Ach mężczyźni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-28, 19:58   #1
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150

Ach mężczyźni


nurtuje mnie pytanie , dlaczego mężczyźni nie chcą poznać kobiet/dziewczyn pod względem ich problemów , tego co je nurtuje . Tylko zależy im na seksie .Czy już koleżeństwo kobieta-mężczyzna nie istnieje tylko pójście do łóżka i dziękuję bardzo hmm ?Takie moja refleksja po dwóch chłopakach którzy chcieli tylko jednego . Więc bardzo szybko się wycofali z dalszej znajomości .Niby gadu gadu wszystko ładnie a jak zorientowali się ze nie jestem hmm taką uległą dziewczyną to zaczynają dziwne uniki robić
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 20:21   #2
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Ach mężczyźni

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
nurtuje mnie pytanie , dlaczego mężczyźni nie chcą poznać kobiet/dziewczyn pod względem ich problemów , tego co je nurtuje . Tylko zależy im na seksie .Czy już koleżeństwo kobieta-mężczyzna nie istnieje tylko pójście do łóżka i dziękuję bardzo hmm ?Takie moja refleksja po dwóch chłopakach którzy chcieli tylko jednego . Więc bardzo szybko się wycofali z dalszej znajomości .Niby gadu gadu wszystko ładnie a jak zorientowali się ze nie jestem hmm taką uległą dziewczyną to zaczynają dziwne uniki robić
Nie wszyscy mężczyźni tacy są
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 20:29   #3
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Ach mężczyźni

Jak to mówią, trzeba wiele żab pocałować zanim się trafi na księcia Popatrz na to tak: już tamtych dwóch masz z głowy, wiesz że się nie nadają na bliższą znajomość, możesz więc poświęcić swój czas na dalsze poszukiwanie tego właściwego.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 20:42   #4
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Ach mężczyźni

Moze takich facetów przyciągasz? np. swoim wyglądem lub zachowaniem? Ja takowych facetów owszem spotykałam na swej drodze, lecz żaden nie zdecydował się na to abym padła jego ofiarom. Nie wszyscy faceci są tacy, nie zniechęcaj się ; )
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:07   #5
Sylwusia238907
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwusia238907
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podlaskie ;D
Wiadomości: 4 469
GG do Sylwusia238907
Dot.: Ach mężczyźni

Hmm dużo jest facetów co myślą tylko o jednym, ale też zdarzają się tacy wrażliwi, kochający ale to zdecydowanie rzadkość. Najważniejsze żeby myśleć pozytywnie, że w końcu się kogoś odpowiedniego spotka i nie załamywać się jeżeli trafi się jakiś palant to olać go i szukać dalej
__________________
Razem od 11.11.2012
2 dzień z Ewką - Turbo Spalanie
ZNO od 08.01.2013
Sylwusia238907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:12   #6
czi_czi
Raczkowanie
 
Avatar czi_czi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 52
Dot.: Ach mężczyźni

Ja bym się zastanowiła czy to w Twoim zachowaniu nie ma czegoś, co powoduje że przyciągasz taki a nie inny typ facetów. Ale jeśli było ich tylko dwóch to najprawdopodobniej pech i tyle ja swojego czasu przyciągałam facetów zajętych, którym się chciało przygód poza związkiem. Nie wiem z czego to wynikało, w pewnym momencie się skończyło.
czi_czi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:15   #7
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 881
Dot.: Ach mężczyźni

Faceci zwyczajnie (przy krótkiej znajomości) nie mają głowy do wysłuchiwania i ewentualnego rozumienia kobiecego problemu Po co mają słuchać lamentów i tysięcy myśli...skoro łatwiej iść do łożka

Nie mówię,że wszyscy ale przy początkach znajomości raczej większość tak postępuje.

