Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-25, 20:37   #4711
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
bałabym sie w tej koszuli ze mi cyc ucieknie, bo pewnie znajac takie materialy jak juz 4 razy cyca wyciagniesz "dziura"to sie material naciagnie i nie bedzie tak trzymal fasonu ze tak powiem ;] i potem przy przekrecaniu sie na lozku czy schylaniu moze co nieco wypasc ;/ ......ale ja ot mowie z dosiwadczenia pozatym fajna jest bo jak bedzie z cyckow cieklo to wlozysz wkladke i nie powinno juz kapac ;]
a co za kłopot w domu za wczasu przyszyć guziczek?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:39   #4712
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
szlafrok mam taki cienki, zakupiłam dawno razem z koszulką na ramiączka, po 1 wizycie w szpitalu jak podjęłam decyzję, że koszulę w domu trzeba mieć, nie ważne czy się jej używa, czy nie..
ja kujac sobie koszule na allegro -okazalam sie mega blondynka! i nie kupilam szlafroka myśląc ze ten co mam w domu bedzie ok- mam gruby frotowy. zycie mnie zweryfikowalo jak trafilam do szpitala okazalo sie ze szlafrok zajmuje mi 80% torby reszta to probki kosmetykow szmapon,pasta do zebow,itd zeby zminimaliwowac wielkosc torby .

a wiodmo ze teraz to sa wizyty kontrolne - a do porodu to juz z podkladami,pieluszkami, podpaskami, chusteczkami,woda mineralna i cala resztą trzeba isc a torba mała trzeba miec inaczej piguły dra ryja ze nie beda nosic za ciezarną walizek - co dla mnie absurd bo karza przynosic pol domu w walizsce 50x50 cm
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:39   #4713
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
wiesz po porodzie jak cie tfu tfu zszywac beda bo pekniesz albo ciebie natna (nie wiem jak w IRl to wyglada w pl lubia ciąć za free) to leginsów na dupcie nie wlozysz bo bedziesz chciala najchetniej chodzic bez majtek, w krotkiej koszuli zeby nic nie ucieralo ;]
jak bedziesz miec cc to to samo guma bedzie obciskac i malo wygodne to jest . Ogolnie powiem tak jak tez nienawidze kosuzl - ale w spzitlau jest najlepsza choby zeby sie bidecie podmyc dziwgasz robisz pochlapke podcierasz sie i idziesz dalej, wolaja na badanie podnosisz kiece poakzujesz maryske i idziesz dalej- a przed akcja porodowa potrafia i co 40 minut wolac ciebie do badania .....ale nie przkoenuje na chama zycie swoje poakrze bo moze bedzie tak ze urodzisz bez pekniecia czy naciecia ,sn i bedziesz mogla chodzic w leginsach ;]
Fajnie ze to wszystko piszecie, wlasnie takie doswiadczenia z pierwszej reki sa potrzebne nam pierworodkom Wiadomo ja sobie moge wymyslic leginsy a potem nie miec sily badz mozliwosci ich na zadek wciagnac. Dlatego sobie na 5 miechow przed obmyslam rozne scenariusze
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:42   #4714
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
lepiej wziac chyba ta wieksza czyli L/XL...
i tak chyba zrobię tylko teraz nie wiem ile sztuk mi potrzeba bo Ty coś mówiłaś, że tym razem bierzesz 5
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:42   #4715
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
a co za kłopot w domu za wczasu przyszyć guziczek?
a jaki jest sens kupywac droga koszule i jeszcze poprawki w niej robic ? ;> hihi ;]
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:43   #4716
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
a w koszuli chcesz chodzic po porodzie w domu jak woricsz do formy ? bo jelsi tak to wez miejsza jesli nie to wez wieksza- bo teraz bedzie duzy brzuch potem wielki cyc bo piersi zwieksza objetosc dwu krotnie po porodzie jak sie siara i mleko zbiera .
wiec sie dzwiga kosuzla u gory nie na brzuchu ;] ja tylko do spzitala i na pierwszy tydzien dwa do domu potem je wyrzuce jakos spzitlanych rzeczy w domku nie chce miec (hmm zle mis ie kojarza i przywoluja wpsomienia)
w szpitalu chce w nich chodzić na pewno, a po domu sobie może kupie inne ale już po porodzie chyba teraz wezmę jednak L/XL bo S/M może być ciasna w biuście.
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:45   #4717
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Fajnie ze to wszystko piszecie, wlasnie takie doswiadczenia z pierwszej reki sa potrzebne nam pierworodkom Wiadomo ja sobie moge wymyslic leginsy a potem nie miec sily badz mozliwosci ich na zadek wciagnac. Dlatego sobie na 5 miechow przed obmyslam rozne scenariusze
haha no ja tu sie najmniej udzielam ale moge cos powiedziec to mowie ;]
Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
i tak chyba zrobię tylko teraz nie wiem ile sztuk mi potrzeba bo Ty coś mówiłaś, że tym razem bierzesz 5
5 ?? :brzyda l:ja biore 2 max 3 (jedna do porodu , dwie na poporodzie zmiane -zawsze maz bedzie mogl wyprac jedna i przyniesc dnia nastepnego ;] haha wy to tam sporo rzeczy do szpitali bierzecie ;]
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 20:46   #4718
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
ja kujac sobie koszule na allegro -okazalam sie mega blondynka! i nie kupilam szlafroka myśląc ze ten co mam w domu bedzie ok- mam gruby frotowy. zycie mnie zweryfikowalo jak trafilam do szpitala okazalo sie ze szlafrok zajmuje mi 80% torby reszta to probki kosmetykow szmapon,pasta do zebow,itd zeby zminimaliwowac wielkosc torby .

