2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 16:45   #2341
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez aaagga Pokaż wiadomość
Niestety wiem coś już o leżeniu, ale liczę że 7.10.2011 dowiem sie że te brudzenia nie maja nic wspólnego z dzieckiem i że mogę choć wyjść na spacer czasami.
W sobotę wieczorem byłam 10 minut na ławeczce przed domem i w niedziele rano podwójne brudzenie serio dziewczyny: ja się boje nawet usiąść na łóżku żeby nie było gorzej

ja sie nawet zapisałam na basen ale nastepnego dnia trafiłam do szpitala a liczyłam na wiekszą aktywność fizyczna w II trymestrze. Ciekawe jak urodzę to dziecko całkowicie bez kondycji...
mi moja gin mowi, ze plamienia moga byc spowodowane lozyskiem przodujacym... sprawdzali u ciebie polozenie lozyska?
Bo jesli u ciebie jest taki przypadek, to tak czy inaczej jest to wskazanie do cc

w kazdym badz razie trzymam mocno kciuki, zeby bylo dobrze


A ja dzis bylam na kontroli, prawie wszystko ok. Prawie, bo przyplatala mi sie jakas grzybica , ale tak to w porzadku, fasolka rosnie poprawnie, lolzysko ok, szyjka ma 4,5 cm, takze tez w porzadku. Dostalam tez magnez na skurcze i twardnienie brzucha.
A na nastepnej wizycie bedzie duze usg, z dokladnym sprawdzeniem wszystkich narzadow, moze uda sie tez poznac plec, no i zabeiram tez wtedy tzta
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:47   #2342
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

No jak nie mam co robić to na wątku cisza a jak Was na chwilę zostawię to produkcja kwitnie.
Robię placuchy-racuchy od Aguśki. SĄ PYSZNE!!!
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:49   #2343
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
dagirll, pierwszą rozłąkę z mężem (gdy wyjechał w delegację) przeżyłam tak mocno, że zapisałam się na kurs na prawo jazdy, chodziłam na wszystkie zajęcia. Potrafiłam przejść jakieś 10 km spacerkiem (zimą!) aby tylko nie wracać do domu a potem jechać na kurs. No ale to tylko 3 razy w tygodniu. I tak byłam około 20 w domu i co dalej ze sobą zrobić.
Po kilku tygodniach było lżej i lżej. Potem z kazdym wyjazdem jakoś to było. A później nawet mi pasowało, że męża nie ma, bo ja miałam czas aby posiedzieć u rodziny, znajomych. Nie miałam niemal żadnych obowiązków, bo czy zjadłam obiad na mieście czy zjadłam kilka kanapek to nie miało dla mnie znaczenia. Wracał na weekend, spędziliśmy 2,5 dnia razem, czasem gdzieś wyjechaliśmy.
Teraz na nowo przyzwyczaiłam się, że jest w domu i jakby oznajmił mi, że będzie wyjeżdżał, na pewno ciężko bym to zniosła.
Ale do rozłąki można się przyzwyczaić. Tak trochę...

