Sauna i strefa nagosci - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-03, 09:27   #31
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Nie korzystałam z sauny w Polsce. I patrząc się po wypowiedziach niektórych wizażanek raczej tego nie zrobię
W Szwajcarii/Francji/Szwecji ludzie jakoś korzystają z sauny i nikt nie ma przekonania, że się tam idzie "pogapić". Do sauny się idzie wypocząć, pro zdrowotnie. Nigdy nie zważyłam by ktoś się komuś w krocze albo w cycki wgapiał.
Zresztą nawet tak na logikę- jak facet by chciał popatrzeć, to by sobie do klubu go-go poszedł, bo tam jest względna gwarancja doznań estetycznych, a w saunie to jest cały przekrój wiekowy i wagowy
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 11:20   #32
Taternik1967
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Ja tam golę się co tydzień. po prostu lepiej się czuje, bez owłosienia.
Taternik1967 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 11:40   #33
ciasteczko0
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 266
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Podczas pobytu w spa odwiedziłam saune pare razy i nigdy nie spotkałam się z tym żeby ktoś do sauny wchodził nago. Wszyscy byli w strojach kompielowych lub ręcznikach. Żyje w równoległym wszechświecie?

Edytowane przez ciasteczko0
Czas edycji: 2013-10-03 o 11:41
ciasteczko0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 11:54   #34
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Cytat:
Napisane przez ankaxxxx Pokaż wiadomość
No tak, ale on chce akurat do tej jednej, nie będę pisała jakiej, żeby nie robić reklamy Może przy okazji chce on sobie popatrzeć na inne. Ja nigdy nie byłam w takim miejscu, i trochę się obawiam, zwłaszcza własnie wydepilowanego chłopaka, obawiam się jak ludzie zareagują, czy nie będą podśmiewać się.
Przejmujesz się bardziej nim niż sobą

Kurczę ja bym nie poszła do takiej sauny Nie to, że nie akceptuję swojego ciała ale wstydziłabym się siedzieć przy kimś obcym nago. Wiem, że nikt na to uwagi nie zwraca ale jednak....
Wolę saunę suchą, jestem w stroju kąpielowym i czuję się pewniej.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 12:05   #35
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Cytat:
Napisane przez ciasteczko0 Pokaż wiadomość
Podczas pobytu w spa odwiedziłam saune pare razy i nigdy nie spotkałam się z tym żeby ktoś do sauny wchodził nago. Wszyscy byli w strojach kompielowych lub ręcznikach. Żyje w równoległym wszechświecie?
Zależy od sauny. Za granicą są zazwyczaj i takie i takie i można sobie wybrać do jakiej się chce iść. Niemniej nie widzę niczego zdrożnego w tym by do sauny iść nago.

Na prawdę zastanawia mnie jak złe zdanie trzeba mieć o mężczyznach by uważać, że za każdym razem gdy zobaczą kawałek nagiego cyca mają zdradę w głowie.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 12:36   #36
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Na prawdę zastanawia mnie jak złe zdanie trzeba mieć o mężczyznach by uważać, że za każdym razem gdy zobaczą kawałek nagiego cyca mają zdradę w głowie.
Typowe myślenie dla kogoś nieobytego ,z resztą wśród męskiej części też obraz taki wyłowić można często .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 15:26   #37
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Pewno chodzi o Termy Rzymskie w Czeladzi lub podobny przybytek. Tam jest zakaz wchodzenia do sauny w kostiumach, z wyjątkiem tzw tekstylnych poniedziałków, kiedy co wstydliwsi mogą się odziać w te 15 cm kwadratowych cienkiej szmatki, dającej tak wielkie poczucie komfortu

Tak jak niektórych dziwi chodzenie z własnym chłopem do nagiej sauny koedukacyjnej, tak mnie dziwi wstydliwość w takim miejscu, skrępowanie własna nagością mimo, iz dookoła nikt nic na sobie nie ma, albo strach, że mój TZ popatrzy na jakąś inną kobietę (omatkobosko! ). Kultura sauny w Polsce raczkuje ale na szczęście już JEST. Dlatego jeżeli w saunie ktoś nie umie się zachować, ostentacyjnie sie gapi, komentuje albo zaczepia to jest wypraszany.
Bywam w Termach, jest tam bezpiecznie, w saunach są kamery więc nic złego nie ma prawa się stać. Nikt na nikogo złowrogo nie łypie, ludzie są bardzo różni, kobiet jest mniej ale są, i młodsze i starsze, o różnych gabarytach. Jedyna niespodzianka jaka mnie tam spotkała to kulturalna propozycja jednego pana czy nie chcielibyśmy z TZ-tem spotkać się z nim po saunie w celach wiadomych. Na równie kulturalną odmowę pan podziękował i poszedł się saunować do innego pomieszczenia.

ankaxxx: absolutnie nie masz się czym przejmować, idźcie sobie do sauny na luzie i zażyjcie relaksu

Outlanderka: ale czemu mieliby wynajmować pojedynczą zwykłą saunę, albo chodzić osobno (byle tylko ktos na kogos innego nie spojrzał) skoro moga pójść razem do kompleksu i mieć większą różnorodność? Kilka rodzajów saun, basen, bar, tepidarium itd. Mniejsza frajda w imie jakiejś źle pojętej "poprawności"?
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."


Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2013-10-03 o 15:31
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 18:35   #38
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Sauna i strefa nagosci

A mi ten wątek tylko przypomniał, że sezon saunowy czas zacząć
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 18:58   #39
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Cytat:
Napisane przez ankaxxxx Pokaż wiadomość
On idzie, aby skorzystać z saun, ale jak to facet na pewno z przyjemnością spojrzy sobie na inne dziewczyny. Nie, wie, że jestem mu wierna, i nie ma nic przeciwko aby inni popatrzyli na mnie. Nie mówiłam mu o swoich obawach, bo to było by przeczenie samej sobie. Z jednej strony mówie mu ogól sie tam, a z drugiej nie pokazuj się nikomu bo "inaczej" tam wyglądasz? Przecież nie powiem mu tak, a własnie nie wiem, jak jest odbierana w społeczenstwie męska depilacja, nie chcę aby ktoś go wyśmiał, czy obrazil tekstem pedal.
Ale jakie 'inaczej'? Większość facetów, których znam, przyznaje, że się goli, nawet w kilku miejsach A jak się nie goli to też okej. Teraz już w tym temacie panuje taka dowolność, jak w wyborze między blondem a czernią na głowie.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
A mi ten wątek tylko przypomniał, że sezon saunowy czas zacząć
Ja nigdy nie byłam, ale przez ten wątek nabieram ochoty Muszę cennik ogarnąć
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 09:10   #40
Taternik1967
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Sauna i strefa nagosci

To zrozumiałe że w saunie powinno się przebywać nago by prawidłowo pociło się ciało.
Owiniętym ręcznikiem powinno się tylko być poza sauną np na pasażu czy korytarzu, lub przy barze i stolikach
Taternik1967 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 09:08   #41
Taternik1967
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Też uczęszczam do Term Rzymskich i jestem zadowolony z takiego wypoczynku.
Kamery owszem są ale nie w samych saunach tylko na korytarzu w Recepcji na zewnątrz w trzech miejscach oraz przy Barze.
W samych saunach kamer nie ma i być nie może.
Taternik1967 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-02, 11:35   #42
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Cytat:
Napisane przez sauna Pokaż wiadomość
Klub xxx. park wodny xxxxxxx to najlepsze sauny w warszawie.Wybór zależy od grubości portfela.Każda z tych saun ma coś ciekawego do zaoferowania.
Świetny szeptany, gratuluję
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-02 o 21:25 Powód: nazwy w cytacie
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 12:42   #43
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Byłam w saunie już jako 18latka i naprawdę nic strasznego
Nikt nikomu nie zagląda w miejsca intymne, a ludzie są bardzo mili
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 08:33   #44
Taternik1967
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Zgadzam się z tobą że nikt nikogo nie zmusi by przebywać w saunie nago.
Jeśli ktoś się wstydzi może być okryty jak napisałaś ręcznikiem. No ale do basenu czy sauny parowej raczej ciężko wejść w ręczniku.
Ja tam lubię strefę nagości i powiem szczerze że ciało dużo lepiej się poci czy chłodzi i oddycha gdy jesteśmy nago w saunie.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Zgadzam się z tobą że nikt nikogo nie zmusi by przebywać w saunie nago.
Jeśli ktoś się wstydzi może być okryty jak napisałaś ręcznikiem. No ale do basenu czy sauny parowej raczej ciężko wejść w ręczniku.
Ja tam lubię strefę nagości i powiem szczerze że ciało dużo lepiej się poci czy chłodzi i oddycha gdy jesteśmy nago w saunie.
Taternik1967 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 17:27   #45
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Cytat:
Napisane przez Taternik1967 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś się wstydzi może być okryty jak napisałaś ręcznikiem. No ale do basenu czy sauny parowej raczej ciężko wejść w ręczniku.
Niektórzy wchodzą. Co więcej, potem te mokre ściery kładą na deskach w suchej Dobrze jeżeli obsługa pilnuje, by do tego nie dochodziło.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 18:15   #46
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Mnie najbardziej rozwalają laski w strojach, które ściągają ramiączka i zasłaniają stroje ręcznikiem, że niby tego stroju tam nie ma. Skoro i tak jest wszystko zasłonięte, to czemu nie mogą się zasłonić tylko ręcznikiem/prześcieradłem?
Przecież nad drzwiami jest nawet obrazkowo pokazane, żeby nie wchodzić w stroju

