Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 20:37   #5071
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

szkolenie jedynie 4 tysie w tym Aliorze + zwrot kosztów ubioru czyli tysiak = 5. tysiaków do zwrotu...
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:42   #5072
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
dziewczyny o co w tym chodzi?: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji – list motywacyjny oraz CV zawierające informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm).

znalazłam tą ustawę, ale nie bardzo rozumiem, czy w CV mam umieszczać wszystkie te dane, które są podane (m.in. PESEL, imiona rodziców -wtf??) czy tak jak zawsze czyli imię, nazwisko, adres ?

tutaj ustawa: http://msp.money.pl/akty_prawne/kodeks_pracy/?sec=0201
chodzi o cv, które zawiera te wszystkie powyższe dane, ale generalnie pesel i imiona rodziców są zbędne... jednak, jak samo prawo mówi "pracodawca ma prawo żądać...:

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dziewczyny jak sądzicie, po prawie w miarę łatwo mozna znaleźc prace?
Kiedyś krązyły plotki, że bez rodziny prawniczej, bez aplikacji nie ma szans, a teraz?
mam koleżankę, która skończyła prawo, a nie pracowała nigdy w zawodzie. tak samo, mam kolegę, który to skończył a pracuje w jakimś biurze nieruchomości... ciężko powiedzieć:/

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
hmm no np. w dziale omawiającym cechy charakteru w celu zobrazowania empatii przedstawiono scenkę w której jakiś kierownik przychodzi do asystentki i prosi o wpuszczenie do szefa bo musi pilnie omówić ważną kwestię. Asystentka odpowiada, że szef jest zajęty i proponuje przyjść spróbować szczęścia następnego dnia. Następnie jest wyjaśnione że szef ma zły humor więc asystentka postąpiła dobrze odprawiając kierownika z kwitkiem. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Gdybym odesłała z kwitkiem kogoś z ważną sprawą to mogłabym już nie przychodzić następnego dnia. Można co najwyżej poinformować że to nie jest najszczęśliwszy moment na wizytę w gabinecie dyr. więc jeśli ktoś chce mu zawracać głowę to lepiej żeby miał naprawdę ważny powód.
to zależy. u mnie często się zdarza,że szef mówi, że go nie ma, choć jest
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:43   #5073
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Malina, pytałaś o FiR czyli masz jakiś konkretny plan z tym związany czy tylko tak Ci przyszło do głowy?
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.
Erite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:43   #5074
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
dziewczyny, przekroczyłyśmy jakiś czas temu 5 tysiaków któraś chętna by założyć nowy wątek?
ja mogę założyć
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:49   #5075
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
ja mogę założyć
To dawaj, dawaj
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.
Erite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:55   #5076
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Erite Pokaż wiadomość
Malina, pytałaś o FiR czyli masz jakiś konkretny plan z tym związany czy tylko tak Ci przyszło do głowy?
no mysle coś o audycie, ksiegowości, ale to narazie tylko taka myśl, bo jak sama widzisz, to ejst ogromna przepaś - gdyż jestem już jakoś związana z branżą medyczna, no i wydawało mi się że po FiRze jest sporo miejsc, gdzie można zlożyć cv, iśc na praktyki zdobyć doświadczenei i się rozwijać
no chyba że rzucić wszytsko na jedna kartę, przewegetować jakoś najbliższy rok, ucząc się, chodząc na wolontariat lub pracując, i za rok próbować z medycyną/stomą

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
ja mogę założyć
super, oby to był szczęśliwy wątek
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:56   #5077
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość

super, oby to był szczęśliwy wątek

zapraszam : https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post35666456
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 22:09   #5078
bacione
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 54
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Hej Już dawno się nie udzielałam i widzę, że trochę uczestniczki forum trochę się pozmieniały Ostatnio zaczęłam was znowu podczytywać. I dzięki wam znalazłam te kursy z PARP. I zamierzam tez się douczać
Cytat:
Napisane przez Erite Pokaż wiadomość
Chyba po wszystkim teraz trudno znaleźć pracę, bo mgrów coraz więcej. Prawników jest baaardzo dużo. Samo prawo daje wykształcenie i pracy można szukać praktycznie wszędzie, ale widzę po sobie,
Oj z tym się zgadzam Prawników jest mnóstwo. Ja skończyłam prawo w tamtym roku i większość moich znajomych < o ile pracują> to nie pracują w zawodzie. U mnie w mieście jest bardzo dużo kancelarii. Ale większość prowadzi sam pan/pani adw./r.pr. Czasem mają sekretarkę.