Dziewczyny czytajcie posty dokładnie bo nie odpowiedziałyście koleżance na pytanie- tak Btw
__________________
"Wierzysz, że można kochać kobietę i ustawicznie ją zdradzać?Mniejsza o zdradę fizyczną, chodzi o
intencje, o poezję duszy.Cóż nie jest to proste ale i tak męzczyźni nieustannie to robią."
Dariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 21:44   #8
wiind
Raczkowanie
 
Avatar wiind
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Livorno / Krakow
Wiadomości: 32
Dot.: Ach mężczyźni

Cytat:
Napisane przez czi_czi Pokaż wiadomość
Ja bym się zastanowiła czy to w Twoim zachowaniu nie ma czegoś, co powoduje że przyciągasz taki a nie inny typ facetów. Ale jeśli było ich tylko dwóch to najprawdopodobniej pech i tyle ja swojego czasu przyciągałam facetów zajętych, którym się chciało przygód poza związkiem. Nie wiem z czego to wynikało, w pewnym momencie się skończyło.
Ja mialam dokladnie tak samo... zawsze przyciagalam zajetych, ale odkad mam obraczke na palcu to sie to zdarza rzadko. Gdy mialam nascie lat zawsze przyciagalam starszych i to nie o np. 2 lata, tylko o 8-10 albo i wiecej.

Do autorki: moze nieswiadomie prowokujesz tych kolesi? To sie czesto zdarza. Jakies przypadkowe, normalne gesty jak np. poprawianie dekoltu... niektorzy faceci odczytuja to jednoznacznie. A moze to po prostu zwykly pech.
__________________
Here in my heart
That's where you'll be
You'll be with me
Here in my heart
No distance can keep us apart
Long as you're here in my heart

16.08.2009
wiind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 22:42   #9
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 434
Dot.: Ach mężczyźni

Faceci już tacy są. Sr*nie w banie, że nie wszyscy tacy są, że zdarzają się wyjątki, że są kochający. Myślą tylko o seksie, tylko na tym im zależy i prędzej czy później uciekną- nieważne, czy po pierwszym razie, czy po wielu latach małżeństwa. W pewnym momencie po prostu się ZNUDZĄ tą jedną. Swoje dośwadczenia potraktuj jako zyciową lekcję, że płeć męska taka jest. Chcesz się wygadać- szukaj przyjaciółek.
Azime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 23:24   #10
karolina_karolowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Ach mężczyźni

Cytat:
Napisane przez Azime Pokaż wiadomość
Faceci już tacy są. Sr*nie w banie, że nie wszyscy tacy są, że zdarzają się wyjątki, że są kochający. Myślą tylko o seksie, tylko na tym im zależy i prędzej czy później uciekną- nieważne, czy po pierwszym razie, czy po wielu latach małżeństwa. W pewnym momencie po prostu się ZNUDZĄ tą jedną. Swoje dośwadczenia potraktuj jako zyciową lekcję, że płeć męska taka jest. Chcesz się wygadać- szukaj przyjaciółek.

Pewnie, a to że laski po klubach obciagają za free jakimś fagasom, z którymi nawet potem "cześć" sobie nie mówią oznacza, że tak na prawde każdej kobiecie zależy na tym aby pomemłac interes poznanego gościa i nie wciągać się w bliższe znajomości bredzisz dziewczyno.



Nie wiem jak Autorko wyglądały te Twoje rozmowy z nimi, ale czy ty przypadkiem nie dorabiasz sobie jakiś historii? Może nudziły ich Twoje wywody i dlatego sie zwineli, a Ty już myslisz ze o seks im chodziło. Może jestes seksowna, ale nieziemsko nudna, więc nawet seksu z Tobą się odechciewa albo nie warto na niego czekać, bo większą katorga jest słuchanie historii z życia i historii o problemach? Ja osobiście nigdy nie lubiłam, gdy ktoś mi na gadu pisał wielkie opowieści o sobie, o tym co go "nurtuje". Trafiłam raz na takiego gościa, nawet mi się spodobał na początku, ale szybko mi przeszło, po kilku takich pseudo filozoficzno-życiowych rozmowach z nim. Widocznie zależało mi tylko na seksie
karolina_karolowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 01:24   #11
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Ach mężczyźni

