Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy! - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 16:55   #3181
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cześć... nie mam siły Was dziś nadrabiać
MIałam koszmarny poranek bo bolało mnie okropnie podbrzusze z prawej strony

No ale ok
Musiałam się ruszyć bo powiem Wam, że czuję, że im bardziej leżę tym bardziej mam wrażenie, że robię sobie krzywdę
Jestem zła bo z jednej strony gin mi mówił, że mam się oszczędzać i leżeć do oporu a z drugiej strony im dłużej leżę tym bardziej mnie coś boli, ciągnie
W związku z tym poszłam dziś z fretkami .. nawet odrobinę biegłam (nie bijcie) Mój TZ joggingował a ja spacerowałam z maluchami... Teraz po serniku i kawie leże znowu plackiem ... swoją drogą krzyż mi zaczyna napierniczać


Aaaaa ale w sumie to chciałam napisać, że chyba u nas nastąpił przełom...zeszliśmy z upartego darcia kotów o Oliwiera na kompromis nad Gabrysiem.... Prawdopod.nasz synuś będzie miał na imię Gabriel Jan
I słuchajcie ...w związku ze słowami gina nt 32 tc i porodu (że niby jak urodze później niż w 32 to będzie cud) ... mój TZ stwierdził, że nie będziemy sięskupiać na wyborze wózka .. bo ja w każdej chwili mogę urodzić w związku z tym musimy pomyśleć o skompletowaniu torby do szpitala ... zdziwiłam się


Ha i wiecie co .. jak młody kopie przesuwa mi się pół brzucha normalnie jakby mały piłkarz wykopywał; od razu wiem gdzie jest mój synuś
Choć czasem się zastanawiam .... boooooziu co taka cisza .. czemu nikt nie kopie.. Przypomina mi się scena z ER (ostrego dyżuru), gdy Carter stracił dziecko (( buuuuuuuuuuuuuuuuuuu kurna fraka (((((((((
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2012-01-07 o 17:00
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:12   #3182
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

kubusowa 0 dlaczego w 32 masz rodzic? rzadk jestem i nie doczytalam teo faktu!
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:12   #3183
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!



znowu mam sporo zaległości

u mnie bez zmian, cały czas w domku od czasu do czasu miasto zakupy itp.
TŻ ma wolne od czwartku więc nie miałam szans wcześniej wejść jedynie teraz bo poszedł spać na godzinkę

dziś byliśmy na mieście, zajrzeliśmy do sklepu dla dzieci i wiemy jakie chcemy łóżeczko, pościel itp. ale porównaliśmy ceny w sklepie i na allegro i zamawiamy na allegro różnica w cenie jest spora

na obiadek dzisiaj był schabowy, ziemniaczki i suróweczka póki co jestem objedzona ale mam dalej na coś ochote zrobiliśmy dzisiaj zakupy sporawe więc sama nie wiem co tu przekąsić i co zjeść dziś na kolacje

kupiłam dziś też 2 golfy - tuniki dłuższe idealnie zakrywają brzuszek i za oby dwie dałam tylko 70zł (gdzie w innym sklepie taki sam materiał identycznie takie same najtańsza po 75zł)
tż mi kupił piżamke do spania bo z moich brzuch mi już wychodzi

idę Was nadrabiać tyle ile dam rady
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:15   #3184
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
kubusowa 0 dlaczego w 32 masz rodzic? rzadk jestem i nie doczytalam teo faktu!
Prrrooosę kubuEwa
a czemu 32 tc
Bo mam taką wewnętrzną budowę, która "predysponuje" mnie do przedwczesnego porodu
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:16   #3185
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

wysłałam zdjęcie na maila
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:21   #3186
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
ja tez zrobie plan porodu chocby dla własnej świadomości
dzis sie wyjątkowo wyspałam
ale mam stresa przed usg dzis
a co w takim planie trzeba pisać?

o czym Wy będziecie pisały? i jak to mniej więcej wygląda?

