niesmak po randce... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-30, 10:16   #1
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383

niesmak po randce...


.................

Edytowane przez an0138
Czas edycji: 2011-01-03 o 19:05
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:23   #2
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: niesmak po randce...

a kupil jakis popcorn dla waS? w moim zwiazku jets taka umowa- jedna strona kupuje bilety, a druga zarełko
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:27   #3
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: niesmak po randce...

Chyba sama zdajesz sobie sprawę z tego ze facet zachował się śmiesznie ... Bo nie dość ze sam Cię zaprosił to jeszcze ten numer z kasą.
Nie przejmuj się tym na razie, moze to była taka "jednorazowa" akcja. I następnym razem odkupi swoje winny ;p .
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:31   #4
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: niesmak po randce...

Ja bym się z nim drugi raz nie spotkała. Jeśli nie miał kasy czy coś mógł o tym Cię poinformować a nie tak chyłkiem skorzystać z okazji. Klasę się ma albo nie i on jej nie ma. Według mnie of kors
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:35   #5
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: niesmak po randce...

Nie, nic nie kupil do jedzenia...
Wlansie chodzi o klase, zawsze mam wrazenie ze jak raz popelni blad to juz tak zostaje... Dam mu jesczze jedna ostatnia szanse bo...mi zalezy niestety
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:37   #6
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: niesmak po randce...

Wiesz ja nie wymagam, zeby ktos za mnie placil zwlaszcza na poczatku znajomosci (pozniej mozna robic tak, ze raz jedna strona placi, raz druga). Ale wypadaloby, zeby zaplacil za siebie albo chociaz zaproponowal rekompensate, zwlaszcza ze to on zapraszal...Choc byc moze byl zestresowany czy cos, nie zareagowal w dobrej chwili a pozniej bylo mu glupio...no nie wiem, ale rozni sa ludzie.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:42   #7
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: niesmak po randce...

Nie dawaj mu drugiej szansy. Ja rozumiem, że może należy do facetów, którzy "nie inwestują" w nowo poznane dziewczyny, ale to, że musiałaś zapłacić za niego to szczyt wszystkiego. Zrozumiałabym jeszcze gdybyś to Ty zapraszała, ale skoro to on to zrobił powinien zapłacić przynajmniej za siebie. Ewentualnie jeżeli nie miał wtedy kasy mógł Ci wtedy o tym powiedzieć i wspomnieć o tym, że następnym razem on płaci.
Mimo wszystko to co zrobisz to Twoja decyzja. Jak chcesz to baw się z takim kolesiem, ale jak dla mnie to nie wygląda za dobrze.
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***


menorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 10:42   #8
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: niesmak po randce...

Nieładnie się ten koleżka zachował, mógł chociaż dać Ci wcześniej znac, a nie przy samej kasie, pff...

Szanse dać możesz, to obaczymy chociaż, czy przy drugiej randce też się bedzię jakoś "Smiesznie" zachowywał...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:43   #9
mimi_kuku
Raczkowanie
 
Avatar mimi_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 41
Dot.: niesmak po randce...

dziwna historia! może się zagapił, zamyślij? może się go wprost zapytaj? (oczywiście nie wiem jakie są stosunki między wami, ale czasem dobrze jest tak wprost zapytać o gafę, nawet żartem. potem się okazuje że to wszystko przypadek...)
__________________
nauka
mimi_kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:43   #10
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: niesmak po randce...

Gdybyś to Ty go zapraszała to spoko nie ma problemu, ale skoro to on Ciebie zaprosił i nie zapłacił nawet za swój bilet to żenada.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:45   #11
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: niesmak po randce...

ja mialam chlopaka 3 lata, zawsze bylo tak ze kazdy placil za siebie, otwarcie o tym mowie bo bardzo zle sie czuje jak ktos praktycznie obcy we mnie finansuje, nielubie miec dlugow, ale chyba jescze gorzej sie czuje jak ja place za faceta.........tybardziej ze ma kase, to widac.
najbardziej bym byla zadowolona gdyby kazdy zaplacil za siebie, po prostu
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 10:45   #12
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: niesmak po randce...

Mialam kiedys podobna sytuacje, tylko, ze facet nei zaplacil za oboje-dalam mu pieniadze za siebie. Innym razem bedac w pubie zapytal sie mnie ile mam kasy bo on nie wie czy mu starczy. Nie jestem materialistka i pozniej tez staram sie cos stawiac ale na pierwszych randkach to GRZECH!! I niestety ja tekiemu mowie "bye bye".
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:46   #13
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 881
Dot.: niesmak po randce...

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Gdybyś to Ty go zapraszała to spoko nie ma problemu, ale skoro to on Ciebie zaprosił i nie zapłacił nawet za swój bilet to żenada.
popieram
__________________
"Wierzysz, że można kochać kobietę i ustawicznie ją zdradzać?Mniejsza o zdradę fizyczną, chodzi o
intencje, o poezję duszy.Cóż nie jest to proste ale i tak męzczyźni nieustannie to robią."
Dariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:50   #14
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: niesmak po randce...

