Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-13, 14:40   #1
Ana186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 139

Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?


Pytanie jak w temacie. Dodam tylko, że rozstaliśmy się wraz z początkiem tego roku. Obecnie jestem w związku. Od razu zaznaczę, że z obecnym partnerem jestem szczęśliwa, byłego cenię sobie jako człowieka, aczkolwiek nie odczuwam względem niego żadnych uczuć tj. nie chcę powrotu etc. Proszę o opinię.
Ana186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:43   #2
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Ja bym nie poszła.
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:46   #3
sheneedslove
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 680
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

A co na to Twój obecny partner? Jestem zdania, że to chore pytać faceta o zgodę, jeśli chodzi o wyjścia z koleżankami/kolegami, ale były to już inna ranga. I czy ten Twój były chłopak również się wyzbył do Ciebie uczuć? Czy po cichu na coś liczy?
sheneedslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:49   #4
Ana186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 139
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez sheneedslove Pokaż wiadomość
I czy ten Twój były chłopak również się wyzbył do Ciebie uczuć? Czy po cichu na coś liczy?
Powiem szczerze, że nie jestem w stanie sobie i Tobie na 100% odpowiedzieć na to pytanie. Hmm...
Ana186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:50   #5
201612201548
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: N.
Wiadomości: 142
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Po co?
201612201548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:52   #6
Ana186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 139
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez sheneedslove Pokaż wiadomość
A co na to Twój obecny partner? Jestem zdania, że to chore pytać faceta o zgodę, jeśli chodzi o wyjścia z koleżankami/kolegami, ale były to już inna ranga.
Nie rozmawiałam jeszcze na ten temat z moim partnerem, ale jestem pewna tego, że temat należy poruszyć. Głupio bym się czuła jeśli bym poszła na takie spotkanie bez Jego wiedzy. To trochę nie fair. A i ja sama również wolałabym wiedzieć o takiej sytuacji.
Ana186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:52   #7
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Po co?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 14:54   #8
Ana186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 139
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez DomFollowill Pokaż wiadomość
Po co?
Sugerujesz, że powinnam odpuścić? Powiem, że mój były to fajny człowiek, ale jeśli mam mieć jakąś relację, to na pewno nie bardzo zażyłą. Dla mnie by to było luźne spotkanie, ale liczę się z tym, że nie wiem jak to jest w jego przypadku. A spotykać się teraz kiedy dla mnie wszystko jest jasne, a jemu może się zrodzić mętlik w głowie... Trochę bez sensu takie komplikowanie sobie życia.
Ana186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:56   #9
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Ana186 Pokaż wiadomość
Pytanie jak w temacie. Dodam tylko, że rozstaliśmy się wraz z początkiem tego roku. Obecnie jestem w związku. Od razu zaznaczę, że z obecnym partnerem jestem szczęśliwa, byłego cenię sobie jako człowieka, aczkolwiek nie odczuwam względem niego żadnych uczuć tj. nie chcę powrotu etc. Proszę o opinię.

Ale po co własciwie chcesz się spotykać z byłym? Jesteś podobno w szczęśliwym związku a były, jak sama nazwa wskazuje, należy już do przeszłości.
Poza tym , jeśli były nagle się odzywa i chce odświeżyć kontakt ni z gruszki ni z pietruszki, to zwykle coś się za tym kryje. Może zebrało mu się na wspominki, może potrzebuje seksu a może włączył mu się tryb psa ogodnika lub chęć powrotu i będzie dążyć do rozpieprzenia Twojego obecnego związku.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.

Edytowane przez tacyta
Czas edycji: 2012-07-13 o 15:01
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:58   #10
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Ana186 Pokaż wiadomość
Sugerujesz, że powinnam odpuścić? Powiem, że mój były to fajny człowiek, ale jeśli mam mieć jakąś relację, to na pewno nie bardzo zażyłą. Dla mnie by to było luźne spotkanie, ale liczę się z tym, że nie wiem jak to jest w jego przypadku. A spotykać się teraz kiedy dla mnie wszystko jest jasne, a jemu może się zrodzić mętlik w głowie... Trochę bez sensu takie komplikowanie sobie życia.
- ano bez sensu, szczególnie gdy piszesz o byłym