A, nie jednak jest, coś co rozwala mnie bardziej. Młodzież w wieku gimnazjalno-licealnym, która po pięćdziesiąt razy wchodzi i wychodzi co 3 minuty, bo goooorąco, przy okazji otwierając drzwi na szerokość i wpuszczając zimne powietrze.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 18:27   #47
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej rozwalają laski w strojach, które ściągają ramiączka i zasłaniają stroje ręcznikiem, że niby tego stroju tam nie ma. Skoro i tak jest wszystko zasłonięte, to czemu nie mogą się zasłonić tylko ręcznikiem/prześcieradłem?
Przecież nad drzwiami jest nawet obrazkowo pokazane, żeby nie wchodzić w stroju

A, nie jednak jest, coś co rozwala mnie bardziej. Młodzież w wieku gimnazjalno-licealnym, która po pięćdziesiąt razy wchodzi i wychodzi co 3 minuty, bo goooorąco, przy okazji otwierając drzwi na szerokość i wpuszczając zimne powietrze.
No to jest strasznie wkurzające...
Na dodatek siadają na samej górze, a tam jest przecież najgoręcej.
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 18:28   #48
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Cytat:
Napisane przez Mirrranda Pokaż wiadomość
No to jest strasznie wkurzające...
Na dodatek siadają na samej górze, a tam jest przecież najgoręcej.
Dokładnie.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 18:42   #49
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej rozwalają laski w strojach, które ściągają ramiączka i zasłaniają stroje ręcznikiem, że niby tego stroju tam nie ma. Skoro i tak jest wszystko zasłonięte, to czemu nie mogą się zasłonić tylko ręcznikiem/prześcieradłem?
Przecież nad drzwiami jest nawet obrazkowo pokazane, żeby nie wchodzić w stroju
Ja kiedyś widziałam lasencję o wyglądzie blachary, która po aufgussie zamiast spłukać się pod prysznicem wlazła wprost do basenu z zimną wodą wraz z ręcznikiem, przytrzymując go przy ciele Nie zwykłam kablować, ale zawiadomiłam obsługę.

Poza tym jak dla mnie mogą wchodzić do parowej nawet w kostiumie płetwonurka, byleby potem nie moczyli desek w suchej, pliz.
Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
A, nie jednak jest, coś co rozwala mnie bardziej. Młodzież w wieku gimnazjalno-licealnym, która po pięćdziesiąt razy wchodzi i wychodzi co 3 minuty, bo goooorąco, przy okazji otwierając drzwi na szerokość i wpuszczając zimne powietrze.
Nie tylko młodzież. Albo drzwi się nie domykają i ludzie nie raczą ich zatrzasnąć i wietrzą

A młodzież - cóż, niech się uczy. Kiedyś spotkałam grupkę zachowującą się b. pozytywnie, więc....
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 18:44   #50
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Poza tym jak dla mnie mogą wchodzić do parowej nawet w kostiumie płetwonurka, byleby potem nie moczyli desek w suchej, pliz.
Te kostiumy, to akurat w suchej zaobserwowane.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 18:51   #51
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Jak mówiłam - jak dla mnie wsjo ryba. Jak się niektórzy zachowują jak buce, to nie ja ich będę kultury uczyła. W cięższych przypadkach jest zawsze ochrona. Nie chcę tylko potu w jacuzzi i basenach oraz mokrych szmat w suchej. A chorobliwa pruderia jedynie mnie śmieszy

Dziewczyny, może założymy wątek saunomaniaczek na społecznościach, co? Kto za?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 22:33   #52
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Jak mówiłam - jak dla mnie wsjo ryba. Jak się niektórzy zachowują jak buce, to nie ja ich będę kultury uczyła. W cięższych przypadkach jest zawsze ochrona. Nie chcę tylko potu w jacuzzi i basenach oraz mokrych szmat w suchej. A chorobliwa pruderia jedynie mnie śmieszy

