Walentynki - inspiracje, dekoracje - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-31, 19:25   #61
anapi
Raczkowanie
 
Avatar anapi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 245
GG do anapi
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

Bu... wszyscy mowiecie, że to pudełeczko jest fajne, a mi ta stronka nie wchodzi Mogłby mi ktoś wysłać na maila?
anapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 19:50   #62
sioga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

mi też nie wchodzi a ja myślałam że zrobie 100 kartczek na których wypisze za co kocham mojego TŻ i dlaczego chce z nim byc. ale jeszcze coś musze dorobic. macie jeszcze jakies oryginalne pomysły?
sioga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 20:56   #63
AneczkaW
Przyczajenie
 
Avatar AneczkaW
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 25
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

Ja chyba orginalna w tym roku nie bede kupie walentynkowe bokserki i zrobie mu sama walentynke w programie graficznym wykorzystujac nasze zdjecie a potem dam zdjecie do wywolania i wstawie w antyrame
__________________

Blog o Natalce

http://smyki.pl/domeny/smyki.pl/natalcik/index.php
AneczkaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 21:03   #64
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

ta stronka czasem sie nie otwiera, może z powodu przeciążenia mi też się zdarzyło... Trzeba spróbowac za jakiś czas
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 21:34   #65
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

A ja wymysliłam coś takiego:
1. Dobre wino
2. Ciekawy Film
3. Jego ulubiona sałatka przeze mnie robiona
4. ....zobaczymy jak się wieczór potoczy po wypitym winie
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 21:51   #66
k-iwka
Raczkowanie
 
Avatar k-iwka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 150
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

cos na walentynki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...77#post1242277
k-iwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 23:25   #67
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

Cytat:
Napisane przez ŚmigEłko
Wszystko zależy od stopnia zażyłości. Można kupić coś w stylu perfumy, misia,ramkę i włozyc wspolne zdjecie.Mozna kupic smieszne kapcie,kubek z wygrawerowana dedykacja-mozna kupic na allegroz ta dedykacja to mzoe byc tez koszulka,poduszka z naszym zjeciem,kalendarz itp. takie prezenty sa juz bardziej wyszukane,acz kolwiek mysle ze najlepsze prezenty o te wykonane wczesniej.A to juz zalezy od nas samych co zrobimy.Mozna zrobic album, prezentacje w Power POincie:Pnagrac plyte z piosenkami ktore kojarza nam sie z ta znajomoscia, wykonac historyczny kalendarz-kalendarium znajomosci nie mam pojecia i sama teraz zaczelam sie zastanawiac
parę rad co do tej prezentacji w POWER ...podoba mi się ale nie znam się na tym programie...
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 09:53   #68
DuDuS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

Witam Was

jako facet i mam pytanie co Wy jako kobiety chcialybyscie dostac od nas ? szukam jakiegos ciekawego pomyslu na walentynki i jakos totalnie
jestem bezpomyslunku
DuDuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 10:17   #69
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

myslę że przede wszystkim coś takiego co świadczy o tym,że coś już o tej kobiecie wiesz, że ją znasz, bo słuchasz co mówi, co lubi itd to jest podstawa ))) chcesz coś zrobić samodzielnie ?
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 10:23   #70
DuDuS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

wlasnie sek w tym ze chce zeby to bylo cos wyjatkowego nietuzinkowego cos co moze ja zaskoczyc - bizuterie dostaje na inne okazje dosyc czesto , bielizna tez, kino odpada czesto chodzimy , nastrojowa kolacja - czemu nie ale wlasnie czegos mi do niej brakuje takiego drobnego pomyslu - ktory moglby ja zaskoczyc
cos co bedzie mogla nosic zawsze przy sobie i wiedziec ze To ode mnie

dlatego pytam co Wy chcialybyscie dostac

BTW - faceci tez lubia misie chociaz nie kazdy sie do tego przyzna
DuDuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 10:56   #71
Kasia710
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 176
GG do Kasia710
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

