Nie potrafię być kobietą w domu! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-31, 11:14   #121
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Tak czekałam aż tu wpadniesz, powiem jak rzadko kiedy że pasujesz tu jak ulał, witamy
Witaj Maryanno! Cieszę się, że się cieszysz.

Nie każcie Autorce zmieniać mentalności faceta, czy go wychowywać, bo to się nie uda. Ona ma tylko dwa wyjścia - zmienić samą siebie lub zmienić faceta.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:18   #122
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja tylko mam nadzieję, że autorka wątku będzie na tyle rozsądna, że nie zamieszka z tym trutniem wierząc naiwnie, że wtedy on się zmieni
A ja mam nadzieję,że zamieszka. Miałam z 3 takie koleżanki na roku. Zamieszkały z facetami, pobawiły się w dom i po kilku miesaiacach uciekły aż się kurzyło
Na razie autorka ma tylko namiastkę tego co ją czeks a już jej ciąży.
Czasem naprawdę trzeba wdepnąć w bagno,żeby wybrnąć - takie brodzenie w nim mo że tylko zasiać wątpliwość

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Witaj Maryanno! Cieszę się, że się cieszysz.

Nie każcie Autorce zmieniać mentalności faceta, czy go wychowywać, bo to się nie uda. Ona ma tylko dwa wyjścia - zmienić samą siebie lub zmienić faceta.
Zgadzam się.
Autorko, albo staniesz się kuchtą albo znajdziesz fajnego faceta - partnera.
Facet sę może zmienić, ale za kilka lat sam z siebie gdy któraś z kolei dziewczyna kopnie go w
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:25   #123
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
1. Jak pisałem Ci nie raz, że jeszcze przed Tobą ogrom tytanicznej pracy u podstaw, to nie wierzyłaś. Boski wątek!

Autorko albo polub prace domowe, albo rzuć go jeszcze dzisiaj.

1. Przede mną...? Przecież to nie ja zgłosiłam się na ochotnika do pracy w tym skansenie. To nie mój cyrk ani nie moje małpki.

2. Nawet Tobie zdarzają się od czasu do czasu sensowne rady.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:26   #124
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Facet sę może zmienić, ale za kilka lat sam z siebie gdy któraś z kolei dziewczyna kopnie go w
Niekoniecznie. Może również znaleźć taką, dla której bycie kobietą w domu nie stanowi problemu.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Moja kobieta potrafi zająć się domem i nie robi tego z jakiegoś przykrego obowiązku, lecz po prostu chce

Pomagam jej na ile jestem w stanie pomóc.. najczęściej jednak bywa tak, że wygania mnie z kuchni i mówi "nie patrz"...

..ale ze ze mnie uparty człowiek to lubię zachodzić ją od tyłu.... i wtedy jest "przerwa" w gotowaniu hehehe
I słusznie! Wtedy są przecież najseksowniejsze!
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:28   #125
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

http://www.andrzejrysuje.pl/wp-conte.../%C5%BCaba.jpg



---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Może również znaleźć taką, dla której bycie kobietą w domu nie stanowi problemu.
A jak kobieta nic nie robi to jest w domu meżczyzna?

<facepalm>
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:30   #126
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez tacyta Pokaż wiadomość
1. Przede mną...? Przecież to nie ja zgłosiłam się na ochotnika do pracy w tym skansenie. To nie mój cyrk ani nie moje małpki.

2. Nawet Tobie zdarzają się od czasu do czasu sensowne rady.
1. Przed Tobą, Asią i paroma jeszcze zbuntowanymi. 2. Wątpię, aby skorzystała, bo ... zostanie sama i co zrobi bez Misia? Ale, że Miś lubi dobrze zjeść i mieć czysto w domu to jak ona nie zamieni się w prawdziwą panią domu, to Miś powie jej kiedyś - Bye, bye, bo za mało w Tobie kobiety, a za dużo mojej szefowej z pracy.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:41   #127
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Witaj Maryanno! Cieszę się, że się cieszysz.
a dzień dobry, dzień dobry
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35610012]http://www.andrzejrysuje.pl/wp-conte.../%C5%BCaba.jpg



---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------



A jak kobieta nic nie robi to jest w domu meżczyzna?

