Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 17:37   #1681
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Przy Antku nie było wizyty bez tż a teraz logistycznie jest prościej jak jadę sama bo ma kto młodego do przedszkola odprowadzić. A jak przy Antku pojechałam na izbę przyjęć i tż nie wpuścili do sali gdzie mnie badali to się poskarżył mojemu gin
Ja w szpitalu na porodówce będę czuła sie bezpieczniej i pewnie jak mama będzie przy mnie a lżej na sercu mi będzie jak mąż będzie w poblizu (choćby za drzwiami). Ale w peirwszej fazie porodu to ma być obok, niech widzi jak się męczę
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 17:41   #1682
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Ja w szpitalu na porodówce będę czuła sie bezpieczniej i pewnie jak mama będzie przy mnie a lżej na sercu mi będzie jak mąż będzie w poblizu (choćby za drzwiami). Ale w peirwszej fazie porodu to ma być obok, niech widzi jak się męczę
Ja mimo że miałam cesarkę to przed wjazdem na salę operacyjną to byłam w sali porodowej gdzie porody rodzinne się odbywają i był ze mną tż potem dopiero go wpuścili jak wyciągnęli Antka a ja dostałam tylko stópkę do pocałowania a tż szedł z położną na mierzenie ważenie itd
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 17:57   #1683
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Hej, na podwyższone CRP to pewnie antybiotyk dostaniesz, moja Nina miała wysokie po urodzeniu i dostała antybiotyki , spadło po 2 tygodniach.Szkoda ,że źródło stanu zapalnego nie jest znane , bo by można celowane leczenie stosować.


no mam nadzieje że w najgorszym wypadku będzie antybiotyk

no własnie nie wiem co może byc przyczyną stanu zapalnego w organizmie bo bardzo zepsutego zęba mądrości usunęłam 4 listopada. Do lekarza planowałam jechac we wtorek ale jak odebrałam z laboratorium wyniki i zobaczyłam to CRP 21 to sie lekko przeraziłam i stwierdziłam że pojade jutro.
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:11   #1684
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez engela Pokaż wiadomość
Ech to i tak już za późno... Bo oni tam mają ten okres karencji czy jak tam...
Mój mężul nie pamięta czy się dodatkowo w pracy ubezpieczał
Ja byłam u mojego taty, ale to się chyba nie liczy jak wyszłam za mąż...
Właśnie u nas jest taka lipa, że TŻ nie wiedział jeszcze, że jestem w ciąży (ja zresztą też) i się postanowił w lipcu ubezpieczyć, gdyż planował wyjazd na misję do Afganistanu (z której nota bene zrezygnował na szczęście ze względu na dzidziusia ). Pierwszą składkę zapłacił w sierpniu, a okres karencji dla uzyskania pieniędzy z tytułu urodzenia dziecka to 9 m-cy od pierwszej wpłaty, więc akurat 9 miesiąc wypada na kwiecień - dobrze liczę? Ciekawe czy się załapiemy


Cytat:
Napisane przez Madziara 26 Pokaż wiadomość
Witam nową mame

bita śmietana ale kusicie
Ja też witam
no ja tylko czekam na zrobienie śmietanki, ale teraz jesteśmy u "teściów" na kiszeniu kapusty

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Cziqua I Evvcia gratuluje lachonkow w brzuchach.!!!
klask:
dziękuję wszystkim!

Cytat:
Napisane przez srubokretka Pokaż wiadomość
No całe szczęście nie są drogie. powiedziałam ze może kupic nawet jakiegoś rzęcha za 30 zl....
Od jutra w biedronce spoko toster za 29,99 mam taki na stancji już parę lat i dobrze się sprawuje, zamierzam ten zakupić rodzicom
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:18   #1685
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

