Dobry i tani - Gliwice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-07, 22:19   #1
margolinas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 259

Dobry i tani - Gliwice


Witam wszystkich. dziewczyny ... szukam dobrego fryzjera na terenie Gliwic ... który fajnie czesze. Za 3 tygodnie wybieram sie na bal i chcialam jakos fantazyjnie upiac wlosy... jednak zaplacic za kok z włosów półdługich 60 zl nie bardzo mi pasuje. Czy znacie kogos kto czesze taniej .. tylko zeby nie robil "natapirowanego siana na głowie" http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Prosze o rady, dziekuje z góry i pozdrawiam
__________________
Margolinas
margolinas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 00:34   #2
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Dobry i tani - gliwice

Jak Gliwice to tylko Grażynka.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 09:17   #3
margolinas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 259
Re: Dobry i tani - gliwice

Ja wiem ze pani Grażynka jest najlepsza .... ale ceny koków przewyższają moje możliwości finansowe ... http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
__________________
Margolinas
margolinas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 16:12   #4
margolinas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 259
Re: Dobry i tani - gliwice

Dziewczęta... czy zadna z was nie czesze się w Gliwicach??
__________________
Margolinas
margolinas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 16:58   #5
starplanet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 15
Marcel Gliwice !!

Wybieram się do marcela jak już wspominałem we wczesniejszych postach to ma być pryzura niecodzienna,niebanalna .... wchodzi w grę strzyzenie może farbowanie ,modelowanie jak sądzicie ile kasy muszę mieć ze sobą ??
starplanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 17:08   #6
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Marcel Gliwice !!

Cytat:
Napisane przez starplanet
Wybieram się do marcela jak już wspominałem we wczesniejszych postach to ma być pryzura niecodzienna,niebanalna .... wchodzi w grę strzyzenie może farbowanie ,modelowanie jak sądzicie ile kasy muszę mieć ze sobą ??
Nie zakładaj nowego wątku za każdym razem, kiedy masz pytanie na ten sam temat. Otóż koszt strzyżenia i farbowania na krótkich włosach to ok. 110zł (za jeden kolor), ok. 140zł za kolor na całości + jakieś dodatki w innym kolorze. Nie wiem jak jest z dłuższymi, ale ceny nie są zbyt wygórowane.
A tak w ogóle to Marcel ostatnio czekał na nową dostawę kosmicznych kolorów Alfaparfu, więc bój się
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 21:09   #7
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Gliwice Raciborska - ktory lepszy??

wiem, ze sa tam 3 ale idac od rynku sa 2 po prawej. ktory z tych 2 jest lepszy?
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 18:06   #8
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Gliwice Raciborska - ktory lepszy??

Po prawej są chyba nawet 3, ale wszystkie 3 wyglądają na beznadziejne Tzn. byłam tylko w tym pierwszym, zaraz na rogu idąc od Rynku, babka obcięła mnie przeciętnie, i nie miała specjalnie pomysłu, kiedy spytałam ją o ciekawe farbowanie. Te 2 pozostałe wyglądają na bardzo stare salony, gdzie od wieeelu lat nic się nie zmieniło - mój fryzjer określił, że w jednym z nich strzyże starszy pan w fioletowym fartuszku, który tnie włosy tak samo od x-dziestu lat
Jedyny dobry salon na Raciborskiej był na samym końcu po lewej stronie, Studio 3, jednak teraz są w trakcie przeprowadzki, nowe studio ruszy chyba 1 lipca na ul. Fredry 2.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 15:20   #9
iwona112
Przyczajenie
 
Avatar iwona112
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 11
Wink Gliwice-dobry Fryzjer-polecam