a wiodmo ze teraz to sa wizyty kontrolne - a do porodu to juz z podkladami,pieluszkami, podpaskami, chusteczkami,woda mineralna i cala resztą trzeba isc a torba mała trzeba miec inaczej piguły dra ryja ze nie beda nosic za ciezarną walizek - co dla mnie absurd bo karza przynosic pol domu w walizsce 50x50 cm
Hmmm, a TŻ nie może wnieść torby czy toreb jak np. przyjedzie ze mną gdy zacznę rodzić??
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:47   #4719
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
a jaki jest sens kupywac droga koszule i jeszcze poprawki w niej robic ? ;> hihi ;]
ale co to za poprawka jest? no chyba, że ktos nie potrafi i musi dac krawcowej
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:47   #4720
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

ja myślę, że ta koszula agabi nadaje się do domu, gdzie jest się już na spokojnie, nic cię nie stresuje i też chcesz ładnie wyglądać mimo, że jesteś w koszuli, do szpitala wydaje mi się niepraktyczna
a) ze względu na brak guzików
b) ze w względu na to, że ten materiał się będzie na cyckach przesuwał i może wkurzać na samym początku przy nauce karmienia zarówno mamę jak i dziecko

naprawdę uważam, że jest śliczna, ale jakbym ją miała kupować to tak do domu jak już będę umieć karmić, dziecko będzie umiało ssać itd.
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:49   #4721
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
haha no ja tu sie najmniej udzielam ale moge cos powiedziec to mowie ;]
5 ?? :brzyda l:ja biore 2 max 3 (jedna do porodu , dwie na poporodzie zmiane -zawsze maz bedzie mogl wyprac jedna i przyniesc dnia nastepnego ;] haha wy to tam sporo rzeczy do szpitali bierzecie ;]
no Aguśkaa mówiła, że bierze 5 o ile się nie mylę

ja chyba wezmę 4

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
ale co to za poprawka jest? no chyba, że ktos nie potrafi i musi dac krawcowej
wstyd się przyznać, ale ja musiałabym lecieć do krawcowej hehe:P
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 20:54   #4722
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Hmmm, a TŻ nie może wnieść torby czy toreb jak np. przyjedzie ze mną gdy zacznę rodzić??
no i tu jest tak ze moze owszem czmeu nie ;] a jak cie chycie jak meza w domu nie bedzie i taxi pojedziesz? jak bedziesz musiala z sali zwyklej na porodowa przejsc i potem na sale matki z dzieckiem ? wiesz ja po cc musialam sama swoja torbe przeniesc bo mnie przenosili o 11 rano a odwiedziny od 13 i polozne byly zajete innymi paniami i ja sama z rana na brzuchu isc z torba musialam ......

