Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-29, 12:10   #61
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
Co myślicie o TEJ ofercie? Warte to czegoś czy nie mam sensu?
korekta tekstów to nie praca dla każdego. jakiś debil pisał ogłoszenie :P
możesz się wysłać. nic nie tracisz.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

jest w tym trochę prawdy:
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...html#BoxBizTxt
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 12:54   #62
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Byłam dziś złożyć do play CV, bo poszukują osoby i CV trzeba składać w salonie play. W tamtym roku byłam na rozmowie w play, ale w innym salonie niż ten do , którego teraz szukają i mnie nie wzięli do pracy wtedy. Teraz poszukują do innego salonu play i kto inny będzie rekrutacje przeprowadzał. Kierownik salonu jak mu wręczałam CV zapytał się czy mam doświadczenie w handlu, bo koordynator stojący nad nim chce osobę z doświadczeniem w handlu. Dodał, że maja bardzo dużo podań i że już jedną osoba miała u nich pracować, ale koordynatorowi się nie nadała i szukają dalej. Nie powiedział, wprost, ale dał do zrozumienia, że bez doświadczenia w handlu nawet na rozmowę u nich nie mam szans. CV wszystkie ma przekazać koordynatorowi i ten dopiero na rozmowy będzie zapraszał.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2013-06-29 o 12:56
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 13:06   #63
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Byłam dziś złożyć do play CV, bo poszukują osoby i CV trzeba składać w salonie play. W tamtym roku byłam na rozmowie w play, ale w innym salonie niż ten do , którego teraz szukają i mnie nie wzięli do pracy wtedy. Teraz poszukują do innego salonu play i kto inny będzie rekrutacje przeprowadzał. Kierownik salonu jak mu wręczałam CV zapytał się czy mam doświadczenie w handlu, bo koordynator stojący nad nim chce osobę z doświadczeniem w handlu. Dodał, że maja bardzo dużo podań i że już jedną osoba miała u nich pracować, ale koordynatorowi się nie nadała i szukają dalej. Nie powiedział, wprost, ale dał do zrozumienia, że bez doświadczenia w handlu nawet na rozmowę u nich nie mam szans. CV wszystkie ma przekazać koordynatorowi i ten dopiero na rozmowy będzie zapraszał.
Tajkuna, w 90% ciężko mi się czyta Twoje posty, są takie "bez ładu i składu", powtarzasz nie tylko wyrazy, ale całe zdania. Nie piszę tego złośliwie i nie jestem żadną specjalistką w tej dziedzinie, tylko tak się zastanawiam, czy rozmawiając z Tobą osobiście też można odnieść wrażenie, że jesteś osobą hm chaotyczną?
W ogłoszeniu było napisane, że chcą osobą z doświadczeniem? Jeśli tak to bym nie zanosiła CV nie spełniając podstawowego warunku. Natomiast jeśli nie było takiej informacji to moim zdaniem nie mając doświadczenia też można dobrze się zaprezentować i zostać zaproszonym na rozmowę, mam tu na myśli bycie przebojowym, otwartym, miłym i elokwentnym itd.
lazada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 13:08   #64
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Lazada, bywa tak, że wymagania to bardziej pobożne życzenia niż niezbędne minimum które trzeba spełniać, więc warto aplikować tak czy siak, ale po prostu bez nastawienia na spektakularny sukces
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 13:22   #65
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Lazada, bywa tak, że wymagania to bardziej pobożne życzenia niż niezbędne minimum które trzeba spełniać, więc warto aplikować tak czy siak, ale po prostu bez nastawienia na spektakularny sukces
Częściowo się zgodzę, ale jeśli w ogłoszeniu jest napisane np. min. 5 lat doświadczenia, a ja pracowałam na danym stanowisku niecałe 2 lata to nie wysyłam aplikacji.
lazada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 13:34   #66
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Zgadzam się z nicru. Ciężko teraz trafić na ogłoszenie, gdzie spełnia sie większość wymagań. Trzeba się wysyłać, bo a nuż się uda i nas na rozmowę zaproszą. Nie mówię tu o ogłoszeniach, gdzie wymagają 6 lat doświadczenia jako np samodzielna księgowa. W tamtym roku dostałam zaproszenie na rozmowę, mimo braku doświadczenia, ale to był inny salon . Po drugie najpierw muszą nas na tą rozmowę zaprosić, żebyśmy mogli pokazać nasze walory np to, że jesteśmy mili, wytrwali w dążeniu do celu czy przebojowi. Zaproszenie na rozmowę to też już jest jakiś sukces.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2013-06-29 o 13:36
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 14:05   #67
Dagusia18
Raczkowanie
 