Tak, to jest bardzo trudne Wydaję się, że nic się niby nie dzieje, chwilowa rozłąka, ale można przeżyć, to okropnie Pocieszyłaś mnie jednak, że później będzie lżej, że da się powiedzmy trochę przyzwyczaić... Ja się właśnie zastanawiałam, czy będzie jeszcze gorzej jak minie trochę czasu czy może lepiej już... Najgorsze jest jednak, to, że odliczam dni do tego listopada, a może być tak, że nie przyjedzie, to jest najgorsze.. Nie wiem co zrobię.. Załamię się totalnie.. W ogóle, to miał nie jechać... Niestety jego rodzice straszną presje wywołali i nie dało się normalnie tego wszystkiego załatwić ....
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:51   #2344
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od lekarza. Nadal zakaz współżycia bo kosmówka nisko ułożona, ale pani powiedziała że z reguły podnoszą się wyżej i mam się nie przejmować. Przy normalnym funkcjonowaniu nic sie nie stanie, tylko przy stosunku może zostać przerwana. Więc już się tak mocno nie zamartwiam
Maleństwo ma 14 cm no i poznałam płeć, będzie CHŁOPIEC mąż jest wniebowzięty ja zresztą też bo w rodzinie mojej i męża od ostatnich pięciu lat same dziewczyny się rodziły, więc w końcu jakaś odmiana Maluch ostatnio spał i miałam doła że się wogóle nie ruszał, dziś sobie z nim porozmawiałam przed wyjściem że ma ładnie nóżki rozłożyć no i posłuchał baaaaa nawet mi pomachał
Super!!!!! Gratuluję chłopca Ja jutro idę na USG, ale pewnie jeszcze nic nie będzie widać
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:53   #2345
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od lekarza. Nadal zakaz współżycia bo kosmówka nisko ułożona, ale pani powiedziała że z reguły podnoszą się wyżej i mam się nie przejmować. Przy normalnym funkcjonowaniu nic sie nie stanie, tylko przy stosunku może zostać przerwana. Więc już się tak mocno nie zamartwiam
Maleństwo ma 14 cm no i poznałam płeć, będzie CHŁOPIEC mąż jest wniebowzięty ja zresztą też bo w rodzinie mojej i męża od ostatnich pięciu lat same dziewczyny się rodziły, więc w końcu jakaś odmiana Maluch ostatnio spał i miałam doła że się wogóle nie ruszał, dziś sobie z nim porozmawiałam przed wyjściem że ma ładnie nóżki rozłożyć no i posłuchał baaaaa nawet mi pomachał
Gratuluje Ale Ci fajnie, że już znasz płeć i że jest ta którą chcieliście I na dodatek grzeczny i posłuszny... To już możesz wybierać imię i kupować ciuszki dla małego mężczyzny
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:53   #2346
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Tak, to jest bardzo trudne Wydaję się, że nic się niby nie dzieje, chwilowa rozłąka, ale można przeżyć, to okropnie Pocieszyłaś mnie jednak, że później będzie lżej, że da się powiedzmy trochę przyzwyczaić... Ja się właśnie zastanawiałam, czy będzie jeszcze gorzej jak minie trochę czasu czy może lepiej już... Najgorsze jest jednak, to, że odliczam dni do tego listopada, a może być tak, że nie przyjedzie, to jest najgorsze.. Nie wiem co zrobię.. Załamię się totalnie.. W ogóle, to miał nie jechać... Niestety jego rodzice straszną presje wywołali i nie dało się normalnie tego wszystkiego załatwić ....
Może już o tym pisałaś, ale nie załapałam: czemu wyjechał? Do pracy? No i czy daleko?
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:55   #2347
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Aguśkaa, karolca- dzięki na pewno coś wypróbuje, dzisiaj pewnie miodek bo mam w domu i uwielbiam a jutro zakupię ten płyn


aalegna- super wieści
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 16:57   #2348
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Gratuluje Ale Ci fajnie, że już znasz płeć i że jest ta którą chcieliście I na dodatek grzeczny i posłuszny... To już możesz wybierać imię i kupować ciuszki dla małego mężczyzny
oj tak teraz to dopiero wpadne w szał zakupów
a ze złych wieści to od ostatniej wizyty czyli przez m-c 2 kg przytyłam, a moja waga w domu mnie kłamie że tylko 1 kg

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Super!!!!! Gratuluję chłopca Ja jutro idę na USG, ale pewnie jeszcze nic nie będzie widać
To trzymam kciuki żeby ci chociaż maleństwo pomachało
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:58   #2349
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Tak, to jest bardzo trudne Wydaję się, że nic się niby nie dzieje, chwilowa rozłąka, ale można przeżyć, to okropnie Pocieszyłaś mnie jednak, że później będzie lżej, że da się powiedzmy trochę przyzwyczaić... Ja się właśnie zastanawiałam, czy będzie jeszcze gorzej jak minie trochę czasu czy może lepiej już... Najgorsze jest jednak, to, że odliczam dni do tego listopada, a może być tak, że nie przyjedzie, to jest najgorsze.. Nie wiem co zrobię.. Załamię się totalnie.. W ogóle, to miał nie jechać... Niestety jego rodzice straszną presje wywołali i nie dało się normalnie tego wszystkiego załatwić ....
Odliczaj dni do listopada Nawet jeśli sie nie uda w listopadzie, to później do stycznia już będzie krócej, bo tak się załamiesz taką perspektywą... A jak w listopadzie sie nie uda to na święta zostaniesz sama?
Z czasem będzie na pewno lepiej, wiem po sobie
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:03   #2350
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Aalegna gratulacje chłopca!!
I wszystkim mamom dobrych wieści na USG
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:08   #2351
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Aalegna gratulacje Mój TŻ by się bardzo cieszył z chłopca a wygląda na to, że będzie dziewczę
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 17:09   #2352
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Co do chrapania...mój mąż też strasznie chrapie i czasami w każdej pozycji jak jest zmęczony . No masakra. I w niektórych wypadkach pomaga jedynie przeprowadzka na sofę
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:32   #2353
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Może już o tym pisałaś, ale nie załapałam: czemu wyjechał? Do pracy? No i czy daleko?
Wyjechał do Hiszpanii na wymianę. Na studia z erasmusa. On twierdzi, że, dużo mu, to da jeśli chodzi o wykształcenie, ja myślałam o tym jak o przygodzie bardziej niż korzyściach w przyszłości Dlatego nawet jak nie byłam w ciąży, byłam na NIE. Nie chciałam, żeby jechał.Później plan by, że po prostu pojedziemy tam razem. Dowiedziałam się w miedzy czasie o ciąży i dużo się zmieniło, tam gorąco, jak miałabym się porozumieć z lekarzem? I masa innych rzeczy nan NIE. Bilet miałam kupiony, ale dogadaliśmy się, ze pojedzie tylko na te 1,5 miesiąca na kurs Hiszpańskiego i wróci.. Poźniej w styczniu pojedzie tylko na egzaminy też na jakieś 1,5 miesiąca...Przed samym wyjazdem zrezygnował z wyjazdu, niestety jego rodzice.. Straszne ciśnienie mają na kształcenie się i uważają, ze, to jego "życiowa szansa" zaczęli mu robić jakieś ultimatum.. Ehhh nie będe się wdawać w szczegóły, ale przyparli go do muru... I pojechał mimo braku mojej akceptacji.. I tak cały czas biją się myśli...



Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Odliczaj dni do listopada Nawet jeśli sie nie uda w listopadzie, to później do stycznia już będzie krócej, bo tak się załamiesz taką perspektywą... A jak w listopadzie sie nie uda to na święta zostaniesz sama?
Z czasem będzie na pewno lepiej, wiem po sobie

Nie umiem inaczej i tak odliczam, może dlatego, że dopiero 3 dzień... Jak się nie uda w listopadzie, to nie wiem czy przyjedzie na święta.. Zresztą i tak spędzamy osobno święta ja u siebie on u siebie, bo oboje mieszkamy jeszcze z rodzicami na czas ciąży, dopiero jak się dzidziuś urodzi, no przed porodem przeprowadzimy się do mieszkania, które mam i czekam na decyzje czy zamienią je na większe, bo tam jest 18m2 Także nie da rady tam mieszkać w trójkę, to już kompletny szał, wstawiłabym łóżeczko i nie miałabym się jak ruszyć... Zobaczymy jak, to będzie... Martwię się.. A na dodatek moja siostra i mi truje żebym nie stresowała się, bo ona miała stresy w ciązy i poroniła w piątym miesiącu
__________________








Edytowane przez dagirll
Czas edycji: 2011-09-26 o 17:33
dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:35   #2354
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

witam

ja umieram podziebiona jestem, w nocy spac nie umiem albo nie umiem zasnac,albo snią mi sie pierdoły albo latam siu siu, czasem musze sie tez napic ;/


pozatym mam jeszcze 3 tabletki nysttyny a juz mm dosc bo mnie n dole suchość wziela, mdłości mam i czasem mnie goni czyli wszystkie skutki uboczne jkie mog byc ;/
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:41   #2355
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

aalegna- gratuluję mężczyzny ja mam usg w środę ale jeszcze dużo za wczesnie żeby coś zobaczyc na razie modlę się żeby dzidzia się rozwijała prawidłowo żeby nie było żadnych złych wiadomości.



Co do chrapania u mnie jest to sprawa notoryczna noc w noc także albo właśnie kuksaniec w bok albo jasiek na buzię lekki kopniaczek :d wszystko skutkuje obróceniem się na drugi bok

skonczylam wlasnie prasowanie masakra ile tego było samych koszul Tżta 12 a gdzie reszta w każdym bądź razie zajeło mi to 3 godziny a w prasowaniu koszul to juz mam mistrza
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:44   #2356
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

aalegna, pokolorowałam Cię na liście
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:47   #2357
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

a ja mam gastrofaze i zazeram salatke gyros :PP
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:49   #2358
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Ja dowiem się płci dopiero w listopadzie...a już nie mogę się doczekać...
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:51   #2359
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
aalegna, pokolorowałam Cię na liście
hehe... poki co nasza pierwsza "kolorowa" mamusia


