Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-18, 15:46   #4531
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
To dosc duza roznice bedziesz miala miedzy dzieciaczkami
Ale synek bedzie Ci pomagal, fajnie. Ja mam 2,5 rocznego malca wiec pomoc bedzie na pewno minimalna z jego strony hihi

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Jolka dziekuje Nigdy nie mialam zywej a chcialabym poczuc zapach takiej. Moze kiedys.
Spora różnica Teraz jak urodzę odrazu starć się będziemy o następne. Lepiej się dzieciaczki chowają jak nie są same.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez julliczka Pokaż wiadomość
claudia jesteś bardzo dzielna, i masz wspaniałego tatę. Dasz radę ze wszystkim, na pewno!

qsloncu witaj w naszym gronie

Aguska widziałam fotki, ale duża śliczna choinka i Filipek słodki

U nas choinka też już ubrana. My choinkę kupujemy taką niedużą, ale za to jak pięknie pachnie
Takie prawdziwe są piękne i zapach i w ogóle Czasami sztuczna trzeba się zadowolić
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 15:47   #4532
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Ja o następne będę się starać za jakieś 5lat
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 15:50   #4533
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
hej dziewczynki
Można się dołączyć?? termin mam na 4.03.2012. Problem jest że nie wiem czy dam radę nadążać w dyskusjach bo pędzicie jak szalone
witaj
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 15:50   #4534
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Dziekuje za mile slowa pod naszym adresem


qsloncu podziwiam ze chcesz od razu miec nastepnego bobaska, no oczywiscie zycze wymarzonej corci. Na pewno lepiej jak dzieciaczki sie razem chowaja, jednak nie jest w tym okresie latwo
A jak przechodzisz ciaze?
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 16:07   #4535
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Jolkaaa Ja już nie chce mić dużej różnicy poza tym młodsza się nie robię hehehe
Kiedy masz termin porodu??
Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
witaj

Aguśkaa ciążę przechodzę jakbym nie było w ciąży. Jedynie to brzusio mi troszeczkę przeszkadza i będzie ciężej ale to sama radość
A u Ciebie jak to wygląda?
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 16:16   #4536
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
Jolkaaa Ja już nie chce mić dużej różnicy poza tym młodsza się nie robię hehehe
Kiedy masz termin porodu??

A ja nie jestem gotowa na drugie, więc napewno będzie duży odstęp minimum te 5lat ale oczywiście czas pokaże
Termin mam na 2kwietnia
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 16:26   #4537
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
A ja nie jestem gotowa na drugie, więc napewno będzie duży odstęp minimum te 5lat ale oczywiście czas pokaże
Termin mam na 2kwietnia
Ja jestem przerażona porodem, ale cóż to jest nieunikniony etap
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 16:29   #4538
19claudia91
Rozeznanie
 
Avatar 19claudia91
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 962
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Mały ewidentnie się u mnie dupcią wypina =p czuję to! )

TŻt mi daje wybór albo on albo moi rodzice i mam wybierać.. a ja nie będę wybierać między osobami które kocham musi to zrozumieć. Poza tym napisał tak ni stąd, ni zowąd.. Odpisałam mu że raczej powinien pomyśleć nad jakimiś szczerymi przeprosinami ale nie wymuszonymi bo daje mu podpowiedz tylko coś szczerego od serca i przede wszystkim ma się zastanowić nad tym czy mu zależy na nas.. i na naszym synku.


Jeśli chodzi o poród to ja jakoś nie mogę się doczekać :P

a jeśli chodzi o nazwę do nowego wątku to moja propozycja

Nowy roczek zaczynamy, na maleństwa już czekamy! Mamusie III-IV 2012 cz. 6
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ce0d3873d8.png

Fabianek

Edytowane przez 19claudia91
Czas edycji: 2011-12-18 o 16:54
19claudia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 16:51   #4539
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Hej dziewczyny,
ja tlyko z z doskoku bo zaraz ide uszka robic i pierogi (moze jak sie wyrobie). Ale tu u nas swiatecznie! Bylam dzis w sklepach i kupilam sobie super sukienke na swieta i spiworek dla Ani niebiesko-zielony z inozaurami Zdjecia wrzuce wieczorem jak shoncze kucharzyc.

