Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-28, 13:03   #2821
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
A to ciekawe, wiesz to z własnego doświadczenia - coś Ci capnęli na poczcie? Muszę o tym pamiętać.
Niestety z jak najbardziej własnego, kiedyś pod długim weckendzie listonosz przybiósł mi 6 zaległych przesyłek, wszystko listy polecone z czego 5 było okradzionych, powyjmowali co cenniejsze kosmetyki i zakleili tak, że sie przy odbiorze nie zorientowałam. Reklamacja nic nie dała, bo jak już odbierzesz przesyłkę to nie masz żadnych praw, nie udowodnisz, mimo, iż do reklamacji dołączyłam wszystkie koperty, to i tak stwierdzili, że nie zauważyli śladów ich naruszenia przez osoby trzecie. W weckendy mają dużo czasu na spenetrowanie zawartości i często z tego korzystają

Nauczyło mnie to nie wysyłac niczego pocztą przed weckendem ani nie zamawiać, a jeśli już zamówię to proszę o wysyłkę w poniedziałek.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-28, 14:11   #2822
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Niestety z jak najbardziej własnego, kiedyś pod długim weckendzie listonosz przybiósł mi 6 zaległych przesyłek, wszystko listy polecone z czego 5 było okradzionych, powyjmowali co cenniejsze kosmetyki i zakleili tak, że sie przy odbiorze nie zorientowałam. Reklamacja nic nie dała, bo jak już odbierzesz przesyłkę to nie masz żadnych praw, nie udowodnisz, mimo, iż do reklamacji dołączyłam wszystkie koperty, to i tak stwierdzili, że nie zauważyli śladów ich naruszenia przez osoby trzecie. W weckendy mają dużo czasu na spenetrowanie zawartości i często z tego korzystają

Nauczyło mnie to nie wysyłac niczego pocztą przed weckendem ani nie zamawiać, a jeśli już zamówię to proszę o wysyłkę w poniedziałek.
Przykra historia... Basiu dzięki za ostrzeżenie, może faktycznie lepiej zastosować taki środek ostrożności, żeby choć w jakimś stopniu zapobiec kradzieżom . Na szczęście jak do tej pory nic na poczcie mi nie skradziono, ale częstokroć grubsza korespondencja siostry (mimo braku cennych rzeczy w środku) przychodziła porozdzierana tak, że nawet nie kleili tego na nowo

Ash, jak się okazuje zdolna kobieto , przyjmij moje gratulacje No to juz możesz świętować
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo

Edytowane przez Kasia_L
Czas edycji: 2006-06-28 o 14:31 Powód: Gratulacje dla Ash ;)
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-28, 15:34   #2823
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Będzie i z plaży fotka, na razie mało tam siedzimy bo za gorąco .
Molo w Jastarni gotowe - o połowę krótsze od tego w Juracie, ale za to szerokie.

Ano siedzi się siedzi na ławeczce, małemu jod potrzebny .

Ściskam was wszystkie bardzo mocno.
a gdzie dziecko???
pozdrowienia dla was obojga (bo jak rozumiem jesteście w dwójkę)
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-28, 17:49   #2824
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Basia niezła checa z tymi kradzieżami na poczcie. Mnie do tej pory nic takiego nie spotkało - na szczęście. Staram się też tak wysyłać listy, aby przed łykendem dotarły do adresata.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-28, 20:02   #2825
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
Basia niezła checa z tymi kradzieżami na poczcie. Mnie do tej pory nic takiego nie spotkało - na szczęście. Staram się też tak wysyłać listy, aby przed łykendem dotarły do adresata.
Mnie też przez długi czas nic nie ukradli, no to odrobili straty za jednym zamachem, co się mieli szczypać, zrobili to hutrowo

Cały wątek na temat kradzeży jakie mają miejsce na poczcie, do którego stale ktoś się dopisuje jest tu:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+pracownik%F3w

