Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 21:47   #421
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Witam na nowym wątku
Zdjęcia cudne wklejacie, wszystkie jesteście laski, super mamuśki
A ja dziś mam twardy brzuchol, pęcznieje co jakiś czas, po południu wzięłam no-spę, bo miałam wrażenie, że zaraz eksploduję a dzidzia mega-aktywna, pierwszy dzidziuś nie był aż tak ruchliwy- mam nadzieję, że to nie zapowiedź na przyszłość Adaś był spokojny w brzuszku, a teraz jest małą torpedą, więc łudzę się, że działa to na opak
Zmykam spać, bo już późno, a jutro czeka mnie kolejny męczący dzień, na dodatek małża nie będzie caaaały dzień
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:49   #422
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Dziękuję, ja też sobie zapiszę.
Dziewczyny jak tam Wasze piersi? Moje się już powiększyły z rozmiaru A do C.. Mój tż bardzo zadowolony Nie powiem mi też się podobają ciekawe czy po porodzie wrócą do starego rozmiaru.. Jak to jest zmniejszają się czy zostają już takie?
Mnie sie powiekszyly, bo przed I ciaza mialam miseczke C a po porodzie ale nie zaraz po (bo od razu po to sa balony) zrobila mi sie miseczka D.
W tej chwili najbardziej komfortowo sie czuje w miseczce E. Wiec gdybym tak miala 5 dzieci to do jakiej miseczki bym doszla?
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:51   #423
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak tam Wasze piersi? Moje się już powiększyły z rozmiaru A do C.. Mój tż bardzo zadowolony Nie powiem mi też się podobają ciekawe czy po porodzie wrócą do starego rozmiaru.. Jak to jest zmniejszają się czy zostają już takie?
Mi niestety jak skończyłam karmić wróciły do swojego małego B
Ale ciągle mam złudzenia,że tym razem będzie inaczej.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:51   #424
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Mnie sie powiekszyly, bo przed I ciaza mialam miseczke C a po porodzie ale nie zaraz po (bo od razu po to sa balony) zrobila mi sie miseczka D.
W tej chwili najbardziej komfortowo sie czuje w miseczce E. Wiec gdybym tak miala 5 dzieci to do jakiej miseczki bym doszla?
o kurde, to jak ja teraz noszę miseczkę g...aż się boję mysleć...
__________________
Gabryś
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:53   #425
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Poogladam Wasze brzucholki na mailu: wszystkie sliczne


Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Witam na nowym wątku
Zdjęcia cudne wklejacie, wszystkie jesteście laski, super mamuśki
A ja dziś mam twardy brzuchol, pęcznieje co jakiś czas, po południu wzięłam no-spę, bo miałam wrażenie, że zaraz eksploduję a dzidzia mega-aktywna, pierwszy dzidziuś nie był aż tak ruchliwy- mam nadzieję, że to nie zapowiedź na przyszłość Adaś był spokojny w brzuszku, a teraz jest małą torpedą, więc łudzę się, że działa to na opak
Zmykam spać, bo już późno, a jutro czeka mnie kolejny męczący dzień, na dodatek małża nie będzie caaaały dzień
To Filip moj w brzuchu byl spokojny i teraz jest raczej wolniejszym dzieckiem, nie jest "torpeda" a dzidziorek w brzuchu jest mega aktywny wlasciwie to od 12 tc (bo wtedy poczulam go pierwszy raz) i teraz szaleje mi w brzuchu bardziej niz Filip. Ciekawe czy bedzie szybki?
Jak dajesz na imie bobaskowi?

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
o kurde, to jak ja teraz noszę miseczkę g...aż się boję mysleć...
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:55   #426
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Wczoraj dostaliśmy od znajomej podgrzewacz do butelek: http://www.boots.com/en/Tommee-Tippe...warmer_928045/
i sterylizator: http://www.boots.com/en/Philips-AVEN...liser_1143940/
Tylko butelki musimy dokupić.
O to super.Fajnie tak dostawać.My niestety nie mamy od kogo.Ale tych rzeczy nie muszę kupić,bo będę karmić piersią.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:56   #427
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Mnie sie powiekszyly, bo przed I ciaza mialam miseczke C a po porodzie ale nie zaraz po (bo od razu po to sa balony) zrobila mi sie miseczka D.
W tej chwili najbardziej komfortowo sie czuje w miseczce E. Wiec gdybym tak miala 5 dzieci to do jakiej miseczki bym doszla?
Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Mi niestety jak skończyłam karmić wróciły do swojego małego B
Ale ciągle mam złudzenia,że tym razem będzie inaczej.
Czyli u każdej jest inaczej, zobaczymy jak będzie u mnie.
U nas od 3 dni cały czas pada i jest straszny wiatr, a na dodatek jest bardzo zimno. Zaczyna się piękna zima w Belfaście.. Dołująca pogoda ale widzę że u Was też kiepskie nastroje.
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 21:58   #428
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Wczoraj dostaliśmy od znajomej podgrzewacz do butelek: http://www.boots.com/en/Tommee-Tippe...warmer_928045/
i sterylizator: http://www.boots.com/en/Philips-AVEN...liser_1143940/
Tylko butelki musimy dokupić.
tez bede chciala kupic sterylizator aventa, buteleczki kupilam w tesco - byla przecena, moze sprawdz - moze u Ciebie tez jest promocja (mam takie butelki przeciwko kolkom, ale nie wiem czy faktycznie sie sprawdzaja)