Ale ostatnio podobno po każdym kierunku jest strasznie. Znam też kilka osób po biotechnologii i faktycznie cięzko jest nawet po takim kierunku

Edytowane przez bacione
Czas edycji: 2012-08-02 o 22:11
bacione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:15   #5079
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

A sluchajcie, jak idziecie do nowej pracy to przynosicie dla reszty kawe, ciastka, no nie wiem to chyba nazywa sie "wkupne". Pracowalam w 2 miejscach i nigdy niczego nie zanosilam, dla mnie to zbedne. Rozumiem na pozegnanie dla swoich, choc w ostatniej pracy nic nie przynioslam, bo bardzo niemilo wspominam prace tam. Moi rodzice mowia, ze nie wypada nic nie przyniesc na poczatek.. A Wy jak na to patrzycie?
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:23   #5080
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
A sluchajcie, jak idziecie do nowej pracy to przynosicie dla reszty kawe, ciastka, no nie wiem to chyba nazywa sie "wkupne". Pracowalam w 2 miejscach i nigdy niczego nie zanosilam, dla mnie to zbedne. Rozumiem na pozegnanie dla swoich, choc w ostatniej pracy nic nie przynioslam, bo bardzo niemilo wspominam prace tam. Moi rodzice mowia, ze nie wypada nic nie przyniesc na poczatek.. A Wy jak na to patrzycie?
Nigdy się z czymś takim nie spotkałam, sama też nie robiłam, więc nie wiem jak to jest. Pożeganenie to tak, powitanie - raczej nie, ale może to nowa moda.

Jest już chyba nowy wątek
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:26   #5081
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Faktycznie jest, nie wiedzialam. No nic przekopiuje moja wiadomosc. Czy nowa moda, albo w ogole moda to nie wiem. Rodzice znajomych tez o czyms takim wspominali, moze zalezy od firmy nie wiem.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 09:34   #5082
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

zapraszam : https://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post35 666456
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 08:23   #5083
Pulcia_
Raczkowanie
 
Avatar Pulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 239
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

hej wrocilam z pracy sezonowej , troche kaski sie zarobilo . jednak pracowałam tam na umowe zlecenie i jak chcialam sie zarejestrowac spowrotem w urzedzie pracy to mi pani powiedziala ze powinnam miec tam wypisany rachunek albo (lub i) zaswiadczenie w ktrorym jest ujete od kiedy byla ta praca wykonywana , jakie bylo wynagrodzenie i informacja o skladkach zus,
Z tego co sie orientuje to bylam tam zarejestrowana jako studentka i nie mialam oplacanych zadnych skladek. I co ja mam teraz zrobic. juz mysle zeby wypelnic nowy wniosek do urzedu bez ujecia tej mojej pracy.....
Pulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:52   #5084
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Pulcia_ Pokaż wiadomość
hej wrocilam z pracy sezonowej , troche kaski sie zarobilo . jednak pracowałam tam na umowe zlecenie i jak chcialam sie zarejestrowac spowrotem w urzedzie pracy to mi pani powiedziala ze powinnam miec tam wypisany rachunek albo (lub i) zaswiadczenie w ktrorym jest ujete od kiedy byla ta praca wykonywana , jakie bylo wynagrodzenie i informacja o skladkach zus,
Z tego co sie orientuje to bylam tam zarejestrowana jako studentka i nie mialam oplacanych zadnych skladek. I co ja mam teraz zrobic. juz mysle zeby wypelnic nowy wniosek do urzedu bez ujecia tej mojej pracy.....
jest nowy wątek, link masz post wyżej
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 18:53   #5085
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Dziewczyny pamiętam jak zakładałam poprzedni wątek, a tu już, dokładnie dziś mija mi pół roku pracy!
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 21:57   #5086
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
nowy wątek
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 22:16   #5087
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Kobieta to zmienne stworzenie
Na razie nie będę robiła żadnych płatnych kursów

Plan:
NBPortal i kursy:
- Papiery wartościowe oraz systemy ich rozliczania i rozrachunku
- Analiza finansowa firmy
- Polityka monetarna Banku Centralnego

Wszystko darmowe, z certyfikatami, które pocztą przychodzą do domu.
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 07:03   #5088
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Była któraś z was może na stażu w charakterze pracownika biurowego? Pytam, bo ja byłam i owszem, ale teraz podrasowuję swoje cv i właśnie w cv mam pokrótce wymienione zadania, które wykonywałam, ale nie chcę się powtarzać jakie zadania macie wpisane w cv po takim stażu?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 09:20   #5089
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
nowy wątek
jw
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 11:22   #5090
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

U mnie nie będzie tak fajnie.

