Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy! - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 13:47   #3151
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
znalazlam na allegro wózek Chicco... za 270 zł...
wszystko ładnie i pieknie, używany co prawda ale wg zdjęć w bardzo dobrym stanie... jedynymi defektami są niełapiący hamulec na jedno koło i niedziałająca blokada na przednie koło (ale to wszystko da się naprawić) oraz zszyta torba na zakupy...
ale tylko odbiór osobisty (Szczecin).
Szkoda... 1000 zł zostałby w kieszeni
To moze napisz czy nie byloby mozliwosci wyslac- spytac zawsze mozna
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 13:49   #3152
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Hej!
Tyle dni mnie tu nie ma a tak naprawdę to jestem z wami codziennie, tylko co was nadrobię i zaznaczę cytowanie to mnie mąż z kompa zgania po czym wyłącza kompa i wszystko mi przepada, cholerka no

Ale tak co pamiętam to napiszę;
Aguśka niezłe miałaś przeboje z synkiem pewnej nocy ale naprawdę jestem pod wrażeniem zimnej krwi, bo ja bym pewnie nie wiedziała w co mam ręce wsadzić i co najpierw zrobić. Bardzo dobrze,że Filipka czeka wizyta u alergologa bo bardzo możliwe, że ma to podłoże alergiczne, chodź wcale Ci tego nie życzę bo TŻ siostry córka miała takie problemy w dzieciństwie i do tej pory alergie już nawet inhalacje żeby nie przerodziło się to w astmę, kupa leków i ciągłe anginy ( a dodam, że jak miała 5 lat to usunęli jej migdałki)
Jej tato tak miał ale w okresie dorastania problem się skończył i oby tak u niej było. No i wszystko możliwe, że Twój syn ma to po Twoim mężu.
Ale życzę Ci by szybko wyzdrowiał i okazało się, że to nic poważnego jak już będziecie po tej wizycie.

Ostatnio gadałyście o tym co można mieć po przodkach. Ja powiem tak, że mój dziadek ( ojciec mojej mamy) miał odstające uszy i nikt z jego dzieci nie miał ale akurat mam ja (że też akurat to )

A mój tato ma brązowe oczy, mama szaroniebieskie. I ja i moje 2 siostry bliźniaczki mamy szaroniebieski z kolei mój brat jakieś takie zielonkawe ( w sumie ciężko określić) a brązowych nie ma nikt. Śmiała bym się jak by moje dziecko teraz miało kolor oczu po dziadku ( ale by było hehe) bo mój tż ma kolor oczu jak ja i wszyscy w jego rodzinie to niebieskoszare oczy mają :p




Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
małe zawiniątko

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Wam też jest tak cieplo?
Ja spię już bez kołdry, w samych majtkach i cienkiej koszulce na ramiączkach. Przykrywam wyłącznie stopy. W dzień też zakładam same lekkie ciuchy.
W ciaży krążenie tak mi się poprawiło, że nie wiem co to zimne stopy czy dłonie

O mi też ciepło teraz, śpię z tyłkiem na wierzchu a kołdrę wsadzam między jedną a drugą nogą i wychodzi mi coś na kształt tej poduchy co można kupić :p
Później TŻ ma pretensję, że musi odkryty spać przez to moje spanie


Wiecie co nie mam imienia dla dziewczynki. Mi i mojemu TŻ podobają się tylko męskie imiona a dziewczęce nie możemy znaleźć za cholerę.... A jak już się nam podoba to w bliskiej rodzinie są już takie.
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 13:53   #3153
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość

Wiecie co nie mam imienia dla dziewczynki. Mi i mojemu TŻ podobają się tylko męskie imiona a dziewczęce nie możemy znaleźć za cholerę.... A jak już się nam podoba to w bliskiej rodzinie są już takie.
To ja na odwrot, nie mam imienia dla mojego drugiego synka a dla dziewczynki bym miala tysiac pomyslow
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 13:54   #3154
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
znalazlam na allegro wózek Chicco... za 270 zł...
wszystko ładnie i pieknie, używany co prawda ale wg zdjęć w bardzo dobrym stanie... jedynymi defektami są niełapiący hamulec na jedno koło i niedziałająca blokada na przednie koło (ale to wszystko da się naprawić) oraz zszyta torba na zakupy...
ale tylko odbiór osobisty (Szczecin).
Szkoda... 1000 zł zostałby w kieszeni
to faktycznie szkoda
teściowa ma przyjść i poprasować mi ubranka dziecięce sama sie zaoferowała
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 14:04   #3155
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
To ja na odwrot, nie mam imienia dla mojego drugiego synka a dla dziewczynki bym miala tysiac pomyslow
To może jakieś propozycje od was Może są takie imiona, które nie brałam pod uwagę a akurat bedą ładne.