Poza tym były poświęcone temu tematowi już dwa programy "Uwaga" na TVN.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-28, 20:03   #2826
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Kurczę, coś takiego z pocztą, o czym piszesz, jeszcze mi się nie przytrafiło... Współczuję, szkoda, że nie dało się nic z tym zrobić, bo powinno się takim złodziejom łapy poprzetrącać...
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 08:11   #2827
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

dostałam swoje zamówienie z AwS i dostałam filtrowe próbki:
nuxe z filtrem...8
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 08:13   #2828
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez evitka21
dostałam swoje zamówienie z AwS i dostałam filtrowe próbki:
nuxe z filtrem...8
A ja nie Mieli wysłać w poniedziałek, ale chyba nie wysłali po już by doszło, zaraz do nich napisze.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 08:24   #2829
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny odnoszę wrażenie, że my jesteśmy tu w stanie "permantentych zakupów" - aczkolwiek rzecz jasna koniecznych . Czy to normalne, że tak po prostu przeglądam sobie zawartość internetowych aptek przy porannej kawie . Popatrzę, a potem wewnętrzny głos - ten minimalista - mówi "przecież wszystko masz ", a z drugiej strony głos kusiciel milutkim głosem szepcze "kup, kup... ". Ale jako, że idę w stronę minimalizmu, ten pierwszy zwycięża ostatnio .

Evitka ja nie dostałam jeszcze z e-aptek żadnych filtrowych próbek
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 09:04   #2830
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Dziewczyny odnoszę wrażenie, że my jesteśmy tu w stanie "permantentych zakupów" - aczkolwiek rzecz jasna koniecznych . Czy to normalne, że tak po prostu przeglądam sobie zawartość internetowych aptek przy porannej kawie . Popatrzę, a potem wewnętrzny głos - ten minimalista - mówi "przecież wszystko masz ", a z drugiej strony głos kusiciel milutkim głosem szepcze "kup, kup... ". Ale jako, że idę w stronę minimalizmu, ten pierwszy zwycięża ostatnio .

Evitka ja nie dostałam jeszcze z e-aptek żadnych filtrowych próbek
to jest jak z kremami na trądzik - wydaje Ci się, że ten następny będzie lepszy, skuteczniejszy, przyjemniejszy

Swoją drogą... ja wiem, że tak PPD obliczać się nie powinno, ale zainteresowało mnie to, że w przypadku Avenek np. mleczko ma IPD 50, a PPD nie znamy. Za to taki Iwostin ma PPD 25, a IPD...80. Jeśli orientacyjnie liczyć z proporcji, to PPD Avenek nawet 20 nie sięgnie wiem, że gdzieś w sieci jest kalkulator do orientacyjnego liczenia, ale ja to zrobiłam tak na chłopski rozum. Jak u was z ochroną przebarwień latem, przy Avenkach?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 09:04   #2831
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Dziewczyny odnoszę wrażenie, że my jesteśmy tu w stanie "permantentych zakupów" - aczkolwiek rzecz jasna koniecznych . Czy to normalne, że tak po prostu przeglądam sobie zawartość internetowych aptek przy porannej kawie . Popatrzę, a potem wewnętrzny głos - ten minimalista - mówi "przecież wszystko masz ", a z drugiej strony głos kusiciel milutkim głosem szepcze "kup, kup... ". Ale jako, że idę w stronę minimalizmu, ten pierwszy zwycięża ostatnio .

Kasiu śmiem twierdzić, iż to pierwsze objawy uzależnienia, które jeszcze udaje Ci sie opanować dzięki głosowi minimalisty

Evitka ja nie dostałam jeszcze z e-aptek żadnych filtrowych próbek
Ja też nie
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 09:08   #2832
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny właśnie odebralam przesyłkę Hermes Eau D'Orange Verte - istne ukojenie na upały. Coś przepięknego - woda kolońska dla Pań POLECAM!
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 09:17   #2833
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Kasiu śmiem twierdzić, iż to pierwsze objawy uzależnienia, które jeszcze udaje Ci sie opanować dzięki głosowi minimalisty


, Basiu dobrze że głos minimalisty jest dość ostry i wyraźny. Swoją drogą od wielu rzeczy można się uzależnić. Ale wydaje mi się, że istotnym jest dostrzec swój problem i nazwać go - czyli 1. etap w rozwiązywaniu problemów , z czym wiele osób sobie nie radzi, nie dopuszczając myśli o uzależnieniu do siebie .

