Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 2012 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-09, 17:30   #3931
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
no tak 37
powiem Ci, że w 40tc nie wsiadłabym za duże ryzyko
etam, lubię "ryzyko"
Tylko jak miałabym dojechać np. do lekarza. Autobusem - 3 autobusy - na kazdy autobus po bilecie za 3.2. POdobna cena za taksówkę w jedną stronę... a po drodze jeszcze zakupy mogę zrobić i jestem niezależna
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:30   #3932
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Generalnie GBS potrzebny jest do porodu, wcześniej nawet jak jest paciorkowiec to nic się nie robi.
Jak Ci to pomoże, zadzwoń do lekarza, powiedz co i jak.
No on od początku mi gadał, że daje skierowanie, bo tego wymagają w szpitalu. Już w sumie zaraz ciąża będzie donoszona, więc nic chyba i tak nie zmienię. Ale już wiem skąd te moje ciągłe bakterie w moczu, od 8tc je mam i leczone tylko urinalem i furaginą, a raczej zaleczane, bo ciągle były i w ostatnim badaniu to już w ogóle
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:31   #3933
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość

Ja bym chciala 20 marca,ale to troche wczesnie,bo 19 dni przed tp.
Ale ja nie chce barana no!
a dlaczego? ja jestem późnym baranem (ale to brzmi i nie narzekam
ale ja chyba typowym barankiem nie jestem bo te późne może są właśnie inne?
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:32   #3934
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Bo mi na zadnym Usg nie mowili jaka waga,dlatego jestem zdziwiona.Tylko takie wykresy byly,na ktory tydzien jest wielkosciowo.
Tez bym chciala wiedziec jaka waga
Gosia, ale na karcie z polowkowego jest napisana waga Poszukaj sobie. Wiadomo teraz to juz nieaktualne info, ale jest tam takie. Za to dlugosci mi nie powiedzieli ani nie wpisali w karte, powiedziala ze ciezko ocenic podala mi tylko taki "ksiazkowy" wymiar, ale taki to ja znalam z internetu
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:32   #3935
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
etam, lubię "ryzyko"
Tylko jak miałabym dojechać np. do lekarza. Autobusem - 3 autobusy - na kazdy autobus po bilecie za 3.2. POdobna cena za taksówkę w jedną stronę... a po drodze jeszcze zakupy mogę zrobić i jestem niezależna
no ja też jak bym miała jechać autobusem czy taxi to zdecydowanie odpada bo straciła bym tyle czasu i nie dała rady tak
ja nawet nie pamiętam kiedy ostatnio autobusem jechałam chyba 6lat temu jakoś

ale ja to mam kierowce w razie w więc 40tc nie wsiade na 100%
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:33   #3936
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
a ja nie chce 21marca bo mam urodziny i chce je spędzić w domu objadając się tortem mogę rodzić po czyli najlepiej od 23 [COLOR="Silver"]

o to ja proszę ten 27marzec idealnie może być
a jak się robi mase jogurtową ?[COLOR="Silver"]
oj, bo sobie wykraczesz i urodzisz w swoje urodziny

masę jogurtową robiłąm z tego przepisu: http://przepisy.net/tort-z-masa-jogu...i-winogronami/
mnie tam pasowało. ale z brzoskwiniami, nie winogronami.

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
a ja chcę 13 kwietnia ale mam przeczucie że w święta wybije godzina 0
ooo, a ja czułam, że się rozpakujemy jednego dnia, 10/12 kwietnia.
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:33   #3937
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
a dlaczego? ja jestem późnym baranem (ale to brzmi i nie narzekam
ale ja chyba typowym barankiem nie jestem bo te późne może są właśnie inne?
to ja jestem pół baran pół ryba 21marzec się zaczyna baran a 20marca była jeszcze ryba
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 17:34   #3938
balbinka20
Rozeznanie
 
Avatar balbinka20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 892
GG do balbinka20
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

No ja z Włoszczowy jestem. a to w miarę niedaleko jest od Kielc.
__________________
"Hell is empty and all the devils are here." William Shakespeare




Julian:22.03.2012
Leon:26.02.2015
Iiiii nadchodzi nowe ❤️
balbinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:34   #3939
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Kurna napisałam całego posta z cytatami i mi wcięło