Zapomniałam powiedzieć, że w środę byłam u dentystki z synem bo ma 3 dziurki w ząbkach, w tym jedna duża była. Położył się na TŻ, który usiadł na fotelu i dał sobie zrobić borowanie tego najbardziej chorego. Pani prawie skończyła, płaczu wcale nie była, ale juz nie dał jej skończyć takiej małej czarnej kropeczki więc mu założyła taką plombę co się może trzymać miesiąc albo nawet do roku. Ważne, żeby zdążył o niej zapomnieć i dał następnym razem zrobić ząbki.

Byłam pełna podziwu jaki odważny jest.

Dostał 2 naklejki, kolorowankę i pastę. A, że pierwszą naklejkę dostał a pani obiecała mu więcej to po zrobieniu mówi do niej '' dawaj nagrodę, niunio jedzie do domu'' pani dała ale przynajmniej ładnie dziękuję powiedział
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 14:10   #3156
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
To może jakieś propozycje od was Może są takie imiona, które nie brałam pod uwagę a akurat bedą ładne.

Zapomniałam powiedzieć, że w środę byłam u dentystki z synem bo ma 3 dziurki w ząbkach, w tym jedna duża była. Położył się na TŻ, który usiadł na fotelu i dał sobie zrobić borowanie tego najbardziej chorego. Pani prawie skończyła, płaczu wcale nie była, ale juz nie dał jej skończyć takiej małej czarnej kropeczki więc mu założyła taką plombę co się może trzymać miesiąc albo nawet do roku. Ważne, żeby zdążył o niej zapomnieć i dał następnym razem zrobić ząbki.

Byłam pełna podziwu jaki odważny jest.

Dostał 2 naklejki, kolorowankę i pastę. A, że pierwszą naklejkę dostał a pani obiecała mu więcej to po zrobieniu mówi do niej '' dawaj nagrodę, niunio jedzie do domu'' pani dała ale przynajmniej ładnie dziękuję powiedział

jejku syna odważniejszego ode mnie masz jesli chodzi o dentystę a haslo końcowe bezcenne

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Roksape - to ja Ci napiszę jakie miałam typy dla córeczki

Roksana
Alicja
Julia
Patrycja
Gaja
Julita
Lilia
Liwia
Judyta
Gabriela
Pelagia
Magdalena
Lidia
Iga

__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 14:14   #3157
MegMakeUp
Rozeznanie
 
Avatar MegMakeUp
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olecko
Wiadomości: 683
GG do MegMakeUp
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Napewno nie trezba byc na czczo
A gdzie Cie konkretnie swedzi?
Bo przy cholestazie glownie stopy i dlonie, ale rowniez cale cialo tez.
Głównie łydki, uda i ręce.
MegMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 14:15   #3158
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cziqua Maciek był zdezorientowany po tym borowaniu i jednak chęć zdobycia obiecanej nagrody wzięła górą Nie chciał dać skończyć ale nagroda musiała być

Niestety mojemu TŻ te imiona nie podobają się A Gabrysia to się nam ostatnio urodziła jako wcześniaczek ( u brata TŻ)
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 14:18   #3159
MegMakeUp
Rozeznanie
 
Avatar MegMakeUp
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olecko
Wiadomości: 683
GG do MegMakeUp
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Roksape u nas dla córeczki miała być Judyta lub Iza,ale będzie synek
MegMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 14:18   #3160
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Dbaj o siebie Dobrze, że możesz liczyć na pomoc rodziców.
Wszystko będzie dobrze


Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
współczuję ogromnie i trzymam kciuki żebyś już nic się złego nie działo!!! Trzymaj się Kochana, dobrze, że masz wsparcie rodziców!
ja tez sie ciesze inaczej chyba bym urodzila b pre 2,5 latku lezenie nie jest mozliwe ;/
Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
wspolczuje ja lezalam 2 tygodnie i dziekuje bardzo
dziewczyny kiedy ja sie wyspie?? ja nie gorąco to zimno, ciagle mi nie wygodnie krece sie non stop, przysnelam na plecach na chwile to na bok nie moglam sie polozyc bo synek chyba ulozony w poprzek rozepchal sie tak ze nie moglam sie polozyc masakra
mnie ciagle goraco jest ;/
Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Witajcie! My wczoraj byliśmy na wizycie, w badaniu gin. szyjka ok(oczami palców jak to nazywam). Ale jeszcze w czwartek będzie robiony pomiar szyjki na USG. Dostałam fenoterol-trochę żeby dmuchać na zimne. Wzięłam na noc 1/2 tabletki i oczywiście o spaniu do ok 02:00 nie było mowy. Nie przypuszczałam że taka połóweczka tak mnie rozdygota. No ale trudno, mam brać na razie 2x dziennie po 1/2 tabletki -więc na prawdę maleńko, zobaczymy czy będzie jakaś reakcja macicy i ograniczenie twardnień.Oby. Aha-biore sam fenoterol bez osłony. Liczę że to pomoże doczekać szyjce do terminu. Dam znać jutro po USG.



Igor bardzo ładnie



Denis odpada w dzisiejszych czasach. Jak jeszcze pracowałam w przedszkolu to dzieci znały już nazwę -penis i śmiały się z bajki Denis rozrabiaka.





Biedactwo, wiem co to znaczy szpital :/. A jak się czujesz na fenoterolu? Jak krótką masz tą szyjkę? Trzymaj się dzielnie i nie dawaj się dołkom psychicznym-to najgorsze dla Ciebie i dzidzi.
szyjka kolo 2,5 cm m ja biore 7x 0,5 tabl i raz cala do tego potas zeby rece nie lataly i serducho sie uspokoilo- ale teraz mam zycie z zegarkiem w reku bo 6,9,12,15,18,21 po pol tabletki 24 jedna i tak w kolo !!!!

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość

Oj to widzę, że też u Ciebie nieciekawie...ja też zaliczyłam szpital twardnienia, szyjka, rozwarcie na opuszek i plamienie! biorę fenoterol i odpoczywam!
Dbaj o siebie i aby było tylko lepiej


a ty jaa masz szyjke dluga???


butelke polecam lovi te elastyczna b ona i smok zasysa sie i dziecko nie łyka pwietrza ;] a butelke mozna wywinac na lewo i dokladnie umyc ;]

ja mam 3 butelki uzywam od onad 2 lat i jestem zadowolona aaa i mam jedna niepakwana i te uzywane w ogole nie stracily fasonu ani koloru ;]
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 14:20   #3161
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
To może jakieś propozycje od was Może są takie imiona, które nie brałam pod uwagę a akurat bedą ładne.

Zapomniałam powiedzieć, że w środę byłam u dentystki z synem bo ma 3 dziurki w ząbkach, w tym jedna duża była. Położył się na TŻ, który usiadł na fotelu i dał sobie zrobić borowanie tego najbardziej chorego. Pani prawie skończyła, płaczu wcale nie była, ale juz nie dał jej skończyć takiej małej czarnej kropeczki więc mu założyła taką plombę co się może trzymać miesiąc albo nawet do roku. Ważne, żeby zdążył o niej zapomnieć i dał następnym razem zrobić ząbki.

Byłam pełna podziwu jaki odważny jest.

Dostał 2 naklejki, kolorowankę i pastę. A, że pierwszą naklejkę dostał a pani obiecała mu więcej to po zrobieniu mówi do niej '' dawaj nagrodę, niunio jedzie do domu'' pani dała ale przynajmniej ładnie dziękuję powiedział
ale dzielny chłopak! a ja to przeczytałam bez przecinka - dawaj nagrodę niunio i sobie myślę, że masz małego podrywacza

co do imion, mnie się podobają:
Madzia
Pola
Zuzia
Zosia
Karolinka
Malwina

ale w sumie to też miałam wielki problem jak dać na imię jak będzie dziewczynka, na szczęście jest chłopak
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 14:21   #3162
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
To może jakieś propozycje od was Może są takie imiona, które nie brałam pod uwagę a akurat bedą ładne.

iga jowita lub iga ariana bedzie miala nasza cora na imie jesli bedzie jednak syn to kajetan, pierwordny nataniel norbert
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 14:24   #3163
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

O kurde...ale ja mam zaległości
Byłam dziś na wyprzedażach. Kupiłam tylko takie cosik...
070120121744.jpg
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 14:41   #3164
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
To może jakieś propozycje od was Może są takie imiona, które nie brałam pod uwagę a akurat bedą ładne.