Avatar Dagusia18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 366
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
Tajkuna, w 90% ciężko mi się czyta Twoje posty, są takie "bez ładu i składu", powtarzasz nie tylko wyrazy, ale całe zdania. Nie piszę tego złośliwie i nie jestem żadną specjalistką w tej dziedzinie, tylko tak się zastanawiam, czy rozmawiając z Tobą osobiście też można odnieść wrażenie, że jesteś osobą hm chaotyczną?
W ogłoszeniu było napisane, że chcą osobą z doświadczeniem? Jeśli tak to bym nie zanosiła CV nie spełniając podstawowego warunku. Natomiast jeśli nie było takiej informacji to moim zdaniem nie mając doświadczenia też można dobrze się zaprezentować i zostać zaproszonym na rozmowę, mam tu na myśli bycie przebojowym, otwartym, miłym i elokwentnym itd.
Ja mam tak samo, czasami mam wrażenie, że to ze mną jest coś nie tak, bo za pierwszym razem nie mogę rozkminić o co chodzi w tych postach i muszę czytać je ponownie. Najbardziej mnie drażnią przecinki, które stoją prawie wszędzie, tam gdzie trzeba i tam gdzie nie trzeba.
Dagusia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 14:09   #68
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Też mam problemy ze zrozumieniem i często czytam posta dwa razy; tajkuna - masz ciężkie pióro.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 14:10   #69
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
korekta tekstów to nie praca dla każdego. jakiś debil pisał ogłoszenie :P
możesz się wysłać. nic nie tracisz.
Wyślę, ale nie wiem czy coś z tego będzie, bo ogłoszenie ma już ponad 2,5 tysiąca wyświetleń


http://praca.wp.pl/title,Koniec-z-pl...wiadomosc.html
__________________










Edytowane przez Myszka_83
Czas edycji: 2013-06-29 o 14:23
Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 18:38   #70
smerfetka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 303
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Dziewczyny ja również witam w nowym wątku
Muszę pochwalić się, że zostałam właśnie ciocią słodkiej kruszynki i przez następny tydzień będę pomagać przy maleństwie Uwielbiam małe szkrabiki
smerfetka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 18:41   #71
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
Częściowo się zgodzę, ale jeśli w ogłoszeniu jest napisane np. min. 5 lat doświadczenia, a ja pracowałam na danym stanowisku niecałe 2 lata to nie wysyłam aplikacji.
dokladnie. takie cv to zawracanie dupy rekruterowi.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 18:41   #72
smerfetka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 303
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez Kozkowa89 Pokaż wiadomość
No właśnie na tą chwilę nie wiem dowiem się pewnie we wtorek na spotkaniu regionalną (mowa o dekoratorze).. Zaś w środę mam szkolenie w McDonalds.. Kurde, nie lubię nie wiedzieć eh..
Chyba najlepiej byłoby zrezygnować z kina i wziąć Maca i dekoratora.. Tylko czy tak się da
Ja bym wolała zostać tym dekoratorem i pracować na zlecenie w kinie
smerfetka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 18:41   #73
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Też mam problemy ze zrozumieniem i często czytam posta dwa razy; tajkuna - masz ciężkie pióro.
ja sie mecze czytajac te posty :/
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 19:55   #74
Naenitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

A ja jestem maturzystką i mieszkam w małym mieście, mam wrażenie że panuje tu totalne bezrobocie. Masakra. Na tą chwilę próbuje zarabiać przez internet, są takie strony które płaca ci za czytanie reklam (http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/link/AYTVVaA7c...Ye7A272TYN7eAY) wystarczy się zarejestrować i na majla przychodzą płatne reklamy od 0,50 gr do złotówki. Zawsze coś się uzbiera. Albo myślałam też o copywriting..

