ząb - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-22, 12:05   #61
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: ząb

ja byłam w poniedziałek na wyrywaniu zeba mądrości

może to dziwne ale podobało mi się jak masz znieczulenie to absolutnie nic nie czujesz tylko słyszysz takie śmieszne "chrum" i ząb wychodzi korkociągiem mi go wyciągali

przepraszam musiałam się tymi wrażeniami z kimś podzielić
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 12:12   #62
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: ząb

Demetria Co tam wyrwanie zęba - taki pikuś

Jak mi wyrywali 7 to mi nie było tak wesoło, sam korzeń został i musieli podważać
Mimo kilku znieczuleń czułam moze nie ból,ale taki ucisk jakby mi ktoś chciał młotkiem rozbić czaszkę
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 12:46   #63
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: ząb

nie straszcie, ja laetem musze osemke (a nawet dwie) wyrwac, bo mi prawie w gardle rosnie...i do polowy ja widac.... i boje sie jak diali

Demetria, a rozcinane dziaslo mialas?
prywatnie bylas?
ile kosztuje taki zabieg?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 12:59   #64
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: ząb

Cytat:
Napisane przez deska123
Hey! Nie lubię chodzić do dentysty, ale jutro chyba będę musiała iść, ponieważ ząb mnie zaczął boleć i to bardzo... czy znacie jakieś sposoby, żeby przestał boleć? Bo wzięłam już dwie tabletki przeciwbólowe i nic to nie dało ... a dalej boli...

A wogóle ten ząb napewno będzie leczony kanalowym i się trochę boję...

Pomóżcie co mogę teraz zrobić żeby przestał boleć?
mi pomaga ibuprom MAX- inny nie pomaga;/
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 13:10   #65
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: ząb

Cytat:
Napisane przez kycia1
mi pomaga ibuprom MAX- inny nie pomaga;/
Mi też zawsze pomagał ,ale lepszy jest Nurofen Ultrafast. Wziełam na wypróbowanie i lepiej działa niż Ibuprom Max
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 14:50   #66
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: ząb

w Wawie jest takie Wojewódzkie Centrum Stomatologii
państwowe, nic nie zapłaciłam za wyrwanie
byłam z tym zębem u chirurga

dostałam dwa zastrzyki, które bardziej bolały mnie niż samo wyrwanie

co do rozcinania dziąsła i skrobania kości (bo tak mnie Pani doktor wcześniej uprzedziła, że to będzie potrzebne) to nic z tych rzeczy nie było, po prostu wbiła mi w zeba taki korkociąg miniaturowy jak do wina, zacisnęła na zębie i zaczęła ruszac na boki, a że głowa mi przy tym latała na wszystkie strony to druga babka mnie za głowę trzymała

obśmiałam się tam na tym fotelu

no a później zaszyła mi ten krater co został po zebie i bye bye
15 minut to wszystko zajęło razem z czekaniem aż znieczulenie się dobrze rozejdzie i wsio

zeba dostałam nawet na pamiatkę

i też czeka mnie wyrwanie pozostałych ósemek

ale chyba mózg mi paruje przez tę dziurę, czuję taką pustkę w sobie czegoś mi brak
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:33   #67
Syla88
Rozeznanie
 
Avatar Syla88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 644
Dot.: ząb

Odświeżę trochę stary temat, ale nie będę zakładać nowego, żeby nie powielać A muszę się podzielić moimi obawami
Dziś o 11 miałam wizytę u dentysty, pani doktor miała wyjąć opatrunek i zaplombować ząb, ale okazało się, że on kwalifikuje się do kanałowego Jak to usłyszałam, to się bardzo przestraszyłam, bo czytałam o tym w internecie wcześniej, że wyciąganie nerwów, czyszczenie kanałów... niezbyt przyjemnie to brzmi. Jak dziś zaczęła mi wiercić to nie wytrzymałam (a zawsze się udawało) i poprosiłam o znieczulenie. Język zdrętwiał, warga też, głupie uczucie. Potem jak wierciła to dalej bolało, ale powiedziała, że te znieczulenia takie są, że mimo że znieczuli to i tak boli :|
Wróciłam do domu, ząb mocno mnie bolał. Coś mi się wydaje, że może źle mi go znieczuliła czy coś, jest taka możliwość? I do tej pory boli strasznie, biorę tabletki, ale one nie pomagają
Jak długo ząb się zatruwa? Tzn jak długo boli? Są jakieś sposoby, by bolało mniej? Okłady, czy coś? Z góry dziękuję za pomoc.
Syla88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 07:52   #68
Firlejka
Raczkowanie
 