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
nurtuje mnie pytanie , dlaczego mężczyźni nie chcą poznać kobiet/dziewczyn pod względem ich problemów , tego co je nurtuje . Tylko zależy im na seksie .Czy już koleżeństwo kobieta-mężczyzna nie istnieje tylko pójście do łóżka i dziękuję bardzo hmm ?Takie moja refleksja po dwóch chłopakach którzy chcieli tylko jednego . Więc bardzo szybko się wycofali z dalszej znajomości .Niby gadu gadu wszystko ładnie a jak zorientowali się ze nie jestem hmm taką uległą dziewczyną to zaczynają dziwne uniki robić
Mnie zaś nurtuje pytanie, dlaczego kobiety na podstawie dwóch przypadków wyciągają wnioski dotyczące jakichś trzech miliardów ludzi...?
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2012-07-29 o 01:25
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 10:25   #12
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Ach mężczyźni

W takim razie muszę podpytać mojego Tż, czy nie zmieniał płci, bo jakimś cudem taki nie jest.
Nienawidzę takiego wrzucania wszystkich do jednego worka.

Może faktycznie przyciągasz takich, albo po prostu poznajesz w takich miejscach? Koleżanka narzekała, że samych chłopaków 'na chwilę' poznaje, a wszystkich w tej samej 'dyskotece' poznawała, gdzie, duuża większość osób nie szuka w takich miejscach stałego partnera.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 10:41   #13
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Ach mężczyźni

Nie wiem, może sprawiasz jakieś dziwne wrażenie. Ja nigdy tak nie miałam i nie trafiłam na takiego faceta. Tzn trafić to trafiłam, ale po pół godzinie znajomość się kończy. :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 13:07   #14
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Ach mężczyźni

Cytat:
Napisane przez Azime Pokaż wiadomość
Faceci już tacy są. Sr*nie w banie, że nie wszyscy tacy są, że zdarzają się wyjątki, że są kochający. Myślą tylko o seksie, tylko na tym im zależy i prędzej czy później uciekną- nieważne, czy po pierwszym razie, czy po wielu latach małżeństwa. W pewnym momencie po prostu się ZNUDZĄ tą jedną. Swoje dośwadczenia potraktuj jako zyciową lekcję, że płeć męska taka jest. Chcesz się wygadać- szukaj przyjaciółek.
Mogę ci tylko współczuć, że wyłącznie takich mężczyzn spotkałaś na swej drodze... Oczywiście, że jest na świecie pełno buraków o jakich było w pierwszym poście ale jest też cała rzesza normalnych mężczyzn, którzy potrafią pokazać, że kochają, że im zależy, z którymi łączą wspólne zainteresowania, którzy liczą się ze zdaniem swojej połowicy i przede wszystkim ją SZANUJĄ.

To z kim jesteśmy to nasz wybór - a nasz partner poniekąd świadczy o nas.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 13:38   #15
izolcia
Rozeznanie
 
Avatar izolcia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 609
Dot.: Ach mężczyźni

szczerze przyznam , że nie jesteś Sama ,bo ja również trafiam na samych dupków wyobrażających sobie niewiadomo co nie poddaje się! wierzę , że gdzieś tam czeka na mnie normalny hihi

Ostatni facet z którym się spotkałam całkowicie przesadził! Na pierwszym spotkaniu zaczął mnie obmacywać ,zachowywać się jakby coś między nami było. Ja nie lubię takiego zachowania, więc na tym jednym spotkaniu się skończyło , a on z racji tego , że nie jestem łatwa to sobie odpuścił w sumie ja też !
izolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 16:08   #16
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: Ach mężczyźni

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
nurtuje mnie pytanie , dlaczego mężczyźni nie chcą poznać kobiet/dziewczyn pod względem ich problemów , tego co je nurtuje . Tylko zależy im na seksie .Czy już koleżeństwo kobieta-mężczyzna nie istnieje tylko pójście do łóżka i dziękuję bardzo hmm ?Takie moja refleksja po dwóch chłopakach którzy chcieli tylko jednego . Więc bardzo szybko się wycofali z dalszej znajomości .Niby gadu gadu wszystko ładnie a jak zorientowali się ze nie jestem hmm taką uległą dziewczyną to zaczynają dziwne uniki robić
Szczerze?
Koleżeństwo ma sens, ale na dystans, bowiem prędzej czy później każda kobieta bliżej poznana, czy to koleżanka czy ktoś więcej zaczyna się zwierzać ze swoich problemów. Przy czym w większości przypadków jak się tego słucha to człowiek ma deja vu. I z reguły też są to nurtowania i problemy zupełnie innej natury niż w przypadku facetów, dlatego mi się nie chce tego słuchać.