Niestety odebrałam swój WYROK: Wyhodowano paciorkowca beta-hemolizującego z grupy serologicznej "B" Zaje...biście jednym słowem. Nie wiem co mam teraz zrobić? Dzwonić w poniedziałek do gina czy czekać na wizytę (mam dopiero 22ego)? Jestem na początku 37tc. Nie mam już w ogóle humoru Jak wracałam z laboratorium to nawet mi kobieta ustąpiła miejsca w autobusie musiałam mieć taką super minę Boję się, że małej coś będzie przez tego paciora

Natka super, że po wizycie wszystko ok czekamy na poród jednym słowem

Adaikaka załamałaś mnie z tymi (.)(.) mi teraz jest mega niewygodnie w staniku, ale po porodzie będę w nim śmigać wytrwale.

MoniaHan kotek bardzo oryginalny i wyjątkowy ale jaka pamiątka dla córeczki! I pięknie wyglądasz

Cytrynka uroczy Twój synek cały tatuś! biedny jak musiał tak leżeć naświetlany ale dobrze, że już wszystko ok
kurcze to niedobrze z tym paciorkiem.. no ale głowa do góry, chyba sporo z nas to ma..
evvcia pewnie dziewczyny które mają wiedzą lepiej kiedy to zgłosic lekarzowi. Ale ja miałam na ostatniej wizycie pobierane a kolejną mam dopiero 28 marca - i dopiero wtedy się dowiem czy mam czy nie, więc to byc może można poczekac. Są podobno dwie "szkoły" - niektórzy lekarze podają od razu antybiotyki, a niektórzy dopiero przed porodem chyba..

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Czy ma pani coś do baranów? to jest bardzo fajny znak i pewnie inne baranki mnie poprą trochę uparciuchy z nas
ja popieram!
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:35   #3940
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
oj, bo sobie wykraczesz i urodzisz w swoje urodziny

masę jogurtową robiłąm z tego przepisu: http://przepisy.net/tort-z-masa-jogu...i-winogronami/
mnie tam pasowało. ale z brzoskwiniami, nie winogronami.
nie nie nie ja w swoje urodziny obżeram się tortem, ciastem itp i nie mam zamiaru rodzić


ok dziękuję za przepis
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:37   #3941
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Jolka ja też byc może urodzę w swoje urodziny... Choc wolałabym nie
Ale kto wie
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 17:37   #3942
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
kurcze to niedobrze z tym paciorkiem.. no ale głowa do góry, chyba sporo z nas to ma..
evvcia pewnie dziewczyny które mają wiedzą lepiej kiedy to zgłosic lekarzowi. Ale ja miałam na ostatniej wizycie pobierane a kolejną mam dopiero 28 marca - i dopiero wtedy się dowiem czy mam czy nie, więc to byc może można poczekac. Są podobno dwie "szkoły" - niektórzy lekarze podają od razu antybiotyki, a niektórzy dopiero przed porodem chyba..
Mój chyba mi nic nie da, ale zadzwonię i się zapytam w poniedziałek.
Dziękuję za dobre słowa

A ja tam mogłabym urodzić w swoje urodziny - 1 kwietnia Byłby to najlepszy żart, a zarazem zrządzenie losu i też się urodziłam w niedzielę tak jak w tym roku wypada
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:37   #3943
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
oj, bo sobie wykraczesz i urodzisz w swoje urodziny

masę jogurtową robiłąm z tego przepisu: http://przepisy.net/tort-z-masa-jogu...i-winogronami/
mnie tam pasowało. ale z brzoskwiniami, nie winogronami.



ooo, a ja czułam, że się rozpakujemy jednego dnia, 10/12 kwietnia.

a kto wie 10 mam wizytę w Urzędzie Pracy więc wszystko możliwe i tak mam wrażenie że u mnie godzina zero wybije miedzy 8 a 15 kwietnia no ale czas zweryfikuje
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:38   #3944
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez balbinka20 Pokaż wiadomość
No ja z Włoszczowy jestem. a to w miarę niedaleko jest od Kielc.
aaa to u Was zatrzymuje się Intercity..
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:40   #3945
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
a ten sos sama robiłaś ten śmietankowo-koperkowy?
Tak, sama Dlatego jestem z siebie taaaaaaaka dumna
(miałam około pól litra zamrożonego wywaru rosołowego) więc to była moja baza. Dałam prawie cały kubek dużej śmietany gęsetej 18% (najbrdziej lubię tę "Mazurskie Smaki"). Dałam koperek (niestety suszony). A potem doprawiłam ziołami. Wiadomo, czasem trzeba doprawić solą i pieprzem aby trafić w swoj smak

