: The Sims 3

Witam bardzo mnie ciekawią Simsy 3 ale nie wiem czy warto kupować, ponieważ martwię się, że nie będą działały na moim laptopie.

Mój sprzęt to:
Procesor: Genuine Intel(R) T 2130 1,86GHz 1,87GHz
Pamięć RAM: 2GB
System operacyjny 32-bitowy Vista
Karta graficzna zintegrowana: Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family

Jak myślicie?
Ulsulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 09:12   #825
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez Ulsulka Pokaż wiadomość
Witam bardzo mnie ciekawią Simsy 3 ale nie wiem czy warto kupować, ponieważ martwię się, że nie będą działały na moim laptopie.

Mój sprzęt to:
Procesor: Genuine Intel(R) T 2130 1,86GHz 1,87GHz
Pamięć RAM: 2GB
System operacyjny 32-bitowy Vista
Karta graficzna zintegrowana: Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family

Jak myślicie?
Myślę... poczytaj kilka postów wyżej. Sprawdź czy pójdą na minimalnych. My wróżkami nie jesteśmy
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 09:27   #826
Ulsulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Myślę... poczytaj kilka postów wyżej. Sprawdź czy pójdą na minimalnych. My wróżkami nie jesteśmy
Czytałam, masz rację, ale każdy ma różne parametry pc\laptopa i nie zawsze można stwierdzić czy będzie działało czy nie. Wiem co zrobię, wezmę laptopa z sobą i heja do empika albo media marktu myślę, że mam prawo przed zakupem sprawdzić czy dany produkt będzie działał.
Ulsulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 10:07   #827
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez Ulsulka Pokaż wiadomość
Czytałam, masz rację, ale każdy ma różne parametry pc\laptopa i nie zawsze można stwierdzić czy będzie działało czy nie. Wiem co zrobię, wezmę laptopa z sobą i heja do empika albo media marktu myślę, że mam prawo przed zakupem sprawdzić czy dany produkt będzie działał.
nikt ci nie pozwoli zainstalowac gry, ktorej nie kupilas... niezly zart
a co do Twojego pytania - NIE. nie pojda ci simsy 3, mozesz probowac z 2, ale watpie. masz straszliwie slaba grafike (ja tez ja mam, stad wiem) i procek ponizej wymagan minimalnych, a vista jest okropnie zasobozerna... gdybys miala zamiast visty xp, albo seven, to byloby o czym pogadac (ale i tak tylko na najnizszych ustawieniach, w rozdzialce 800x600).

karolca, no widze, ze wreszcie ktos przejal ode mnie moja mantre nt. wrozenia
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.

Edytowane przez witchwq
Czas edycji: 2009-07-09 o 10:09
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 10:33   #828
Ulsulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
nikt ci nie pozwoli zainstalowac gry, ktorej nie kupilas... niezly zart
a co do Twojego pytania - NIE. nie pojda ci simsy 3, mozesz probowac z 2, ale watpie. masz straszliwie slaba grafike (ja tez ja mam, stad wiem) i procek ponizej wymagan minimalnych, a vista jest okropnie zasobozerna... gdybys miala zamiast visty xp, albo seven, to byloby o czym pogadac (ale i tak tylko na najnizszych ustawieniach, w rozdzialce 800x600).

karolca, no widze, ze wreszcie ktos przejal ode mnie moja mantre nt. wrozenia

no to trudno, a co do żartu to wątpię, że to był żart, bo kiedyś tak kupiłam jedną grę w empiku... wszystko zależy z kim rozmawiasz
Ulsulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:42   #829
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez Ulsulka Pokaż wiadomość
no to trudno, a co do żartu to wątpię, że to był żart, bo kiedyś tak kupiłam jedną grę w empiku... wszystko zależy z kim rozmawiasz
eeee.. to powodzenia, bo watpie bardzo

i prawdopodobnie nie pojda, a jesli to beda sie ciely i raczej zapomnij o plynnej grze
Cytat:
Napisane przez Agnesta Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi kochane co trzeba zrobic
zeby impreza nie byla umarkowana tylko
mega udana?
najlepiej jak sims ma ceche dusza towarzystwa - wtedy wlasciwie nawet mozna olac tych gosci, a i tak zachwalaja przyjecie a ogolnie to wlaczyc wieze, badz grac na gitarze, zapraszac do tanca kilku simow [jak jest muzyka to zazwyczaj sami rwa sie na parkiet:P], gadac z nimi. zapewnic zarcie, np stol bufetowy. nie wiem, generalnie niewiele robie, a zawsze mam, ze to byla mega zabawa, blablabla. jest jeszcze ta nagroda 'super gospodarz'.

btw mam problem niemowlak spal w kojcu, ja sobie ten kojec zabralam i usunelam (moveobjectson), dziekco wyladowalo na podlodze, ale teraz absolutnie nic nie moge z nim zrobic, wszystkie polecenia w stosunku do niego automatycznie znikaja [podnies, nakarm, wloz do kojca, wszystko ] i nie zostaja wykonane [do nowego lozeczka rowniez nie moge go wlozyc]. wiem to nie bylo najmadrzejsze, ale da rade cos z tym fantem zrobic?