Sobie chlopaczyna obejrzal film za darmoszke. Trzeba byc nie lada dzentelmenem zeby zaprosic kogos na film i kazac mu placic, ba! On nawet nie kazal tylko postawil Cie w sytuacji bez wyjscia. Dziewczyno na boga, tyle chlopow po swiecie chodzi, a Ciebie do takiego skapca ciagnie. Nie rob z siebie desperatki. Ja bym juz przy tym okienku kupila tylko sobie i zapytala czy on idzie czy nie? Dno, nie warte nawet komentowanial.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:51   #15
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: niesmak po randce...

jeśli Ci na nim zależy to daj mu drugą szansę pójdź z nim do jakiejś kawiarni i tam sprawdź czy będzie się garnął do płacenia

jakby przyznał od razu, że nie ma pieniędzy to spoko - przecież można to zrozumieć, ale postąpił naprawdę głupio i nieładnie przy tej kasie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:55   #16
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: niesmak po randce...

Burak straszny...
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:07   #17
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: niesmak po randce...

wiesz co? ja na Twoim miejscu bym jemu zostawiła inicjatywę z biletami mówiąc, że "skoro mnie zaprosiłeś to sam wybierz" i zostawiłabym go przy kasie...jeśli chcesz dać mu drugą szansę to nie bierz portfela..jak przyjdzie do płacenia to nie będziesz miała czym a jeśli on stwierdzi, że nie będzie płacił i zrezygnuję z płątnej formy spędzania czasu to będziesz wiedziała na jakiego buraka trafiłaś..
ja na pewno drugi raz z kimś takim bym sie nie spotkała i na bank nie zapłaciłabym za jego bilet tylko dałabym za siebie a on niech sam płaci..jak nie chce to sama bym do kina poszła :P
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:10   #18
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: niesmak po randce...

zrobie tak...ze nie bede sie do niego odzwyac...jak jakos wyjatkowo sie postara spotkamy sie drugi raz tylko ze juz na prawde nie dam sie "NACIAGNAC"
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:12   #19
fonn
Rozeznanie
 
Avatar fonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 814
Dot.: niesmak po randce...

Cytat:
Napisane przez an0138 Pokaż wiadomość
zrobie tak...ze nie bede sie do niego odzwyac...jak jakos wyjatkowo sie postara spotkamy sie drugi raz tylko ze juz na prawde nie dam sie "NACIAGNAC"
skoro stał za Tobą w kolejce, trzeba było kupić bilet dla siebie, a on kupiłby sobie sam
fonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 11:14   #20
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: niesmak po randce...

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Gdybyś to Ty go zapraszała to spoko nie ma problemu, ale skoro to on Ciebie zaprosił i nie zapłacił nawet za swój bilet to żenada.


Jednak skoro Ci tak baaardzo zależy - umów się z nim ponownie.
Kto wie, może koleś ma problem z kasą i wstydził Ci się o tym powiedzieć? Czy ma pracę?
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:15   #21
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: niesmak po randce...

Cytat:
Napisane przez an0138 Pokaż wiadomość
Kochane moje nadszedl ten moment kiedy doswiadczylam w zyciu dziwnej przygody i wstydze sie zaczerpnac opinii ze srodowiska rodziny/znajomych...a Wy jestescie niezawodne i mozna sie wyzalic...
Nie wiem czy przesadzam, ale nie moge sie pozbyc 'wstretu' z przedwczorajszej randki.
Poszlam z nowo poznanym facetem do kina. Umowilismy sie-on zaproponowal (to wazne). Nie ukrywam bardzo mi sie podoba... w kolejce do kasy zaczelismy wybierac film, na ta godzine akurat nie bylo nic do wyboru wiec wzielismy jakis obyczajowy...tak na prawde nie chodzilo o film tylko wspolnie spedzony czas..same wiecie.
Przychodzi nasza kolej prosze o bilety, pani obsluguje...a on za mna stoi i nic nie robi - bylam zmuszona zaplacic za oboje! nawet nie zaproponowal zwrotu!
Sluchajcie dziewczyny, tu nawet nie chodzi o pieniadze...tylko ja mam stawiac facetowi i to na pierwszej randce?! Mam straszny zal o takie potraktowanie mnie. W dodatku na koniec wyrazil NEGATYWNA opinie na temt filmu chociaz dobrze wiemy ze nie bylo wyboru i skad mialam wiedziec..pozatym mi sie podobal.
Jak wspomnialam wczesniej na prawde wydaje sie bardzo milym kulturalnym czlowiekiem wiec tymbardziej tego nie rozumiem. Chcialabym jednak nie rezygnowac przez ten incydent ale...jaka jest Wasza opinia na ten temat?
Za Ciebie płacić nie musiał, ale za siebie powinien Zwłaszcza, że WYMUSIŁ na Tobie zapłacenie i za jego bilet. Szczyt chamstwa

Skoro Ci na nim tak zależy to odezwij się do niego ze słowami: "Cześć. To kiedy następne wyjście? Musisz mi jakoś zrekompensować to, że ostatnio ja płaciłam za nas dwoje ".
Chociaż to trochę zbyt "miękkie". Ja bym powiedziała wprost w czym rzecz...
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:19   #22
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: niesmak po randce...

