Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2012 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-28, 08:42   #3061
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

ja rozumiem ze nie owlno zbytr duzo w sensie nei wiem 30 kg przytyc ale czasem przed ciaza kobiety maja niedowage i tyja wiecej ja np przytylam w pierwszej 25 i jakis problemow gin nie robil teraz za to cos cuje ze maks 15 bede miala do konca aczkolwiek w ostanich 2 miesiacach najwecej sie tyje;] wezcie pod uwage ze zawsze w zime i tak sie przybiera na wadze bo to jest naturalne w lato sie zas chudnie wiec glowa do gory;]


emigra = podaj link do plaszyku ja jeszcze nie kupuje chyba od meza wezme lub plascz bede otwarty nosic a kupie grube dlugiew swetry ;] ponczo i dam rade -chyba haha
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:48   #3062
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Mi gin powiedziała ostatnio, że ona to mi na całą ciążę daje 9 kg - po jednym na miesiąc, a ja nie jestem nawet w połowie i już przytyłam ok. 7 kg, ale wg karty ciąży na szczęście mniej, bo była zakładana w 8tc, a do tego czasu już przytyłam ponad 2



Ja sobie postanowiłam, że słodycze jem tylko w weekend i to z umiarem w tygodniu to tylko ewentualnie płatki śniadaniowe czekoladowe, szklanka kakao lub kubeczek monte jak już na prawdę będę chciała słodkiego Na razie wytrzymuję, ale nie wiem jak długo
A wybieram się do domu na długi weekend i trochę km mam do przemierzenia, a dziś jeszcze pewnie będzie ruch na drodze



Chyba przez całą drogę nic nie zjem ze strachu, żeby nie zwrócić... Ruszam o 14.10 trzymajcie kciuki
Powodzenia w drodze, żebyś miała wygodne siedzenie i w razie co śmiało proś kierowce o zatrzymanie się, ale miejmy nadzieję,że nie będzie to konieczne.
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:50   #3063
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Dziewczynki kupilyscie juz kurteczki zimowe? Albo myslalyscie nad nimi? Mnie moja juz tak cisnie ze dluzej jak 2 tygodnie jej nie ponosze i zamowilam sobie z all plaszczyk ciazowy za jedyne 133 zl ciekawe jak sie sprawdzi, no ale musialam wymierzyc zeby miec zapas w brzuszku - oby wystarczylo Bo wczoraj mierzylam w Orsay'u kurtki, maja swietne fasony i plaszczyki tez ale kurcze jednak w tym brzuszku to nie bedzie potem miejsca..... bylyby takie na teraz - ewentualnie do konca grudnia u mnie (7 miesiac).

W ogole to zastanawiam sie ile cm przez ciaze przybywa w brzuszku?
Pochwal się jaki to płaszczyk? tez szukam, choc w razie czego mam płaszcz od mamy, troszkę za duży na mnie, ale jak brzuszek urośnie to będzie ok.
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:54   #3064
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
ja rozumiem ze nie owlno zbytr duzo w sensie nei wiem 30 kg przytyc ale czasem przed ciaza kobiety maja niedowage i tyja wiecej ja np przytylam w pierwszej 25 i jakis problemow gin nie robil teraz za to cos cuje ze maks 15 bede miala do konca aczkolwiek w ostanich 2 miesiacach najwecej sie tyje;] wezcie pod uwage ze zawsze w zime i tak sie przybiera na wadze bo to jest naturalne w lato sie zas chudnie wiec glowa do gory;]


emigra = podaj link do plaszyku ja jeszcze nie kupuje chyba od meza wezme lub plascz bede otwarty nosic a kupie grube dlugiew swetry ;] ponczo i dam rade -chyba haha
Otóż to , pewnie jak organizm ma mniej zapasów to w ciąży więcej gromadzi, a ten co już ma to nie musi ,mój gin był ze mnie zadowolony , bo spodziewał się ,że pójdę mocno w górę, ale na szczęście nie było tak źle.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
ja rozumiem ze nie owlno zbytr duzo w sensie nei wiem 30 kg przytyc ale czasem przed ciaza kobiety maja niedowage i tyja wiecej ja np przytylam w pierwszej 25 i jakis problemow gin nie robil teraz za to cos cuje ze maks 15 bede miala do konca aczkolwiek w ostanich 2 miesiacach najwecej sie tyje;] wezcie pod uwage ze zawsze w zime i tak sie przybiera na wadze bo to jest naturalne w lato sie zas chudnie wiec glowa do gory;]


emigra = podaj link do plaszyku ja jeszcze nie kupuje chyba od meza wezme lub plascz bede otwarty nosic a kupie grube dlugiew swetry ;] ponczo i dam rade -chyba haha
ja kupiłam sobie płaszczyk w tesco za chyba 100, wielki jest w obwodzie, ale w ramionach ok, w poprzedniej ciązy nosiłam kurtkę męża, wyglądałam uroczo ale rodziłam w styczniu to za dużo nie wyłaziłam na te mrozy, no i szybko ciemno było
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:56   #3065
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Evvcia i Desia udanych podrozy