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
O to super.Fajnie tak dostawać.My niestety nie mamy od kogo.Ale tych rzeczy nie muszę kupić,bo będę karmić piersią.
ale jak sie karmi piersia - tez czasami chyba uzywa sie butelek, czy cos mi sie pomylilo? bo jak masz np. za duzo pokarmu to sciagasz przeciez.
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:59   #429
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
O to super.Fajnie tak dostawać.My niestety nie mamy od kogo.Ale tych rzeczy nie muszę kupić,bo będę karmić piersią.
ja też planuję ale różnie to bywa i później na pewno się przyda.
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:01   #430
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
tez bede chciala kupic sterylizator aventa, buteleczki kupilam w tesco - byla przecena, moze sprawdz - moze u Ciebie tez jest promocja (mam takie butelki przeciwko kolkom, ale nie wiem czy faktycznie sie sprawdzaja)

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------



ale jak sie karmi piersia - tez czasami chyba uzywa sie butelek, czy cos mi sie pomylilo? bo jak masz np. za duzo pokarmu to sciagasz przeciez.
Mam w komplecie z laktatorem,jedna starczy.A w razie czego dokupię później.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:07   #431
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Mam w komplecie z laktatorem,jedna starczy.A w razie czego dokupię później.
a to fajnie.

moj szwagier opowiadal jak jego zona po powrocie ze szpitala dostala takiego przyplywu pokarmu, ze cale piersi miala mega zapuchniete i plakala strasznie bo ponoc taki bol...nie mieli laktatora...szwagier pojechal szukac w nocy do supermarketu, bo mowila ze nie wytrzyma.

ide spac. kolorowych snow
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 22:08   #432
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
tez bede chciala kupic sterylizator aventa, buteleczki kupilam w tesco - byla przecena, moze sprawdz - moze u Ciebie tez jest promocja (mam takie butelki przeciwko kolkom, ale nie wiem czy faktycznie sie sprawdzaja)

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------



ale jak sie karmi piersia - tez czasami chyba uzywa sie butelek, czy cos mi sie pomylilo? bo jak masz np. za duzo pokarmu to sciagasz przeciez.
Sprawdzę jutro jak będę wracać z pracy bo akurat mam po drodze i pewnie wstąpię na jakieś zakupy.
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:08   #433
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Moja Córunia też mnie często naparza po pęcherzu . A jak pęcherz jest napełniony po brzegi to nieźle boli
Ja mam czasami wrażenie, że moja dzidzia robi sobie trampolinę z mojego pęcherza i nawet jak jest pusty...to dziwne uczucie i od razu muszę iść siku

idę do wanny... ( czyt. prysznic z dużym brodzikiem) i spać...

dobrej nocki
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:09   #434
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
a to fajnie.

moj szwagier opowiadal jak jego zona po powrocie ze szpitala dostala takiego przyplywu pokarmu, ze cale piersi miala mega zapuchniete i plakala strasznie bo ponoc taki bol...nie mieli laktatora...szwagier pojechal szukac w nocy do supermarketu, bo mowila ze nie wytrzyma.

ide spac. kolorowych snow
dobranoc ja też uciekam, bo mąż właśnie z pracy wrócił. Miłej nocy
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:12   #435
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
a to fajnie.

moj szwagier opowiadal jak jego zona po powrocie ze szpitala dostala takiego przyplywu pokarmu, ze cale piersi miala mega zapuchniete i plakala strasznie bo ponoc taki bol...nie mieli laktatora...szwagier pojechal szukac w nocy do supermarketu, bo mowila ze nie wytrzyma.