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie potrawy robicie na święta? Czy oprócz tych tradycyjnych macie jakieś swoje wynalazki czy coś takiego?
U nas beda barsz z uszkami, pierogi z kapusta i grzybami, lazanki, ryba po grecku, salatka warzywna, sledzie. Zamiast karpia upieczemy chyba dzwonki lososia w folii aluminiowej. Plus piernik na slodko.
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 17:04   #4540
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Wrzucam foty mojej choinki i dzisiejszego nabytku - spiworka. Kolory sa troche przeklamane, w rzeczywistosci to intensywny niebieski i zielony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2011-12-18 at 17.00.44.jpg (61,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2011-12-18 at 17.00.09.jpg (84,6 KB, 33 załadowań)
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 17:16   #4541
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

agabi trzymam kciuki, ja tez mam jutro wizyte o 10 ,troche sie denerwuje miedzy innymi wynikami glukozy, ale miejmy nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku.

Claudia ja mysle ze dobrze ze Twój tata wyjasnil mu co i jak i ze jego rodzice wlasnie powinni o wszystkim wiedziec, moze Tz poczuł sie zagubiony, osamotniony w tym wszystkim ii jego rodzice wpłyna na niego i ukierunkuja we wlasciwa strone.
Wiadomo ze rodziców czasami nie powinno sie mieszac do swoich spraw, ale ta wdg mnie jest powazna i dobrze jesli sie zaangazuja.


U nas sie karpia nie przyrzadza, bo nikt nie lubi tradycyjnie pierogi z grzybami i z kapusta, w tym roku mama obiecała zrobic pierogów z serem i brzoskwiniami, bigos, sledzik, jakas salatka ii ciasta , i tak zawsze ciezko wszystko przejesc

Zia choinka sliczna

Ja tez nie moge sie doczekac porodu , czuje ze to bedzie rewolucja w moim, naszym zyciu
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 17:17   #4542
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

19claudia91Masz ciężki orzech, nie zazdroszczę. Podoba mi się temat nowego wątu

Zia_ Cudny śpiworek!! Ja mam podobną pościel, mogłabyś mi powiedzieć gdzie kupiłaś ten śpiworek?? Sliczna choineczka
Wklejam moja pościel:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg posciel.jpg (58,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rożek.jpg (42,6 KB, 12 załadowań)
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 17:17   #4543
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość

Aguśkaa ciążę przechodzę jakbym nie było w ciąży. Jedynie to brzusio mi troszeczkę przeszkadza i będzie ciężej ale to sama radość
A u Ciebie jak to wygląda?
To zazdroszcze takiej ciazy W takim razie jestes stworzona do macierzyntswa hihi Ja od poczatku zawsze jakies problemy;/ W I ciazy krwiak na poczatku i skurcze przedwczesne juz od 12 tc. Od 20tc szybko skracajaca sie szyjka i rozwarta z jednej strony. Mnostwo lekow p/skurczowych bralam i donosilam jakos. W tej ciazy torbiel (ale ciazowa) na poczatku ciazy, na szczescie sie wchlonela. Do 5 m-ca mdlosci, wymioty. Teraz tez szyjka sie skrocila, jest na granicy normy, biore wiecej magnezu i nospe i jakos sie trzymamy. Ostatnio jakies kolatania serca tez mam, ale byc moze to ciaza powoduje, bo normalnie z sercem nie mam problemow. Poza tym kregoslup mnie bardzo boli, ale to chyba wiekszosc z nas.
Takze to na pewno moja ostatnia ciaza, ja juz mam dosc szczerze mowiac, chociaz nigdy zarzekac sie nie mozna
Tez jestem przerazona porodem


Zia piekna choineczka i spiworek slodki
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 17:34   #4544
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

TYNKA I AGABI trzymam kciuki za wizyty!!!!
QSLONCU witaj na naszym watku
ZIA sliczna choinka.