<facepalm>[/QUOTE]

Najwidoczniej mamy nowe odkrycie naukowe i od tego może też fifol urosnąć Ciekawa sprawa bo ja czasem chciałabym być facetem, więc może po prostu zrobię dookoła syf i jakoś samo wyjdzie.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 11:46   #128
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Najwidoczniej mamy nowe odkrycie naukowe i od tego może też fifol urosnąć Ciekawa sprawa bo ja czasem chciałabym być facetem, więc może po prostu zrobię dookoła syf i jakoś samo wyjdzie.
Calkiem mozliwe. Moze dlatego matki biegaja jak sluzace wokol swoich synkow, aby urosl jak najwiekszy . Matka zatem przysluge potencjalnym partnerkom chlopa robi a te zamiast dziekowac to jeszcze marudza.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:53   #129
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35610525]Calkiem mozliwe. Moze dlatego matki biegaja jak sluzace wokol swoich synkow, aby urosl jak najwiekszy . Matka zatem przysluge potencjalnym partnerkom chlopa robi a te zamiast dziekowac to jeszcze marudza.[/QUOTE]

- o, wypraszam sobie; ja nie biegam, bo nie chcę, by potem przeżyli to,co ja kiedyś: poczucie bycia kompletną życiową fujarą, co to nic nie potrafi , a starszy przerósł mnie już o głowę.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:57   #130
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35610525]Calkiem mozliwe. Moze dlatego matki biegaja jak sluzace wokol swoich synkow, aby urosl jak najwiekszy . Matka zatem przysluge potencjalnym partnerkom chlopa robi a te zamiast dziekowac to jeszcze marudza.[/QUOTE]

Myślę że dr eos powinien na ten temat napisać pracę, ale przydałby się jakiś poważny tytuł typu: wpływ prania męskich gaci przez kobietę na długość i grubość penisa mężczyzny. Sporo kasy możnaby na tym zarobić, żadne operacje przedłużania niepotrzebne, wystarczy że panna poogarnia syf wokół misia ptysia.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:11   #131
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
1. Przed Tobą, Asią i paroma jeszcze zbuntowanymi. 2. Wątpię, aby skorzystała, bo ... zostanie sama i co zrobi bez Misia? Ale, że Miś lubi dobrze zjeść i mieć czysto w domu to jak ona nie zamieni się w prawdziwą panią domu, to Miś powie jej kiedyś - Bye, bye, bo za mało w Tobie kobiety, a za dużo mojej szefowej z pracy.
Zbuntowanymi

Podział obowiązków domowych to nie bunt, to konieczność i zdrowy rozsądek. Dlaczego niby pracująca zawodowo kobieta ma po powrocie do domu odrabiać drugi etat SAMA - zdradź ten sekret.

Acha, zapomiałam, bo wtedy jest seksi oraz 100% kobietą

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-07-31 o 12:14
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 12:15   #132
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- o, wypraszam sobie; ja nie biegam, bo nie chcę, by potem przeżyli to,co ja kiedyś: poczucie bycia kompletną życiową fujarą, co to nic nie potrafi , a starszy przerósł mnie już o głowę.
Madano, ja Cie prosze... Co Ty wiesz o dobrym wychowaniu synow? Wyraznie ci wyzej napisano kim jets kobieta w domu. Z Twojego opisu widac, ze Twoj syn jest kobieta w domu. Ciezka jego przyszlosc . Albo sie wiec zwiaze kobieta, ktora bedzie w domu mezczyzna albo z kobieta, ktora bedzie kobieta i beda tworzyc zwiazek lesbijski pozornie heteroseksualny. Widzisz jak mu zycie pokomplikowalas?

Od siebie dodam, ze choc najstarszego syna zepsulas to mlodszego moze da sie jeszcze odratowac. Idz, odkurz jego monitor i podaj mu szklanecze zimnej Coli. Dzialaj poki nie jest za pozno .

btw: z tym rosnieciem to nie o wzrost chodzilo .

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Myślę że dr eos powinien na ten temat napisać pracę, ale przydałby się jakiś poważny tytuł typu: wpływ prania męskich gaci przez kobietę na długość i grubość penisa mężczyzny. Sporo kasy możnaby na tym zarobić, żadne operacje przedłużania niepotrzebne, wystarczy że panna poogarnia syf wokół misia ptysia.
Eko-przedluzanie .

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Zbuntowanymi

Podział obowiązków domowych to nie bunt, to konieczność i zdrowy rozsądek. Dlaczego niby pracująca zawodowo kobieta ma po powrocie do domu odrabiać drugi etat SAMA - zdradź ten sekret.
Bo jest kobieta. Ma to w genach.