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

o jakie sprytne w miejsce czaszek należałoby wpisać ermail kropka pl/reszta
Naenitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 21:46   #75
Carpathia
Raczkowanie
 
Avatar Carpathia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 341
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Witam w nowej części!

Przy okazji witam tak wiele nowych osób. I życzę Wam z całych sił żeby jak najszybciej Wasz pobyt tutaj był czysto towarzyski.

Tusiu, brakuje mi komunikatu w pierwszym poście, który był w poprzednich częściach wątku. O tym że jesteśmy to po to aby wspierać się nawzajem, wymieniać się pomysłami na aktywne szukanie pracy, pomysłami na własny rozwój a uparty defetyzm nie jest tu mile widziany.

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Zauwazylam pewną zależność. ile już osób z tego wątku znalazło pracę, była radość i w ogole niby wszystko fajnie a po jakimś czasie okazuje się że wcale nie jest kolorowo. czy dzisiaj w ogole można znaleźć coś normalnego?
Mnie się udało. Atmosfera w pracy super, obowiązki też ok, ciągle się rozwijam, uczę, drobnymi kroczkami nabieram pewności w nieznanej sobie wcześniej dziedzinie. Mam nadzieję że przedłużą mi umowę, jest niemal pewne że tak, aczkolwiek jeszcze nie rozmawialiśmy o tym konkretnie. Firma może nie jest super znana i super rozwojowa, ale cieszę się że nie jestem rozliczana ściśle z cyfr, ale widzi się też mój wysiłek nawet gdy nie ma jego efektów. To jest naprawdę rzadkością.

Cytat:
Napisane przez Dagusia18 Pokaż wiadomość
Ja mam do Was pytanie odnośnie zasady nr 12. Nie okazywanie entuzjazmu.
Cały czas zastanawiam się, czy na rozmowie o pracę cały czas mam się uśmiechać, czy raczej zachować spokój i profesjonalizm.
Zresztą co to w ogóle znaczy entuzjazm? Jak mnie rekruter zapyta (a mi rzadko się zdarza, żeby o to pytał), dlaczego chcę pracować u nich w firmie, to co mam zacząć zachwycać się firmą i możliwościami, a najlepiej to jeszcze z podekscytowania podskakiwać i klaskać??? No kurcze, serio tego nie czaję .
Myślę że przesadny entuzjazm może być odczuwany jako desperacja.
Kiedyś pisałam o lekcji pisania listów motywacyjnych z panią z biura karier. Dowiedziałam się wówczas że podczas takich pytań i pisania listów motywacyjnych nie można się skupiać na sobie i opisywaniu siebie tylko na pisaniu co łączy nas z firmą = co sprawia że będziemy dobrym pracownikiem w tej firmie. Na przykład jeżeli firma jest globalna i innowacyjna podkreślamy swoją otwartość na świat i otwarty umysł, jeżeli firma obiera patronaty nad wydarzeniami kulturalnymi lub sponsoruje sport możemy podkreślić zainteresowania tymi dziedzinami, itd. Często firmy w opisach na stronach internetowych mają wymienione wartości, którymi się kierują - to skarbnica wiedzy jakie cechy będą cenione u ich pracowników. Chociaż zdarza się że owe wartości widnieją tam tylko "dla picu" a realia pracy są inne, ale dzięki zaznajomieniu się z credo firmy widać nasze przygotowanie do rozmowy
Carpathia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 22:03   #76
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez Carpathia Pokaż wiadomość

Tusiu, brakuje mi komunikatu w pierwszym poście, który był w poprzednich częściach wątku. O tym że jesteśmy to po to aby wspierać się nawzajem, wymieniać się pomysłami na aktywne szukanie pracy, pomysłami na własny rozwój a uparty defetyzm nie jest tu mile widziany.
zakładałam wątek w pracy więc na szybko to było

