Doświadczenia seksualne Waszych TŻ. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 12:20   #1
ZolZaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5

...


...

Edytowane przez ZolZaa
Czas edycji: 2009-07-26 o 21:22
ZolZaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:25   #2
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Ja na szczęście nie miałam takiego "problemu", bo razem przeżyliśmy nasz pierwszy raz i razem zagłębialiśmy sie w tajniki seksu. Tak szczerze to może to głupie i naiwne, ale nie potrafiłabym być z facetem, który ma doświadczenia seksualne... Myśl,że dotykał przede mną inną kobietę, porównania, wspomnienia brrr... Ogromnie się cieszę,że trafiłam na mojego TŻ...
A Tobie nie wiem co doradzić... ale wydaje mi się,że NA PEWNO nie wszystko przeżył ;-)
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 13:16   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Te same rzeczy z inną partnerką chyba jednak nie są takie same Więc ja bym się nie martwiła, że nie ma go czym "zaskoczyć", zresztą nie Twoja wina, że ma facet takie doświadczenie

A jeśli chodzi o jakieś "przypominanie sobie" (zrozumiałam, że robi to na głos), to powiedziałabym mu żeby tego nie robił bo to sprawia, że nie czuję się komfortowo.

Postaraj się skupić na plusach tej sytuacji, bo w końcu na pewno takie są - facet wie wiele, potrafi pewnie też sporo, korzystaj z tego

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-06-29 o 13:18
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 15:54   #4
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja na szczęście nie miałam takiego "problemu", bo razem przeżyliśmy nasz pierwszy raz i razem zagłębialiśmy sie w tajniki seksu. Tak szczerze to może to głupie i naiwne, ale nie potrafiłabym być z facetem, który ma doświadczenia seksualne... Myśl,że dotykał przede mną inną kobietę, porównania, wspomnienia brrr... Ogromnie się cieszę,że trafiłam na mojego TŻ...
A Tobie nie wiem co doradzić... ale wydaje mi się,że NA PEWNO nie wszystko przeżył ;-)
Ja też przeżyłam swój pierwszy raz z moim mężem. Nigdy natomiast jakoś nie zastanawiałam się co by było gdyby miał przede mną partnerki seksualne. Gdyby było ich tyle, co napisała autoka pewnie też lekko bym się frustrowała.

Dagunia a nie obawiasz się, że właśnie dlatego, że Twój TŻ był tylko z Tobą pewnego dnia zapragnie "zobaczyć jak to jest z inną"? Ja wiem, że napewno mu ufasz itd, ale on jest "tylko facetem", a wiadomo że faceci są różni. Za parę(naście) lat może mu się znudzić/może zapragnie odmiany czy nie wiem jakie mogą być jeszcze motywy.... Czego oczywiście Ci nie życzę! Tak tylko gdybam, bo czasem sama się nad tym zastanawiam...



Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Postaraj się skupić na plusach tej sytuacji, bo w końcu na pewno takie są - facet wie wiele, potrafi pewnie też sporo, korzystaj z tego
O właśnie, świetna rada. Niektóre Ci pewnie zazdroszczą
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 16:09   #5
Axunia
Zadomowienie
 
Avatar Axunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 1 352
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa !
__________________
Każdego dnia dziękuję Bogu, za to że Cię mam...
<3



Szukam książek może masz?
klik
Axunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 16:09   #6
la primavera
Wtajemniczenie
 
Avatar la primavera
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 848
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość

Dagunia a nie obawiasz się, że właśnie dlatego, że Twój TŻ był tylko z Tobą pewnego dnia zapragnie "zobaczyć jak to jest z inną"? Ja wiem, że napewno mu ufasz itd, ale on jest "tylko facetem", a wiadomo że faceci są różni. Za parę(naście) lat może mu się znudzić/może zapragnie odmiany czy nie wiem jakie mogą być jeszcze motywy.... Czego oczywiście Ci nie życzę! Tak tylko gdybam, bo czasem sama się nad tym zastanawiam...
No właśnie, dlatego mimo tych wszystkich minusów, cieszę się, że nie jesteśmy z tz dla siebie pierwsi.
Nie mówię, że tak będzie, ale wiadomo kto wie... w jakiejś dalszej przyszłości, ale jak wspomniała Cannabis84, nie życzę Ci tego.

