Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-06, 13:50   #1
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954

Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :)


Moje drogie... zapraszam do kolejnej czesci ... jak w temacie rozmowy glownie dotyczace mazidel wszelkiego rodzaju dostepnych w Niemczech...

pierwsza czesc mazidel


desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 18:17   #2
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

witam sie w nowym watku
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 19:05   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

ja tez witam ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 23:37   #4
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Maja znalazlam idealna farbe do wlosow... drogeryjna na dodatek ... bez amoniaku, alkoholu i silikonow (choc prawde mowiac tych jeszcze w farbach nie spotkalam ale w kazdym razie ona bez)
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 11:54   #5
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

mow szybko co to za farba
ja co prawda nie farbuje juz,bo moj naturalny kolor jest fajny,ale moze przyda sie jak mnie w wiekszej ilosci siwki zaatakuja
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 21:08   #6
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
mow szybko co to za farba
ja co prawda nie farbuje juz,bo moj naturalny kolor jest fajny,ale moze przyda sie jak mnie w wiekszej ilosci siwki zaatakuja
oooo szczesciaro ... ja w moich naturalnych wygladalabym kiepsko a do tego pewnie juz jestem siwusek ... teraz od paru miesiecy uzywam Schwarzkopf Sensual Color w kolorze "jasny braz 600" ... na blogu tez ja pokazywalam, z tym ze trzymam na wlosach gora 25 minut... a co jakis czas bede sobie wyrownywac kolor ta azjatycka farba
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 20:32   #7
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

a ja zrobilam teraz zapasy w PL i chyba mi starzcy na rok i nic nie bede juz tu kupowac
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 11:47   #8
Mila 23
Rozeznanie
 
Avatar Mila 23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: K.....
Wiadomości: 728
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

dziewczyny, czy moglybyscie mi poleci jakis krem pod oczy? mam troche opuchniete oczy i wydaje mi sie tez mam tez since pod oczami. I choc to tylko zmarszczki mimiczne, to mimo wsyzstko chcialabym je troche zretuszowac. Wiem , ze kiedys ktos tu polecal jakis krem z balea ale nie moge znalezc tego posta. dzieki za pomoc!!
__________________
Słuchanie jest ważniejsze niż mówienie. Gdyby to nie było prawdą, Bóg nie dał by nam dwoje uszu
i tylko jednych ust.
Robert Kiyosaki - "Bogaty ojciec biedny ojciec"

Zapuszczam wloski, gubie zbedne kilogramy- dbam o siebie
Mila 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 15:17   #9
vaginadentata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dojczland!
Wiadomości: 47
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

ja też się witam . I


od razu zaczynam - szampon do blond włosów DM. Uzywalyscie? Bo na poczatku jak go zaczelam uzywac mialam wrazenie ze tak pieknie mi rozjasnia wlosy (mam ciemny-mysi blond), a teraz jakos przestal dzialac. Moze ktos tez to mial?

i druga rzecz: czy polecicie jakies witaminki na wypadające kudły? kupilam na razie merz spezial, ale cholerstwo jest drogie i nie widzi mi sie kupowac jeszcze 2 opakowac (a tak pisza na ulotce - trzeba pożreć okolo 3 aby zadziałało )
vaginadentata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 16:36   #10
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez vaginadentata Pokaż wiadomość
i druga rzecz: czy polecicie jakies witaminki na wypadające kudły? kupilam na razie merz spezial, ale cholerstwo jest drogie i nie widzi mi sie kupowac jeszcze 2 opakowac (a tak pisza na ulotce - trzeba pożreć okolo 3 aby zadziałało )
czasami trzeba i dluzej, zeby zadzialalo ... kup sobie z Abtei Biotin 10 mg albo jeszcze lepiej Kieselerde plus Biotin -> http://www.amazon.de/Abtei-Kieselerd...4504049&sr=8-3 ... ewentualnie Haar Vital -> http://www.amazon.de/Abtei-4262381-V...4504049&sr=8-1
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 08:45   #11
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Hej dziewczyny, gdzie mam szukać oleju rycynowego w DE? Chcę spróbować tego OCM. Dostanę go normalnie w aptece bez recepty?
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 09:18   #12
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

kobietka ,dostaniesz bez recepty ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 21:28   #13
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

a jak bym chciala sobie kupic czysty kwas migdalowy, to gdzie?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 08:38   #14
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