Poza tym ja nie wiem co Ty tu robisz jeszcze. Wiesz gdzie Twoje miejsce przeca. W kuchnii. No, chyba ze z lapka korzystasz a ciasto do piekarnika juz wjechalo, wiec zwracam honor.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:17   #133
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35611045]Madano, ja Cie prosze... Co Ty wiesz o dobrym wychowaniu synow? Wyraznie ci wyzej napisano kim jets kobieta w domu. Z Twojego opisu widac, ze Twoj syn jest kobieta w domu. Ciezka jego przyszlosc . Albo sie wiec zwiaze kobieta, ktora bedzie w domu mezczyzna albo z kobieta, ktora bedzie kobieta i beda tworzyc zwiazek lesbijski pozornie heteroseksualny. Widzisz jak mu zycie pokomplikowalas?

Od siebie dodam, ze choc najstarszego syna zepsulas to mlodszego moze da sie jeszcze odratowac. Idz, odkurz jego monitor i podaj mu szklanecze zimnej Coli. Dzialaj poki nie jest za pozno .

btw: z tym rosnieciem to nie o wzrost chodzilo .

- mówisz,że to moim chłopakom grozi ??? A ja myślę, że jakaś moja synowa kiedyś mi podziękuje

Eko-przedluzanie .

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------



Bo jest kobieta. Ma to w genach.

Poza tym ja nie wiem co Ty tu robisz jeszcze. Wiesz gdzie Twoje miejsce przeca. W kuchnii. No, chyba ze z lapka korzystasz a ciasto do piekarnika juz wjechalo, wiec zwracam honor.[/QUOTE]

-- mówisz,że to moim chłopakom grozi ??? A ja myślę, że jakaś moja synowa kiedyś mi podziękuje, że trafili się tacy, co to obsługi nie wymagają, bo rączek im nie upierdzieliło.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:18   #134
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
-- mówisz,że to moim chłopakom grozi ??? A ja myślę, że jakaś moja synowa kiedyś mi podziękuje, że trafili się tacy, co to obsługi nie wymagają, bo rączek im nie upierdzieliło.
Jesli bedzie kobieta a w domu mezczyzna to tak. Nigdy nie wiesz, kogo Ci syn przyprowadzi. Ratuj wiec Mlodszego .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:19   #135
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Zbuntowanymi

Podział obowiązków domowych to nie bunt, to konieczność i zdrowy rozsądek. Dlaczego niby pracująca zawodowo kobieta ma po powrocie do domu odrabiać drugi etat SAMA - zdradź ten sekret.

Acha, zapomiałam, bo wtedy jest seksi oraz 100% kobietą
Zabawię się we wróżkę i wywróżę Ci tu z moich fusów w herbacie, że nie zostanie Ci to jasno i logicznie wytłumaczone. Podejrzewam, że pojawią się słowa: kobiecość, męskość, różnice, płeć, seks, feministka
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:23   #136
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35611145]Jesli bedzie kobieta a w domu mezczyzna to tak. Nigdy nie wiesz, kogo Ci syn przyprowadzi. Ratuj wiec Mlodszego .[/QUOTE]

- nie będę ratować, właśnie brał ziemniaki na obiad; miałabym rezygnować z wygody , jaką daje mi teraz posiadanie odchowanych dzieci????? a w życiu ; obsługiwałam swoje dzieci , jak były maleńkie, wystarczy. Mnie tam dobrze w tak męskim domu trochę na zasadzie królowej matki
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:26   #137
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
1. Przed Tobą, Asią i paroma jeszcze zbuntowanymi. 2. Wątpię, aby skorzystała, bo ... zostanie sama i co zrobi bez Misia? Ale, że Miś lubi dobrze zjeść i mieć czysto w domu to jak ona nie zamieni się w prawdziwą panią domu, to Miś powie jej kiedyś - Bye, bye, bo za mało w Tobie kobiety, a za dużo mojej szefowej z pracy.
A potem odejdzie do swojej szefowej z pracy, która nie bedzie kojarzyć mu się z przedłużeniem mopa.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:26   #138
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
a starszy przerósł mnie już o głowę.
madana to nie o tą głowę
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35611045]Madano, ja Cie prosze... Co Ty wiesz o dobrym wychowaniu synow? Wyraznie ci wyzej napisano kim jets kobieta w domu. Z Twojego opisu widac, ze Twoj syn jest kobieta w domu. Ciezka jego przyszlosc . Albo sie wiec zwiaze kobieta, ktora bedzie w domu mezczyzna albo z kobieta, ktora bedzie kobieta i beda tworzyc zwiazek lesbijski pozornie heteroseksualny. Widzisz jak mu zycie pokomplikowalas?.[/QUOTE]

o boziu aż się sama pogubiłam, do tego chyba potrzebne wyższe wykształcenie no ale przecież jestem kobietą, więc jakie wykształcenie...
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:39   #139
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35611045]