my dzis pojechalismy do miasta i tak jak wczoraj docelowo po choinke a wrocilismy z innymi rzeczami a choinki brak nadal za to kupilismy troche prezentow i pyszne wina czerwone wloskie, wyhaczylam na promocji on-line w tesco ale byly cale szczescie w sklepie rowniez, a ze moj TZ wymagajacy co do wina jest a wczoraj wieczorem sobie wypil lampeczke i stwierdzil ze to wino jest przepyszne i jak doczytalismy pochodzi z San Giminiano w Toskani, tam gdzie bylismy rok temu w Wigilie!!!! wiec pojechalismy i kupilismy jeszcze 3 butelki mi pozostaje sobie popatrzec

a u nas bedzie tradycyjnie, ale i troche nowych dla mnei potrwa, bo ja, moja siostra cioteczna i jej partner pochodzimy z Lubelszczyzny, moj Tz z Mazur, a znajomi z Poznania, wiec bedzie mix potraw. ale na pewno bedzie barszcz wigilijny z uszkami, pierogi z kapusta i grzybami, bigos wigilijny, ryba po grecku, sledzie, mam zamiar upiec miodownik i pierniczki (pierwszy raz), jakies ryby jeszcze beda, karp u mnie w rodzinie zawsze byl na stole, ale teraz po pierwsze nie wiem czy tutaj go dostane, a po drugie potrzebowalam juz gotowego bo na sprawianie sie nie pisze niestety, a i salatki jakies beda (wielowarzywna i pewnie jakies rybne). no i chleb musze dostac jakis dobry, bo ten polski w polskim sklpepie to pieczony jest w Anglii...takze do polskiego duzo mu brakuje aaaa no i kompot z suszonych sliwek bede robic.

o rany nei wiem czemu, ale jajka na Boze Narodzenie to dla mnie takie dziwne....bo kojarza mi sie z Wielkanoca
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 17:37   #4545
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Claudia mam nadzieję że chwilowo się w tym wszystkim zagubił i odnajdzie właściwą drogę. Stawianie takich żądań pokazuje jak bardzo jest niedojrzały. Jak można żądać żeby ktoś odciął się od swoich rodziców, na dodatek takich którzy pomagają
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:11   #4546
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Agabi trzymam kciuki za jutro

Aguśka
choinka i pokój Filipka pięknie przystrojony
U nas pewnie na dzien przed Wigilią ubierzemy..jakoś wcześniej się wyrobić nie możemy

Evcia przykra sytuacja z Twoim Tż, ale wiesz jak to jest faceci tak ciąży nie czują i myślą że jest jeszcze tyle czasu na kupowanie. Dlatego ja wzięłam się za to sama i już mam zakupiony cały duzy karton ciuszków, a całą reszta wyprawki w sumie już powybierana, teraz tylko kupować Chociaz ostatnio przyjaciółka zwróciła mi uwage żebym coś dla znajomych i rodziny zostawiła do kupienia w prezencie a nie tak wszystko my sami

Claudia ojej...jestem w szoku.
Rozumiem zraniona męska dumę....ale Tż zareagował strasznie. Mi pewnie ciężko byłoby wybaczyć. A Twój tata bardzo dobrze postąpił, odbywając z nim męską rozmowę. Może się chłopak ogarnie, a jak nie to najważniejsze, ze masz rodzinę, która Cię wspiera i w razie co pomoże.
Dzielna z Ciebie kobieta

A Twój pomysł na tytuł bardzo fajny.

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Wrzucam foty mojej choinki i dzisiejszego nabytku - spiworka. Kolory sa troche przeklamane, w rzeczywistosci to intensywny niebieski i zielony
Śpiworek bardzo fajny, a choinka ślicznie przystrojona.

Joanaros super, ze wybór wózeczka już za Wami. Bardzo fajnie się prezentuje. Jedyne co dla mnie jest minusem to foliowe obicie tam gdzie nóżki, ale z drugiej strony to pewnie jest praktyczne.
I ile ma wersji kolorystycznych...jaki wybraliście kolor i wzór?

Ja cały czas nie wiem...miał być ten Espiro Vector Pro turkusowy, a teraz najbardziej się skłaniam ku Jedo Fyn 4DS, jedyne co mi sie w nim nie podoba to to kwadratowe zakończenie spacerówki (tam gdzie nóżki).