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Hej, z tą wagą to też zależy kto z jaką startuje ja jestem na plusie 4,5, w poprzedniej całej przybrałam 7 , zdażył mi się raz większy skok właśnie coś koło 5 miesiąca , a potem już malusio szło w górę,więc Emigra może u Ciebie też ta kbędzie, ja w każdym bądź razie liczę na to ,że się w 7-8 kg zamknie waga.
wow, zazdroszcze takiej wagi no i mam nadzieje ze bedzie jak mowisz ... choc niektorzy twierdza ze w 3 trym najwiecej przybywa, inni ze nie ... ech.
Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
czesc Dziewczynki,
dzisiaj rano cos fajnego nam sie przydarzylo, Tz chwile po budziku przewrocil sie na drugi bok i polozyl reke na moim brzuchu (jemu to sie czesto nie zdaza...wiec sie ciesze jak kladzie reke)...i dzidzia tak zaczela kopac...ze zaniemowil i pyta to dziecko tak kopie????? byl w szoku..ja tez, bo kopalo pierwszy raz tak mocno...takie powitanko dalo tatusiowi
zazdraszczam, moje tatusia jeszcze nie skopalo ...
Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
ja rozumiem ze nie owlno zbytr duzo w sensie nei wiem 30 kg przytyc ale czasem przed ciaza kobiety maja niedowage i tyja wiecej ja np przytylam w pierwszej 25 i jakis problemow gin nie robil teraz za to cos cuje ze maks 15 bede miala do konca aczkolwiek w ostanich 2 miesiacach najwecej sie tyje;] wezcie pod uwage ze zawsze w zime i tak sie przybiera na wadze bo to jest naturalne w lato sie zas chudnie wiec glowa do gory;]


emigra = podaj link do plaszyku ja jeszcze nie kupuje chyba od meza wezme lub plascz bede otwarty nosic a kupie grube dlugiew swetry ;] ponczo i dam rade -chyba haha
Ja tez chcialam max 15 przytyc... zobaczymy teraz jak odstawie slodycze - ja zawsze szybko tylam po slodyczach, przed ciaza takze.


A plaszczyk zamowilam sobie taki http://allegro.pl/show_item.php?item=1899978226, choc bardziej podobal mi sie ten http://moda.allegro.pl/show_item.php...e2ff62#gallery
Ale babeczka polecila mi ten pierwszy, bo jest bardziej ''elastyczny'' w brzuszku
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 09:06   #3066
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Evvcia i Desia udanych podrozy


wow, zazdroszcze takiej wagi no i mam nadzieje ze bedzie jak mowisz ... choc niektorzy twierdza ze w 3 trym najwiecej przybywa, inni ze nie ... ech.

zazdraszczam, moje tatusia jeszcze nie skopalo ...

Ja tez chcialam max 15 przytyc... zobaczymy teraz jak odstawie slodycze - ja zawsze szybko tylam po slodyczach, przed ciaza takze.


A plaszczyk zamowilam sobie taki http://allegro.pl/show_item.php?item=1899978226, choc bardziej podobal mi sie ten http://moda.allegro.pl/show_item.php...e2ff62#gallery
Ale babeczka polecila mi ten pierwszy, bo jest bardziej ''elastyczny'' w brzuszku
Wiesz ja jestem na serio krąglutka i więcej kg mi nie potrzeba ale jak się zdarzą trzeba będzie to przeżyć i potem zrzucić .
Fajny ten płaszczyk i dobra cena .
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 09:09   #3067
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Konia, ja tez do szczuplych nie naleze

A plaszczykow i kurtek sie juz tyle naogladalam ... tu u siebie nic nie znalazlam wartego uwagi procz mama licious - dostepne tez w polsce, ale one nie maja kaptura, a ten kolniez jakos mi sie nie podobal ... all to byla moja ostatnia deska ratunku
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 09:13   #3068
cloudletti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 229
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Hej dziewczyny
ja póki co 0,7 na plusie z wagą, ale to dopiero 15 tydz...
Ja jutro też w drodze...jedziemy z mezem po jego córe, więc 10 godz w aucie :-(
cloudletti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 09:28   #3069
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

dzien dobry dziewczynki)
w koncu piatek!! koniec wstawania do pracy i błogi weekend znowu. Dzis wlasnie równo 20tc . Czekam teraz az mieszkaniem brzucha zacznie sie bardziej uaktywniac

