Potrzebuje rady:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 02:33   #1
asik410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28

Potrzebuje rady:(


...

Edytowane przez asik410
Czas edycji: 2013-03-21 o 14:56
asik410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 05:56   #2
asik410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Potrzebuje rady:(

...

Edytowane przez asik410
Czas edycji: 2013-03-25 o 19:20
asik410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 06:01   #3
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Potrzebuje rady:(

Cytat:
Napisane przez asik410
Juz dawna tylko zastanawiam sie czy zwiazek bez zaufania ma sens..
Nie ma.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 06:53   #4
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Potrzebuje rady:(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie ma.
Popieram. W zwiazku MUSI byc zaufanie, bo inaczej dziewczyno oszalejesz! A Twoj facet chyba jeszcze nie dojrzal do bycia z kims na powaznie. Ja bym sobie nie dala robic takich numerow. A on widzi, ze wszystko mu wybaczasz i bedze robil tak dalej. Widac, ze ma lepkie raczki, zdradzi Cie raz, drugi, Ty wszystko wybaczysz i tak juz bedze zawsze. A zareczynami czy slubem chlopa nie zmiensz. Piza tym skoro skarzyl se na Wasz zwiazek obcej babie to sorry... Dostal by kopa w cztery litery i po zawodach. Rozumiem, ze jestes zakochana, ale tego kwiatu pol swiatu, czy jakos tak
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 09:14   #5
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: Potrzebuje rady:(

Taki związek nie ma najmniejszych szans. Podstawą udanego związku jest wzajemne zaufanie, a u was go brakło. Prędzej czy później się to rozpadnie, więc lepiej ulżyć sobie w cierpieniu i odejść.
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 09:38   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Potrzebuje rady:(

Cytat:
Napisane przez asik410 Pokaż wiadomość
Witam Wizazanki, pierwszy raz zakladam watek w takiej sprawie, bo juz sama nie wiem co robic..
Jestem z chlopakiem prawie rok. Poczatek byl straszny. Olewal mnie czesto i rzadko okazywal jakiekolwiek uczucia, cokolwiek. Ja oczywiscie klapki na oczach. Na jednej z imprez poo dwoch miesiacach bycia ze mna praktycznie wogole sie ze mna nie bawil tylko z innymi dziewczynami. Zdenerwowalam sie i wyszlam do toalety a po powrocie patrze a on przytula inna dziewczyne.. obejmuje ja od tylu i ma glowe na jej ramieniu.. zabolalo mnie to bardzo. Wybaczylam mu, ale nie zapomnialam. Po pol roku przez przypadek zobaczylam, ze napisal do innej dziewczyny, ze jesr piekna. Zalamalam sie a on stwierdzil, ze naprawde byla ladna! Po 8 miesiacach bylismy na domowce, oboje troche wypilismy. Poklocilismy sie o cos, ja wyszlam a on zaczal zupelnie obcej dziewczynie opowiadac jak mu ze mna zle jak to jestem zazdrosna i ze mam chore jazdy, ogolem same zle rzeczy. Zerwalam z nim, ale oczywiscie wrocilam na drugi dzien, ahh to zakochanie..:/ jednak po tym wszystkim co zaszlo nie jestem w stanie mu zaufac. Nie moglam juz po tym jak obejmowal tamta dziewczyne, staralam sie, minelo 10 miesiecy od tego zdarzenia a ja wciaz nie potrafie. Bardzo go kocham, on mnie tez udawadnial mi to pi tym bardzo wiele razy i mowi ze nie pozwoli mi odejsc bo laczy nas naprawde milosc. a sie ikanczam. Sprawdzam go zawsze kiedy tylko moge, swiruje, podejrzewam o wszystko, doszukuje sie chocby najmniejszej zdrady, cuagle go sprawdzam, wykanczam sie sama. Przez to sie ciagle klocimy, na imimprezach ciagle go obserwuje nie moze zatanczyc juz nawet z kolezanka. Wiedzialam ze jest troche bajerantem, ale zakochalam sie!! Juz dawna tylko zastanawiam sie czy zwiazek bez zaufania ma sens.. ciagle sie przez to klocimy, on sam nie moze huz trgo powoli zniesc, ale twierdzi, ze za bardzo mnie kocha, zeby odejsc. Co robic??
co robić? zakończyć to.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 09:41   #7
justynka9981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Potrzebuje rady:(

