blizna a solarium ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-25, 18:11   #1
untypicalblonde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Exclamation

blizna a solarium ?


witam
mam dwie CZTEROLETNIE blizny na twarzy po wypadku. ostatnio miałam kiepski okres w swoim życiu, sporo chorowałam i jestem tragicznie blada. codziennie słyszę komentarze na ten temat, często nawet ludzie pytają mnie czy dobrze się czuję, bo wyglądam jakby było mi słabo. chciałabym iść kilka razy do solarium, żeby nabrać jakiegoś koloru. (chodzi mi tu o opalanie z głową, nie na "skwarka". przesadna opalenizna wcale mi się nie podoba.) czy są jakieś przeciwwskazania, jeśli posmarowałabym twarz delikatnym filtrem? z góry dzięki!
untypicalblonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:29   #2
turqusowa1144
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3
Dot.: blizna a solarium ?

Według mnie nie ma żadnych przeciwwskazań. Pół roku temu też miałam wypadek i mam 3 blizny na ramieniu i juz tego lata byłam w solarium
turqusowa1144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 17:38   #3
dieMadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 122
Dot.: blizna a solarium ?

może idź do jakiegoś DOBREGO solarium, zapytaj tam pani obsługującej. albo zapytaj o to na forum dermatologicznym? Jeśli nie wchodzi w grę oczywiści jakis balsam brązujący czy inny "sprytny" makijaż Jakbyś miała okazję to polecam DayWearPlus Estee Lauder, daje taki fajny słoneczny blask na skórze Trzymaj się ciepło ;*

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

aa i ten krem ma być Sheer Tint Release Formula
dieMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.