Cytat:
Powiem szczerze, że nie jestem w stanie sobie i Tobie na 100% odpowiedzieć na to pytanie. Hmm...
, że nie wiesz, czy dla niego to będzie to samo; chciałabyś, aby twój obecny z jakąś eksią się umawiał?
Jak dla mnie były to były; co innego spotkać przypadkiem i pogadać , a co innego umawiać się- tym bardziej, jak piszesz, że jesteś w szczęśliwym związku? Bez sensu.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2012-07-13 o 14:59
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:58   #11
Ana186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 139
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez tacyta Pokaż wiadomość
Ale po co własciwie chcesz się spotykać z byłym? Jesteś podobno w szczęśliwym związku a były, jak sama nazwa wskazuje, należy już do przeszłości.
Poza tym , jeśli były nagle się odzywa i chce odświeżyć kontakt, to zwykle coś się za tym kryje. Może tylko potrzeba seksu, a może chęć powrotu i rozpieprzenia Twojego obecnego związku.
Już tłumaczę jak to wyszło. Spotkaliśmy się i jakoś tak się rozmowa potoczyła. Aczkolwiek powiem szczerze, że mam wątpliwości. I słusznie zresztą. Faktycznie, o obecnym związku raczej wie- mamy wspólnych znajomych. A i bawić się w zażyłe relacje. Przyjaźń w tym wypadku to nonsens.
Ana186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 14:59   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Co na to Twój facet?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:59   #13
201612201548
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: N.
Wiadomości: 142
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Sama widzisz jak to wygląda, osobiście bym się w to nie pakowała.
201612201548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:00   #14
Ana186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 139
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- ano bez sensu, szczególnie gdy piszesz o byłym

, że nie wiesz, czy dla niego to będzie to samo; chciałabyś, aby twój obecny z jakąś eksią się umawiał?
Nie sądzę, a już zwłaszcza z moją poprzedniczką
To faktycznie powinien być etap przeszłości. Odwołam to "piwo".
Ana186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:02   #15
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

W Twojej sytuacji ja bym poszła, o ile obecny nie wyraziłby dezaprobaty dla tego pomysłu.
Na spotkaniu wyczujesz, czy nie ma jakichś szemranych intencyj...

Edytowane przez improbable
Czas edycji: 2012-07-13 o 15:03 Powód: Kropka na końcu zdania
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:04   #16
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Ana186 Pokaż wiadomość
Nie sądzę, a już zwłaszcza z moją poprzedniczką
To faktycznie powinien być etap przeszłości. Odwołam to "piwo".
- to masz odpowiedź.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:04   #17
skunny
Raczkowanie
 
Avatar skunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 167
GG do skunny
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

hmm... może powiem tak, że ja byłam w takiej sytuacji, ale to mój chłopak miał się spotkać z byłą tzn. ona zaproponowała spotkanie, ale on się nie zgodził... Szczerze mówiąc nie wierzę w znajomości z byłymi i powiedziałam mu co myślę na ten temat. Mój chłopak sam przyznał, że ex nie mogłaby być jego koleżanką, więc tym bardziej nie rozumiem po co ma iść na jakieś spotkanie Ja nie dostałam odpowiedzi, ale może sama sobie odpowiedz po co . Zeby sprawdzić, że jeszcze coś do siebie się czuje? Ale przecież masz chłopaka i PODOBNO jesteś z nim szczęśliwa. Pogadać? O czym?
Nie rozumiem idei takich spotkań z exami i ja bym się na to nigdy nie zgodziła
skunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:06   #18
Ana186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 139
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Co na to Twój facet?
Jak pisałam wcześniej, jeszcze nie poruszyłam tego tematu. Wydaje mi się, a właściwie jestem przekonana, że spotykanie się na piwie, gdzie minęło "zaledwie" pół roku to chyba trochę za wcześnie. Ja mam jasną sytuację, ale rzeczywiście nie wiem ile to spotkanie by znaczyło dla byłego. Coś sądzę, że jednak się nie wybiorę, ale może zasięgnę opinii mojego partnera. Chociaż w sumie, piwo na tym etapie wg obecnego mężczyzny raczej nie wchodzi w grę. Co innego, jeśli były by potrzebował pomocy, ponieważ coś poważnego by się stało. Tym bardziej, że osobiście jestem zwolenniczką zasady "na co pozwalam sobie, na to pozwalam swojemu partnerowi", czyli jeśli ja pójdę na takie spotkanie, to muszę się liczyć z tym, że obecny partner również może się spotkać ze swoją byłą. Idąć dalej, nie jest mi to na rękę, więc zapewne nie pójdę. Rozumiecie co mam na myśli?
Ana186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:07   #19
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 540
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Moim zdaniem to nie jest najlepszy pomysł. Ja nie chciałabym żeby mój partner spotykał się ze swoją byłą pomimo tego, że nic już do siebie nie czują. Nigdy nic nie wiadomo. Możesz zrobić mu nadzieje. Ja nie poszłabym. Jednak gdyby to było spotkanie w jakimś większym gronie, z "paczką" to czemu nie
Lulla12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 15:16   #20
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Zawsze za takim spotykaniem sie z bylymi kryje sie jakas grubsza akcja, mysle. Co innego jak zrywacie, ale macie wspolna paczke, to i sie regularnie spotykacie z innymi ludzmi od czasu do czasu, a co innego jak pol roku od rozstania, SAMI sobie idziecie na piwo.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Ana186 Pokaż wiadomość
Coś sądzę, że jednak się nie wybiorę, ale może zasięgnę opinii mojego partnera. Chociaż w sumie, piwo na tym etapie wg obecnego mężczyzny raczej nie wchodzi w grę.
Ale jaki bylby cel tego spotkania? Odswiezenie znajomosci/przejscie na relacje kolega/kolezanka, przyjaciel/przyjaciolka czy po prostu gadanie o glupotach i o tym co sie wydarzylo w przeciagu ostatniego pol roku u was?

