Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 19:35   #1411
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
A mi EDMy z Laurol lysine bardziej pasują - są takie bardziej delikatne, aksamitne
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dzieki za info, wlasie o to mi chodzilo Rzeczywiscie wychodzi na to, ze produkty z RP sa krecone na nowo i to wedle innej receptury, wiec roznie moze byc z tymi "klonami".
Przyznam, że nie byłam szczęśliwa gdy EDM zmieniło formuły dodając Lauroyl Lysine. Po pierwsze dlatego, że mnie wiele rzeczy alergizuje (na szczęście LL nic takiego nie zrobił). Po drugie dlatego, że EDM-owe kosmetyki przestały być 100% mineralne i w tym momencie jest to imho koniec tezy o ich bezterminowym okresie przydatności. Po trzecie EDM wprowadziło te zmiany trochę "kuchennymi drzwiami", chyba bali się reakcji. Przekopałam sporo literatury aby dowiedzieć się więcej o LL, wprawdzie to dość powszechny składnik w kosmetykach, ale w EDM-owych preparatach jest wysoko w składzie jak chyba nigdzie. Nie znalazłam niczego alarmującego. Notabene światowym potentatem w produkcji LL jest Korea, ciekawe czy EDM też stamtąd bierze (moim zdaniem to bezpieczniejsze źródło niż Chiny) .
Co do właściwości podkładów z LL vs stare wersje: wersja z LL jest moim zdaniem "łatwiejsza w obsłudze", bardziej kremowa, fluidopodobna; łatwiej pozbyć się pudrowego wykończenia (już nie używam mokrych metod wykańczania).
Natomiast jestem nieszczęśliwa, ze zmieniono drastycznie skład Natural Reflections, który mnie interesował ze względu na dużą ilość tlenku cynku (w sensie rozszerzenia spektrum ochrony przeciwsłonecznej). Obecny skład nie umywa się do starego. Tak czy siak będę bardzo uwaźnie sprawdzać składy przed zamówieniem czegokolwiek - nawet już używanego wcześniej.

Edytowane przez rozważna_i_romantyczna
Czas edycji: 2010-04-27 o 19:38
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 19:43   #1412
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Przyszły moje próbki z EDM od jutra zaczynam wielkie testowanie
Dostałam:
- light neutral - matte
- light - semi matte
- winged butter - orginal glo
- fair medium - intensiv
swatchy nie dodaję bo jak znam życie już były.

Ciekawe jak wypadną w porównaniu z Pixie - Cover de Luxe
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-04-27 o 19:45
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:34   #1413
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

czyli, ze przez LL kosmetyki przestały być w 100% mineralne
firma tak nisko upada? bo się gubię
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 21:13   #1414
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
czyli, ze przez LL kosmetyki przestały być w 100% mineralne
firma tak nisko upada? bo się gubię
Powiem tak: straciła "dziewictwo mineralne", ale to nie oznacza jeszcze upadku na dno
Miejmy tylko nadzieję, że oprócz LL nie wprowadzą już nic niemineralnego do składu, bo wtedy musieliby dodać kilka parabenów, a potem jeszcze nieco silikonu dla gładkiego efektu i mielibyśmy kolejne mejbeliny
Wszystko zapewne zależy od zysku: jeśli "ulepszone" formuły będą sprzedawać się lepiej to firma pójdzie w tym kierunku. Jeśli EDM zacznie tracić klientki ( a część osób ogłosiła odejście z powodu LL), to może pójdzie po rozum do głowy.
Jak zmieniły się krzywe sprzedaży od czasu wprowadzenia LL, wie tylko Carina
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 21:52   #1415
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Powiem tak: straciła "dziewictwo mineralne", ale to nie oznacza jeszcze upadku na dno
Miejmy tylko nadzieję, że oprócz LL nie wprowadzą już nic niemineralnego do składu, bo wtedy musieliby dodać kilka parabenów, a potem jeszcze nieco silikonu dla gładkiego efektu i mielibyśmy kolejne mejbeliny
Wszystko zapewne zależy od zysku: jeśli "ulepszone" formuły będą sprzedawać się lepiej to firma pójdzie w tym kierunku. Jeśli EDM zacznie tracić klientki ( a część osób ogłosiła odejście z powodu LL), to może pójdzie po rozum do głowy.
Jak zmieniły się krzywe sprzedaży od czasu wprowadzenia LL, wie tylko Carina
czyli z tym LL kosmetyki mają date waznosci jak tak to porazka, bo kiedy ja to zuzyję