Autorko wątku, u nas jest podobnie,mam mniejsze doświadczenie, jestem od Tz 7 lat młodsza i na pewno głownie tym jest to spowodowane.
Jednak , mówiąc nieskromnie tz mnie baaardzo chwali, że z żadną nie było mu tak dobrze. Więc, nie chodzi tu o pozycje itp, ale o sposób i więź między ludźmi. Dlatego nie przejmuj się, bo niepotrzebnie się zadręczasz, tylko oddaj się hm... uniesieniom
la primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 17:07   #7
ZolZaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

...

Edytowane przez ZolZaa
Czas edycji: 2009-07-26 o 21:23
ZolZaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 17:27   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

On trochę głupio robi, opowiadając Ci o tym jak to już wszystkiego próbował i "z każdym typem kobiety". Co to w ogóle jest, ten typ kobiety? Jest jakaś lista?
Może mu powiedz o tym jak się czujesz w związku z jego przeszłością i poproś żeby już nie podkreślał tak jej przy Tobie. A że jesteś najlepsza i jedyna to wiadomo, skoro to Ciebie kocha i z Tobą jest
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 17:37   #9
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

mój Tż też jest doświadczonym jesli chodzi o te sprawy a ja nie... ale nigdy nie było sytuacji takiej żeby mi mówił jak mu było z inną, że robie to gorzej niż inne i czego to on nie próbował... jest wręcz przeciwnie uczymy się wszystkiego razem... nie potrafiła bym z nim być jesli takie coś miało by miejsce... bardzo źle bym się czuła..
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 18:40   #10
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Ja bym się wkurzyła gdyby mój TŻ stwierdził, że on to już wszystkiego próbował i każdą miał (ekhmm, przepraszam każdy typ dziewczyny) niezależnie od tego ile rzeczywiście tych kobiet miał. Ale sedno jest w tym że seks to bliskość, radość, zabawa. W żadnym wypadku konkurs na najlepszą! Teraz jesteś tylko Ty, tylko z Tobą uprawia seks, więc Ty jesteś najlepsza. Zrozumiałe że takie coś może być troszkę frustrujące a rada na to - pomyśl tak jak powyżej i postaraj się być sobą... a nie w porównaniu do innej...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 18:53   #11
stanczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Cytat:
Napisane przez ZolZaa Pokaż wiadomość
Wiem, ze powinnam sie tym cieszyc, bo przeciez ma to swoje duze plusy
Ja bym takim optymistą nie był...
Przecież skoro po zaliczeniu zostawił tyle kobiet, to logiczne że ciebie też zostawi. Nie wiesz o tym czy co?
__________________
Dla bydlaków gwałcicieli tylko kara śmierci
Polit. poprawna frazeologia wyrugowuje rozwiązłość ze słownictwa a upowszechnia w życiu
Prześladowany za poglądy
stanczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 18:57   #12
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Cytat:
Napisane przez stanczyk Pokaż wiadomość
Ja bym takim optymistą nie był...
Przecież skoro po zaliczeniu zostawił tyle kobiet, to logiczne że ciebie też zostawi. Nie wiesz o tym czy co?
Bo? Może właśnie musiał mieć doświadczenia z wieloma kobietami, żeby znaleźć tą jedyną?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:13   #13
ZolZaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

...