A i musze się pochwalić, że wczoraj jak Tż przytulił się do mojego brzuszka to dostał pierwszego kopniaczka w policzek, a potem jeszcze widział jak się brzuszek rusza, jak mały sobie kopał

Jutro wieczorkiem jedziemy na połówkowe...już się nie moge doczekać podglądania Skarbeczka
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:19   #4547
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

FLOWERBOMBKA powodzenia na polowkowym!!
i gratulacje ze Tz poczul pierwszego kopniaczka, to zapada w pamiec
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png

Edytowane przez MoniaHan
Czas edycji: 2011-12-18 o 19:26
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:36   #4548
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Flowerbombka Powodzenia. Jutro poznasz płeć To takie ekscytujące pżeżycie Gratuluję pierwszego kopniaka dla TZa
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:36   #4549
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

czesc dziewczyny
nie bylo mnie przez weekend a ty tyle stron do czytania zaraz bede czytać co tam naskrobałyście u mnie intensywnie minęły te prawie 2 dni, wczoraj od 8 lataliśmy po sklepach i bazarze robiąc zakupy na wieczorna imprezę urodzinowa, o 14 położyłam sie na chwile jak TZ zaczął odkurzać i obudził mnie przed 17 bo trzeba bylo szykować wyżerkę dla gosci bo na 19.30 do szkoły rodzenia imprezka jak zwykle udana bylo nas w sumie 6 osob, TŻ nawet sie na narąbał za bardzo rano go głowa bolała ale i tak go do roboty pogoniłam a co! o 16 przyszli rodzice i teściowie, mama zrobiła mi wszystko do jedzenia wiec miałam na gotowe
jutro ide zrobić mocz o badanie na hiv
czuje sie jak słoń nawet założenie skarpetek to nie lada wyzwanie! ten brzuch zaczyna mnie ograniczać i to niezłe!!
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 19:41   #4550
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie potrawy robicie na święta? Czy oprócz tych tradycyjnych macie jakieś swoje wynalazki czy coś takiego?
u moich rodziców na pewno będą takie potrawy: barszcz czerwony z uszkami, barszczyk podany również z grochem, zupa grzybowa z makaronem, makaron z makiem, kapusta z grochem, karp (tata lubi) ale jeszcze jakaś inna rybka jest dla tych co za karpiem nie przepdają, czytaj mnie :P, pierogi z kapustą i grzybami, krokiety z kapustą i grzybami, pierogi ze śliwkami kalifornijskimi jednym słowem wielka wyżera się szykuje.
kilka rzeczy przygotuję ja, żeby rodziców odciążyć.
nie wiem za to co u teściów będzie, bo nie rozmawiałam z nimi na ten temat jeszcze.


Claudia jak on tak może stawiać Cię w takiej sytuacji nie ma prawa wymagać od Ciebie takiego wyboru! to jest nie poważne i nie dojrzałe zachowanie!
tak nawiasem, mam wrażenie, że on jest chyba zazdrosny o Twoich rodziców?! wiem, że to może głupio brzmieć, ale no po tym jak piszesz to mnie takie myśli naszły

Tytuł bardzo fajny

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Wrzucam foty mojej choinki i dzisiejszego nabytku - spiworka. Kolory sa troche przeklamane, w rzeczywistosci to intensywny niebieski i zielony
kolejna piękna choinka

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

zapomniałam napisać jeszcze, że tak to będę robić sałatkę jarzynową, śledzika z cebulką, a z ciast to na pewno murzynek z czekoladą
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:45   #4551
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

qsloncu witaj!
zapominam dodać ze wczoraj w lidlu facet mnie w kolejce opierdzielił ze stoje tu zamiast byc bez kolejki szok! a dzis w innym markecie sie wepchnęłam z mezem mówiąc ze jestem w ciąży a tu kasa z pierwszeństwem i mohery sie zapowietrzyły
my będziemy miec mala zywa choinkę w domu
juz 27 tydzien jak ten czas leci

no i oczywiscie w sobote zrobilam mieszanke wybuchowa bo najpierw pilam piwo bezalkoholowe a pozniej szampana picolo i na koniec sok hortexu wino grzene normalnie tam pomieszlam ze szok!
__________________

Edytowane przez Cytrynka_Wawa
Czas edycji: 2011-12-18 o 19:50
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:53   #4552
19claudia91
Rozeznanie
 
Avatar 19claudia91
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 962
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Zaczyna się pora kolacji a wy znowu o sałatkach ciastach i innych kalorycznych rzeczach Ja już zjadłam kolacyjkę, teraz jem ... CZEKOLADĘ no i tak burczy mi w brzuchu.