wątpie, ze firma to zmieni
EDM cały czas cos pogarsza i nie zmienai tego
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 22:44   #1416
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
czyli z tym LL kosmetyki mają date waznosci jak tak to porazka, bo kiedy ja to zuzyję

wątpie, ze firma to zmieni
EDM cały czas cos pogarsza i nie zmienai tego
EDM daje zalecenie zużycia produktu w ciągu 2 lat od daty nabycia.
Ja bym (w tym wypadku akurat) nie demonizowała tego faktu. Bo co się ewentualnie może stać po tym czasie?
a-najpewniej nic
b-może skisnąć i za przeproszeniem zaśmierdnąć
c-może zalergizować pechowca
Więc:
w razie a - będę używać dalej
w razie b - wyrzucę
w razie c - zastanowię się czy produkt uczulił wskutek długotrwałego używania czy też wskutek zmian fizykochemicznych zwiazanych z przeterminowaniem.
Ale nie zamierzam się tym martwić na zapas
Póki co, EDM-owe produkty generalnie mi odpowiadają i nie szukam innych minerałków

Edytowane przez rozważna_i_romantyczna
Czas edycji: 2010-04-27 o 22:46
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 08:37   #1417
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
EDM daje zalecenie zużycia produktu w ciągu 2 lat od daty nabycia.
Ja bym (w tym wypadku akurat) nie demonizowała tego faktu. Bo co się ewentualnie może stać po tym czasie?
a-najpewniej nic
b-może skisnąć i za przeproszeniem zaśmierdnąć
c-może zalergizować pechowca
Więc:
w razie a - będę używać dalej
w razie b - wyrzucę
w razie c - zastanowię się czy produkt uczulił wskutek długotrwałego używania czy też wskutek zmian fizykochemicznych zwiazanych z przeterminowaniem.
Ale nie zamierzam się tym martwić na zapas
Póki co, EDM-owe produkty generalnie mi odpowiadają i nie szukam innych minerałków
2 lata?
dobrze, ze wiekszosc rzeczy mam bez LL i mogą siedziec, ale to nieźle, skonczyło się kupowanie na zapas
teraz lepiej kupowac na pół
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 09:40   #1418
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cześć Dziewczyny.

Przepraszam, że tak wbijam się w rozmowę, ale potrzebuję pomocy w doborze odcienia podkładu i korektorów. Nigdy nie używałam minerałów, nawet tych podkładów które zawierają jedynie dodatki (chodzi mi o sypkie podkłady/pudry), dlatego mam z tym ogromny problem.

Przejrzałam bloga Cathy i swatche, po głowie chodzi mi odcień: Buttered Tan i Light Olive, ale to tylko moje domysły i wyniki strzelania. Zdjęcia wychodzą mi średnio, bo ciągle koloryt cery wychodzi zbyt chłodno, albo takie światło jest. Fotki zaraz wrzucę.

Z normalnych podkładów używałam ostatnio: Maybelline Mineral Liquid odcień 020 Nude, Maybelline Dream Satin Liquid odcień 020 Nude, przetestowałam z próbki także Vichy Dermablend w odcieniu 25 i też ładnie się wtopił w mój koloryt cery.

Wychodzi z tego, że cerę mam w ciepłym kolorycie, żółtawym i raczej mam teraz średni odcień, ale bardzo łatwo (i szybko) się opalam.

Formułę wybrałam intensive, bo niestety mam teraz sporo do przykrycia - jestem w trakcie kuracji dermatologicznej.

O ile podkład jakoś tam sobie mniej więcej wybrałam (choć nie wiem czy dobrze) to z korektorami mam ogrooomny problem - nie wiem czy wybrać Mint na zaczerwienienia czy jednak nie, no i koniecznie chciałabym coś pod oczy - mam cienie (na zdjęciu prawie niewidoczne) i chciałabym trochę rozświetlić spojrzenie.