Opcja pierwsza jest raczej niemozliwa, przynajmniej na dzien dzisiejszy.

Bez opcji numer dwa mozna sie spokojnie obyc - zwazywszy na to, ze duze ryzyko niesie za soba; zasiejesz niepokoj w swoim partnerze, a moze i rozbudzisz na nowo uczucia w tamtym, a moze i nawet w sobie - nigdy nie wiesz.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:16   #21
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

"Były" to też czasem fajna osoba, zwłaszcza jak uczucia wygasły. Jeśli go lubisz i czujesz sie pewnie w swoim obecnym związku to czemu miałabys nie pójść?

Ja w tej chwili spotykam się w celach towarzyskich z jednym z moich byłych facetów czasami nawet kilka razy w miesiącu bo mamy paczkę wspólnych znajomych, nawet wczoraj siedziałam u niego w domu kilka godzin bo wrócił z dłuższej podróży i zaprosił mnie na piwko i pogaduchy. Mój mężczyzna wie o tym, nie przyzna się ale jest odrobinę zazdrosny Natomiast nie robi mi z tego problemu. Po prostu sobie ufamy.
Raz po imprezie zdażyło mi sie nawet spać u byłego. Niczego między nami nie było, relacja czysto kumpelska. Niemniej jednak powiedziałam o tym TŻ-towi bo nie czułabym sie fair gdybym to przemilczała.

Reasumując: spotkaj się jeśli czujesz potrzebę. Nawet jeśli byłemu się włączą amory to nie znaczy, że tobie też. Zawsze możesz zakończyc spotkanie i nie umawiac się kolejny raz.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:23   #22
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Mój narzeczony czasem spotyka się ze swoją byłą.
Był z nią w przyjacielskich relacjach jeszcze przed spotkaniem mnie i w zasadzie dzięki niej zdecydował się na związek ze mną. Dlatego nie mogłam mu zabronić spotykać się z, de facto, przyjaciółką. Ale on wiedział, że nie znoszę jak się spotykają i jestem niesamowicie o to zazdrosna, bo wiem jak wiele razem przeżyli.
Dlatego ograniczył kontakty do minimum, w dodatku spotyka się z nią ze mną lub w gronie innych znajomych.

Dlatego jeżeli Twój były nie jest jakąś strasznie ważną osobą w Twoim życiu, przyjacielem to lepiej odpuścić to piwo. Twój obecny facet może się poczuć zagrożony (nawet jeśli bezpodstawnie), bo macie krótki staż związku.
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:34   #23
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Ana186 Pokaż wiadomość
Sugerujesz, że powinnam odpuścić?

zdecydowanie tak.

Takie spotkanie nigdy się dobrze nie kończą

Czemu? ano, bo:

a)alkohol wchodzi w grę. Niby jedno piwko, potem drugie- niejeden p alkoholu zrobił coś, czego potem żałował
b)zażyłość z ex nie jest nigdy w 100% platoniczna
c)może być tak, że on się chce z Tobą spotkać, aby coś z tobą znowu zakręcić może chce odrodzić stare uczucie? skąd wiesz, że tak nie jest?
d)może powiedzieć ci coś miłego i zamiesza Ci w głowie, że sama się będziesz zastanawiać, czy do niego nie wrócić

NIE,NIE,NIE!