Nie kupuje się misiów? A mój 20-paroletni brat dostał od dziewczyny Kubusia Puchatka w różowej koszulce nocnej i ten misiek już od dłuższego czasu okupuje jedną z półek...Ku zdziwieniu wszystkich, bo On raczej nie jest jakby to powiedzieć... misiowaty (brat, nie Kubuś )
Kasia710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 11:21   #72
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

hmmm, rozumiem,że chcesz kobietę zaskoczyć... może coś takiego czego na co dzień brakuje jej , my lubimy jak faceci się "domyślają" czego pragniemy
wiem, wiem,że chcialbys pomysł na konkretną rzecz, ale tu ważna nie sama rzecz tylko ideologia, jaka do niej się dolączy , bo taki walentynkowy prezent ma przede wszystkim podkreślać to co Was łączy, symbolizować obecność, myślenie o tej osobie, przekazywać jakieś cieple uczucia. Może coś co kojarzy się z jakimiś cechami które ona w Tobie uwielbia albo z jakimś pieszczotliwym określeniem którego wobec Ciebie używa im bardziej jest to osobiste i indywidualne tym lepiej
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:29   #73
krufka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 777
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

wlasciwie to chodzi tylko o element zaskoczenia, nie wazne co dostajemy wazne ze w ogole (ja akurat walentynek nie obchodze wiec nie umiem doradzic co by to moglo byc z takiej okazji)


a co do misiow, razem z moim TZ jak bylismy w USA to w sklepie dla dzieci "buildabear" sami sobie zrobilismy misie, wybiera sie skorke misia lub innej maskotki, wypycha srodek specjalna maszyna, zszywa, kapie sie misie i czesz, potem mozna mu ubranka wybrac i sie misia rejestruje dostaje sie swiadectwo urodzenia
strona to www.buildabear.com

wiem ze w Warszawie tez juz jest taki sklep, chyba w Smyku ze mozna wypchac misia
znalazlam strone www.fabrykamisiow.com
krufka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:31   #74
DuDuS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

swiete slowa aczkolwiek to sie chyba nazywa babska solidarnosc nam chcecie miski itd itp a same nie potraficie okreslic czego oczekujecie od nas
ale chyba mam juz pomysl:
kolacyjka w w restauracji w ktorej jedlismy pierwszy raz potem wspolny spacer noca po puszczy ktora bardzo lubimy potem powrot do domku i rozgrzejemy sie przy butelce dobrego wina przy nastrojowej muzyce i swiecach
DuDuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:38   #75
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

oj DuDuS... pomysl masz świetny, ważne ze facet pamieta i myśli i się postarał itd ... z tym <nie wiecie czego oczekujecie> to nie jst tak dokładnie. Po prostu najmilszy prezent to taki niespodziankowy jeśli się dokladnie określi czego się chce i to się dostanie to nie ma w tym żadnej niespodzianki, żadnego elementu zaskoczenia, no i przede wszystkim jest wrażenie że się wszystko samemu zorganizowało
a co do miśków itd... to zdradze Ci,że tutaj się odzywają bardzo mlode osóbki, a można sprawdzić ile Ty masz lat. Inne rzeczy daje się dziewczynie w wieku szkolnym a inne takiej starszej Zresztą... poczekaj trochę a dziewczyny Cię zasypią oczekiwaniami... to się nie pozbierasz

dziewczyny, ta jak? puszczamy wodze "oczekiwań" ????
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:44   #76
DuDuS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

wiem lubie sie czasem podroczyc wiem tezlubie niespodzianki jak kazdy czlowiek z reszta <jeśli się dokladnie określi czego się chce i to się dostanie to nie ma w tym żadnej niespodzianki, żadnego elementu zaskoczenia, no i przede wszystkim jest wrażenie że się wszystko samemu zorganizowało >
dlatego pytam was tutaj anie moja TŻ a co do mojego wieku nigdy go nie krylem - mam 28 lat i miska dostalem w zeszlym roku i od tego czasu lezy na naszej wspolnej polce z maskotkami

no to czekam na popuszczenie wodzy "oczekiwan"
DuDuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:05   #77
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

tylko... z pytaniem "co chcia łybyście dostac na walentynki" to lepiej na plotkowym wystartować bo my tutaj gadamy o tym jak coś zrobić samodzielnie
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:09   #78
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