Albo zachowasz się jak dama i przejdziesz nad tym do porządku dziennego, ale z misiem się już nie spotkasz,

albo zachowasz się jak mniej dama i przy najbliższej okazji poproś go o zwrot kasy za bilet. I z misiem też się już nie spotkasz.
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:20   #23
hors de prix
Raczkowanie
 
Avatar hors de prix
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 437
Dot.: niesmak po randce...

ja bym się drugi raz nie dała tak łatwo zaprosić po czymś takim...
__________________
Będę Cię kochać do końca życia.
A jeżeli jest coś potem, będę Cię kochać także po śmierci.
Czy mnie rozumiesz?
hors de prix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:20   #24
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: niesmak po randce...

porażka.... ja bym się z nim więcej nie umówiła...
co to za facet- zaprasza do kina a potem Ty musisz płacić... skoro nie mial kasy to mógł Cię zaprosić w inne miejsce....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:25   #25
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: niesmak po randce...

Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość
a kupil jakis popcorn dla waS? w moim zwiazku jets taka umowa- jedna strona kupuje bilety, a druga zarełko
w zwiazku. czujesz roznice?

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Sobie chlopaczyna obejrzal film za darmoszke. Trzeba byc nie lada dzentelmenem zeby zaprosic kogos na film i kazac mu placic, ba! On nawet nie kazal tylko postawil Cie w sytuacji bez wyjscia. Dziewczyno na boga, tyle chlopow po swiecie chodzi, a Ciebie do takiego skapca ciagnie. Nie rob z siebie desperatki. Ja bym juz przy tym okienku kupila tylko sobie i zapytala czy on idzie czy nie? Dno, nie warte nawet komentowanial.
dokladnie.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:28   #26
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: niesmak po randce...

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
Albo zachowasz się jak dama i przejdziesz nad tym do porządku dziennego, ale z misiem się już nie spotkasz,

albo zachowasz się jak mniej dama i przy najbliższej okazji poproś go o zwrot kasy za bilet. I z misiem też się już nie spotkasz.
Podobnie myślę
Nie spotkałabym się z facetem który wyłudza kasę na pierwszej randce...
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:44   #27
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: niesmak po randce...

A co by było, gdyby przy okienku się okazało, że Ty masz pieniądze tylko na jeden bilet, bo np. zapomniałaś portfela i miałaś tylko to, co w kieszeni? No, popisał się na pierwszej randce, nie ma co.
Ja bym kupiła bilet tylko sobie. I popatrzyła na jego reakcję
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:59   #28
julcia 29
Raczkowanie
 
Avatar julcia 29
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 293
Dot.: niesmak po randce...

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Sobie chlopaczyna obejrzal film za darmoszke. Trzeba byc nie lada dzentelmenem zeby zaprosic kogos na film i kazac mu placic, ba! On nawet nie kazal tylko postawil Cie w sytuacji bez wyjscia. Dziewczyno na boga, tyle chlopow po swiecie chodzi, a Ciebie do takiego skapca ciagnie. Nie rob z siebie desperatki. Ja bym juz przy tym okienku kupila tylko sobie i zapytala czy on idzie czy nie? Dno, nie warte nawet komentowanial.

Tak zgadzam się z Tobą w 100%.
Osobiście nigdy na randkach za siebie nie płaciłam ,moi Panowie na to by sobie nie pozwolili.....
julcia 29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 12:04   #29
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: niesmak po randce...

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ja bym się z nim drugi raz nie spotkała. Jeśli nie miał kasy czy coś mógł o tym Cię poinformować a nie tak chyłkiem skorzystać z okazji. Klasę się ma albo nie i on jej nie ma. Według mnie of kors
Podpisuję się pod tym. Dla mnie nie byłoby mowy o żadnej drugiej szansie. Co za buractwo!
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 12:06   #30
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: niesmak po randce...

Ja czułabym się nieswojo, gdyby ktoś płacił za mnie (tym bardziej na początkowym etapie znajomości) ale też nie wybrażam sobie, że miałabym płacić za faceta i to jeszcze na pierwszej randce Ja bym po prostu kupiła bliet tylko za siebie, stojąc przy tej kasie i widząc, że facet się nie kwapi do kupna swojego biletu. Facet zrobił złe wrażenie na pierwszej randce, ja bym się z takim więcej nie spotkała.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.