Emigra fajne kurteczki/plaszczyki az chyba zmałpuje,bo pewnie tez nie bede miala za chwile w czym chodzic Te Twoje wygladaja perspektywicznie

ja od kilku dni spie jak dziecko,wlasciwie po dobranocce drzemka i tak ...budze sie o 23,zeby zmienic stroj na nocny i spowrotem kima. Normalnie jak niedzwiedz na zime. przeganiam tu w pracy tych wszystkich zasmarkancow ktorzy notorycznie sie kreca..prychaja i kichaja. Nie chce byc chora
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 09:59   #3070
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Emigra bardzo ładny płaszczyk Ja sobie dzisiaj zakupiłam właśnie, pokazuję fotki, w rzeczywistości jest on bardziej beżowy niż szary No i gratisowo dołączam fotki mojego dzisiejszego brzunia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (90,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (43,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (70,3 KB, 39 załadowań)
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:03   #3071
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Wam pisalam, zmienilismy imie ... Wahalismy sie miedzy Annika a Julia, zdecydowalismy sie na Annika, po czym moj maz zaczal narzekac ze to chyba nam sie chwilowo pododba a Julka byla na tapecie od lat, wiec damy Julia. Malej sie te imie chyba tez bardziej podoba bo ostatnio jak mnie popukala to przylozylam dlon do brzuszka i powiedzialam ''Jula kopnij mame jeszcze raz'' i dostalam kopniaka
Julia piekne imie Na poczatku je odrzucilam tlyko z powodu ogromnej popularnosci w Polsce, ale jak sobie pomysle ze moglabym meic coreczke Julke to mnie az skreca z checi dania tego imienia! Cos czuje ze ta nasza Anna nie jest jeszcze ostateczna

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Dzien dobry!
Wpadam tylko na chwile zeby sie pozegnac , wyruszamy w kazdej chwili, wiec 3-4 dni mnie nie bedzie!
Zamelduje sie zaraz po przyjezdzie do domku
: kciuki: za udana podroz!

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
ja od kilku dni spie jak dziecko,wlasciwie po dobranocce drzemka i tak ...budze sie o 23,zeby zmienic stroj na nocny i spowrotem kima.
Ja tez mam malo energii - basen i praca, jak wracam do domu to kanapa, potem zbieram sily na prysznic i co najlniej 8h snu.

Napisze wam jaka sie ostatni zrobilam wrazliwa i malo asertywna:
Wczoraj na lanczu poprosilam kobite w kantynie o dokladke bo mi super mala porcje nalozyla a ta do mnie 'this is a portion' i nie dolozyla mi wiecej. Ja buzka w podkowke i odeszlam smetna, normalnie az mi sie chlipac chcialo.
Dzis to samo, poszlam na basen a tam na 10 torow chyba tlyko dwa dostepne, na reszcie nikt nie plywa (pewnie zarezerwowane dla sportowcow co tam trenuja). No na tych dwoch dostepnych torach tyyyle ludzi ze plywanie tam odpada bo to bardziej wymijanie by bylo. Znow buzia w podkowke i prawie lzy w oczach Normalnie mnie takie bzdury nie ruszaja a teraz byle co mnie zasmuca, zwrusza itp. Ah te hormony
A z pozytywow to chyba bede pierwsza z nas ktora bedzie miala wozek
Myslalam kupic go tak za miesiac-dwa, ale ze polowalam na uzywany i trafil sie dokladnie taki jak chcialam (model, kolor, fotelik z baza i foliami w komplecie) to sie nie zastanawialismy dlugo. Jutro odbieram, oczywiscie jesli sie okaze ze naprawde jest w dobrym stanie i zadbany. Trzymajcie kciuki! To bedzie nasz pierwszy zakup bobasowy i od razu z grubej rury, ale co tam

Lena_mi, juz wczoraj Ci mialam pisac ze baaardzo mi sie twoje zdjecia podobaja, tzn i ty sliczna i zdjecia takie klimatyczne!

Emigra i Gosica
- obie macie super kurtki. Mi sie moja taniocha super nosi ale wasze jednak ladniejsze, takie zgrabniejsze.