Kiedyś byłam w podobnej sytuacji. Byłam z chłopakiem pół roku. Zakochałam się w nim. Również byłam o niego zazdrosna, a miałam faktycznie do tego powody bo jak się dowiedziałam po dłuższym czasie spotykał się z innymi dziewczynami w czasie naszego związku.
Pewnego dnia pokłóciliśmy się i powiedziałam sobie dość. Było bardzo ciężko bo pisał, dzwonił do mnie żebym wróciła ale stwierdziłam że nie mogę tkwić w związku w którym nie mam zaufania do partnera.
Tobie radzę to samo. Wiem że będzie Ci ciężko, ale uwierz że taki związek nie ma przyszłości. Znajdź sobie najlepiej jakieś dodatkowe zajęcie dzięki czemu będziesz mniej myślała o nim. Jeśli by mu naprawdę zależało na Tobie, nie flirtowałby z innymi dziewczynami, wiedząc ze jesteś o niego zazdrosna.
justynka9981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 09:50   #8
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Potrzebuje rady:(

Zostaw tego Pana, naprawdę znajdziesz lepszego.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 09:50   #9
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Potrzebuje rady:(

Widocznie wychodzisz z założenia, że lepiej być w byle jakim związku niż w żadnym. Z opisu Wasz związek właśnie taki wygląda. Nie minął nawet rok, a problemy jak w starym związku w kryzysie. Początki udanego związku zawsze są wspaniałe. W nieudanym, a raczej niedopasowanym problemy podobne do Twoich.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:44   #10
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Potrzebuje rady:(

Nie wiem kto jest bardziej żałosny... zostaw go to jest jedyna rada i jedyne wyjście
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:54   #11
winona_ja
Przyczajenie
 
Avatar winona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 19
Dot.: Potrzebuje rady:(

Nie wiem, nad czym się zastanawiasz. Chłopak Cię nie szanuje, upokarza, nie okazuje uczuć (może nie ma czego okazywać?). Zerwij z nim, bo każdy człowiek zasługuje na szczęście, a u boku tego pana szczęścia nie znajdziesz.
winona_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 11:17   #12
Cytryn
Zadomowienie
 
Avatar Cytryn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 365
Dot.: Potrzebuje rady:(

Odejść od niego i żyć dla siebie. Wstrętny typ.
__________________
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.

Cytryn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 12:38   #13
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Potrzebuje rady:(

On twierdzi, że Cię kocha? O miłości, to świadczą czyny, a nie słowa. Po co się gnębić w związku bez zaufania? Dla zasady, żeby mieć z kim spędzać walentynki, czy inne super okazje? Bo ja tego nie kumam. Nie lepiej dopasować się z kimś innym?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 12:44   #14
mazena111
Rozeznanie
 
Avatar mazena111
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 989
Dot.: Potrzebuje rady:(

Cytat:
Napisane przez asik410 Pokaż wiadomość
Witam Wizazanki, pierwszy raz zakladam watek w takiej sprawie, bo juz sama nie wiem co robic..
Jestem z chlopakiem prawie rok. Poczatek byl straszny. Olewal mnie czesto i rzadko okazywal jakiekolwiek uczucia, cokolwiek. Ja oczywiscie klapki na oczach. Na jednej z imprez poo dwoch miesiacach bycia ze mna praktycznie wogole sie ze mna nie bawil tylko z innymi dziewczynami. Zdenerwowalam sie i wyszlam do toalety a po powrocie patrze a on przytula inna dziewczyne.. obejmuje ja od tylu i ma glowe na jej ramieniu.. zabolalo mnie to bardzo. Wybaczylam mu, ale nie zapomnialam. Po pol roku przez przypadek zobaczylam, ze napisal do innej dziewczyny, ze jesr piekna. Zalamalam sie a on stwierdzil, ze naprawde byla ladna! Po 8 miesiacach bylismy na domowce, oboje troche wypilismy. Poklocilismy sie o cos, ja wyszlam a on zaczal zupelnie obcej dziewczynie opowiadac jak mu ze mna zle jak to jestem zazdrosna i ze mam chore jazdy, ogolem same zle rzeczy. Zerwalam z nim, ale oczywiscie wrocilam na drugi dzien, ahh to zakochanie..:/ jednak po tym wszystkim co zaszlo nie jestem w stanie mu zaufac. Nie moglam juz po tym jak obejmowal tamta dziewczyne, staralam sie, minelo 10 miesiecy od tego zdarzenia a ja wciaz nie potrafie. Bardzo go kocham, on mnie tez udawadnial mi to pi tym bardzo wiele razy i mowi ze nie pozwoli mi odejsc bo laczy nas naprawde milosc. a sie ikanczam. Sprawdzam go zawsze kiedy tylko moge, swiruje, podejrzewam o wszystko, doszukuje sie chocby najmniejszej zdrady, cuagle go sprawdzam, wykanczam sie sama. Przez to sie ciagle klocimy, na imimprezach ciagle go obserwuje nie moze zatanczyc juz nawet z kolezanka. Wiedzialam ze jest troche bajerantem, ale zakochalam sie!! Juz dawna tylko zastanawiam sie czy zwiazek bez zaufania ma sens.. ciagle sie przez to klocimy, on sam nie moze huz trgo powoli zniesc, ale twierdzi, ze za bardzo mnie kocha, zeby odejsc. Co robic??
Nie ma sensu. Nie ma też szans na spokojny i harmonijny związek. Całe życie będziesz się szarpała, snuła domysły i go sprawdzała i zadręczała się.

