Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 14:26   #3481
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Póki nie wzięlam się za stopy, wstawiam kota na dziś Załącznik 5074790
Jako bonus moja ręka, na dowód odpowiedniej dlugości pazurów Załącznik 5074788
Oddawaj tego kiciaczka!

Żyję, dopiero wróciłam z pogrzebu
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 14:40   #3482
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ciekawe jak Inglot Ci się będzie sprawował Ale maja dobre opinie, więc na pewno będziesz zadowolona
chyba będę namiętnie zbierać kasę żeby zrobić ogromne zakupy w Inglocie, iel oni pięknych cieni mieli tam
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 14:56   #3483
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
kociak...
to ten , który aparat zrzucał?

przydało sie, zaliczyłyam, gdyby nie była to kolejna poprawa miałabym 5
haha, kupilam jakieś brokaty w pepco i modzę teraz

a te magistry, to proszę Cię...! skaranie boskie! przynajmniej mówię o tych, których spotkałam na uczelni, brr.

Zła, Trelle, będziecie ze mnie dumne jak powiem Wam że zapisałam się dzisiaj na gastro?
pomijam fakt, że termin mam mega szybki i w ogóle jestem przerażona.....

Tak, to dokladnie ten kotek

Fajnie, że zaliczyłaś. Moj synalek również dzis wrócil ucieszony, bo udało mu sie nawet więcej niż zamierzal. Niestety dalsze perspektywy nie są, jak mówi równie rożowe :/

Brawo za te gastroskopię. Udzielam Ci słownej pochwały

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Oddawaj tego kiciaczka!

Żyję, dopiero wróciłam z pogrzebu
Nie oddam
Współczuje przykrych chwil od poniedzialku
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 15:18   #3484
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Hej mało co piszę.. ale sesja daje się we znaki ... podczytuję Was na tel regularnie ))

Kociak na dziś na pazurkach mojej przyjaciółki

fajny kociak, połączenie kolorów tak niekoniecznie mi się podoba


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Hejo!
Wróciłam cała i zdrowa. I niepocieszona faktem, że "to co dobre tak szybko się kończy"
Rzym jest niesamowity... To już jest więcej niż pewne, że tam wrócimy
Jak się ogarnę ze zdjęciami, odpocznę wreszcie i się wyśpię, to zrobię Wam małą relację w klubie

I powiem Wam coś w sekrecie, tylko nie mówcie Preziowi, bo mnie chyba za ja... ekhm... za język powiesi
Kupiłam 5 lakierów

czekamy na relację

chwal się


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wrzucam moje zainspirowane przez Ewalucję

piękne


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

śliczne, takie delikatne
jak zrobiłaś tą mgiełkę?


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876482 3]Bry

Zaraz będę Was nadrabiać, ale najpierw:

Jestem mentalną blondynką? Podłączam przed chwilą aparat do lapka. Pokazuje mi się ekranik i wybór "podłącz do: komputer lub drukarka". Klikam na "komp." I klikam, i klikam. No nie reaguje. Już mam ochotę rzucić dziadostwem o ziemię i...

Styki zaiskrzyły i dotarło do mnie, że aparat nie ma dotykowego ekranu... Fuck... Kutwa chyba muszę sobie zrobić odwyk od smartfona...


W weekend nosiłam Alice. Niestety długo się nie ostał, bo wsiadając do samochodu klamka mi się wysunęła z łapki i lakier odprysnął z 4 paznokci... razem z wierzchnią ich warstwą... Spiłowałam jakieś dwa czy trzy mm, na szczęście rozwarstwienie nie poszło dalej.

Zdjęcia słabe, bo robione na szybko między malowaniem a wyjściem. Tam na wskazującym i środkowym tak mi dziwnie INM ściągnął lakier z końcówki... [/QUOTE]


chyba jakbym to zobaczyła to bym się turlała ze śmiechu boskie

ładnie się u Ciebie prezentują kwadraty i ten kolor ładny


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Póki nie wzięlam się za stopy, wstawiam kota na dziś Załącznik 5074790
Jako bonus moja ręka, na dowód odpowiedniej dlugości pazurów Załącznik 5074788

ale bym głaskała kiciusia
high five Zła


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Masz tu bonusik - kot przygotowany do prasowania Załącznik 5074843