Poza tym ja nie wiem co Ty tu robisz jeszcze. Wiesz gdzie Twoje miejsce przeca. W kuchnii. No, chyba ze z lapka korzystasz a ciasto do piekarnika juz wjechalo, wiec zwracam honor.[/QUOTE]

Ja czekam aktualnie na tatę i jedziemy wymieniać poduszki pod silnikiem w moim audiczku
Ciast nie piekę, bo jestem na diecie bezglutenowej i z tej specjalnej mąki - nie mąki nic mi się upiec nie udaje. A dla chłopa specjalnie piec nie będę, bo potem on tego nie zjada, o ! Że niby się boi, że mu bęben urośnie, ale pewnie mu po prostu nie smakuje Daru to ja faktycznie nie mam, ale parę rzeczy w kuchni wychodzi mi całkiem nieźle. Np. seks na stole


Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- nie będę ratować, właśnie brał ziemniaki na obiad; miałabym rezygnować z wygody , jaką daje mi teraz posiadanie odchowanych dzieci????? a w życiu ; obsługiwałam swoje dzieci , jak były maleńkie, wystarczy. Mnie tam dobrze w tak męskim domu trochę na zasadzie królowej matki
Żebyś tylko Ty kiedyś wypuściła te skarby do świata. Nie przyzwyczajaj się za bardzo
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 12:42   #140
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Daru to ja faktycznie nie mam, ale parę rzeczy w kuchni wychodzi mi całkiem nieźle. Np. seks na stole
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:46   #141
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez Wanilianka Pokaż wiadomość
Faceci podobno nie widzą, że trzeba wytrzeć kurz, czy podnieść papierek, nie są tak domyślni. .
To akurat bzdura. Absolutnie nie zależy od płci czy ktoś dba o porządek czy nie. Uważam, że w największym stopniu jest to kwestią wychowania a w mniejszym własnej chęci zmiany. Gratuluję Madanie odmienionego męża

U mnie jest trochę inaczej. Ogarniam z własnej inicjatywy tylko taki "ogólny" porządek, żeby za dużo rzeczy nie wisiało na krzesłach i nie leżało po kątach Za to w moich szafach, szufladach i kosmetykach zwykle sajgon. Mężczyzna mój za to zawsze ma poukładane, wszystko ma swoje miejsce, posprząta, wie że pranie w pralki trzeba wyjąć, zawsze robi nam rano śniadanie, nie rozrzuca skarpetek i spuszcza deskę klozetową Mieszkamy razem.

Za to w kuchni króluję ja - mam maniakalną chęć dogadzania mu kulinarnie Poza śniadaniami uważam za swój przyjemny obowiązek gotowanie obiadów, pieczenie ciast, robienie przetworów itd. To jest mój wkład w "tradycyjnie pojętą kobiecość" w domu
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."


Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2012-07-31 o 12:48
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:54   #142
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No co

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
To akurat bzdura. Absolutnie nie zależy od płci czy ktoś dba o porządek czy nie. Uważam, że w największym stopniu jest to kwestią wychowania a w mniejszym własnej chęci zmiany. Gratuluję Madanie odmienionego męża
Daj spokój, te teksy jakoby mężczyzna nie zauważał syfu dookoła siebie w domu (bo taka jego natura), są tak głupie, że aż komiczne.
Serio, ktoś w to wierzy ?

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
Za to w kuchni króluję ja - mam maniakalną chęć dogadzania mu kulinarnie
Uh, perwersja
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:58   #143
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- nie będę ratować, właśnie brał ziemniaki na obiad; miałabym rezygnować z wygody , jaką daje mi teraz posiadanie odchowanych dzieci????? a w życiu ; obsługiwałam swoje dzieci , jak były maleńkie, wystarczy. Mnie tam dobrze w tak męskim domu trochę na zasadzie królowej matki
To sie zes ustawila. Pozostaje tylko trzymac kciuki, aby mogli Ci sluzyc jak najdluzej .

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość


o boziu aż się sama pogubiłam, do tego chyba potrzebne wyższe wykształcenie no ale przecież jestem kobietą, więc jakie wykształcenie...
Pogubilas sie, to nic dziwnego. Twoje miejsce jest w kuchnii. Do myslenia Cie nikt nie stworzyl .