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
ja to czułam że to się chlopak z dziewczynki zrobił tylko mój tata początkowo niepocieszony ale po chwili powiedział że autka będzie mu kupowac





oj u mnie też okropicznie dzisiaj wieje a ja na wizytę musze jechac i wyniki glukozy odebrac trzymajcie kciuki żeby cukrzycy nie było

co do dzidziola w brzuchu to i tak chyba będe kupowała raczej w neutralnych kolorach bo u mnie to wszystko jest możliwe jak widac ale za to tż jak wrócił z pracy to chodził i śpiewał "będzie napastnikiem" i głaskał brzuch i co chwila mówi " bedzie sisiol" jak miałą byc dziewczynka tez sie cieszył bardzo ale widze że teraz to po prostu aż go rozwala tylko co do imienia mamy problem mąż uparł się na Eligiusza mnie się bardzo to imię podoba ale pytanie czy dzieci inne to zrozumieja później i czy nasze własne dziecko nie będzie mialo do nas żalu . Ja jednak jestem zapobiegawczo za czymś innym tylko jeszcze nie wiem za czym a listę chłopięcych imion na razie mam taką :
-Jan
- Florian
- Gabriel
- Filip-
- Sławomir
- Borys
- Nikodem
- Olaf
- Tobiasz
- Oskar
- Kajetan
i co chwilę coś dopisuję albo skreślam z listy na drugie będzie po moim tatusiu Piotruś bo po teściu to nieee
Mi się bardzo podoba Borys ale tż nie... Florian też całkiem fajne Filip również

Oskar zdecydowanie odpada jak dla mnie kojarzy się z gejem moja kuzynka tak dała synkowi na imię - porażka nie mój gust


My mieliśmy mieć Patryka, ale chyba będzie Igor zresztą sami nie wiemy...

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

a co do przykrywania kocykiem będziecie przykrywać tak samym kocykiem czy kocyk ubieracie w poszewke?
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:24   #3187
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
a co w takim planie trzeba pisać?

o czym Wy będziecie pisały? i jak to mniej więcej wygląda?


a co do przykrywania kocykiem będziecie przykrywać tak samym kocykiem czy kocyk ubieracie w poszewke?
Planu porodu nie robię, wydaje mi się zbędny.

Kocyka nie mam zamiaru ubierać w poszewkę.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 17:25   #3188
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
a co w takim planie trzeba pisać?

o czym Wy będziecie pisały? i jak to mniej więcej wygląda?

to jest cos w rodzaju ankiety, odpowiadasz na pytania m.in jak chcesz rodzic, czy chcesz mniec znieczulenie, czy zgadzasz sie na naciecie krocza itp
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:26   #3189
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Planu porodu nie robię, wydaje mi się zbędny.

Kocyka nie mam zamiaru ubierać w poszewkę.
u mnie tak samo
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:28   #3190
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Też tłumaczę, że MUSI być wszystko najpóźniej w lutym, bo przecież mogę urodzić wczesniej. A to nie daje żadnych zapowiedzi.
I tak większość pewnie zamówimy przez All, bo jednak taniej.

moze Twoj TZ po prostu nie zdaje sobie sprawy z tego ile to rzeczy i jakie koszta... no nie wiem.. moj byt tez tak zaciety na poczatku ze w lutym bedziemy o tym myslec ale jak mu przedstawilam ile potrzeba rzeczy i kasy to odrazu mnie wysylal po zakupy dla malej ...