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość

ale ja to mam kierowce w razie w więc 40tc nie wsiade na 100%
awaryjnie kierowcę też mam, ale jak pracuje to jeżdżę sama


Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
to ja jestem pół baran pół ryba 21marzec się zaczyna baran a 20marca była jeszcze ryba
ja jestem z 20 marca i czuję się 100% rybą Nie mam nic a nic z barana
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:40   #3946
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

witam
pamieta mnie ktoras ?
a wiec ja juz urodzilam mala przyszla na swiat w 35 tygodniu w szpitalu po3 tygodniach lezakowania tam - moj ginbyl na urlopie a reszta lekarzy miala mnie w dupie ze tak powiem dawlai tokolize w tabletkach albo w kroplowce, jak moiwlam ze mi chyba sluz odchodzi i ze mam skurcze to stwierdzili ze to przepowiadajace i tyle .. i pare godizn pozniej moja mala na swiecie po mimo tego ze mialam cc 2,5 roku wczesniej i zalecania do cc - kazali rodzic naturalnie nie chcieli zrobic cc -powiedzieli " jak pani chce cc to niech pani dzowni do sowjego gina" a on we wloszech siedzial!!!!
no i rodzilam sn po czym i tak mnie uspili na tzw sprawdzenie szwu po cc i przy okazji dla pewnosci zorbili mi czyszczenie zszyli tak z emialam 5 szwow z cego 2 tam w srodku i praktycznie przy sicagniu tych szwowo w sordku te na zewnatrz same popekaly - chodzic przez tydzien nie umialam nie mowiac o siedzeniu jedynie optymalna pozycja to lezenie i tyle .

Mala oki na szczescie sama wyszarpalam od spzitala sterydy na pluca oni stwierdizli ze w 32 juz nie potrzeba dac - ale sie uparlam i dali moze dzieki temu mala sama oddychala po porodzie , wiekszych komplikacji nie bylo , bynajmniej nie takie jak przy synu (30 tc) wyslzismy po 5 dniach ze szpitala bo mala miala zoltaczke, do dzis troche ma zolte bialka w rogach ale przy cycu i przy wczesniakach to ponoc norma na szczescie z dnia na dzien juz coraz ładniej wyglada w sensie bialka robia sie niebieskie od teczowek

Acha mala urodizla sie w 35 tc z waga 3530 i dlugoscia ciala 52 cm


widze ze na liscie juz mnie nie ma no ale nie dziwie sie w ogole !!!(edit :::jestem w rozpakowanych nie zauwazylam ) pozatym nie mialam czasu a jak czas znalazlam to w spzitalu bylam ;/ takze w mojej ciazy bylam 4 razy w spzitalu z czego w 4 razie ponad 3 tygodnia i zakonczyl sie porodem ....nie nadrobie was ...
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres

Edytowane przez Gizmiatko
Czas edycji: 2012-03-09 o 17:42
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:43   #3947
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Kurna napisałam całego posta z cytatami i mi wcięło

Niestety odebrałam swój WYROK: Wyhodowano paciorkowca beta-hemolizującego z grupy serologicznej "B" Zaje...biście jednym słowem. Nie wiem co mam teraz zrobić? Dzwonić w poniedziałek do gina czy czekać na wizytę (mam dopiero 22ego)? Jestem na początku 37tc. Nie mam już w ogóle humoru Jak wracałam z laboratorium to nawet mi kobieta ustąpiła miejsca w autobusie musiałam mieć taką super minę Boję się, że małej coś będzie przez tego paciora
Ojj evcia wspolczuje
Jak sie tak martwisz, to zadzwon do lekarza w poniedzialek, moze lepiej zeby znal wynik, no i poinstruuje cie co w razie porodu, bo w sumie termin sie zbliza, wiec lepiej zebys wiedziala co robic (np w razie oznak od razu gnac do szpitala).
A bakterie w moczu to mysle, ze chyba nie maja nic wspolnego z paciorkowcem, bo przeciez zeby go wykryc, to robi sie wymaz. A mocz badali Ci zapewne wiele razy, wiec wyszloby to wczesniej.
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:43   #3948
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
nie nie nie ja w swoje urodziny obżeram się tortem, ciastem itp i nie mam zamiaru rodzić
ok dziękuję za przepis
tja, bo matka natura uwaznie slucha naszych petycji...

