Guerlain - kolorówka część IV - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-17, 18:34   #4261
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Uwielbiam i nie żałuję że kupiłam chociaż teraz na zimę zamieniłam ja na pszczoły bo jestem zbyt blada, ale jak tylko wiosna nadejdzie znów będzie jej czas.
Fakt, bladosc nie lubi bronzerow. Trzeba te bladosc wpierw okielznac.
Ja odwrotnie . Mam kochane pszczoly, a chetnie eksperymentuje z bronzerami. Odnalazlam patent na dobre samoopalanie sie . Na dloni rozcieram troche tlustszego kremu typu cold krem lub jakis inny bogatszy, wkrapiam do tego kropelke oleju arganowego i kilka kropli bronzera w plynie. Ja akurat mam jakis plynny Biotherm - dobry, ale przejde na Clarins. Fajnie mi sie to aplkuje, nie ma plackow, wyglada naturalnie i mozna tak sie bawic co kilka dni bez obaw . W koncu znalazlam zastosowanie tego nieszczesnego bronzanta.

...i dlatego lasym okiem spogladam na Terre Inke . Pszczoly czekaja teraz na wiosne . Lada dzien bede sie oproszac zimowka 2011 . Nie moge sie doczekac.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 18:46   #4262
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Fakt, bladosc nie lubi bronzerow. Trzeba te bladosc wpierw okielznac.
Ja odwrotnie . Mam kochane pszczoly, a chetnie eksperymentuje z bronzerami. Odnalazlam patent na dobre samoopalanie sie . Na dloni rozcieram troche tlustszego kremu typu cold krem lub jakis inny bogatszy, wkrapiam do tego kropelke oleju arganowego i kilka kropli bronzera w plynie. Ja akurat mam jakis plynny Biotherm - dobry, ale przejde na Clarins. Fajnie mi sie to aplkuje, nie ma plackow, wyglada naturalnie i mozna tak sie bawic co kilka dni bez obaw . W koncu znalazlam zastosowanie tego nieszczesnego bronzanta.