Ubranka są. I tylko ubranka.
Liczyłam, że szwagierka odstąpi wanienkę, przewijak i inne zbędne jej rzeczy (chocby głupi leżaczek itp "gażdżety", ale nawet nie interesuje się nami... Dała kilka ciuszków i o, na tym się skończyło).
Łóżeczko zamówi moja mam na allegro po 20 stycznia, po pościel wybierzemy się do sklepu, nie było drogo a jednak lepiej obejrzeć na żywo.
Liczyc trzeba na siebie Szwagierka nie ma przeciez obowiazku niczego Ci dawac, moze mogla dac ubranka i na tym koniec ja tez tylko ubranka bede dawac jak cos, reszte rzeczy zostawiam na ewentualnie drugie dziecko
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:35   #3191
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Liczyc trzeba na siebie Szwagierka nie ma przeciez obowiazku niczego Ci dawac, moze mogla dac ubranka i na tym koniec ja tez tylko ubranka bede dawac jak cos, reszte rzeczy zostawiam na ewentualnie drugie dziecko
Wiesz... na pocztku ciąży zarzekała się, że da, bo leży u niej i zajmuje miejsce. Ale powiedziałam już ostatnio do męża, że mam w nosie takie gołosłowne gadanie. Bo wszyscy chcieli tak pomóc finansowo.
Ciuszków, tych małych z informacją, że wszystko do zwrotu dałam kilka wielkich worów na śmieci (za ciuszki zapłaciłam, grosze bo grosze ale zawsze), nie wróciło nic :/
A maż doskonale wie, co ile ksoztuje, bo regularnie o tym przypominam i mówię, że to nie ejst 5 zł a około 1000-2000 jednorazowo (bez wózka).
Byłabym szczęśliwa, jakby mi ten allegrowicz od wózka odpisał, że zgadza się na wysyłkę a nie odbiór osobisty.
A ubranek tez już nikomu nie dam. Wolę sprzedać niż dawać w prezencie...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2012-01-07 o 17:37
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 17:43   #3192
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

widzę, że był poruszany temat wakacji z dzieckiem

a więc my planujemy wyjazd, ale mniej więcej lipiec-sierpień na tydzień czasu no i nie daleko gdzieś

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
to jest cos w rodzaju ankiety, odpowiadasz na pytania m.in jak chcesz rodzic, czy chcesz mniec znieczulenie, czy zgadzasz sie na naciecie krocza itp
a taką ankietę można znaleźć w internecie czy w szpitalu dają?




---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez negila Pokaż wiadomość
u mnie widać różnicę ale jakoś w obwodzie nie przyrasta tak szybko, nie wiem od czego to zależy.
udało mi się kupić kurtkę za całe 50 zł taką jak te płaszczyki z allegro tylko krótszą i wydaje mi sie że wystarczy do końca do tego jest bardzo ciepła wiec zakup rewelacyjny
a gdzie kupiłaś kurteczkę za 50zł?

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość

A w ogole to moj maz chce mi jeszcze dwoch chlopakow zrobic najlepiej blizniakow i zeby byli malymi diablami Wy myslicie juz o nastepnych dzieciaczkach? Bo ja szczerze mowiac to boje sie nastepnej ciazy... Fakt, ze teraz wszystko jest ksiazkowo itp ale psychicznie jakos nie jest mi latwo pogodzic sie ze zmianami w ciele ... moze jak urodze i dojde do formy sprzed ciazy chociaz to inaczej bede myslec ...
Ja również boję się następnej ciąży, a więc drugie dziecko planuje z dużym odstępem (ok 4-5 lat) o ile to się uda ale jak będzie czas pokaże.
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:46   #3193
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Fajnie...

Mój nie chce jeszcze słyszeć o zakupach wyprawki
A ja do połowy lutego chciałabym wszystko ogarnąć!
Właśnie zrobiłam listę co trzeba kupic (wszystko) i ogólne średnie ceny z allegro. Pojedynczo nie wychodzi drogo, ale razem...
Ale nie, są przecież wazniejsze wydatki (choćby przygotowania do tego glupiego zlotu Syren u nas w mieście, organizacja tego wazniejsza... i nie ma ważniejszego tematu od tego ).
A tak z ciekawosci ile ci wyszla cala wyprawka?Musze przeliczyc sobie ile nas bedzie kosztowalo.Chociaz to sa takie przyjemne wydatki...

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mari...p?pod=91&w=109 weszłam sobie na stronke ,bo chce zamówic na all biustonosz do karmienia i wyszlo mi 80 F

i teraz nie wiem , wydaje mi sie az tak bardzo mi piersi nie urosły , nosiłam 75 c-d wczesniej, masakra z tymi stanikami , aw sklepie jeden 40 -50 zl...
No to mi wychodzi caly czas ten sam rozmiar 75 b,sprzed ciazy,ale staniki mam za male.Wiec sama nie wiem.A czaje sie na dosc drogie staniki do karmienia i nie wiem kurcze jaki rozmiar wziac


Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Liczyc trzeba na siebie Szwagierka nie ma przeciez obowiazku niczego Ci dawac, moze mogla dac ubranka i na tym koniec ja tez tylko ubranka bede dawac jak cos, reszte rzeczy zostawiam na ewentualnie drugie dziecko
A ja nie bede dawac nawet ubranek,bo odkadac bede wszystko dla kolejnego dziecka.Zreszta sama tez od nikogo nic nie dostane.Kolezanka zapytala sie czy jej zostawie rzeczy po dziecku,bo wlasnie jest w 8 tyg,ale powiedzialam,ze nie wydaje.Chociaz bylo mi troche glupio,bo nie bardzo umiem odmawiac.