Edytowane przez Zia_
Czas edycji: 2011-10-28 o 10:08
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 10:14   #3072
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

ale miałam noc dziewczyny!!!!
wieczorem ok 22 jak juz w łózko leżałam jak poszłam do łazienki okazało sie ze mam jakieś małe krwawienie po chwili zastanowienia pojechaliśmy na osty dyżur bo w szpitalu w przychodni by mnie rano nie przyjęli...a tak lekarz potraktował mnie jak ostatniego wariata!!! powiedzial ze to pewnie po badaniu ze powinnam to wiedzieć(pierwsze słyszę!) w rezultacie z laska mnie zbadał i przepisał duphostan...
no normalnie myślałam ze go rozszarpie wyszłam na panikarę ale ok skad miałam wiedzieć ze to po badaniu krwawienie?
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:18   #3073
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Juz odkrylam, czemu mam ciagle mdlosci, rzadko ale mam....a jak bywaly czesciej na czczo kiedys tam, to teraz mam jak pojem
karolca to do Ciebie przede wszystkim
Powiem Wam czemu
Bylam sie przed chwilka kapac, wylegiwalam sie w wannie na plecach i poczulam ze dzidzia zaczyna pobojowisko w brzuszku
No i skopala mnie po zoladku i to porzadnie, nawet widzialam jak brzuchol sie ruszal. W okolicy pepka tez i pod nim, ale dosc mocno wysoko gdzie zaczyna sie zoladek.
Wiec juz teraz wiem, czemu mam takie dolegliwosci od poczatku ciazy...dzidzia skacze sobie po moim zoladku jak po trampolinie
nie wiem czy macica mi sie wyzej rozciaga czy co
bo Filip mnie tak wysoko nie kopal




A spisz z glowa na poludnie czy polnoc?
Bo ja na poludnie
i naprawde ten bok mi najbardziej odpowiada

Ja tez zauwazylam, ze na zmiane pogody mam bole glowy.
I dzis wieczorkiem tez zaczela mnie pobolewac....
Odnosnie Twojej wizyty. Super ze wszystko dobrze z dzidzia
A jesli chodzi o nadzerke, u mnie jednak po ciazy byla widoczna, tzn po porodzie jak bylam na kontroli. Wczesniej lekarz jej nie widzial, byc moze zrobila sie po porodzie.
Czasem sie zdarza ze przy porodzie schodzi.
Ja mialam zamrazanie, trwalo to ok. pol godziny, nie bylo bolesne, ale troszke nieprzyjemne. Jednak po tym zabiegu okazalo sie ze wszystko pieknie sie zagoilo i do tej pory mam spokoj.
Hmm... może coś w tym jest, ale... moja tylko sporadycznie kopie przy pępku. Dziś po śniadaniu popiłam trochę wody. Nie odbiło mi się i cała zawartość talerzyka wylądowała wiadomo gdzie. Jakby mi się odbiło, problemu by nie było.
Poza tym u mnie zdarzają się wymioty z samego rana na czczo.



Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
u nas sie robi albo tak :
- jajko sie smazy i na usmazone jajko daje sie chleb i smazy z jakiem potem sie odwraca ten chleb z jajkiem i sie smazy znow ;] i potem sie bierze i je hihi
- albo bierze sie starszawe pieczywo chleb lub bułki kroi sie na kromki moczy w jajku i lub mące i smazy sie z prawej i lewej strony i juz ;] hihi ja czasem jem taka bulke z dzemem ;] hihi tez odbre ;] jak mam malo jajek to doelwam mleka zeby bylo wiecej ;] hihi
tej pierwszej wersji bym nie zjadła, nie lubię tak mocno ściętego żółtka

Dziś głowa także boli, ale chociaz pogoda ładniejsza.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
ale miałam noc dziewczyny!!!!
wieczorem ok 22 jak juz w łózko leżałam jak poszłam do łazienki okazało sie ze mam jakieś małe krwawienie po chwili zastanowienia pojechaliśmy na osty dyżur bo w szpitalu w przychodni by mnie rano nie przyjęli...a tak lekarz potraktował mnie jak ostatniego wariata!!! powiedzial ze to pewnie po badaniu ze powinnam to wiedzieć(pierwsze słyszę!) w rezultacie z laska mnie zbadał i przepisał duphostan...
no normalnie myślałam ze go rozszarpie wyszłam na panikarę ale ok skad miałam wiedzieć ze to po badaniu krwawienie?
Krwawienie po badaniu? O nie!