'' dawaj nagrodę, niunio jedzie do domu'' pani dała ale przynajmniej ładnie dziękuję powiedział
cytat syna - leżę i kwiczę co za agent

Co do imion - dobrze, że mamy dziewczynę, bo z tym problemu nie było.
Od lat ustalona jest Lena, ale opcje były jeszcze takie:
-Laura
-Marysia
-Hania
-Ania
-Gabrysia (mężowi się podobało)
-Kinga
-Ewa

a z rzadszych, czy może też nazwijmy to tradycyjnych, rodzina wspominała o Michalinie (no, po Top Model odpada...) Celinie, Lidii.

W szkołach, moje siostry praktykantki naliczyły masę Weroniczek, Julek i Zuzek (ale znam dużo zwierząt o tym imieniu, głównie kocic i yorków...) oczywiście Emilki, Rozalki, była i Kornelia, Małgosia, Alina, ale też... Marianka

Zapomniałabym: podobała mi się też Ela rzadkie, uniwersalne (w większości języków).
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/

Edytowane przez cottonpuma
Czas edycji: 2012-01-07 o 14:45 Powód: dopis
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 15:01   #3165
MegMakeUp
Rozeznanie
 
Avatar MegMakeUp
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olecko
Wiadomości: 683
GG do MegMakeUp
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
O kurde...ale ja mam zaległości
Byłam dziś na wyprzedażach. Kupiłam tylko takie cosik...
Załącznik 4427215
Sympatyczne te Twoje połowy

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
ale dzielny chłopak! a ja to przeczytałam bez przecinka - dawaj nagrodę niunio i sobie myślę, że masz małego podrywacza

co do imion, mnie się podobają:
Madzia
Pola
Zuzia
Zosia
Karolinka
Malwina

ale w sumie to też miałam wielki problem jak dać na imię jak będzie dziewczynka, na szczęście jest chłopak
Jak tak spojrzałam na imiona to Pola i Gabrysia też były w planach,ale dla TŻ się niestety nie podobało. Choć teraz nie ma to większego znaczenia no chyba,że gin. na USG się pomylił
MegMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 15:10   #3166
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Co do imion to ja po Usg,na ktorym powiedzieli ze chlopiec,caly czas mysle o nim-Eryk.Ale jak sie pomylili,to trzeba miec opcje dla dziewczynki.Byla niby ustalona Oliwia,ale ja jakos nie jestem przekonana.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 15:33   #3167
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

hej
ja tez w ciazy jestem jeszcze bardziej gorąca niz przed a do zamrzluchow nigdy nie należałam, zawsze utrzymywalismy w domu temperature 19 stopni, a ja jak TZ jest w pracy obnizam do 17 bo nie daje rady, ciagle mi duszno ii szybciej sie poce

my na szkole ruszamy w poniedziałek, myslelismy dlugo nad tym ,ale tz stwierdzil ze to raz w zyciu ,ze gimnastyka mi sie przyda i ze zawsze cos sie dowiemy

wczoraj rozmawialam z mama na temat jej porodów, pocieszyła mnie tym ze ona nie wie co to sa bole porodowe, ze polozna stwierdzila ze minie duzo czasu zanim urodzi mojego brata bo miala rozwarcie na 3 cm, nie minelo 15 minut jak moja mama krzyczała ze jej sie chce kupe, a główke bylo juz widac, wiec mam nadzieje ze u mnie porod bedzie przebiegał podobnie

Zrobiłam dzisiaj podejscie do H&M u nas w galerii i wyszlam po 10 minutach... tłok ,duchota, zadnych przecen na ciuchy ciazowe, legginsy ciazowe 80 zL
rozebralismy sypiąca sie choinke, TZ teraz dzielnie sprzata a ja w łóżeczku odpoczywam
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 15:36   #3168
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
A jak zdobyłaś tą paczuszkę?
nie wiem czy jest tez taka opcja w Polsce, ale w UK wchodzisz na strone pampers.co.uk, wypelniasz formularz i przesylaja paczuszke i to wszystko.

