Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-04, 22:14   #3151
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

To ja tym razem nie dziękuję, żeby nie zapeszyć.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 22:32   #3152
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzenia, bo intensywnie szukam pracy. Włąsnie płodzę kolejny list motywacyjny, n-ty juz w tym tygodniu.
Smoku ja również szukam obecnie pracy, również wysyłam listy motywacyjne, cv i nic cisza. Tak, że znam ten ból. Mam 40-tke na karku i uwierz mi, że w tym wieku znacznie trudniej kobiecie znaleźć dobrą pracę, bo pracodawcy patrząc na datę urodzenia w nagłówku cv, niechętnie czytają już dalej. Wszędzie szukają młodych z doświadczeniem. Tylko jedno z drugim w parze nie idzie. Cóż takie realia, więc staram się nie załamywać, bo frustracja do niczego dobrego doprowadzić nie może. Czas wolny wypełniam działaniem charytatywnym, używam zapachów do woli i sprawia mi to dużą przyjemność. Kiedyś w końcu musi być lepiej prawda?
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 22:49   #3153
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Ja z rozstaniami mam kłopoty, bo wiem, że nigdy sama nie mogłabym sobie pozwolić na te perfumy, sama zawsze kupowałam sobie zapachy ze średniej półki, te z wyższej były dla mnie za drogie i zawsze szkoda było mi ich uzywać tak na co dzień. W zasadzie od używania pefrum odwykłam, bywając bezrobotna, bo ja jestem przeczulona na punkcie zapachów i ich mieszania się, a kiedy coś ugotuję, to potem juz czuję wszędzie tylko rybę albo inne cuś. Kiedy pracowałam, to znowu nie miałam szans, aby używac perfum - bo wstawałam wczesnie rano, biegnąc na czczo do pracy, a zatem perfumy odpadały, bo by mnie zemdliło, a noszenie flakona do pracy nie miało sensu, bo był taki za..., że ledwo człowiek do toalety mógł się wyrwać.
Tak oto życie oduczyło mnie luksusu.
I co mi pozostało? Tylko malować się i malować.
Jakbym czytala o sobie,powaznie!

Moniko,mialam podobne podejscie az w koncu powiedzialam sobie DOŚĆ! ze w koncu mnie tez cos sie od zycia nalezy,ze czas zbyt szybko mija i zbyt wiele rzeczy gdzies obok Nas przeplywa.
Uswiadomilam sobie,ze ta plynnosc czasami wplywa destrukcyjnie poniewaz powtarzalnosc zdarzen sprawia,ze kazdy dzien staje sie do siebie podobny.

Pozwol sobie na odrobine luksusu,jaki mozesz sobie sama podarowac-przeniesc sie choc na kilka chwil w zupelnie inny swiat-wiem,ze to pewnie brzmi jak slogan reklamowy ale warto czasami poswiecic sobie choc 10 minut na pewien relaks i sprobowac odnalezc SWOJE MIEJSCE

Nie jest istotne czy to bedzie srednia czy wysoka polka,wazne by zapach wspolgral z Toba sama i niosl ze soba przyjemnosc
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 23:46   #3154
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziękuję Hexxano i Basiu za podniesienie na duchu. Joasiu - może zmień branżę i zacznij pisac poradniki dla sfrustrowanych kobiet, może kasę zarobisz. Od jutra się perfumuję, a co.

Basiu - owocnego poszukiwania pracy. Ja wysłałam kilkadziesiąt podań i czekam. W sumie dostałam w czwartek pracę, ale jej nie podejmę. Jutro zadzwonię i odmówię. Przeciez zasługuję na cos lepszego.

Basiu pracujesz jako wolontariuszka? Mi zawsze brakowało odwagi, sił i czasu.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 00:32   #3155
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Podobno rok 2007 jest bardzo dobry na znalezienie dobrej pracy, wyjscia za mąz itd. Ja w tym roku takze bede szukala pracy, ale dopiero po wakacjach. Najpierw musze znaleźć sobie mieszkanie i jakos ulozyc zycie.