STUDIO FRYZJERSKIE "VIOLA" ULWROCŁAWSKA 18 GLIWICE (pani Agnieszka), ponieważ u niej byłam , bardzo dokładna, umiejąca doradzić, i rozwiać niepotrzebne wątpliwości, potrafiąca odpowiedzieć nakażdąmoją sugestię dot. fryzury, jeśli cośnie pasowało to odradzała. Po prostu dobra w swym fachu
iwona112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 17:10   #10
llena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: Gliwice-dobry Fryzjer-polecam

witam
a jak kształtują się ceny w salonie??... pasemka lub balejaż + podcięcie włosów długich??

thx
llena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 06:43   #11
iwona112
Przyczajenie
 
Avatar iwona112
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 11
Smile Dot.: Gliwice-dobry Fryzjer-polecam

Cytat:
Napisane przez llena Pokaż wiadomość
witam
a jak kształtują się ceny w salonie??... pasemka lub balejaż + podcięcie włosów długich??

thx

>>jeśli chodzi o ścięcie włosów dotyczy to długości tzw półdługiej lub krótkiej to ja płaciłam z myciem i modelowaniem 45 zł natomiast niestety nie orientuję się w cenie pasemek czy baleyage, ale jeśli chcesz mogę podac nr telefonu.
iwona112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-10, 11:20   #12
llena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: Gliwice-dobry Fryzjer-polecam

Cytat:
Napisane przez iwona112 Pokaż wiadomość
>>jeśli chodzi o ścięcie włosów dotyczy to długości tzw półdługiej lub krótkiej to ja płaciłam z myciem i modelowaniem 45 zł natomiast niestety nie orientuję się w cenie pasemek czy baleyage, ale jeśli chcesz mogę podac nr telefonu.
aha, a wiec moge prosic o numer ?
thx
llena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 09:30   #13
iwona112
Przyczajenie
 
Avatar iwona112
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 11
Smile Dot.: Gliwice-dobry Fryzjer-polecam

Cytat:
Napisane przez llena Pokaż wiadomość
aha, a wiec moge prosic o numer ?
thx




>>>bardzo proszę oto numer (032) 231 71 93
iwona112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 22:13   #14
Piranya
Przyczajenie
 
Avatar Piranya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 16
Dot.: Gliwice-dobry Fryzjer-polecam

cześć wszystkim.Ja znam również bardzo dobrego fryzjera w Gliwicach salon "Tomasz" na ul. Zabrskiej tuż przed mostem w pobliżu zamkniętej stacji benzynowej.Sam pan Tomasz ścina włosy modeluje jeżeli klientka nie ma sprecyzowanej fryzury może poprosić o sugestie i on doradza w jakiej fryzurze czułaby się klientka dobrze oprócz tego doradza długość włosa kolor i wszystko czego dusza zapragnie. ceny nie są wygórowane.Jest artysta więc fryzury są super.Ja np. będąc u niego poprosiłam żeby fryzura była łatwa do ułożenia bo jak każda no może prawie każda kobieta nie lubię "pieścić'sie za bardzo z włosami bo nie mam na to czasu,więc moja fryzura była bardzo praktyczna i łatwa do ułożenia bez bawienia się w szczotki ,specjalne układanie itp.byłam zachwycona.Polecam gorąco!!!
Piranya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 08:08   #15
iwona112
Przyczajenie
 
Avatar iwona112
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 11
Smile Dot.: Gliwice-dobry Fryzjer-polecam

Cytat:
Napisane przez Piranya Pokaż wiadomość
cześć wszystkim.Ja znam również bardzo dobrego fryzjera w Gliwicach salon "Tomasz" na ul. Zabrskiej tuż przed mostem w pobliżu zamkniętej stacji benzynowej.Sam pan Tomasz ścina włosy modeluje jeżeli klientka nie ma sprecyzowanej fryzury może poprosić o sugestie i on doradza w jakiej fryzurze czułaby się klientka dobrze oprócz tego doradza długość włosa kolor i wszystko czego dusza zapragnie. ceny nie są wygórowane.Jest artysta więc fryzury są super.Ja np. będąc u niego poprosiłam żeby fryzura była łatwa do ułożenia bo jak każda no może prawie każda kobieta nie lubię "pieścić'sie za bardzo z włosami bo nie mam na to czasu,więc moja fryzura była bardzo praktyczna i łatwa do ułożenia bez bawienia się w szczotki ,specjalne układanie itp.byłam zachwycona.Polecam gorąco!!!
>>małe sprostowanie:ten fryzjer już tam sie nie mieści, został przeniesiony na ul: Chopina, a czy jest dobry? tyle opini ile ludzi
iwona112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 14:41   #16
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Berendowicz&Kublin GLIWICE