...i dlatego lasym okiem spogladam na Terre Inke . Pszczoly czekaja teraz na wiosne . Lada dzien bede sie oproszac zimowka 2011 . Nie moge sie doczekac.
Ja aż tak bardzo blada nie jest podkład mam odcień 203 Kanebo (z Guerlain to nr 3, latem mam nr 4) Ale ja zima lubię makijaż bardziej mroźny, typu cienie czwórki z kolekcji pszczół, no i do takiego looku bronzer nie pasuje, ale zaczeka, tym bardziej że i tak go oszczędzam.
Co do kulek to miałam nowe 03 ale mi nie odpowiadały, teraz mam tylko pszczoły, lubię je zamiast różu, a te nowe kurczę nie przekonują mnie coś. Tak je chciałam mieć, a teraz nie wiem czy kupić czy nie.
A im mam do pytanie do posiadaczek Terra Inci, czy wam też te magnesy powypadały? Bo moje niestety tak :/
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 18:52   #4263
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Ja aż tak bardzo blada nie jest podkład mam odcień 203 Kanebo (z Guerlain to nr 3, latem mam nr 4) Ale ja zima lubię makijaż bardziej mroźny, typu cienie czwórki z kolekcji pszczół, no i do takiego looku bronzer nie pasuje, ale zaczeka, tym bardziej że i tak go oszczędzam.
Co do kulek to miałam nowe 03 ale mi nie odpowiadały, teraz mam tylko pszczoły, lubię je zamiast różu, a te nowe kurczę nie przekonują mnie coś. Tak je chciałam mieć, a teraz nie wiem czy kupić czy nie.
A im mam do pytanie do posiadaczek Terra Inci, czy wam też te magnesy powypadały? Bo moje niestety tak :/
To Ty 'opalensza' niz ja . Ja uzywam beige Bobbi Brown, chyba 20.
Mrozny makijaz tez baaardzo lubie, jednak blond, ktory na sobie mam ma swoje wymagania . Jak mialam ciemne wlosy, mroznosc prezentowala sie fantastycznie.
Nie wiem, co bym miala robic z pszczolami, ale efektu rozu nigy nie osiagne. Najwyzej mi neutralizuje zoltawy pigment. Co do nowych kulek - jak masz watpliwosci, to sobie je odpusc. Kulki to religia sama w sobie i ja do ego tak podchodze. Ja je chcialam miec bez wzgledu na wszelkie 'ryzyko'. Jak szukasz czegos do konkretnego celu, sama wiesz, ze lepiej byc przekonanym. Inaczej kolejny towar stoi i sie kurzy .
A e magnesy nie daly sie wlepic do srodka na jakas kropelke?
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 19:01   #4264
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
To Ty 'opalensza' niz ja . Ja uzywam beige Bobbi Brown, chyba 20.
Mrozny makijaz tez baaardzo lubie, jednak blond, ktory na sobie mam ma swoje wymagania . Jak mialam ciemne wlosy, mroznosc prezentowala sie fantastycznie.
Nie wiem, co bym miala robic z pszczolami, ale efektu rozu nigy nie osiagne. Najwyzej mi neutralizuje zoltawy pigment. Co do nowych kulek - jak masz watpliwosci, to sobie je odpusc. Kulki to religia sama w sobie i ja do ego tak podchodze. Ja je chcialam miec bez wzgledu na wszelkie 'ryzyko'. Jak szukasz czegos do konkretnego celu, sama wiesz, ze lepiej byc przekonanym. Inaczej kolejny towar stoi i sie kurzy .
A e magnesy nie daly sie wlepic do srodka na jakas kropelke?
Dokładnie tak miałam z pszczołami, chciałam mieć za wszelką cenę, zresztą cała ta ubiegłoroczna kolekcja podbiła moje serce. A tak na marginesie to jestem sroką i lubię wszystko co ładnie wygląda więc jak będą po gwiazdce to może i je kupię na przecenie.
A co do magnesów nie próbowałam bo boję się że zniszczę piękne opakowanie, i teraz aby magnesy się trzymały przekręcam wieczko tak aby magnesy się nie wyciągały na wzajem.
A też jestem blondynką i wiem że ciężko dobrać kolory żeby pasowały, muszę uważać aby make-up nie był zbyt widoczny bo uczę w szkole.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 19:06   #4265
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Dlaczego hurtem? Każda z paletek jest inna...
Aaa coś mnie zamroczyło - zrozumiałam Aniu, że z nowych czwórek masz dwie sztuki numeru 4 i dwie sztuki numeru 6 Ot, taka babska logika
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 19:13   #4266
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
A im mam do pytanie do posiadaczek Terra Inci, czy wam też te magnesy powypadały? Bo moje niestety tak :/
Jak to wypadly? u mnie nic sie nie dzieje
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 19:17   #4267
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Jak to wypadly? u mnie nic sie nie dzieje
No wypadły, odkleiły i się, jak otwieram tak zwyczajnie, to magnesy się razem przyciągają i wypadają np z wieczka :/ muszę tak jak by przekręcać aby magnes na magnes nie trafił. Z tego co ostatnio zauważyłam, to wszystkie się poodklejały :/ będę musiała mojego poprosić aby coś "pomajstrował kropelką"
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 20:05   #4268
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Aaa coś mnie zamroczyło - zrozumiałam Aniu, że z nowych czwórek masz dwie sztuki numeru 4 i dwie sztuki numeru 6 Ot, taka babska logika
Może nieczytelnie napisałam, ale chciałam napisać, że mam 2 paletki czwórek i 2 paletki szóstek Cienie bardzo powoli zużywam, bo ostatnimi czasy na codzień się nie maluję... Chociaż może w końcu zacznę, bo kiedyś to pełen makijaż miałam codziennie..a teraz? pielęgnacja, na szybko podkład i puder... masakra... sama siebie nie poznaję
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 20:21   #4269
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Wróciłam z kulkami 03, choć limitowanka strasznie mnie kusiła... Generalnie dużej róznicy między nimi nie było, gdy pomiziałam pędzlem po ręku, może limitowanka nieco bardziej się świeciła, ale nie była to jakaś diametralna różnica. Pogmerałam jednak w pyłku i daje on taką jasno różową poświatę, wnioskuję więc, że limitowanka ma bardziej służyć jako rozświetlacz
Jednak nie mówię "nie", może mnie jeszcze skusi
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 20:34   #4270
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Wróciłam z kulkami 03, choć limitowanka strasznie mnie kusiła... Generalnie dużej róznicy między nimi nie było, gdy pomiziałam pędzlem po ręku, może limitowanka nieco bardziej się świeciła, ale nie była to jakaś diametralna różnica. Pogmerałam jednak w pyłku i daje on taką jasno różową poświatę, wnioskuję więc, że limitowanka ma bardziej służyć jako rozświetlacz
Jednak nie mówię "nie", może mnie jeszcze skusi
a kjak? Zadowolona z kulek 03? Ja to też zastanawiam się nad imperialami a 03...
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 20:41   #4271
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Imperiale też mam i są podobne do nowej limitowanki...