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
Jolka ja też byc może urodzę w swoje urodziny... Choc wolałabym nie
Ale kto wie
e nieee, na urodziny to już będziesz pić prawdziwego szampana, a dziecko mm

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
a kto wie 10 mam wizytę w Urzędzie Pracy więc wszystko możliwe i tak mam wrażenie że u mnie godzina zero wybije miedzy 8 a 15 kwietnia no ale czas zweryfikuje
hahah, też mam UP 10 kwietnia
widzisz, jedna data nam pisana.
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:45   #3949
balbinka20
Rozeznanie
 
Avatar balbinka20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 892
GG do balbinka20
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
witam
pamieta mnie ktoras ?
a wiec ja juz urodzilam mala przyszla na swiat w 35 tygodniu w szpitalu po3 tygodniach lezakowania tam - moj ginbyl na urlopie a reszta lekarzy miala mnie w dupie ze tak powiem dawlai tokolize w tabletkach albo w kroplowce, jak moiwlam ze mi chyba sluz odchodzi i ze mam skurcze to stwierdzili ze to przepowiadajace i tyle .. i pare godizn pozniej moja mala na swiecie po mimo tego ze mialam cc 2,5 roku wczesniej i zalecania do cc - kazali rodzic naturalnie nie chcieli zrobic cc -powiedzieli " jak pani chce cc to niech pani dzowni do sowjego gina" a on we wloszech siedzial!!!!
no i rodzilam sn po czym i tak mnie uspili na tzw sprawdzenie szwu po cc i przy okazji dla pewnosci zorbili mi czyszczenie zszyli tak z emialam 5 szwow z cego 2 tam w srodku i praktycznie przy sicagniu tych szwowo w sordku te na zewnatrz same popekaly - chodzic przez tydzien nie umialam nie mowiac o siedzeniu jedynie optymalna pozycja to lezenie i tyle .

Mala oki na szczescie sama wyszarpalam od spzitala sterydy na pluca oni stwierdizli ze w 32 juz nie potrzeba dac - ale sie uparlam i dali moze dzieki temu mala sama oddychala po porodzie , wiekszych komplikacji nie bylo , bynajmniej nie takie jak przy synu (30 tc) wyslzismy po 5 dniach ze szpitala bo mala miala zoltaczke, do dzis troche ma zolte bialka w rogach ale przy cycu i przy wczesniakach to ponoc norma na szczescie z dnia na dzien juz coraz ładniej wyglada w sensie bialka robia sie niebieskie od teczowek

Acha mala urodizla sie w 35 tc z waga 3530 i dlugoscia ciala 52 cm


widze ze na liscie juz mnie nie ma no ale nie dziwie sie w ogole !!!(edit :::jestem w rozpakowanych nie zauwazylam ) pozatym nie mialam czasu a jak czas znalazlam to w spzitalu bylam ;/ takze w mojej ciazy bylam 4 razy w spzitalu z czego w 4 razie ponad 3 tygodnia i zakonczyl sie porodem ....nie nadrobie was ...
Kochana-nikt Cię nie usunął-w rozpakowanych mamach jesteś


Lenapowiem Ci że mieszkałam tam jak właśnie otwierali dworzec,a nie byłam tam ani razu
__________________
"Hell is empty and all the devils are here." William Shakespeare




Julian:22.03.2012
Leon:26.02.2015
Iiiii nadchodzi nowe ❤️
balbinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 17:45   #3950
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
witam
pamieta mnie ktoras ?