Mogę liczyć na Waszą pomoc?

EDIT: dodaję zdjęcie - bez makijażu oczywiście.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2010-04-28 o 09:51
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:45   #1419
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dostałam dziś odsypkę różu bollywood z wymianki i powiem tyle, głupia ze mnie pipka że go nie wzięłm w Bigu!
A co do LL w produktach-wkurza mnie strasznie,że nawet do reissue'owych produktów go dosypują!W związku z czym mam chyba ze 4 nowe róże i 2 korektory z nim i wcale mnie się to nie podoba...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:28   #1420
aniazett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: połupin lubuskie
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej Dziewczyny,
Od niedawna zaczęłam testować minerałki i bardzo mi się spodobały. Na początku jak tylko przyszła pierwsza próbka (zamówiona na Allegro) pomyślałam,że ten proszek nie może nić zdziałać z moją buźką, na której wiecznie coś się zmienia, a to krostka z tej strony, a to liczne przebarwienia itd. itp. Ale okazało się, że te minerałki całkiem fajnie działają.
Obecnie używam EDM w formule intensive i raczej dłuuugo się to nie zmieni, bo pysk mam jak Shrek...ale chciałam się zapytać odnośnie korektorów,
używam podkładu Buff- light neutral intensive, który korektor będzie pod niego odpowiedni? Chodzi mi głownie o krycie przebarwień potrądzikowych i samych krostek.
Zamówiłam multi intensive, ale sama już nie wiem...
Może Wy mi coś doradzicie, będę niezmiernie wdzięczna

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.

Przepraszam, że tak wbijam się w rozmowę, ale potrzebuję pomocy w doborze odcienia podkładu i korektorów. Nigdy nie używałam minerałów, nawet tych podkładów które zawierają jedynie dodatki (chodzi mi o sypkie podkłady/pudry), dlatego mam z tym ogromny problem.

Przejrzałam bloga Cathy i swatche, po głowie chodzi mi odcień: Buttered Tan i Light Olive, ale to tylko moje domysły i wyniki strzelania. Zdjęcia wychodzą mi średnio, bo ciągle koloryt cery wychodzi zbyt chłodno, albo takie światło jest. Fotki zaraz wrzucę.

Z normalnych podkładów używałam ostatnio: Maybelline Mineral Liquid odcień 020 Nude, Maybelline Dream Satin Liquid odcień 020 Nude, przetestowałam z próbki także Vichy Dermablend w odcieniu 25 i też ładnie się wtopił w mój koloryt cery.

Wychodzi z tego, że cerę mam w ciepłym kolorycie, żółtawym i raczej mam teraz średni odcień, ale bardzo łatwo (i szybko) się opalam.

Formułę wybrałam intensive, bo niestety mam teraz sporo do przykrycia - jestem w trakcie kuracji dermatologicznej.

O ile podkład jakoś tam sobie mniej więcej wybrałam (choć nie wiem czy dobrze) to z korektorami mam ogrooomny problem - nie wiem czy wybrać Mint na zaczerwienienia czy jednak nie, no i koniecznie chciałabym coś pod oczy - mam cienie (na zdjęciu prawie niewidoczne) i chciałabym trochę rozświetlić spojrzenie.

Mogę liczyć na Waszą pomoc?

EDIT: dodaję zdjęcie - bez makijażu oczywiście.
Jeśli mogę coś doradzić z doborem podkładu,a sama miałam ostatnio z tym problem, to wydaje mi się ,że masz raczej neutralny odcień, więc w EDM szukaj w serii buff, ja używam Buff- light neutral i jest ok,a jak się opalę to buff-beige neutral. Wydaje mi się,że mamy podobny kolor cery. A najlepiej zamów kilka próbek z każdej tonacji i maźnij na buźce i szyi, jak się stopi ze skórą to jest git!
Dodatkowo możesz przyłożyć do twarzy biała kartkę i zobaczysz, których tonów jest więcej, żótych , brązowych czy czerownych, a jak po równo to neutralnych.