Cytat:
Napisane przez one_shot
A ja zamówiłam (samodzielnie hehehe ) kalendarz z naszymi zdjęciami z zaznaczonymi ważnymi datami

A gdzie można taki kalendarz zamówić ?
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:17   #79
DuDuS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

Cytat:
Napisane przez martuko
tylko... z pytaniem "co chcia łybyście dostac na walentynki" to lepiej na plotkowym wystartować bo my tutaj gadamy o tym jak coś zrobić samodzielnie
a czy to sie rowniez w tym nie zamyka ?

popierwsze kupic jest najlatwiej nie wykazujac sie zbyt wielka inwencja tworcza ale dostac cos co ktos dla nas zrobil to juz zupelnie inna sprawa
dlatego szukam jakiego spomyslu na malutki gadzet ktory bedzie uzupelnieniem moich planow
DuDuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 12:20   #80
DuDuS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17
A gdzie można taki kalendarz zamówić ?
tutaj

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83898243
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83898295
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83898332
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83898363

lub wpisz haslo kalendarz na allegro
DuDuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:25   #81
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

ja w tej chwili wychodze,ale pomyślę co możesz zmajstrować zajrzę tu później ..
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:27   #82
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

Cytat:
Napisane przez edus
Bianka super pomysł ja dzisiaj ruszyłam na miasto i już wiem co kupie mojemu TŻ kubek taki biały z wypukłymi ustami jest ich chyba 20 i fajny ma uchwyt ramke taką beżową z napisem I love you i srduszkiem i tam włoże moje zdjęcie nie chce mi siem kupować kliszy do aparatu więc zrobie cyfrówką i wydrukuje jak wam sie podoba mój pomysł ?

Dasz mu wydrukowane zdjęcie ?
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:44   #83
Miss Foch
BAN stały
 
Avatar Miss Foch
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 84
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

jak ma dobra drukarke to lepiej wychodzi z z kliszy.ja tez zawsze drukuje i jestem bardzo zadowolona.
Miss Foch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 14:21   #84
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

srebrne obraczki nosimy juz od jakiegos czasu, wiec ten pomysl u mnie odpada figurke z modeliny z klipsem do zdjec robiona wlasnorecznie dostal na mikolajki teraz wymyslilam kupic jakas ramke z napisem I love you, czy jakimis serduszkami i wyszukam jakies nasze wspolne zdjecie do niej. chce jednak zrobic mu jeszcze wlasnorecznie kartke walentynkowa. tylko kompletnie nie mam pojecia na jej wzor. mam do dyspozycji kolorowy brystol, tekture falista no i jakby co moge cos zawsze dokupic tylko czy ktos mi moze doradzic jakis fajny wzorek tej karteczki? bylabym wielce wdzieczna
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 20:46   #85
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

Cytat:
Napisane przez farba
dziewczyny ja szukam takiego breloczka-serduszka, ktore mozna przelamac i kazde z nas mialoby po pol, albo poprostu kupic dwa breloczki-polowki serc i tez kazdy mialby pol tylko problem w tym, ze nie moge nigdzie takiego znalezc widzialyscie moze gdzies takie cudenko? to bedzie tylko dodatek do mojego prezentu, heh tylko jeszcze nie wiem jaki bedzie ten prezent- prawdopodobnie jakas ramka ze wspolnym zdjeciem na dodatek moj TŻ ma urodziny 19 lutego!! i tez musze wykrzesac jakis prezent, ale mam juz chyba pomysl-portfel bo cos kiedys mowil ze mu sie jego obecny nie podoba jesli widzialyscie gdzies taki breloczek to dajcie znac, prosze
Tu masz breloczki, moze nie do konca polowki serca, ale w tym klimacie.
http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/442163
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 20:50   #86
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