Cytat:
Wchodzimy w niezwykły, jedyny i niepowtarzalny rok.
Nasza błękitna planeta, a tym samym Polska, znajdą się pod wpływem dobrotliwego i wspaniałomyślnego Jowisza.
Nadchodzący rok, to rok Strzelca, gdzie rozpierać nas będzie energia i chęć zdobywania nowych obszarów. Powinniśmy się otworzyć na nowe perspektywy postrzegania rzeczywistości, nic już nie powinno być tak trudne i zawoalowane, jak w roku poprzednim.

Powodzenia dziewczyny
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 00:49   #3156
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Dziękuję Hexxano i Basiu za podniesienie na duchu. Joasiu - może zmień branżę i zacznij pisac poradniki dla sfrustrowanych kobiet, może kasę zarobisz. Od jutra się perfumuję, a co.

Basiu - owocnego poszukiwania pracy. Ja wysłałam kilkadziesiąt podań i czekam. W sumie dostałam w czwartek pracę, ale jej nie podejmę. Jutro zadzwonię i odmówię. Przeciez zasługuję na cos lepszego.

Basiu pracujesz jako wolontariuszka? Mi zawsze brakowało odwagi, sił i czasu.
Smoku zasługujesz na coś nawet nie tyle dobrego, co wyjątkowego i tak trzymaj

Jeśli chodzi o działalność charytatywną to od 6 lat prowadzę stronę Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt Arka i na tym polu się udzielam
Robiłam to nawet kiedy pracowałam zawodowo i miałam niewiele czasu dla siebie, teraz to procentuje, bo nie czuję się niepotrzebna, opuszczona, mimo, iż po 8 latach związku w zeszłym roku rozstałam się ze swoim TŻ Jest ciężko chwilami nie zaprzeczam, ale jakoś sobie radzę

Życzę Ci więcej pogody ducha, będzie lepiej, naprawdę, perfumuj się do woli , żyje się tylko raz! i pamiętaj jesteś bardzo bardzo mądrą i ważną dla innych osobą
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 00:52   #3157
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Podobno rok 2007 jest bardzo dobry na znalezienie dobrej pracy, wyjscia za mąz itd. Ja w tym roku takze bede szukala pracy, ale dopiero po wakacjach. Najpierw musze znaleźć sobie mieszkanie i jakos ulozyc zycie.
Powodzenia dziewczyny
Dzięki
Również Ci życzę, aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 04:54   #3158
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Podobno rok 2007 jest bardzo dobry na znalezienie dobrej pracy, wyjscia za mąz itd. Ja w tym roku takze bede szukala pracy, ale dopiero po wakacjach. Najpierw musze znaleźć sobie mieszkanie i jakos ulozyc zycie.




Powodzenia dziewczyny
Wzajemnie

Mnie też na wiosnę czeka przeprowadzka - nowa praca po wakacjach - mam nadzieję, że będzie to ta wymarzona, tyle że w pełnym wymiarze.
Zmiany - czemu nie, czasem nieuniknione, miejmy nadzieję, że na lepsze.

Moja akutalizacja już gotowa - można się pośmiać:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2689

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2007-03-05 o 05:49
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 06:36   #3159
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Moja akutalizacja już gotowa - można się pośmiać:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2689

O Zatkała mnie ta ilosc perfum, Kate przeciez z tą iloscia mozesz sie kąpać w nich, poniewaz inaczej nie zdązysz ich zuzyc.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 06:59   #3160
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
O Zatkała mnie ta ilosc perfum, Kate przeciez z tą iloscia mozesz sie kąpać w nich, poniewaz inaczej nie zdązysz ich zuzyc.
Przyjdzie pora i na nie - tak myślę, pewnego pięknego dnia będziecie mogły się okupić po okazyjnych cenach .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 07:26   #3161
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Cholercia ja w takim razie też chyba mało sentymentalna, bo prezenty od TŻ trafiły na Allegro jako pierwsze, to byli tak zwani prekursorzy
Basiu jednak lubię dzisiejszy poniedziałek
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Moniko - życzę ci by to nastąpiło jak najprędzej.