Po za tym, zauważyłem, po tych paru przypadkach kiedy miałem bliższe koleżanki, iż jak już raz czegoś takiego wysłucham, to potem dążą by zrobić sobie ze mnie stały telefon zaufania.
Kiedyś mi się jeszcze chciało, ale teraz jedyne co byłoby mnie w stanie zmusić do takiej roli to 4 piwa. Na trzeźwo nie zdzierżę, a że nie chciałbym popaść w alkoholizm, toteż bliskie koleżanki muszę sobie darować
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 16:12   #17
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Ach mężczyźni

eee, dużo jest fajnych facetów, trzeba się tylko rozejrzeć. nadających się zarówno na TŻ-ta, jak i kumpla, przyjaciela. serio, a do całej reszty należy podchodzić z przymrużeniem oka
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 16:31   #18
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: Ach mężczyźni

aha, z bliskimi koleżankami jest jeszcze jeden problem.

Taka moja koleżanka, może mieć inne koleżanki, którymi byłbym zainteresowany jako kimś więcej. I teraz jak zacznę się spoufalać za bardzo z tą pierwszą, to są duże szanse, iż byłbym automatycznie spalony u tamtych.

Kobiety gadają i to sporo, więc jakby jedna u drugiej zrobiła wywiad na mój temat, to cała aura tajemniczości poszła by wpisdu, no i mogłaby usłyszeć coś co jej się nie spodoba, nawet jakąś pierdołę, ale to wystarczy na bardzo wczesnym etapie znajomości.
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 20:27   #19
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Ach mężczyźni

No tak, to wszystko przez tą modę, żeby unikać zostania przyjacielem. Sporo facetów uważa, że jak już dadzą z siebie zrobić przyjaciela to relacja nigdy nie wejdzie na inne tory, w sensie że seksu nie będzie w ogóle, ani w bliższej ani w dalszej przyszłości.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 21:26   #20
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Ach mężczyźni

Jest wiele buraków na których narzekacie

Jest jeszcze więcej normalnych, których.... nie doceniacie



pytanie jest następujące;

lepiej resocjalizować sku****la (nie da się ich zmienić) czy znaleźć i docenić prawdziwego normalnego faceta ?
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 22:16   #21
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Ach mężczyźni

Dla dziewczyn przyciągających dziwnych typków polecam bardzo mądrą książkę p.t. "Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną". Pomogła mi kiedyś rozwiązać kilka wewnętrznych konfliktów...
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/81372...lnym-mezczyzna
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."


Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2012-07-29 o 22:19
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 01:07   #22
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: Ach mężczyźni

Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
No tak, to wszystko przez tą modę, żeby unikać zostania przyjacielem. Sporo facetów uważa, że jak już dadzą z siebie zrobić przyjaciela to relacja nigdy nie wejdzie na inne tory, w sensie że seksu nie będzie w ogóle, ani w bliższej ani w dalszej przyszłości.
Wejść na inne tory sobie może, tylko gorzej jak się potem wykolei - nic z tej całej przyjaźni później nie zostaje, więc może w ogóle jej nie było od początku

A swoją drogą, to ma taki sam sens jak budowanie od zera własnego samochodu zamiast kupowania. Namęczysz się, a na koniec i tak mogą Ci go nie dopuścić do ruchu
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 02:33   #23
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Ach mężczyźni

Cytat:
Napisane przez potwor_z_jeziora Pokaż wiadomość
A swoją drogą, to ma taki sam sens jak budowanie od zera własnego samochodu zamiast kupowania. Namęczysz się, a na koniec i tak mogą Ci go nie dopuścić do ruchu
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.