evvcia, ale inaczej jest jak przystępuje się dobrowolnie do ubezpieczenia a inaczej jesli to firma zmienia ubezpieczyciela (stawiają cię przed faktem dokonanym i jesli nie zgadzasz się, to zostajesz bez niczego).
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:21   #1686
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
evvcia, ale inaczej jest jak przystępuje się dobrowolnie do ubezpieczenia a inaczej jesli to firma zmienia ubezpieczyciela (stawiają cię przed faktem dokonanym i jesli nie zgadzasz się, to zostajesz bez niczego).
No właśnie on przystąpił sam z siebie, ale ubezpieczyciel (PZU) polecany przez jednostkę wojskową i nie wiem jak to będzie. Zobaczymy jak dzidziuś się urodzi, tak naprawdę.
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:25   #1687
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
No właśnie on przystąpił sam z siebie, ale ubezpieczyciel (PZU) polecany przez jednostkę wojskową i nie wiem jak to będzie. Zobaczymy jak dzidziuś się urodzi, tak naprawdę.
No własnie. Jakbym ubezpieczała się indywidualnie to też na innych warunkach
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 18:31   #1688
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez iw32 Pokaż wiadomość
A gęstą kaszkę mannę z cukrem na mleku ? Uwielbiam
lubicie, lubicie
Cytat:
Napisane przez engela Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie coś jak na dodatkowym ubezpieczeniu można dostać kasę na bobasa?
mam grupowe ja, TŻ ma dwa, bo ciągnie w starej pracy i ma teraz w nowej okres karencji jest sprawą indywidualną, musiałabyś dopytać jakiegoś przedstawiciela, bo to może byc różnie w przypadku ciąży

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
no mam nadzieje że w najgorszym wypadku będzie antybiotyk

no własnie nie wiem co może byc przyczyną stanu zapalnego w organizmie bo bardzo zepsutego zęba mądrości usunęłam 4 listopada. Do lekarza planowałam jechac we wtorek ale jak odebrałam z laboratorium wyniki i zobaczyłam to CRP 21 to sie lekko przeraziłam i stwierdziłam że pojade jutro.
Wiesz jak trzeba to trzeba, lepiej antybiotyk niż stan zapalny , który się rozniesie.Są antybiotyki , które można stosować w ciąży.A może z migdałami masz problem ?
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:36   #1689
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Dziewczyny z Krakowa i okolic może będziecie zainteresowane bezpłatnym spotkaniem dla kobiet w ciąży ze specjalistami http://www.porozmawiajmyociazy.pl/
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:36   #1690
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez monika_krk Pokaż wiadomość
Dziewczyny no to piękne jaja, bo ja jestem w dokładnie takiej samej sytuacji tzn. byłam dziś na USG i miałam nadzieję poznać płeć, a tu dzidzia nogi przy sobie trzyma, krzyżuje i cyrki robi więc lekarka, że na tą chwilę to siusiaka tu nie widzi i że 85% szans na DZIEWCZYNKĘ
ale w zasadzie to opiera się głównie na tym, że nic jej tam nie wystaje, ale widoczność słaba bo te nóżki i jeszcze brzuszek zasłania... ja generalnie nastawiona na chłopca (ostatnio mówiła, że 60% chłopak) więc z jednej strony mam nadzieję, że coś jeszcze wyrośnie, ale z drugiej wolę myśleć, że to jednak dziewczynka już w ogóle zła jestem, że się tak psychicznie bez sensu nastawiłam
Karolca, w związku z tym na razie strajkuję i proszę mnie nie kolorować będzie jajko niespodzianka
no ale co najważniejsze zdrowa, wszystkie parametry i narządy ok



ja przez 5 tyg to tak 1,5-2 w zależności od tego co zjem, a od początku +4,5kg

No i dlatego w sumie cieszę się, że nic mi gin na ostanim usg nie sugerował i nie bawil się w zgadywanki, bo wolę wiedzieć na 100%, że faktycznie widać płeć. Póżniej mogłabym się nastawić i rozczarować, jakby się okazało ,że płeć uległa zmianie haha