ide spac. kolorowych snow
No ja też nie miałam laktatora.I to był błąd,dostałam zapalenia piersi.Ale teraz mam już trochę większe doświadczenie.
A jeśli chodzi o butelki to moja córka nie używała wcale.Smoczka też nie.Dlatego nie planuję teraz takich zakupów.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:14   #436
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość

Oczywiscie
Kiddy Komfort Pro sie nazywa
A stronka: http://www.ceneo.pl/1856068
Tylko Karolinka jedna rzecz: ten fotelik cechuje sie tym, ze ma to dodatkowe zabezpieczenie (ta blokade na tulow) uzywa sie jej do 18 kg. Ale nie wszystkie dzieci z tego co czytalam chca jezdzic w tym, niektore sie denerwuja, dlatego zalecane jest pojechac z dzidzia i przymierzyc do fotelika i zapiac w sklepie razem z tym zabezpieczeniem zeby zobaczyc czy nie bedzie plakac i zloscic sie ze ma dodatkowa blokade. My z mezem i z Filipem specjalnie pojechalismy kawalek drogi zeby przymierzyc Filipa do tego fotelika i zobaczyc jego reakcje. Nasz na szczescie dobrze an to reagowal, nie denerwowal sie i tak jak niektorzy pisza, sluzy mu jako stoliczek, moze sobie nawet na tym rysowac w dluzszej podrozy. Ale niektorym dzieciom moze to przeszkadzac. Takze musisz to wziac pod uwage.
Dziękuję
Fotelik i tak trzeba przymierzyć do samochodu, a jak razem z dzieckiem to jeszcze lepiej. Jeśli nasza córcia będzie tak chętna do podróżowania jak rodzice, to myślę, że ta "blokada" będzie fajnym urozmaiceniem czasu w samochodzie


Oglądałam razem z mężem "Cud narodzin" (powtórka wczorajszego programu).
Był zafascynowany tymi wszystkimi zmianami i w ogóle. A na koniec troszkę się wzruszył ale stanowczo powiedział, że na porodówkę nie wejdzie
Ale mówię mu, że jak nasza mała córeczka się urodzi i dostanie takie zawiniątko na ręce, które (nieświadomie) na niego spojrzy to dopiero się wzruszy. I poczuje takie uczucie, jakiego jeszcze nie zna, bo cudze dzieci są cudze i nie potrafią rozbudzić tej miłości, a swoje... to tylko kochać!
I patrzę na męża a on ma szklane oczy Przyjemnie mi się zrobiło
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2011-11-28 o 22:25
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:27   #437
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
moj szwagier opowiadal jak jego zona po powrocie ze szpitala dostala takiego przyplywu pokarmu, ze cale piersi miala mega zapuchniete i plakala strasznie bo ponoc taki bol...nie mieli laktatora...szwagier pojechal szukac w nocy do supermarketu, bo mowila ze nie wytrzyma.

ide spac. kolorowych snow
Ja osobiscie moge powiedziec ze mialam bardzo duzo pokarmu i jak mialam nawal to bez laktatora ani rusz. Probowalam recznie odciagac bo nie moglam sobie z recznym laktatorem poradzic w zlozeniu, ale bardzo trudna sprawa z tym odciaganiem recznym. A bol jest rzeczywiscie duzy.
Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Dziękuję
Fotelik i tak trzeba przymierzyć do samochodu, a jak razem z dzieckiem to jeszcze lepiej. Jeśli nasza córcia będzie tak chętna do podróżowania jak rodzice, to myślę, że ta "blokada" będzie fajnym urozmaiceniem czasu w samochodzie
Powiem Ci, ze nasz Filip jest wyjatkowym buntownikiem i myslelismy ze nie bedzie mu odpowiadac ta blokada, ale okazalo sie inaczej wiec mysle ze jesli nasz uparciuszek dal sie namowic to pewnie Wasza zmotoryzowana po tatusiu i mamusi corcia tez bez problemu da sie namowic.
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:29   #438
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Aguśka, najważniejsze, że taki fotelik kupuje się po urodzeniu
Najpierw tylko trzeba znaleźć sklep
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 06:49   #439
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Hej dziewczyny, ja dzisiaj nie bede sie raczej udzielac, mam duzo roboty, ale chcialam Wam milego dnia zyczyc
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 06:57   #440
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja dzisiaj nie bede sie raczej udzielac, mam duzo roboty, ale chcialam Wam milego dnia zyczyc
Wzajemnie. miłego dnia dziewczyny. Ja uciekam do pracy.
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 07:16   #441
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Hej dziewczyny
U mnie słońce, ale zimnica straszna.