Gliwiczanki, czy któraś z Was odwiedziła już nowy salon Berendowicz&Kublin?

Ja wybrałam się tam tydzień temu, i podzielę się wrażeniami.
Jak tam szłam, to fryzurę miałam jeszcze całkiem w porządku, ale mama zaoferowała, że mi "postawi" wizytę, więc się skusiłam
Pierwsze wrażenie - bardzo ładne wnętrze i profesjonalnie wyglądający fryzjerzy. Chciałam oddać moje włosy w męskie ręce, więc przyjął mnie Adrian.
Przez pierwsze kilkanaście minut pokazywał mi fryzury w katalogu i wypytywał o różne rzeczy, żeby poznać moje zdanie o włosach. W końcu zaproponował mi 2 fryzury, jedną taką, która niewiele zmieniała to, co miałam na głowie, a drugą bardziej szaloną. W końcu zdecydowałam się na tę drugą, czyli włosy ścięte w formie trójkąta - krótsze z tyłu i wydłużające się do przodu (później okazało się, że jego wizja była inna niż moje wyobrażenie o tej fryzurze :/)
Podczas mycia włosów odpływałam, bo został mi zaserwowany cudooowny masaż głowy.
W końcu usiadłam na fotel i się zaczęło...
Adrian najpierw ścinał mnie na mokrych włosach, po czym jak je wysuszył to stwierdził, że mnie baaardzo przeprasza, ale nie wyszło mu to, co miał zamiar zrobić i mogę przyjść na wizytę w ramach reklamacji :| I z całej pięknej wizji wyszedł klops, bo nie dało się już z tego zrobić trójkąta. Dalej było jakieś dziwne cieniowanie/przerzedzanie (boję się, że jak to zacznie odrastać to będę miała straszne problemy :/) oraz podcinanie grzywki. Dopiero po myciu w domu zauważyłam, że moje podniszczone końcówki pozostały nienaruszone :/
Tak więc ostatecznie po 1,5 godz. z salonu wyszłam z fryzurą nie różniącą się zbytnio od tej, w której przyszłam, oprócz jakiejś dziwnej, wygryzionej dziury z tyłu i gorszego układania się włosów.
Jak mi włosy trochę podrosną to wybiorę się tam znowu na wyegzekwowanie reklamacji, ale wtedy pozwolę to tylko doprowadzić do porządku, bez poprawiania nieudanego trójkąta.
Całe szczęście, że załapałam się na promocyjną cenę, czyli 35zł, bo jakbym za to miała zapłacić 65zł, to chyba zadźgałabym tego Adriana jego własnymi nożyczkami...

Podzielcie się, Dziewczyny, swoimi wrażeniami z tego salonu
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 21:57   #17
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

nie bylam tam. po Twojej przygodzie tez nie mam zamiaru sie wybrac, ale przyznac trzeba, ze milo ze strony adriana, ze przyznal sie do bledu. wiem, ze Cie to nie pocieszy, ale zawsze mogl udawac, ze wszystko jest ok
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 22:13   #18
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
nie bylam tam. po Twojej przygodzie tez nie mam zamiaru sie wybrac, ale przyznac trzeba, ze milo ze strony adriana, ze przyznal sie do bledu. wiem, ze Cie to nie pocieszy, ale zawsze mogl udawac, ze wszystko jest ok
Wiesz co, on tak mi mówił o tym swoim błędzie, że ja przez chwilę zaczęłam się zastanawiać, czy on nie ma jakiejś korzyści z tego, że ja przyjdę ponownie, chociażby na reklamację Ale pewnie mi się tylko zdawało :P