Avatar Firlejka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chrząszczłewoszyce, Powiat Łękołowy ;-)
Wiadomości: 324
Dot.: ząb

Cytat:
Napisane przez Syla88 Pokaż wiadomość
Odświeżę trochę stary temat, ale nie będę zakładać nowego, żeby nie powielać A muszę się podzielić moimi obawami
Dziś o 11 miałam wizytę u dentysty, pani doktor miała wyjąć opatrunek i zaplombować ząb, ale okazało się, że on kwalifikuje się do kanałowego Jak to usłyszałam, to się bardzo przestraszyłam, bo czytałam o tym w internecie wcześniej, że wyciąganie nerwów, czyszczenie kanałów... niezbyt przyjemnie to brzmi. Jak dziś zaczęła mi wiercić to nie wytrzymałam (a zawsze się udawało) i poprosiłam o znieczulenie. Język zdrętwiał, warga też, głupie uczucie. Potem jak wierciła to dalej bolało, ale powiedziała, że te znieczulenia takie są, że mimo że znieczuli to i tak boli :|
Wróciłam do domu, ząb mocno mnie bolał. Coś mi się wydaje, że może źle mi go znieczuliła czy coś, jest taka możliwość? I do tej pory boli strasznie, biorę tabletki, ale one nie pomagają
Jak długo ząb się zatruwa? Tzn jak długo boli? Są jakieś sposoby, by bolało mniej? Okłady, czy coś? Z góry dziękuję za pomoc.
Miałam kanałowo leczonego zęba. Górną szóstkę miałam 3 razy zatruwaną. Podczas wyciągania nerwa, czyszczenia i wypełniania kanałów nie dostałam żadnego znieczulenia. nie było potrzeby - ząb był dobrze zatruty. Podczas leczenia kanałowego nie odczuwałam żadnego bólu.
__________________
Firlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 08:27   #69
lajla91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: ząb

cześć mam pytanko... jestem z krk i szukam dobrego dentysty mój niestety wyjechal gdzieś daleko, a ja zostałam z rozgrzebanym zębem czy jest tu może jakaś Krakowianka, która orientuje się gdzie jest jakiś dobry dentysta? z góry dziękuję
lajla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 21:29   #70
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: ząb

Witajcie, nie wiem czy to dobre miejsce ale lepszego nie mogłam znaleźć... mam taki problem otóż, półtora roku temu dentystka założyła mi opatrunek po 6 miesiącach miałam przyjść na usunięcie ale niestety, Pani doktor pojechała na urlop i nie uwierzycie ale zapomniałam o tym ... po pół roku jak przeraził mnie czarny osad na 2 zębach przypomniałam sobie... i bałam się jakoś iść, wgl mnie to nie boli no tylko gdy niektóre kawałeczki odpadają ale jak myślicie? bd chciał mi go dentysta teraz wyrwać przez to czy coś, skoro nie bolą mnie te zęby ani nic?
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 22:46   #71
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Odp: ząb

Idz do dentystki, ona oceni stan twoich zebow a nie obce osoby na forum. Mozliwe, ze prochnica ci sie zrobila i stad ten kolor. Im dluzej zwlekasz, tym gorzej, a poltora roku z dziura chodzix to kupa czasu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 23:18   #72
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: ząb

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Witajcie, nie wiem czy to dobre miejsce ale lepszego nie mogłam znaleźć... mam taki problem otóż, półtora roku temu dentystka założyła mi opatrunek po 6 miesiącach miałam przyjść na usunięcie ale niestety, Pani doktor pojechała na urlop i nie uwierzycie ale zapomniałam o tym ... po pół roku jak przeraził mnie czarny osad na 2 zębach przypomniałam sobie... i bałam się jakoś iść, wgl mnie to nie boli no tylko gdy niektóre kawałeczki odpadają ale jak myślicie? bd chciał mi go dentysta teraz wyrwać przez to czy coś, skoro nie bolą mnie te zęby ani nic?
Skoro Cie jeszcze nie bola to jest szansa ze bedzie ok, kiedy zaczna bolec sprawa bedzie o gorsza. Idz do dentysty jak najszybciej.
Dentysta bez twojej zgody nie wyrwie Ci zeba.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.