A ja dziś ważyłam nieco mniej, w sumie niecałe 6 kg od początku ciązy, a w sobotę będzie już 24tc. Ale to baaardzo zależy od tego, czy się objadam na noc, a niestety, mam ten zwyczaj. Nie chciałabym przytyć za dużo, jak nie przekroczę 15 kg to będzie super A w swoich nowych spodniach ciązowych musiałm dziś założyć pasek bo mi z tyłka spadały, chyba się rozciagnęły
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:52   #1691
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

U mnie nadal Dziewczynka i na zmianę się nie zapowiada , serduszko zdrowe, 3 D na następnej wizycie , bo ułożenie było średnie.Do diagnostyki nie jest to zupełnie potrzebne.
Dopytałam o odczyn Coombsa nawet jak się ma RH +, tak że jestem spokojna .
Pogadałam o porodzie i na 100% będzie próbował rozbujać akcje troszkę,żeby mięsień macicy zrobić cieńszy .Ale o tym to pogadamy bliżej marca .
Ciśnienie na wejściu miałam 157/96 , ale spadło 120/80.Aj te emocje.
Aguśka pytałam o enterol , ale nie znał tego leku,miał sprawdzić, ale potem nam z głowy wypadło, więc sorki.

Glukozę mam zleconą 75 g, pytałam dlaczego nie 50, to mówi ,że od jakiegoś czasu uważa ,że tak jest lepiej , bo tak po złym wyniku z 50 trzeba i tak robić 75 g .

Edytowane przez koniakonia
Czas edycji: 2011-11-16 o 18:55
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 18:57   #1692
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Moja ciocia miała mieć test glukozowy. Dostała 50 g (podejrzenie cukrzycy). Zwróciła. Pielęgniarka kazała jej sie najeść i przyjśc po godzinie. I już nie miała nic pić. Dziwne mają podejście w niektórych przychodniach.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:07   #1693
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Dzięki za info o tosterze jutro robię nalot na biedronę.
A ja polecam promocję w rossmannie, tylko trzeba uważać, bo to promocja 3 za cenę 2, ale za free jest najtańszy produkt, więc jeśli weźmiecie czegoś po 3 sztuki ( np.3 żele do włosów po 15, 3 sztyfty po 10, 3 żele do mycia po 5 )to lepiej brać na osobny paragon,bo dostaniecie za free te żele za 5, a tak to z każdego produktu po jednym już się tak przejechałam raz .
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:09   #1694
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Przepraszam ze tak bez przywiatania i w ogole ale ................


Przeczytaj szukamy sprawcy wypadku,może cos o tym wiesz??? wklej link gdzie tylko możesz !!!!

http://www.tvs.pl/36948,potracil_mez...na_cierpi.html


Mąż kolezanki został zabity prosze o wklejenie tego linku gdzie tylko możecie ;]!!
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:16   #1695
monika83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 378
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cześć dziewoje, ja już po urlopie, ale mimo najszczerszych checi mam jakies 30 stron do nadrobienia. Gratuluje kolejnych poznanych plci!!
Do mnie znow przypetalo sie jakies chorobsko, chodzę i smarkam... i znów mam jakaś infekcje
Wiecie może gdzie w Warszawie są jakieś lumpki z fajnymi ciuszkami dla dzieci?
Mamusie kweitniowe, czy wszystkie czujecie juz ruchy swoich dzieciaczkow? U mnie to juz 19 tydzien i nic a nic nie czuje, zaczynam sie powoli martwic. wiem, ze niby jest jeszcze czas, ale chcialabym moc poczuc ze dzieciaczek ma sie dobrze...
I zrobilysscie mi smaka na tosty
monika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:22   #1696
Zariah
Rozeznanie
 
Avatar Zariah
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 764
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Gzimiatko... bardzo mi przykro...
jakie to straszne. tak mi przykro.
__________________





Zariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:22   #1697
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Oj widzę, że mam troszke do nadrobienia

Byłam dzisiaj z TŻ u lekarza (On nie Ja) potem On pojechał do pracy, a ja na zakupy i kupiłam sobie w H&M spodnie, spódniczke i getry niestety za wszystko dałam 319zł ale po prostu musiałam
Mierzyłam też różne płaszczyki, ale nie mogę się zdecydować więc chyba jutro pojadę jeszcze raz
Sałatki nie robiłam bo nie dawno co wróciłam, więc zrobię ją jutro - składniki już mam