Roksape u nas z imieniem dla dziewczynki nie bylo problemu, bedzie Hanna (bo chcielismy aby bylo latwo jej tutaj w UK z imieniem, wystarczy ze z nazwiskiem sie anglicy motaja)juz nawet myslalam aby miala moje nazwisko, bo wymawiane jest bez problemu....moze dlatego ze nie jest polskie

ale bralismy tez pod uwage:
Pola, Maja, Nina, Kaja

dla chlopca tylko jedno nam sie podoba: Piotr
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:01   #3169
karo_z
Rozeznanie
 
Avatar karo_z
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 755
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Cziqua Maciek był zdezorientowany po tym borowaniu i jednak chęć zdobycia obiecanej nagrody wzięła górą Nie chciał dać skończyć ale nagroda musiała być

Niestety mojemu TŻ te imiona nie podobają się A Gabrysia to się nam ostatnio urodziła jako wcześniaczek ( u brata TŻ)
U nas gdyby była dziewczynka nazwalibyśmy ją Martynka
podoba mi się jeszcze Olivia, Judyta, Laura

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
O kurde...ale ja mam zaległości
Byłam dziś na wyprzedażach. Kupiłam tylko takie cosik...
Załącznik 4427215
ładne te rzeczy! kurcze korci mnie żeby się wyrwać z domu na te wyprzedaże...może się w przyszłym tygodniu wybiorę

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
nie wiem czy jest tez taka opcja w Polsce, ale w UK wchodzisz na strone pampers.co.uk, wypelniasz formularz i przesylaja paczuszke i to wszystko.

Roksape u nas z imieniem dla dziewczynki nie bylo problemu, bedzie Hanna (bo chcielismy aby bylo latwo jej tutaj w UK z imieniem, wystarczy ze z nazwiskiem sie anglicy motaja)juz nawet myslalam aby miala moje nazwisko, bo wymawiane jest bez problemu....moze dlatego ze nie jest polskie

ale bralismy tez pod uwage:
Pola, Maja, Nina, Kaja

dla chlopca tylko jedno nam sie podoba: Piotr
nam też no i będziePiotruś
__________________
Karolina Nicpoń
Fotografia kulinarna, reklamowa. Przepisy dla alergików.
https://karolinanicpon.pl
Potrzebujesz sesji produktów czy dań? Daj znać!

kontakt@karolinanicpon.pl
karo_z jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 16:07   #3170
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

U nas miała być właśnie Martynka, ale mąż zmienił na Ewelinkę i póki co nic się nie zmienia.
Jedynie babcia męża spytała, czy jesli urodzi się 11 lub 25 marca to damy jej na drugie Maria Ja nie widzę przeszkód, żeby dać Ewelince na drugie Marysia nawet jesli urodzi się w innym terminie


Miałam na obiad placki ziemniaczane Jeeej były taaaakie pyszne i puszyste. Dawno takich nie zrobiłam
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:10   #3171
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
To może jakieś propozycje od was Może są takie imiona, które nie brałam pod uwagę a akurat bedą ładne.

Zapomniałam powiedzieć, że w środę byłam u dentystki z synem bo ma 3 dziurki w ząbkach, w tym jedna duża była. Położył się na TŻ, który usiadł na fotelu i dał sobie zrobić borowanie tego najbardziej chorego. Pani prawie skończyła, płaczu wcale nie była, ale juz nie dał jej skończyć takiej małej czarnej kropeczki więc mu założyła taką plombę co się może trzymać miesiąc albo nawet do roku. Ważne, żeby zdążył o niej zapomnieć i dał następnym razem zrobić ząbki.

Byłam pełna podziwu jaki odważny jest.

Dostał 2 naklejki, kolorowankę i pastę. A, że pierwszą naklejkę dostał a pani obiecała mu więcej to po zrobieniu mówi do niej '' dawaj nagrodę, niunio jedzie do domu'' pani dała ale przynajmniej ładnie dziękuję powiedział
Ja tez bylam z Filipem u dentysty ale tylko na przeglad i na szczescie ma wszystkie zabki zdrowe. Tez byl dzielny, ale chyba borowac by sobie nie dal dlatego duze brawa dla Maciusia
Co do imion, gdyby miala miec dziewczynke to bylaby to albo: Julia, lub Julitka, albo Zuzia lub Alicja.
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:15   #3172
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Nowy zestaw (z fotelikiem, foliami, adapterami) wychodzi ok 950-1000 euro. Mury sa dorgie ... a mysmy zaplacili tylko za wozek czyli 520, bo pojechalismy go odebrac- okazalo sie ze dzieli nas 60 km
Wow! świetna okazja Gratuluje zakupu, będzie wam dobrze służył.