Oglądałam wczoraj powtórkę tej Porodówki.
Za każdym razem jak rodziło się dziecko płakałam jak postrzelona
i to są jednak zuuuupełnie inne realia niż i nas :/ Jakie mają sale porodowe!! I każdą rodzącą zachęcają do ZZO. A jak któraś krzyczy to wszystkie patrzą na nią jak na ufoludka :/
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:25   #3074
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Czesc


Cytat:
Napisane przez Madziara 26 Pokaż wiadomość
i pytam : Czy dzidzia zaśnie przy cycu a lbo butelce czy trzeba ją budzic zeby sie jej odbiło czy pochodzic z nią troszke czy położyć dalej???? moze i glupie ale nie daje mi to spokoju
Czesto malutkie bobasy zaraz po urodzeniu zasypiaja przy cycu lub przy butli i wtedy trzeba za kazdym razem je wziac do pozycji pionowej zeby sie glosno odbilo...jest to meczace bo trzeba chodzic w nocy z dzieckiem a czesto nie ma sie sily ;/ i tak co 3 godzinki na poczatku. No i dzieciom od razu sie nie odbija, czesto po 15 minutkach dopiero. To jest ten urok nieprzespanych nocy wlasnie
Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Dziewczynki kupilyscie juz kurteczki zimowe? Albo myslalyscie nad nimi? Mnie moja juz tak cisnie ze dluzej jak 2 tygodnie jej nie ponosze i zamowilam sobie z all plaszczyk ciazowy za jedyne 133 zl ciekawe jak sie sprawdzi, no ale musialam wymierzyc zeby miec zapas w brzuszku - oby wystarczylo Bo wczoraj mierzylam w Orsay'u kurtki, maja swietne fasony i plaszczyki tez ale kurcze jednak w tym brzuszku to nie bedzie potem miejsca..... bylyby takie na teraz - ewentualnie do konca grudnia u mnie (7 miesiac).

W ogole to zastanawiam sie ile cm przez ciaze przybywa w brzuszku?
Ja kupilam uzywana tez na allegro, wygralam licytacje.
Nie chcialam tak bez przymierzania, ale nie mialam wyjscia. Tak jak pisalam, jezdzilam po pasazu i szukalam w normalnych (nie ciazowych) sklepach, jednak teraz wszystkei fasony sa dopasowane, zapinane na guziki przez cala dlugosc. Tak mi Pani w sklepie powiedziala, ze teraz taka moda na dopasowane, a nie rozkloszowane dolem.
Tez zastanawialam sie nad tymi plaszczykami co Ty sobie upatrzylas, bo naprawde niedrogie i na pewno cieplutkie.
Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
czesc Dziewczynki,
dzisiaj rano cos fajnego nam sie przydarzylo, Tz chwile po budziku przewrocil sie na drugi bok i polozyl reke na moim brzuchu (jemu to sie czesto nie zdaza...wiec sie ciesze jak kladzie reke)...i dzidzia tak zaczela kopac...ze zaniemowil i pyta to dziecko tak kopie????? byl w szoku..ja tez, bo kopalo pierwszy raz tak mocno...takie powitanko dalo tatusiowi
To tatus chyba przeszczesliwy

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
ale miałam noc dziewczyny!!!!
wieczorem ok 22 jak juz w łózko leżałam jak poszłam do łazienki okazało sie ze mam jakieś małe krwawienie po chwili zastanowienia pojechaliśmy na osty dyżur bo w szpitalu w przychodni by mnie rano nie przyjęli...a tak lekarz potraktował mnie jak ostatniego wariata!!! powiedzial ze to pewnie po badaniu ze powinnam to wiedzieć(pierwsze słyszę!) w rezultacie z laska mnie zbadał i przepisał duphostan...
no normalnie myślałam ze go rozszarpie wyszłam na panikarę ale ok skad miałam wiedzieć ze to po badaniu krwawienie?
bidulka, to mialas przezycia
dobrze ze nie zbagatelizowalas krwawienia, a lekarz to gbur i tyle.
Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Hmm... może coś w tym jest, ale... moja tylko sporadycznie kopie przy pępku. Dziś po śniadaniu popiłam trochę wody. Nie odbiło mi się i cała zawartość talerzyka wylądowała wiadomo gdzie. Jakby mi się odbiło, problemu by nie było.
Poza tym u mnie zdarzają się wymioty z samego rana na czczo.
A gdzie kopie najczesciej?
Nie w okolicach zoladka wlasnie??
mnie rano tez jeszcze muli czasem (zauwazylam ze przy deszczowej pogodzie bardziej) a dzis np zjadlam i takprzez 20 min po sniadaniu mi niedobrze...
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!