Dziewczyny, może założymy wątek saunomaniaczek na społecznościach, co? Kto za?
Ja za!
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 07:26   #53
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Sauna i strefa nagosci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43568916
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 07:58   #54
Taternik1967
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Pond to chodząc regularnie do sauny hartujemy swój organizm przed chorobami przeziębieniem oraz pozbywamy się toksyn z organizmu.
Tak więc Sauna to samo zdrowie a bywanie w niej nago to obowiązek i przyjemność.
Taternik1967 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:59   #55
kosteczka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Dzięki wizytom w saunie gruczoły łojowe odblokowują się, a organizm pozbywa się nadmiaru sebum - dlatego sauna sprzyja osobom odchudzającym się, pomaga również w walce z cellulitem i niedoskonałościami skóry.
Z organizmu wraz z potem wydalana jest nadmierna ilość soli, co zapobiega zatrzymywaniu wody i puchnięciu, tkanki są lepiej ukrwione, a cera- dotleniona, skóra staje się gładka, organizm wolniej się starzeje.
Podczas wizyty w saunie wydalamy nieczystości, metale ciężkie i toksyn. Dzięki wytwarzanej w saunie większej ilości endorfin jesteśmy bardziej zrelaksowane zastosowane po wyjściu z sauny kosmetyki lepiej się wchłaniają.
kosteczka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 09:00   #56
mala345
Przyczajenie
 
Avatar mala345
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Łaźnie parowe są bardzo dobre! Ja korzystam z sauny i bardzo mi to pomogło, u mnie w mieście trochę ich jest. Straciłam cellulit i wagę. Czuję się bardzo dobrze i akceptuję teraz siebie. Trzeba jednak pamiętać, że trzeba dużo pić przebywając w saunie. Z tego co wiem jest ich chyba kilka rodzai, te najczęstsze to parowe, jakieś na podczerwień ale z takich nie korzystałam jeszcze.

Edytowane przez mala345
Czas edycji: 2014-02-19 o 10:09
mala345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 13:32   #57
maza81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Hej, to zrozumiałe, ze się na początku są obawy a też uważam, że na tyle rodzajów saun można najpierw wybrać taką gdzie można się przykryć i wtedy unikniesz krepującej dla Ciebie sytuacji. Ja do takiej sauny zawsze zabierałam prześcieradło lub mały ręcznik na którym siadałam lub lekko przykrywałam się, ale teraz mam swój ''specjalny'' ręcznik, który od pierwszego użycia pokochałam. Jest duży i lekki tak, że w ogóle nie czuje go na sobie Na prawdę polecam!!! Jest super, nazywa się ''fouta'' pamiętam, bo kupowałam go w maju przez neta. Pozdrawiam
maza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 18:22   #58
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Cytat:
Napisane przez maza81 Pokaż wiadomość
Ja do takiej sauny zawsze zabierałam prześcieradło lub mały ręcznik na którym siadałam lub lekko przykrywałam się, ale teraz mam swój ''specjalny'' ręcznik, który od pierwszego użycia pokochałam. Jest duży i lekki tak, że w ogóle nie czuje go na sobie
Do jakiej, do parowej?!
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 10:48   #59
maza81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Do jakiej, do parowej?!
Tak bardzo dobrze się nadaje do parowej jak i do suchej. Ogólnie mówiąc z tego co się dowiedziałam przed kupnem, że jest tkany ręcznie specjalnym ściegiem i dlatego bardzo dobrze wchłania wodę a po praniu szybko schnie i MIEŚCI SIĘ NAWET W MAŁEJ TOREBCE, wiec zabieram go wszędzie gdzie potrzeba np na jakiś wyjazd. A co ważne dla mnie, że nie jest to jakaś chińszczyzna tylko wysokiej jakości produkt.
maza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 11:03   #60
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Sauna i strefa nagosci

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej rozwalają laski w strojach, które ściągają ramiączka i zasłaniają stroje ręcznikiem, że niby tego stroju tam nie ma. Skoro i tak jest wszystko zasłonięte, to czemu nie mogą się zasłonić tylko ręcznikiem/prześcieradłem?
Przecież nad drzwiami jest nawet obrazkowo pokazane, żeby nie wchodzić w stroju

A, nie jednak jest, coś co rozwala mnie bardziej. Młodzież w wieku gimnazjalno-licealnym, która po pięćdziesiąt razy wchodzi i wychodzi co 3 minuty, bo goooorąco, przy okazji otwierając drzwi na szerokość i wpuszczając zimne powietrze.
Mnie najbardziej rozwala, gdy do suchej sauny wchodza ludzie zaraz po wyjściu z basenu, siadają w mokrych strojach kapielowych i moczą deski. Przestałam więc chodzić do saun w aquaparkach, bo ileż można sie denerwować.
Edit: Oraz ludzie, którzy zawijają się w ręcznik, żeby pupki nie było widać, a gołe stopy stawiaja na niższej półce i nie przejmują się tym, że zostaje po nich plama potu
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.

Edytowane przez Kolor kremowy
Czas edycji: 2014-10-29 o 11:08
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 10:59:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.