Edytowane przez aniazett
Czas edycji: 2010-04-28 o 16:21 Powód: znów coś
aniazett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:39   #1421
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez aniazett Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
Od niedawna zaczęłam testować minerałki i bardzo mi się spodobały. Na początku jak tylko przyszła pierwsza próbka (zamówiona na Allegro) pomyślałam,że ten proszek nie może nić zdziałać z moją buźką, na której wiecznie coś się zmienia, a to krostka z tej strony, a to liczne przebarwienia itd. itp. Ale okazało się, że te minerałki całkiem fajnie działają.
Obecnie używam EDM w formule intensive i raczej dłuuugo się to nie zmieni, bo pysk mam jak Shrek...ale chciałam się zapytać odnośnie korektorów,
używam podkładu Buff- light neutral intensive, który korektor będzie pod niego odpowiedni? Chodzi mi głownie o krycie przebarwień potrądzikowych i samych krostek.
Zamówiłam multi intensive, ale sama już nie wiem...
Może Wy mi coś doradzicie, będę niezmiernie wdzięczna
Multitasking Concealer.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 20:24   #1422
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witajcie, mam pytanie odnośnie róży. Otóż szukam czegoś w odcieniu delikatnej brzoskwinki. Zamówiłam Dusty Miller'a jednak na mojej twarzy jest prawie niewidoczny (używam odcienia podkładu Light neutral). W związku z tym chciałabym spytać, jaki byłby odcień pośredni (i bardziej widoczny między Dusty a All smiles, który wydaje mi się już zbyt pomarańczowy...?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:28   #1423
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Witajcie, mam pytanie odnośnie róży. Otóż szukam czegoś w odcieniu delikatnej brzoskwinki. Zamówiłam Dusty Miller'a jednak na mojej twarzy jest prawie niewidoczny (używam odcienia podkładu Light neutral). W związku z tym chciałabym spytać, jaki byłby odcień pośredni (i bardziej widoczny między Dusty a All smiles, który wydaje mi się już zbyt pomarańczowy...?
Nie znam się na pomarańczach więc może nie trafię, ale może summer stroll?

Tutaj Cathy swatche: http://2.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...s-II_III-c.jpg
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:34   #1424
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny od kiedy Oval kosztuje 7$?
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:35   #1425
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Nie znam się na pomarańczach więc może nie trafię, ale może summer stroll?

Tutaj Cathy swatche: http://2.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...s-II_III-c.jpg
Dzięki, zdecydowanie summer stroll najbardziej mi przypada do gustu. Taki sam problem mam z przepieknym, lecz mało widocznym Waffle Cone. Może spróbuję Tea Time.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:36   #1426
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Witajcie, mam pytanie odnośnie róży. Otóż szukam czegoś w odcieniu delikatnej brzoskwinki. Zamówiłam Dusty Miller'a jednak na mojej twarzy jest prawie niewidoczny (używam odcienia podkładu Light neutral). W związku z tym chciałabym spytać, jaki byłby odcień pośredni (i bardziej widoczny między Dusty a All smiles, który wydaje mi się już zbyt pomarańczowy...?
Nie znam All smiles. Używam BLN i brzoskwinkę robi u mnie Siesta. Pisałam o tym więcej jakieś dwie strony wcześniej. Mam naturalnie różowe poliki i lekko pomarańczowa Siesta robi mi właśnie brzoskwinię. Ostatnio noszę ją na przemian z Bollywoodem, w kółko te dwa (Bollywood za chiny nie jest brzoskwiniowy)
I ze Siestą i z Bollywoodem muszę baaardzo uważać, żeby nie wyglądać jak Boryna.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:51   #1427
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Dzięki, zdecydowanie summer stroll najbardziej mi przypada do gustu. Taki sam problem mam z przepieknym, lecz mało widocznym Waffle Cone. Może spróbuję Tea Time.
Ja bardzo lubię Wafelka.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:55   #1428
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię Wafelka.
Jest piękny, ale co z tego jak niewidoczny potrzebuję czegoś mocniejszego
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:26   #1429
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię Wafelka.
Wafelek to mój ulubiony kolor ostatnio!
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 21:30   #1430
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Dziewczyny od kiedy Oval kosztuje 7$?
chyba zawsze był po 7$
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:51   #1431
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Dziewczyny od kiedy Oval kosztuje 7$?