A tak poza tematem zakupowym, miałam dziś koszmarny sen dotyczący pracy mgr. Tuż przed obroną okazało się, że praca ma miejscami w środku białe, niezapisane, około półstronicowe luki , a część tekstu wydrukowana jest na zielono . Koszmar, widać podświadomość nie śpi .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 09:20   #2834
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
, Basiu dobrze że głos minimalisty jest dość ostry i wyraźny. Swoją drogą od wielu rzeczy można się uzależnić. Ale wydaje mi się, że istotnym jest dostrzec swój problem i nazwać go - czyli 1. etap w rozwiązywaniu problemów , z czym wiele osób sobie nie radzi, nie dopuszczając myśli o uzależnieniu do siebie .

Zgadzam się w 100%

A tak poza tematem zakupowym, miałam dziś koszmarny sen dotyczący pracy mgr. Tuż przed obroną okazało się, że praca ma miejscami w środku białe, niezapisane, około półstronicowe luki , a część tekstu wydrukowana jest na zielono . Koszmar, widać podświadomość nie śpi .
[/COLOR]
Kasia sprawdz tą pracę raz jeszcze, tak dla spokoju ducha
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 09:25   #2835
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
,
A tak poza tematem zakupowym, miałam dziś koszmarny sen dotyczący pracy mgr. Tuż przed obroną okazało się, że praca ma miejscami w środku białe, niezapisane, około półstronicowe luki , a część tekstu wydrukowana jest na zielono . Koszmar, widać podświadomość nie śpi .
[/COLOR]
To się nie przejmuj - ja zawsze jak miałam tego typu koszmar przed jakimś egzaminem to zdawałam go na 5!
Z A W S Z E

p.S.
a jak koszmaru w nocy nie było to odbywał się na sali egzaminacyjnej.... ....z dwojga złego ....
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 09:33   #2836
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Wiem, wiem, ale ja tak zawsze przeżywam . Choć w niektórych ekstremalnych sytuacjach jestem w stanie zachować zimną krew, analizować sytuację, działać, to zdarza mi się czasem też spanikować - stąd TŻ nazywa mnie wtedy "głównym siewcą paniki ".

Pracę sprawdziłam -> OK .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 10:08   #2837
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
Jak u was z ochroną przebarwień latem, przy Avenkach?
Mleczko do ciała Avene SPF 50+ ma podobno PPD 18-25 (inforamcja z MUA). Na starej BU Basia Kwiatkowska wyliczyła je orientacyjnie - PPD 18.
Ja teraz w okresie dużego nasłonecznienia zrezygnowałam z avenek, właśnie z powodu niskiego czy wręcz niewiadomego PPD. Używam LRP AL i Biodermy fluidu SPf 100 (stara wersja).
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 10:12   #2838
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
Mleczko do ciała Avene SPF 50+ ma podobno PPD 18-25 (inforamcja z MUA). Na starej BU Basia Kwiatkowska wyliczyła je orientacyjnie - PPD 18.
Ja teraz w okresie dużego nasłonecznienia zrezygnowałam z avenek, właśnie z powodu niskiego czy wręcz niewiadomego PPD. Używam LRP AL i Biodermy fluidu SPf 100 (stara wersja).
Jak miło gdy moje przypuszczenia potwierdza ktoś mądrzejszy
dlatego na wyjazd do Chorwacji biorę 4 filtry bioderma 400ml i LRP DP do zwiedzania - żeby nie spłynąć potem oraz drugi zestaw - Avene dzieciaczek 40 do ciała na plażę (trzeba go jakoś zużyć teraz, a przynajmniej nie spłynie pod wodą) i Iwostin 50+ na twarz
już widę miny rodziny (nawet nie czuję, że rymuję ) gdy jeden plecak będzie wypełniony samymi kosmetykami
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 10:29   #2839
nnia***
Raczkowanie
 