To w Pl bo tutaj nie dostaniesz, w zadnym mi znanym sklepie dla mieszaczy nie ma.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 13:36   #15
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
To w Pl bo tutaj nie dostaniesz, w zadnym mi znanym sklepie dla mieszaczy nie ma.
tego sie wlasnie obawialam... echh, no szkoda! a monis, ty zdaje sie w behawe kupowalas kiedys - probowalas jakies jeszcze sklepy dla mieszaczy tu w niemczech? ktore najbardziej polecasz?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 15:55   #16
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

tylko w behawe zamawialam, a tak to stacjonarnie w sklepie dla mieszaczy kupowalam
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 16:58   #17
jhsat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Maintal/Frankfurt am Main
Wiadomości: 18
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

A powiedz prosze jak taki sklep dla mieszaczy sie nazywa, jak znajde taki to napewno wstapie tam na male zakupanie A wogole to musze sie pochwalic ze testuje OCM na calym ciele i powiem szczerze ze jestem bardzo mile zaskoczona,a skore mam naprawde problematyczna : jupi: Czasem w niektorych miejscach mi sie wysusza skora,w niektorych jest ok,a na twarzy wiecznie walcze z zaskorniakami,miejscami sie przesusza skora,miejscami jest zbyt tlusta--szok...........ale jak na razie musze powiedziec ze BYLA bo odkad zaczelam OCM z dnia na dzien jest coraz lepiej,a najlepsze ze miejsca ktore mialam tluste po stosowaniu olejkow nie sa tluste,sa ok,zaskorniaki gina...........kto by pomyslal...olej+skora=ble ee......
jhsat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 17:31   #18
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

A to roznie, jak wlascilel nazwie. U mnie byl sklep Calendula, ale niestety juz go nie ma i nie wiem czy sie gdzies indziej przyniesli, czy calkiem go zlikwidowano. Podobano sa jeszcze jakies inne sklepy z naturalna pielegnacja i polproduktami w moim miescie, ale nie znam i nie wiem gdzie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 12:43   #19
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

I ja melduje sie w nowej czesci watku

Chcialam poinformowac, ze produkty John Frieda sa w Rossmannie w promocji Info glownie dla Sylwii, bo prosila, zeby dac znac
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 14:21   #20
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
kobietka ,dostaniesz bez recepty ;o)
Dzięki Moni, już mam. Musiałam co prawda zamawiać, bo nie mieli na miejscu, ale poszło bez problemu.
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 10:05   #21
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
I ja melduje sie w nowej czesci watku

Chcialam poinformowac, ze produkty John Frieda sa w Rossmannie w promocji Info glownie dla Sylwii, bo prosila, zeby dac znac
Dzieki, kochana Zaopatrzylam sie az do nastepnej promocji
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:29   #22
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Dziewczyny, czy macie jakieś swoje konkretne typy z kolorówki Alverde, Alterra czy Rival de Loop?

Najbardziej interesują mnie:
- błyszczyki,
- róże,
- pudry.

Spodobał mi się też korektor Alverde.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 18:27   #23
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Alterra -puder prasowany, mozesz sprobowac tez korektora pod oczy w opakowaniu jak blyszczyk i wlasnie blyszczyki. Pomadki pielegnacyjne te cienkie i dlugie sa wychwalane ze nie wysuszaja ust. Ja w ostatecznosci wracam ciagle to prasowanego pudru w najjasniejszym kolorze.