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
ale co to za poprawka jest? no chyba, że ktos nie potrafi i musi dac krawcowej
zgadza sie ,mimo to wole taka koszule do domku a na guziki,rzeczy czy wiązanie do szpitala

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

mi sie tak fajnie tu siedzi ,rowne z was babki szkoda ze czas mi nie pozwala ;(

ja chce przed śiwtami sie spakowac ostanio w 30 tc rodzilam,mam nadzieje ze tym razem tak nie bedzie, ale torbe wole juz miec naszykowana zeby potem maz nie latal po mieszknaiu jak kot z pęcherzem
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:56   #4723
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Ja biore 5 koszul, jedna na porod, druga od razu do przebrania na po porodzie.
Nast. trzecia na drugi dzien, czwarta na trzeci dzien.
A czasem przedluza sie pobyt.
Poza tym ja lubie czuc sie swiezo, a niestety hormony powoduja ze bardziej sie pocimy, poza tym leci z cyckow i z dolu i szybko sie mozna ubrudzic.
Ostatnim razem mialam 3 bylo mi za malo i nie tylko mi.
Ja rodze daleko od domu, jesli ktos rodzi blisko moze wziac mniej, zawsze ktos moze dowiesc.
Ale u mnie maz przyjedzie na chwile i pojedzie i nie bedzie mogl tak jezdzic.


Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
o tym nie pomyślałam, ale co tam, niech sobie wyskakują ale wydaje mi się, że będzie ok, bo tego materiału pod spodem jest sporo. zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie.
zastanawia mnie też czy faktycznie, tak jak pisała Aguśka, nie będzie mi ciężko cyca wyjąć jedną ręką...
Ja mialam podobna koszulke, zaraz Ci znajde jaka przy pierwszym porodzie i zalowalam jej zakupu bo zle sie cyca wyjmowalo.
A to jest bardzo istotne z poczatku.
Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
i tak chyba zrobię tylko teraz nie wiem ile sztuk mi potrzeba bo Ty coś mówiłaś, że tym razem bierzesz 5
ja biore 5, wyjasnienie powyzej
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:00   #4724
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość

ja chce przed śiwtami sie spakowac ostanio w 30 tc rodzilam,mam nadzieje ze tym razem tak nie bedzie, ale torbe wole juz miec naszykowana zeby potem maz nie latal po mieszknaiu jak kot z pęcherzem
o kurde już przed świętami... hm ja w sumie dla siebie to za wiele rzeczy jeszcze nie mam... planowałam po świętach to zrobić, w ogóle gdzie się kupuje wkłady poporodowe i tego typu rzeczy?

aaaaa i coś jeszcze mi się przypomniało! ostatnio rozmawiałam z koleżanką i ona mi mówi tak: ja to przed porodem to się martwiłam, że mi kokardki od kapci nie pasują do kokardek przy koszuli i myślałam jak ja będę wyglądać, a jak się wszystko zaczęło i wylądowałam w szpitalu to było mi to wszystko obojętne jak wyglądam modliłam się tylko aby było już po wszystkim!
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:01   #4725
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Aguśka- jelsi sie rodzi z dala od domku to jasne,jelsi w tym smaym miescie to ktos z rodizny wezmie brudne a przyniesie czyste i wyprane na dzien nastepny ;] wtedy troche lzejszy bagaz ;]
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:03   #4726
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
no i tu jest tak ze moze owszem czmeu nie ;] a jak cie chycie jak meza w domu nie bedzie i taxi pojedziesz? jak bedziesz musiala z sali zwyklej na porodowa przejsc i potem na sale matki z dzieckiem ? wiesz ja po cc musialam sama swoja torbe przeniesc bo mnie przenosili o 11 rano a odwiedziny od 13 i polozne byly zajete innymi paniami i ja sama z rana na brzuchu isc z torba musialam ......
ja nawet nie myślę żeby taxi jechać albo będę dzwonić po TŻta albo po brata ewentualnie dziadek obok jest.
TŻ jak dostanie telefon od razu rzuca robote i jedzie... tak u nich jest w firmie ostatnio jego kolegi z pracy żona rodziła to jak poleciał jak burza

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

ja tak planowałam spakować się w okolicach lutego
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:05   #4727
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
o kurde już przed świętami... hm ja w sumie dla siebie to za wiele rzeczy jeszcze nie mam... planowałam po świętach to zrobić, w ogóle gdzie się kupuje wkłady poporodowe i tego typu rzeczy?