Dziękuje dziewczyny że tytuł się podoba ale może któraś ma lepszy pomysł, mnie tylko tak naszło - taka mała wena twórcza

Ano a jednak TŻ mnie postawił w takiej a nie innej sytuacji, poczekam sobie do czasu porodu może zmieni nastawienie i przeprosi a przede wszystkim muszę widzieć że mu zależy i to szczerze na nas wtedy pomyślę o wspólnym zamieszkaniu bo chcę mieć normalną rodzinę a nie ojca świra.


Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
qsloncu witaj!
zapominam dodać ze wczoraj w lidlu facet mnie w kolejce opierdzielił ze stoje tu zamiast byc bez kolejki szok! a dzis w innym markecie sie wepchnęłam z mezem mówiąc ze jestem w ciąży a tu kasa z pierwszeństwem i mohery sie zapowietrzyły
my będziemy miec mala zywa choinkę w domu
juz 27 tydzien jak ten czas leci

no i oczywiscie w sobote zrobilam mieszanke wybuchowa bo najpierw pilam piwo bezalkoholowe a pozniej szampana picolo i na koniec sok hortexu wino grzene normalnie tam pomieszlam ze szok!
Bałabym się wypić piwo bezalkoholowe, bo jednak tego alko coś zawiera wydaje mi się..

u mnie już 26 tydzień od JUTRA!
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ce0d3873d8.png

Fabianek

Edytowane przez 19claudia91
Czas edycji: 2011-12-18 o 19:58
19claudia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:01   #4553
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
TYNKA I AGABI trzymam kciuki za wizyty!!!!
QSLONCU witaj na naszym watku
ZIA sliczna choinka.

my dzis pojechalismy do miasta i tak jak wczoraj docelowo po choinke a wrocilismy z innymi rzeczami a choinki brak nadal za to kupilismy troche prezentow i pyszne wina czerwone wloskie, wyhaczylam na promocji on-line w tesco ale byly cale szczescie w sklepie rowniez, a ze moj TZ wymagajacy co do wina jest a wczoraj wieczorem sobie wypil lampeczke i stwierdzil ze to wino jest przepyszne i jak doczytalismy pochodzi z San Giminiano w Toskani, tam gdzie bylismy rok temu w Wigilie!!!! wiec pojechalismy i kupilismy jeszcze 3 butelki mi pozostaje sobie popatrzec

a u nas bedzie tradycyjnie, ale i troche nowych dla mnei potrwa, bo ja, moja siostra cioteczna i jej partner pochodzimy z Lubelszczyzny, moj Tz z Mazur, a znajomi z Poznania, wiec bedzie mix potraw. ale na pewno bedzie barszcz wigilijny z uszkami, pierogi z kapusta i grzybami, bigos wigilijny, ryba po grecku, sledzie, mam zamiar upiec miodownik i pierniczki (pierwszy raz), jakies ryby jeszcze beda, karp u mnie w rodzinie zawsze byl na stole, ale teraz po pierwsze nie wiem czy tutaj go dostane, a po drugie potrzebowalam juz gotowego bo na sprawianie sie nie pisze niestety, a i salatki jakies beda (wielowarzywna i pewnie jakies rybne). no i chleb musze dostac jakis dobry, bo ten polski w polskim sklpepie to pieczony jest w Anglii...takze do polskiego duzo mu brakuje aaaa no i kompot z suszonych sliwek bede robic.