Alverde to wypiekane cienie i mineralne sypkie, maja miec dobra pigmentacje, pozostale to jak to u natury bywa moga byc delikatne, w paletkach z czterema cieniami ( ja mam szarosci) moze byc tak ze co odcien to inna pigmentacja ( moje szarosci to czern jest najmocniej napigmentowana, a biel i szerosci to tak w sam raz do delikatnego dziennego makijazu). Blyszczyk tez mozesz obejrzec, maja kulki rozswietlajace od jakiegos czasu. Pedzelek do cieni jest fajny.
Roze w obu marka i alverde i alterra sobie obmacaj.

Z RdL to mozesz mnie bardziej pytac, bo ja jednak z wiekszoscia natury to nie za bardzo, a RdL stala sie bardziej kompatyblina ze mna.
-korektor pod oczy taki w opakowaniu jak blyszczyk. mam najjasniejszy, dla mnie lepszy od Helenki Rubinstein. Mam chyba juz 4 opakowanie ;o)
- podklad liftingujacy czy jaki on tam jest, w szklanej butelce z dozownikiem. jak na ta cene to warto wyporbowac
- tusze do rzes tez warto wyporbowac. maja teraz spory wybor z roznymi szczoteczkami
- cienie pojedyncze. Moj ulubieniec Hot chocolate, cusny odcien taupe, z czekolada nie ma nic wspolnego. Mam tez matowy bez, ktory uzywam jako bazowy cien( uzywam juz drugi) i ostatnio kupilam matowa czern i poki co uzywam na sucho jako kreske przy rzesach starajac sie bardziej w rzesy wetrzec.
- bibulki odsaczajace, mam juz chyba z 4 albo 5 opakowanie. zwykle bibulki jakie mozna i u essence znalesc, ale jakos RdL mi bardzij przypadly do gustu. Lapie za jedna to wyciagam jedna, a nie pol opakowania
- blyszczyki mialam kiedys piekny nudowy roz, ale juz tego odcienia nie ma. Teraz sa dwa rodzaje jeden volumen i wlasnie ten zwykly, ale nie ma mojego koloru ;o( Fajnie nawilzal usta
- pomadki niestety dosc suche, ale przez to trwale
- roze jakis czas temu zmienili i na niemieckich blogach czytam sporo zachwytow. ja czaje sie na jasny roz, ale narazie mam inny w takim odcieniu, wiec jeszcze sie czaje ;o)
- posiadam tez korektor do lakieru i mi pasuje, posiadam utrwadzajaca baze z limitki, jest to i baza na paznockie zeby sie nie przebarwialy i utrwalacz lakieru, ale mam ze stalego sortymentu typowa baze i mam jeszcze lakier rozjasniajacy przebarwienia. Ostatnio kupilam z wersji sybkoschnacej czerwony lakier, ale jeszcze go nie wyporbowalam, bo mialam inny lakier ktory czakal na swoja kolej
- krem do rak i maseczka 2 w 1 na szafie z kolorowka, bardzo godny polecenia. jest jeszcze peeling do rak, ale ja takich rzeczy nie uzywam, wiec nie znam, ale krem /maseczke polecam wyprobowac. ja uzywam jako kremu do rak.
- brazer w jasnym odcieniu, ze zmiana opakowania z szarego na czarne zmienili lekko odcien, juz nie jest piekne biszkoptowy jak wczesniej, ale moze komus innemu kolor podpasi. brazer jest matowy.
- korketor w sztyfcie kupilam jakis czas temu jako zamiennik mojego wycofanego korektora NIvea, ale jednak to nie to samo. Udalo mi sie dorwac jeszcze Nivea na ebayu, wiec RdL lezy, ale dla mnie i tak on lepszy od korektora w sztyfcie Astor itp.

Sporo rzeczy od RdL nie posiada w skladzie juz parabenow, niestety nie wszystkie rzeczy, ale sporo. laiery nie maja formaldehydu, wiec tym bardziej godne polecenia.