słodziak



nadrobione, książka poczytana, teraz spadam się uczyć matmy
proszę mnie pilnować i jeśli się tu pojawię przed 20 to wyganiać mnie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 15:25   #3485
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Zrobiłam zestawienie swoich lakierów, mogę je wkleić?
Doszłam do wniosku, że kupuję odcienie dość podobne do siebie, hmmmm, a kolekcja nude mogłaby być o połowę mniejsza... Posegregowałam je kolorystycznie (ostatnie 3 zawieruszyły się w trakcie i musiałam je zrobić na doczepkę ):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lakiery1.jpg (178,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lakiery3.jpg (148,3 KB, 63 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2013-01-21 o 15:30
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:23   #3486
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
podejrzewam że inne stężenia
chyba skusze się na tą 8w1
Nawet jeśli, to różnice byłyby minimalne, bo kolejność składników jest ta sama
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wrzucam moje zainspirowane przez Ewalucję
Piękne!
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Smoo mam prawie identyczne mani, mięta plus błyskotkowa mgiełak
Ja mam miętkę z kolorowym shimmerem
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876482 3]
W weekend nosiłam Alice. Niestety długo się nie ostał, bo wsiadając do samochodu klamka mi się wysunęła z łapki i lakier odprysnął z 4 paznokci... razem z wierzchnią ich warstwą... Spiłowałam jakieś dwa czy trzy mm, na szczęście rozwarstwienie nie poszło dalej.[/QUOTE]
Cudowne te twoje kwadraty
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
N
A teraz błagam o kciuki
Dziś, jutro, w środę, czwartek i piątek... w sumie osiem zaliczeń/zerówek/kolosów. A w przyszłym tygodniu pewnie tyle samo poprawek, Jeżu kolczasty. Nie wyrabiam psychicznie, serio
Będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Póki nie wzięlam się za stopy, wstawiam kota na dziś
Jako bonus moja ręka, na dowód odpowiedniej dlugości pazurów
Rexio Moja koleżanka ma takiego, tylko szylkretowego - potwierdzam, ze w realu dużo zyskują

Zawsze mi się wydawało, że twoje paznokcie są trochę za długie, ale w tej perspektywie widać, ze są w sam raz
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Masz tu bonusik - kot przygotowany do prasowania
Aż mu się uszka zarumieniły
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja za to kupiłam dwa lakiery dla boxianki i właściwie nie mam wątpliwości. Do jednego, to nawet mam 99,9% pewności, że MUSI się jej spodobać, bo nie ma w kolekcji niczego podobnego, a wiele razy zachwycala się publicznie takim kolorem
Najgorsze jednak jest to, ze nigdy się nie dowiemy czy trafiłyśmy, bo przecież żadna z nas nie przyzna się, że jej się cos nie podobało
Dziewczyny, proszę was, przestańcie się denerwować! Biorąc pod uwagę szczegółowe preferencje, które każda a nas spisała, a do tego zdjęcia kolekcji nie ma takiej opcji, żeby ktoś dostał lakier, który kompletnie do niego nie przemówi, zwłaszcza, ze wszystkie staramy się wyszukać prawdziwe perełki. W najgorszym wypadku ktoś dostanie lakier neutralny i na pewno mu się do czegoś przyda. Liczy się radość z zabawy
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:48   #3487
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Masz tu bonusik - kot przygotowany do prasowania Załącznik 5074843


Tak, to taki mój kochany, głupiutki baranek jest

No, środkowy jest najdluższy i chyba dohoduje do niego resztę, bo jak zaczynam go skracać, to zamienia się w łopatę

Nakrycie kupiłam kiedyś w Tesco chyba. Tam maja takie różne narzuty i ta mi kolorystycznie pasowała
piękne ma oczyska

a to chyba że tak....


O widzisz, dzięki. Zerknę kiedyś w tesco tzn nieraz oglądałam, ale może to od wielkości tesco zależy

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Zrobiłam zestawienie swoich lakierów, mogę je wkleić?
Doszłam do wniosku, że kupuję odcienie dość podobne do siebie, hmmmm, a kolekcja nude mogłaby być o połowę mniejsza... Posegregowałam je kolorystycznie (ostatnie 3 zawieruszyły się w trakcie i musiałam je zrobić na doczepkę ):
ładna kolekcja
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 16:51   #3488
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Jejuniu,jutro mam kartkówkę z geografii a konkretnie z rolnictwa :/Uczyłam się już trochę ale nic nie wiem ...:/
Na co w przyszłości przyda mi się obszar występowania np.sorga,juty,manioków,ba tatów ?
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:06   #3489
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Dzięki Dziewczyny za kciuki
Chyba poskutkowały, bo (odpukane) nie poszło źle
Zaklepuję następną porcję na jutro