Kubusewa no skoro masz takie zagrozenie,to na twoim miejscu wszystko juz bym kupowala.A torba do szpitala podstawa.
Nie rozumiem tego,ze z tego co piszesz wiedzialas,ze mozesz duzo wczesniej rodzic,bo masz taka wewnetrzna budowe,jak napisalas,a niedawno pisalas,ze planujesz kupowac po 1 ciuszek w tyg i liczylas do konca ciazy w 40 tyg.Troche sie pogubilam.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:47   #3194
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
widzę, że był poruszany temat wakacji z dzieckiem

a więc my planujemy wyjazd, ale mniej więcej lipiec-sierpień na tydzień czasu no i nie daleko gdzieś

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------



a taką ankietę można znaleźć w internecie czy w szpitalu dają?

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------



a gdzie kupiłaś kurteczkę za 50zł?
Hmmmm a ja względem wakacji
No w tym roku to raczej chyba nie pojedziemy nigdzie chciałabym skupić się na zorganizowaniu pokoiku dla dziecka (a my też w jakimś tam stopniu chcemy odłożyć kasę na budowę domu)... Poza tym mam pod bokiem ogródek działkowy mojej mamy albo dom rodzinny TZ
NIe mam potrzeby wyjazdu w tym roku.. chciałabym w tym roku dać dziecku szansę na nauczenie mnie porządnej rutyny
ale nie powiem szukałam wakacji pod kątem: "hotel przyjazny dziecku" i bardziej pod kątem plackowania niż wycieczek objazdowych ... CHoć nie powiem być może w dalszej perspektywie pojedziemy gdzieś.. samochodem....zobaczymy .. Na razie w tym roku odpuszczam.. w przyszłym roku.. może polskie morze
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:50   #3195
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

co do dzieci moja kuzynka z mężem pierwszą mieli córeczkę później chcieli synka, ale urodziła się znowu córeczka no i po kolejnych 5latach znowu starali się o dziecko bardzo chcieli Synka, ale urodziła się 3 córeczka w sierpniu będzie miała 2latka myślę, że już kolejnego dziecka nie planują

a znowu mój były był rodzynkiem i miał 5sióstr
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:51   #3196
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
A tak z ciekawosci ile ci wyszla cala wyprawka?Musze przeliczyc sobie ile nas bedzie kosztowalo.Chociaz to sa takie przyjemne wydatki...



No to mi wychodzi caly czas ten sam rozmiar 75 b,sprzed ciazy,ale staniki mam za male.Wiec sama nie wiem.A czaje sie na dosc drogie staniki do karmienia i nie wiem kurcze jaki rozmiar wziac




A ja nie bede dawac nawet ubranek,bo odkadac bede wszystko dla kolejnego dziecka.Zreszta sama tez od nikogo nic nie dostane.Kolezanka zapytala sie czy jej zostawie rzeczy po dziecku,bo wlasnie jest w 8 tyg,ale powiedzialam,ze nie wydaje.Chociaz bylo mi troche glupio,bo nie bardzo umiem odmawiac.