Ale wiesz co ja myślę? Że to właściwie nie twoja wina, że tak się zachowujesz i tak czujesz. Ale jego wina, gdyż NIEUSTANNIE DAJE CI POWODY DO ZAZDROŚCI. Nie warto tracić na niego czasu.
__________________
maza

tkwi w każdym z nas...

"Nie sztuka mi się oprzeć,
sztuka zaakceptować"
mazena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 12:45   #15
asik410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Potrzebuje rady:(

...

Edytowane przez asik410
Czas edycji: 2013-03-25 o 19:18
asik410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 13:17   #16
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Potrzebuje rady:(

Początek powinien być sielski anielski a nie taki jak przedstawiłaś! Z czasem będzie tylko gorzej. I po co Ci to? naprawdę SZKODA zdrowia.
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 13:33   #17
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Potrzebuje rady:(

Dasz radę, nic się nie martw, niech sobie gość dalej lata za innymi i nie wierz w jego zapewnienia o miłości - są mężczyźni, dla których będziesz jedyną, najpiękniejszą na świecie i nie będą istniały inne kobiety. Trzeba tylko kopnąć w cztery litery tego psa na baby i poczekać na prawdziwą miłość.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 13:39   #18
asik410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Potrzebuje rady:(

...

Edytowane przez asik410
Czas edycji: 2013-03-25 o 19:18
asik410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 13:47   #19
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Potrzebuje rady:(

Cytat:
Napisane przez asik410 Pokaż wiadomość
Ale on teraz naprawde sie stara.. Zabrał mnie do kina, kupił ogromny bukiet róż.. Komplementuje mnie, robi wszystko o co poprosze. Ale prawda jest też tak, że jak ostatnio znów miałam "schizy" bo skapłam się, że gdy wyjechalam na wakacje to pod moją nieobecnośc wybierał sie do klubu na dziewczyny;/ na szczescie nie doszło do tego a po ostatniej kłótni wkurzony przestał panowac nad sobą chwycił mnie z całej siły za głowe i zaczął dusic poduszką. Krzyczy i klnie, że mnie kocha, zebym przestała świrowac.. Nie, nie nie nie moge tak dłużej..
No, to faktycznie się stara...
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 14:01   #20
VVROCLOV
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 45
Dot.: Potrzebuje rady:(

no nie w porządku zachowanie, jak więc masz komuś takiemu ufać?
VVROCLOV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 15:42   #21
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Potrzebuje rady:(

Cytat:
Napisane przez asik410 Pokaż wiadomość
Ale on teraz naprawde sie stara.. Zabrał mnie do kina, kupił ogromny bukiet róż.. Komplementuje mnie, robi wszystko o co poprosze. Ale prawda jest też tak, że jak ostatnio znów miałam "schizy" bo skapłam się, że gdy wyjechalam na wakacje to pod moją nieobecnośc wybierał sie do klubu na dziewczyny;/ na szczescie nie doszło do tego a po ostatniej kłótni wkurzony przestał panowac nad sobą chwycił mnie z całej siły za głowe i zaczął dusic poduszką. Krzyczy i klnie, że mnie kocha, zebym przestała świrowac.. Nie, nie nie nie moge tak dłużej..
Przepraszam, ale czy ciebie dziewczyno po.ebało?? Dusi, klnie, szarpie, maca się z innymi pannami a ty twierdzisz, że on cię kocha i szanuje?! Bo kupił róże i wziął do kina?! OBUDŹ SIĘ.

To nie jest związek, to jest patologia.