Edytowane przez Aguśkaa83
Czas edycji: 2011-10-28 o 10:26
Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:25   #3075
Furczak
Raczkowanie
 
Avatar Furczak
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ługi :D
Wiadomości: 142
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Gosica502 super ten plaszczyk ! A gdzie go kupilas? Albo z jakiej firmy jest bo bardzo mi sie podoba strasznie i ma super kolorek
Furczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:31   #3076
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
ale miałam noc dziewczyny!!!!
wieczorem ok 22 jak juz w łózko leżałam jak poszłam do łazienki okazało sie ze mam jakieś małe krwawienie po chwili zastanowienia pojechaliśmy na osty dyżur bo w szpitalu w przychodni by mnie rano nie przyjęli...a tak lekarz potraktował mnie jak ostatniego wariata!!! powiedzial ze to pewnie po badaniu ze powinnam to wiedzieć(pierwsze słyszę!) w rezultacie z laska mnie zbadał i przepisał duphostan...
no normalnie myślałam ze go rozszarpie wyszłam na panikarę ale ok skad miałam wiedzieć ze to po badaniu krwawienie?
Biedna to musialas sie wystraszyc, dobrze ze sprawdzili dlaczego. a lekarzowi sie wpiernicz nalezy za nieuprzejmosc.
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:31   #3077
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez gosica502 Pokaż wiadomość
Emigra bardzo ładny płaszczyk Ja sobie dzisiaj zakupiłam właśnie, pokazuję fotki, w rzeczywistości jest on bardziej beżowy niż szary No i gratisowo dołączam fotki mojego dzisiejszego brzunia
kurcze wydaje mi sie,ze bardzo podobne plaszczyki widzialam w Promodzie i sie nad nimi zastanawialam.

dzis mi sie snilo moje dziecko,ale juz takie chodzące. TO byl syn i wyszedl na podworko pobawic sie i mowi "mamo ja biore ciufe"..wiec ja mowie spokojnie,ze dobrze. Patrze...a On ciagnie realnej wielkosci lokomotywe i co ja na to?....ano " synu tylko nie porysuj kołami parkietu"
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:32   #3078
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytrynko nic się nie przejmuj nie jesteś żadną panikarą, skąd mogłaś wiedziec że plamienie po badaniu może byc? Najpierw lekarze mówią żeby nie czytac "głupot w internecie" a jak przychodzi co do czego to niby niepoinformowane jesteśmy :/

Furczak ja kupiłam ten płaszczyk na stoisku na targu w moim miasteczku a firma jest jakaś polska, więc pewnie nie bardzo mogę pomóc bo to żadna sieciówka nie jest. W zeszłym tygodniu mama mi go upatrzyła i mnie dziś zabrała i przymierzyłam i wzięłam Zapłaciłam 200 zł Kosztował 210 ale pan mi dyszkę opuścił
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:33   #3079
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
A gdzie kopie najczesciej?
Nie w okolicach zoladka wlasnie??
mnie rano tez jeszcze muli czasem (zauwazylam ze przy deszczowej pogodzie bardziej) a dzis np zjadlam i takprzez 20 min po sniadaniu mi niedobrze...
najczęściej kopie po bokach w podbrzuszu, połowa odległości między wzgórkiem łonowym a pępkiem. To na pewno nie w żołądek
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 10:34   #3080
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Gosica502 super płaszczyk!!!!
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:35   #3081
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
kurcze wydaje mi sie,ze bardzo podobne plaszczyki widzialam w Promodzie i sie nad nimi zastanawialam.

dzis mi sie snilo moje dziecko,ale juz takie chodzące. TO byl syn i wyszedl na podworko pobawic sie i mowi "mamo ja biore ciufe"..wiec ja mowie spokojnie,ze dobrze. Patrze...a On ciagnie realnej wielkosci lokomotywe i co ja na to?....ano " synu tylko nie porysuj kołami parkietu"
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:41   #3082
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Dziewczynki kupilyscie juz kurteczki zimowe? Albo myslalyscie nad nimi? Mnie moja juz tak cisnie ze dluzej jak 2 tygodnie jej nie ponosze i zamowilam sobie z all plaszczyk ciazowy za jedyne 133 zl ciekawe jak sie sprawdzi, no ale musialam wymierzyc zeby miec zapas w brzuszku - oby wystarczylo Bo wczoraj mierzylam w Orsay'u kurtki, maja swietne fasony i plaszczyki tez ale kurcze jednak w tym brzuszku to nie bedzie potem miejsca..... bylyby takie na teraz - ewentualnie do konca grudnia u mnie (7 miesiac).