Moja mama była w tym salonie w tym samym dniu co ja, u jakiejś babki, i wyszła w miarę zadowolona, chociaż bez żadnych rewelacji na głowie - zawsze wychodzi od fryzjera z taką fryzurą.
Tylko że ta babka, która ją ścinała, pracowała kiedyś u Jaty, więc już jakieś doświadczenie ma. A ten Adrian to widać, że taki fryzjer z przypadku, nawet sam mi opowiadał, jak to się zdecydował iść na kurs fryzjerstwa :|
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 15:58   #19
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Up
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-01, 16:41   #20
Agaciskos
Raczkowanie
 
Avatar Agaciskos
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 177
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Obawiam się, że zniechęciłaś wiele z nas do tego fryzjera. Ja chyba bym zabiła za takie coś... Może trzeba poczekać na relację osób, które strzygły się u innych fryzjerów z tego salonu.
Agaciskos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 17:00   #21
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Być może zniechęciłam, ale przynajmniej bęzie wiadomo, do których fryzjerów można chodzić, a których lepiej unikać Dopytam mamę, jak ma na imię ta babka, którą ją ścinała.

A w wątku o gliwickich fryzjerach ktoś bardzo zachwalał ten salon (podejrzewam, że to jakaś "niewinna reklama" osoby z nim związanej), więc niech sobie teraz poczyta...
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 18:30   #22
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Smile Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Ja tez bylam u Adriana i moja sistra miałam wlosy scinane i farbowane... hmm Adrian bardzo mily i widac ze sie bardzo stara fryzjerem jest dopiero od pol roku wczesniej uczyl sie na ratownika medycznego Mi tak samo chcial trojkat wyciac z tylu głowy ale jak zaczol mi dokladnie opowiadac jak to bedzie wygladac to sie nie zgodzilam narazie zapuszczam włosy wiec nie wiem czy pojde tam znowu na ściecie najwyzej na jakis rytuał buziaki
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 17:55   #23
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Dzisiaj wybrałam się do Marcela na ratowanie tej katastrofy, którą miałam na głowie

Miałam iść znowu do Adriana w ramach reklamacji, ale wczoraj pani w recepcji B&K mnie rozbawiła
Może ja nie myślę logicznie, ale wydawało mi się, że skoro ostatnim razem przez ten nieszczęsny trójkąt "padła" cała moja fryzura, to w ramach reklamacji powinnam dostać za darmo kolejną wizytę, i to już moja sprawa, czy będę chciała znowu ten trójkąt, czy nie (chyba już drugi raz bym mu nie zaufała co do takiego pomysłu, chciałabym tylko, żeby doprowadził moje wyskubane włosy do normalnego wyglądu). Okazało się jednak, że reklamacja obejmuje tylko ponowne wycięcie tego trójkąta, tym razem w odpowiednim miejscu Także wychodzi na to, że gdybym chciała podciąć grzywkę, to już musiałabym zapłacić jak za normalną wizytę. To chyba logiczne, że w takiej sytuacji pójdę do kogoś, kto nie zrobi mi krzywdy

No ale nic, wróciłam skruszona do Kochanego Marcela (tak tak, poczytaj sobie :P), który jak zobaczył, co ja mam na głowie, to się załamał, bo ten cały Adrian to podobno była największa noga na szkoleniu i trochę potrwa, zanim te moje dziwnie wystrzyżone kłaczki odrosną do takiego stanu, żeby można było z nimi coś sensownego zrobić (haha nie wiem czemu chciałam napisać "seksownego" zamiast "sensownego").
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361