Wiesz jak wygląda starający się mężczyzna? Mój nie mówi mi co chwila, że mnie kocha i nie kupuje mi bukietów róż ale: codziennie rano robi mi śniadanie z uwzględnieniem tego co lubię, w zimie odśnieża mi auto, nie strzela oczami za innymi babeczkami, codziennie mówi coś miłego, jak jestem smutna z jakiegos powodu to drąży temat i próbuje mnie rozweselić, mogę na nim polegać w każdej sytuacji, zajmuje się moim kotem, jest opiekuńczy, zawsze zwraca uwagę żeby nie było mi zimno/niewygodnie/itp, nigdy nie podniósł na mnie głosu, nigdy sie nie pokłóciliśmy, niczego mi nie narzuca, nie dyktuje. I wszystko to z własnej inicjatywy i potrzeby. Starania, miłość i szacunek wyraża się czynami a nie gadaniem.

Rzuć tego debila i wybierz się na terapię.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."


Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2013-03-19 o 15:56
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 15:48   #22
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Potrzebuje rady:(

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale czy ciebie dziewczyno po.ebało?? Dusi, klnie, szarpie, maca się z innymi pannami a ty twierdzisz, że on cię kocha i szanuje?! Bo kupił róże i wziął do kina?! OBUDŹ SIĘ.

To nie jest związek, to jest patologia.
Nie no. Skoro zabiera do kina, to ma prawo i przydusić.
Autorko! Obudź się, nie masz obowiązku z nim być! Związek jest po to, żeby mieć oparcie, spędzać czas przyjemnie, a nie po to, żeby się męczyć
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 15:51   #23
Goonita
Raczkowanie
 
Avatar Goonita
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 393
Dot.: Potrzebuje rady:(

Jeśli szanujesz siebie, masz choć trochę godności ,poczucie własnej wartości i chcesz być szczęśliwa to zostaw go
__________________
27.11.11 Już jako My
07.07.2013 Zaręczyny
15.08.2015

10.11.2015 Odszedł ukochany Aniołek
21.04.2016 Straciliśmy drugiego Aniołka
28.04.2017 Planowany termin porodu
Goonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 15:59   #24
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Potrzebuje rady:(

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Nie no. Skoro zabiera do kina, to ma prawo i przydusić.
:
O ja głupia, zapomniałam o kinie. To wszystko zmienia jednak ma prawo
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 16:06   #25
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Potrzebuje rady:(

Cytat:
Napisane przez asik410 Pokaż wiadomość
Ale on teraz naprawde sie stara.. Zabrał mnie do kina, kupił ogromny bukiet róż.. Komplementuje mnie, robi wszystko o co poprosze. Ale prawda jest też tak, że jak ostatnio znów miałam "schizy" bo skapłam się, że gdy wyjechalam na wakacje to pod moją nieobecnośc wybierał sie do klubu na dziewczyny;/ na szczescie nie doszło do tego a po ostatniej kłótni wkurzony przestał panowac nad sobą chwycił mnie z całej siły za głowe i zaczął dusic poduszką. Krzyczy i klnie, że mnie kocha, zebym przestała świrowac.. Nie, nie nie nie moge tak dłużej..
nieee no ludzie. to musi być prowokacja.
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 16:09   #26
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Potrzebuje rady:(

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
nieee no ludzie. to musi być prowokacja.
Ale nie ma ferii, a jest wysyp podobnych tematów. Dzisiaj ze 4 w tym stylu
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 16:12   #27
samotna13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 87
Dot.: Potrzebuje rady:(

ja też wybaczałam, ale nie zapominałam, olewał mnie a ja miałam tak jak mówisz klapki na oczach... i co ? i w końcu on to zakończył mimo, że ja powinnam dużo wczęsniej. Moim zdaniem powinnaś to zakończyć, bez zaufania nie ma szans, poza tym facet pisze do innej że jest piękna, obejmuje się z jeszcze inną ? Taki typ się nie zmieni, wiem że będzie ciężko bo go kochasz, miałam to samo i nadal mam, ale zasłużyłaś na kogoś lepszego
samotna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 16:19   #28
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Potrzebuje rady:(

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Ale nie ma ferii, a jest wysyp podobnych tematów. Dzisiaj ze 4 w tym stylu
może rekolekcje są
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 16:37   #29
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Potrzebuje rady:(

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
może rekolekcje są
Są!!!
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 16:55   #30
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Potrzebuje rady:(

Dziewczyny daj sobie z nim spokój.
Ani Ty jego nie kochasz, ani on Ciebie- to pewne.

Ja nie wiem typ Cię dusi a Ty jak głupia gąska cieszysz się,że do kina Cię zabrał.

Serio uważasz się za takie dno,że dajesz się tak traktować?
Powiedz mi ładnie spadaj i koniec.
Potem zamiast rozpaczać w poduszkę, zajmij sie sobą, swoimi pasjami, spotkaniami z koleżankami

Powodzenia
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.