Z czerwonego na rudy-jaka farba? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-24, 19:59   #1
Yvalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 262
GG do Yvalee

Z czerwonego na rudy-jaka farba?


Witam

Szukałam podobnego wątku,ale nic nie znalazłam, jeśli jest już coś podobnego to proszę w takim razie o link

Z jakiś miesiąc temu zafarbowałam włosy ta oto farbą: http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-59726-big.jpg

Kolor wyszedł wyjątkowo intensywny, jak sugeruje nazwa odcienia truskawkowy wręcz, i dopiero teraz po kilkunastu myciach wygląda tak jak ten na opakowaniu. Chciałam zafarbować na taki oto http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:e.../27964.jpg&t=1 odcień, czyli mimo wszystko dużo jaśniejszy. Warto wspomnieć, ze farba jakoś dziwne chwyciła, co zdarzyło mi się po raz pierwszy na moich włosach, mianowicie po bokach mam dużo jaśniejsze jakby 'placki'. Boję się, że następna farba może albo jeszcze bardziej przyciemnic tą truskawę , bądź znów nie chwycić równomiernie kolorem tych plam na włosach. Co do obecnej farby to nie widać jakoś bardzo żeby się skutecznie zmywała i miała widocznie blednąć dlatego czekanie az kolor sam się rozjaśni nie wchodzi w rachubę, zwłaszcza, ze już widać odrosty. Może ktoś polecić jakąś farbę która miałaby podobny odcień jak ten jaki chce osiągnąć i wie, ze skutecznie rozwiąże mój problem?
__________________

Edytowane przez Yvalee
Czas edycji: 2010-10-24 o 20:04
Yvalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 07:48   #2
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Z czerwonego na rudy-jaka farba?

Sama farbą nie uzyskasz takiej zmiany kolory gdyż miedź nie przebije się przez tą czerwień. Musiałabyś najpierw ściągnąć kolor a dopiero potem nakładać farbę. Polecam dekoloryzator Renee Blanche, nie niszczy włosów i świetnie radzi sobie z wymywaniem sztucznych pigmentów. Jest cały watek o dekoloryzacji, przejrzyj sobie najlepiej.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 22:43   #3
Flea_karool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Z czerwonego na rudy-jaka farba?

A ja własnie niedawno zakupiłam ten kolorek co ty masz truskawkowy koktajl i sie zastanawiam czy pofarbować...piszesz ze intensywny wyszedł,hym, mogłabyć dodać jakieś zdjecia ;> ??? Bo ciekawa jestem
A co do tego rudawego kolorku to bardzo ładny na tym zdjeciu tez mi sie marzy taki odcień.co prawda niedawno miałam rudy ale to nie było jeszcze to co chciałabym uzyskać...a farbowałam dosyć fajnym kolorkiem płomienny feniks (niestety palleta, wiem ze ta farba nie jest za dobra ale kolor wydawal sie byc ciekawy ) fajny odcień ma również joanna płomienna iskra,ale z tego co sie oreintuje to z paletta i joanny wycofali ze sprzedazy odcienie rudego...nie wiem czemu w sumie,tak mi powiedziała sprzedawczyni w drogeri, ale może gdzies jeszcze znajdzesz takie.wiec jesli chodzi o rude to takie polecam
A TY jakbys mogla wstawic zdjecia z ta truskawka to byłoby fajnie
pozdrawiam
Flea_karool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 12:28   #4
Yvalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 262
GG do Yvalee
Dot.: Z czerwonego na rudy-jaka farba?

Cytat:
Napisane przez Flea_karool Pokaż wiadomość
A ja własnie niedawno zakupiłam ten kolorek co ty masz truskawkowy koktajl i sie zastanawiam czy pofarbować...piszesz ze intensywny wyszedł,hym, mogłabyć dodać jakieś zdjecia ;> ??? Bo ciekawa jestem
A co do tego rudawego kolorku to bardzo ładny na tym zdjeciu tez mi sie marzy taki odcień.co prawda niedawno miałam rudy ale to nie było jeszcze to co chciałabym uzyskać...a farbowałam dosyć fajnym kolorkiem płomienny feniks (niestety palleta, wiem ze ta farba nie jest za dobra ale kolor wydawal sie byc ciekawy ) fajny odcień ma również joanna płomienna iskra,ale z tego co sie oreintuje to z paletta i joanny wycofali ze sprzedazy odcienie rudego...nie wiem czemu w sumie,tak mi powiedziała sprzedawczyni w drogeri, ale może gdzies jeszcze znajdzesz takie.wiec jesli chodzi o rude to takie polecam
A TY jakbys mogla wstawic zdjecia z ta truskawka to byłoby fajnie
pozdrawiam
O, dzięki za rade, będę musiała w takim razie pochodzić i popytać.

Przepraszam, ze tak późno ze zdjęciem, ale nie zawsze mam dostęp do internetu.
Fotka robiona była coś po 5, możne 6, myciach, wiec kolor jest bardzo zblizony do tego na początku Powinien tylko być troszkę jaśniejszy niż na zdjęciu, ale niestety mój aparat ma inne zdanie.

http://img513.imageshack.us/i/wlosyi.jpg/
__________________

Edytowane przez Yvalee
Czas edycji: 2010-10-27 o 12:34
Yvalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.