A co do L4 to zobaczymy co na następnej wizycie mi gin powie - jak z szyjką będzie nie tak i jeszcze glukoza wyjdzie nie tak (mój tata jest cukrzykiem) to zwolnienie i adios praca W sumie to się cieszę, bo już mnie szlag w robocie czasami trafia

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość

a co tam tak nawciagalas?>>

My to jak takie staruszki...plecy bola)) . Moze troche wiecej ruchu-spacerow,zeby sie nie zastać... Wiem co czujesz,bo jak ja postoje dluzej to juz czuje ze mnei rypie w krzyzu,ale przy dlugim siedzeniu takze. Tak zle i tak niedobrze
Wciągałam obiadek - zupa cebulowa z groszkiem ptysdiowym, na drugie devolay z ziemniaczkami, a potem ciasto ananasowe i pizzerinki na kolację - normalnie mama wie co dobre
A co do ruchu to codziennie do pracy chodzę na piechotę - 15 minut w jedną stronę i jeszcze w domu nie leżę tylko trzeba coś mieszkanko ogarnąć i obiad ugotować mężowi i zawsze jeszcze się coś znajdzie do roboty
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 07:20   #442
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Dzień dobry Ja planuję kupic jakiś używany laktator i sterylizator z aventu, na razie ręczny a jeśli się okaże że będę długo i dużo używała laktatora to wtedy się rozejrzę za elektrycznym
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 07:20   #443
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Doberek

Ciężko was nadrobic tyle piszecie
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 07:54   #444
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

czesc dziewczyny
claudia ,balbinka i reszta dziewczyn spore i bardzo ładne macie te brzusie juz, az pozniej sobie zrobie z ciekawosci zdjecie swojego

ja na szczescie nie bede musiala wozka wnosic ,tylko bede go zostawiac na klatce (na ktorej jest bezpiecznie) na dole.

wlasnie dzownilam do zusu i okazalo sie ze moj pracodawca nie doniosl jeszcze do zusu zwolnien , ani za tydzien pazdziernika ani za listopad , rece mi opadaja, mam nadzieje ze nie bede miec z tego tytulu zadnych problemów...

na obiad mam dzisiaj bigos ,który na szczescie mi wyszedl i jest pyszny, ale chyba dosmaze njeszcze nalesników, ale to musze do sklepu po twarożek isc.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś




Edytowane przez tynka88
Czas edycji: 2011-11-29 o 07:57
tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 07:59   #445
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Dobry

biorę sie za sprzątanie bo póxniej trzeba papugi wypuścic żeby sobie polatały bo ostatnio po macoszemu je traktuje aż się wstyd przyznac ale spoko nie sa obrazone ja w dalszym ciagu nie ma jeszcze nic do dzidziola ale też termin na koniec kwietnia więc mam nadzieje że zdążę ze wszystkim zreszta tż w styczniu chce tydzien urlopu i do mamy do Holandii jechac to mu listę naszykuję może teściowa się dorzuci bo ja na taka trasę 1000 km w 26 tc czy nawet później się nie piszę bedzie spokoj w domu i porzadek

zreszta od pewnego czasu co chwile mu przypominam żeby po osbie sprzątał bo jak się dzidzia urodzi to nie dam rady się dzieckiem zajmowac i po hrabim sprzatac że chce miec męża na którego mogę liczyc i który mi pomoże i dziecko w domu a nie dwoje dzieci bo dobrze wiem że jak Seba chce to potrafi. i oznajmiłam mu już że jak będzie tak daleko to zrobię zapas sztucców , tależy i kubków jednorazowych bo ze zmywaniem u niego bardzo ciężko (jak ja będe w szpitalu) chyba że do tej pory sie dorobimy zmywarki

Co do siary to tż mówi widząc plamy na koszulkach że jak by bylo potem za dużo pokarmy to dzidzia będzie przy jednym cycku a on przy drugim a tak swoja drogą to co chwilke mam fleki na koszulkach z siary

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

a dziewczyny czy każdej w ciąży wywala pępek??

bo mój jest taki jaki był przed ciążą
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 07:59   #446
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez gosica502 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ja planuję kupic jakiś używany laktator i sterylizator z aventu, na razie ręczny a jeśli się okaże że będę długo i dużo używała laktatora to wtedy się rozejrzę za elektrycznym
Mi koleżanka z pracy już pożyczyła laktator z Aventu - musze tylko sobie nowe nakładki silikonowe kupić i coś tam jeszcze co jest silikonowe.