aaaaa i coś jeszcze mi się przypomniało! ostatnio rozmawiałam z koleżanką i ona mi mówi tak: ja to przed porodem to się martwiłam, że mi kokardki od kapci nie pasują do kokardek przy koszuli i myślałam jak ja będę wyglądać, a jak się wszystko zaczęło i wylądowałam w szpitalu to było mi to wszystko obojętne jak wyglądam modliłam się tylko aby było już po wszystkim!
allegro ,apteka ...ja kupuje podklady popordowe (te co sie na nich lezy)do szpitala kaza wziasc 5 w rosmanie - babydream sa pakowane po 10 sztuk i sa wytrzymale- synowi kupilam wiec mam jeszcze 5 ;] kupie jedna paczke tych wkladek poporodowych zaraz poporodzie i na pierwsze godizny kiedy najwiecej ze mnie lecialo, potem paczke allweys'ow na noc bo sa dlugie cienkie i tak sie wałkują jak te wkładki co z lygliny .....
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:05   #4728
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
Aguśka- jelsi sie rodzi z dala od domku to jasne,jelsi w tym smaym miescie to ktos z rodizny wezmie brudne a przyniesie czyste i wyprane na dzien nastepny ;] wtedy troche lzejszy bagaz ;]
dokladnie
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:06   #4729
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Ja biore 5 koszul, jedna na porod, druga od razu do przebrania na po porodzie.
Nast. trzecia na drugi dzien, czwarta na trzeci dzien.
A czasem przedluza sie pobyt.
Poza tym ja lubie czuc sie swiezo, a niestety hormony powoduja ze bardziej sie pocimy, poza tym leci z cyckow i z dolu i szybko sie mozna ubrudzic.
Ostatnim razem mialam 3 bylo mi za malo i nie tylko mi.
Ja rodze daleko od domu, jesli ktos rodzi blisko moze wziac mniej, zawsze ktos moze dowiesc.
Ale u mnie maz przyjedzie na chwile i pojedzie i nie bedzie mogl tak jezdzic.



Ja mialam podobna koszulke, zaraz Ci znajde jaka przy pierwszym porodzie i zalowalam jej zakupu bo zle sie cyca wyjmowalo.
A to jest bardzo istotne z poczatku.

ja biore 5, wyjasnienie powyzej

dlatego ja tak samo biorę albo 4 albo i 5 bo znając życie będę zmieniać
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 21:07   #4730
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
[/COLOR]ja tak planowałam spakować się w okolicach lutego
no tylko Ty masz termin na kwiecień, a mi ostatnio ciągle z usg wychodzi jak nie 29 to 26.02 :/
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:08   #4731
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

I właśnie ja tez chcę już cos kupowac dla maluszka, bo nigdy nie wiadomo co sie przytrafi i kiedy. Czekam tylko na pensję A takto mój mąż mówił, że jeszcze nie, a dziś mi mówi przez tel, żebym popatrzyła ubranka dla małego na all Chyba podziałało na niego straszenie, że wcześniej może pójdę do szpitala

No ja jak myslałam , że dostanę okresu, a byłam w ciaży już, to kupiłam zapas podpasek i mama mi mówi, że po porodzie się przydadzą jak znalazł.
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55

Edytowane przez ivona84
Czas edycji: 2011-11-25 o 21:10
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:08   #4732
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

ja przed siwwtami bo wiem ze w styczniu i tak ide zeby przelezec przeczekac ten 30 tydzien nieszczesny wiec spakuje sie jak na wizyte a nie pobyt (ale te rzeczy do porodu beda spakowane juz w reklamowce w razie co)

Jolkaa mnie trafilo w 30 tc i dzownilam po wsyztskich kazdy za daleko ,maz przyjechal jak sie połowicznie spakowalam sama ...ja wole dmuchac na zimno ;]


cos mialam jeszcze napisac ......
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:09   #4733
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Tu macie przykladowe stronki do podkladow poporodowych na lozko i wkladow (podpasek) poporodowych:

wklady (podpaski): http://allegro.pl/podklady-poporodow...941480418.html

podkłady na łóżko dla siebie pod pupe lub do podkladania przy przewijaniu dzidzi: http://allegro.pl/seni-podklady-chlo...934978141.html
Tu zaznaczam ze sa rozne rozmiary (musicie patrzec)
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!