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja czekam aktualnie na tatę i jedziemy wymieniać poduszki pod silnikiem w moim audiczku
Ciast nie piekę, bo jestem na diecie bezglutenowej i z tej specjalnej mąki - nie mąki nic mi się upiec nie udaje. A dla chłopa specjalnie piec nie będę, bo potem on tego nie zjada, o ! Że niby się boi, że mu bęben urośnie, ale pewnie mu po prostu nie smakuje Daru to ja faktycznie nie mam, ale parę rzeczy w kuchni wychodzi mi całkiem nieźle. Np. seks na stole

Tylko wiesz. Wyzej juz wspomniano, ze jak nie bedziesz kobieta w domu to Ci chlop rzuci.
Ja Cie znam lepiej niz reszta i wiem, zes lampucera (chyba na watku lampucerowym zebys sie poznaly; Guerlain chyba ). Za jakis czas Twoj chlop se znajdzie taka co to zamiast seksu na stole bedzie prezentowala kolacje z 6 dan. Do tego zamiast hobbystycznie wydawac szmal na azjatyckie Le Blanc'i bedzie hobbistycznie kolekcjonowac garnki.

Zmien sie, Sine, zmien. Ciezki los Cie czeka.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
Poza śniadaniami uważam za swój przyjemny obowiązek gotowanie obiadów, pieczenie ciast, robienie przetworów itd. To jest mój wkład w "tradycyjnie pojętą kobiecość" w domu ;
Szkoda, ze nie "przyjemny wybor" .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:00   #144
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
To akurat bzdura. Absolutnie nie zależy od płci czy ktoś dba o porządek czy nie. Uważam, że w największym stopniu jest to kwestią wychowania a w mniejszym własnej chęci zmiany.Gratuluję Madanie odmienionego męża

U mnie jest trochę inaczej. Ogarniam z własnej inicjatywy tylko taki "ogólny" porządek, żeby za dużo rzeczy nie wisiało na krzesłach i nie leżało po kątach Za to w moich szafach, szufladach i kosmetykach zwykle sajgon. Mężczyzna mój za to zawsze ma poukładane, wszystko ma swoje miejsce, posprząta, wie że pranie w pralki trzeba wyjąć, zawsze robi nam rano śniadanie, nie rozrzuca skarpetek i spuszcza deskę klozetową Mieszkamy razem.

Za to w kuchni króluję ja - mam maniakalną chęć dogadzania mu kulinarnie Poza śniadaniami uważam za swój przyjemny obowiązek gotowanie obiadów, pieczenie ciast, robienie przetworów itd. To jest mój wkład w "tradycyjnie pojętą kobiecość" w domu
- no kurczę, a MNIE, mnie nikt nie pogratuluje??? Też byłam taką samą dupą wołową jak mój chłop, NIC nie umiałam, jak on- jemu się gratuluje, że się odmienił, a u mnie co? Bo to "kobieca rzecz odnaleźć poczucie dbania o dom"?
Idę robić muffiny.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:06   #145
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35611966]
Tylko wiesz. Wyzej juz wspomniano, ze jak nie bedziesz kobieta w domu to Ci chlop rzuci.
Ja Cie znam lepiej niz reszta i wiem, zes lampucera (chyba na watku lampucerowym zebys sie poznaly; Guerlain chyba ). Za jakis czas Twoj chlop se znajdzie taka co to zamiast seksu na stole bedzie prezentowala kolacje z 6 dan. Do tego zamiast hobbystycznie wydawac szmal na azjatyckie Le Blanc'i bedzie hobbistycznie kolekcjonowac garnki.

Zmien sie, Sine, zmien. Ciezki los Cie czeka.

[/QUOTE]

No już się tak nie rozpędzaj > nie lampucera tylko pudernica jak już

No fakt, mnie nieciekawy los czeka, ale na to szczym

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- no kurczę, a MNIE, mnie nikt nie pogratuluje??? Też byłam taką samą dupą wołową jak mój chłop, NIC nie umiałam, jak on- jemu się gratuluje, że się odmienił, a u mnie co? Bo to "kobieca rzecz odnaleźć poczucie dbania o dom"?
Idę robić muffiny.
Ja Ci gratuluję i chłopaków tysz. Chciałabym czapnąć jednego gdybym nie była taka stara. I już zajęta. Byłabyś moją teściową i mówiłabym do Ciebie mamo Marzy mi się fajna teściowa.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:10   #146
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- no kurczę, a MNIE, mnie nikt nie pogratuluje??? Też byłam taką samą dupą wołową jak mój chłop, NIC nie umiałam, jak on- jemu się gratuluje, że się odmienił, a u mnie co? Bo to "kobieca rzecz odnaleźć poczucie dbania o dom"?
Idę robić muffiny.
No wiesz, według wyznawców starej szkoły, Ty powróciłaś do swojej wcześniej głeboko skrywanej kobiecej natury a on się wynaturzył. Idąc tym tokiem rozumowania , Tobie należą się gratulacje a Twojemu chłopu bura.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.