moja koleżanka kupiła kamasutrę facet był zaskoczny... no ja tez nie wiem co kupić. Tak czytam ten tek i jakoś nic mi nie przypadło do gustu
Może ja też pójdę do księgarni
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 21:11   #87
potoczanka
Raczkowanie
 
Avatar potoczanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław ( Brzeg)
Wiadomości: 265
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

no a ja zrobiłam świeczniczki plus rameczkę ... nie sa dokończone, bo będę jeszcze malować , pociągne lakierem plus zrobie podstawkę na ramkę . Zdjecie nie jest wyraźne, bo z kamerki internetowej ale zawsze coś ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg świeczniki i ramka.JPG (28,8 KB, 415 załadowań)
__________________
Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

15.08.2009
potoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 21:57   #88
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

Ja kupiłam gładką błękitną koszulkę( ulubiony kolor TŻ) i naprasuję śmieszny tekst znaleziony w necie i moje przerobione zdjęcie, wydrukowane na specjalnym papierze.
Jestem bez serca

(Organ w posiadaniu Oli )



i pod tekstem moje zdjęcie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png zd.png (64,1 KB, 209 załadowań)
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 11:23   #89
farba
Raczkowanie
 
Avatar farba
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 91
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

im blizej do walentynek tym mniej wiem jaki prezent kupie mojemu TŻ . po (wielokrotnym ) przeczytaniu wszystkich watkow dotyczacych prezentow mam calkowity metlik w glowie , moze mi cos doradzicie? moj TŻ ma bzika na punkcie siatkowki i na moim punkcie ale siatkowka interesuje sie dluzej gra nawet w jakiejs druzynie . na samym poczatku myslalam ze kupie breloczek z polowkami serca i bedziemy miec po pol + do tego ramke ze zdjeciem (pewnie bym wlasnorecznie zrobila). ale ze zdjeciem jest pewien problem- nie mamy wspolnych zdjec bo znamy sie dosc krotko moge dac mu swoje zdjecie, kolezanka zrobilaby mi takie specjalne ale ten prezent wyaje mi sie zbyt narcystyczny. myslalam tez o koszulce z nadrukiem: jestem superfacetem(przod) ale mam juz superkobiete!(tyl) ->(sciagnietym z ostatniego numeru cosmo ) a teraz juz nie mam pojecia co moge mu dac <pomocy>
farba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 21:18   #90
vesta19
Raczkowanie
 
Avatar vesta19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 64
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

[quote=farba] myslalam tez o koszulce z nadrukiem: jestem superfacetem(przod) ale mam juz superkobiete!(tyl) ->(sciagnietym z ostatniego numeru cosmo ) [quote]

Lol Fajny ten pomysł.


Ale baaardzo interesuje mnie sprawa z kroniką.. czyli cała nasza 3-letnia historia...,z ważnymi dla nas datami,ze zdjeciami, biletami i tp.,w jakimś ekstra wykonaniu...Mniej więcej mam już wizję, jakby to miało wyglądać.... Nie mam tylko pomysłu na okładkę.. , ale chciałabym,aby oprawa,przypominała jakąś bajkową"księge czarów" .Karty w niej ,ponaginam,a napewno postarzę herbatą ,a wszystkie teksty napiszę piórem..(jakąś elegancka kursywą ) ( aby było kreatywniej,w kronice umocuję takie "gęsiowate" pióro ,(czyli pióro od gęsi+wkład od długopisu ), które przyczepie w środku.Myślę,że fajnie to wszystko razem wyjdzie..
vesta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.