Edytowane przez Kasiek1987
Czas edycji: 2007-03-27 o 21:16
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 21:17   #24
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Podobno cudowny gliwicki salon B&K już się likwiduje :P
Długo sobie nie podziałali na naszych głowach
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 16:01   #25
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Podobno cudowny gliwicki salon B&K już się likwiduje :P
Długo sobie nie podziałali na naszych głowach

ciekawe dlaczego ?
moja koleżanka tam była niedawno... przestraszyłam się na jej widok, ten Adrian ma chyba jakąś słabość do trójkątów...
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 17:14   #26
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Cytat:
Napisane przez Pulpecja:) Pokaż wiadomość
ciekawe dlaczego ?
moja koleżanka tam była niedawno... przestraszyłam się na jej widok, ten Adrian ma chyba jakąś słabość do trójkątów...
Żeby chociaż umiał porządnie zrobić to, za co się zabiera...
Oby jak najmniej takich fryzjerów!
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 18:42   #27
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Żeby chociaż umiał porządnie zrobić to, za co się zabiera...
Oby jak najmniej takich fryzjerów!
pobożna nadzieja,ale też taką nadzieję mam.
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 19:45   #28
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

witam!
tydzien temu bylam w Gliwicach, odwiedzic stare katy!!
i wybralam sie do fryzjera (hihihi ja do fryzjera, ale czasem trza.. )
chcialam sobie umyc wloski i ulozyc, wybralam wlasnie salon Berendowicz&Kublin, zajal sie mna p.JACEK, bardzo przemily, po masazu zaoferowniu odzywek(a wiecie mi trudno cos wkrecic)na moje wlosy i po ogniu pytan, postanowilam sobie podciac wlosy, zdecydowalm sie na 10 cm i tyle mi scial , zaproponowal rowniez specjalne stopniowanie wlosow kreconych(nie balam sie bo mialam dlugie wlosiska i wlasciwie je non stop spinam wiec mysle co mi tam)mysle zobacze co bedzie czy to sposob , ktory byc moze i ja znam oczywiscie , zabral sie do tego po MISTRZOWSKU, postanowilam wiec nawet 'wyciac cos ciekawego w grzywce
Pan Jacek ,pomimo ze ja nechcacy sie zdradzilam w rozmowie z jestem fryzjerem,(jest to troche stresujace dla nas jak obcinamy innego po fachu, nieznanego kolege)wykonal to superowo!! nawet sie zaczelam zastanawiac czy nastepnym razem nie zmianie fryzki(ja tak dlgo juz myske i mam ochote na jakas zmiane, ale .. jestem barzdo sceptycznie nastawiona do swojej osoby, tak to bywa z artystami hihihi , omowilismy nawet ja...podobalo mi sie ze on sie nei boji rozmawaic o tym , ze ktos chce zmiany, ze w pewnym wieku pasuje to a w innym tamto i, wiem ze troszke napoczatku czul sie skrepowany, moaj osoba ale potem nam sie swietnei rozmawialo, jets barzdo otwarty i ma pomysly i naorawde dobzre stzryze,
Nie wierze ten salon sie zamyka.... to jakas bzdura!!
dziwczyny bardzo mile , bardzo sprawnie i profesjonalnie podchodza do klienta, obserwowalam ich prace, bylo duzo klientow, i ciagle ktos wchodzil.. wiec...??
moja kolezanka tam chodzi i jest barzdo zadowolona, widze jak ladnie jest obcieta i jak zawsze ma ladnie zrobiony kolor,(bywam w GLIWICACH dosc czesto, wiec ja widuje) dlatego sie zdecydowalam i wiem ze tam zawsze zajrze
mozecie sie dziwic.. ze wlasnie ja , ta co ma salon w NIemczech wasza Gaga NIE CHCE SIE OBCIAC U SIEBIE?
powiem Wam tak... zatrudniam dziewczyny, ktore uczyly sie w Niemczech.... niestety , nie odpowiada mi ten styl...nie lubie wogole stylu i mody fryzjerow niemieckich,ale mam tu salon i tu zyje wiec to akceptowac musze, nie musze tego na swojej glowie probowac hahaha
no troche zartuje
ale warcajac do sedna, nie rozumiem tego troche zepo nieudanej probie i skozrystaniu nz uslug jednego fryzjera tak krytycznie odnosi sie do calego salonu, to troche krzywdzace innych pracownikow
Kasiek1987 , co do Twojej REKLAMACJI , fakt mialas do niej prawo, ale do frzyury , ktora mial byc wykonana , takie jest prawo klenta...
a co do twojego ulubionego fryzjera, nie wiezre ze zawsze wsztsko mu sie udaje , i jakos tez Ty sama dosc czesto zmieniasz fryzjerow,wiec chyba az tak bardzo nie jestes do niego przywiazana
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 22:03   #29
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
Kasiek1987 , co do Twojej REKLAMACJI , fakt mialas do niej prawo, ale do frzyury , ktora mial byc wykonana , takie jest prawo klenta...
a co do twojego ulubionego fryzjera, nie wiezre ze zawsze wsztsko mu sie udaje , i jakos tez Ty sama dosc czesto zmieniasz fryzjerow,wiec chyba az tak bardzo nie jestes do niego przywiazana
Co do reklamacji, to ok, zgadzam się, że powinno być poprawione to, co zostało zepsute, ale po pierwsze jaką mam gwarancję, że tym razem zostanie to wykonane dobrze i nie będę chodziła z "dziurą", a po drugie, skoro za pierwszym razem przez ten nieudany zabieg siadła cała pierwotna koncepcja, to chyba powinnam mieć prawo do poprawki całej fryzury, a nie tylko jednego nieszczęsnego elementu?
Może ja źle myślę, ale wydaje mi się, że taki renomowany salon powinien dbać o swoich klientów.