Acha mala urodizla sie w 35 tc z waga 3530 i dlugoscia ciala 52 cm


widze ze na liscie juz mnie nie ma no ale nie dziwie sie w ogole !!!(edit :::jestem w rozpakowanych nie zauwazylam ) pozatym nie mialam czasu a jak czas znalazlam to w spzitalu bylam ;/ takze w mojej ciazy bylam 4 razy w spzitalu z czego w 4 razie ponad 3 tygodnia i zakonczyl sie porodem ....nie nadrobie was ...
Fajnie, że się odzywasz
tak, jesteś w mamusiach rozpakowanych
W szpitalu potraktowali Cię okropnie, ale ważne, że wszystko idzie ku dobremu. Trzymajcie się i dbajcie o siebie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:48   #3951
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
witam
pamieta mnie ktoras ?
a wiec ja juz urodzilam mala przyszla na swiat w 35 tygodniu w szpitalu po3 tygodniach lezakowania tam - moj ginbyl na urlopie a reszta lekarzy miala mnie w dupie ze tak powiem dawlai tokolize w tabletkach albo w kroplowce, jak moiwlam ze mi chyba sluz odchodzi i ze mam skurcze to stwierdzili ze to przepowiadajace i tyle .. i pare godizn pozniej moja mala na swiecie po mimo tego ze mialam cc 2,5 roku wczesniej i zalecania do cc - kazali rodzic naturalnie nie chcieli zrobic cc -powiedzieli " jak pani chce cc to niech pani dzowni do sowjego gina" a on we wloszech siedzial!!!!
no i rodzilam sn po czym i tak mnie uspili na tzw sprawdzenie szwu po cc i przy okazji dla pewnosci zorbili mi czyszczenie zszyli tak z emialam 5 szwow z cego 2 tam w srodku i praktycznie przy sicagniu tych szwowo w sordku te na zewnatrz same popekaly - chodzic przez tydzien nie umialam nie mowiac o siedzeniu jedynie optymalna pozycja to lezenie i tyle .

Mala oki na szczescie sama wyszarpalam od spzitala sterydy na pluca oni stwierdizli ze w 32 juz nie potrzeba dac - ale sie uparlam i dali moze dzieki temu mala sama oddychala po porodzie , wiekszych komplikacji nie bylo , bynajmniej nie takie jak przy synu (30 tc) wyslzismy po 5 dniach ze szpitala bo mala miala zoltaczke, do dzis troche ma zolte bialka w rogach ale przy cycu i przy wczesniakach to ponoc norma na szczescie z dnia na dzien juz coraz ładniej wyglada w sensie bialka robia sie niebieskie od teczowek

Acha mala urodizla sie w 35 tc z waga 3530 i dlugoscia ciala 52 cm


widze ze na liscie juz mnie nie ma no ale nie dziwie sie w ogole !!!(edit :::jestem w rozpakowanych nie zauwazylam ) pozatym nie mialam czasu a jak czas znalazlam to w spzitalu bylam ;/ takze w mojej ciazy bylam 4 razy w spzitalu z czego w 4 razie ponad 3 tygodnia i zakonczyl sie porodem ....nie nadrobie was ...
To kolejny raz bardzo dużo przeszłaś My wiedziałyśmy odrazu że urodziłaś! Jesteś na liście mam rozpakowanych i często myslałyśmy co u Ciebie!
Super, że się odezwałaś i że już wszystko zaczyna się normować. Powodzenia i dużo zdrówka!

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Ojj evcia wspolczuje
Jak sie tak martwisz, to zadzwon do lekarza w poniedzialek, moze lepiej zeby znal wynik, no i poinstruuje cie co w razie porodu, bo w sumie termin sie zbliza, wiec lepiej zebys wiedziala co robic (np w razie oznak od razu gnac do szpitala).
A bakterie w moczu to mysle, ze chyba nie maja nic wspolnego z paciorkowcem, bo przeciez zeby go wykryc, to robi sie wymaz. A mocz badali Ci zapewne wiele razy, wiec wyszloby to wczesniej.
No, ale jak ciągle co 4tygodnie miałam bakterie w moczu to mogli wcześniej wymaz zrobić teraz to już "po ptakach"... Oby tylko małej nic nie było, bo niestety może on wywołać wiele powikłań ;( smutno mi jakoś, bo ciągle miałam nadzieję, że jednak nie mam go.
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:51   #3952
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
witam
pamieta mnie ktoras ?
Witaj
Fajnie, ze sie odezwalas Mialysmy przecieki, dlatego zmienilas miejsce na liscie, ale nikt Cie nie wyrzucil
Musze przyznac, ze masz niezbyt mile doswiadczenia ze szpitala...
Jednak najwazniejsze, ze przetrwalas to wszystko i juz jest ok.
Jeszcze raz GRATULACJE! I czekamy na zdjecia corci
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:54   #3953
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

jak robicie spaghetti? kupujecie sos w słoiku w torebce czy same robicie?
a jak w słoiku to czy przyprawiacie dodatkowo?
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:54   #3954
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Gizmiątko