o rany nei wiem czemu, ale jajka na Boze Narodzenie to dla mnie takie dziwne....bo kojarza mi sie z Wielkanoca
Mojmaz tez smakosz win, zawsze na winach spedzamy duzo czasu bo on musi sobie dogodzic
Mnie smutno ze nie moge z nim sie winka napic, to drugi raz znow tak dlugo trzeba sie wyrzekac, ale dla malenstwa wszystko. Jednak w przeciwienstwie do niego, uwielbiam slodkie winka (on wytrawne) i takie czekaja na mnie jak juz bede mogla sobie pozwolic
Pyszne robisz potrawy, zrobilas mi smaka na rybke po grecku i zrobie tez taka
Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Agabi trzymam kciuki za jutro

Aguśka
choinka i pokój Filipka pięknie przystrojony
U nas pewnie na dzien przed Wigilią ubierzemy..jakoś wcześniej się wyrobić nie możemy

Evcia przykra sytuacja z Twoim Tż, ale wiesz jak to jest faceci tak ciąży nie czują i myślą że jest jeszcze tyle czasu na kupowanie. Dlatego ja wzięłam się za to sama i już mam zakupiony cały duzy karton ciuszków, a całą reszta wyprawki w sumie już powybierana, teraz tylko kupować Chociaz ostatnio przyjaciółka zwróciła mi uwage żebym coś dla znajomych i rodziny zostawiła do kupienia w prezencie a nie tak wszystko my sami

Claudia ojej...jestem w szoku.
Rozumiem zraniona męska dumę....ale Tż zareagował strasznie. Mi pewnie ciężko byłoby wybaczyć. A Twój tata bardzo dobrze postąpił, odbywając z nim męską rozmowę. Może się chłopak ogarnie, a jak nie to najważniejsze, ze masz rodzinę, która Cię wspiera i w razie co pomoże.
Dzielna z Ciebie kobieta

A Twój pomysł na tytuł bardzo fajny.



Śpiworek bardzo fajny, a choinka ślicznie przystrojona.

Joanaros super, ze wybór wózeczka już za Wami. Bardzo fajnie się prezentuje. Jedyne co dla mnie jest minusem to foliowe obicie tam gdzie nóżki, ale z drugiej strony to pewnie jest praktyczne.
I ile ma wersji kolorystycznych...jaki wybraliście kolor i wzór?

Ja cały czas nie wiem...miał być ten Espiro Vector Pro turkusowy, a teraz najbardziej się skłaniam ku Jedo Fyn 4DS, jedyne co mi sie w nim nie podoba to to kwadratowe zakończenie spacerówki (tam gdzie nóżki).

A i musze się pochwalić, że wczoraj jak Tż przytulił się do mojego brzuszka to dostał pierwszego kopniaczka w policzek, a potem jeszcze widział jak się brzuszek rusza, jak mały sobie kopał

Jutro wieczorkiem jedziemy na połówkowe...już się nie moge doczekać podglądania Skarbeczka
Ale super prezent dostal juz Twoj Tz na swieta hihi
Na pewno bardzo byl szczesliwy
Trzymam mocno kciuki za usg, koniecznie zdaj relacje.
Co do ubierania choinki, ja tez lubie dzien przed Wigilia jednak w tym roku wyjatkowo tydzien wczesniej
Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
qsloncu witaj!
zapominam dodać ze wczoraj w lidlu facet mnie w kolejce opierdzielił ze stoje tu zamiast byc bez kolejki szok! a dzis w innym markecie sie wepchnęłam z mezem mówiąc ze jestem w ciąży a tu kasa z pierwszeństwem i mohery sie zapowietrzyły
my będziemy miec mala zywa choinkę w domu
juz 27 tydzien jak ten czas leci

no i oczywiscie w sobote zrobilam mieszanke wybuchowa bo najpierw pilam piwo bezalkoholowe a pozniej szampana picolo i na koniec sok hortexu wino grzene normalnie tam pomieszlam ze szok!
Ja tez ostatnio sie zdziwilam bedac na targu, ze pani przede mna mnie fajnie opierniczyla, ze nie wpycham sie przeciez jestem w ciazy wiec absolutnie nie powinnam stac w kolejce i oczywiscie mnie przepuscila.
Ja jej tlumaczylam, czemu sie nie pcham, ze niestety ludzie by mnie zjedli, przyznala mi racje. Podziekowalam jej, obie czulysmy satysfakcje
Ale mieszanke mialas wybuchowa
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:15   #4554
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