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38774759]Jejuniu,jutro mam kartkówkę z geografii a konkretnie z rolnictwa :/Uczyłam się już trochę ale nic nie wiem ...:/
Na co w przyszłości przyda mi się obszar występowania np.sorga,juty,manioków,ba tatów ?[/QUOTE]
Piąteczka!
Jutro mam koło z technologii produkcji roślinnej - do nauki mnóstwo przeróżnych pierdół i 40 chwastów do rozpoznania (które w każdym zielniku wyglądają zupełnie inaczej). I nie, to nie jest poprawa - gość bardzo mądrze zaplanował koło na kilka dni przed rozpoczęciem sesji, a wiadomo - niezaliczone koło = nie podchodzisz do zaliczenia I umawiaj się późnej człowieku (w razie niepowodzenia) z dwiema różnymi osobami na dwa różne terminy, żeby każdemu pasowało. Wrrrr jak ja tego nie znoszę
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:06   #3490
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
chyba będę namiętnie zbierać kasę żeby zrobić ogromne zakupy w Inglocie, iel oni pięknych cieni mieli tam
ehh. mają cudne cienie... Te sypkie

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Zrobiłam zestawienie swoich lakierów, mogę je wkleić?
Doszłam do wniosku, że kupuję odcienie dość podobne do siebie, hmmmm, a kolekcja nude mogłaby być o połowę mniejsza... Posegregowałam je kolorystycznie (ostatnie 3 zawieruszyły się w trakcie i musiałam je zrobić na doczepkę ):
ładny zbiór
ja dziś podliczyłam i zrobiłam spis swoich.. z odżywkami i topami wyszło 85 sztuk

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38774759]Jejuniu,jutro mam kartkówkę z geografii a konkretnie z rolnictwa :/Uczyłam się już trochę ale nic nie wiem ...:/
Na co w przyszłości przyda mi się obszar występowania np.sorga,juty,manioków,ba tatów ?[/QUOTE]

oj tam, oj tam, kto wie
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:06   #3491
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38774759]Jejuniu,jutro mam kartkówkę z geografii a konkretnie z rolnictwa :/Uczyłam się już trochę ale nic nie wiem ...:/
Na co w przyszłości przyda mi się obszar występowania np.sorga,juty,manioków,ba tatów ?[/QUOTE]


lej wodę ja się nie uczyłam na klasówkę z rolnictwa wcale i dostałam 4 przez moje lanie wody


tak, uczę się matmy
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 17:09   #3492
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Wiecie co byłam dziś w Naturze (swoją drogą wiecie już że zbankrutowała? ) i oglądałam Essency jak zwykle kolory pomieszane w tych przedziałkach. Oglądałam boho chic i cookie love, stoją obok siebie. No ale coś mi nie gra bo widzę 3 kolory. Okazało się że boho chic miało dwie zupełnie inne wersje. Jedna taka delikatna pomarańczka jaka jest na zakrętce, a dwa inne były takie jakby "zgniłe" bardziej do cookie love zbliżone (inne wykończenie jednak) ale nakrętki były wszystkie takie same, więc ten "zepsuty" (?) strasznie się od niej odznaczał.
Kupiłam tego topa w końcu
I mam jeszcze jedną ciekawostkę, zaraz wrzucę fotkę.
A Trelle - patrzyłam na Wibo, ale nie znalazłam dupe opika... Za to kupiłam taką pomarańczo-czerwień z drobnym shimmerkiem nr 243. Ale Opi na swatchach ciemniejszy i dużo bardziej metaliczny więc to nie ten.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
lej wodę ja się nie uczyłam na klasówkę z rolnictwa wcale i dostałam 4 przez moje lanie wody


tak, uczę się matmy
Wynocha Miał!
(sama prosiłaś )
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:13   #3493
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wróciłam. Jestem zachwycona. Nie nudziłam się ani przez chwilę. Coś wspanialego
Wiedziałam
A pazurki bombowe
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Hahha masz jakieś zdjęcia?
Niestety nie mam :<
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

Chyba też zaraz malnę a miętowo
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876482 3]

W weekend nosiłam Alice. Niestety długo się nie ostał, bo wsiadając do samochodu klamka mi się wysunęła z łapki i lakier odprysnął z 4 paznokci... razem z wierzchnią ich warstwą... Spiłowałam jakieś dwa czy trzy mm, na szczęście rozwarstwienie nie poszło dalej.