Kubusewa no skoro masz takie zagrozenie,to na twoim miejscu wszystko juz bym kupowala.A torba do szpitala podstawa.
Nie rozumiem tego,ze z tego co piszesz wiedzialas,ze mozesz duzo wczesniej rodzic,bo masz taka wewnetrzna budowe,jak napisalas,a niedawno pisalas,ze planujesz kupowac po 1 ciuszek w tyg i liczylas do konca ciazy w 40 tyg.Troche sie pogubilam.
Problem w tym, że ja wcale nie mam ochoty na rodzenie przed 40 tygodniem.. A to, ze mój prowadzący koneicznie chce mnei nastraszyć ... wiem, że chce abym była przygotowana na wszystko.. ale nie mogę być pewna, że taaa urodze w 32 lub nawet wcześniej
Zwłaszcza, że ten sam prowadzący mówił mi że to, że jestem w ciąży to nieomal cud na miarę niepokalanego poczęcia.... BYłam w wawce i tam mi profka powiedziała, że póki co mam żyć jakbym była w normalnej ciązy.. owszem nie wolno mi biegać ani stresować ... ale to chyba jak każdej ciężarnej...
NIe chcę żyć przez najbliższe 4 miesiące jakbym miała jutor urodzić bo w końcu skończy się na tym, że faktycznie urodze jutro
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:51   #3197
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość

Dziewczynom które nie robiły glukozy mogę podpowiedzieć żeby pić ją od 5 do 10 min. Tak mi powiedział pan w laboratorium. Czyli nie krócej niz 5 i nie dłuzej niż 10
a mi powiedzieli, żeby wypić ją do 5minut
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:52   #3198
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
A tak z ciekawosci ile ci wyszla cala wyprawka?Musze przeliczyc sobie ile nas bedzie kosztowalo.Chociaz to sa takie przyjemne wydatki...
Nie licząc rzeczy dla mnie (wkładki laktacyjne, bielizna, podkłady poporodowe i inne takie oraz sterylizatora i laktatora) oraz wózka, fotelika to uda zmieścic się w 2000 zł na spokojnie. Zakładając średnie ceny z allegro.
No i pomijam koszt pampersów czy chusteczek, bo to będzie szło ciągle
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 17:58   #3199
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Prrrooosę kubuEwa
a czemu 32 tc
Bo mam taką wewnętrzną budowę, która "predysponuje" mnie do przedwczesnego porodu
przepraszam najmocniej !!!!! przeliterowalam sie ;/

wewnetrzna- hmmmm a dostaniesz wczesniej sterdyny na pluca dziecka ?
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 17:59   #3200
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

aj nie mogłam się powstrzymać jem pudding waniliowy
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 18:02   #3201
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

uwaga straszę
zaczęłam pakować torbę do szpitala
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 18:04   #3202
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
przepraszam najmocniej !!!!! przeliterowalam sie ;/

wewnetrzna- hmmmm a dostaniesz wczesniej sterdyny na pluca dziecka ?
jak CI powiem.. nie mam pojęcia jak mój poród będzie wyglądał.. Gdy pojechaliśmy ostatnio do gina .. to najpierw mierzył mi szyjkę, potem wziął mnie na usg .. potem mnie i mojemu TZ powiedział, że mamy 24 tc i teraz zaczyna się najbardziej newralgiczny moment ... musimy się przygotować na to, że urodzę wcześniej niż w 40 tc
W ogóle cudownie będzie jak donoszę do 32 tc..w związku z tym mam przyzwolenie do leżenia plackiem jak najwięcej
i w zasadzie nic więcej mi nie zostało powiedziane.. Ani prosże szykować wyprawkę dla dziecka, ani proszę szukać położnej nic... a mój prowadzący nie ma praktyki w żadnym z moich miejskich szpitali... Inna spawa, że wolę rodzić w warszawie
Na raize tak czy tak to w ogóle nie myślę o porodzie.. mam jeszcze kilka spraw do załatwienia koneicznie przed porodem .. także moje myślenie jest teraz na poziomie .. Donosić donosić donosić conajmniej do kwietnia...Wiem, że siła woli jest silna .. dlatego będę sobie co rano powtarzać, że nie mogę urodzić przed 1 kwietnia

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
aj nie mogłam się powstrzymać jem pudding waniliowy
Chcesz sernika ?? mam pół mogę się podzielić
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 18:14   #3203
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

kochana wedlug mnie jesli masz miec rod wczesniej niz 36 tydzien to powien ci podac sterydy zeby plucka sie rozwinely - mowi t mama wczesniaka z 32 tc i panikara w ciazy drugiej!!