TŻ niedawno skończył studia.
Codziennie wysyła cv ,przegląda oferty pracy. Wszędzie chcą ludzi z minimum 2 letnim doświadczeniem,ale nikt nie da szansy żeby je zdobyć.

Nie masz doświdczenia- nie masz pracy
Nie masz pracy-nie masz doświadczenia


(chyba z jakiegoś filmu)

Bierzemy pod uwagę każde miasto. Jesteśmy w stanie wyjechać na koniec Polski żeby tylko dostał pracę,ale na razie się nie udaje.
Już zastanawiamy się nad zbiorami owoców za granicą .
__________________
Jak można stać się motylem? Musisz tak bardzo chcieć latać, że jesteś gotów porzucić bycie gąsienicą.
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:54   #5091
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez bridget0505 Pokaż wiadomość
U mnie nie będzie tak fajnie.

TŻ niedawno skończył studia.
Codziennie wysyła cv ,przegląda oferty pracy. Wszędzie chcą ludzi z minimum 2 letnim doświadczeniem,ale nikt nie da szansy żeby je zdobyć.

Nie masz doświdczenia- nie masz pracy
Nie masz pracy-nie masz doświadczenia


(chyba z jakiegoś filmu)

Bierzemy pod uwagę każde miasto. Jesteśmy w stanie wyjechać na koniec Polski żeby tylko dostał pracę,ale na razie się nie udaje.
Już zastanawiamy się nad zbiorami owoców za granicą .
To jest stary wątek!
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 00:13   #5092
Agnieshka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Witajcie Dziewczyny, fajnie że większość z Was pisze o pozytywnych doświadczeniach, itd. Ja mam niestety zupełnie inne i nie wiem już co robić - szukam pracy od 7 miesięcy na wszelkie możliwe sposoby - przez znajomych, agencje pracy, UP, ogłoszenia, wysyłam aplikacje spontaniczne, wchodzę na różne portale branżowe, odwiedzam rozmaite strony różnych firm i ich zakładki Kariera, daję swoje ogłoszenia w portalach lokalnych i takich jak np. GoldenLine, LinkedIn, Profeo... I niestety nic. Czasem ktoś zadzwoni, ale wydaje mi się, że w porównaniu do mojego wysiłku, zaangażowania (potrafię spędzać na tym więcej niż 8-10 godzin dziennie, a jeszcze wieczorem pod prysznicem myślę co by tu usprawnić. Spotkałam się z doradcą zawodowym, poprawiłam, "ztuningowałam" CV, które naprawdę podkreśla moje walory. Najgorsze jest to, że z optymistki, która do niedawna na pewniaka załatwiała wszystkie sprawy z pozytywnym skutkiem zamieniłam się w niepewną siebie zezłoszczoną myszkę. Mam wrażenie, że znajomi myślą o mnie "nieudacznik", choć ja robię wszystko (i jeszcze więcej, by mieć pracę). Nie wiem już gdzie szukać, co robić... Będę Wam wdzięczna za wszelkie możliwe sugestie Dodam, że 5 lat temu pracę znalazłam w 2 tygodnie, a codziennie miałam 5-6 rozmów, nie chodziłam nawet na wszystkie, bo było to niemożliwe czasowo. Teraz? Czasem w ciągu miesiąca nikt nawet nie zadzwoni, mimo że spełniam wszystkie wymogi wypisane w ogłoszeniu i staram się jakoś kreatywnie podkreslic moje walory w CV i LM. Oni to w ogóle czytają?
Agnieshka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 22:01   #5093
nostromo20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Witam,
jestem nowa i dołączam do desperatek poszukujących pracy... ja z zawodu jestem nauczycielem, szukam pracy od roku dokładnie... straciłam już nadzieję, szukam gdzie popadnie i dalej nic... jestem nauczycielem j.niemieckiego, więc język mam w małym palcu, oprócz tego znam jeszcze angielski, a mimo to nie mogę znaleźć pracy... czy ktoś mi to potrafi wytłumaczyć?? całe życie mi wmawiano, że języki to potęga, a mnie jak widać na nic się one nie przydają. doświadczenie zawodowe mam jedynie w szkole, więc to mnie na starcie przekreśla, gdy idę na rozmowę do firmy przykładowo, bo tam - a jakże - szukają z doświadczeniem. a co ja, nauczycielka, mogę zaoferować?? szkoda gadać, nie mam już siły...
nostromo20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 22:19   #5094
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez nostromo20 Pokaż wiadomość
Witam,
jestem nowa i dołączam do desperatek poszukujących pracy... ja z zawodu jestem nauczycielem, szukam pracy od roku dokładnie... straciłam już nadzieję, szukam gdzie popadnie i dalej nic... jestem nauczycielem j.niemieckiego, więc język mam w małym palcu, oprócz tego znam jeszcze angielski, a mimo to nie mogę znaleźć pracy... czy ktoś mi to potrafi wytłumaczyć?? całe życie mi wmawiano, że języki to potęga, a mnie jak widać na nic się one nie przydają. doświadczenie zawodowe mam jedynie w szkole, więc to mnie na starcie przekreśla, gdy idę na rozmowę do firmy przykładowo, bo tam - a jakże - szukają z doświadczeniem. a co ja, nauczycielka, mogę zaoferować?? szkoda gadać, nie mam już siły...
zapraszam na nowy wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=701474
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:52   #5095
Dominika321_2
Raczkowanie
 