Spojrzałam w H&M również na ciuszki dziecięce, ale ceny spore
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:25   #1698
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Monika a w jakiej czesci Wawy mieszkasz? ja kupuje na grochowie w Szmizjerce ale to sieciowka wiec moze w innych tez znajdziesz cos fajnego
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:25   #1699
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

No i jeszcze w EMPIKU kupiłam kronike dziecka
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 19:25   #1700
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Budyń uwielbiam, polewam sokiem malinowym albo dodaję łyżkę dżemu. Ponoć bardzo dobry jest też taki, który przygotowujemy własnoręcznie a nie z paczki, można zrobić w wersji kakaowej. Chyba zaraz sobie zrobię, i do tego zjem jabłko i herbatkę z cytryna i miodem na rozgrzewkę bo zmarzłam...
ja wlasnie od kiedy maly sie urodzil gotuje tylko budynie z wody i maki a zeby zrobic smak dodaje albo owoce jak truskawki, maliny, oczywiscie slodze a jak czekoladowy to dodaje po prostu czekolade do rozpuszczenia Ja daje na szklanke wody 2 lyzeczki maki ziemniaczanej
Cytat:
Napisane przez monika_krk Pokaż wiadomość
Dziewczyny no to piękne jaja, bo ja jestem w dokładnie takiej samej sytuacji tzn. byłam dziś na USG i miałam nadzieję poznać płeć, a tu dzidzia nogi przy sobie trzyma, krzyżuje i cyrki robi więc lekarka, że na tą chwilę to siusiaka tu nie widzi i że 85% szans na DZIEWCZYNKĘ
ale w zasadzie to opiera się głównie na tym, że nic jej tam nie wystaje, ale widoczność słaba bo te nóżki i jeszcze brzuszek zasłania... ja generalnie nastawiona na chłopca (ostatnio mówiła, że 60% chłopak) więc z jednej strony mam nadzieję, że coś jeszcze wyrośnie, ale z drugiej wolę myśleć, że to jednak dziewczynka już w ogóle zła jestem, że się tak psychicznie bez sensu nastawiłam
Karolca, w związku z tym na razie strajkuję i proszę mnie nie kolorować będzie jajko niespodzianka
no ale co najważniejsze zdrowa, wszystkie parametry i narządy ok



ja przez 5 tyg to tak 1,5-2 w zależności od tego co zjem, a od początku +4,5kg
gratuluje cokolwiek mialoby byc miedzy nozkami
NAjwazniejsze ze wszystko ok!
Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
U mnie nadal Dziewczynka i na zmianę się nie zapowiada , serduszko zdrowe, 3 D na następnej wizycie , bo ułożenie było średnie.Do diagnostyki nie jest to zupełnie potrzebne.
Dopytałam o odczyn Coombsa nawet jak się ma RH +, tak że jestem spokojna .
Pogadałam o porodzie i na 100% będzie próbował rozbujać akcje troszkę,żeby mięsień macicy zrobić cieńszy .Ale o tym to pogadamy bliżej marca .
Ciśnienie na wejściu miałam 157/96 , ale spadło 120/80.Aj te emocje.
Aguśka pytałam o enterol , ale nie znał tego leku,miał sprawdzić, ale potem nam z głowy wypadło, więc sorki.