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
U mnie weekend zaczyna się z małym stresem... znowu wróciły intensywniejsze twardnienia... po szpitalu miałam kilka dzienne ok 5 lekkich fenoterol pomaga... i nagle wczoraj wieczorem już po 22 w ciągu 1-2 godzi miałam ponad 10-12 w tym kilka takich mocniejszych... dziś też już z 5 a dopiero 13! nie wiem??? mój lekarz znowu kazał mi jechać do szpitala...aby mnie zbadali... bo powiedział ze dawkę fenoterolu ma dobrą!
ale powiedziałam, że pojadę jak się nasilą...nie wiem o co chodzi...może za dużo wczoraj się ruszałam? bp trochę sprzątałam, gotowałam ...zamiast leżeć ...wiec dziś leżę...miałam w planach sesję z brzuszkiem i mężem, a wieczorem kino i lody i dupa! boję się ruszać z domu!
dziewczyny ze skróconą szyjką i twardnieniami ile ich macie i jak to jest u Was??

Właśnie mam kolejne mocne ... ( nie boli ) ale aż czuję taki ucisk jakby w klatce piersioej podduszało nie wiem jak to opisać!
Ja mam po fenoterolu duuzo mniej twardnień ale są, ale biore teraz 3 x 1/2 nie mam żadnych skutków ubocznych. Tylko w pierwszy dzień była mała delirka
Jeśli zdecydujesz się zostać w domu to mogę Ci poradzić lekko ciepłą kąpiel, koniecznie zacznij pić herbatę z melisą, możesz nawet syrop z melisy sobie pić. No i faktycznie leż.
Możesz jutro zrobić sobie badanie ogólne moczu. Dasz ok. 5 zł. a będziesz spokojniejsza że nie masz infekcji która może powodować skurcze.
Czasami moje skurcze też są takie jak opisujesz, robi mi się gorąco, wręcz duszno, skurcz idzie w górę brzucha i za chwilkę to mija. Dobrze jest wtedy głęboko oddychać.
Mała ja też mam problem żeby nie wkręcać się że szyjka niepostrzeżenie się nie skraca, wiem że to ciężkie. Ale tylko spokój może nas uratować.
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:21   #3173
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

u nas dziewczynka miala byc zuzia , a chłopczyk mateusz lub piotr zostalo mateusz a mnie sie jeszcze podoba dominik.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:23   #3174
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Dostał 2 naklejki, kolorowankę i pastę. A, że pierwszą naklejkę dostał a pani obiecała mu więcej to po zrobieniu mówi do niej '' dawaj nagrodę, niunio jedzie do domu'' pani dała ale przynajmniej ładnie dziękuję powiedział

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
Roksape - to ja Ci napiszę jakie miałam typy dla córeczki

Roksana
Alicja
Julia
Patrycja
Gaja
Julita
Lilia
Liwia
Judyta
Gabriela
Pelagia
Magdalena
Lidia
Iga

pogrubilam ktore mi sie podobaja
Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
O kurde...ale ja mam zaległości
Byłam dziś na wyprzedażach. Kupiłam tylko takie cosik...
Załącznik 4427215
slicznosci
Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
a z rzadszych, czy może też nazwijmy to tradycyjnych, rodzina wspominała o Michalinie (no, po Top Model odpada...) Celinie, Lidii.
tak samo jak Miriam po pewnym programie odpada



Ja poprzekladalam rzeczy Julci do komody, doprasowalam co mialam doprasowac i jestesmy ze wszystkim gotowi Dokupic musimy tylko kilka gadzetow dla mnie dzisiaj zamowilam juz przewijak (maz mial mi przerobic komode na taka z przewijakiem ale powiedzialam, ze sprobuje dac sobie rade najpierw bez komody, a jak uznam ze mi tak niewygodnie to mezus w kazdej chwili zrobi)
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:30   #3175
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Ja poprzekladalam rzeczy Julci do komody, doprasowalam co mialam doprasowac i jestesmy ze wszystkim gotowi Dokupic musimy tylko kilka gadzetow dla mnie dzisiaj zamowilam juz przewijak (maz mial mi przerobic komode na taka z przewijakiem ale powiedzialam, ze sprobuje dac sobie rade najpierw bez komody, a jak uznam ze mi tak niewygodnie to mezus w kazdej chwili zrobi)
Fajnie...