Zdjęcia słabe, bo robione na szybko między malowaniem a wyjściem. Tam na wskazującym i środkowym tak mi dziwnie INM ściągnął lakier z końcówki...


I kupiłam w piątek lakier sama nie wiedząc czy kupuję do Boxa czy dla siebie. Jeszcze się waham... Nie dlatego, że chciałabym sobie zostawić, bo jak coś to nie problem kupić drugi taki sam Ale nie wiem czy się spodoba... Jak każdy z resztą, który wybieram... Ja wiem, wiem, chodzi o zabawę ale rozumiecie... [/QUOTE]
Au.. :< Ale lakier śliczny

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Póki nie wzięlam się za stopy, wstawiam kota na dziś Załącznik 5074790
Jako bonus moja ręka, na dowód odpowiedniej dlugości pazurów Załącznik 5074788
Przeraża mnie ten kiciuś :O
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:13   #3494
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Wynocha Miał!
(sama prosiłaś )

pokaż tą ciekawostkę i sobie idę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:20   #3495
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Zrobiłam zestawienie swoich lakierów, mogę je wkleić?
Doszłam do wniosku, że kupuję odcienie dość podobne do siebie, hmmmm, a kolekcja nude mogłaby być o połowę mniejsza... Posegregowałam je kolorystycznie (ostatnie 3 zawieruszyły się w trakcie i musiałam je zrobić na doczepkę ):
Ładna kolekcja
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:30   #3496
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
pokaż tą ciekawostkę i sobie idę
haha

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:35   #3497
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
haha

to dwa takie same lakiery?
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:42   #3498
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to dwa takie same lakiery?
Tak
ostatnio płakałam że w moim (po lewej) nie ma zieleni... nie ma bo nie ma prawa być
Taak, kupiłam dziś ten drugi na ryzyko (bo w rossmannowycm świetle pewna nie byłam) i nie żałuję, bo właśnie na tą zieloną nutę chorowałam teraz tylko czekać kiedy drobinki opadną
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:45   #3499
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
haha



EDIT: już widzę
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2013-01-21 o 17:49
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 17:51   #3500
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Tak
ostatnio płakałam że w moim (po lewej) nie ma zieleni... nie ma bo nie ma prawa być
Taak, kupiłam dziś ten drugi na ryzyko (bo w rossmannowycm świetle pewna nie byłam) i nie żałuję, bo właśnie na tą zieloną nutę chorowałam teraz tylko czekać kiedy drobinki opadną

ale jak to jest w ogóle możliwe, że w jednym są te zielone nuty, a w drugim nie? jakaś inna partia, czy co?
swoją drogą, ostatnio widziałam je w R. i się trzymały, bo jak byłam na tej szalonej obniżce cen to wszystkim opadły.. drobinki
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:57   #3501
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Dziewczyny, proszę was, przestańcie się denerwować! Biorąc pod uwagę szczegółowe preferencje, które każda a nas spisała, a do tego zdjęcia kolekcji nie ma takiej opcji, żeby ktoś dostał lakier, który kompletnie do niego nie przemówi, zwłaszcza, ze wszystkie staramy się wyszukać prawdziwe perełki. W najgorszym wypadku ktoś dostanie lakier neutralny i na pewno mu się do czegoś przyda. Liczy się radość z zabawy
Dokładnie tak!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38774759]Jejuniu,jutro mam kartkówkę z geografii a konkretnie z rolnictwa :/Uczyłam się już trochę ale nic nie wiem ...:/
Na co w przyszłości przyda mi się obszar występowania np.sorga,juty,manioków,ba tatów ?[/QUOTE]

A może założysz plantację manioków?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za kciuki
Chyba poskutkowały, bo (odpukane) nie poszło źle
Zaklepuję następną porcję na jutro
Mówisz i masz

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Wiecie co byłam dziś w Naturze (swoją drogą wiecie już że zbankrutowała? ) i oglądałam Essency jak zwykle kolory pomieszane w tych przedziałkach. Oglądałam boho chic i cookie love, stoją obok siebie. No ale coś mi nie gra bo widzę 3 kolory. Okazało się że boho chic miało dwie zupełnie inne wersje. Jedna taka delikatna pomarańczka jaka jest na zakrętce, a dwa inne były takie jakby "zgniłe" bardziej do cookie love zbliżone (inne wykończenie jednak) ale nakrętki były wszystkie takie same, więc ten "zepsuty" (?) strasznie się od niej odznaczał.
Kupiłam tego topa w końcu
I mam jeszcze jedną ciekawostkę, zaraz wrzucę fotkę.
A Trelle - patrzyłam na Wibo, ale nie znalazłam dupe opika... Za to kupiłam taką pomarańczo-czerwień z drobnym shimmerkiem nr 243. Ale Opi na swatchach ciemniejszy i dużo bardziej metaliczny więc to nie ten.
Jakie to jest irytujące. Niby ten sam lakier, a jednak efekt inny