Glukozę mam zleconą 75 g, pytałam dlaczego nie 50, to mówi ,że od jakiegoś czasu uważa ,że tak jest lepiej , bo tak po złym wyniku z 50 trzeba i tak robić 75 g .
Bacik bacik sie nalezy
A cisnienie mialas piekne na wejsciu Ale to jest wlasnie to mierzenie na m-scu (dla mnie bezsens)
Odnosnie testu glukozowego, widocznie ma to jakis sens. Chociaz tyle czasu na czczo daje popalic a szczegolnie mnie dzis dalo.
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:31   #1701
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Jolka to sie niezle obkupiłaś
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:31   #1702
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
tak sie zastanwiam, że wypadałoby przed porodem zrobic sobie zapasy zakupowe kosmetyczne i w ogole, bo po porodze mozemy nie miec do tego głowy, a TZ bynajmniej mój na pewno nie kupi mi tak jak mu napisze na liscie.
Nie wyobrazam sobie zeby TZ miał mi kupowac plyn do higieny intymnej, puder, odzywke, czy np rajstopy.

dokładnie ja również muszę zrobić takie zakupy, ale tylko dlatego że wolę sama to kupić, tż pewnie by kupił dokładnie wsio ale nie ma jak to samemu
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:33   #1703
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Dziewczynki..zaraz was nadrobię i poodpiuję ale narazie mam pytanie.
Byłam na zwolnieniu ponad miesiąc i Zus mi płacił zasilek chorobowy (średnia z ostatnich 12 miesięcy. Teraz jestem w pracy. Ale na wizycie za tydzień z uwagi na charakter pracy na pewno lekarz będzie chciał mi zwolnienie znowu wystawić. I zastanawiam się jak nalicza mi teraz zasiłek chorobowy skoro miałam przerwę w składkach na chorobowe wtedy kiedy bylam na zwolnieniu. Wie któraś?
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:39   #1704
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Dziewczynki..zaraz was nadrobię i poodpiuję ale narazie mam pytanie.
Byłam na zwolnieniu ponad miesiąc i Zus mi płacił zasilek chorobowy (średnia z ostatnich 12 miesięcy. Teraz jestem w pracy. Ale na wizycie za tydzień z uwagi na charakter pracy na pewno lekarz będzie chciał mi zwolnienie znowu wystawić. I zastanawiam się jak nalicza mi teraz zasiłek chorobowy skoro miałam przerwę w składkach na chorobowe wtedy kiedy bylam na zwolnieniu. Wie któraś?
Pracodawca nadal opłaca swoją część Twoich składek. Poza tym dostajesz pensję netto z ZUS...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:40   #1705
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
Jolka to sie niezle obkupiłaś

nom zaraz sobie przymierze na spokojnie
ogólnie jestem zadowolona, tylko jeszcze ten płaszczyk no i jakaś sukienka ale z sukienką to mogę poczekać do grudnia
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:40   #1706
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

idę się położyc stresik przed tym co gin powie jutro na te crp ale i ogromna radośc z usg i z tego ze dzidzia szaleje normalnie fikołki fika non stop prawie nie mogę się nacieszyc jak na razie tym uczuciem
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:44   #1707
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

naprawde polecam jeansową spódniczkę z H&M MAMA kosztuje niestety 129zł ale jest mega wygodna
jestem z niej bardzo zadowolona
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:50   #1708
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
naprawde polecam jeansową spódniczkę z H&M MAMA kosztuje niestety 129zł ale jest mega wygodna
jestem z niej bardzo zadowolona
poka poka
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:52   #1709
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
naprawde polecam jeansową spódniczkę z H&M MAMA kosztuje niestety 129zł ale jest mega wygodna
jestem z niej bardzo zadowolona
Drogo jak cholera :/
Kupiłabym, jakby kosztowała 50 a nie 130 zł
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:56   #1710
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
poka poka
zaraz pokaże

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Drogo jak cholera :/
Kupiłabym, jakby kosztowała 50 a nie 130 zł

no droga, ale wolę dać już te 129zł niż zamówić z allegro żeby okazała się za mała, nie wygodna czy jakaś tam...;/ bo niestety na allegro do spodni, spódniczek nie mam szczęścia wolę nie ryzykować... a tak mam pewniaka

za spodnie też sporo dałam bo, aż 159zł ale są warte ceny jedynie getry kupiłam za 39,90

póki co starczy mi bo jeszcze mieszczę się spokojnie w ciuchy z przed ciąży a te kupiłam już aby były...

teraz czas na kupno jakiś sukienek i bielizny
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.