A jeśli chodzi o "zdradzanie" mojego ulubionego fryzjera, to robię to:
-ze względu na chęć zaoszczędzenia pieniędzy (co często przynosi odwrotny skutek)
-bo czasem szukam "świeżych pomysłów" na moją fryzurę.
I zawsze do niego wracam, bo tylko on jeszcze nigdy nie zrobił moim włosom krzywdy i zawsze są ścięte dobrze technicznie, tak że nawet jeśli fryzura średnio mi się podoba, to jeszcze da się z nią coś wykombinować.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 01:42   #30
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Berendowicz&Kublin GLIWICE

A jeśli chodzi o "zdradzanie" mojego ulubionego fryzjera, to robię to:
-ze względu na chęć zaoszczędzenia pieniędzy (co często przynosi odwrotny skutek)
-bo czasem szukam "świeżych pomysłów" na moją fryzurę.
I zawsze do niego wracam, bo tylko on jeszcze nigdy nie zrobił moim włosom krzywdy i zawsze są ścięte dobrze technicznie, tak że nawet jeśli fryzura średnio mi się podoba, to jeszcze da się z nią coś wykombinować.
__________________

a kto powiedzial "zdradzanie"?
wydaje mi sie ze ten salon dba o swoich klientow... mysle tez , ze zaproponowano ci ponowienie poprzedniej fryzury, ale nie bede polemizowac, bo nie bylam przy tym, nikt tego nie widzial i nie slyszal itd
ty masz swoje racje i pewnie masz ...bo nie bylas zadowolona .. lezc nie bylaz niezadowolona z salonu tylkoz fryzjera..
ale wiem tez obserwujac twoje wypowiedzi na forum, ze zazwyczaj nie bylas nigdy z zadnego salonu do konca zadowolona....zawsze cos tam nie bylo tak.. nawet chyba cos tam kiedys bylo z twoim fryzjerem... no al;e w sumie zawsze do niego wracasz... no coz... masz do tego prawo i nikt ci tego nie ma za zle...to nawet bardzo mile ze twoj fryzjer jest najlepszy dla ciebie! naprwde to bardzo mile i cenne
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-19 20:27:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.