Jakiego topa sobie sprawiłaś, tego słynnego szarego? Czekamy na recenzję

Cytat:
haha
Jak dwa różne lakiery...
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:04   #3502
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Pomalowałam na miętowo + holo
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:14   #3503
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość


EDIT: już widzę


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale jak to jest w ogóle możliwe, że w jednym są te zielone nuty, a w drugim nie? jakaś inna partia, czy co?
swoją drogą, ostatnio widziałam je w R. i się trzymały, bo jak byłam na tej szalonej obniżce cen to wszystkim opadły.. drobinki
no nie wiem właśnie w innym R kupowane. Wg naklejki numer partii jest ten sam
ja dziś wybrałam z kilku, w tym jednemu już zaczynały opadać

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Jakie to jest irytujące. Niby ten sam lakier, a jednak efekt inny

Jakiego topa sobie sprawiłaś, tego słynnego szarego? Czekamy na recenzję

Jak dwa różne lakiery...
Dokładnie. Różnica może dla kogoś nieduża, ale dla mnie akurat tak, bo takie zielonki lubię. Ale to złoto bez zieleni tez nie głupie

no tego o którym była mowa jak potestuję oczywiście napiszę swoje wrażenia
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:35   #3504
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

A może założysz plantację manioków?
Tak i używek
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:42   #3505
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie jestem przekonana co do tego filmu?
Nie, nie tylko Ty... Mnie generalnie jakoś Władca nie podnieca całościowo...tzn fajne efekty, klimat itd ale jestem wobec tego filmu obojętna Nie bić !

Majowa Rosa Nie wiedziałam, że Alterra wypuszcza odżywki do pazurów :P

Przepraszam, że mało się odzywam ale sesja, sesja plus kilka innych kwestii... To co się dzisiaj dzieje u mnie w Krakowie to przechodzi ludzkie pojęcie....lód, lód i jeszcze raz lód. Autem nawet do domu nie wyjechałam a jutro rano rano do fryzjera, nie wiem jak się to uda jak auto mi się zmrrrrozi


Czas wymalować paznokcie...

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

A tak pozostając w temacie polecam artykuł : http://www.wprost.pl/ar/385045/Inglo...lamu-lakierem/

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2013-01-21 o 18:40
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:45   #3506
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Nie, nie tylko Ty... Mnie generalnie jakoś Władca nie podnieca całościowo...tzn fajne efekty, klimat itd ale jestem wobec tego filmu obojętna Nie bić !

A tak pozostając w temacie polecam artykuł : http://www.wprost.pl/ar/385045/Inglo...lamu-lakierem/
Są fani fantastyki, osoby obojętne i przeciwnicy
A Artykuł ciekawy
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:47   #3507
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Są fani fantastyki, osoby obojętne i przeciwnicy
A Artykuł ciekawy
zgadzam się w obydwu kwestiach
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:03   #3508
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Jako, że się ostatnio nie odzywałam - świeżo upieczone rogaliki z dżemem i czekoladą, częstujcie się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_0062.jpg (39,9 KB, 22 załadowań)
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:21   #3509
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Zrobiłam zestawienie swoich lakierów, mogę je wkleić?
Doszłam do wniosku, że kupuję odcienie dość podobne do siebie, hmmmm, a kolekcja nude mogłaby być o połowę mniejsza... Posegregowałam je kolorystycznie (ostatnie 3 zawieruszyły się w trakcie i musiałam je zrobić na doczepkę ):
Też mam u siebie dużo nudnych odcieni... A kolekcja bardzo ładna
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Jako, że się ostatnio nie odzywałam - świeżo upieczone rogaliki z dżemem i czekoladą, częstujcie się
Mniam!
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:30   #3510
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Wszystko, co wcześniej napisałam szlak mi trafił
Do dupy z taka robotą. Nie chce mi się od nowa cytowac i pisać

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Jako, że się ostatnio nie odzywałam - świeżo upieczone rogaliki z dżemem i czekoladą, częstujcie się
Matko, jak one smacznie wyglądają , a ja od tygodnia nie tykam węglowodanów
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.