Edytowane przez ZolZaa
Czas edycji: 2009-07-26 o 21:23
ZolZaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:25   #14
la primavera
Wtajemniczenie
 
Avatar la primavera
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 848
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

To fakt, że nie powinnien mówic Ci takich rzeczy. Jednak wiadomo, że Ty nam tylko relacjonujesz po krótce, więc tak na prawdę nie wiemy jak to wyglądało i nie nam to oceniać. Chociaż sposób w jaki Ci to mówił (jesli jest tak jak mówisz), mnie osobiście by nie odpowiadał.
Nie można porównywać seksu z różnymi osobami, bo kazdy jest inny. To, czy seks jest lepszy czy gorszy, zależy od indywidualnych potrzeb i dopasowania partnerów.
A to, że próbował wszytskich rodzajów seksu, nie czyni go jakims wielkim znawcą w tej dziedzinie, bo jak wiadomo wszytsko zalezy od naszej fantazji i pomysłów
la primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:32   #15
stanczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Bo? Może właśnie musiał mieć doświadczenia z wieloma kobietami, żeby znaleźć tą jedyną?
Nie przesadzajmy z wielkimi słowami, jaką jedyną? Przecież równie dobrze te poprzednie kobiety mogły być autorkami tego postu.

Zołzoo - ja jestem w stanie zakład wziąć, że prędzej niż poźniej będzie tak jak piszę.
__________________
Dla bydlaków gwałcicieli tylko kara śmierci
Polit. poprawna frazeologia wyrugowuje rozwiązłość ze słownictwa a upowszechnia w życiu
Prześladowany za poglądy
stanczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:52   #16
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Nie lubię łatwych facetów i takich hmm...mało wybrednych.
Przesada w każdą stronę nie jest dobra. A Twój Don Juan dodatkowo nie umie zachować dyskrecji...nie zazdroszczę.

A co gorsza, nic już z tym nie zrobisz (on zresztą też nie) więc albo to zaakceptuj albo odejdź. Innej opcji nie ma.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 22:15   #17
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

..

Edytowane przez patbar
Czas edycji: 2011-08-21 o 12:09
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 07:35   #18
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Dziewczyny ja nie mówie,że będę z moim TŻ do końca życia (chodź nie ukrywam chciałabym :p). Chociaż jego rodzice i starszy brat z żoną też byli dla siebie pierwszymi, więc może to rodzinne Chodzi mi o to,że np. będąc 30 letnią singielką wiadomo że nie będę szukała prawiczków bo to chyba nie realne, a będąc 19 latką (jak poznałam TŻ) to bardzo się cieszyłam,że akurat nie mielismy nikogo przed sobą
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 14:21   #19
cicham37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Facetom to chyba czasem naprawdę wyłącza się myślenie, albo może zaczynają myśleć inna częścią ciała. Jak można takie rzeczy kobiecinie mówić? Że on już wszystkiego i z wieloma próbował. No kurde. Nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji. Ale chyba najlepszym wyjściem będzie rozmowa - jakoś ten problem trzeba zacząć rozwiązywać.
A stanczyk nie dziwię się, że jesteś prześladowany za poglądy . Wujek Dobra Rada kurcze no. Dobić potrafi tylko. Czasem nie trzeba patrzeć na nick, żeby wiedzieć, że post napisał facet. Eh.
cicham37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 14:26   #20
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Cytat:
Napisane przez cicham37 Pokaż wiadomość
Facetom to chyba czasem naprawdę wyłącza się myślenie, albo może zaczynają myśleć inna częścią ciała. Jak można takie rzeczy kobiecinie mówić? Że on już wszystkiego i z wieloma próbował. No kurde. Nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji. Ale chyba najlepszym wyjściem będzie rozmowa - jakoś ten problem trzeba zacząć rozwiązywać.
A stanczyk nie dziwię się, że jesteś prześladowany za poglądy . Wujek Dobra Rada kurcze no. Dobić potrafi tylko. Czasem nie trzeba patrzeć na nick, żeby wiedzieć, że post napisał facet. Eh.
Nie tylko facetom.. Kobietom też się zdarza mówić różne takie rzeczy...
Kiedyś byłam w knajpie, siedzę, rozmawiam sobie, przyjaciółka poszła do kibelka, a obok nas siedziało jakieś towarzystwo, parę osób, mimowolnie się zasłuchałam w tym, o czym rozmawiali. I dziewczyna mówi przy wszystkich - ale wiesz M? Powiem Ci, że B to był lepszy w łóżku od Ciebie. Po czym przy stoliku zapadła cisza...
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 16:08   #21
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Cytat:
Napisane przez stanczyk Pokaż wiadomość
Ja bym takim optymistą nie był...
Przecież skoro po zaliczeniu zostawił tyle kobiet, to logiczne że ciebie też zostawi. Nie wiesz o tym czy co?
Taaa.... bo wy wszyscy tacy jesteście... wracaj do słuchania audycji w "RM" bo tutaj to się tylko zgorszyć możesz...
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 16:35   #22
laurencja
Raczkowanie
 