claudia jesteś super dzielna dziewczyna!!! ale nie zazdroszczę takie sytuacji szczególnie teraz, ale mysle ze nie ma co zawracać sobie glowy gówniarzem! tez miałam kiedys faceta co przy byle kłótni kazał oddawać sobie kase np za benzyne itp masakra!!
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:17   #4555
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

a my z Tz jestesmy obzarciuchy, ugotowalam pomidorowa, a ze jeszcze chcialo mi sie cos slodkiego to zaczelismy ciasto (wloskie swiateczne ciasto, jak zobaczylam w sklepie to przypomnialy mi sie swieta rok temu w Toskanii, wiec ciasto mialo byc na swieta)...i zjedlismy calenie bylo jakis duze...ale male tez nie
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:25   #4556
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
a my z Tz jestesmy obzarciuchy, ugotowalam pomidorowa, a ze jeszcze chcialo mi sie cos slodkiego to zaczelismy ciasto (wloskie swiateczne ciasto, jak zobaczylam w sklepie to przypomnialy mi sie swieta rok temu w Toskanii, wiec ciasto mialo byc na swieta)...i zjedlismy calenie bylo jakis duze...ale male tez nie
oż Wy łakomczuchy
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:26   #4557
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

dobrze,ze tu wpadlam bo wy zaraz nowa czesc otwierac bedziecie ;]

u mnie brzuch coraz wiekszy ale nie objetosciowa a raczej wiecej miejsca zajmuje juz tylko 4 palce umiem dac miedzy biust a brzuch ;]

mala dokazuje i dobrze 28 mam kontrolna wizyte 3 stycznia ide do szpitala -prelezec tydzien w ktorym sie urodzil synek - coraz bardziej boje sie powtorki
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:40   #4558
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5


Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
a my z Tz jestesmy obzarciuchy, ugotowalam pomidorowa, a ze jeszcze chcialo mi sie cos slodkiego to zaczelismy ciasto (wloskie swiateczne ciasto, jak zobaczylam w sklepie to przypomnialy mi sie swieta rok temu w Toskanii, wiec ciasto mialo byc na swieta)...i zjedlismy calenie bylo jakis duze...ale male tez nie
łakomczuchy
my tez jesteśmy po gościach tak najedzeni ze ja ledwo siedze, az boje sie rano na wagę wejsc
zrobilam na sobote babeczki waniliowe http://koncentraty.pl/photoNewsGalery/big/56168_big.jpg
moj pierwszy wypiek byly bardzo smaczne
__________________

Edytowane przez Cytrynka_Wawa
Czas edycji: 2011-12-18 o 20:41
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 21:07   #4559
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

dziewczyny dostałam od teścia na świeta zestaw kosmetyków palmers dla ciężarnych do tej pory używałam z rossmana balsamu dla ciężarnych p. rozstępom ale jak sie dostało to trzeba wykorzystac no i w środku był mały bonus - zł

a tak z innej beczki pytanko do tych używających zmywarek czego do tego uzywacie? tabletek? jak tak jakich? czy osobno sól, nabłyszczacz i proszek? bo nie wiem co kupic na razie w zestawie były dwie testówki calgonitu tabletki:
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 21:18   #4560
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
dziewczyny dostałam od teścia na świeta zestaw kosmetyków palmers dla ciężarnych do tej pory używałam z rossmana balsamu dla ciężarnych p. rozstępom ale jak sie dostało to trzeba wykorzystac no i w środku był mały bonus - zł

a tak z innej beczki pytanko do tych używających zmywarek czego do tego uzywacie? tabletek? jak tak jakich? czy osobno sól, nabłyszczacz i proszek? bo nie wiem co kupic na razie w zestawie były dwie testówki calgonitu tabletki:
ja uzywam finish , te z tym czerwonym srodkiem w tskiej galaretowatej kostce ;] ale nablyszczacz i sol tez daje raz w miesiacu po mimo ze te finishe maja ....sol i nablyszczacz z w5 z lidla polecam;]]
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.