Avatar nnia***
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: z uroczego małego miasteczka ;)
Wiadomości: 467
GG do nnia***
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

dziewczynki kochane mam ogromna prosbe,poniewaz znalazlam na allegro promocje na krem l'oreal spf 50,ale nie wiem czy on jest dobry i czy czasami nie wyskocza mi po nim jakies niespodzianki.A moze ktoras z was posiada ten filtr? Jesli tak to bardzo prosze o opis oto link

L'oreal SOLAR 50+ p/zmarszcz. i przebarw.skĂłry (111181756) - Aukcje internetowe Allegro
__________________
I miss You so much
nnia*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 10:43   #2840
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
Jak miło gdy moje przypuszczenia potwierdza ktoś mądrzejszy
dlatego na wyjazd do Chorwacji biorę 4 filtry bioderma 400ml i LRP DP do zwiedzania - żeby nie spłynąć potem oraz drugi zestaw - Avene dzieciaczek 40 do ciała na plażę (trzeba go jakoś zużyć teraz, a przynajmniej nie spłynie pod wodą) i Iwostin 50+ na twarz
już widę miny rodziny (nawet nie czuję, że rymuję ) gdy jeden plecak będzie wypełniony samymi kosmetykami
Aga nieźle - cały plecak.
Ostatnio też się zastanawiałam, które i ile filtrów zabrać na urlop, i wypisz wymaluj wychodzi tyle co u Ciebie. A ostatnimi czasy cieszyłam się z tzw. minimalizmu kosmetycznego , który jak widać poszedł w ilość takich samych kosemtyków, czyli filtrów. Kurde i gdzie tu oszczędność.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 11:03   #2841
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
Aga nieźle - cały plecak.
Ostatnio też się zastanawiałam, które i ile filtrów zabrać na urlop, i wypisz wymaluj wychodzi tyle co u Ciebie. A ostatnimi czasy cieszyłam się z tzw. minimalizmu kosmetycznego , który jak widać poszedł w ilość takich samych kosemtyków, czyli filtrów. Kurde i gdzie tu oszczędność.
no bo filtry, bo spray do włosów ochronny (jeszcze myślę o olejku, żeby móc pływać spokojnie), bo jakaś maska na te podsuszone kudły, jako myjoł do wszystkiego wezmę szampon Babydream, nie będę się cackać bo skrobia, bo brązer żeby jakoś ukrywać tą bladość-jak-ściana, coś do demakijażu, korektor na blizny, ach, jeszcze serum na końcówki... ....
maseczek do twarzy nie biorę, bo i tak ich używać nie będę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 11:49   #2842
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

agnieska

a kiedy jedziesz do chorwacji i gdzie dokładnie?

ja jade z męzem w niedzielę do Makarskiej i sie bardzo cieszę (że to już)

a z filterków biorę tylko dzieciaczka spray do ciała i avenke kremik 50+
A mój mąż to sie uparł na 15 daxa i innego nie chce.W zeszłym roku jak bylismy w Egipcie to uzywalismy najpierw 30 potem 15 (wtedy jeszcze nieuswiadomiona byłam)i nawet jednego poparzenia nie mielismy. I on teraz sie nie da na wyższy namówić.
"ty sie maziaj czym chcesz a mi daj spokój"-tak mi mówi.
Mam nadzieję ,że choć na buzię da sie namówć.....

A tak w ogóle to sie zaopatrzylismy w takie plażowe iglo (połówkę)-tzn.od tesciów pozyczamy-i bede sobie tam plazować.
Oglądalismy takie w sklepie i były malutkie a to "nasze" okazało sie byc ogromne i sie tam nam zmieszczą dwa pojedyncze duże welurowe materace.