Edytowane przez tacyta
Czas edycji: 2012-07-31 o 13:12
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:11   #147
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No już się tak nie rozpędzaj > nie lampucera tylko pudernica jak już
Slownik miejski pokazuje, ze lampucery i pudernicy mozna uzywac zamiennie .

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No fakt, mnie nieciekawy los czeka, ale na to szczym

Ja chyba nie moge. W koncu jestem samotna kobita. Musze stwarzac pozory bycia kobieta w domu.

btw: moze dlatego jestem wlasnie sama? Nie dlatego, ze wybrzydzam, ale dlatego, zem nie jest prawdziwa kobieta i nikt mnie tak naprawde nie chce?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:19   #148
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35612291]Slownik miejski pokazuje, ze lampucery i pudernicy mozna uzywac zamiennie .[/QUOTE]

O, doprawdyż ?


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35612291]
Ja chyba nie moge. W koncu jestem samotna kobita. Musze stwarzac pozory bycia kobieta w domu.

btw: moze dlatego jestem wlasnie sama? Nie dlatego, ze wybrzydzam, ale dlatego, zem nie jest prawdziwa kobieta i nikt mnie tak naprawde nie chce? [/QUOTE]

Może gdzieś we Wrocławiu (BTW - byłam tam u Ciebie parę dni temu na Śląsku i drogi macie zayebiaszczo dziurawe) organizują kurs seksownego wykorzystania domowych sprzętów ? Nie wiem...jakieś kręcenie się na rurce od mopa, ujeżdżanie odkurzacza okrakiem, jak odwirować żeby zwariować... czy coś w tym guście ?
Wiesz, podstawa to łączyć przyjemne (sprzątanie) z użytecznym (seks). Nie odwrotnie, bo Ci się wtedy przyrodzone żeńskie role pomieszają.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:26   #149
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
O, doprawdyż ?


Może gdzieś we Wrocławiu (BTW - byłam tam u Ciebie parę dni temu na Śląsku i drogi macie zayebiaszczo dziurawe) organizują kurs seksownego wykorzystania domowych sprzętów ? Nie wiem...jakieś kręcenie się na rurce od mopa, ujeżdżanie odkurzacza okrakiem, jak odwirować żeby zwariować... czy coś w tym guście ?
Wiesz, podstawa to łączyć przyjemne (sprzątanie) z użytecznym (seks). Nie odwrotnie, bo Ci się wtedy przyrodzone żeńskie role pomieszają.
Juz sprawdzalam. Sa tylko zajecia tanca na rurze, ale takiej zwyklej. Wicia sie wokol mopa nie ma.
Widac jestem skazana na samotnosc .

btw: u mnie to nie Slask a Dolnyslask. Obrazilas wlasnie cale wojewodztwo .
Poza tym co to za obyczaje, ze ruszasz w moje okolice 4 litery i znac mi nie dajesz?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:32   #150
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nie potrafię być kobietą w domu!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35612593]Juz sprawdzalam. Sa tylko zajecia tanca na rurze, ale takiej zwyklej. Wicia sie wokol mopa nie ma.
Widac jestem skazana na samotnosc .[/QUOTE]

Ostatecznie Twoim autem jest ciągle jeszcze młodość ! Ale do 30tki MUSISZ się wyrobić zanim pajęczyną nie zarośniesz. To już zresztą wiesz.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35612593]
btw: u mnie to nie Slask a Dolnyslask. Obrazilas wlasnie cale wojewodztwo .
Poza tym co to za obyczaje, ze ruszasz w moje okolice 4 litery i znac mi nie dajesz? [/QUOTE]

Oj wiem, że Dolny, nie chciało mi się uszczegóławiać

Byłam przelotem, bo mi skrzynka biegów padła i musiałam do serwisu (znają się tam na automatach). Ledwo dojechałam, a jeszcze na tych dziurach wytrzęsło mi dodatkowo poduszki pod silnikiem i mam kolejny wydatek. Dajcie spokój, z torbami pójdę.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.