Ja też zdecydowanie pragnę już przeistoczenia z matki w kobietę - to już 2,5 roku życia pod dyktando potrzeb malucha, jestem zmęczona .
Perfum nie lubi, w szpilkach za nim nie nadążę, pracuję też w niepełnym wymiarze jeszcze.
Mam nadzieję, że od września - 3-latek zyska nieco samodzielności, stanie się dzielnym przedszkolakiem, a ja odzyskam nieco przestrzeni osobistej wolności.



Ja też na to czekam. Nie nawidzę tej niepewności. Co będę robić, gdzie pracowąć ... Czasmi chciałabym mieć 60 lat na karku i wszystko wiedzieć. Chyba jestm tchórzem.

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Kasiu, życzę Tobie i Twojemu synkowi powodzenia.

A tak w ogóle - to masz bardzo mądrą mamę.

Dziękuję za życzenia, bo intensywnie szukam pracy. Włąsnie płodzę kolejny list motywacyjny, n-ty juz w tym tygodniu.
Moniko ja również życze powodzenia
A w jakiej branży szukasz pracy , jeśli można wiedzieć?
Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Smoku ja również szukam obecnie pracy, również wysyłam listy motywacyjne, cv i nic cisza. Tak, że znam ten ból. Mam 40-tke na karku i uwierz mi, że w tym wieku znacznie trudniej kobiecie znaleźć dobrą pracę, bo pracodawcy patrząc na datę urodzenia w nagłówku cv, niechętnie czytają już dalej. Wszędzie szukają młodych z doświadczeniem. Tylko jedno z drugim w parze nie idzie. Cóż takie realia, więc staram się nie załamywać, bo frustracja do niczego dobrego doprowadzić nie może. Czas wolny wypełniam działaniem charytatywnym, używam zapachów do woli i sprawia mi to dużą przyjemność. Kiedyś w końcu musi być lepiej prawda?
Mam nadzieję, że będzie lepiej
A szukanie 20 latka z 10 letnim doświadczeniem, to lekka przesada ze strony pracodawców Ja do tej pory pracowałam zaledwie pół roku na studiach, a póżniej na 5 roku urodziłam Tośkę i teraz siedzę w domu. Ciekawe kto weźmie mnie do pracy z półrocznym doświadczeniem zawodowym i rocznym- mamuśkowym

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Wzajemnie

Mnie też na wiosnę czeka przeprowadzka - nowa praca po wakacjach - mam nadzieję, że będzie to ta wymarzona, tyle że w pełnym wymiarze.
Zmiany - czemu nie, czasem nieuniknione, miejmy nadzieję, że na lepsze.

Moja akutalizacja już gotowa - można się pośmiać:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2689


Kaśka jestem mistrzem odchudzania Chylę czoło! Ale jesteś konsekwentna, pudełeczko na flaszeczkę
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 09:18   #3162
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Moniko glowa do gory i pamietaj,ze Nasze nastawienie to polowa sukcesu

Kazdy ma prawo poczuc frustracje,kiedy wplywa na to ogrom roznych czynnikow a poziom stresu podnosi sie etapami-jest to nawet bardziej odczuwalne niz kiedy przychodzi to gwaltownie.Jednak od frustracji blisko do zwatpienia w siebie i we wlasne mozliwosci,pozniej zaczyna sie depresja i to jest niczym "czarna dziura".Nikomu nie zycze takiego stanu bo mialam okazje odbywac praktyki z ludzmi,ktorzy byli w trakcie i po leczeniu ale potrzebowali kontaktu z grupa wsparcia.
Zdaje sobie sprawe,ze ciezko jest wyjsc poza nawias i spojrzec na swoje zycie i dokonania obiektywnie ale ...warto sie starac,chocby po to,by zaczac dzialac malymi kroczkami i isc do przodu.Od czegos zawsze trzeba zaczac

Nadchodzi wiosna a to zawsze pewien zwiastun zmian chocby dlatego,ze zaczniemy czuc sie bardziej doladowane energetycznie przez slonce

Kiedys myslalam,ze psychologia moze byc moim powolaniem ale nie do konca to jest to wiec kwestia poradnikow raczej nie wchodzi w rachube ale kto wie.....juz kilkakrotnie przekonalam sie,ze zaskakuje mnie niewykonalnosc czegos-czyli okazuje sie,ze marzenia moga sie spelniac,czasami tylko trzeba nadac im troche rozpedu.