A tak w ogole, to co jest z Szajajaba? Gdzies miala jechac, czy cos? Moze przegapilam
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 18:52   #2360
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Gucia...Szajajaba nas opuściła
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:54   #2361
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

co do gastrofazy to ja pochlaniam bulkez szynka serem i kiszonym ogorem a drugie pół z serkiem topionym ziolowym rowniez z ogorem:P
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:57   #2362
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Gucia...Szajajaba nas opuściła
kurcze, szkoda ... nie wiedzialam
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 19:01   #2363
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od lekarza. Nadal zakaz współżycia bo kosmówka nisko ułożona, ale pani powiedziała że z reguły podnoszą się wyżej i mam się nie przejmować. Przy normalnym funkcjonowaniu nic sie nie stanie, tylko przy stosunku może zostać przerwana. Więc już się tak mocno nie zamartwiam
Maleństwo ma 14 cm no i poznałam płeć, będzie CHŁOPIEC mąż jest wniebowzięty ja zresztą też bo w rodzinie mojej i męża od ostatnich pięciu lat same dziewczyny się rodziły, więc w końcu jakaś odmiana Maluch ostatnio spał i miałam doła że się wogóle nie ruszał, dziś sobie z nim porozmawiałam przed wyjściem że ma ładnie nóżki rozłożyć no i posłuchał baaaaa nawet mi pomachał
to cudowne wiadomosci
Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
A ja dzis bylam na kontroli, prawie wszystko ok. Prawie, bo przyplatala mi sie jakas grzybica , ale tak to w porzadku, fasolka rosnie poprawnie, lolzysko ok, szyjka ma 4,5 cm, takze tez w porzadku. Dostalam tez magnez na skurcze i twardnienie brzucha.
A na nastepnej wizycie bedzie duze usg, z dokladnym sprawdzeniem wszystkich narzadow, moze uda sie tez poznac plec, no i zabeiram tez wtedy tzta
to super, ze wszystko ok
a ja tez biore leki p/grzybicze bo po antybiotyku niestety mnie nie ominela.
Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
No jak nie mam co robić to na wątku cisza a jak Was na chwilę zostawię to produkcja kwitnie.
Robię placuchy-racuchy od Aguśki. SĄ PYSZNE!!!
ciesze sie
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 19:01   #2364
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
co do gastrofazy to ja pochlaniam bulkez szynka serem i kiszonym ogorem a drugie pół z serkiem topionym ziolowym rowniez z ogorem:P
nie kus :P
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 19:06   #2365
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

dagirll wspolczuje wyjazdu meza, to musi byc przykre...
ja tylko rozstalam sie ze swoim facetem raz (obecnym mezem) jak jeszcze nie bylismy zareczeni, kiedy poszedl do wojska. Ale to co innego, ja nie bylam wtedy w ciazy, bylam mlodziutka, nie mieszkalismy jeszcze razem, ale to bylo po 3 latach wspolnego bycia i przyznam ze bylo mi bardzo zle, wiec domyslam sie co mozesz czuc. Ale masz nas, zawsze mozesz sie nam wygadac, pozalic
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 19:14   #2366
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
witam

ja umieram podziebiona jestem, w nocy spac nie umiem albo nie umiem zasnac,albo snią mi sie pierdoły albo latam siu siu, czasem musze sie tez napic ;/


pozatym mam jeszcze 3 tabletki nysttyny a juz mm dosc bo mnie n dole suchość wziela, mdłości mam i czasem mnie goni czyli wszystkie skutki uboczne jkie mog byc ;/
współczuje, trzymaj się cieplutko, ehss powoli taka pora roku się zbliża że każda z nas będzie narażona na katarzysko

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
aalegna, pokolorowałam Cię na liście
super
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 19:17   #2367
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Wlaczylam dzis swoja ulubiona muzyczke i potanczylismy z Filipem jeszcze przed jego spankiem i powiem Wam zezupelny brak formy, zadyszka po 5 minutach tanca jak nie wiem
a ja potrafilam cala noc przetanczyc
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 19:35   #2368
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Aguśka, ja teraz jak idę na spacer to wlokę się jak stara babcia .

Kolejny "hicior" FB ...ale przynajmniej trochę prawdy w tym jest
Cytat:
Mówi się, że mężczyźni są silniejsi od kobiet. Mogą nosić dziecko w swoich brzuchach przez 9 miesięcy? Mogą gotować, sprzątać i rozmawiać przez telefon w tym samym czasie? Mogą chodzić w butach na 10cm obcasie przez cały dzień? Mogą przepłakać całą noc i wstać rano jakby nic się nie stało? Panowie, nie zapominajcie: KOBIETA jest tylko bezbronna w momencie, kiedy lakier schnie na jej paznokciach!!! Wklej to, jeśli jesteś silną kobietą
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 19:39   #2369
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

tikki ja tez, tylko moj syn chodzi wolniej ode mnie, a za reszta nie moge nadazyc
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 19:39   #2370
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Oglądacie rozmowy w toku?? . Kurde...jak można krzywdzić tak własne dzieci? Jak te maluszki, które od 3-roku życia malują się i nakładają na siebie tony balsamów, będą wyglądać za kilkanaście lat
beznadzieja!!!!!!!!!!!!!

karolca ja bez miodu i cytryny co chwila siusiam
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.