tylko juz sie martwimy jak bedziemy na plażę z tym całym ekwipunkiem chodzić....dwa wielkie materace,iglo, abc do nurkowania,torba-lodówka....
No ale mój TŻ jest duży (198cm ) i sie zadweklarował że da radę i materace tez bedzie dmuchał....zobaczymy...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 12:01   #2843
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez evitka21
agnieska

a kiedy jedziesz do chorwacji i gdzie dokładnie?
jadę za trzy tygodnie i nie powiem Ci gdzie, bo rodzina robi wycieczkę objazdową -w każdym miejscu/hotelu 1,5dnia wiem, ze dadzą wycisk ze zwiedzaniem, a dwa lata temu we Włoszech tak mi się ramiona spaliły podczas chodzenia, że później miałam twardą łuskę, do dziś mam tam sporo przebarwień... wolę się teraz zabezpieczyć
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 12:05   #2844
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

zazdroszczę tych wszystkich wyjazdów! szczególnie za granicę ja te waakcje spędze w domu, jedynie do Warszawy chyba się wybiorę...

Co do tych avenek, to tak niskie PPD...kurcze chciałam je na lato używać, bo emulsja jest naprawdę boska (dziekuję Basiu), ale troche sie boję... i czego ja mam teraz używać?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 12:22   #2845
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Kurcze, to chyba znaczy, ze musze kupic nowy filtr
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 12:43   #2846
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Siegnelam po zachwalany SVR 50 i...zakochalam sie w pelni zastapi mi znikniecie lososia Avene chociaz wcale nie wykluczam rezygnacji z Avene bo bardzo lubie te filtry.
Jednak jak milo jest nalozyc cos na twarz co nie wymaga dodatkowych zabiegow
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 12:46   #2847
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
zazdroszczę tych wszystkich wyjazdów! szczególnie za granicę ja te waakcje spędze w domu, jedynie do Warszawy chyba się wybiorę...
Shadi, polskie plaże z ich ślicznym, czystym piaskiem i tak są najładniejsze we Włoszech była tak samo zimna woda, bo piasku nie można było przejść, bo stopy były oparzone, a i tak był szaro-bury mówię o Toskanii, gdzie dociera niewielu Polaków

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Co do tych avenek, to tak niskie PPD...kurcze chciałam je na lato używać, bo emulsja jest naprawdę boska (dziekuję Basiu), ale troche sie boję... i czego ja mam teraz używać?
to efekt moich wczorajszych (czy raczej dzisiejszych - po północy ) przemyśleń, zapas Avenek zostawiam sobie na jesień-zimę-wiosnę. Teraz jestem zakochana w DP - wchłania się niemal całkowicie, zostawiając cienką warstwę filtra
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 12:55   #2848
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agniecha17
Kurcze, to chyba znaczy, ze musze kupic nowy filtr
Jak nie przeszkadza Ci w składzie alkohol to kup sobie Antheliosa XL SPF 50 + La Roche -Posay w sprayu 125 ml / ok. 15-16 euro. Bardzo dobrze się wchłania, nie pobiela, tylko niemiłosiernie świeci się, ale skrobia radzi sobie z tym problemem.
Póki co jest on niedostępny w Polsce, ale w Hiszpani jest na pewno.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 12:59   #2849
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
Jak nie przeszkadza Ci w składzie alkohol to kup sobie Antheliosa XL SPF 50 + La Roche -Posay w sprayu 125 ml / ok. 15-16 euro. Bardzo dobrze się wchłania, nie pobiela, tylko niemiłosiernie świeci się, ale skrobia radzi sobie z tym problemem.
Póki co jest on niedostępny w Polsce, ale w Hiszpani jest na pewno.
a no racja... Agniecha jest tą szczęściarą, która ma dostęp do nowego Antka my sobie poczekamy do przyszłego roku jak bóg da
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 13:05   #2850
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

agniesko, rzeczywiscie bałtyk aż taki zły nie jest, ale już mi sie trochę znudził, bo co rok tam jestem a co do Avenek, to ja też planowałam ke stosowac na okres jesień-zima, bo zachwycona byłam niezapychającym, swietnie sie wchłaniajacym DP, ale okropnie mnie przesusza i robi taka okropną kaszkę na bbrodzie a emulsja wchłanai sie też naprawdę świetnie, nie lepi mocno i chyba przy niej zostanę, i tak nie będę sie opalać.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.