od teraz

moze był tak długo niedostepny żeby ludzie zapomnieli ile kosztował i teraz jest drozszy

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
chyba zawsze był po 7$
nie no był po 6$
wydaje mi się, ze jedyne pędzle po 7$ jakie kupiłam to kabuki i foundation
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:54   #1432
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość

od teraz

moze był tak długo niedostepny żeby ludzie zapomnieli ile kosztował i teraz jest drozszy

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------


nie no był po 6$
wydaje mi się, ze jedyne pędzle po 7$ jakie kupiłam to kabuki i foundation
przed chwilą wróciłam z pracy więc słabo kontaktuję i może faktycznie mi się pokićkało
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 06:45   #1433
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Do zamówień powyżej 38$ dodawane obecnie są próbkowe wersje cieni Uluru Sky oraz That's Super Keen
Poza tym zestaw Utopia Blooms zawierający 25$ cieni (wielkości próbkowe) z pędzelkiem Junior Kabuki, kosztuje obecnie 29$


cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 07:17   #1434
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Do zamówień powyżej 38$ dodawane obecnie są próbkowe wersje cieni Uluru Sky oraz That's Super Keen
Poza tym zestaw Utopia Blooms zawierający 25$ cieni (wielkości próbkowe) z pędzelkiem Junior Kabuki, kosztuje obecnie 29$


właśnie miałam o tym pisać

Chyba się skuszę........
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:40   #1435
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
przed chwilą wróciłam z pracy więc słabo kontaktuję i może faktycznie mi się pokićkało
aż sprawdziłam w arkuszu u Cathy stare zamówienia i 6$
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 19:23   #1436
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dome tez zdrozał na 11 $, bo chyba kosztował 10 $
__________________



LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 19:29   #1437
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witajcie minerałocholiczki .Potrzebuję waszej pomocy,jeżeli to nie ten wątek to nie bijcie.Mam problem z dobraniem sobie odcienia podkładu EDM a,że zmierzam kupić zestaw cieni Utopia to przy okazji chciałabym też wziąć sobie jakieś próbki.Mam cerę (przynajmniej tak mi się wydaje bo mam problem z dokładny określeniem) jasną-średnią o raczej chłodnym,żółtawym odcieniu,jestem zimą.Do tej pory wzięłam Winged butter o.g. ale jest dla mnie za żółty i za słabo kryje i buttered peach intensive i ten jest w ogólnym rozrachunku trochę zbyt jasny i brzoskwiniowy(przez co nie stapia się ze skórą i nie kryje tak jak bym chciała).
Jeżeli chodzi o kolory podkładów drogeryjnych jakich używałam to idealnie pasował mi kolor L'oreala True Match Minerals W1(to był idealnie kolor mojej skóry),Avonovski antystresowy Cream,Bourjois 10 hours sleep effect 74.
Do tego mam pewne problemy z utrzymaniem matu po formule intensive(mam cerę mieszaną,nie bardzo błyszczącą ale taką,na której bardzo kiepsko trzyma się wszelkiego rodzaju makijaż).Czy powinnam skierować się bardziej w kierunku formuły matt,czy może jakoś dodatkowo utrwalić bazę EDM?
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 19:34   #1438
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
Dome tez zdrozał na 11 $, bo chyba kosztował 10 $
no niestety szaleją jak tak przy każdej nowej dostawie pędzli będą podwyższać cenę to niech się cmokają
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 19:50   #1439
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A ja chciałam Dome jak go nie było, a teraz zastanawiam się czy jest mi potrzebny kolejny pędzel.
Trzynasty z EDM.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 20:24   #1440
apropo
Raczkowanie
 
Avatar apropo
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

zamowilam kolekcje z okazji dnia matki dzis o 16:28, a o 19:28 otrzymalam maila, ze juz wyslane
niezle
apropo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.