MA-KU*WA-SAKRA!
co za lekarze!!!
to co zrobili woła o pomstę do nieba.


grunt, że jesteście cali i zdrowi...
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:56   #3955
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Tak, sama Dlatego jestem z siebie taaaaaaaka dumna
(miałam około pól litra zamrożonego wywaru rosołowego) więc to była moja baza. Dałam prawie cały kubek dużej śmietany gęsetej 18% (najbrdziej lubię tę "Mazurskie Smaki"). Dałam koperek (niestety suszony). A potem doprawiłam ziołami. Wiadomo, czasem trzeba doprawić solą i pieprzem aby trafić w swoj smak


awaryjnie kierowcę też mam, ale jak pracuje to jeżdżę sama



ja jestem z 20 marca i czuję się 100% rybą Nie mam nic a nic z barana

karolca zapisuje przepis napewno mi się przyda dziękuję !!

no tak mój jak pracuje to staram się tak dostosować jak nie pracuje

a ja 21marzec i czuję się w 100% baranem
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:57   #3956
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
jak robicie spaghetti? kupujecie sos w słoiku w torebce czy same robicie?
a jak w słoiku to czy przyprawiacie dodatkowo?
do podsmażonego mięsa (najlepiej samo wołowe, ale ciężko dostać) dodaję 1-2 puszki pokrojonych obranych pomidorkow, a jak się to poddusi do tego wlewam jedną torebkę fixu bolognese albo napoli.
taki mix najbardziej pasuje mężowi.

jeżeli do sosu dodasz łyżeczkę cukry, podbije ona pomidorki i będzie pychaaaaa

słoikowych nie lubię. jakoś tak...
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:59   #3957
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
oj, bo sobie wykraczesz i urodzisz w swoje urodziny
A ja urodzę w kwietniu i to będzie jedno z nielicznych dzieci w mojej rodzinie urodzone poza lipcem i sierpniem ale ostatnio stwierdziłam że fajnie sobie to urządziłam bo ja mam imieniny 29 lipca Antek urodziny 30 lipca a Ania będzie miała imieniny 26 lipca czyli będziemy robić imprezy 3 w 1
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:59   #3958
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Prostaglandyny chyba dzialaja Czuje jak moja szyjka pracuje...
Moze gdyby dostarczac ich wiecej, to niebawem bym urodzila
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 18:00   #3959
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

chetnie poczytam o spaghetti

Gizmiątko współczuje Ci strasznie, trzymajcie sie

Tak sie boje ze trafie na jakichs bezdusznych ludzi, którzy zamienia ten najcudowniejszy dzien w zyciu w koszmar, mam nadzieje ze w razie czegos TZ mnie ochroni

czeka mnie takie paskudne mycie garów, az boje sie do kuchni isc, ale same sie nie umyja..

Dziewczyny to tearz pytanie jak to jest byc ryba a jak baranem?
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś




Edytowane przez tynka88
Czas edycji: 2012-03-09 o 18:05
tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 18:00   #3960
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

dziekuje dziewczyny ;] zorientowalam sie w czescie ósmej bodajze ze jestem w rozpakowanych .

Tak - mialam przezycia ze spzitala drugi raz potraktowano mnie tam okropnie ale swoje powiedzialam lekarzom , najgorsze ze facet ginekolog przkeonuje mnie ze porod sn jest lepszy niz cc- to sie popstrykalam z kadym facetem ginekologiem !!! powiedzialam im w prost ze ja wole cc mozna sie wysikac normalnie , te druga potrzebe tez zrobic nie mowie o siedzeniu zeby dziecko karmic!!! pozatym itak mnie uspano i tak !!i powiedzialam im ze ja im zycze zeby kazdy znim urodzil kamien nerkowy przez cewke moczowa i czy beda tacy zadowoleniu jak urodza malutki kamyczek a my musimy duze dziecko rodzic i to bez znieczulenia bo u mnie w spzitlau nie ma zneicuzlen takich narzadanie jedynie co dadza gaz rozweselajacy kotry powoduje tylko to ze sa dluzsze odstepy miedzy skurczami i trwaja one dluzej(marne pocieszenie)

zdjecia małej :

http://3.bp.blogspot.com/-Bbba67WPyL...0/P3072722.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-J6JaqPxY8f...0/P3072727.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-9gaqLisyhp...0/P2192666.jpg
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.