Mój nie chce jeszcze słyszeć o zakupach wyprawki
A ja do połowy lutego chciałabym wszystko ogarnąć!
Właśnie zrobiłam listę co trzeba kupic (wszystko) i ogólne średnie ceny z allegro. Pojedynczo nie wychodzi drogo, ale razem...
Ale nie, są przecież wazniejsze wydatki (choćby przygotowania do tego glupiego zlotu Syren u nas w mieście, organizacja tego wazniejsza... i nie ma ważniejszego tematu od tego ).
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:34   #3176
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Fajnie...

Mój nie chce jeszcze słyszeć o zakupach wyprawki
A ja do połowy lutego chciałabym wszystko ogarnąć!
Właśnie zrobiłam listę co trzeba kupic (wszystko) i ogólne średnie ceny z allegro. Pojedynczo nie wychodzi drogo, ale razem...
Ale nie, są przecież wazniejsze wydatki (choćby przygotowania do tego glupiego zlotu Syren u nas w mieście, organizacja tego wazniejsza... i nie ma ważniejszego tematu od tego ).
Oj a dlaczego on sie tak zaparl? A co jesli tfu tfu urodzisz w lutym juz??
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:47   #3177
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

mala! ja od zewszlego wtorku tj 2 stycznia mialam moze 2-3 twardnienia ale t prze przejedzenie , alw ja w porowaniu z wami to mam knska dwake felka bo 6x0,5 i 1x 0,5
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:47   #3178
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Fajnie...

Mój nie chce jeszcze słyszeć o zakupach wyprawki
A ja do połowy lutego chciałabym wszystko ogarnąć!
Właśnie zrobiłam listę co trzeba kupic (wszystko) i ogólne średnie ceny z allegro. Pojedynczo nie wychodzi drogo, ale razem...
Ale nie, są przecież wazniejsze wydatki (choćby przygotowania do tego glupiego zlotu Syren u nas w mieście, organizacja tego wazniejsza... i nie ma ważniejszego tematu od tego ).
ja swojemu mowilam miesiac o wyprawce na co slyszalam dobrze dobrze mamy czas i w koncu sama czesc kupilam czesc dostalam, nie mowie o ubrankach ale musze go pogonic zeby poszedl ze mna po wanienke i lozeczko musimy wybrac
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:48   #3179
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

http://www.atlastravel.nazwa.pl/mari...p?pod=91&w=109 weszłam sobie na stronke ,bo chce zamówic na all biustonosz do karmienia i wyszlo mi 80 F

i teraz nie wiem , wydaje mi sie az tak bardzo mi piersi nie urosły , nosiłam 75 c-d wczesniej, masakra z tymi stanikami , aw sklepie jeden 40 -50 zl...
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:54   #3180
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Oj a dlaczego on sie tak zaparl? A co jesli tfu tfu urodzisz w lutym juz??
Też tłumaczę, że MUSI być wszystko najpóźniej w lutym, bo przecież mogę urodzić wczesniej. A to nie daje żadnych zapowiedzi.
I tak większość pewnie zamówimy przez All, bo jednak taniej.



Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
ja swojemu mowilam miesiac o wyprawce na co slyszalam dobrze dobrze mamy czas i w koncu sama czesc kupilam czesc dostalam, nie mowie o ubrankach ale musze go pogonic zeby poszedl ze mna po wanienke i lozeczko musimy wybrac
Ubranka są. I tylko ubranka.
Liczyłam, że szwagierka odstąpi wanienkę, przewijak i inne zbędne jej rzeczy (chocby głupi leżaczek itp "gażdżety", ale nawet nie interesuje się nami... Dała kilka ciuszków i o, na tym się skończyło).
Łóżeczko zamówi moja mam na allegro po 20 stycznia, po pościel wybierzemy się do sklepu, nie było drogo a jednak lepiej obejrzeć na żywo.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.