Edytowane przez Aaaaaneczkaaaaa
Czas edycji: 2011-11-17 o 20:43
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 20:53   #4272
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
a kjak? Zadowolona z kulek 03? Ja to też zastanawiam się nad imperialami a 03...
chyba zadowolona zadowolenie w pełni (bądź nie) będę mogła odczuć dopiero jutro po całym dniu "noszenia" - wtedy wyjdzie na jaw wszystko

Pierwsze odczucia (1,5 h po aplikacji) Teint Dore 03 ocieplają buzię, lekko rozświetlają i według mnie sa mniej drobinkowe i mniej błyszczące od starych 03 Beige Chic. BC mają więcej złotych drobinek, które zresztą lubię. Nowe TD są według mnie bardziej matujące, pozostawiają na twarzy taki woal...
Ale w sumie to na prawdę wszystko będę wiedzieć dopiero po kilku dniach uzywania
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 20:59   #4273
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
chyba zadowolona zadowolenie w pełni (bądź nie) będę mogła odczuć dopiero jutro po całym dniu "noszenia" - wtedy wyjdzie na jaw wszystko

Pierwsze odczucia (1,5 h po aplikacji) Teint Dore 03 ocieplają buzię, lekko rozświetlają i według mnie sa mniej drobinkowe i mniej błyszczące od starych 03 Beige Chic. BC mają więcej złotych drobinek, które zresztą lubię. Nowe TD są według mnie bardziej matujące, pozostawiają na twarzy taki woal...
Ale w sumie to na prawdę wszystko będę wiedzieć dopiero po kilku dniach uzywania
Czyli masz takie odczucia jak ja I one są naprawdę super Teint beige również
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:13   #4274
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Imperiale też mam i są podobne do nowej limitowanki...
no prosze, czyli nie tylko dla mnie te nowe kulki sa podobne do imperiali
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:16   #4275
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
chyba zadowolona zadowolenie w pełni (bądź nie) będę mogła odczuć dopiero jutro po całym dniu "noszenia" - wtedy wyjdzie na jaw wszystko

Pierwsze odczucia (1,5 h po aplikacji) Teint Dore 03 ocieplają buzię, lekko rozświetlają i według mnie sa mniej drobinkowe i mniej błyszczące od starych 03 Beige Chic. BC mają więcej złotych drobinek, które zresztą lubię. Nowe TD są według mnie bardziej matujące, pozostawiają na twarzy taki woal...
Ale w sumie to na prawdę wszystko będę wiedzieć dopiero po kilku dniach uzywania
Ja mam Teint Dore 03 i bardzo sobie chwale, ale wlasnie bede chciala jeszcze upolowac stare Beige Chic, bo pamietam ze kiedys testowalam w perfumerii kiedy byly jeszcze w regularnej sprzedazy, i bardzo ale to bardzo podobal mi sie efekt. Nawet bardziej niz po tych nowych
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:18   #4276
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Czyli masz takie odczucia jak ja I one są naprawdę super Teint beige również
aaaa ale kusisz Teint Beige tez mam w planach od dawna
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:30   #4277
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
aaaa ale kusisz Teint Beige tez mam w planach od dawna
teint beige dają nieco inny look- transparentny, natomiast wydaje mi się, że lepiej ujednolicają cerę niż 03, ale nie koloryzują- nie nadają ciepłego tonu- chociaż może trupioblade panny coś zauważą, bo są tam również beże . Napewno róż z fioletem ładnie photoshopują, ale nie dają efektu świnki. Dobra już nic nie piszę...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:53   #4278
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
chyba zadowolona zadowolenie w pełni (bądź nie) będę mogła odczuć dopiero jutro po całym dniu "noszenia" - wtedy wyjdzie na jaw wszystko