W ogole to zastanawiam sie ile cm przez ciaze przybywa w brzuszku?
Mnie też się te z Orsaya podobały ale niestety rzeczywiście na ciąże nie są. Marzyłam o takim na tę zimę, ale niestety muszę sobie jeszcze poczekać, za rok już pewnie będą nie modne
I dziś też zamówiłam płaszczyk u tej samej sprzedawczyni co Ty!
Ale z racji, że już niewiele zostało (kurcze fajne fasony miała miesiąc temu i właśnie nie drogo) zanim ja się ogarnęłam i czekam na taki:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1901489846
Jakoś boję się, że będzie za duży choć moja mama mówi, że jeszcze na Boże Narodzenie będę to odszczekiwać w sumie na razie mieszczę się spokojnie w starą zimową kurteczkę tylko ona jest krótka, więc jak przymrozi to niestety będe musiała się pożegnać i przywitać z XXL

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Dzien dobry!
Wpadam tylko na chwile zeby sie pozegnac , wyruszamy w kazdej chwili, wiec 3-4 dni mnie nie bedzie!
Zamelduje sie zaraz po przyjezdzie do domku
Szczęśliwej podróży Desia!

Cytat:
Napisane przez agnes99 Pokaż wiadomość
evvcia w dniu dzisiejszym sam wyjazd w wawy będzie koszmarny, choć może o 14 jeszcze nie bedzie tak duzych korków
Właśnie ja wyruszam z Zachodniego i jadę w stronę Mazur (konkretnie przez Łomianki, Pułtusk, Ostrołękę...), więc samo przejechanie Warszawy zejdzie do 15.00 a potem już korki...

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
czesc Dziewczynki,
dzisiaj rano cos fajnego nam sie przydarzylo, Tz chwile po budziku przewrocil sie na drugi bok i polozyl reke na moim brzuchu (jemu to sie czesto nie zdaza...wiec sie ciesze jak kladzie reke)...i dzidzia tak zaczela kopac...ze zaniemowil i pyta to dziecko tak kopie????? byl w szoku..ja tez, bo kopalo pierwszy raz tak mocno...takie powitanko dalo tatusiowi

Aguska
ja spie na lewym boku z glowa na polnoc.

evvcia to powodzenia w trasie, oj przypomnialo mi sie jak jezdzilam na dlugie weekendy do domu...tez ok 5 godz (tylko ze ja kierunek Warszawa - Lubelszczyzna, tuz pod granice bialoruska).Faktycznie dlugi weekend bo Wszystkich Swietych w poniedzialek.

u mnie dzis taka mgla ze mam widok z biura jak na horror jakis, szaro, mgliscie i las wczoraj i dzisiaj mam wene do pracy, wiec sie zabieram, bo menager wraca w poniedzialek z urlopu to zobaczy ze nawet cos zrobilam
do pozniej...mielgo dzionka Wam zycze

desia udanego podrozowania!!!!
Mam nadzieję, że ja te podróże już za kilka miesięcy też będę tylko wspominać
I cudowne przywitanko Twój maluszek zrobił każdy tatuś by był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Powodzenia w drodze, żebyś miała wygodne siedzenie i w razie co śmiało proś kierowce o zatrzymanie się, ale miejmy nadzieję,że nie będzie to konieczne.
Jeśli nie będę miała wyjścia to na pewno to zrobię Obiecuję.

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Evvcia i Desia udanych podrozy


Cytat:
Napisane przez cloudletti Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
ja póki co 0,7 na plusie z wagą, ale to dopiero 15 tydz...
Ja jutro też w drodze...jedziemy z mezem po jego córe, więc 10 godz w aucie :-(
Łączę się w bólu i trzymam kciuki, żeby spokojnie minęła podróż

Cytat:
Napisane przez gosica502 Pokaż wiadomość
Emigra bardzo ładny płaszczyk Ja sobie dzisiaj zakupiłam właśnie, pokazuję fotki, w rzeczywistości jest on bardziej beżowy niż szary No i gratisowo dołączam fotki mojego dzisiejszego brzunia
Ale słodki płaszczyk szkoda, że u mnie by taki nie zdał egzaminu, bo muszę zawalać 1,5 km z buta przez las i po zaspach ale Twój jest cudowny i brzusio extra

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
dzis mi sie snilo moje dziecko,ale juz takie chodzące. TO byl syn i wyszedl na podworko pobawic sie i mowi "mamo ja biore ciufe"..wiec ja mowie spokojnie,ze dobrze. Patrze...a On ciagnie realnej wielkosci lokomotywe i co ja na to?....ano " synu tylko nie porysuj kołami parkietu"
Fajny sen mi też się śniło ostatnio dwa razy, że mam dziecko już i jest to właśnie syn, a ja chcę córę buuu
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13




Edytowane przez evvcia_
Czas edycji: 2011-10-28 o 10:44 Powód: skleroza :)
evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:45   #3083
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
kurcze wydaje mi sie,ze bardzo podobne plaszczyki widzialam w Promodzie i sie nad nimi zastanawialam.