Avatar laurencja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie lubię łatwych facetów i takich hmm...mało wybrednych.
Przesada w każdą stronę nie jest dobra. A Twój Don Juan dodatkowo nie umie zachować dyskrecji...nie zazdroszczę.

A co gorsza, nic już z tym nie zrobisz (on zresztą też nie) więc albo to zaakceptuj albo odejdź. Innej opcji nie ma.

dokladnie mysle podobnie.A tak w ogole to pomysl dodatkowo o jakims zabezpieczeniu skoro on juz mial tyle partnerek
laurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 20:38   #23
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja na szczęście nie miałam takiego "problemu", bo razem przeżyliśmy nasz pierwszy raz i razem zagłębialiśmy sie w tajniki seksu. Tak szczerze to może to głupie i naiwne, ale nie potrafiłabym być z facetem, który ma doświadczenia seksualne... Myśl,że dotykał przede mną inną kobietę, porównania, wspomnienia brrr... Ogromnie się cieszę,że trafiłam na mojego TŻ...
A Tobie nie wiem co doradzić... ale wydaje mi się,że NA PEWNO nie wszystko przeżył ;-)
mowisz tak bo akurat sie trafilo ze to byl wasz wspolny raz,a milosc nie wybiera.
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 21:47   #24
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Cytat:
Napisane przez laurencja Pokaż wiadomość
dokladnie mysle podobnie.A tak w ogole to pomysl dodatkowo o jakims zabezpieczeniu skoro on juz mial tyle partnerek
No właśnie Kurczę, że tak podstawowe kwestie nasuwają się mimochodem i na końcu...Ja bym po tego typu zwierzeniach od razu poprosiła pana o komplet badań na nosicielstwo różnych wirusów. No i sama też obowiązkowo bym się przebadała. Masakra.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 22:45   #25
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Cytat:
Napisane przez ZolZaa Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam za kazda odpowiedz!
Wiem, ze powinnam sie tym cieszyc, bo przeciez ma to swoje duze plusy Niestety czasem mam tylko wrazenie, ze nie potrafie mu dorownac w pewnych rzeczach... Moj TZ ma ogromne doswiadczenie i jak sam twierdzi sprobowal juz kazdego rodzaju seksu i z kazdym typem dziewczyny... Dzieki takiemu doswiadczeniu wie czego chce i co oczekuje - tak przynajmniej twierdzi Ja chyba ja kazda kobieta (tak mi sie wydjae) chce byc ta NAJLEPSZA i JEDYNA rowniez i w tej dziedzinie stad tez duze wyzwanie, zeby sprostac moim i jego oczekiwaniom... Poruszajac jeszcze temat dziewczyn, ktore byly pierwsze dla swoich TZ to szczerze przyznam, ze tez do konca nie jest to najlepsze... U jednej ze stron w przyszlosci moze narodzic sie potrzeba sprobowania, czy porownania... Kilka watkow nizej pewna dziewczyna opisuje swoje historie, w ktorej dzieli sie tym, ze jej TZ zazdrosny jest o to, ze ona miala 3 parnetorw przed nim, on natomiast byl tylko z nia w lozku... Mimo, ze ich znajomosc rozwinela sie bardzo (maja juz razem dziecko) on jednak chce 'smakowac'... Przy czyms takim moj problem staje sie jakby mniejszy....