Co do wóźka - u nas na szczęście jest winda

Tynka takich pracodawców to powinno się normalnie A ja sie zastanawiam czy moja szefowa mi zmieniła nazwisko w zusie, bo jak pójdę na zwolnienie to rzeczy jaj nie bylo
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 08:02   #447
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

No ja tez nie rozumiem, zadeklarowalam sie szefowi ze moge sama donosic zwolnienie do zusu , ale on powiedzial ze on to bedzie robil, wiec ok. Mam nadzieje ze skutkiem bedzie tylko pozniejsze otrzymanie przeze mnie wyplaty srodków...
a wlasnie sie takiej sytuacji obawiałam
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 08:07   #448
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Widze, ze mam mało do nadrobienia ;]

Co do wózków, to ja nie polecam tych 3 w1 czy cos takiego tym kotre mieszkaja wysoko, moja sasiadka na przeciw mnie miala xlandera jak byla gondola to jeszcze umiala go zniesc z dzieckiem potem to znosila wozek potem dziecko i tak samo jak wracala plus zkaupy. Ja kupilam gondole taka no name leciutkai w jednej rece dzidzie w gondoli w drugiej rece stelaz i na dol i do gory (mam waska klatke schodowa) jak maly wyrosl to kupilam spacerowke bebydesign sprint- rozklada sie do płaskiego, do tego kupilam spiworek taki z owczej wełny i syn przejezdzil zime tak mial 7 miesiecy a moprzy -30 stopni byly i nie chorowal wsyztsko w porzadku,teraz tez zamierzam tak robic . Zostawialam wozki po synku..chyba czulam ze teraz bedzie makabra z wyborem i cenami , tym abrdziej ze rzeczy dla dzieci drozeja od stycznia o 15 % vat
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 08:07   #449
aaagga
Raczkowanie
 
Avatar aaagga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 381
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
Dobry

biorę sie za sprzątanie bo póxniej trzeba papugi wypuścic żeby sobie polatały bo ostatnio po macoszemu je traktuje aż się wstyd przyznac ale spoko nie sa obrazone ja w dalszym ciagu nie ma jeszcze nic do dzidziola ale też termin na koniec kwietnia więc mam nadzieje że zdążę ze wszystkim zreszta tż w styczniu chce tydzien urlopu i do mamy do Holandii jechac to mu listę naszykuję może teściowa się dorzuci bo ja na taka trasę 1000 km w 26 tc czy nawet później się nie piszę bedzie spokoj w domu i porzadek

zreszta od pewnego czasu co chwile mu przypominam żeby po osbie sprzątał bo jak się dzidzia urodzi to nie dam rady się dzieckiem zajmowac i po hrabim sprzatac że chce miec męża na którego mogę liczyc i który mi pomoże i dziecko w domu a nie dwoje dzieci bo dobrze wiem że jak Seba chce to potrafi. i oznajmiłam mu już że jak będzie tak daleko to zrobię zapas sztucców , tależy i kubków jednorazowych bo ze zmywaniem u niego bardzo ciężko (jak ja będe w szpitalu) chyba że do tej pory sie dorobimy zmywarki

Co do siary to tż mówi widząc plamy na koszulkach że jak by bylo potem za dużo pokarmy to dzidzia będzie przy jednym cycku a on przy drugim a tak swoja drogą to co chwilke mam fleki na koszulkach z siary

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

a dziewczyny czy każdej w ciąży wywala pępek??

bo mój jest taki jaki był przed ciążą
mój przed ciążą był głęboko schowany między fałdkami, więc myślałam że mi nie wywali a tu 26tc i jest prawie na wierzchu. wreszcie go mogę porządnie obejrzeć i wyczyścić
__________________
Dominik na świecie! Mój chłopczyk!!!

aaagga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 08:09   #450
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
No ja tez nie rozumiem, zadeklarowalam sie szefowi ze moge sama donosic zwolnienie do zusu , ale on powiedzial ze on to bedzie robil, wiec ok. Mam nadzieje ze skutkiem bedzie tylko pozniejsze otrzymanie przeze mnie wyplaty srodków...
a wlasnie sie takiej sytuacji obawiałam
Ja też się tego boję, bo z mojej pensji idą wszystkie opłaty i musze mieć środki na koncie - jak nie to lipa

Cziqua u mnie pępek jest normalny, tylko troszkę płytszy - 25 tc. I jeszcze nie mam siary.
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.