nie widzę sensu w tym spotkaniu. Ty najwyraźniej też nie, skoro pytasz o poradę.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:36   #24
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Ana186 Pokaż wiadomość
Nie rozmawiałam jeszcze na ten temat z moim partnerem, ale jestem pewna tego, że temat należy poruszyć. Głupio bym się czuła jeśli bym poszła na takie spotkanie bez Jego wiedzy. To trochę nie fair. A i ja sama również wolałabym wiedzieć o takiej sytuacji.
Jeśli nie mieliście ze sobą takiego kontaktu podczas gdy poznawałaś swojego obecnego faceta, czyli że generalnie to takie pierwsze wyjście na piwo, to myślę, że nie będzie zachwycony. Po co masz to robić?

Co innego, gdybyś zaczynała z nim być i zostałby postawiony w sytuacji - "słuchaj, koleguję się z moim byłym, nic do siebie nie czujemy ale się lubimy i raz na dwa miesiąca sobie skaczemy na browarka pogadać"

A jeśli jest - "hmm, chcę pójśc na piwo z moim byłym z którym się nie widziałam od kiedy pół roku temu zerwaliśmy, nie masz nic przeciwko?". Gwarantuję, że będize miał coś przeciwko. Co najwyżej Ci tego nie powie tylko stwierdzi, że jak chcesz, to idź. Żeby nie wyjść na zazdrośnika i nie robić problemó
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:40   #25
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Autorko, dziś dostałam dokładnie taką samą propozycję od byłego
i również jestem w związku.
Na piwo z nim nie idę z tego samego względu vice versa- gdyby mój facet poszedł ze swoją ex na piwo
Nie mówię, niby nic to nie znaczy, ale jednak wzbudza jakieś negatywne uczucia, gdyby postawić się na miejscu tej drugiej strony... Dlatego lepiej odmówić, po co nam to?
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:57   #26
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Były to nie pierwszy lepszy kolega. Zazwyczaj były partner chociaż trochę musiał się podobać pod względem seksualnym, żeby nawiązać relację. Zazwyczaj.

Wmawianie otoczeniu, po pół roku od zerwania, że to zwykłe piwo jest robieniem w durnia tego otoczenia
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:01   #27
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Pójdziesz, a za kilka dni założysz nowy wątek --- WRÓCIŁY MOJE UCZYCIA DO BYŁEGO.
Takie spotkania to chyba nienajlepszy pomysł. Siądziecie, będziecie wspominać co było kiedyś i zanim się zorientujesz, znowu zawróci Ci w głowie.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:03   #28
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Mnie by sie zwyczajnie nie chcialo.
Utrzymuje kontakt, ale imprezowanie/piwa/kawa z ciastkiem - nie ma szans.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 17:01   #29
Ana186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 139
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Właśnie wróciliśmy z moim partnerem z obiadu. I powiem Wam, że poruszyłam ten temat. Mój mężczyzna powiedział, że nie ma nic przeciw, ponieważ mi ufa, a poza tym jeśli mamy o czym rozmawiać, to spokojnie mogę iść. Przynajmniej wyczuję grunt. Jeśli zauważę, że były robi jakieś sugestie albo aluzje do ponownego bycia razem to po prostu się wycofam, a jeśli tego nie uczyni, to być może przyszłościowo będziemy mieli dobre relacje.

Nie takiej odpowiedzi oczekiwałam. Trochę jestem zaskoczona, że nie ma nic przeciw. Ale to chyba jednak nie zmienia faktu, że dalej mam wątpliwości. Jego "przyzwolenie" nie zachęca mnie mimo wszystko do spotkania się.

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Autorko, dziś dostałam dokładnie taką samą propozycję od byłego
i również jestem w związku.
Na piwo z nim nie idę z tego samego względu vice versa- gdyby mój facet poszedł ze swoją ex na piwo
Nie mówię, niby nic to nie znaczy, ale jednak wzbudza jakieś negatywne uczucia, gdyby postawić się na miejscu tej drugiej strony... Dlatego lepiej odmówić, po co nam to?

No właśnie. Tego bym nie zniosła. Nie na moje nerwy takie spotykanie się, więc z tego też powodu raczej się nie spotkam, pomimo, że mój mężczyzna podczas obiadu wyraził aprobatę. Albo ja jestem dziwna, albo mój partner normalny. Nie wiem...
Ana186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 17:02   #30
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Wyjście z byłym na piwo- dobry pomysł?

Zrobisz co zechcesz Możesz zamienić piwo na kawę/herbatę...
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.