Edytowane przez Aguśkaa83
Czas edycji: 2011-11-25 o 21:11
Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:10   #4734
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
allegro ,apteka ...ja kupuje podklady popordowe (te co sie na nich lezy)do szpitala kaza wziasc 5 w rosmanie - babydream sa pakowane po 10 sztuk i sa wytrzymale- synowi kupilam wiec mam jeszcze 5 ;] kupie jedna paczke tych wkladek poporodowych zaraz poporodzie i na pierwsze godizny kiedy najwiecej ze mnie lecialo, potem paczke allweys'ow na noc bo sa dlugie cienkie i tak sie wałkują jak te wkładki co z lygliny .....
o widzisz! na allegro to może nie będę przesadzać z takimi rzeczami, ale widzę , że czeka mnie dłuższa wizyta z listą zakupów w sklepie jak ja to nazywam "wszystko w razie w" żeby tata mógł kupić w 1 miejscu i w jakiś rossmanach i superfarmach
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:11   #4735
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
no tylko Ty masz termin na kwiecień, a mi ostatnio ciągle z usg wychodzi jak nie 29 to 26.02 :/

no niby na kwiecień, ale kto wie co to będzie...
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:11   #4736
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

juz wiem -dziewczyna kotra lezala u nas na oddziele opowiadala jak w pełnym makijazu poszla rodzic ....i popordzie przyszeld lekarza zoabczyc czy wsio ok i .....lekarz no to mamy picassa ,pozszywamy go a potem on pojdzie sie umyc (kobieta sie totalnie rozmała sie ) to tak apropo tych kokardek ;]
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:12   #4737
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
ja przed siwwtami bo wiem ze w styczniu i tak ide zeby przelezec przeczekac ten 30 tydzien nieszczesny wiec spakuje sie jak na wizyte a nie pobyt (ale te rzeczy do porodu beda spakowane juz w reklamowce w razie co)

Jolkaa mnie trafilo w 30 tc i dzownilam po wsyztskich kazdy za daleko ,maz przyjechal jak sie połowicznie spakowalam sama ...ja wole dmuchac na zimno ;]


cos mialam jeszcze napisac ......

ja też pakuję się wcześniej to już miałam zaplanowane dawno ale myślę, że chyba ok lutego a może i w styczniu ??
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:14   #4738
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Tu macie przykladowe stronki do podkladow poporodowych na lozko i wkladow (podpasek) poporodowych:

wklady (podpaski): http://allegro.pl/podklady-poporodow...941480418.html

podkłady na łóżko dla siebie pod pupe lub do podkladania przy przewijaniu dzidzi: http://allegro.pl/seni-podklady-chlo...934978141.html
Tu zaznaczam ze sa rozne rozmiary (musicie patrzec)

haha jakie dosiwiadczenie ;] no ja proponuje na allegro u jednego klienta kupic i dołozyc sobie majtki takie jednorazowe poporodwoe wykonane z siateczki ;]jest dstep powietrza;]
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:14   #4739
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
ja przed siwwtami bo wiem ze w styczniu i tak ide zeby przelezec przeczekac ten 30 tydzien nieszczesny wiec spakuje sie jak na wizyte a nie pobyt (ale te rzeczy do porodu beda spakowane juz w reklamowce w razie co)

Jolkaa mnie trafilo w 30 tc i dzownilam po wsyztskich kazdy za daleko ,maz przyjechal jak sie połowicznie spakowalam sama ...ja wole dmuchac na zimno ;]


cos mialam jeszcze napisac ......
a mogę spytać co się działo, że się teraz obawiasz 30 tc ?
__________________
Gabryś
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:17   #4740
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
ja też pakuję się wcześniej to już miałam zaplanowane dawno ale myślę, że chyba ok lutego a może i w styczniu ??
kochana ja wsyztskim zycze zeby sie mogly spokojnie pakowac po 36 tygodniu ;]

ja pisalam, ze pakuje sie poprostu dlatego ze jakbym (oby nie!) miala powtorke z pierwszej ciazy...to mam dopiete na ostani guzik chociaz to ;p
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.