Mam dobrego przyjaciela,ktory zawsze w chwilach zwatpienia powtarza cos w tym stylu "Na zawsze pozostaniemy piekni i na zawsze mlodzi reszta sie nie liczy"-to taka wersja ocenzurowana bo nie moge zacytowac oryginalu niemniej jednak specyficzny ton,mina robia swoje i nie ma mozliwosci,by sie nie rozesmiac.


Kate zdjecia kolekcji robia wrazenie minimalizm kolorowki i krolestwo perfum


Idzie wiosna mus byc lepiej
Zrobie sobie dzisiaj mala przyjemnosc i wybiore sie do fryzjera,pewnie wielkiej rewolucji na mojej dlugosci nie bedzie ale...zawsze cos

Basiu za przesylke a w szczegolnosci zawartosc,wlasnie odebralam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 09:24   #3163
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
:
Mam nadzieję, że będzie lepiej
A szukanie 20 latka z 10 letnim doświadczeniem, to lekka przesada ze strony pracodawców Ja do tej pory pracowałam zaledwie pół roku na studiach, a póżniej na 5 roku urodziłam Tośkę i teraz siedzę w domu. Ciekawe kto weźmie mnie do pracy z półrocznym doświadczeniem zawodowym i rocznym- mamuśkowym
Ula mówią, że bezrobocie spada, tylko ciekawe gdzie
Moim zdaniem wcale lepiej nie jest, również w Warszawie, bo właśnie tu napływa najwięcej młodych chcących się roziwjać i robić karierę. Wiele ofert wystawianych przez firmy, dobrych ofert, to czysta pro forma, w rzeczwywistości te miejsca są już dawno zklepane po prostu dla znajomych. Na rynku łatwo dostępne są tylko te, których nikt nie che przyjąć bo są mało atrakcyjne. Takie są dzisiejsze realia
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 09:32   #3164
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Paula, wklejony przez Ciebie link do horoskopu działa naprawdę podnosząco na duchu i stymulująco Zazwyczaj nie ufam horoskopom, ale skoro przynoszą dobre nowiny, to czemu nie

Dziewczyny, z tego co czytam każda z nas jest w penym stopniu na rozdrożach - nowy prtner, nowa praca, przeprowadzka, koniec studiów Zaskakujące, że pomimo iż tak bardzo się od siebie różnimy i znamy "wirtulanie", w podobnym czasie musimy dokonać życiowych wyborów...

Owocnych zmian dziewczyny i samych dobrych wyborów i decyzji -czego życze i sobie]!

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Ula mówią, że bezrobocie spada, tylko ciekawe gdzie
Moim zdaniem wcale lepiej nie jest, również w Warszawie, bo właśnie tu napływa najwięcej młodych chcących się roziwjać i robić karierę. Wiele ofert wystawianych przez firmy, dobrych ofert, to czysta pro forma, w rzeczwywistości te miejsca są już dawno zklepane po prostu dla znajomych. Na rynku łatwo dostępne są tylko te, których nikt nie che przyjąć bo są mało atrakcyjne. Takie są dzisiejsze realia
Basiu, nie dołuj - ja będę szukac pracy w Wawie...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 09:33   #3165
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kasiu o tak! zdecydowanie wolę tę kolekcję, gdzie widać minimalizm w kolorówce, zaś przepych w zapachach

PS. Postaram się dziś wieczorem, ew. jutro rano wstawić swje fotki, czekam jeszcze na dwie przesyłki od środy