Avatar Dominika321_2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 108
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
A sluchajcie, jak idziecie do nowej pracy to przynosicie dla reszty kawe, ciastka, no nie wiem to chyba nazywa sie "wkupne". Pracowalam w 2 miejscach i nigdy niczego nie zanosilam, dla mnie to zbedne. Rozumiem na pozegnanie dla swoich, choc w ostatniej pracy nic nie przynioslam, bo bardzo niemilo wspominam prace tam. Moi rodzice mowia, ze nie wypada nic nie przyniesc na poczatek.. A Wy jak na to patrzycie?
Też się z czymś takim nie spotkałam. Raczej na koniec pracy, gdy się odchodzi, to tak. Ewentualnie na urodziny/imieniny.
__________________
Polecam domowe sposoby na przeziębienie i inne domowe porady.
Dominika321_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 13:20   #5096
vinhoverde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 75
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

jestem mlodym nauczycielem.
1 rok pracy 100 km od domu, pod wawa, tam byla praca, wiec sie tam przenioslam na rok. (chcialam pracowac - dalo sie -dalo!)
2 rok pracy- musialam wrocic do swojej malej miejscowosci, w pazdzierniku odezwali sie z jednej ze szkol, ze potrzebuja na rok na zastepstwo, pracowalam
teraz - ostatnio zadzwonili z jednej ze szkol ze majaj pol etetu.
Moja metoda: wysylam ok 70 cv dowszystkich szkol w zasiegu 100 km, i czekam.zazwyczaj odzywaja sie w wakacje lub we wrzesniu
vinhoverde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 18:19   #5097
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

vinhoverde a jak wysylasz CV, poczta?
Ja nie jestem nauczycielem ale pedagogiem i pracownikiem socjalnym, myslalam zeby takie cos zrobic nie tylko do szkol ale placowek resocjalizacyjnych (moja specjalizacja), pedagogicznych, pomocy spolecznej..

Poza tym interesuja mnie miedzynarodowe korporacje, chcialabym pracowac po ang. po powrocie do PL zeby nie zapomniec jezyka w gebie, w miedzyczasie juz pracujac zrobic certyfikaty Cambridge (bez pracy finansowo nie podolam). Jakbyscie slyszeli o jakis rekrutacjach, baaardzo prosze o info na pw Moga tez byc miejsca zwiazane z turystyka i sportem jak sklepy i wydawnictwa podroznicze i sportowe

A generalnie to sie kazdej pracy podejme.

Doswiadczenie zawodowe mam glownie w opiece nad dziecmi bo nigdy innej pracy nie znalazlam a jestem tez profesjonalna opiekunka dziecieca Ale jestem juz tym zmeczona i musze od tego odpoczac dlatego teraz szukam definitywnie czegos innego! (opiekowac sie dziecmi moge dodatkowo, po godzinach)
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.