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

p.s Chcialam jeszcze tylko dodac, ze jestescie NIESAMOWITE Dziewczyny! Dziekuje za kazdy komenatrz i rade!
Myślę, ze jeżeli mu na Tobie bardzo zależy to i tak dla niego będziesz najlepsza. A seks z Tobą na pewno jest wyjątkowybo nie ma dwóch takich samych kobiet
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:34   #26
madelaine701
Raczkowanie
 
Avatar madelaine701
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nibylandia ;]
Wiadomości: 369
GG do madelaine701
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Dla mnie to żadem problem ... no każdy jakąś przeszłość ma ... ale z każdym partnerem/-ką jest inaczej ... każdy ma prawo oczekiwać od drugiej połówki "czystości", ale troche to wygląda tak jakby np. osoba która już z kimś spała miała być zawsze samotna już, albo tylko i wyłącznie skazana na jedną osobę ...
No ale fakt faktem facet głupio robi, że o wszystkim Ci tak opowiada, jakby się chwalił czy co
__________________
Jestem tym kim jestem.
Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź !!
Oboje będziemy szczęśliwi...
Czas załagodzi tamten żal, to pewne już to znam...

Edytowane przez madelaine701
Czas edycji: 2009-07-02 o 16:37
madelaine701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:48   #27
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Jestem teraz sama. Ale "powiem", że mój eks był moim pierwszym jeśli chodzi o seks. On miał 1 dziewczynę. Więc w sumie też nie miał dużego doświadczenia. Ale nie było źle Jednak to ja prawie zawsze miałam jakieś plany, to ja chciałam spróbować czegoś nowego Nie "gdybałam", co by było gdyby on miał większe doświadczenie. Więc jedynie co mogę Ci doradzić, to szczera rozmowa z TŻ-tem. Powiedz mu co czujesz. Powiedz to co tutaj napisałaś Myślę, że powinien zrozumieć Twoje obawy Trzymam kciuki za Was
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:16   #28
tylkotykoteczkuuu
Przyczajenie
 
Avatar tylkotykoteczkuuu
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 25
pomocy ;(

Witam drogie wizażynki ;**
Wiem ze to moze okazac sie glupie , ale moj problem polega na tym ze ja sie boje ze bede gorsza niz byle partnerki seksualne mojego TŻ , moj TŻ ma 20 lat i jest doswiadczony w tych sprawach a ja mam 16 lat i nigdy jeszcze nie uprawiałam sexu wiec jestem nie doswiadczona w tym... co ja mam zrobić by sie przełamać...?? moj TŻ bardzo mnie wspera we wszystkim i mowi ze nie zrobi nigdy nic przeciwko mi... w ten weekend bylam wlasnie u niego byla minetka , palcowka wiem ze chcial on czegosc wiecej ale jak zawsze powiedzial ze " on nie chce robic nic przeciwko mnie "...
nie wiem moze jakis stroj np. sexownej pokojowki , czy pielgnierki , Stewardesse? by dodal mi odwagi by sie przelamac..

co o tym myslicie ? a moze porozmawiac poprostu z moim TŻ o tym co mnie dreczy ?
tylkotykoteczkuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:36   #29
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: pomocy ;(

Cytat:
Napisane przez tylkotykoteczkuuu Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażynki ;**
Wiem ze to moze okazac sie glupie , ale moj problem polega na tym ze ja sie boje ze bede gorsza niz byle partnerki seksualne mojego TŻ , moj TŻ ma 20 lat i jest doswiadczony w tych sprawach a ja mam 16 lat i nigdy jeszcze nie uprawiałam sexu wiec jestem nie doswiadczona w tym... co ja mam zrobić by sie przełamać...?? moj TŻ bardzo mnie wspera we wszystkim i mowi ze nie zrobi nigdy nic przeciwko mi... w ten weekend bylam wlasnie u niego byla minetka , palcowka wiem ze chcial on czegosc wiecej ale jak zawsze powiedzial ze " on nie chce robic nic przeciwko mnie "...
nie wiem moze jakis stroj np. sexownej pokojowki , czy pielgnierki , Stewardesse? by dodal mi odwagi by sie przelamac..

co o tym myslicie ? a moze porozmawiac poprostu z moim TŻ o tym co mnie dreczy ?
Myśle, że nie dojrzałas do seksu skoro masz takie wątpliwości.
Rozmowa na pewno sie przyda.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:40   #30
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: pomocy ;(

przede wszystkim poczekać z seksem.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.