Hex ja też to sobie ciągle ostatnio powtarzam, że na wiosnę lepiej być musi Wizyta u fryzjera to dobry sposób na poprawienie humoru Cieszę się że przesyłka wreszcie dotarła
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 09:39   #3166
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Basiu, nie dołuj - ja będę szukac pracy w Wawie...
Nie było to moim zamiarem. Tobie akurat może się poszczęści, nie ma co się na zapas zamartwiać
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 11:07   #3167
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Basiu, nie dołuj - ja będę szukac pracy w Wawie...
Jako lektor? Nie powinno być problemów - na razie jest bardzo dużo pracy. Mówię Ci to z własnego doświadczenia
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 11:29   #3168
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Jako lektor? Nie powinno być problemów - na razie jest bardzo dużo pracy. Mówię Ci to z własnego doświadczenia
U nas też
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 11:48   #3169
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Heh dziewczyny macie w takim razie świeny zawód , na czasie a skoro tak to L_V nie masz się o co martwić.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 11:48   #3170
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Moja akutalizacja już gotowa - można się pośmiać:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2689
kupujesz flakony hurtowo? moja kolekcja nie jest taka imponująca, ale i tak jestem przekonana, że nie zużyję jej w ciągu najbliższych paru lat kolekcjonuję zarówno flakoniki pełne, jak i puste i np. wczoraj się przeraziłam, otwierając jeden kartonik, bo byłam przekonana, że to już tylko puste opakowanie, a tam pół butelki perfum niech mi ktoś zablokuje allegro też mam zamiar sfotografować swoje kolekcje, ale jak pomyślę, ile godzin musiałabym je później odkładać na miejsce... co do kolorówki, to pudrów mam niewiele, ale za to mnóstwo malowideł do oczu.


Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
ja również szukam obecnie pracy, również wysyłam listy motywacyjne, cv i nic cisza. Tak, że znam ten ból. Mam 40-tke na karku i uwierz mi, że w tym wieku znacznie trudniej kobiecie znaleźć dobrą pracę, bo pracodawcy patrząc na datę urodzenia w nagłówku cv, niechętnie czytają już dalej.
to może nie umieszczaj w CV daty urodzenia, tylko samo zdjęcie? zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne gwarantowane
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 11:55   #3171
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
to może nie umieszczaj w CV daty urodzenia, tylko samo zdjęcie? zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne gwarantowane
zgadzam się z tym wpełni
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 11:56   #3172
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
kupujesz flakony hurtowo? moja kolekcja nie jest taka imponująca, ale i tak jestem przekonana, że nie zużyję jej w ciągu najbliższych paru lat kolekcjonuję zarówno flakoniki pełne, jak i puste i np. wczoraj się przeraziłam, otwierając jeden kartonik, bo byłam przekonana, że to już tylko puste opakowanie, a tam pół butelki perfum niech mi ktoś zablokuje allegro też mam zamiar sfotografować swoje kolekcje, ale jak pomyślę, ile godzin musiałabym je później odkładać na miejsce... co do kolorówki, to pudrów mam niewiele, ale za to mnóstwo malowideł do oczu.




to może nie umieszczaj w CV daty urodzenia, tylko samo zdjęcie? zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne gwarantowane
Otóż to Basiu

Justa - koniecznie wrzuć swoje zdjęcia na perfumy - wiem, że kolekcjonujesz miniatury - one są takie piękne.
Mam świadomość, że nie zużyję - ale nie przeszkadza mi to w hurtowym gromadzeniu - też pragnę odcięcia allegro .

Jak mawiała Scarlet - pomyślę o tym jutro, dziś patrząc na swoje cudeńka czuję się szczęśliwa - jutro być może zechcę się z nimi rozstać - nie wiem, naprawdę
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 12:01   #3173
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
kupujesz flakony hurtowo? moja kolekcja nie jest taka imponująca, ale i tak jestem przekonana, że nie zużyję jej w ciągu najbliższych paru lat kolekcjonuję zarówno flakoniki pełne, jak i puste i np. wczoraj się przeraziłam, otwierając jeden kartonik, bo byłam przekonana, że to już tylko puste opakowanie, a tam pół butelki perfum niech mi ktoś zablokuje allegro też mam zamiar sfotografować swoje kolekcje, ale jak pomyślę, ile godzin musiałabym je później odkładać na miejsce... co do kolorówki, to pudrów mam niewiele, ale za to mnóstwo malowideł do oczu.




to może nie umieszczaj w CV daty urodzenia, tylko samo zdjęcie? zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne gwarantowane
Nie wpadłabym na taki pomysł. jest bardzo dobry!