Edytowane przez whoaboa
Czas edycji: 2009-07-09 o 19:49
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 20:44   #830
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez whoaboa Pokaż wiadomość
eeee.. to powodzenia, bo watpie bardzo

i prawdopodobnie nie pojda, a jesli to beda sie ciely i raczej zapomnij o plynnej grze

najlepiej jak sims ma ceche dusza towarzystwa - wtedy wlasciwie nawet mozna olac tych gosci, a i tak zachwalaja przyjecie a ogolnie to wlaczyc wieze, badz grac na gitarze, zapraszac do tanca kilku simow [jak jest muzyka to zazwyczaj sami rwa sie na parkiet:P], gadac z nimi. zapewnic zarcie, np stol bufetowy. nie wiem, generalnie niewiele robie, a zawsze mam, ze to byla mega zabawa, blablabla. jest jeszcze ta nagroda 'super gospodarz'.

btw mam problem niemowlak spal w kojcu, ja sobie ten kojec zabralam i usunelam (moveobjectson), dziekco wyladowalo na podlodze, ale teraz absolutnie nic nie moge z nim zrobic, wszystkie polecenia w stosunku do niego automatycznie znikaja [podnies, nakarm, wloz do kojca, wszystko ] i nie zostaja wykonane [do nowego lozeczka rowniez nie moge go wlozyc]. wiem to nie bylo najmadrzejsze, ale da rade cos z tym fantem zrobic?
sprobuj cala rodzinke wyprowadzic i wprowadzic ponownie - moze to pomoze...

a ja wlasnie testuje, jak sie gra bedzie zachowywala na najwyzszych ustawieniach raz kozie smierc ciekawe, czy dogonie slimaka
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:49   #831
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 187
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
sprobuj cala rodzinke wyprowadzic i wprowadzic ponownie - moze to pomoze...

a ja wlasnie testuje, jak sie gra bedzie zachowywala na najwyzszych ustawieniach raz kozie smierc ciekawe, czy dogonie slimaka
Mi się strasznie zacinały xD zanim odjechałam kamerą do tyłu to zdąrzyłam zjeść śniadanie
W sumie ja nie widze wielkich różnic w grze na najwyższych parametrach czy na najniższych.

=======
A ostatnio moja simka - duch, wychodząc z pracy postała chwilę przed budynkiem i przechodząca dziewczynka (szkoła podstawowa) zemdlała na jej widok. Biednaaa
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:57   #832
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: The Sims 3

[1=26e36cd43f9cac15ad5746d 34296336ad12aa2b1_614faa1 8a26c7;13179567]Mi się strasznie zacinały xD zanim odjechałam kamerą do tyłu to zdąrzyłam zjeść śniadanie
W sumie ja nie widze wielkich różnic w grze na najwyższych parametrach czy na najniższych.

=======
A ostatnio moja simka - duch, wychodząc z pracy postała chwilę przed budynkiem i przechodząca dziewczynka (szkoła podstawowa) zemdlała na jej widok. Biednaaa [/QUOTE]
no, juz po tescie
ja to ogolnie masochistka jestem, bo gra nie powinna plynnie dzialac na moim lapku, moze troche in plus dzialaja sterowniki z windowsa seven (bo na xp napewno by sie ciela), do tej pory gralam w rozdzialce 800x600, zeby nie kusic losu... dzis sobie zmienilam na najwyzsza mozliwa i roznica jest i to kolosalna, przy 800x600 wszystko jest takie przydymione, rozmyte, niewyrazne...
potem przestawilam suwaki na "sredni" i w miaaaaare w miaaaaaaaare, trooooche wolniej, ale znosnie, musze jeszcze sprawdzic jak bedzie przy budowaniu.... na najwyzszych niestety sie tnie... nieziemsko wiec chyba zostane przy srednich
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 23:05   #833
Agnesta
Zadomowienie
 
Avatar Agnesta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 217
Dot.: The Sims 3

gdzie trzeba sie wybrac zeby sie zapisac
na kursy np. ogrodnictwa czy wedkartstwa?
Agnesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 23:19   #834
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez Agnesta Pokaż wiadomość
gdzie trzeba sie wybrac zeby sie zapisac
na kursy np. ogrodnictwa czy wedkartstwa?
do centrum...
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 08:23   #835
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: The Sims 3

a ja juz dawno nie gralam, jakos tak nie mam ochoty
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 11:13   #836
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
sprobuj cala rodzinke wyprowadzic i wprowadzic ponownie - moze to pomoze...
hm to jest w sumie mysl, moze sprobuje. ale moje ustawienie mebli wtedy diabli wezma? tzn wiem, ze mozna sie wyprowadzac z dobytkiem, ale po wprowadzeniu chyba nie ustawia sie identycznie? (po sleczeniu nad tym nie wiem czy nie wole stracic dzieciaka )

Edytowane przez whoaboa
Czas edycji: 2009-07-10 o 11:15
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 11:16   #837
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez whoaboa Pokaż wiadomość
hm to jest w sumie mysl, moze sprobuje. ale moje ustawienie mebli wtedy diabli wezma? tzn wiem, ze mozna sie wyprowadzac z dobytkiem, ale po wprowadzeniu chyba nie ustawia sie identycznie?
z meblami lepiej nie.... mi sie simka wczoraj zwiesila, wyprowadzilam razem z dobytkiem i chalupa i potem na ta sama parcele wejsc nie chcialo olera wie czemu
ale jak ich wyprowadzisz bez dobytku to wsio powinno na swoim miejscu zostac
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 14:27   #838
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: The Sims 3

Wiecie co, czas na najwyższym poziomie jednak może płynąć tak szybko, jak w dwójce. Sposób odkryłam przypadkiem-kupiłam nowego kompa;D
I czas śmiga jak głupi. Więc to wina za słabego kompa, a nie samej gry.
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 15:15   #839
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: The Sims 3

Też myśle, że to wina naszych komputerów, bo w sumie sims 2 ma o ponad połowe mniejsze wymagania dlatego tak śmigaja, a większość z nas ma komputery trochę ponad optymalne wymagania sims 3...
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 15:25   #840
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: The Sims 3

no to kto mi wyjasni, czemu 2 u mnie nie chodzi, a 3 tak?
a po patchu, czas faktycznie zaiwania jak glupi na najwyzszym ustawieniu.
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-01 12:35:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.