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
uwaga straszę
zaczęłam pakować torbę do szpitala
ja juz spakwane tylko slafrok musze wyprasowac ....ale ja 3 razy bylam i wole byc przygotowana ...no i maz spokjny b zawsze siedzi i panikuje jak ma cs przywiesc nawet kupilam w rosmanie takie butelki na szampon odzywke zel pod prysznic itd - malo miejsca zjamuje a 5 dni idzie obrzytwic
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 18:15   #3204
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
kochana wedlug mnie jesli masz miec rod wczesniej niz 36 tydzien to powien ci podac sterydy zeby plucka sie rozwinely - mowi t mama wczesniaka z 32 tc i panikara w ciazy drugiej!!
NIe będę się faszerować sterydami bez potrzeby ... a skoro mój prowadzacy nie aplikuje mi takowych uważam, ze nie ma potrzeby
Przecież to on jest wykształcony i doświadczony .... wie co robi nie aplikując mi sterydów ..a pytał mnei co biore .. dał mi tylko wapno magnez i żelazo
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 18:20   #3205
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

co do łóżeczka kupujemy takie:

http://allegro.pl/lozeczko-klups-saf...html?source=oo

do tego pościel:


http://allegro.pl/klups-safari-posci...018849345.html

plus wiadomo podusia, kołderka, prześcieradło, plus jakaś pościel na zmiane...

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
uwaga straszę
zaczęłam pakować torbę do szpitala
ja pakuję za miesiąc gdzieś najpierw muszę iść do szpitala dowiedzieć się co trzeba itp

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość



Chcesz sernika ?? mam pół mogę się podzielić
baaa... pewnie

ja mam ciacho babkę marmurkową w czekoladzie kusi mnie, ale dziś jej chyba nie tknę
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 18:23   #3206
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
co do łóżeczka kupujemy takie:

http://allegro.pl/lozeczko-klups-saf...html?source=oo

do tego pościel:


http://allegro.pl/klups-safari-posci...018849345.html

plus wiadomo podusia, kołderka, prześcieradło, plus jakaś pościel na zmiane...

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------



ja pakuję za miesiąc gdzieś najpierw muszę iść do szpitala dowiedzieć się co trzeba itp

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------



baaa... pewnie

ja mam ciacho babkę marmurkową w czekoladzie kusi mnie, ale dziś jej chyba nie tknę
Ja ostatnio nie mam potrzeby jakieś wielkiej jedzenia
wręcz czasem zastanawiam się czy aby nie jem za mało ale boję się jeść bo mam po prostu upierdliwą zgagę i przedłużające isę zaparcie
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 18:23   #3207
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

karolca pokój wygląda świetnie podoba mi się i kolor ścian, i oświetlenie i wszystko
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 18:25   #3208
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

a mnie aż trzęsie żeby słodkiego się najeśc masakra po prostu : cry: a tu dupa do czasu wizyty u diabetologa staram się jakąś diete trzymac i nie jeśc słodyczy i nie używac cukru a jutro kawa u babci i ciasto drożdżowe babci roboty już mi ślinka cieknie

ah mam kryzys
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 18:25   #3209
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
super oglądałam je dziś w sklepie, nie wiem czy cie mocno załamie ale kosztowało 235 zł ....aaaaaaaaaa sorrry teraz zauważyłam że twoje już z materacem więc tanioszka też nam się to spodobało ale jednak do mebelków będzie nam całe białe pasowało
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 18:27   #3210
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Nowy Rok 2012 witamy, w marcu-kwietniu dzieci uściskamy!

zmykam bo TŻ wstał nie nadrobiłam wszystkiego jeszcze...

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
super oglądałam je dziś w sklepie, nie wiem czy cie mocno załamie ale kosztowało 235 zł ....aaaaaaaaaa sorrry teraz zauważyłam że twoje już z materacem więc tanioszka też nam się to spodobało ale jednak do mebelków będzie nam całe białe pasowało
ja dziś też je oglądałam w sklepie i kosztowało samo 255zł a tu taka cena z materacem razem więc się opłaca bo u Nas za materac taki sam ponad 100zł pościel też tańsza jest na allegro niż w sklepie więc za jednym zamachem zamówię kilka rzeczy od jednego sprzedającego
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.