- no i mam co nie co z limitowanek RdL

Marka sie bardzo poprawila przez ostatnie lata, to nie jest ten sam szrot co na poczatku ;o) polecam wtestowac sie w co nie co ;o) za te pieniadze warto, nawet jak cos nie podejdzie, to i tak wuazam warto, bo wiadomo, ze nie wszystko moze nam sie spodobac, ale jakies perelki idzie znalesc ;o) ja swoje znalazlam ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 08:16   #24
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Moni, wielkie dzięki .

Chciałam się upewnić, chodzi ci o ten puder Alterry: http://www.rossmann.de/qualitaetspro...01-light.html?

Orientujesz się może w zapachu i kolorach błyszczyków:
Alterra raspberry - http://www.rossmann.de/qualitaetspro...raspberry.html
Alerra violet - http://www.rossmannversand.de/Deskto...79191&id=90247
Alverdy Pink blossom http://www.dm.de/cms/servlet/segment..._lipgloss.html

Próbowałaś może tego korektora pod oczy: http://www.dm.de/cms/servlet/segment...mouflage.html?

A orientujesz się w firmie P2? Wiem, że lakiery są fajne. A kolorówki Nivea już nie ma, prawda?
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2012-06-01 o 08:49 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 10:13   #25
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Kolory Alterry i Alverde sa na moim monitorze takie jak w rzeczywistosci.
mialam ten kamuflarz i szybko sie skonczyl, wiecej nie zakupilam. Dla mnie za tlusty szybko ze mnie zlazil.

Niestety Nivea Deko juz nie ma ;o(

troche sie orientuje w p2, ale tylko troche duzo nie mialam, polowe z tego co mialam poszlo dalej bo mnie jakos sie nie podobalo. Kupuje to deko jednej wizazance ktora nie ma dostepu i ona bardzo lubi ;o)

ja z p2 na zime chwale sobie zielona baze, ale na taka porzadna zime bo inaczej to mi sie pysk po niej tlusci. W tym roku mialam lekko zimie i tubka lezala, bo nie byla mi potrzebna. Mam tez z limitki wiosennej kulki rozswietlajace. spraj utrwalajacy makijaz mi nie podszedl bo mi sie cera po nim tluscila i makijaz jeszcze szybciej splywal, alewiem ze wiele osob widzi na sobie jego dzialanie, nawet latem moga uzywac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 21:24   #26
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

z alterry tez lubie puder prasowany, ale z alverde to cala masa ulubiencow przede wszystkim zel do brwi swietny, szybki i efektowny! cienie i te wypiekane i matowe lubie, roze, ... ohh duzo lubie co sie nie sprawdzilo u mnie to kompakt alverde i ichnia baza pod cienie.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 23:31   #27
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Dzięki dziewczyny za pomoc. Lista rośnie, muszę spokojnie wszystko pospisywać.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 08:19   #28
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Ehhh dostalam maila od ccb paris i patrze a tak nowe blyszczyki, nowa kredka 2 in1 ( cienie nowe beda w lipcu, ale chyba mnie nie interesuja) i moja ukochana penseta do brwi bo bardzo niskiej cenie i mi sie palec omsknal ;o)

a jak u was? Co nowego sobie sprawilyscie?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 20:58   #29
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

ja dalej jade na naturze dalej bawie sie alverde, probuje cudownosci john masters organics, phenome, primavera, living nature, itp itd...
ale czasem zgrzesze! ostatnio skusilam sie na pojedynczy cien catrice - przesliczny, jasno-zielony, matowy cien uwielbiam!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:40   #30
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

oooo jaki watek ze tez ja wczesniej tu nie wpadlam!!! musze zaraz pierwsza czesc przewertowac

Dziewczyny, a olej kokosowy dostane tu w hipermarketach ? Bo musze sie na dniach rozejrzec
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 07:52:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.