dzis mi sie snilo moje dziecko,ale juz takie chodzące. TO byl syn i wyszedl na podworko pobawic sie i mowi "mamo ja biore ciufe"..wiec ja mowie spokojnie,ze dobrze. Patrze...a On ciagnie realnej wielkosci lokomotywe i co ja na to?....ano " synu tylko nie porysuj kołami parkietu"
hahahahhaha
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:48   #3084
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
najczęściej kopie po bokach w podbrzuszu, połowa odległości między wzgórkiem łonowym a pępkiem. To na pewno nie w żołądek
no to ja juz nie wiem czemu Ty tak jeszcze zwracasz
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:00   #3085
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
no to ja juz nie wiem czemu Ty tak jeszcze zwracasz
ja też nie wiem... męczące to już jest. No ale ok, nie jest to codziennie jak wcześniej ale 2-3 razy w tygodniu. Sukces
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:07   #3086
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Hmm... może coś w tym jest, ale... moja tylko sporadycznie kopie przy pępku. Dziś po śniadaniu popiłam trochę wody. Nie odbiło mi się i cała zawartość talerzyka wylądowała wiadomo gdzie. Jakby mi się odbiło, problemu by nie było.
Poza tym u mnie zdarzają się wymioty z samego rana na czczo.




tej pierwszej wersji bym nie zjadła, nie lubię tak mocno ściętego żółtka

Dziś głowa także boli, ale chociaz pogoda ładniejsza.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------


Krwawienie po badaniu? O nie!



Oglądałam wczoraj powtórkę tej Porodówki.
Za każdym razem jak rodziło się dziecko płakałam jak postrzelona
i to są jednak zuuuupełnie inne realia niż i nas :/ Jakie mają sale porodowe!! I każdą rodzącą zachęcają do ZZO. A jak któraś krzyczy to wszystkie patrzą na nią jak na ufoludka :/
Ja też ryczę na każdym porodzie jak już jest maluszek na świecie

U mnie blisko jest taki szpital z takimi salami, ale tam się nie wybieram.
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:08   #3087
Madziara 26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 630
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

aguśka dzięki za odpowiedz.
Śliczne płaszczyki macie ja niestety bede musiała coś pożyczyć od mamy lub siostry.
Wysłałam wam nowe zdjecia na meila
A co do tycia to ja mam zamiar przytyć max 12 kg przy moim wzroście wyglądałabym śmiesznie narazie +4
__________________
25.06.2010 ; 1.05.2011 mama aniołka

Dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dzielić się smutkiem to połowa smutku.


http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj48aeu99g4kn.png
Madziara 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:14   #3088
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
kurcze wydaje mi sie,ze bardzo podobne plaszczyki widzialam w Promodzie i sie nad nimi zastanawialam.

dzis mi sie snilo moje dziecko,ale juz takie chodzące. TO byl syn i wyszedl na podworko pobawic sie i mowi "mamo ja biore ciufe"..wiec ja mowie spokojnie,ze dobrze. Patrze...a On ciagnie realnej wielkosci lokomotywe i co ja na to?....ano " synu tylko nie porysuj kołami parkietu"







evvcia byle sie przez Warszawę i Łomianki przebić, potem jakos to już będzie
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2

Edytowane przez agnes99
Czas edycji: 2011-10-28 o 11:15
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:17   #3089
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytrynka durny ten pan doktor, dobrze zrobiłaś ,że pojechalaś, masz spokojne sumienie, a tym gburze zapomnij , a jak nie to go znajdziemy

Mravaka sen czadowy tzn. kolejowy a Synek siłacz
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:18   #3090
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Madziara 26 Pokaż wiadomość
aguśka dzięki za odpowiedz.
Śliczne płaszczyki macie ja niestety bede musiała coś pożyczyć od mamy lub siostry.
Wysłałam wam nowe zdjecia na meila
A co do tycia to ja mam zamiar przytyć max 12 kg przy moim wzroście wyglądałabym śmiesznie narazie +4
Jesteśmy prawie na równi z zaawansowaniem ciąży (chyba, że Twój suwaczek kłamie ), a Ty masz już taki brzusio, a ja nie W ogóle wszystkie macie fajne brzuszki, a mój jaki? Sama tłusta opona, wcale nie wygląda jak ciążowy tylko jak u kogoś z nadwagą może mój dzidziuś jakoś źle się rozwija? Nie wiem

Madziara, a czujesz już ruchy?

Agnes, mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz Za ok. 30minut wychodzę z mieszkania.
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.