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Naenitka Pokaż wiadomość


o jakie sprytne w miejsce czaszek należałoby wpisać ermail kropka pl/reszta
tak... na bank skorzystamy

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 09:20   #77
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
ja dzisiaj skończyłam moje praktyki w biurze nieruchomości. Miałam długą i pozytywną rozmowę z moim opiekunem, który stwierdził, że jest ze mnie zadowolony i chętnie widziałby mnie dalej w firmie ;-) tylko, że akurat dyrektor był nieobecny więc nie mógł mi zaproponować niczego konkretnego.
Także od dzisiaj wracam do wysyłania CV, po cichu licząc jednak na to, ze odezwą się z biura
Udało Ci się coś sprzedać lub wynająć ?
W tym biurze mam rozumieć , że jest jest jakaś podstawa plus prowizja ?
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 10:00   #78
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Udało Ci się coś sprzedać lub wynająć ?
W tym biurze mam rozumieć , że jest jest jakaś podstawa plus prowizja ?
Nie byłam agentką, zajmowałam się szeroko pojętą analizą rynku.
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 11:15   #79
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Dzień dobry!
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 11:19   #80
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Słuchajcie, jak długo ważne jest skierowanie na badania wstępne? Bo skierowanie już mam, a pracę zaczynam w sierpniu i teraz nie wiem, kiedy udać się do lekarza?
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 12:31   #81
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

jestem i ja
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 12:58   #82
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
Nie byłam agentką, zajmowałam się szeroko pojętą analizą rynku.
A możesz powiedzieć czym się dokładnie zajmowałaś ?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Co studiowałaś ?
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 17:21   #83
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Słuchajcie, jak długo ważne jest skierowanie na badania wstępne? Bo skierowanie już mam, a pracę zaczynam w sierpniu i teraz nie wiem, kiedy udać się do lekarza?
chyba miesiąc jak każde inne skierowanie

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
A możesz powiedzieć czym się dokładnie zajmowałaś ?

analizą rynku nieruchomości

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez slonecznikow_a Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
joł!

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
jestem i ja
git
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:20   #84
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
ja właśnie zmieniłam na pdf i jakoś lepiej to wygląda
word to nie błąd - a nawet czasem w ogłoszeniach proszą właśnie o CV w wordzie..

i jak to jest z tą pracą dla studentów
A że tak zapytam - jak to zmienić? Bo ja mam w wordzie...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:29   #85
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

dziewczyny, któraś podawała kiedyś link do stron z darmową nauką angielskiego i niemieckiego, nie mogę znaleźć, mogę prosić
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:47   #86
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
dziewczyny, któraś podawała kiedyś link do stron z darmową nauką angielskiego i niemieckiego, nie mogę znaleźć, mogę prosić
www.busuu.com/
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:47   #87
Talisa
Raczkowanie
 
Avatar Talisa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 180
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A że tak zapytam - jak to zmienić? Bo ja mam w wordzie...
Jaką masz wersję Office'a? Jeśli tą z roku 2007 lub 2010 to wystarczy otworzyć plik z CV, kliknąć na "zapisz jako" i wybrać format pliku PDF. Jeśli masz starszą wersję, to będzie Ci potrzebny specjalny program zmieniający worda na PDF (do ściągnięcia w internecie)
Talisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:50   #88
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A że tak zapytam - jak to zmienić? Bo ja mam w wordzie...
osłabiacie mnie chwilami... tysiąc razy już to było poruszane, wystarczy cofnąć się o dwie strony...
plik, zapisz jako, plik pdf
jak nie masz, to sobie ściągnij pdf creator i zainstaluj
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:55   #89
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
dzięki Ci dobra kobieto
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 05:56   #90
Talisa
Raczkowanie
 
Avatar Talisa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 180
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Dziewczyny, dzisiaj pierwszy raz idę do nowe pracy i od wczoraj jestem z tego powodu zestresowana. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było w porządku
Talisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.