Pierwsze odczucia (1,5 h po aplikacji) Teint Dore 03 ocieplają buzię, lekko rozświetlają i według mnie sa mniej drobinkowe i mniej błyszczące od starych 03 Beige Chic. BC mają więcej złotych drobinek, które zresztą lubię. Nowe TD są według mnie bardziej matujące, pozostawiają na twarzy taki woal...
Ale w sumie to na prawdę wszystko będę wiedzieć dopiero po kilku dniach uzywania
Dziękuję ślicznie za świetną recenzję. Wiadomo trzeba zawsze przetestować w świetle dziennym, jak będą się utrzymywać w ciągu dnia, ale najważniejsze , że przynajmniej 1sze wrażenie dobre.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 22:19   #4279
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
teint beige dają nieco inny look- transparentny, natomiast wydaje mi się, że lepiej ujednolicają cerę niż 03, ale nie koloryzują- nie nadają ciepłego tonu- chociaż może trupioblade panny coś zauważą, bo są tam również beże . Napewno róż z fioletem ładnie photoshopują, ale nie dają efektu świnki. Dobra już nic nie piszę...

no pięknie, chyba musze TZta zmolestować, żeby mi TB kupił na gwiazdkę - ujednolicenie cery baaardzo by mi się przydało

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za świetną recenzję. Wiadomo trzeba zawsze przetestować w świetle dziennym, jak będą się utrzymywać w ciągu dnia, ale najważniejsze , że przynajmniej 1sze wrażenie dobre.
cieszę się, że mogłam pomóc
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 10:05   #4280
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/guerlain-by-emilio...901545950.html

Widziałyście to? Oryginał? Jakaś nowość czy purchawa?.... Bo E. Pucci for Guerlain to chyba już dawna historia?
Była taka paleta w kolekcji EP ale to 2007 rok
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 10:53   #4281
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Zestaw jest nowy
w tym przypadku to wypadaloby raczej napisac "nieuzywany"
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 20:04   #4282
majowy_deszcz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 286
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

kupiłam wczoraj ostatnie kulaski w douglasie, bo sephory krakowskie swiecą pustkami, gdyz u nicc vol de nuit była wczesniej o 4 dni

Efekt jest mega, o wiele lepszy niż po teint dore, które przy nich wymiękają. Jak dla mnie to one matują - mam strasznie błyszczace skóre w strefie T, dziś nic innego na niej nie było jak piekne rozswietlenie i zero błyszczenia. Uslyszałam kilka pozytywnych uwag na temat mojego wyglądu i mój mąż nie chciał wierzyc dopóki nie usłyszał że mam ładną buźkę Sam zaczął wierzyć w magię kulek i nie opieprzył mnie za 203 zl wydane na puder

Ps. wymienie 20 kulek, bo ich nigdy nie zużyję..
majowy_deszcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 20:36   #4283
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Moj mnie nie opieprza, malo tego - ostatnio chcial mi sam kupic nastepne opakowanie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 08:44   #4284
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Myślicie, że nowy rozświetlacz będzie limitowanką??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Guerlain Spring 2012.jpg (67,9 KB, 78 załadowań)
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 09:24   #4285
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Myślicie, że nowy rozświetlacz będzie limitowanką??
wydaje mi się, że tak i napewno go nabędę sroczka się we mnie odezwała, a że nie mam rozświetlacza żadnego
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 16:40   #4286
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Myślicie, że nowy rozświetlacz będzie limitowanką??
skoro to ma byc kolekcja wiosenna to w sumie logiczne, ze to bedzie limitowanka

-----------------

a swoja droga nigdy nie mialam tuszu Guerlain... ten ze zdjecia wyglada ciekawie
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 18:21   #4287
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

opakowac cos ladnie i juz sie slinimy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 18:41   #4288
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
opakowac cos ladnie i juz sie slinimy
nic nowego ... juz oni wiedza, ze wszystkie jestesmy sroki
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 11:48   #4289
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez majowy_deszcz Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj ostatnie kulaski w douglasie, bo sephory krakowskie swiecą pustkami, gdyz u nicc vol de nuit była wczesniej o 4 dni

Efekt jest mega, o wiele lepszy niż po teint dore, które przy nich wymiękają. Jak dla mnie to one matują - mam strasznie błyszczace skóre w strefie T, dziś nic innego na niej nie było jak piekne rozswietlenie i zero błyszczenia. Uslyszałam kilka pozytywnych uwag na temat mojego wyglądu i mój mąż nie chciał wierzyc dopóki nie usłyszał że mam ładną buźkę Sam zaczął wierzyć w magię kulek i nie opieprzył mnie za 203 zl wydane na puder

Ps. wymienie 20 kulek, bo ich nigdy nie zużyję..
chętnie bym przygarnęła
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 16:13   #4290
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
opakowac cos ladnie i juz sie slinimy


Już mam nowe kulki Perles de Nuit Tylko są schowane gdzieś w szafie i dostanę je dopiero na święta
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.