Justa z chęcia pooglądam Twoją kolekcję. Moja to jeszcze maleńki pikuś przy Waszych, ale jak będę wklejać kolorówkę to zachacze też o perfumy
Jestem także ciekawa kolekcji innych dziewczyn........!!!
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Otóż to Basiu

Justa - koniecznie wrzuć swoje zdjęcia na perfumy - wiem, że kolekcjonujesz miniatury - one są takie piękne.
Mam świadomość, że nie zużyję - ale nie przeszkadza mi to w hurtowym gromadzeniu - też pragnę odcięcia allegro .

Jak mawiała Scarlet - pomyślę o tym jutro, dziś patrząc na swoje cudeńka czuję się szczęśliwa - jutro być może zechcę się z nimi rozstać - nie wiem, naprawdę
Pomyslę o tym jutro
Toż to powinno być moje motto życiowe Dobry sposób na odstresowanie!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 12:05   #3174
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość

to może nie umieszczaj w CV daty urodzenia, tylko samo zdjęcie? zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne gwarantowane
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
zgadzam się z tym wpełni
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Otóż to Basiu
Hi hi chyba skorzystam z Waszej rady Może wtedy ktoś się wreszcie do mnie odezwie, albo i nie
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 12:31   #3175
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Jako lektor? Nie powinno być problemów - na razie jest bardzo dużo pracy. Mówię Ci to z własnego doświadczenia
Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Heh dziewczyny macie w takim razie świeny zawód , na czasie a skoro tak to L_V nie masz się o co martwić.
Tak, jako lektro lub tłumacz. Dzięki dziewczyny za porcję pozytywnego nastawienia.

Ja to ostatnio popadam ze zwątpieia w euforię i tak w kółko.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 13:01   #3176
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość

Moja akutalizacja już gotowa - można się pośmiać:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2689
Kasiu, po co Ci po kilka buteleczek jednego zapachu?

Cytat:
Napisane przez L_V

Dziewczyny, z tego co czytam każda z nas jest w penym stopniu na rozdrożach - nowy prtner, nowa praca, przeprowadzka, koniec studiów Zaskakujące, że pomimo iż tak bardzo się od siebie różnimy i znamy "wirtulanie", w podobnym czasie musimy dokonać życiowych wyborów...
To ja się wyłamię. Jestem na pierwszym roku studiów uzupełniających magisterskich, czyli etapu szkoły jeszcze nie kończe. Pracę w sumie mam i chyba na zmiany się nie zanosi. W końcu to firma rodzinna, wiec chyba lepiej pracowac na swoim, jesli mam taka mozliwosc, niz szukac szczescia gdzie indziej. Jestem niespokojnym duchem i czasem dopada mnie dół, że nic się nie zmienia, ze dni są podobne do siebie, ze nie mam juz kontaktu na co dzien z taka iloscia ludzi, jak w szkole (strasznie mi tego brakuje - jestem zwierzęciem typowo stadnym. Przez nasz dom zawsze przewija sie masa ludzi. Bywa, ze i mnie sie chce posiedziec w spokoju i mam juz tego dosc, ale ogolnie lubię, jak coś się dzieje). Ale doły mijają, pojawiają się nowe zadania, wyzwania i jakoś leci. Najwzniejsze - życie uczuciowe - teraz jest super. Mam nadzieję, że juz nie będzie mi Tż odwalał zadnych szopek, jak w grudniu i w tej kwestii nic się nie zmieni. Odpukać w niemalowane
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 13:18   #3177
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Kasiu, po co Ci po kilka buteleczek jednego zapachu?
Sama sobie to pytanie zadaję.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 13:25   #3178
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kate, a powtarzasz sobie od czasu do czasu "ale mogę przestać, kiedy tylko zechcę"? Bo to mi wygląda na uzależnienie
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 13:26   #3179
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Kasiu, po co Ci po kilka buteleczek jednego zapachu?

Ash, nie zadawaj Naczelnemu Chomikowi takich pytań
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 13:30   #3180
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Kate, a powtarzasz sobie od czasu do czasu "ale mogę przestać, kiedy tylko zechcę"? Bo to mi wygląda na uzależnienie
Nie powtarzam bo nie lubię się okłamywać
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.