Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc? - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-02, 06:36   #5011
zip sklad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: WINTERFELL
Wiadomości: 587
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

kreska333, ale Ci zazdroszcze tych 2 pieskow, ja tez bym chciala, w przyszlosci jak beda warunki, to napewno wezme, Daisy bardzo kocha yorki, bo sa male i mile jak on, ale na 2 nawet male ja juz czasu nie mam, bo one sa bardzo zajmujace, aquapark poszedl sie dzis gonic, bo leje i brzydka pogoda, zimno, wiec bez auta lipa. zostaje restauracja, Transformersy i zakupy, ale dobre i to. pumas fajnie, ze Ci sie tak dobrze trafilo z tym socjalem. ja w moprze nie mam na co liczyc niestety, to kolejny minus panstwowej pracy, tym bardziej, ze tam umowa zlecenie tylkowrr. co mi tez nie pasuje. najbardziej by mi na dofinansowaniu do podyplomowki zalezalo. TŻt ma w Lerroyu tylko silownie za free, nic wiecje, ale On nie lubi i nie ma czasu chodzic, wiec nigdy nie byl i nie korzysta, milego dnia, pozdrawiam.
tak a propo, to wczoraj byl Swiatowy Dzien Psa, ale nikt o tym nic ani slowa, oj nieladnie
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/1...sa_146694.html

Edytowane przez zip sklad
Czas edycji: 2011-07-02 o 09:32
zip sklad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 10:12   #5012
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez Selene _ Pokaż wiadomość
no coś Ty, B/C to fajny rozmiar, chyba taki najbardziej optymalny nie wiem, czy Twój facet byłby szczęśliwy, gdybyś przeskoczyła do rozmiaru A
Nie nie byłby, zapewne, ale trudno - ja bym była
Cytat:
Napisane przez Selene _ Pokaż wiadomość
painka, o, okulary też mamy, o tyle dobrze
Dziewczyny, okulary to chyba nie jest bonus ani dobra wola pracodawcy, tylko ustawowy obowiązek, gdy pracujemy przy kompie. Open to correction on this one, ale tak mi się wydaje.

Pumas, świetny pakiet, pozazdrościć - cieszę się i mam nadzieję że będzie Ci się dobrze tam pracowało (będzie na pewno!).

W ogóle, to szybko się ogarniasz w nowych obowiązkach, jestem pod wrażeniem - ja w obecnej pracy szkoliłam się prawie miesiąc, zanim mnie dopuścili do zrobienia czegokolwiek, i to mam na myśli pojedyncze księgowania czy zatwierdzenia a są i tacy, co się szkolą 3 miesiące (osoba szkoląca mnie poszła na zwolnienie po półtorej miesiąca).
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 11:35   #5013
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Painka, tez masz super warunki, wg mnie dużo lepsze od moich Ja moich jeszcze nie sprawdziłam, poza tym zobaczymy, czy teoria = praktyka Bo wiecie jak to jest, dużo obiecują, a moga mało z tego zrobić.
Zawsze sobie ceniłam umowe o prace i od 2 roku studiow juz taka miałam, nigdy nie byłam na zleceniu, ale byłam na umowie o dzieło. Nie polecam!

Selene, wtedy wybrałam branze edukacyjną, odrzuciłam odzieżową. Ale nie o branze się tu rozchodziło, ale bardziej o firmę i obowiazki.
Ja nie noszę okularów, podobno nie muszę (choć wg mnie mam dużo słabszy wzrok niz kiedyś, no ale okulista wie lepiej), więc i nikt mi nie dofinansuje moich wypasionych zerówek ;-)

Anka, projekt rusza za jakiś czas, więc nie ma miejsca na miesieczne szkolenia - mam się uczyć na ew. błedach, ale od razu zostałam dopuszczona do wszystkiego, dostałam wszystkie pełnomocnictwa i jadę z koksem Nie powiem, zeby to bylo dla mnie komfortowe, ale jest tak duzo pracy, a nas tak mało na razie, ze każdy robi wszystko - nawet to, co nie nalezy do jego obowiazkow.
Właściwie w zadnej pracy nie miałam miesiecznych szkolen - widocznie moje obowiazki nie były tak skomplikowane, by mnie miesiacami wdrazac.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 11:54   #5014
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Chyba czas założyć nową odsłonę wątku

Jeszcze w kwestii tych okularów. Orientujecie się może, czy pracodawca ma obowiązek dofinansować również szkła kontaktowe, zamiast zwykłych okularków?

Pumas, sama nie wiem czy chodzi o skomplikowanie obowiazków. Do pewnego momentu pewnie tak, ale też o szczęście osoby szkolonej ja się szkoliłam półtorej miesiaca, tu na miejscu (tzn. na zastępstwie, bo jak już dostałam swoje stanowisko, to musiałam pojechać na półtorej miesiąca na szkolenie za granicę bo tu nie było komu mi tego pokazać) ale znam i takich co się 3 miesiące szkolili na zastępstwo, w tym za granicą
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 12:04   #5015
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

anka, gdzieś słyszałam, że szkła kontaktowe też się dofinansowuje

a ja mam niedługo egzaminy na studia drugiego stopnia ;p wybrałam 2 kierunki, nieoszczędnie, bo 85 zł za każdy... no ale mam nadzieję, że dane mi będzie zodbywać tytuł mastera w zamian za magistra

chyba rzeczywiście czas na nową część :P
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 12:55   #5016
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Kto zakłada nową część?
Anka, Ty to miałaś fajnie, zagraniczne szkolenie... też bym chciała pomieszkać 1,5 miesiąca w słonecznym kraju
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 13:01   #5017
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Kanada nie była wtedy słoneczna, to był październik / listopad

Puma to może Ty załóż? Masz doświadczenie
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 13:09   #5018
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Ejj no sorrryyyyyy wolałabym niesłoneczną Kanadę niż Polskę

Poczekamy aż ktoś inny założy
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 13:34   #5019
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

No to ja założę
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 14:27   #5020
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

No to ZAMYKAMY !!!!!!!!!!!!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 10:16   #5021
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Nowa część https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=541737
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 12:54   #5022
OlaaaM6
Raczkowanie
 
Avatar OlaaaM6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 77
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Oj to zależy. Jak jechałyście autokarem to z pewnością było taniej, wejście gdziekolwiek też pewnie tańsze bo mieliście bilety grupowe itd. My teraz byliśmy z TŻ w Pradze i naprawde jak się chce to można zejsc z kosztów.
Początkowo planowaliśmy jechac pociągiem, ale okazało się że na trasy międzynarodowe nie obowiązują zniżki studenckie, więc za bilet wychodziło 410zł od osoby! 820zł za 2 osoby za sam dojazd, więc zdecydowaliśmy się pojechac te 1300km samochodem i wyniosło nas to 400zł, czyli po 200 na osobę
Painka please napisz mi cos więcej o tej wycieczce, jakie były całkowite koszty, gdzie nocleg mieliście itp? wybieram sie z chłopakiem we wrześniu do Pragi i każda informacja będzie na wagę złota
OlaaaM6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 13:48   #5023
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez OlaaaM6 Pokaż wiadomość
Painka please napisz mi cos więcej o tej wycieczce, jakie były całkowite koszty, gdzie nocleg mieliście itp? wybieram sie z chłopakiem we wrześniu do Pragi i każda informacja będzie na wagę złota
ja nie Painka, ale polecam polować na pociągi do Pragi za 19 euro jest jakas określona pula biletów w tej cenie, potem są po 29e , a kolejne hiper drogie Chyba 2 miesiace wcześniej zaczyna się sprzedaż tych biletów
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.